Огляд вебпотоку 2020

Розробник веб-сайтів для веб-дизайнерів

Webflow – чуйний розробник веб-сайтів’s привертає багато уваги. Але наскільки це насправді добре? Для кого він призначений? А скільки це коштує? Ми’Я відповім на всі ці питання та інше – але спочатку нехай’Почніть з основ.


Конструктор веб-сайтів – це онлайн-платформа, яка дозволяє будь-кому створити власний веб-сайт, не використовуючи код.

Кілька років тому веб-розробники зазвичай використовували традиційні платформи, такі як WordPress та Drupal, для створення веб-сайтів для клієнтів. Однак сьогодні, розробники веб-сайтів, такі як Wix, Weebly і Squarespace, відкрили веб-створення для всіх і кожного..

Дано Webflow’З чіткими повноваженнями ми думали, що ми’Будьте подивіться на це і подивіться, у чому вся суєта.

Webflow розташований десь між традиційним та сучасним. Це’s розробник веб-сайтів, але несе в собі рівень налаштування та потужність, як правило, зарезервований для подобається WordPress.

З цієї причини Webflow, як правило, використовується веб-дизайнерами. Це’ідеально підходить для користувачів, які не користуються’не хочете турбуватися з усіма вибагливими кодами, але вам потрібна платформа’s повністю настроюється.

Детальна інформація

Найкращі будівельники веб-сайтів – Подивіться, які платформи склали топ-10.

Таблиця порівняння веб-сайтів – Порівняйте самі кращі платформи поруч.

1

Плюси і мінуси Webflow

Плюси веб-потоку

  • Чудові рівні налаштування дизайну, не знаючи код
  • Відмінний асортимент шаблонів, придатних для електронної комерції та динамічного контенту

Мінуси Webflow

  • Відносно важкий у використанні для створення веб-сайтів, особливо порівняно з Wix або GoDaddy
  • Дорогі плани, ціни коливаються від $ 12 / місяць до 212 $ на місяць
  • Немає прямого чату чи підтримки по телефону

2

Простота використання

Як тільки ви зареєструєтесь у Webflow, платформа по-справжньому добре працює на вас. Якщо ви’почуваючись впевнено, ви можете зануритися прямо в процес проектування, але ми’буду рекомендувати Webflow’s підручник для будь-яких початківців користувачів.

webflow onboardingПочніть з нуля, скористайтеся шаблоном або навчіться редагувати за допомогою Webflow

Редактор веб-потоків

Після вас’Ви закінчили свій підручник і вибрали шаблон’увійде в редактор. Дон’не злякайтеся, якщо ви думаєте, що ваш комп’ютер відкрив Photoshop випадково – Webflow’s редактор просто здається виглядати страшенно схожим.

редактор веб-потоківВеб-потік’s редактор має безліч варіантів дизайну і викладений аналогічно Photoshop

І так само, як у Photoshop, є багато варіантів дизайну на вибір. Хоча веб-дизайнери будуть відчувати себе дітьми в магазині цукерок, звичайний народ може цілком залякати.

Там’s багато, щоб взяти, і навіть з підручником на борту, це не так’t відразу очевидно, як зробити багато речей. Як пояснює сам Webflow, це так’Найкраще думати про свій веб-сайт як про ряд коробок.

‘Модель коробки’, як називає Webflow, це процес створення вікна для кожного елемента вашого сайту та накладання їх один на одного. Графічні поля, текстові поля та панелі кнопок все додаються для формування макета вашого сайту.

Webflow дозволяє створювати вікна для кожного елемента вашого веб-сайту

Мислення вашого веб-сайту таким чином полегшує візуалізацію того, що ви хочете, але редагування все ще може бути складним. Якщо ви’знову нова у створенні веб-сайтів, ми’d рекомендую відкласти на пару годин, щоб познайомитись з Webflow перед тим, як розпочати створення свого веб-сайту.

3

Шаблон дизайну

Всього Webflow має понад 100 шаблонів, з яких ви можете вибрати, включаючи 40 безкоштовних.

Ви можете фільтрувати шаблони за галузями, безкоштовно / преміум або електронною комерцією. Це робить дуже просто знайти шаблон, який відповідає вашим потребам. Ви навіть можете переглянути проекти, перш ніж приймати рішення, і бачити, які з них підтримують динамічний вміст.

шаблони веб-потоківWebflow має сотні безкоштовних та преміальних шаблонів, призначених для персональних, ділових та електронних комерційних сайтів

Весь Webflow’Шаблони s чуйні, тобто вони автоматично адаптуються до різних розмірів екрана, залежно від пристрою вашого веб-сайту’s відвідувачі переглядають.

Кожен шаблон також містить короткий опис, який розповідає про тип сайту’найкраще і які варіанти дизайну. Більшість розробників веб-сайтів мають чутливі шаблони і дозволяють вам переглянути їх дизайн, але Webflow’s розширені описи шаблонів – приємний штрих.

Шаблони преміум класу варіюються від 19 до 149 доларів. Більшість, як правило, коштують або $ 49, або $ 79, що може здатися крутим, але як разова вартість, ви повинні сприймати це більше як інвестицію.

Веб-потік’Шаблони s, як правило, добре поєднуються і можуть триматися самостійно проти лідера ринку Squarespace з точки зору якості дизайну. Вони’повторно чисті, чуйні та повністю настроювані.

Як створити веб-сайт – Наш простий у дотриманні восьми кроків керівництво.

Як вибрати шаблон вашого веб-сайту – Три простих набори критеріїв.

4

Особливості

Особливості, як правило, Webflow падає в порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів на ринку. Незважаючи на те, що подобаються Wix, Weebly і Squarespace, мають широкий спектр функцій, Webflow’s варіанти досить розчаровують.

