Огляд Gator 2020: чи новий HostGator & Builder веб-сайтів HostGator підходить саме вам?

HostGator – один зі світових’s найбільших постачальників, коли справа доходить до веб-хостингу. Він пропонує безліч служб, які нікому не належать, одним з яких є власний власник веб-розробників Gator.


Gator – простий розробник веб-сайтів, орієнтований на тих, хто мало технічних знань, які потребують базового веб-сайту. Він поєднує в собі інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування з декількома шаблонами, просто чекаючи, коли ви покладете на них свою спіну.

Це’s отримав безліч функцій (хоча деякі з них є основними), що робить його ідеальним для будь-якого малого бізнесу, який потребує реклами сервісу або персональних сайтів, таких як блоги.

Огляд веб-хостингу HostGator

Протягом цього огляду ми’Я дам швидкий зрив Гатора’s ключові сфери та занурюємо зуби у свої сильні та слабкі сторони. Але спочатку тут’s огляд Gator’плюси і мінуси:

Плюси ГатораГатор Мінуси
  • Неймовірно простий у користуванні редактор
  • Велика інтеграція соціальних медіа
  • Дешеві ціни на реєстрацію
  • Не підходить для складних веб-сайтів
  • Немає вбудованого електронного маркетингу
  • Обмежений довідковий центр

1

Простота використання

Початок роботи з Gator – це шматок пирога. Раз ти’Ви підписалися, перше, що ви’Вам потрібно буде вибрати шаблон (А.К.А тема).

Gator робить це супер простим, класифікуючи всі його шаблони на галузі (але докладніше про це в наступному розділі). Там’s також панель пошуку, якщо ви хочете відточити конкретний дизайн.

Після цього ви входите в редактор, який використовує чисте перетягування. Цим ми маємо на увазі, що ви можете перетягнути що-небудь на свої веб-сторінки з бічної панелі та розмістити її саме там, де вам потрібно.

Якщо ви’Ви коли-небудь використовували PowerPoint, де ви можете переміщати речі на слайдах, ви’У вас не виникне проблем зв’язатись із Гатором.

Інші розробники веб-сайтів, як Wix, також використовують редактор перетягування і це’s, як правило, вважається найпростішим способом створення власного веб-сайту.

Крім того, Gator поставляється із зручним підручником на борту, де ви’Ви дізнаєтесь, де все правильно, починаючи з роботи. Не витрачаючи півгодини, намагаючись зрозуміти, де ‘Редагування тексту’ кнопка є!

Gator на бортуГатор’s швидкий підручник означає вас’Я точно буду знати, що ти’робиш, прямо з вимкнення.

Якщо говорити про текст, ви можете змінювати розмір, змінювати шрифти та легко змінювати кольори. Це ж стосується сортування зображень, а також вбудовування цікавих функцій, таких як блоги, публікації в соціальних медіа та відео.

Коротше кажучи, Gator полегшує будь-кому можливість створити власний веб-сайт, незалежно від навичок роботи на комп’ютері.

2

Шаблон дизайну & Настроювання

Як ми торкалися вище, Gator пропонує вам колекцію шаблонів на вибір. Вони’розбиваються на категорії, такі як бізнес & консультація, краса & мода та музика & розваги, що дозволяє легко фільтрувати те, що ти’шукаєш.

Шаблони ГатораКожен шаблон чітко відображається, класифікується та шукається.

Ми б сказали, що різноманітність дизайну шаблонів трохи обмежена. Вони’Ви також tad basic, що добре для певних потреб, але не рекомендується, якщо ви’знову в творчій галузі, як графічний дизайн фотографії. Якщо це’Якщо це так, перевірте Squarespace.

Перехід до редагування Gator’s шаблони, ми’Ви згадали, як легко переміщувати та змінювати розміри, але слід пам’ятати про одне важливе, додаючи новий вміст.

На відміну від Wix та інших розробників веб-сайтів, у Gator ваш контент виграв’t автоматично налаштовується при появі нового елемента чи функції. Що станеться – ваш вміст почне перетинатися або сісти один на одного. Це означає це’s важливо створити простір на своїй сторінці, перш ніж додавати більше речей у.

