Огляд веб-сайту GoDaddy Builder Огляд | Веб-сайти + Маркетинг


Найкраще для

Найшвидше будувати


Огляд GoDaddy

Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

GoDaddy – це зручний для початківців розробник веб-сайтів, який використовує інтелектуальний дизайн інтелекту (ADI), щоб зробити ваш веб-сайт простішим та швидшим, ніж будь-коли раніше. Він використовує інформацію, яку ви вводите, щоб створити налаштований сайт за лічені хвилини, що робить його ідеальним для початківців, які хочуть публікувати простий сайт в Інтернеті.

Які плюси і мінуси GoDaddy?

Плюси

 • Ви можете створити веб-сайт і опублікувати його за лічені хвилини
 • Це’s супер простий у використанні
 • Його цінові плани дуже дешеві порівняно з деякими конкурентами

Мінуси

 • Немає великої творчої свободи
 • Недостатня глибина до деяких її особливостей
 • Сайти’t настільки ж візуально привабливий, як інші розробники веб-сайтів’

Огляд

У вересні 2019 року GoDaddy запустив свого нового і вдосконаленого конструктора веб-сайтів: Веб-сайти + Маркетинг. Це було відійти від їхнього старого редактора GoCentral, з новим акцентом на допомогу підприємцям та малому бізнесу розвивати свою Інтернет-присутність.

Все, що вам потрібно зробити, – це ввести потрібну інформацію на свій веб-сайт, і, ей престо, вона створює унікальний для вас сайт! Легко, правильно?

GoDaddy в основному відомий тим, що є світовим’s найбільший реєстратор домену, і це все ще залишається його головним напрямком. Однак це’s також розширює пропозицію своїх розробників веб-сайтів з метою наділення своїх користувачів більш орієнтованими на зростання інструментами.

GoDaddy’Нові та вдосконалені функції включають маркетингові інструменти та GoDaddy Insight, розумна система навчання, розроблена для використання даних, щоб направляти вас до ваших цілей.

Хоча деяким його особливостям все ще бракує трохи глибини, GoDaddy’s Веб-сайт + Маркетинг – це ідеальне рішення для будь-якого підприємця чи малого бізнесу шукаючи, щоб вийти в Інтернет без усієї довготривалої суєти і суєти.

веб-сайти godaddy + маркетинговий дімРозробник веб-сайтів GoDaddy, Веб-сайти та маркетинг, створений для того, щоб допомогти вам розширити свою присутність в Інтернеті.

Веб-сайт + маркетинг: ближче погляд

Веб-сайт + маркетинг, GoDaddy’Оновлений розробник веб-сайтів, був захоплюючим випуском минулого року. Замість того, щоб просто покращити свій старий розробник веб-сайтів, GoDaddy поєднав оновлений редактор з цілим набором інструментів маркетингу – до великого ефекту.

Отже, як це працює? Це все-таки навіть розробник веб-сайтів? Відповідь – так – ви все одно можете швидко та легко створити веб-сайт за допомогою GoDaddy’s тільки що тепер ви отримуєте допомогу поза стадією будівництва.

Веб-сайти + Маркетинг працює на основі GoDaddy Insight, інтелектуальної системи технологій, яка допомагає вам розвиватися з урахуванням постійного керівництва після вас’опублікував хіт.

Але що це насправді означає? Ну колись ти’Ви закінчили будівництво, ви отримати бал що вимірює, наскільки хороша ваша присутність в Інтернеті порівняно з іншими, як ви. Потім ви отримаєте індивідуальний план дій, з подальшим детальним набір показників щоб допомогти вам відстежувати свій ріст та результативність.

Це працює, хоча? Ну, це, звичайно, здається! За даними GoDaddy, протягом 12 місяців клієнти, які використовують веб-сайти + маркетинг, побачили в середньому зростання на 18% доходів від бізнесу. Дуже вражаючі речі.

Звучить дивовижно, але тут, на веб-сайті Expert Builder Expert, ми’Ви завжди хочете копати трохи глибше і справді збираєте ретельний огляд розробників веб-сайтів GoDaddy.

