Огляд веб-сайтів для веб-сайтів Web.com 2020 – 7 речей, які потрібно знати


Contents

Найкраще для

Дуже основна будівля та не багато іншого


Загальний рейтинг

2 з 5 зірок

Хоча простота та основний редактор Web.com повинні зробити це для початківців зручним та простим у використанні будівельником, правда зовсім протилежна. На веб-сайті з обмеженням, розчаруванням та застарілістю, без вільного плану чи пробної версії, веб-сайт не має інструментів, які допоможуть вам створити професійний чи стильний веб-сайт.

Відмова від відповідальності

Web.com вже не є розробником веб-сайтів – це зараз агентство веб-дизайну. Компанія отримала ребрендинг під назвою WDC, основний напрямок якої – створення ідентичності бренда в Інтернеті для своїх клієнтів. Ви можете дізнатися більше про WDC’s послуга веб-дизайну тут.

Плюси і мінуси Web.com

Плюси

 • Недорога вступна пропозиція – Web.com’s Пропозиція в $ 1,95 включає власне доменне ім’я. Але пропозиція триває лише місяць, а потім переходить на $ 22,95 / місяць.
 • Опублікуйте сайт майже миттєво – Веб-сайт надає вам специфічний для галузі шаблон із безкоштовними фотографіями, заголовками, меню та іншим вмістом, потенційно економлячи багато часу та клопоту.
 • Цілодобова підтримка телефону – в той час як Web.com’s інші варіанти допомоги aren’t завжди занадто корисно, нам це подобалося Web.com’s Підтримка телефону 24/7. Це’з запевненням знати, що хтось може відповісти на ваші запитання, незалежно від часового поясу’знову в.

Мінуси

 • Завищені плани – Повна ціна найдешевшого розробника веб-сайтів Web.com становить 22,95 долара на місяць, і там’s ні безкоштовний план або безкоштовна пробна версія. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, але ми’я читав похмурі звіти від користувачів, які’Я намагався досягти відшкодування.
 • Брудні інструменти для налаштування – На веб-сайті дуже просто налаштування. Але ти хочеш стати більш креативним, правда? Удачі в цьому!
 • Де шаблони? – Ви дон’не можу переглядати шаблони перед тим, як створити свій сайт на Web.com. Натомість ви повинні сказати, чим займаєтесь’знову, а потім вибирайте з трьох відповідних макетів.

Огляд Web.com

“На перший погляд, Web.com’s Конструктор веб-сайтів виглядає як хороший вибір для створення простого веб-сайту без необхідності писати код. Але це’s ні. Ось ми’Поясню, чому.”

Web.com’s редактор шаблонів перетягування та перетягування має все необхідне для швидкого та простого створення веб-сайтів’буду думати.

Ви отримуєте шаблони, галузеві фотографії та навіть власні доменні імена. Все за $ 1,95. Навіть видатний Wix не надає вам власний домен за ці невеликі гроші.

Тому… що’s улов?

Як довго у вас є?

Web.com’Інструмент веб-сайтів призведе до того, що ви згорнете. Якщо ви’Ви сподіваєтесь на приголомшливий, інтерактивний веб-сайт’У мене буде важко отримати це за допомогою цього інструменту.

І на відміну від більшості розробників веб-сайтів, Web.com не робить’не маєте безкоштовного плану або пробного періоду. Навіть дешева угода – підлий трюк. Через місяць ти’знову перейшли на повну ціну – що більш ніж у 10 разів вище!

То чому ми навіть не намагаємось переглянути веб-сайт?

Ну, ми’знову тут, щоб допомогти вам відкрити найкращі інструменти для виходу в Інтернет. Ми хочемо попередити вас про розробників веб-сайтів, яких слід уникати, а також рекомендувати хороших хлопців.

У нашому огляді веб-сайту ми’Розкрию шяких розробників веб-сайтів ви повинні використовувати замість цього – будь-які функції для вас найбільш важливі.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про Web.com’s шаблони, інструменти для налаштування, простота використання та співвідношення ціни та якості та щоб знайти найкращі альтернативи для кожного, перегляньте наш знімок нижче:

Хочете побачити найкращих розробників веб-сайтів прямо зараз?

Перегляньте нашу порівняльну діаграму для будівельників веб-сайтів – або візьміть нашу вікторину відкрити для себе найкращий інструмент для створення сайтів.

Чи підходить веб-сайт Web.com Builder для вас?

