Огляд веб-сайтів Duda Website Builder 2020: чи варто це використовувати?


Contents

Найкраще для

Корисна допомога в дизайні


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Duda – це розробник веб-сайтів, орієнтований на дизайн, ідеально підходить для тих, хто хоче відшліфований, привабливий веб-сайт, але для більшої роботи потрібен їх шаблон. Ви можете швидко створювати, створювати віджети та персоналізувати свій веб-сайт – але ви’заплачу за пільгу. Дуда’s трохи дорожче, ніж конкуренти, плани починаються від $ 14 на місяць.

Які плюси і мінуси Дуди?

Плюси

 • Фантастичний набір додатків і віджетів, які ви можете додати – або навіть будувати себе! Це допомагає користувачам мислити нестандартно та додавати більше унікальних функцій на свої веб-сайти – не багато будівельників полегшують персоналізацію.
 • Ви отримуєте гідний рівень творчого контролю, але це’s всередині шаблону’s обмеження. Це може бути хорошою справою для тих, хто є’t надто впевнений у дизайні, але все ж хочеться привабливого веб-сайту.
 • Це будівельник, який, як правило, перевершує простоту – хоча він багато в чому покладається на вас, дотримуючись рекомендацій щодо дизайну вашого шаблону.

Мінуси

 • Дорогі цінові плани та безкоштовний план – найдешевший план коштує 14 доларів на місяць при нарахуванні на рік.
 • Хоча Дуда’Особливості дизайну в них багато, це не так’t надавати багато потужних функцій веб-сайту – наприклад, інші будівельники роблять більше в плані оптимізації пошукових систем (SEO).
 • Під час тестування користувачів деякі Дюда вважають досить незграбним і складним або заплутаним, якщо ви намагаєтесь натиснути шаблон’s обмеження – якщо ви’знову після повної творчої свободи, тоді Дуда існ’t ваш найкращий варіант.

Огляд Дуди

Понад 450 000 підприємств використовують Duda’розробник веб-сайтів, на який спрямована “зробити веб-дизайн безболісним” завдяки своїм простим та креативним задумам. Все, що вам потрібно, це підключення до Інтернету, і ви можете розпочати створення свого веб-сайту Duda за лічені хвилини – не потрібні технічні навички.

Домашня сторінка для веб-дизайнерів ДудаДуда легко користуватися будь-яким, але це’s особливо корисно для дизайнерів та фрілансерів, яким потрібно швидко створити багато професійних сайтів.

Це працює, надаючи вам набір шаблонів на вибір, які ви потім редагуєте на свій смак, змінюючи текст, додаючи зображення, створюючи нові сторінки та навіть будуючи власні віджети. Раз ти’ви персоналізували ваш веб-сайт, просто опублікуйте його в Інтернеті – Duda розміщує ваш сайт для вас, так що ви не хочете’не доведеться турбуватися про додаткові витрати або технічні головні болі.

Дуду може використовувати будь-хто, але це’s особливо добре для веб-дизайнерів, яким потрібно швидко створити кілька сайтів для клієнтів. Справді, агенції та фрілансери є Дуда’Основна цільова аудиторія.

Дуда найкраще для фрілансерів та агентств

Наскільки просто Дуда у використанні?

Duda вражав вражаючим зручністю, коли ми тестували його, займаючи третє місце в нашому рейтингу за його дружелюбність для початківців. Реєстрація на безкоштовну пробну версію проходить швидко і безболісно – вам потрібно лише вказати електронну пошту та пароль ви можете розпочати будівництво протягом декількох хвилин.

Дуда – це конструктор перетягування, тобто ви можете налаштувати обраний шаблон без будь-яких знань кодування. Просто натисніть, перетягніть, впустіть та введіть для редагування своїх сторінок до вас’знову щасливий.

Дуда веб-сайт Builder простий редакторДуда спрощує створення власного персоналізованого веб-сайту, надаючи структуровані шаблони для редагування.

Дуда допомагає вам, надаючи вам досить структуровані шаблони. Це означає, що у вас менше творчої свободи, ніж, скажімо, Wix – замість того, щоб розмістити що завгодно, ви можете вносити зміни лише в межах “правила” або вказівки щодо шаблону’s макет.

