Огляд SimpleSite 2020 – занадто простий?

simplesite огляд обраного зображенняТам кажуть’s краса в простоті – але наскільки просто занадто просто? Це’s, що ми хотіли з’ясувати.


SimpleSite робить саме те, що написано на жерсті – це’s простий, простий, основний розробник веб-сайтів, який пропонує простий спосіб некодерам вийти в Інтернет.

Ми’Але я повинен бути чесним – SimpleSite isn’t правильно для всіх. Це’Найкраще для початківців, які хочуть дуже базовий сайт, не турбуючись про якість своїх дизайнів. Якщо вам потрібен гладкий або потужний веб-сайт, SimpleSite переміг’t Поставте галочки.

Плюси і мінуси SimpleSite

Плюси мінуси
  • Дуже простий у використанні
  • Дружній для початківців
  • Відмінно підходить для оптимізації мобільних пристроїв
  • Датовані конструкції та обмежене налаштування
  • Обмежені можливості
  • Мінімальна підтримка клієнтів
  • Платні плани не мають співвідношення ціни та якості

Якщо ви’передумуючи, що SimpleSite може бути кращим розробником веб-сайтів для вас чи вас’Ви не впевнені і хочете дізнатися більше, то ви’знову в потрібному місці. Ми’я спробував і випробував це сам, і тепер ми’готові поділитися з вами нашими висновками.

Ви готові дізнатися, чи SimpleSite просто найкращий конструктор для вас? Сядьте назад і прив’яжіть, як ми переберемо вас за допомогою функцій, простоти використання, цін та багато іншого!

1

Простота використання

Зручність у використанні – це одне з головних речей, про які слід подумати, коли ти’Вибираєте веб-конструктора. Це’s важливо, щоб ваш будівельник відповідав вашим власним технічним навичкам – таким чином ви зможете насолоджуватися побудовою свого веб-сайту!

Не дивно, що тут справді світить SimpleSite. Він відповідає своїй назві, надаючи своїм користувачам простий і простий спосіб створення основних веб-сайтів. SimpleSite цінує задоволення від досконалості, що демонструє його простий редактор.

простота використанняSimpleSite полегшує початківцям можливість створення базового веб-сайту без будь-яких знань з кодування та технологій.

Хоча лише нахиливши голову – якщо ви хочете багато творчої свободи, то ви’Знайдемо SimpleSite неприємно, ніж легко. Це’s також не дуже інтуїтивно зрозуміло, що відхилення від встановленого шляху може викликати головні болі.

Якщо ви хочете отримати більше свободи, такі будівельники, як Wix або Squarespace, набагато краще підходять для ваших потреб. Однак для технічно складних серед нас SimpleSite’s чіткий, невмілий редактор – знахідка.

Коли ви починаєте, ви вибираєте, чи ви’створити особистий або діловий сайт – якщо він потрібен’s ні, ви можете вибрати “інший.”

налаштування веб-сайту simplesite

SimpleSite тоді проводить вас у процесі будівництва – ви просто вибираєте свою колірну гамму, додаєте зображення, заголовок та доменне ім’я, а потім створюєте логін. Цей завершальний крок автоматично публікує ваш сайт, яку можна потім повернути назад і закінчити редагування.

Це’s супер простий та абсолютно дружній для початківців. Це сказало, що не було’t завжди найінтуїтивніший – часом його простота ставала надзвичайно обмежувальною, і ускладнювало роботу над тим, як робити досить основні речі. В одному раунді тестування нам знадобилося багато часу, щоб розробити, як редагувати текст перед публікацією нашого сайту, що має бути простим.!

SimpleSite стверджує, що ви можете створити сайт за лічені хвилини. Під час нашого тестування ми з’ясували, що насправді це, швидше за все, обернеться дві години (якщо припустити, що ви хочете добре розгорнутий веб-сайт).

2

Дизайн і налаштування теми

SimpleSite може бути простим у створенні, але як виглядатиме ваш веб-сайт? Правда, дизайн – це ціна, яку ви платите за прямого редактора. SimpleSite’Конструкції досить датовані та пропонують дуже обмежену налаштування.

У той час як більшість інших будівельників – як Wix, Weebly і Squarespace – надають вам вибір шаблонів для основи вашого сайту.’Структура та дизайн, SimpleSite працює трохи інакше. Якщо ви виберете “особистий / блог” або “інший” варіанти, ти’повторно автоматично задається заздалегідь заданою темою щоб налаштувати, як на зображенні нижче.

симплексна особиста темаВибираючи особистий, блог або “інший” варіант, SimpleSite надає попередньо задану тему для налаштування.

Однак якщо ви вибрали “бізнес” Ви можете вибрати один з декількох тем для редагування.

бізнес-темиЩоб запустити свій бізнес-сайт, ви можете вибрати декілька тем.

