Огляд SmugMug 2020 – 10 питань, які вам потрібно задати


Найкраще для

Портфоліо веб-сайтів


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Які плюси і мінуси SmugMug?

Плюси

 • Красиво оформлені шаблони портфоліо, що реагують на мобільні пристрої
 • Швидкий і простий початок роботи – оновлювати свій сайт менше години
 • Широкий спектр варіантів електронної комерції для продажу фотографій

Мінуси

 • Менше шаблонів, ніж конкурентів-розробників веб-сайтів
 • Інструменти для налаштування aren’t інтуїтивно зрозумілий
 • Немає безкоштовного плану SmugMug

Огляд SmugMug

“Запитайте у будь-якого фотографа секрет їхнього успіху, і вони’скажу ‘гарне око’. Звичайно, фотографія – це мистецтво. Але ти перемогла’не вдасться дуже далеко в цій грі без потрібного набору – і це включає онлайн-портфоліо.”

Веб-дизайнери Дон’t дешево, хоча. Це’s одна з причин, що так багато прихватів (імовірно, зламалися, витративши всі гроші на спорядження камери), покладаються на соціальні сайти, такі як Flickr, Tumblr і навіть Instagram, щоб показати свої товари. Це’s просте рішення, але це’s не зовсім про.

Це’s, куди заходить SmugMug. Цей безкодовий конструктор веб-сайтів дозволяє вам створювати веб-портфоліо, як професіонал, так і сайт на замовлення, за частку ціни. І зі SmugMug, ти’знову під контролем.

Але чи SmugMug – це правильний інструмент для вас та для вашої фотографії – чи то ваші фотографії для розваги, чи прибутку, чи трохи обох?

Хто найкращий для SmugMug?

“SmugMug може мати дурне ім’я, але це’Ви серйозно ставитесь до того, щоб фотографії виглядали фантастично.”

На відміну від лідируючих на ринку розробників веб-сайтів Wix та Weebly, SmugMug пропонує лише шаблони портфоліо. Їх макети відрізняються, але всі вони використовують оптимальні параметри, щоб забезпечити швидке завантаження зображень та гарне відображення.

Це робить SmugMug чудовим вибором розробника веб-сайтів для тих, хто хоче показати та навіть продати свої візуальні роботи в Інтернеті – включаючи художників та дизайнерів, а також фотографів.

Ви дон’не потрібно бути продавцем, щоб користуватися SmugMug, однак. Багато моїх друзів-професіоналів використовують онлайн-портфоліо як вітрини, а не магазини, використовуючи свої веб-сайти, щоб рекламувати бізнес та ділитися клієнтськими галереями. SmugMug їм дуже добре підійде.

Насправді ви дон’t навіть не треба думати про себе як про фотографа. Це’З таким швидким та простим розпочаттям роботи, ви можете опублікувати галерею фотографій смартфонів SmugMug за лічені хвилини, якщо хочете.

Однак є’s немає безкоштовного плану SmugMug після безкоштовної двотижневої проби, так що’s не має великого сенсу використовувати цей конструктор веб-сайтів, якщо ви’принаймні досить серйозно ставтесь до вашої фотографії.

Клацніть тут, щоб побачити повний перелік планів та цін SmugMug, і тут, щоб перейти до нашої дискусії про них.

Наскільки популярний SmugMug?

SmugMug – це приватна компанія (на відміну від конкурента, що розробляє веб-сайт, Wix), тому вона не робить’t оприлюднювати його номери користувачів. “Ми робимо’Я не буду дуже чітким з цим,” Про це заявив генеральний директор SmugMug Дон Макаскілл. “Але ми’знову досить наперед, що у нас є ‘Мільйони пристрасних клієнтів, мільярди щасливих фотографій’.”

Ми’Буду робити ставку на всю нашу колекцію фотографій на SmugMug’t торкніться Wix’s номери користувачів, але це’s тому, що це’s спеціалізована служба. У порівнянні з іншими розробниками портфоліо, SmugMug робить все добре.