“Web.com’s дешева вступна пропозиція може бути досить хорошою для залучення зайнятих підприємців, але її розробник веб-сайтів не є’t достатньо хороший, щоб утримати їх.”

Web.com’s цільовий користувач: малий бізнес

Веб-сайт хоче звернутися до фрілансерів та малих бізнес-користувачів, які хочуть швидкого веб-сайту та арен’t метушився о ‘вау фактор’ дизайн.

Якщо це звучить як ви, все не втрачено. Ознайомтеся з Web.com’s безкоштовні статті бізнесу. Вони охоплюють поради щодо інтернет-маркетингу, налаштування бізнесу та багато іншого – і вони’ти досить хороший.

Статті про бізнес webcom webdotcomWeb.com’Статті про Інтернет-бізнесу добре варто подивитися

Користувачі’ відгуки на сторінці відгуків Web.com isn’t погано, або.

Але вони’Ви не збираєтесь публікувати погані відгуки, чи не так??

Наш огляд веб-сайту не відповідає’не погоджуюся з відгуками користувачів (вибачте). Факт, якщо ти’ти амбітний підприємець, ти переміг’не хочете створити свій веб-сайт за допомогою цієї платформи.

Web.com’s може створити веб-сайт’• надавати приголомшливі сторінки, інноваційні інструменти, масштабований сайт або навіть пристойний спектр шаблонів.

І вони’перегляньте речі, які мають значення, коли ви хочете створити сайт для свого бізнесу. Або створити веб-сайт з будь-якої причини взагалі!

Чому Web.com isn’t для мисливців на торги

Якщо коротко, ми подумали, що Web.com може бути корисним для тих, хто любить торг, завдяки цій дешевій вступній пропозиції. Але дон’не обдурити. Після першого місяця ваш рахунок стає більш ніж у 10 разів більшим.

Чи означає це, що Web.com isn’не варто нікого’час чи гроші? Так, досить багато.

Дозволяє’s спробу знайти тут позитив. Пропозиція може підійти вам, якщо вам потрібна суперпроста веб-сторінка та домен на кілька тижнів.

Наприклад, ви можете рекламувати свою майбутню вечірку або опублікувати онлайн-звернення за втраченою собакою. В обох випадках пам’ятне доменне ім’я може бути дуже корисним.

Але потрібно пам’ятати про скасування до закінчення місяця.

Щоб дізнатись, як дорога Web.com’s три плани для розробників веб-сайтів, слідкуйте за нашим розділом щодо цін. ви’вип’ємо каву.

Наскільки легко використовувати Builder веб-сайтів Web.com?

“Web.com’s редактор шаблонів використовує WYSIWYG (‘отримуєш те, що бачиш’) та перетягування, щоб допомогти вам. Але органи управління є випадковими – це ускладнює створення потрібного сайту.”

Початок роботи: займає занадто багато часу

Web.com’Процес налаштування має більше помилкових стартів, ніж іржавий вантажівка в грудні.

Спочатку потрібно вибрати доменне ім’я. Тоді вам доведеться сподіватися, що кнопка Get My Free Domain кудись веде. (Під час нашого першого візиту він перезавантажував сторінку. Сподіваюся, вам пощастить більше.)

Тоді вам доведеться створити обліковий запис Web.com, перш ніж ви зможете побачити будь-які ціни. Тоді ви повинні вибрати план (і заплатити за нього!). Тоді ви повинні сказати, чим займаєтесь’знову, перш ніж ви зможете побачити будь-які шаблони.

Почуття втоми ще?

URL домену webcomВибір доменного імені – це перший із багатьох кроків створення облікового запису Web.com

Це’настільки засмучує, що Web.com змушує вас взяти на себе зобов’язання щодо плану та галузі, перш ніж показувати вам будь-які проекти. Це серйозно обмежує вашу гнучкість.

Дозволяє’s порівняйте його з покупками нового автомобіля. Звичайно, ви’Я не хочу, щоб хлопець в салоні заплутав вас з тонкою деталізацією про кожен мотор’s двигун – але ви хочете, щоб вам було дозволено переглядати та навіть робити кілька тестових дисків.

Основні налаштування шаблону: Гаразд

Web.com’s редактор шаблонів – класичний WYSIWYG (‘отримуєш те, що бачиш’). Що ви бачите в редакторі – це те, що відвідувачі бачать на вашому веб-сайті.

Це полегшує візуалізацію вашого сайту, якщо ви’я ніколи раніше цього не робив.