Це досить химерний спосіб робити речі – ви можете вказати, який тип бізнес-сайту ви’наприклад, повторно налаштуйте, але не залежно від того, чи ваш особистий сайт – це портфоліо, блог чи резюме.

Через це, наша головна порада – вибрати “бізнес” варіант, незалежно від типу сайту ви’будівництво. Це дозволяє переглядати всі SimpleSite’s теми, щоб знайти те, що відповідає вашим потребам.

Як тільки у вас є ваша тема, налаштування досить основна. Хороша новина полягає в тому, що, незважаючи на досить крутий спосіб здійснення справ, SimpleSite робить це дуже легко додавати елементи, наприклад текст і зображення.

Особливості дизайну simplesiteЦе’s легко додати прості елементи на ваш веб-сайт’s сторінок, хоча може бути складно налаштувати їх після розміщення на сторінці.

Однак відредагувати або скорегувати їх колись вони’Знову на вашій сторінці є більш складним – і часто неможливим – завданням.

Це’s легко переключити ваш сайт’s макет після публікації, але ви можете’t поверніться назад і оберіть абсолютно нову тему – ви можете просто змінити макет теми, яку ви вибрали спочатку.

Подумайте про SimpleSite, як Playmobil – ви можете легко створити гарний сайт, але це’s в межах обмежень, встановлених для вас. Наприклад, Wix і Squarespace більше схожі на Lego – все ще легко для початківців, але з потенціалом для більшої свободи, уяви та вражаючих результатів.

3

Особливості

Хоча дизайн – це перше, що помітять ваші відвідувачі, це’s функції, які можуть довгостроково змінити ваш сайт, впливаючи на велику ймовірність успіху та зростання.

На жаль, у SimpleSite є досить обмежений спектр функцій, що робить його менш ніж ідеальним для амбітних веб-сайтів.

Особливості, які вона містить, однак дають хорошу основу для веб-сайтів хобі та початкових проектів. Вільний план щедрий на те, що він пропонує, з електронна комерція та мобільна оптимізація обидва стандартні.

особливості simplesiteSimpleSite надає вам ряд основних функцій, які допоможуть вам керувати своїм веб-сайтом.

Щедра електронна комерція

SimpleSite’Основний тріумф, коли справа стосується особливостей, – це той факт, що він дозволяє вам продавати до п’яти товарів за своїм вільним планом. Це’s дійсно варто кричати про. Можливість електронної комерції зазвичай зарезервована для оплати клієнтів, тому пропонування її безкоштовно дійсно робить SimpleSite виділенням від своїх конкурентів.

Це ідеально, якщо ви хочете продати кілька предметів, але ми’t рекомендую SimpleSite, якщо ви’насправді збирається запустити магазин електронної комерції. Це’s не дуже масштабований, і виграв’t не надасть вам інструментів, необхідних для правильного керування вашим магазином.

Щоб розблокувати необмежену кількість продуктів для вашого інтернет-магазину, вам доведеться перейти до найдорожчого плану електронної комерції $ 30,49 на місяць. За цією ціною ви можете також скористатися кращою платформою електронної комерції, наприклад, Shopify або BigCommerce – обидва коштують менше 30 доларів на місяць, і мають неймовірно потужні функції електронної комерції.

В цілому, SimpleSite є дуже щедрим завдяки своєму п’яти функціям електронної комерції на своєму вільному плані, завдяки чому він є чудовий вибір для заробітку на своєму хобі. Це’s рідкісна пропозиція, і, безумовно, варто максимально використовувати її!

Потокова оптимізація мобільних пристроїв

Більшість розробників веб-сайтів пропонують шаблони, оптимізовані для мобільних пристроїв, щоб ваш сайт автоматично виглядав чудово на будь-якому екрані. SimpleSite нічим не відрізняється, але там, де він насправді відокремлюється, це є своїм ходовий редактор мобільних веб-сайтів.

симплекс мобільний готовийКеруйте своїм сайтом на ходу за допомогою SimpleSite’s мобільний редактор.

Ви можете редагувати та керувати своїм веб-сайтом прямо з мобільного телефону, не завантажуючи додаток і не обмінюючись плагінами – лише кілька натискань на телефоні чи планшеті, і ви’З тобою добре піти!

Професійні адреси електронної пошти

Купуючи домен через SimpleSite, ви також отримуєте п’ять особистих адрес електронної пошти включено. Тож замість того, щоб використовувати загальну електронну пошту, таку як, замість цього, ви можете мати Це чудова функція, оскільки вона дає вам та вашому сайту більше професійний імідж.

Simplesite має електронні листиКупуючи домен через SimpleSite, ви отримуєте п’ять особистих адрес електронної пошти.