Ось’s як SmugMug’Щоденні статистичні дані порівнюються з іншими веб-сайтами, що займаються фото хостингом, відповідно до сайту збору даних HypeStat

 1. Flickr: 997 500 унікальних відвідувачів щодня, 4 мільйони переглядів сторінок щодня
 2. 500px: 183k відвідувачів, 896,7k переглядів
 3. SmugMug: 99.5k відвідувачів, 591k переглядів
 4. Zenfolio: 55.5k відвідувачів, 275.5k переглядів
 5. IM Creator: 30.1k відвідувачів, 88.1k переглядів

Ми’я включив Flickr як орієнтир, але SmugMug проти Flickr isn’t дійсно справедливе порівняння. SmugMug – це розробник портфоліо, а Flickr – це спільна фотографія. Дон’t вибирайте між ними – використовуйте обидва. Ми’покажу, як за мить.

перевірка самовдоволенняSmugMug існує вже багато років, але його популярність все ще зростає

Наскільки просто використовувати SmugMug?

“Створення облікового запису SmugMug – це легко, і створити свою першу галерею можна так само швидко і просто – але ‘змістові блоки’ незабаром може перетворитись на блокпости.”

Швидкість і легкість SmugMug’Процес налаштування s наповнив мене впевненістю відразу ж.

Ви дон’не потрібно вибирати шаблон, завантажувати фотографії або передавати платіжні реквізити під час створення свого облікового запису SmugMug. Це’s швидше, ніж чекати кави на вулиці.

Це’s також швидше, ніж почати роботу з Wix або Squarespace. Різниця незначна, але я виявив, що SmugMug задав менше питань під час налаштування.

ви’вас запросять вибрати URL SmugMug (текст, який виходив раніше) ‘.smugmug.com’ у вашій веб-адресі) та скажіть, чи плануєте ви продавати фотографії, але зараз ви можете пропустити обидва рішення, якщо хочете.

рахунок для перегляду контрабандиЦе’s швидше створити обліковий запис SmugMug, ніж отримати чашку кави

Раз ти’Ви створили свій рахунок, це’s, то майже так само швидко створити свою першу галерею. Якщо ви’у вас є партія фотографій, яку вам потрібно зараз опублікувати в Інтернеті – будь то’s професійну весільну зйомку або знімки телефону з минулої ночі’s party – тоді SmugMug дозволяє вам це робити в… оснащення.

По-перше, вам потрібно завести ці фотографії у ваш новий обліковий запис SmugMug. Ми’настільки вражений асортиментом та ефективністю SmugMug’s опції імпорту, які ми’я присвятив їм цілий розділ (слідкуйте за цим, це’з наступним).

Після завантаження ваших фотографій все, що вам потрібно зробити, – це опублікувати. Ви дон’не доведеться зависати, вибираючи шаблон, якщо ви’знову поспішаєш.

На відміну від провідного веб-розробника веб-сайтів Wix, у SmugMug є шаблон за замовчуванням, який ви можете використовувати для створення галереї майже миттєво.

Тепер шаблон за замовчуванням isn’т ідеально. Його комбо з профілю / обкладинки виглядає так само, як у Facebook, і ви, можливо, не оціните це, якщо хочете створити галерею професійного вигляду. Але деяким вашим відвідувачам може сподобатися її знайомство.

Галерея шаблонів самовдоволенихОпублікуйте галерею за лічені хвилини, використовуючи шаблон за замовчуванням SmugMug

Моя основна проблема шаблону за замовчуванням полягає в тому, що вам потрібно заповнити профіль і покрити фотокартки фотографіями правильної форми, які можуть спричинити помилку та помилку.

SmugMug, бачите, використовує систему ‘змістові блоки’ що ти можеш’t змінити розмір, перетягнувши їх краї. Ти можеш’не розміщуйте фотографії всередині блоків – тому я не могла’не рухати мого кота’s ніс від мого імені на скріншоті вище.

