Огляд веб-сайту – побудовано 55 мільйонів веб-сайтів? Чому це добре для вас?

На момент нашого огляду було створено понад 55 мільйонів веб-сайтів на веб-сайті Webs.com – чому він такий популярний?


Вебс існує вже з 2001 року, і їх популярність продовжує зростати навіть у нових розробників веб-сайтів, таких як Вікс і Weebly приєднання до партії. У цьому огляді Webs.com ми хочемо самі зрозуміти, що робить Вебс таким популярним.

Веб-сайти в першу чергу націлені на малий бізнес та підприємців. Це не означає, що ти можеш’t створити персональний або некомерційний веб-сайт, використовуючи веб-сайти, як ви, безумовно, можете (ми обговоримо зручність використання та інструменти для створення веб-сайтів нижче).

Але інструменти, які вони надають, трохи більше орієнтовані на малий бізнес, який ми розглянемо та повідомимо вам нашу думку нижче.

Одне застереження полягає в тому, що хоча Вебс працює над 55 мільйонами веб-сайтів, важко знати, скільки цих веб-сайтів активно використовуються (або відмовляються) – оскільки це приватна інформація.

Тим не менш, можливість працювати з багатьма веб-сайтами та привертати стільки користувачів – вражаюче досягнення.

Одне з результатів нашого огляду на веб-сайті Webs.com – це те, що Вебс існує вже з 2001 року і, ймовірно, буде довгий час – що важливо враховувати таких розробників веб-сайтів, як ви.

1

ТОП 3 ПЕРЕДАЧІ І ПРОТИ

Плюси

  • Інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування
  • Дозволяє створювати сайти членства безпосередньо на його веб-сайтах
  • Має магазин додатків, який дозволяє інтегрувати більше сторонніх інструментів

Мінуси

  • Тільки пропонує 40 шаблонів для роботи (Wix пропонує понад 500)
  • Можна’t змінювати код HTML / CSS
  • Тривалий час завантаження

2

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Вебс – це розробник веб-сайтів WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте). Це означає, що ви будуєте весь веб-сайт прямо перед собою, а що ви бачите, коли ви будуєте, – це те, що насправді з’являється після публікації веб-сайту.

Веб-сайти надають можливість будь-якої збірки “звичайні сторінки” або “сторінки спеціальностей”.

Нормальні сторінки

Веб-сайти надають вам 6 різних конфігурацій макета сторінки, тому щоразу, коли ви створюєте нову сторінку, ви можете вибрати, який макет сторінки використовувати. Пізніше ви можете змінити макет сторінки, якщо хочете. Модулі, які ви вставляєте на сторінку (тобто ваш вміст), будуть автоматично перенесені в новий макет, щоб ви виграли’t втратити будь-яку інформацію.

Макети сторінки перегляду веб-сайту Webs.com

Спеціальність Сторінки

Веб-сайти також дають вам “сторінки спеціальностей” – що ми маємо на увазі, що вони виділили заздалегідь задані структуровані веб-сторінки для вибору. Сюди входять сторінки, присвячені блогам, веб-магазинам, фотографіям, членству, відео, форумам, гостьовим книгам та побаченням. Ви знайдете ці заздалегідь задані сторінки в магазині додатків, і їх приємно мати, особливо якщо у вас є потреба в них.

Огляд веб-сторінок - сторінки додатків

Оскільки ці “Сторінки додатків” заздалегідь задані в структурі, ви виграли’не зможете перетягувати будь-які модулі на ці сторінки, як, наприклад, для звичайних веб-сторінок. Хоча це здається трохи негнучким, коли справа стосується дизайну, це’s приємна особливість, якщо у вас є потреба в цьому.

Загалом, на основі нашого огляду на веб-сайті, це дуже інтуїтивно зрозумілий та простий у використанні розробник веб-сайтів. Поєднання звичайних та спеціальних сторінок дозволить вам створити більш цікавий веб-сайт, не ускладнюючи процес створення. Нам подобається, як Вебс надає вам багато можливостей, але він робить речі досить простими.

3

ВАРІАНТИ ПРОЕКТНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Вебс має 450 шаблонів дизайну, оптимізованих для мобільних пристроїв для вас на вибір, що представляє собою досить велику колекцію. Ці шаблони охоплюють понад 20 різних галузей, тож це допоможе вам знайти той, який обслуговує вашу галузь.