Це три основні переваги, які постачаються за допомогою SimpleSite. Однак є деякі основні функції, до яких не входить SimpleSite, які можна було б побачити від типового розробника веб-сайтів.

Погане SEO

Оптимізація пошукових систем (SEO) має важливе значення для пошуку вашого веб-сайту – без нього ваш веб-сайт не робить’не маєте шансів на високий рейтинг в Google’s результати пошуку. Найкращі розробники веб-сайтів SEO включають в себе безліч інструментів SEO автоматично, і зробити це максимально просто, щоб ви ще більше оптимізували свій сайт..

SimpleSite просто не робить’t достатньо активізуватися, якщо мова йде про SEO.

Так, він пропонує вам сторінки, оптимізовані для мобільних пристроїв, які Google любить, а також путівники, які показують, як використовувати ключові слова у своїх заголовках. Але ти’Ви дуже обмежені в тому, що ви можете зробити для оптимізації свого сайту – для початку ви можете’t встановлювати будь-які програми, вставляти Google Analytics або отримувати доступ до коду своїх сторінок.

При порівнянні SimpleSite’s Пропозиції щодо SEO для Squarespace або Weebly, ви розумієте, наскільки це базово. Якщо ви’Ви націлюєтесь на перше місце чи навіть на першу сторінку Google’s результати пошуку, SimpleSite просто не для вас.

Неіснуючий ринок додатків

SimpleSite не робить’у вас немає ринку додатків, тобто для вас’повністю покладається на свої вбудовані функції. Це’s – не єдиний розробник веб-сайтів, який це зробив – Squarespace, наприклад, не’у вас немає ринку додатків, але знову ж таки, він має найкращі якості. SimpleSite може’т похвалитися тим же!

Застаріла інтеграція соціальних медіа

Хоча ви можете вбудовувати соціальні кнопки, щоб відвідувачі могли ділитися вашим сайтом на таких платформах, як Facebook чи Twitter, ви можете’не вставляйте живі соціальні канали на свій сайт. Це справжній ганьба – соціальні медіа – це величезна частина сучасного маркетингу, а ваш веб-сайт – ідеальне місце, щоб дати відвідувачам можливість бути в курсі своїх онлайн-профілів.

Загалом, Програма SimpleSite може запропонувати набагато менше, ніж її конкуренти, що стосується функцій. Звичайно, ти’Я отримаю основи, в яких закинуто кілька приємних перків – але в цілому яскраві прогалини в списку його функцій важко ігнорувати або виправдовувати.

Правда полягає в тому, що якщо ви хочете розширити свій веб-сайт, ви’Ви опинитесь у боротьбі.

4

Допомога та підтримка

Довідку та підтримку легко не помітити, коли ви’Вибираєте розробника веб-сайту, але це’s варто перевірити перед вчиненням. Ніхто не хоче витрачати години на кругообіг з непослушним чатом-ботом – тому що може запропонувати SimpleSite за вашу годину потреби?

Відповідь – не багато. SimpleSite пропонує лише один тип підтримки: електронна пошта.

спрощене обслуговування клієнтівSimpleSite пропонує підтримку електронною поштою для своїх користувачів, а також розділ FAQ на своїй сторінці підтримки клієнтів.

Принаймні, це означає, що вашою проблемою займається людина, але недоліком є ​​те, що вони можуть працювати лише людськими темпами. Середній час відповіді – це два робочих дні, що є менш ідеальним, якщо у вас є нагальна проблема.

Там’s номер телефону, вказаний на SimpleSite’s сторінка підтримки клієнтів – лише електронна адреса, поштова адреса та список поширених запитань. Ви можете зайти до блогу, щоб отримати більш загальну інформацію, але для конкретних або технічних проблем ви’Вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо із службою підтримки.

5

Ціноутворення

SimpleSite має три плани на вибір: Основна, професійна та електронна комерція плани. Основний план абсолютно безкоштовний; План Pro коштує $ 15,49 на місяць, тоді як план електронної комерції – 30,49 доларів на місяць. Якщо це звучить дорого, ви можете заощадити гроші, сплачуючи щорічно, а не щомісяця.

ціноутворення на SimplesiteSimpleSite має три цінові плани, починаючи від безкоштовних до 30,49 доларів на місяць. Ви можете отримати більш дешеву ціну, вибравши плату щорічно.

Основний план дозволяє створювати до 15 сторінок, продавати до п’яти продуктів і пропонує обмежений вибір варіантів дизайну. На цьому плані ти’На вашому веб-сайті будуть розміщені рекламні оголошення, що рекламують SimpleSite – з цієї причини ми не вважаємо’t рекомендую безкоштовний план для будь-якого типу веб-сайту бізнесу. Натомість, це’s ідеально підходить для веб-сайтів хобі або особистих проектів.