Якщо ви’знову звикши до свободи перетягування та збільшення масштабування програмного забезпечення для редагування фотографій, ви можете знайти SmugMug’s нерухомі блоки, що нагнітають.

Я’Буду докладніше про блоки в розділі Налаштування, де я’Я розкрию, як згинати їх за своїм бажанням (свого роду). Вони’знову не зовсім негнучкі, але вони’також не інтуїтивно зрозумілий.

Якщо вам пощастило, вибираючи фотографії для шаблону за замовчуванням, і все це чудово виглядає в перший раз, тоді ви можете опублікувати вашу першу галерею за лічені хвилини.

Чи можете ви імпортувати з Flickr та Dropbox у ваші фотографії SmugMug?

“ви’напевно, у вас уже є фотографії в мережі. Можливо, ви витратили роки, публікуючи свої найкращі кадри на Flickr та ділившись ними в Dropbox – так’Це чудово, що SmugMug дозволяє копіювати фотографії прямо з цих облікових записів.”

Якщо ви вже зберігаєте та показуєте свої фотографії в Інтернеті (і ми’із задоволенням ставлю, що ви робите), тоді SmugMug’s опція імпорту в Інтернеті може заощадити багато часу та клопоту.

Це перший із декількох способів додавання фотографій до вашого облікового запису SmugMug. Дозволяючи вам імпортувати безпосередньо з онлайн-сервісів фотохостингу, це обминає необхідність спочатку сортувати фотографії на комп’ютері – або взагалі зберігати фотографії на комп’ютері.

Підтримувані послуги хостингу фотографій наразі включають Flickr, Dropbox та Amazon Drive.

Інструмент прекрасно працює. Одним клацанням миші ви зв’яжете свій обліковий запис SmugMug з наявним обліковим записом фотохостингу. Потім натисніть, щоб вибрати фотографії, які ви хочете імпортувати, і зачекайте хвилину-дві, поки вони будуть імпортовані’повторно скопійовано у SmugMug. Це’s безпечний, ефективний та простий.

smugmug flickr завантажувати фотографіїІмпортуйте фотографії швидко та надійно зі свого облікового запису Flickr до SmugMug

Як тільки ваші фотографії будуть додані до вашого облікового запису, ви зможете використовувати SmugMug’s вбудований файловий менеджер, щоб організувати їх у галереї та папки та навіть застосувати основні культури та редагування.

Імпорт Flickr – це мій улюблений спосіб додавання фотографій до SmugMug, можливо, тому, що я’Ви вже отримали стільки фотоальбомів в Інтернеті. Якщо у вас немає’t, ви можете віддати перевагу одному із SmugMug’s інші методи додавання фотографій.

Наприклад, ви можете імпортувати фотографії з телефону або планшета, використовуючи офіційні програми SmugMug для Android та iPhone та iPad.

А також дозволяти вам завантажувати фотографії під час вас’знову і близько, SmugMug’s мобільні додатки дозволяють створювати та ділитися галереями в дорозі – і вони’знову абсолютно безкоштовно.

Крім того, ви можете просто завантажити свої фотографії в SmugMug зі свого комп’ютера. я кажу “просто” як би це’s задум, але цей спосіб простий і швидкий. Фото, завантажене зі швидкістю 1 Мб / секунду, на моєму посередньому Wi-Fi з’єднанні.

контрабанда фотографій імпортПеретягніть пакет файлів зображень із комп’ютера, щоб створити свою першу галерею SmugMug

Однак, щоб завантажити фотографії з комп’ютера, для початку ваші фотографії повинні бути на вашому комп’ютері.

У ці дні ти’Мабуть, швидше за все, фотографії на вашому телефоні чи в Інтернеті, ніж на робочому столі. Пропонуючи так багато інноваційних варіантів імпорту, SmugMug показує це’s бути в курсі того, як ви зберігаєте свої знімки.

Додайте фотографії, як професіонал, за допомогою плагіна SmugMug Lightroom

Ви любите фотографію достатньо, щоб використовувати Adobe’s преміум програмне забезпечення, Lightroom? Потім перевірте плагін SmugMug Lightroom.