веб-огляд - шаблони

Однак, Вебс не працює’t дозволяють вам гнучко редагувати HTML та CSS шаблонів, тому навіть якщо ви хочете найняти когось, щоб модифікувати дизайн для вас, ви виграли’у вас немає цієї опції з Вебсом.

Це також є основною причиною, чому вони існують’t будь-які постачальники шаблонів сторонніх шаблонів для веб-сайтів, що аналогічно для Wix.

Однак, Веб-сайти дозволяють отримати деякі параметри налаштування. Деякі теми мають декілька кольорових схем, а деякі дозволяють налаштувати фонове зображення / колір. Ви також можете налаштувати стилі шрифту навігаційної панелі, корпусу та нижнього колонтитулу.

Але загалом, порівняно з іншими розробниками веб-сайтів, Вебс’ вибір шаблонів та гнучкість не дуже всебічна. Ви все ще можете створити хороший веб-сайт за допомогою Webs, але якщо ви’Повторне вибіркове відносно дизайну, саме тут веб-сайти можуть занепасти.

МОБІЛЬНІ ТЕМПЛАТИ

Окрім шаблону веб-сайту веб-переглядача, Вебс також надає вам деякі варіанти щодо налаштування шаблонів для мобільних пристроїв, щоб ваш веб-сайт міг бути готовим для мобільних пристроїв.

Варіантів, які надає Вебс, насправді набагато більше, ніж у інших розробників веб-сайтів. Більшість розробників веб-сайтів надають вам лише один загальний дизайн мобільних пристроїв, і ви можете’t налаштувати його.

З Вебсом ви можете виберіть із 6 дизайнів мобільних шаблонів. Ви навіть можете налаштувати колірну гамму кожного шаблону відповідно до вашого веб-сайту’s кольорова гама.

Огляд веб-сайтів - мобільний веб-сайт

Це фантастична функція, яка дає вам більше контролю над своїм веб-сайтом для мобільних пристроїв без необхідності оплати та управління окремим мобільним веб-сайтом.

4

ДОПОМОГА ТА ПІДТРИМКА

Веб-підтримка клієнтів

Якщо ви підписалися на їх преміум-плани, ви можете отримати підтримку електронною поштою для програми Starter, електронну пошту + чат в реальному часі для Покращеного плану, а також електронну пошту + чат в режимі реального часу + підтримку телефону для свого плану Pro.

Однак, якщо ви використовуєте лише їх безкоштовний план, ваш варіант підтримки обмежений обговореннями на форумі, тому ви, можливо, не отримаєте необхідної уваги 1 на 1, яка може вам захотіти.

Це зрозуміло, оскільки у них є підтримка мільйонів користувачів, і це’s справедливим, щоб платні користувачі мали більш високий пріоритет та кращі рівні обслуговування.

Ресурси підручника по веб-сайту

Веб-сайти мають базу знань, розташовану на інформаційній панелі. У будь-який час у вас виникне запитання, просто введіть своє запитання, і воно дасть вам найближчу відповідь. Ми’ми перевірили це, і в базі знань ми знаходимо багато відповідей – тому ця функція дуже корисна.

Однак одним із кращих моментів є те, що Вебс може спробувати включити більше фотографій та навчальних відеороликів у свій довідковий розділ. В даний час у їхній базі знань є багато тексту, який, хоча і є корисним, іноді може бути непосильним, якщо ви віддаєте перевагу фотографії. Тим не менше, якщо ви користувач вдосконаленого плану або програми Pro, ви можете просто скористатися їх функцією Live Chat, щоб отримати допомогу.

Форум спільноти веб-сайтів

Вебс має всебічний та корисний форум. Якщо у вас є запитання, ви можете швидко здійснити пошук на форумі, щоб дізнатися, чи відповідав їхній персонал на ті самі питання раніше. За допомогою цього підходу можна заощадити багато часу.

Ми бачили деякі відгуки Webs.com про те, що їх допомога на форумі може зайняти деякий час, але, як згадувалося вище, якщо ви перейдете на платний пакет, ви отримаєте допомогу 1 на 1, що справедливо, оскільки ви платний клієнт.

5

WEBS ECOMMERCE

Якщо ви будуєте інтернет-магазин, Webs пропонує досить комплексне рішення для електронної комерції. Ви можете додати веб-магазин або інтегрувати свій магазин Etsy (якщо у вас є) безпосередньо на свій веб-сайт.

Веб’Веб-магазин s має всі практичні функції, необхідні будь-якому інтернет-магазину. Він дозволяє вставляти зображення товарів, описи, ціни, встановлювати податкові параметри, параметри доставки, налаштовувати версії продукту (щоб ваш відвідувач міг вибрати різні версії одного товару) та статус продукту.