Це’s творча свобода, в межах. Якщо ви намагаєтесь занадто далеко просунути межі шаблону, ви’Почну знайти Дуду складнішою у використанні, що виявили наші користувачі, коли вони спробували Дуду для себе. Ось’s добре і погане, що вони мали сказати про Дуду’s конструктор веб-сайтів:

“Ви могли на 100% отримати веб-сайт протягом дня за допомогою Duda.”

“Це’s дуже дивна суміш бути надто чіткими в деяких речах, але потім так заплутано для інших.”

“Це’s просто так просто у використанні! Але це’s дуже випадок не виходити за межі того, що шаблон дозволяє зробити, тому що ви в кінцевому підсумку вдаритеся про стіну.”

На основі таких відгуків, це’Зрозуміло, що Duda – це простий у використанні розробник веб-сайтів – доки ви граєте за правилами шаблону!

Незважаючи на розчарування, з якими періодично стикалися наші користувачі, вони все-таки дуже добре оцінили Дуду. Він вийшов з чотирма з п’яти зірок для задоволення клієнтів, перемігши ряд інших будівельників (включаючи WordPress.com).

Наскільки гарні Дуда’s Шаблони?

Ми виграли’t бити навколо куща – Дизайн – це те, де Дуда справді світить. У ньому є 98 професійно розроблених шаблонів, на вибір, крім звичайних попередньо заповнених прикладів, є 10 порожніх, які ви можете заповнити з нуля..

Не впевнені, що ви можете зіткнутися з прокруткою майже сотні шаблонів? Ви можете відфільтрувати їх за категоріями, щоб звузити свій вибір – серед них можна вибрати 10 категорій, включаючи бізнес, подорожі, портфоліо та інтернет-магазин.

вибір шаблону дудаУ Duda є майже 100 шаблонів на вибір, всі вони прості, стильні та неймовірно добре розроблені.

Ви можете переглянути попередній шаблон, щоб отримати повний вигляд перед вибором – адже Duda проходить додаткову милю, дозволяючи переглядати дизайн на робочому столі, планшеті та мобільному телефоні, щоб переконатися, що він справді ідеальний для ваших потреб.

Всі шаблони можна налаштувати на кожен пристрій, тобто ви можете переконатися, що ваш сайт завжди виглядає найкраще, незалежно від формату.

Дуда огляд мобільного редактора прикладDuda дозволяє легко перемикатися між редакторами пристроїв, щоб ви могли налаштувати, як виглядає ваш сайт на настільному ПК, планшеті та мобільному пристрої.

Як ви читали раніше, Дуда’s шаблони легко налаштувати, поки ви’з радістю дотримуйтесь стилю, викладеного вашим дизайном. Ось’s, що один користувач мав сказати про Дуду’s шаблони після випробування:

“Вибраний нами шаблон зробив для мене вже багато. Це означало, що мені просто потрібно було зайти і заповнити пару шматочків.”

Усі зміни відбуваються на екрані прямо перед вами – наприклад, ви просто натискаєте та набираєте для редагування тексту, а не переносите на іншу сторінку для редагування “за сценою.”

Редагувати заздалегідь заповнений вміст дуже просто, а тому додавання нових розділів, таких як галерея, відгуки або контактна форма. Ви можете налаштувати ширину меж і кольори фону, замінити зображення та змінити макети меню, все декількома простими клацаннями.

редактор duda додав новий розділDuda пропонує вам заздалегідь розроблені розділи на вибір, що дозволяє швидко та легко створити ваш сайт.

Дуда надає заздалегідь заповнені розділи та макети на вибір, що ще більше спрощує створення гарного веб-сайту. Однак це’s важче грати з фактичним макетом вашої веб-сторінки – хоча Wix дозволяє перетягувати зображення та інші елементи куди завгодно, Duda є більш обмежувальним.

Незважаючи на це, Duda отримав високу оцінку в нашому дослідженні за гнучкість дизайну, відповідну Squarespace’s високий бал і набирає п’ять зірок з п’яти. Дуда’Основна увага приділяється дизайну – він спрямований на допомогу користувачам через структуру шаблонів, дотримуючись найкращих практик дизайну.

Це’s хороша ідея вибрати шаблон, який вам подобається і який ви не робите’не хочете докорінно змінитись, як і ви’Ви швидко почнете боротися, якщо спробувати підштовхнути свій дизайн занадто далеко.