Безкоштовний плагін – це крихітний фрагмент програмного забезпечення, яке ви використовуєте “підключити” встановлене програмне забезпечення для додавання функцій – подібно до розширення браузера. Після додавання до Lightroom він дозволяє створювати та керувати своїми галереями SmugMug у самому Lightroom, навіть коли ви’знову в автономному режимі.

Це може бути крихітним, але плагін достатньо потужний, щоб ви могли створити та опублікувати весільний веб-сайт, перш ніж ваші клієнти навіть покинуть місце проведення. Для плюсів – це’s must-have – і це робить SmugMug також обов’язковим.

плагін огляд lightlight плагінВдосконаліть свої галереї в режимі офлайн, використовуючи плагін SmugMug Lightroom

Наскільки хороші шаблони SmugMug?

“SmugMug’Галерея шаблонів невелика, але ідеально сформована. Просто немає необхідності охоплювати тонну шаблонових категорій та видів промисловості.”

В даний час SmugMug пропонує 26 шаблонів портфоліо (‘конструкції’) – скупий номер у порівнянні з шаблонами 510 плюс, запропонованими лідером на ринку веб-сайтом Wix. (Тут’s наш огляд шаблонів Wix.)

І якщо ви оновите до SmugMug’s найдешевший план $ 5,99 / місяць після безкоштовної двотижневої проби, ваш вибір макетів падає до шести. Повні 26, ви повинні платити $ 8,99 на місяць або більше.

Жахливо, так? Власне, ми вважаємо, що SmugMug мудрий обмежити кількість своїх шаблонів.

Замість того, щоб викручувати шаблон за шаблоном, він фокусується на виборі шаблонів, які чудово підходять для їхньої роботи – аби зробити ваші фотографії максимально гарними..

Що’З іншого боку, менше шаблонів простіше переглядати, ніж велика бібліотека. Не потрібно переглядати сторінку за сторінкою попереднього перегляду, щоб знайти свою улюблену.

шаблони огляду самовдоволенняКожен шаблон SmugMug призначений для того, щоб ваші фотографії виглядали казково

Як ти’Сподіваюся, кожен шаблон SmugMug розроблений для того, щоб показати найкращі ваші фотографії. Всі вони відчувають себе сучасними, розумними та мінімалістичними.

Але різні шаблони підходять для різних типів фотографа.

Деякі шаблони, наприклад, Сьєрра, відображають кожну фотографію на весь екран. Це’s ідеально, якщо у вас невеликий портфель дивовижних знімків високої роздільної здатності, які ви хочете продати як відбитки. Інші шаблони, такі як Vida, пропонують більш неформальний спосіб фото-блогу, щоб показати свою роботу.

Однак більшість шаблонів SmugMug вражають щасливим середовищем між цими двома крайнощами.

Октавія (внизу) – особливо ефективний дизайн галереї. Він демонструє кілька ваших фотографій одночасно і дозволяє вашим відвідувачам швидко прокручувати багато інших. Це’s ідеально підходить для весільних клієнтів та подій.

шаблони для огляду самовдоволення octaviaПродемонструйте свої найкращі фотографії з красивим, зручним для користувача шаблоном Octavia

Як настроюються SmugMug’s шаблони?

“Уяви собі’перебудовуємо будинок. Ваш веб-сайт – це дім, і SmugMug’s Блоки вмісту – це цеглинки. Ви можете класти цеглини, куди хочете, в межах розуму – але можете’не переформатуйте їх.”

Як ми’Ви вже бачили, SmugMug’s шаблони виглядають чудово, але вони’re досить негнучкі. Ви можете переміщати блоки навколо, але можете’t перетягніть їхні краї або розмістіть фотографії всередині них.

ви’буду пробачити за те, що ви вважаєте єдиним способом налаштувати свій сайт’s макет – це вибрати інший шаблон. Це’s найшвидший спосіб, точно. Але якщо ви дійсно хочете створити власний унікальний сайт SmugMug, можете.