В цілому, Gator’Шаблони s є більш ніж підходящими за призначенням і дають вам чудову стартову базу для нарощування.

3

Особливості

Gator пропонує вам всі основні функції’Буду очікувати від розробника веб-сайту разом із парою приємних бонусів.

Особливості ГатораПереглядаючи елементи, які ви можете додати, Gator дає чітко зрозуміти, які функції пропонуються.

Усі плани ціноутворення включають сертифікат безпеки SSL, шаблони, що реагують на мобільні пристрої, інтеграцію соціальних медіа, аналітику веб-сайтів та доменне ім’я.

Щоб надати певний контекст, що саме таке:

SSL сертифікати зробіть свій сайт безпечним для перегляду відвідувачів. Вони символізуються невеликим значком замка поруч із вашою URL-адресою і важливі для безпеки – якщо ви не зробите це’Якщо у вас є, відвідувачі побачать слова ‘не захищений’ поруч із вашою URL-адресою.

Мобільна чуйність означає, що ваш веб-сайт автоматично підлаштовується під різний розмір екрана. Коли все більше людей переглядають мобільні телефони, це’З чудовим знанням, що ти’не потрібно розробляти мобільну версію вашого сайту.

Інтеграція соціальних медіа дозволяє вбудовувати вміст із подібних файлів Facebook, Twitter та Instagram безпосередньо на ваш сайт. Наявність соціальних кнопок, прямих каналів живлення та галереї зображень допоможе зберегти всю вашу присутність в Інтернеті.

Аналітика веб-сайтів дозволяють відстежувати важливу інформацію, наприклад кількість відвідувачів сайту, яку ви відвідуєте’отримуєш. Огляд на це дозволяє вам бачити, як невеликі перетворення ваших сторінок можуть впливати на кількість людей, які переглядають її.

Доменне ім’я є по суті ваш веб-сайт’s ім’я, як ‘websitebuilderexpert.com’. Якщо не потрібно купувати домен в іншому місці, ви заощадите ваш час та гроші.

Тепер на ті соковиті бонусні функції, яких ми торкнулися. Вражаюче, HostGator – провідний хостинг-провайдер – охоплює свій веб-сайт-розробник з необмеженою пропускною здатністю та зберіганням даних.

Це означає, що там’s не обмежуйте кількість вмісту або відвідувачів, які ваш сайт може обробляти. На наш погляд, це робить Gator ідеальним вибором для веб-сайтів, які потребують великих галерей зображень, таких як брошури з нерухомості.

4

Довідка & Підтримка

Гатор’З дружньою службою підтримки ми можемо допомогти вам 24 години на добу через телефон, чат та електронну пошту. Ви також можете отримати підтримку через Gator’s довідковий центр, хоча ви обмежені трьома пошуковими словами, так що’s не рекомендується для складних або нішевих запитів.

Варто пам’ятати, що персонал служби підтримки може переповнювати запити, тому вам, можливо, доведеться почекати деякий час, щоб відповісти.

Цього можна уникнути, зареєструвавшись у Gator’s план із середньою ціною або вище, де ви отримуєте пріоритетну підтримку і можете говорити з ким-небудь майже відразу. Подумайте про це, як купувати стрибки з черги в тематичному парку – точно, ви’платиш більше, але там’s не втратили час очікування в черзі!

99% часу ми’буду уявляти, що ви виграли’t торкніться служб довідки та підтримки. Однак у рідкісних випадках вам потрібна допомога’з запевненням знати, що ви можете отримувати цілодобову підтримку.

5

Ціноутворення

Gator пропонує три різні цінові плани, на які ви можете підписатись на місяць, рік або два роки. Природно, чим довше ви покладаєте на Gator, тим більше грошей ви заощаджуєте щомісяця.

Нижче ми показуємо, скільки коштує кожен план ціноутворення, якщо ви підписуєтесь на два роки, а заощаджуєте ви’Зробимо порівняно з передплатою на місяць.

План ціноутворення GatorВартість (понад 2 роки)ЗбереженняСтартер

Преміум

електронна комерція

7,68 дол. США на місяць (зазвичай 9,98 дол. США)23%
$ 11,98 / місяць (зазвичай $ 12,98)8%
18,45 дол. США на місяць (зазвичай 24,98 дол. США)26%

Як бачите, там’s ніде майже стільки значення в Gator’s План преміум, як є в інших двох. На додаток до цього, Ви можете отримати доступ до всіх Gator’s особливості на своєму плані Starter – Єдина відмінність – ви виграли’не отримувати пріоритетну підтримку.