Ми хочемо дати вам найкраще розуміння не тільки від нашої спеціальної команди експертів, але, провівши ретельне дослідження та спілкуючись з людьми так само, як і ви!

Детальна інформація

 • Ви хочете продавати в Інтернеті? Погляньте на наше Огляд електронної комерції GoDaddy щоб побачити, чи це’s правильний конструктор для вашого магазину.
 • Якщо вам потрібен хостинг для вашого веб-сайту, прочитайте наш Огляд хостингу GoDaddy щоб побачити, чи це’s отримали необхідні функції.
 • Wix та GoDaddy – два популярні будівельники – відкрийте для себе найкращий Порівняння Wix проти GoDaddy.
 • Якщо ви’перервавшись між швидкістю та стилем, знайдіть відповіді в нашому Порівняння GoDaddy проти Squarespace.

Наскільки легко використовувати GoDaddy?

Простота використання

Як ми можемо сказати, наскільки простий у використанні розробник веб-сайтів? Ми тестуємо їх у звичайних, повсякденних людей! Ми отримали учасників різних технічних можливостей для створення сайтів, використовуючи їх.

Ми попросили їх заповнити список завдань за допомогою GoDaddy, а потім наздогнали їх про те, як легко (або важко) вони знайшли будівельника для використання.

Результати відповідали нашому власному огляду GoDaddy’s Конструктор веб-сайтів неймовірно простий у використанні. 76% учасників сказали, що рекомендують GoDaddy другові, який’шукаю, щоб вийти в Інтернет.

Це’s не дивно, враховуючи, що майже всі роботи з ніг зроблені для вас самим будівельником!

Єдині проблеми були, коли вони хотіли більш творчого контролю. Вони не стали’т, як GoDaddy’жорстка конструкція та редагування того, що вже було на місці, стали трохи неприємними.

Ось лише пара їх думок:

“Мені дуже подобається те, як він керував тобою, щоб додавати речі. Це відчувало, як обман, тому що це було так добре зроблено.”

“Це’s дуже швидко. Менш ніж за годину у мене є сайт, який виглядає добре. Це’s простий у використанні для основних функціональних можливостей, але якщо ви хочете копати трохи глибше і персоналізувати його більше, то я думаю, що це’s трохи складніше.”

Задоволеності клієнтів

Це’s все добре і добре, щоб люди тестували GoDaddy’розробник веб-сайтів, але що робити з людьми, які насправді є сайт з ними? Чи щасливі вони?

Ми опитували 1881 людей щодо веб-сайтів, а точніше, якщо вони є’d використовував GoDaddy’розробник веб-сайтів для створення свого сайту.

Результати показали, що людей, які використовували GoDaddy’s будівельник веб-сайтів, 89% із них були задоволені своїм веб-сайтом. Непогано.

Хто найкращий для GoDaddy??

Ведення блогів

блог редактора godaddy

Створення блогу на GoDaddy – це те саме, що робити більшість справ на GoDaddy справді, швидко та просто.

Ви можете додавати зображення, відео та аудіо для супроводу будь-яких публікацій блогу, а також дозволяти людям підписуватися за допомогою RSS-каналу та використовувати аналітичні дані, надані Google.

GoDaddy вжив багато заходів для вдосконалення своїх можливостей ведення блогів. Тепер ви можете ввімкнути коментарі до своїх публікацій у блозі, і є обіцянка подальших вдосконалень. GoDaddy навіть стверджує, що ви можете отримати блог наживо всього за 19 хвилин.

Однак це стосується блогів, там є кращі платформи. Перегляньте наш список 10 найкращих платформ для ведення блогів, щоб побачити, які ми рекомендуємо.

Бізнес

GoDaddy’Останні оновлення дійсно показали свою увагу на підприємцях та малому бізнесі.

Маючи більше маркетингових інструментів, ніж будь-коли раніше, краще SEO та спеціальні плани дій, які допоможуть вам досягти поставлених цілей, Веб-сайти + Маркетинг – власник малого бізнесу’s мрія – особливо якщо ти’re не надто технічно підкований!

Як ми говорили, після того, як ви скажете GoDaddy’s веб-сайт, що ви хочете, це’Створять сайт для вас.