Основні налаштування теж досить прості. Ви можете змінити текст за допомогою швидкого клацання та замінити веб-сайт’s манекени фотографії для себе. Там’s також велика бібліотека фотографій із зображеннями та відео, всі вони безкоштовні у використанні.

Але це’s, де Web.com’s простота використання закінчується, на жаль.

вебком легкоРедагування Web.com’s фіктивний текст і заміна фотографій – це легка частина

Налаштування перетягування: безладно і заплутано

Коли ти’перебудовуючи веб-сайт або навіть просту сторінку, текст – це найменше, що ви’редагую. ви’Ви також хочете перемістити речі по всій сторінці.

І на Web.com це’s, коли проблеми починаються.

Редактор веб-сайтів використовує перетягування, але це просто не так’t працювати належним чином.

Коробки, заголовки, меню та фотографії дон’t йти куди ти хочеш. Вони здаються ‘оснащення’ до невидимих ​​вказівок, і це серйозно обмежує те, що ви можете зробити зі своїм дизайном.

Web.com’З непередбачуваним перетягуванням буде дуже важко створити потрібний сайт, будь то’s проста сторінка або присутність у мережі.

Це’s просто не варто турбуватися. Тож нехай’s пропонуємо альтернативи.

Для кращих інструментів налаштування перетягування використовуйте Wix. Для найпростіших інструментів перетягування використовуйте Weebly. Для найкрутішого на блоці сайту використовуйте Squarespace.

Тут ми округлимо наші рекомендації. Ознайомтеся і з нашою діаграмою порівняння.

Ваш перший досвід Web.com’s редактор може бути не дуже поганий, але ви’Невдовзі розчаруюся – і тоді злються. ви’Ви закінчите витрачати свій час (і гроші!) на платформі, яка відчуває себе серйозно любительською порівняно з іншими розробниками веб-сайтів.

Наскільки хороші шаблони Web.com?

“Web.com пропонує вам лише три шаблони, які відповідають вашій галузі. Вони’дуже схожий, і виглядати дешево і старомодно.”

Номери шаблонів: “сотні”, але де?

Web.com каже, що пропонує “сотні” шаблонів веб-сайтів. Але ти’знову запропонували лише маленьку жменю, і там’s навряд чи є різниця між ними.

Що’s більше, вони’Ви насправді не є галузевими. Ось три шаблони, які мені запропонували для приватного репетиторського бізнесу. Знайдіть різницю!

дизайн шаблонів веб-шаблонівWeb.com пропонує вам невеликий вибір шаблонів. Але це’s насправді не ‘вибір’ зовсім

Якість шаблону: низька

Кілька шаблонів добре, якщо вони є’знову добре. Але Web.com’s шаблони не гарні.

Як видно із скріншота, наведеного вище, вони виглядають дешево та застарілими. Це’s не той образ, який ви хочете спроектувати на світ.

Єдиний спосіб побачити альтернативні дизайни – повернутися назад і вибрати іншу галузь. Там’s немає сенсу, хоча. Конструкції майже однакові – і однаково нудні.

Усі шаблони реагують на мобільні пристрої, але не на розумний спосіб, як Squarespace’s чудові шаблони є. Наприклад, ваш текст isn’t переставлено, щоб добре виглядати на маленьких екранах (див. знімок екрана нижче).

Web.com’Режим попереднього перегляду для мобільних пристроїв хороший – він навіть дозволяє перевіряти сторінки в альбомному режимі. Але ваш мобільний сайт виглядає любительським порівняно з тим, що ви отримуєте від інших розробників веб-сайтів.

Вебком розміщені розділиWeb.com’Шаблони s чуйні, але вони не відповідають’не найкраще шукати на екранах мобільних пристроїв

Додаткові можливості веб-сайту: обмежені

Веб-сайт також пропонує безкоштовні додаткові функції для додавання на ваш сайт. Вони’Це легко додати, запропонувати невеликий вибір макетів і навіть мати кілька варіантів редагування.

Але ти’не маю багато свободи переставляти їх. додаткові функції (‘розділи’) повинні приходити один за одним, як список. Ти можеш’t Перетягніть пару функцій, наприклад, щоб сидіти поруч.

Це обмежує вашу свободу, щоб ваш сайт виглядав так, як ви хочете.

функції веб-розділівВи можете додати функції (‘розділи’), але вибір функцій та макетів обмежений

Отже, які розділи можна додати? Не багато. Відгуки, відеоролики та інтерактивна контактна форма з картою… але це’s про це.