План Pro видаляє ці реклами, дозволяє створювати необмежену кількість сторінок, відкриває доступ до всіх варіантів дизайну та дозволяє використовувати необмежену кількість зображень та відеохвилин. Ви також отримуєте безкоштовний домен та п’ять електронних адрес. Це’s призначений для професійних веб-сайтів, будь-яких особистих чи ділових. ви’Ви все ще обмежені п’ятьма продуктами у вашому магазині – якщо ви хочете продати більше, ви’Вам знадобиться план електронної комерції.

План електронної комерції Поставляється з усім програмою Pro – єдиною відмінністю є те, що ви можете продавати необмежену кількість товарів через свій сайт. Не дивно, цей план найкращий для інтернет-магазинів. Усі платні плани мають 14-денну гарантію повернення грошей, тож ви можете спробувати їх без жодного ризику!

Вільний план – це той, який ми’d найбільше рекомендую, незважаючи на численні обмеження. Це’s дуже щедрий у тому, що дозволяє вам продавати в Інтернеті, ідеально підходить для користувачів мобільних пристроїв, і хороший варіант для веб-сайтів хобі.

Через застарілі конструкції та відсутність функцій платні плани не роблять’t пропонують велику співвідношення ціни та якості, особливо в порівнянні з іншими будівельниками, такими як Wix та Weebly. Якщо ви’Ви запускаєте бізнес-сайт, це’s замість цього варто розглянути будь-яку з цих альтернатив.

Розробник веб-сайтів Найдешевший платний план (/ місяць) *Weebly

GoDaddy

Сайт123

Вікс

SimpleSite

Квадратний простір

$ 5
5,99 дол
10,80 дол
11 доларів
11,25 дол
12 доларів

* Ціни, показані в цій таблиці, відображають щомісячну вартість річних планів, а не передплату на місяць.

Огляд SimpleSite: наші заключні думки

SimpleSite доводить раз і назавжди те, що ви робите’не потрібні технічні навички для створення веб-сайту. З цього приводу ідея простоти стає занадто далеко, що призводить до дуже основних особливостей і часто розчаровуючих обмежених інструментів редагування.

Ми’я досліджував SimpleSite’s функції, простота використання, дизайн, допомога та підтримка, а також ціноутворення та це’s, безумовно, тримав нас на ногах. Простий у використанні, але не інтуїтивно зрозумілий; відсутність основних функцій, але компенсувати це безкоштовною електронною комерцією та рідкісним редагуванням мобільних пристроїв; SimpleSite – це мішок протиріч.

SimpleSite’Приховані дорогоцінні камені роблять це хорошим вибором для початківців, які хочуть почати хобі або персональний веб-сайт, і навіть продати кілька предметів збоку.

Однак якщо ви хочете більш стильних конструкцій або масштабованих функцій, ви’Будь краще з іншим конструктором веб-сайтів.

Wix – найкращий розробник веб-сайтів, і справді сприятливо для початківців. GoDaddy – найшвидший, якщо ви просто хочете щось швидко в Інтернеті, Squarespace має найкращі дизайни, тоді як Weebly найкращий для малого бізнесу.

SimpleSite може’не можна конкурувати з цими більш сучасними будівельниками, але це’s не намагаються. Як йдеться на його веб-сайті, “використання нашого продукту повинно відчувати себе приємно – як грати в гру” – і те’s саме те, чого досягає. Це’s не серйозний будівельник – це’s грайливий, тому насолоджуйтеся його використанням. Просто дони’не очікуйте, що ваша пристрасть до Playmobil незабаром заграє великі гроші.

SimpleSite Огляд: FAQ

Чи потрібно платити за хостинг через SimpleSite?

Ні! Ваш сайт повністю розміщений для вас, тому ви не хочете’Вам не потрібно знайти хостинг-провайдера або платити будь-яку додаткову суму, щоб отримати свій сайт в Інтернеті. Навіть якщо ти’Ви вільний план, ви не’не потрібно турбуватися про оплату хостингу.

Чи можу я отримати домен у SimpleSite?

Так! Ви отримуєте безкоштовний домен під час реєстрації в одному з SimpleSite’Платні плани. Підписавшись на безкоштовний план, ви можете вибрати безкоштовний домен – наприклад, www.yourname.simplesite.com – або оплатити спеціальний домен.

Є SimpleSite хорошим вибором для ведення блогів?

Ми б не хотіли’t рекомендую SimpleSite, якщо ви’Ви дуже захоплені своїм блогом. Тут є безліч початківців, безкоштовних будівельників, які мають набагато більш потужні інструменти для ведення блогів, які вам подобаються – подивіться для початківців WordPress.com, Weebly, Wix або Squarespace.!

Якщо ви’захоплюючись блогів, подивіться наш огляд найкращих платформ для ведення блогів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me