Для цього просто видаліть блоки, які ви не робите’не хочете, а потім замініть їх на блоки, які показують ваші фотографії з повним потенціалом.

Як тільки ви зрозумієте, що можете це зробити, шаблон раптом стає набагато менш жорстким.

Там’s навіть редактор HTML і CSS, якщо ви хочете використовувати код, але ви’Для його використання потрібно мати план 8,99 дол. США або вище. Ми’У SmugMug буде більше’s цінові плани тут.

Як SmugMug вживає заходів у боротьбі за шаблони фотографій? Перегляньте наш новий огляд шаблонів веб-сайтів “Найкращий портфель”.

Чи буде ваш сайт SmugMug чудово виглядати на екранах мобільних пристроїв?

“SmugMug автоматично оптимізує ваш сайт під будь-який екран’Ви дивитесь далі, так що ви не знаєте’не потрібно створити спеціальну мобільну версію.”

SmugMug автоматично гарантує, що ваш сайт виглядає добре і працює добре на екранах телефону та планшета, а також на екранах комп’ютерів. Ця зручність для мобільних пристроїв приводить його у відповідність з іншими розробниками веб-сайтів, такими як Squarespace, орієнтований на дизайн, суперпростий Weebly і всебічний Wix.

Однак усі ці розробники веб-сайтів мають режим попереднього перегляду для мобільних пристроїв, а SmugMug не робить’т. Wix навіть дозволяє редагувати окрему мобільну версію.

Все, що SmugMug скаже, є “Ми робимо все можливе” (справа внизу сторінки), щоб ваш сайт виглядав чудово, незалежно від розміру та типу екрану’s переглянуто на.

Це проблема? Не зовсім, на мою думку.

Щоб дізнатися, як ваш сайт виглядає та веде себе на мобільному телефоні, просто торкніться свого телефону, а потім торкніться унікальної URL-адреси, яку надав вам SmugMug під час налаштування.

огляд фотографії мобільногоSmugMug гарантує, що ваш сайт чудово виглядає на мобільних пристроях – незалежно від того, яким чином ви тримаєте телефон

За замовчуванням ви виграли’не ввійдіть у систему, так що ви’Я точно побачу те, що побачать ваші відвідувачі.

Потім ви можете взаємодіяти з ним за допомогою сенсорного екрана, досліджувати за допомогою прокрутки та пальців та бачити, як це виглядає в ландшафтному та портретному режимі. Я вважаю, що’s набагато надійніше, ніж a ‘попередній перегляд для мобільних пристроїв’ на екрані комп’ютера.

Я був у захваті від свого сайту SmugMug’s зручна мобільна версія – і я не став’не потрібно робити додаткових робіт для його створення.

Який план ціноутворення SmugMug слід вибрати?

“SmugMug забезпечує величезну співвідношення ціни та якості завдяки своєму плану живлення 8,99 дол. США, завдяки якому ви можете налаштувати своє портфоліо скільки завгодно – і продавати відбитки фотографій.”

Наша найбільша вдача про SmugMug’s ціна є’s немає вільного плану. І Wix, і Weebly дозволяють вам створювати та публікувати стільки портфельних сайтів, скільки вам хочеться, скільки завгодно – але за допомогою SmugMug ви’Ви отримали лише двотижневу пробну версію, перш ніж вам доведеться оновити.

Але, зробивши оновлення, ви отримаєте багато грошей на свій долар.