Це’s не відрізняється для бізнесу. Ви просто вводите свою інформацію, і GoDaddy створить унікальний сайт з відповідними функціями, характерними для вашої компанії.

Якщо там’s все, що вони’Якщо ви залишилися, ви можете просто додати його після. Такі речі, як аналітика, бронювання, списки та форми контактів, доступні.

GoDaddy Insight, однак, справді краде шоу, коли йдеться про бізнес-сайти. Ваш персоналізований бал показує, як ви’Ви робите порівняно з іншими подібними сайтами, і розроблений вами план дій ідеально підходить для того, щоб допомогти вам досягти поставлених цілей.

На додаток до цього, дані звітів, які надає GoDaddy, є важливими для вимірювання вашого успіху та моніторингу вашого сайту’s виконання.

GoDaddy – це чудовий варіант для малого бізнесу, який прагне швидко вийти в Інтернет без суєти. У ньому є все необхідне та є можливість залучати будь-які акаунти соціальних медіа, які можуть мати вас в одному центральному центрі.

електронна комерція

Продали кілька товарів на eBay, Etsy чи інших ринкових місцях, і зараз хочете перейти на новий рівень за допомогою веб-сайту? GoDaddy’s-конструктор веб-сайтів – чудовий вибір.

Ви можете додати функцію електронної комерції на свій сайт GoDaddy за кілька кліків.

За 25 доларів на місяць ви можете продати до 1500 продуктів, включити популярні товари та додати знижки / купони.

Налаштування веб-магазину GoDaddy Review

Щоб допомогти вам збільшити продажі, GoDaddy також пропонує керівництво SEO (щоб допомогти вам скласти рейтинг у пошукових системах, таких як Google), покинуту функцію відновлення кошика та можливість підключення вашого сайту до ваших соціальних мереж, таких як Facebook.

Ви також можете перелічити весь свій інвентар на Amazon, Walmart та eBay, щоб отримати свою продукцію перед більшою кількістю покупців!

Після перегляду GoDaddy’s веб-сайт-розробник, це’s ясно, що всі сайти GoDaddy зручні для мобільних пристроїв та дозволяють здійснювати оплату за допомогою кредитних та дебетових карт, а також використання PayPal та Apple Pay через надійну послугу продавця під назвою Square.

GoDaddy’s План електронної комерції ідеально підходить для людей або малого бізнесу, які прагнуть продавати різноманітні товари. Однак, завдяки кришці продукції, вона не є’t наймасштабніший розробник електронної комерції на ринку.

Особисті

Хоча є деякі якості, які підходять для особистого використання, GoDaddy isn’t найкраще, якщо мова йде про речі, такі як фотографії чи портфоліо.

GoDaddy’Програма для створення веб-сайтів має галереї зображень із безліччю доступних фотографій, і ви можете вставляти відео та аудіо з YouTube / Vimeo та SoundCloud відповідно.

У GoDaddy набагато більше тем, ніж раніше, зараз доступно понад 100. Новий налаштування теми дозволяє переглядати веб-сайт у 20 різних стилях, не втрачаючи контент, що є чудовим доповненням!

Крім того, ваш вміст автоматично оновлюватиметься відповідно до нового формату, як на настільних пристроях, так і на мобільних пристроях / планшетних пристроях.

На наш чесний погляд, однак, якщо дизайн знаходиться у списку ваших вимог, ви’краще розглянемо іншого розробника веб-сайту. Квадратний простір виявився першим у нашому дослідженні з дизайну, так що це було б гарним місцем для початку.

Дізнатися більше

 • Ви створюєте портфоліо? Перегляньте наш огляд самого Найкращі будівельники веб-сайтів для портфоліо сьогодні на ринку.
 • Демонстрація фотографій – образотворче мистецтво – порівняйте 10 кращих будівельників веб-сайтів для фотографій перш ніж прийняти рішення!
 • Ми’Дамо вам спойлер – площа простору найкраща як для фотозйомки, так і для портфоліо. Відкрийте для себе його плюси і мінуси Огляд квадратного простору.

Масштабованість

GoDaddy’s масштабованість залежить від того, що ви’Ви шукаєте, щоб вийти зі свого сайту.