Ви також можете встановити свої продукти в різні категорії, щоб полегшити сортування.

Для преміум-акаунтів ви також маєте доступ до системи відстеження запасів. Ця система допомагає керувати вашим продуктом та відстежувати його безпосередньо на інформаційній панелі веб-сайтів.

Webs.com Огляд електронної комерції

Ви можете використовувати PayPal як ваш процесор оплати, щоб збирати гроші у своїх клієнтів. У вас буде більше варіантів оплати, якщо ви вирішите інтегрувати свій магазин Etsy на веб-сайті.

Загалом, у нашому огляді Webs.com ми вважаємо, що він має гідний набір інструментів електронної комерції, який допоможе вам створити веб-магазин. Щоб максимально скористатись тим, що можуть запропонувати їх інструменти, вам потрібно буде оновити їхні пакети преміум-класу, і це те, що ви повинні врахувати, якщо ви серйозно ставитеся до свого бізнесу. (ми обговоримо пакети преміум-класу та ціни нижче).

Ще один позитивний момент – це Веб не бере плату за трансакцію з кожного вашого продажу (деякі інші постачальники кошиків там займають відсоток від ваших продажів), тож ви зможете зберегти весь свій прибуток.

6

WEBS SEO

Веб-сайт дозволяє оптимізувати всі основні функції SEO, такі як заголовки та описи для вашого загального веб-сайту. Однак вам потрібно буде підписатися на платний план, щоб налаштувати заголовки, опис та метатеги для окремих веб-сторінок.

Веб-сайт також пропонує внутрішній інструмент відстеження трафіку, який дозволяє вам побачити кількість відвідувачів, кількість переглядів сторінок, середні місячні показники, джерела трафіку тощо.

Огляд веб-сайтів - Clicky

Звичайно, якщо ви хочете використовувати Google Analytics замість веб-сайтів’ власний інструмент відстеження статистики, ви точно можете це зробити. Просто вставте фрагмент коду відстеження, отриманого від Google Analytics, у “Налаштування” , коли ви перебуваєте на інформаційній панелі веб-сайтів.

Посібник з SEO для веб-розробників – перегляньте нашу думку про SEO з різним перетягуванням & падіння розробників веб-сайтів та їх порівняння між собою.

7

ВИМОГИ ГОСПОДАРЖЕННЯ ТА ЕКСПОРТУ

Вебс надає безкоштовний хостинг, так що ви’не доведеться платити за це, навіть якщо ви не використовуєте їхні платні плани. Це корисно, оскільки вам не потрібно буде керувати власним хостингом. Якщо є якісь технічні проблеми чи проблеми із безпекою, Webs керує нею, щоб ваш веб-сайт завжди працював належним чином.

З вільним планом у вас обмежений простір для зберігання та обмежена пропускна здатність, тому розмір вашого веб-сайту буде обмежений. Однак вільного місця, яке ви отримаєте, повинно бути достатньо для створення базового веб-сайту. Оновіть до своїх платних пакетів, щоб отримати більше місця для зберігання та пропускну здатність.

Одним із недоліків веб-сайтів є відсутність функції експорту. Це означає, що коли ви хочете використовувати інший розробник веб-сайтів або розмістити власний веб-сайт, ви можете’не брати веб-сайт із собою. Вам потрібно буде створити сайт з нуля, якщо ви коли-небудь захочете залишити Вебс.

Це не зовсім рідко, оскільки у Вікса та Джімдо також є таке обмеження. Якщо це важливо для вас, ви можете перевірити Weebly або Squarespace, оскільки вони дозволяють експортувати веб-сайти.

Наша рекомендація щодо огляду веб-сайту – це якщо ви’Вас цікавить Вебс, спробуйте його безкоштовно, щоб побачити, чи відповідає вашим потребам. Таким чином, ви можете вирішити, чи хочете ви скористатися.

8

ЦІНА – СЕБЕ СУДЬБО, ЩО ІНВЕСТИЦІЯ?

Ви можете спробувати використовувати Веб безкоштовно і є немає тиску на оновлення, оскільки вони не роблять’t не встановити обмеження на час їх використання безкоштовно.

З безкоштовним обліковим записом ви будете мати обмежені можливості, простір пам’яті та пропускну здатність, і ви виграли’не мати змоги отримати доступ до служби підтримки 1 на 1, якщо ви не вирішите оновити.