Там’s Немає можливості додавати блог, меню ресторану, інструмент пожертвування чи музичний плеєр. І хіба що ти’знову на найдорожчому веб-сайті’З трьома планами для створення веб-сайтів, ви не знаєте’не отримувати будь-яких функцій електронної комерції.

Наскільки хороша допомога та підтримка веб-сайту?

“Web.com’s Підтримка телефону 24/7 включена у всі плани та, здається, працює добре. Але бази знань серйозно бракує.”

Довідка один на один: телефон найкращий

Web.com пропонує кілька способів зв’язатися, якщо ви застрягли. Але єдиний ми’Буду рекомендувати використовувати телефон 24/7 (1-866-655-7679, безкоштовний з усіма планами).

Ми також спробували інструмент чату в прямому ефірі, але виявили відповіді розпливчастими і непотрібними.

Ми також намагалися підняти квиток на підтримку, але потрапили в цегляну стіну, коли система попросила нас увійти за допомогою ‘Таємне слово’.

Соціальні медіа: орієнтовані на хостинг та домени

Web.com’s Сторінки Facebook та Twitter популярні та чуйні, але вони не мають’не маю що сказати про розробника веб-сайтів. Вони можуть бути корисними, якщо ви намагаєтесь доступити до команди іншими способами.

 • Web.com у Facebook (163 тис. Лайків): використовуйте Messenger, щоб зв’язатися із службою підтримки
 • Web.com у Twitter (13,9 тис. Підписників): твіт на команду Web.com в Google+: включає в себе a ‘Повідомте про проблему’ посилання
 • Веб-сайт на YouTube (близько 100 відео): ‘Зроби сам веб-сайт Builder від Web.com’ це відео з найвищим рейтингом, але набирає жалюгідні 4/10!

Довідкові статті: погані

Web.com’База знань жахливо розроблена і пропонує ледь не будь-яку допомогу щодо створення сайтів.

Розділ про Веб-сайти містить дуже мало про веб-сайт’s власний розробник веб-сайтів. Це’s переважно про підключення WordPress сайтів до Web.com’s пакети хостингу.

веб-довідкаWeb.com’s Статті про будівельників веб-сайтів в основному стосуються інших розробників веб-сайтів!

Статті про бізнес в Інтернеті: напрочуд добре

Кожна хмара має срібну підкладку та Web.com’s Форум веб-сайтів для малого бізнесу – це натяк на срібло.

Це’s – це не форум у звичайному розумінні користувачів, які діляться ідеями та проблемами. Натомість це’s архів гідних статей бізнесу в Інтернеті. Закладка їх у підказки, поки ви’налаштуйте веб-сайт вашого малого бізнесу… за допомогою іншого конструктора веб-сайтів.

Ціни на веб-сайті – чи варто інвестицій?

“Web.com’s три плани Веб-сайту – це блискуче співвідношення ціни та якості за перший місяць, і жахливе значення після цього. Покупця остерігайтесь!”

Плани Web.com: усі завищені

Web.com пропонує три ‘Веб-сайт’ (розробник веб-сайтів) плани. Усі троє мають величезні одномісячні знижки, перш ніж подорожчати.

На відміну від більшості інших розробників веб-сайтів, Web.com не робить’не дозволять вам заощадити гроші, заплативши за рік наперед. Це автоматично виставляє рахунки за місяць.

Ось’s скільки ви платите, щоб приєднатися, а потім повну ціну:

Веб-сайт planOffer ($ / 1-й місяць) Повна ціна ($ / місяць) Збільшення (%)Веб-сайт Builder

Веб-сайт та Інтернет-маркетинг

Веб-сайт, маркетинг та магазин

$ 1,9522,95 дол1100%
2,95 дол29,95 дол1000%
3,95 дол39,95 дол1000%

На цьому етапі ми’d, як правило, дайте посилання на сторінку з цінами, щоб показати вам, що ви отримуєте за свої гроші. З веб-сайтом ми можемо’t, тому що він змушує вас увійти, перш ніж побачити ціни.