Якщо ви’Що стосується малого бізнесу чи окремої людини, ми можемо з упевненістю сказати, що з огляду нашого розробника веб-сайтів GoDaddy це’s продукт, у якому є все необхідне для вирощування вашого веб-сайту.

Він надає вам численні функції, інструменти аналітики, керівництво SEO та дозволяє змінювати свій сайт’s макет або загальна естетика коли завгодно.

Якщо ваша головна мета – продавати в Інтернеті, і у вас є амбіції масового продажу продукції, то ви можете розглянути інший конструктор (див. Нашу порівняльну діаграму електронної комерції тут).

GoDaddy обмежує надбавку до продуктів електронної комерції на 1500 продуктів. Це’s більш ніж достатньо, якщо ваш магазин isn’t головна особливість вашого сайту, але якщо ви’Ми серйозно ставимось до розширення вашого інтернет-магазину’буду рекомендувати поглянути на Shopify.

Інструменти GoDaddy

Довідка & Підтримка

GoDaddy пропонує цілодобову телефонну лінію для вирішення будь-яких проблем. Там’s також функція прямого чату, яка’s доступні Пн-Пт, 5:00 – 18:00.

Довідка та підтримка GoDaddy

Якщо вам’не хочете чекати по телефону, або вам потрібна допомога поза ці години, GoDaddy’База знань та форум стануть вашим ресурсом.

Чесно кажучи, випробувавши їх і переглянувши, вони не є фантастичними.

Загальні та широкі запитання – це добре, але якщо ви хочете дізнатись щось конкретне чи ніше в GoDaddy, швидше за все, ви є’Для отримання відповіді доведеться почекати і поговорити з кимось.

Для розробників веб-сайтів, які мають кращу допомогу та підтримку, ознайомтеся з продуктами, такими як Wix або Squarespace.

Дізнатися більше

Wix vs Squarespace 2018 | 4 основні відмінності, які ви повинні знати – перегляньте наше порівняння, коли ми протиставляємо Wix та Squarespace один проти одного

Інтеграція соціальних медіа

Соціальні медіа – це яскравий приклад того, де ця функція доступна в GoDaddy’розробник веб-сайтів, але після перегляду його функціональність обмежена.

Ви можете додати піктограми для посилання на різні соціальні сторінки та навіть підключити свій магазин у Facebook, але на даний момент це’s наскільки це йде.

Ти можеш’не вбудовуйте живий соціальний канал на свій сайт, а також не можете змусити відвідувачів ділитися вашим вмістом через свої соціальні канали. Якщо чесно, то GoDaddy це так говорить’Ви працюєте над тим, щоб бути в курсі!

Аналітика

GoDaddy використовує Google Analytics, щоб допомогти вам відслідковувати відвідувачів, які висаджуються на ваш сайт.

Це дозволить вам відстежувати все – від яких сторінок отримує найбільше переглядів, до кількості часу, який користувачі проводять на вашому сайті в цілому.

Багато розробників веб-сайтів мають власні аналітичні інструменти, але, передаючи їх в Google, GoDaddy переконався, що їхні користувачі отримують блискучий, безкоштовний аналіз.

SEO & Маркетинг

Веб-сайти GoDaddy + Маркетинг тепер автоматично переглядає ваш веб-сайт та оптимізує його для популярних пошукових систем, таких як Google, Bing та Yahoo! Якщо ви ведете бізнес, ви також можете перелічити свої дані в Google та Yelp, щоб охопити більше клієнтів в Інтернеті.

GoDaddy SEO isn’t доступна на найдешевшому плані, що варто враховувати при виборі плану. За інформацією GoDaddy, веб-сайти, які використовують GoDaddy SEO, помітили, що їхній трафік Google збільшився в 2,5 рази порівняно з тими, хто не використовує його, протягом дев’яти місяців.

Непогано!

GoDaddy’Майстер SEO – це дійсно сприятливий спосіб для початківців з оптимізації вашого веб-сайту.