План електронної комерції призначений для тих, хто хоче створити інтернет-магазин – в основному, якщо ви підписалися на цей план, ви можете продавати продукцію через свій веб-сайт. Отже, якщо продавати через Інтернет isn’т щось ти’переглядаючи, розумний вибір – Gator’s План початку.

Gator зараз не робить’не маєте безкоштовного плану або пробного періоду. З цієї причини ми’d пропоную зняти план для початківців на один місяць – якщо вам подобається те, що ви отримуєте, ви можете взяти на себе зобов’язання на дворічну підписку за більш дешевими тарифами.

Перший місяць обійдеться вам менше, ніж піца на винос, і може призвести до вашого власного шматочка в Інтернеті.

6

Огляд веб-сайту HostGator Website Builder: Висновок

На жаль, ми’ви підійшли до кінця. Ми сподіваємось, що наш огляд розробника веб-сайту HostGator був корисним!

Для резюме, нехай’s підсумуємо те, що ми’я дізнався:

  • ХостГатор’Розробник веб-сайтів, Gator, неймовірно зручний. Конструктор поставляється із заздалегідь розробленими шаблонами та редактором перетягування.
  • Самі шаблони виглядають трохи базовими, але вони’ідеально підходить для створення простих онлайн-присутніх, таких як блоги.
  • Гатор має деякі блискучі риси. Окрім того, що ви розміщуєте для вас, він також надає вам необмежену пропускну здатність та простір для зберігання.
  • Там’s немає вільного плану або пробного періоду, але ціни дуже розумні. Гатор’s План стартера представляє найкращу співвідношення ціни та якості.

Ми’буду бачити HostGator’s Конструктор веб-сайтів як чудовий варіант для людей, які не мають досвіду проектування веб-сайту, і яким потрібно просте рішення самостійно.

Оскільки Gator має багато пам’яті та дивовижну інтеграцію соціальних медіа, він підходить для сервісних веб-сайтів, а також для тих, хто потребує великих розділів галереї з великою кількістю медіа-вмісту.

Дон’t просто візьміть наше слово для цього, хоч – візьміть Гатора на себе, і подивіться, що ви думаєте. Все це’обійдеться вам у кілька доларів і пару годин.

7

Огляд веб-сайту HostGator Website Builder: поширені запитання

Є HostGator’s Веб-сайт для створення малого бізнесу?

Відповідь дійсно залежить від того, яким є ваш бізнес. Гатор’велика ємність пам’яті та необмежена пропускна здатність роблять його ідеальним для підприємств, яким потрібні галереї зображень або багато медіа-контенту. Це не так’не маю вбудованого маркетингу електронної пошти, хоча так’s щось мати на увазі.

Чи можете ви створити інтернет-магазин з Gator?

Абсолютно. Гатор’s верхньорівневий план, ‘електронна комерція’ побудований для, ну, саме цього. Це дозволяє продавати продукти та обробляти платежі, а також має класний набір аналітики, щоб ви могли відстежувати все. Є інші варіанти електронної комерції там, але Gator – це правильний вибір.

Що я повинен шукати у розробника веб-сайтів?

Вибір правильного конструктора веб-сайтів – це завжди суб’єктивне рішення – коли все сказано і зроблено, вам потрібен той, який відповідає вашим потребам. Загальні речі, які слід враховувати, – це пропозиції, ціна та наскільки хороша допомога та підтримка. Щоб порівняти все це та багато іншого, перегляньте таблицю порівняння нашого веб-сайту.

Які розробники веб-сайтів найкращі?

Ми’я поклав години на години дослідження цього самого питання. Згідно з нашими висновками, Wix – найкращий розробник веб-сайтів, але інші топ-платформи задовольняють конкретні потреби. Наприклад, квадратний простір відмінно підходить для дизайну, а Shopify ідеально підходить, якщо вам потрібен інтернет-магазин.

Ми вважаємо наш огляд корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me