ціни на контрабандуКлацніть на зображення, щоб перейти на сторінку цінових планів SmugMug

Ось’s що ви отримуєте від кожного плану SmugMug, $ 5,99 / місяць і вище:

 • Завантажуйте необмежену кількість фотографій та відео – і надайте всі резервні копії за допомогою веб-служб Amazon
 • Продаємо фотодруки, фотокниги та фотоподарунки, виконані компанією SmugMug’партнери з друку
 • Відстежуйте відвідувачів та продажі за допомогою вбудованих інструментів аналітики
 • Отримайте необмежену пропускну здатність – ви зможете залучити стільки відвідувачів, скільки захочете
 • Інструменти SEO (оптимізація пошукових систем), які допоможуть підштовхнути ваш сайт до Google’s рейтинги
 • 24/7 підтримка електронної пошти

Тож базовий план $ 5,99 – це дуже приємна угода – але тільки якщо ви цього не зробите’Не маю на увазі наявність URL-адреси фірмового SmugMug. На відміну від Wix, SmugMug не робить’t навіть дозволить вам пов’язати власне доменне ім’я за найдешевшим планом.

Якщо ви хочете надати своєму портфоліо сайту справді професійний вигляд із власною URL-адресою, ігноруйте найдешевший план і перейдіть до наступного.

План живлення SmugMug $ 8,99 дозволяє продавати відбитки та фото подарунки, створювати приватні галереї клієнтів, отримувати повний вибір шаблонів, налаштовувати їх за допомогою HTML та CSS – та використовувати власне доменне ім’я. Все за ціну бургера на місяць.

Для більшості з нас план живлення пропонує найкращі співвідношення ціни та якості. Але якщо ти’у вас великий портфель і комерційні амбіції, ви можете рухатись нагору по сходах оновлення.

Щоб продати цифрові завантаження та обрамлені відбитки, ви’Вам знадобиться план портфоліо SmugMug ($ 23,99). Найцінніший план, SmugMug Pro ($ 41,99 щомісяця), також дозволяє запропонувати упаковку подарунків.

Ціни ми’ведуться щомісячні плати – ви можете заощадити гроші, підписавши довший контракт. Наприклад, базовий план коштує $ 5,99 щомісяця, але коштує $ 48 на рік, тобто ви заощаджуєте 33% при виборі річного плану.

план ціноутворення на самогубствоВелике велике співвідношення ціни та якості від пламби SmugMug Power

Наскільки хороша допомога та підтримка SmugMug?

“SmugMug’Служба підтримки відповість на ваші електронні листи 24/7, і статті чудові. Але щоб бути світовим класом, підтримка SmugMug має бути більш інтерактивною – інструмент чату в прямому ефірі стане гарним доповненням.”

Мої перші враження від SmugMug’s Центр підтримки був чудовим.

Там’s база даних статей у таких категоріях, як “Управління вмістом”, “Продажі друку” та ‘Конфіденційність та безпека’. Статті зрозумілі, доброзичливі та інформативні.

Там’s також блискуча колекція відео уроків (найкращі з яких ви’Ви також знайдете на SmugMug’з YouTube-каналом) та бізнес-школу SmugMug, надіслану порадами щодо електронної комерції та професійними натхненнями.

огляд ютубДивіться та навчайтесь: налаштовуйте свій шаблон за допомогою SmugMug’s YouTube-канал

SmugMug навіть може допомогти вам покращити фотографію. Щоб отримати поради щодо оснащення, перегляньте SmugMug’s Форум Digital Grin та партнерський сайт, Академія фотографів.

І якщо вам потрібна допомога “один на один”, ви можете надіслати електронний лист на адресу “справжній людський” 24 години на добу, сім днів на тиждень, 364 дні на рік. (Навіть ельфи SmugMug потребують Різдва.)

Я влучив пару блоків, однак.

По-перше, я хотів знайти простий, зрозумілий посібник щодо варіантів електронної комерції на кожному рівні передплати. Мені хотілося знати, хто обробляє вашу друк, і як саме ви платите комісію. Інформація є, але вона є’з заплутаним і, часом, непослідовним.

Тоді я згадав, коли я будував клієнтські галереї. “Коли”, як у: який час. Це’Будьте завжди посеред ночі, після важкого дня зйомки та редагування фотографій. Я знав, що мої клієнти переслідують мене за URL за сніданком.

Що робити, якщо у 5 ранку у мене виникли технічні проблеми? Що робити, якщо мої фотографії відмовилися відображатись належним чином? Я’я хочу забрати телефон у службу підтримки SmugMug або запустити інструмент для обміну миттєвими повідомленнями, як живий чат Squarespace.