Почнеться з того, що вам зададуть кілька простих питань, щоб зрозуміти, який тип націлення на вас’буду любити робити. Потім GoDaddy пропонує найкращі ключові слова, які потрібно включити для оптимізації вашого сайту та вищого рейтингу в Google!

Якщо ви’знову на плані електронної комерції, ти’Також ви отримаєте доступ до персональних інструкцій щодо SEO від експерта, який допоможе побачити ваші продукти.

З точки зору маркетингу, GoDaddy дозволяє запускати цільові маркетингові кампанії електронної пошти безпосередньо через самого конструктора.

Ви можете синхронізувати свій веб-сайт зі своїм магазином Facebook для цілей міжканального маркетингу і навіть видавати купони, щоб ваші користувачі знали про будь-які коди знижок.

Домени

GoDaddy – один з найбільших реєстраторів домену в світі, і створити домен з ними не вдалося’t бути легше.

Вартість починається від $ 9,99 (ПДВ не включається) для придбання домену на 1 рік, але якщо ви виберете 2 роки або більше, перший рік коштує лише 0,01 дол..

У вас уже є домен і хочете передати його GoDaddy? Нема проблем.

Просто дотримуйтесь простих кроків у цьому корисному посібнику і вам’З тобою добре піти. Це’s, однак варто зазначити, що процес перенесення може зайняти від 7-10 днів до завершення.

Безпека

Захист SSL (захищених шарів сокетів) включений у всі пакети GoDaddy.

Простіше кажучи, безпека SSL встановлює зв’язок між веб-сервером та браузером, щоб переконатися, що всі дані, передані між ними, залишаються приватними та цілісними.

GoDaddy також пропонує 99,9% гарантії безперервного часу та повного резервування мережі.

Резервні копії & Відновлює

GoDaddy’s Builder веб-сайтів має дійсно корисну функцію автоматичного збереження, яка дозволить створити резервну копію вашого сайту, навіть якщо ви цього забули. Це відмінна функція на всякий випадок, якщо ваш сайт вийде з ладу або зламається.

На відміну від деяких інших розробників веб-сайтів, ви можете відновити свій сайт лише з останньої точки, в якій він був збережений.

Це означає, що якщо ви зробили помилку, і це автоматично економить, ви’Доведеться вручну виправити це, а не просто відновити сайт до точки, перш ніж була допущена помилка.

Ціни та співвідношення ціни та якості GoDaddy

Переглядаючи розробників веб-сайтів’ Цінові плани, ми любимо подряпатися під поверхнею і подивитися, на скільки ви’реально збирається отримати за свої гроші.

Отже, для початку, порівняно з іншими будівельниками, GoDaddy має один з найнижчих середніх цінових планів. (Якщо ви’Ви шукаєте багато, перегляньте наш огляд кращих будівельників дешевих веб-сайтів замість цього).

GoDaddy має чотири цінові плани: $ 10 / місяць Основний план найдешевше, але ви розблокуєте лише інструменти SEO на $ 15 / місяць Стандартний план. The $ 20 / місяць Преміальний план включає необмежену кількість соціальних постів і дозволяє приймати зустрічі в Інтернеті. The $ 25 / місяць План електронної комерції поставляється з функціями продажу.

Він також пропонує місячну безкоштовну пробну версію, щоб ви могли по-справжньому вивчити його’s правильний варіант для вас перед реєстрацією.

А тепер нехай’s зламайте і дізнайтеся, що ви отримуєте в кожному плані.