Дізнатися більше

 • Squarespace – єдиний розробник веб-сайтів, який очолює Дуду’s конструкцій. Дізнайтеся більше про цього творчого конструктора в нашому Огляд квадратного простору
 • Створення онлайн-портфоліо? Ми’Ви зробили дослідження – відкрийте для себе 10 кращих будівельників веб-сайтів для портфоліо щоб знайти свою ідеальну відповідність

Дуда’s Інструменти та функції

Duda оснащений особливостями дизайну та способами персоналізації вашого веб-сайту, від понад 100 стилів шрифту до вбудованого редактора фотографій. Він також пропонує незвичну перевагу дозволяти вам створювати власні віджети та розробляти індивідуальне враження для відвідувачів.

Наприклад, Duda дозволяє легко запускати спливаючі вікна, відео, рекламні акції, спеціальні повідомлення тощо для користувачів на основі різних факторів, таких як місцеположення або кількість відвідувань сайту.

інструменти для персоналізації дудиDuda дозволяє легко пропонувати своїм відвідувачам персоналізовану послугу, допомагаючи орієнтуватися та зв’язатися зі своєю аудиторією.

Це фантастичний спосіб з’єднання зі своєю аудиторією та активізації взаємодії зі своїм сайтом. Duda заохочує своїх користувачів мислити нестандартно, і робить це одночасно сприятливим для початківців.

Однак Duda міг би зробити більше в інших сферах – таких як SEO – щоб дати вашому веб-сайту більше сил і більше шансів конкурувати з іншими веб-сайтами в Інтернеті. Дозволяє’s придивіться уважніше до будівельника’s Найважливіші особливості…

Електронна комерція

Чи дозволяє вам Дуда продавати в Інтернеті? Ну так! Насправді це дає вам можливість додати інструменти електронної комерції до свого найдешевшого плану. Це незвично – більшість розробників веб-сайтів включають електронну комерцію лише до своїх планів за більш високими цінами, а не передають її з першого дня.

Окрім дизайнерського аспекту – який включає в себе безліч зображень продукту, інтегрований дизайн між веб-сайтом і магазином, а також заздалегідь розроблені макети сторінок товару – Duda також пропонує деякі поважні інструменти продажу.

До них належать:

 • 30+ варіантів оплати (включаючи Paypal, Square і Stripe)
 • Автоматичні розрахунки податків
 • Купонні коди
 • Категорії товарів
 • Повідомлення з низьким запасом для клієнтів
 • Цифрові завантаження
 • Налаштовані варіанти доставки та тарифи

Це робить Дуду справедливим вибором, якщо ви хочете продавати продукцію через свій веб-сайт, хоча це може’не конкуруйте з відданим будівельником, таким як Shopify, для продажу в Інтернеті.

Дізнатися більше

 • Ви хочете продавати в Інтернеті? Відкрийте для себе 5 кращих будівельників Інтернет-магазину щоб переконатися, що ви вибрали найкраще з найкращих
 • Shopify – найкращий конструктор із продажу в Інтернеті – дізнайтеся, чому в повному обсязі Shopify Review

SEO

Оптимізація пошукових систем була областю, в якій Дуда трохи знизився, коли ми перевірили її. Це просто так’не надайте ті самі пропозиції, що й інші будівельники, наприклад, Weebly – натомість Duda дотримується основ, включаючи:

 • Безкоштовний SSL – постачається на кожному веб-сайті Duda, але його потрібно встановити (процес одним натисканням кнопки)
 • Реагуючі шаблони, які автоматично змінюють розмір, щоб відповідати екрану чи пристрою, який використовується
 • Оптимізація сторінок Google
 • Настроювані заголовки, метаописи та URL-адреси сторінок
 • До зображень можна додати альт-текст

Це хіба що’t поганий набір інструментів SEO – це просто хіба що’t найбільш вражаючий на ринку. Ваш веб-сайт Duda все ще знайдеться в Інтернеті, але ви можете розчарувати, якщо у вас є досвід SEO або конкретні потреби.