Я б не хотів’не хочете написати електронний лист, потім дочекайтеся відповіді на нього, потім напишіть ще один електронний лист із уточненням того, що я мав на увазі, а потім чекайте відповіді на це.

Можливо, це’Я не сумніваюся, що я ставив під сумнів ефективність роботи SmugMug’s підтримка електронної пошти. Я’я чув про це хороші речі від інших користувачів, і я не прийшов’я ще не перевірив це (я буду дивитись цей простір). Але в цей день і вік електронна пошта є надто незграбною, щоб відчувати себе корисною розмовою.

SmugMug’База знань прекрасно представлена ​​і, як правило, дуже корисна. Але я’буду любити бачити більш інтерактивний інструмент підтримки “один на один”, уздовж лінії прямого чату Squarespace. Іноді можна’t чекати відповіді на електронну пошту – ви хочете поговорити з експертом SmugMug прямо зараз.

Підсумок огляду SmugMug: Якщо ви використовуєте його для створення свого інтернет-магазину?

“SmugMug – це відмінний вибір розробника портфельних веб-сайтів, будь-то ви’Почніть з цифрової фотографії або готові розпочати масштабний інтернет-бізнес.”

SmugMug може’t відповідає Wix за універсальність або широку привабливість, але це не відповідає’не намагаюся. Це’s цікавить лише одне (ну, дві речі): зробити фотографії неймовірними та допомогти вам продати їх.

Його кураторний асортимент шаблонів портфоліо невеликий, але ідеально сформований, а його варіанти електронної комерції чудові. Ви можете продавати свої фотографії у вигляді відбитків або цифрових завантажень і навіть мати їх у подарунковій упаковці – залежно від вибраного цінового плану.

Потім з’являються розумні ідеї, такі як користувацькі повідомлення правою кнопкою миші, цифрові водяні знаки та плагін Adobe Lightroom. Вони, здається, припускають, що SmugMug – сервіс, створений фотографами та для них.

Але не всі його особливості настільки сприятливі. Ми оцінюємо Wix як найкращого розробника веб-сайтів для створення портфоліо фотографій, оскільки його редактор шаблонів набагато більш універсальний та інтуїтивний, ніж SmugMug’с.

Що’З іншого боку, Wix дозволяє безкоштовно створювати та публікувати стільки портфелів, скільки SmugMug не робить’у вас взагалі немає вільного плану.

Ми’Буду також любити бачити чат або підтримку по телефону. SmugMug’Підтримка електронної пошти та база знань чудові, але іноді вам потрібна миттєва індивідуальна допомога – особливо якщо ви’у клієнтів чекали галереї.

Коли SmugMug хороший, це’s дуже дуже добре ви’Вам знадобиться терпіння і (трохи) грошових коштів, щоб отримати найкраще з цього, але ви’Ви отримаєте нагороду від веб-сайту, завдяки якому ваші фотографії сяють. Це одна з мереж’s кращі інструменти для перетворення хобі у вашу життєдіяльність.

Переходьте до SmugMug’s домашня сторінка та прокрутіть униз до розділу Історії для останнього вибору реальних сайтів, зроблених задоволеними клієнтами SmugMug.

Ми’Залишмо вас з нашими улюбленими, створеними за допомогою шаблонів SmugMug…

 • Gilmore Gang – Класні, сучасні сімейні портрети Остіна, фотографа Техаса Брента Гілмора (внизу)
 • ShooTokyo – Міські вулиці Японії, як це видно через об’єктив фотографа Дейва Пауелла
 • VonWong – фотографія спеціальних ефектів від Бенджаміна Фон Вонга, який базується в Торонто: “SmugMug став важливим інструментом, як Lightroom або Photoshop, в моєму робочому процесі”

самоврядування огляду веб-сайтів фотографіїНадихайтесь сайтів SmugMug, таких як Gangmore Gang

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me