godaddy переглянути цінові плани

Доступні плани

Основний план

Стандартний план

План премій

План електронної комерції

За 10 доларів на місяць, ти’Ви отримаєте безліч функцій від функціонування блогу, до галереї зображень, реалізації відео та аудіо. Кожен веб-сайт має швидку завантаження сторінок, і всі мобільні пристрої реагують на мобільність. Ви також отримуєте доступ до всіх GoDaddy’s функції довідки та підтримки. SSL Security, соціальний обмін та маркетинговий набір GoDaddy, який називається GoDaddy Insights, також є вбудованими..
За 15 доларів на місяць ви отримуєте все, що включено в базовий план, а також збільшені варіанти соціального обміну та, головне, майстра SEO, що допоможе вам оцінити свій бізнес та пропонує рекомендації щодо того, як вищити рейтинг в Google.
При 20 доларах на місяць ви можете думати ‘що’s різниця між цим та Стандартним планом?’ Ну, насправді дуже багато. ви’Буде відкрито безліч нових функцій, таких як можливість прийому платежів кредитною карткою, книги, що повторюються, події та заняття, інструменти управління клієнтами для контактної інформації, зустрічей та історії платежів та синхронізація вашого сайту з будь-якими бізнес-сторінками / магазинами, які у вас є у соціальних медіа.
За 25 доларів можна запустити повнофункціональний інтернет-магазин. Він пропонує швидкий виїзд, можливість керувати вашими продуктами, товарно-матеріальними запасами та замовленнями, налаштування ставок доставки та податків, можливість пропонувати знижки та акції, здійснювати відмову від відновлення кошика та надсилати клієнтам текстові сповіщення при розміщенні замовлень..

Огляд веб-сайту GoDaddy Builder – резюме

GoDaddy – це платформа, яка надає безліч послуг, від доменів до хостингу. GoDaddy’s-розробник веб-сайтів використовує AI для того, щоб зробити ваш сайт максимально простим, використовуючи інформацію, яку ви вводите, щоб створити сайт для вас. Це робить GoDaddy найшвидшим способом створення веб-сайту.

Маючи понад 1500 варіантів бізнесу, інтуїтивний інтерфейс та дешеві плани ціноутворення, наші Побудова веб-сайту GoDaddy огляд знайдений цей продукт безумовно, для цього багато чого.

Веб-сайти + Маркетинг взяв GoDaddy’s веб-розробник веб-сайту на абсолютно новий рівень – і це’Ви також готові підняти ваш веб-сайт на новий рівень. Якщо ви’знову після швидкого та простого налаштування, а також допоможе у вирощуванні вашого веб-сайту, а потім GoDaddy’s Веб-сайти + Маркетинг досить ідеальний.

Завдяки дизайнерській допомозі все, що вам потрібно зробити, – це ввести свої дані, і GoDaddy створить вам унікальний сайт, який відповідає вашим потребам. Потім GoDaddy Insight створить індивідуальний план, який допоможе вам покращити вашу присутність в Інтернеті.

GoDaddy’s-розробник веб-сайтів пропонує різноманітні внутрішні функції та чудово підходить для продажу в Інтернеті в невеликих кількостях, що робить його ідеальним для малого бізнесу, який усвідомлює час та потребує веб-сайту якнайшвидше.

Однак, якщо ви хочете отримати персональний веб-сайт або ваш бізнес знаходиться в мистецькій галузі, можливо, це не найкраща ставка.

Швидкість, з якою можна вийти в Інтернет, забирає ваш творчий контроль, залишаючи вам сайт, який може трохи поглянути ‘рівнина’ естетично кажучи.

Особливості – забороняйте ті, що стосуються електронної комерції – також не мають достатньої якості, і вони можуть зробити їх більш глибокими (хоча GoDaddy кажуть, це те, що вони’працюємо над!)

Загалом, GoDaddy’Розробник веб-сайтів в основному призначений для підприємців та малого бізнесу, які прагнуть виходити в Інтернет без особливих зусиль, які також можуть захотіти, щоб їхня рука трималася через зростання їх присутності в Інтернеті.

Поширені запитання GoDaddy

Спеціаліст із створення веб-сайтів прагне надати вам чесні дані. Це’тому ми проводимо власні дослідження та отримуємо безпосереднє особисте розуміння. Аналізи та графіка в цій статті базуються на автентичних джерелах, перекреслених нашими внутрішніми експертами. Ми дотримуємося великої обережності, щоб інформація, яку ми публікуємо, була достовірною та точною. Однак WBE не несе відповідальності за будь-яку неточність інформації, яку нам надають користувачі, учасники дослідження чи інші організації.

Зверніть увагу, що інформація, що міститься в цій статті, призначена лише для загальної інформації. Ми’з радістю відповімо на будь-які запитання щодо цієї статті та її допоміжних досліджень. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з експертом по розробникам веб-сайтів безпосередньо електронною поштою за адресою .

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me