Дізнатися більше

 • Чи важливо для вас SEO? Прочитайте наш огляд 3 кращих веб-сайтів для SEO де ми розкриваємо основні варіанти для пошуку в Інтернеті

Маркетинг

Дуда думав нестандартно, коли мова йде про маркетинг. На своїх ресурсних сторінках ви’Ви знайдете перелік маркетингових матеріалів, які доступні для клієнтів Pro на командному плані чи вище.

До таких ресурсів належать:

 • Ведучий, що генерує шаблон цільової сторінки
 • Білі етикетки для продажу
 • Білий роздатковий етикетки
 • Портал підтримки білої етикетки
 • Зображення заголовків електронної пошти

Це спеціально створені ресурси, розроблені для збільшення ваших продажів і підпадають під категорію управління клієнтами, яка розблоковується під час оновлення до плану команди або вище. Це також дозволяє коментарі на сайті та власні брендинги.

Дуда маркетингові інструменти генератор свинцюDuda надає професійним клієнтам шаблон цільової сторінки головного генератора, щоб допомогти вразити клієнтів та розвивати ваш бренд.

Однак Duda не має основних маркетингових особливостей – включаючи інструмент для розсилки новин що є його головним недоліком, коли мова йде про вирощування підписок для вашого веб-сайту.

Ще один недолік для Duda – це відсутність магазину додатків, що означає, що ви можете’t легко додавати додаткові функції на ваш сайт, коли вони вам потрібні. Натомість ти’покладайтеся на внутрішні функції, які постачаються разом із вашим планом – якщо вам потрібні більш досконалі інструменти, ви’Вам потрібно буде оновити.

Хто такі Дуда’s Особливості Best For?

Дуда має сукупність унікальних та індивідуальних особливостей, а також деякі очевидні недоліки.

Це’s відмінний варіант для фрілансерів або веб-дизайнерів які створюють сайти для клієнтів – Duda’Набір клієнтського управління – особливо велика перевага’s досить рідкісний серед більшості будівельників.

Ми робимо’t рекомендую його для блогерів чи когось із маркетингу, що лежить в основі їхнього бренду, але крім цього, це’s – хороший вибір для сайтів малого бізнесу, які хочуть добре розробити сайт зі скромним набором професійних функцій.

Скільки коштує Дуда?

Можливо, ви помітили, що Дуда’Рейтинги s, як правило, досить непогані, – але його співвідношення ціни та якості – це скельне дно. Це’s, тому що Дуда – це найдорожчий у нас веб-розробник’Ви перевірені дотепер, ціни починаються від 14 доларів на місяць (щомісячно виставляється на рахунку).

Існує три цінові плани на вибір, коливаючись від 14 до 74 доларів на місяць, коли щомісяця виставляють рахунок. Там’s також план Enterprise для тих, хто має сотні веб-сайтів і потребує спеціальної пропозиції.

Огляд Дуди - ціноутворенняДуда’s три цінові плани коливаються від 14 до 74 доларів на місяць при щомісячному рахунку

Там’s немає вільного плану, але $ 22 на місяць Командний план має 14-денну безкоштовну пробну версію для вас, щоб скористатися. Раз ти’перевіривши це, ви можете вибрати будь-який план для реєстрації – тут’s коротка підсумкова таблиця, яка допоможе вам визначити, який найбільше відповідає вашим потребам:

Основний план
План команди
План агентства
Ціна на місяць (щорічно виставляється на рахунку)

Щомісячна ціна

Кількість сайтів

SSL

Кількість членів команди

Клієнтське управління

Передові інструменти

$ 14 $ 22 $ 74
$ 19 29 доларів 99 доларів
1 1 8
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
1 4 10
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Ви можете заощадити до 25%, вибравши річний план замість місячного – обидва доступні, тож ви можете вибрати передплату, яка найбільше підходить вам.

Тепер нехай’s погляньте на кожен ціновий план трохи детальніше. Прочитайте короткий підсумок кожного плану та його основних особливостей:

Основний план: 14 доларів на місяць, щомісячно виставляється рахунок

Для особистих веб-сайтів, які не роблять’не потрібні фантазійні функції або послуги, орієнтовані на клієнта. Ви отримуєте один веб-сайт із усіма основними функціями, необхідними для його запуску, включаючи:

 • Інструменти персоналізації веб-сайту
 • Безпека SSL
 • Багатомовні засоби
 • Підключена бібліотека вмісту (обмежена)
 • Мільйони безкоштовних і преміальних зображень

Ви отримуєте обмежену версію Дуди’s підключена бібліотека вмісту, яка дозволяє керувати зображеннями, файлами та основною інформацією про бізнес з одного центрального місця. Для співпраці ви можете мати одного додаткового члена команди, а будь-які додаткові веб-сайти коштують $ 19 на місяць для кожного сайту.