Так ось’s скріншот:

плани веб-ціноутворенняУсі три плани веб-сайтів Web.com мають значне зростання цін після першого місяця

Усі три плани включають…

 • Конструктор веб-перетягувань із перетягуванням
 • Безкоштовне доменне ім’я на рік
 • Бібліотека фондових фото та відео
 • Хостинг (веб-простір для публікації вашого сайту)
 • 99% гарантії безперервного часу

Ви повинні бути на більш високому плані або платити окремо за…

 • Сертифікація SSL для шифрування відвідувачів’ дані (від $ 24,99)
 • Подання сайту в Google та інші пошукові системи (план 2-го рівня +)
 • Можливість продажу в Інтернеті (лише план 3-го рівня)
 • Поновлення доменного імені через рік (від $ 37)

Ці преміальні функції одержують безкоштовно у багатьох інших розробників веб-сайтів.

Наприклад, Wix автоматично подає ваш сайт в Google, і надає сертифікацію SSL безкоштовно. Weebly включає SSL зі своїми преміальними планами, які дешевші, ніж Web.com’с.

Ти можеш’не продавати через свій веб-сайт, якщо ви не перейдете до найвищого плану веб-сайтів, який коштує 40 доларів на місяць і обмежує 500 продуктів.

Порівняйте це з електронною комерцією Wix, яка дозволяє вам продавати необмежену кількість товарів у складному інтернет-магазині всього за $ 17 / місяць.

Навіть фахівець із електронної комерції Shopify пропонує лише 26 доларів на місяць (щорічно сплачується) за продаж необмеженої кількості продуктів у потужному масштабованому інтернет-магазині.

Щоб дізнатися більше про розробників інтернет-магазинів, ознайомтеся з нашою діаграмою порівняння.

Жоден веб-сайт’s три плани розробника веб-сайтів пропонує хороше співвідношення ціни та якості. Вони’знову дешево на місяць, але після цього вони пропонують занадто мало інструментів для занадто великої кількості готівки. Збережіть свої гроші та використовуйте замість цього інший конструктор веб-сайтів.

Підсумок огляду веб-сайту – якщо ви дасте шанс цьому будівельнику веб-сайтів?

“Web.com’s-розробник веб-сайтів не вартий вашого часу чи ваших грошей. Навіть вступна угода, хіба що’t вартий клопоту з тим, щоб скасувати.”

Для нашого огляду веб-сайту ми витрачали дні на тестування (і оплату) цього розробника веб-сайтів, щоб ви цього не зробили’не треба.

Як і ви, ми хотіли створити гарний сайт, не маючи коду або найняти дизайнера. Спочатку ми думали, що Web.com може відповідати законопроекту – особливо з дешевим доменним ім’ям.

Але дон’не обдурити. За лічені хвилини відкриття Web.com’с ‘Зроби це сам’ сторінку веб-розробника веб-сайту, ви’Зрозумію, що ця платформа не може поставлятись на кожному рівні.

Його шаблони виглядають датованими. Інструменти для налаштування важко контролювати. Додаткових функцій сайту дуже мало. Онлайн-підтримка – паршива.

А угода про вступ просто здається трюком, щоб захопити вас у набагато вищі повні ціни.

Ваш сайт переміг’не виглядати достатньо добре, щоб справити враження на людей або мати достатньо можливостей, щоб залучати їх. Якщо ви’це невеликий бізнес, який може сильно пошкодити ваш бренд.

У кращому випадку ваш веб-сайт може працювати тимчасовою сторінкою зберігання, коли ви’працюєте на належному сайті за допомогою Wix, Weebly або Squarespace. Тоді ви можете скасувати свій обліковий запис Web.com та перенести своє власне доменне ім’я.

Але це’s клопоту, і ми не’я не думаю’s того варто.

Ми можемо’t з усією совістю рекомендую використовувати Web.com, коли там так багато кращих платформ, і всі вони наполегливо працюють, щоб допомогти вам створити приголомшливий веб-сайт. Тож нехай’s кінець з швидким обворотом.

Замість цього використовувати розробники веб-сайтів

 • Найкраще для чудових шаблонів, функцій та налаштувань: Wix
 • Найкраще для легкої настройки перетягування: Weebly
 • Найкраще для дизайнерських шаблонів: Squarespace
 • Кращий просунутий розробник інтернет-магазину: Shopify
 • Найкращий план електронної комерції співвідношення ціни і якості: план електронної комерції Wix
 • Найкращий план премії за співвідношення ціна / якість: Weebly Starter plan
 • Підходить для готових бізнес-сайтів: 1&1 Мій веб-сайт
 • Добре підходить для фото портфоліо: SmugMug
 • Добре для легкої настройки без перетягування: Site123
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me