Якщо ви вирішите оновити до веб-сайтів’ преміальні плани, вони мають 30-денну гарантію повернення грошей, яка знімає з вас фінансові ризики:

Webs.com Огляд гарантії 30 днів

Вебс має 3 рівні преміальних планів: Starter, Enhanced та Pro.

Сторінка з ціноутворенням на веб-сайтах

Якщо ви зареєструєтесь на дворічний або дворічний план, ви отримаєте “насипний” знижка в розмірі 33% від місячної ціни – значна економія, якщо вам зручно взяти на себе користування веб-сайтом після тестування їх з безкоштовним рахунком.

Крім того, якщо ви зареєструєтесь на їхній дворічний план, вони відмовляться від плати за встановлення у розмірі 10 доларів США, яка застосовується лише в тому випадку, якщо ви підписуєтесь на платіж за місяць на місяць.

Ви також отримаєте безкоштовний користувальницький домен, якщо підпишетеся на його щорічні пакети Enhanced або Pro (що становить приблизно 12 доларів США у більшості реєстраторів доменних імен, таких як GoDaddy)

Тож якщо ви зареєструєтесь на дворічний план, ви заощадите 33%, а для 1-річного плану – 15%. Якщо ви зареєструєтесь або на 1, і на 2 роки, ви також отримаєте безкоштовне доменне ім’я (що коштує приблизно 12 доларів США або близько цього у більшості реєстраторів доменних імен).

Webs.com Перегляньте план премійНа цьому знімку екрана відображається посилений пакет преміум-класу від веб-сайтів

Перевага модернізації до планів преміум-класу, звичайно, полягає в тому, що ви отримаєте доступ до преміум-функцій, таких як повний спектр інструментів електронної комерції та пріоритетна підтримка.

Якщо ви орієнтуєте ціни на преміальні плани для інших розробників веб-сайтів, ви’Зауважу, що щомісячні інвестиції на використання веб-сайтів як розробника веб-сайтів є досить справедливими або навіть трохи дешевшими.

Далі, Веб-сайти надають рекламний кредит у розмірі 100 доларів США для використання в Google Adwords та Facebook Ads коли ви підписуєтесь на їхні вдосконалені або профі плани. Це одне в значній мірі означає, що ви можете скористатися веб-сайтом’ пакети преміум-класу безкоштовно протягом першого року.

Як згадувалося в нашому огляді веб-сайтів, цей веб-сайт-розробник надає вам ряд хороших інструментів, якщо ви будуєте інтернет-магазин, а їхній магазин додатків дає вам корисні інструменти, повністю інтегровані з веб-сайтами, щоб допомогти керувати вашим бізнесом. Перевагами використання інтегрованих інструментів є швидка та безпроблемна установка, і ви можете бути впевнені, що додатки не будуть конфліктувати з веб-сайтами.

9

ОГЛЯД САЙТІВ – ВИСНОВОК / РЕКОМЕНДАЦІЯ

Далі, якщо ви хочете створити веб-сайт для реєстрації в членстві, Вебс – один з небагатьох розробників веб-сайтів, який надає вам цю функцію як частину їхнього розробника. Користь для вас полягає в тому, що ви робите’не доведеться встановлювати зовнішню систему членства, яка може спричинити конфлікт із розробником веб-сайтів’s головний біль, яку ви не робите’не потрібно.

В цілому, наші результати оглядів Webs.com – це те, що це зручний будівельник і крива навчання, щоб навчитися ним користуватися, досить низькі, тож ви можете створити веб-сайт, не вириваючи волосся.

Хоча вибір шаблону дизайну дещо обмежений у порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів, вони надають вам кілька пристойних параметрів налаштування для кожного шаблону. Якщо ви не надто вибагливі в дизайні, ви можете знайти щось, що вам подобається. Крім того, Вебс має хороші можливості налаштування мобільного сайту, що корисно, як і більше людей “йде мобільний”.

Хороший підхід – почати з безкоштовного веб-сайту, ознайомитись з їх інструментами та про те, як легко чи важко вам користуватися веб-сайтами, а потім приймати рішення про оновлення чи ні.

Зрештою, веб-сайти для вас безкоштовні, щоб спробувати, і навіть якщо ви вирішите оновити, вони все одно мають 30-денна політика гарантії повернення грошей, що знімає з вас фінансові ризики.

Майте на увазі, що немає часу для використання їхніх безкоштовних послуг.

Спробуйте веб-сайти безкоштовно

Знайшов цей огляд корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me