Командний план: 22 долари на місяць, щомісячно виставляється рахунок

План команди найкращий для фрілансерів, які будують для клієнтів, і, можливо, працює невелика команда – ви можете додати до чотирьох членів команди, щоб працювати на сайті з вами.

Це єдиний план пропонувати 14-денну безкоштовну пробну версію, тому ви можете безкоштовно випробувати всі її можливості!

Ви отримуєте все з базового плану, а також повний спектр інструментів для спільної роботи в команді та управління клієнтами. Особливості команди команди включають:

 • Налаштування користувачів та дозволів для членів команди
 • Доступ клієнта з білою етикеткою (спеціальний бренд та домен)
 • Налаштування користувачів та прав доступу для клієнтів
 • Коментарі на сайті
 • Білі етикетки з продажу та маркетингових матеріалів

Ці функції дають вам набагато більший контроль над своїм сайтом, ніж Основний план, і оснащують вас для створення більш професійного обслуговування для клієнтів. Ви все одно отримуєте лише один веб-сайт у плані команди, але ви можете додавати додаткові сайти за 13 доларів на місяць кожен.

План агентства: 74 дол. США на місяць, щомісячно виставляється рахунок

План Агентства найкращий для масштабних проектів, де потрібно створити кілька сайтів або мати до 10 членів команди. Цей план надає всі функції командного плану, а також вдосконалені інструменти, такі як:

 • Миттєві веб-сайти
 • Експорт веб-сайтів
 • Конструктор віджетів
 • Інтеграція API (обмежена)
 • Підключення до Google Sheets та Airtable

Ці інструменти розроблені для підтримки вашого бізнесу та надання вам більш унікальної послуги для своїх клієнтів. План агентства включає вісім веб-сайтів, але ви можете купувати більше за 11 доларів на сайт на місяць.

Додатки для електронної комерції: 7,25 дол. – 39 дол. США на місяць, щомісячно стягуються

Кожен з Дуди’Цінові плани також дозволяють вибрати надбудову для електронної комерції, якщо ви хочете продавати в Інтернеті. Існує три додатки для електронної комерції, і який з них ви виберете в основному, залежить від того, скільки продуктів ви отримаєте’Продам:

 • Стандарт: $ 7,25 на місяць – 100 товарів
 • Розширений: $ 19,25 на місяць – 2500 продуктів
 • Не обмежено: 39 доларів на місяць – нескінченна продукція

електронна комерція додає додаткиDuda дозволяє додавати електронну комерцію до плану за додаткову плату, надаючи магазину більше гнучкості.

Усі вони стягуються за кожен сайт, що ви можете враховувати, якщо ви’плануєте запуск декількох інтернет-магазинів. Жоден із цих планів не стягує плату за транзакції, і всі вони мають необмежений обсяг пам’яті.

Ви можете платити за ці плани щомісяця замість щорічно, і в цьому випадку ціна коливається від 8 до 49 доларів на місяць.

Дізнатися більше

 • Шукаєте щось трохи дешевше? Перегляньте наш повний список 14 найдешевших веб-сайтів на ринку
 • Ще не готові платити? Ми’Ви ознайомилися з нашим оглядом 10 кращих безкоштовних будівельників веб-сайтів 2019 року

Яку допомогу та підтримку пропонує Дуда?

Duda пропонує широкий спектр варіантів допомоги та підтримки, причому тип підтримки, яку ви отримуєте, значною мірою залежить від того, який ціновий план ви виберете. Ось’s швидка розбивка того, яка підтримка поставляється з кожним планом:

 • Основний план: Електронна пошта
 • Командний план: Електронна пошта, чат та телефон
 • План агентства: Пріоритетна електронна пошта, чат та телефон

Крім цих каналів підтримки, Duda також має довідковий центр, де ви можете знайти статті та довідники, незалежно від того, який ви плануєте’знову. Там’s також Ресурсний центр, який проводить вебінари, маркетингові матеріали, оновлення продуктів тощо.

дуда центр допомогиДуда’s Довідковий центр – корисне місце для пошуку відповідей, особливо коли ви’По-перше, починаючи.

Якщо у вас є питання, ви можете використовувати Дуду’Служба живого чату. Це надходить у формі чату-бота, тому якщо у вас є прості запитання, це’s швидкий і простий спосіб отримання відповідей.

Однак, коли ми задали питання про Дуду’З підтримкою, нам було надано посібник про те, як скопіювати та вставити в конструктор веб-сайтів. Отже, просто головою вгору – будь-які питання чату дуже прості!

Огляд веб-сайту Duda Builder: Підсумок

Дуда, можливо, не найкращий розробник веб-сайтів, але це’s все ще надійний вибір – особливо якщо ти’знову фрілансер або агентство прагнучи швидко та легко створити кілька сайтів. Це’s досить унікальний за своїми функціями управління клієнтами, допомагаючи вам створити професійний сервіс.

Де Дуда справді світить, – це її проекти. Це’s ідеально, якщо ви хочете гарний веб-сайт, але не’я не хочу, щоб усі творчі роботи, що залишилися на вас, – замість того, щоб перевантажувати вас вибором, Дуда’Шаблони s надають вам допомогу через структуровані конструкції.

Однак, якщо ви хочете загальної творчої свободи або дешевих цін, це не так’t будівельник для вас. Дуда стає проблемою для використання, якщо ви намагаєтесь занадто далеко просунути межі її шаблонів, і він також має одні з найдорожчих стартових цін на ринку.

Якщо Дуда ган’t перемогла тебе, є ще багато альтернатив. Wix дає вам повну творчу свободу щодо вашого сайту, Squarespace має однаково приголомшливі дизайни, тоді як Weebly має набагато доступніші стартові плани.

Для тих із вас, хто любить звук Дуди’s конструктор веб-сайтів і може’не чекаю початку роботи, перейти на свій 14-денний безкоштовний пробний процес, щоб дізнатися, що ще може запропонувати!

Дізнатися більше

 • Дуда не зовсім ваш ідеальний будівельник? Це’гаразд, ми’знову тут, щоб допомогти вам знайти найкращий спосіб вийти в Інтернет. Перегляньте наступні відгуки:
  • Огляд Wix – Wix – це наш рейтинговий розробник веб-сайтів – з’ясуйте, чому в нашому поглибленому огляді
  • Огляд квадратного простору – якщо ви’Після приголомшливих дизайнів та більш потужних функцій, ніж Duda, дізнайтеся більше про Squarespace
  • Weebly Огляд – набагато більш доступний варіант, ніж Дуда; Дізнайтеся більше про те, що він може запропонувати в нашому повному огляді

Дуда FAQ

Буде Дуда хорошим вибором для мого блогу?

Ми б не хотіли’Не рекомендую Дуду занадто сильно стартувати в блозі – хоча він включає інструменти для ведення блогів у свої плани. ви’я, звичайно, закінчується прекрасним блогом, але це не буде’не бути дуже потужним, як це робиться’не надаватимуть вам ті ж функції, що й щось на зразок WordPress. Дуда також не хоче’t не включайте інструмент для розсилки новин, який є менш ідеальним для ведення блогів.

Що таке план підприємства? Мені це потрібно??

Дуда’s План підприємства – наступний крок від плану Агентства, і розроблений для масштабних підприємств, які керують сотнями, а то й тисячами веб-сайтів. Він оснащений розширеними функціями, і це не так’не прийдіть із встановленим ціноутворенням – натомість ви зв’язуєтесь безпосередньо з Дудою, щоб обговорити, чи підходить план Enterprise для вас.

Чи включає Дуда безкоштовний домен?

На жаль, Дуда не хоче’не киньте у вільний домен свої плани. Якщо ви хочете безкоштовний домен, ви’Потрібно подивитись на таких будівельників, як Wix, Weebly або Squarespace, оскільки всі вони пропонують цю вигоду зі своїми щорічними планами.

Спеціаліст із створення веб-сайтів прагне надати вам чесні дані. Це’тому ми проводимо власні дослідження та отримуємо безпосереднє особисте розуміння. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me