Інтеграція соціальних медіа є яскравим прикладом. Хоча ви можете з легкістю зв’язатись зі сторінками Facebook та Twitter, вбудовувати прямий канал чи посилання на Instagram виявляється досить важким..

Це’s варто заглянути в Webflow’Довідковий центр – званий Університет Webflow – щоб побачити, що таке і що таке’t можливо. Це допоможе вам заощадити час, намагаючись знайти функцію, яку, на вашу думку, знайти дуже просто.

Багато з досконаліших речей, які ви можете зробити на Webflow aren’t вбудований Натомість вони стають інтеграцією, яку ви можете додати на свій сайт

інтеграції веб-потоківВеб-потік’s інтеграції – це додатки сторонніх розробників, які ви можете використовувати відповідно до вашого веб-сайту

Більшість кращих розробників веб-сайтів мають власні магазини додатків. Інтеграції Webflow схожі, але його доповнення роблять сторонні, а не Webflow безпосередньо.

Дозволяє’s вивчіть деякі ключові вбудовані функції, які Webflow дає вам, чи не ви’створити звичайний веб-сайт або інтернет-магазин.

Веб-потік’s Основні характеристики

Прокрутка Паралакса, анімації та взаємодії

Дизайн – це те, що Webflow явно дуже цінує. Відповідно до сучасних веб-тенденцій, є’s цілу купу вигадливих рухів, які ви можете додати. Прокрутка Паралала, багатоступінчасті анімації та мікровзаємодії – лише кілька цікавих речей, які ви можете створити за допомогою Webflow.

Резервні копії та безпека

На дещо більш нудну (але дуже важливу) увагу, безпека – це те, що Webflow також сприймає дуже серйозно. Поряд з наданням автоматичних резервних копій – щоб ви могли відновити свій сайт до останнього пункту збереження, якщо щось піде не так – він також постачає безкоштовний сертифікат SSL. Це допомагає захистити ваш сайт і показує, що відвідувачі вашого сайту можуть довіряти їх особистій інформації.

Розширений SEO-контроль

Оптимізація пошукових систем (SEO) – це процес налаштування вашого сайту’s вмісту, щоб допомогти йому виявитися вище на сторінках результатів Google і Bing. Більшість платформ дозволяють додавати / редагувати метадані, створювати текст alt тексту та цільові ключові слова. Веб-потік іде ще на крок далі, пропонуючи автоматично генеровані мапи сайту та настроювані 301 переадресації.

Веб-потік’s Особливості електронної комерції

Багато варіантів оплати

Окрім прийняття стандартних платежів кредитною та дебетовою карткою через Stripe, Webflow також дозволяє приймати Apple Pay та PayPal.

Автоматичні розрахунки податків

Як тільки клієнт потрапить до вашого замовлення, Webflow автоматично розраховує податок з продажу та заборгованість з ПДВ та додасть його. Це дозволяє заощадити години часу на введення різних податкових статей та внесення змін до витрат на ПДВ.

Інтеграція у Facebook та Instagram

Синхронізуйте продукти у своєму магазині Facebook та магазині Instagram. Це не тільки дозволяє перетинати ваш веб-сайт та соціальні канали, а також дозволяє проводити розумніші маркетингові кампанії.

Найкращі платформи електронної комерції – Відкрийте для себе сім найкращих варіантів на ринку.

Порівняльна діаграма веб-сайтів для електронної комерції – Порівняйте та порівняйте верхні платформи.

5

Допомога та підтримка

Webflow має декілька справді корисних навчальних посібників та посібників, але рівень особистої підтримки залишає бажати кращого.

Дозволяє’Почніть з хорошого матеріалу. Веб-потік’власний довідковий центр, Webflow University – це Інтернет-ресурс, де ви можете знайти посібники про все, від того, як використовувати платформу до того, як працюють конкретні інтеграції. Це’s добре представлений, простий у пошуку, і, як правило, це перше місце, на яке ви дивитесь, якщо ви застрягли.

довідковий центр webflowWebflow University – це платформа’s он-лайн довідковий центр, наповнений посібниками та навчальними посібниками

Якщо цього не зробити, ви завжди можете перейти на веб-потік’s форум спільноти, де користувачі збираються, щоб обговорити платформу та поділитися своїм досвідом та труднощами. Якщо вам потрібна допомога в чомусь, це’s досить сміливо сказати, що хтось інший зіткнувся з тією ж проблемою.

Це’s, але не все райдужне. Якщо ви хочете фактично зв’язатися з Webflow безпосередньо, це може бути клопотом. В даний час Webflow не працює’не надавати телефон або послугу чату в реальному часі, тобто єдиний спосіб зв’язатися – це електронною поштою.

Веб-потік’S відповіді працюють команди з 6:00 до 18:00, понеділок – п’ятниця, і ви можете очікувати особистої відповіді протягом 24-48 годин. Ви можете залишити повідомлення та долучити файли, щоб точно показати, у чому проблема.

6

Ціноутворення

Ціноутворення – ще один аспект Webflow, який може заважати людям – він може стати досить дорогим!

Оскільки Webflow продає себе як більш досконалий конструктор веб-сайтів, який пропонує користувачам більший творчий контроль’s Природно, що його ціни відображають це. Проблема полягає в тому, що пересічному користувачеві може не знадобитися, хотіти або вміти використовувати половину речей, які вони мають’переплачуєш…

В даний час Webflow має шість планів ціноутворення: три для веб-сайтів і три для інтернет-магазинів.

ціноутворення на веб-потокахВеб-потік’Плани сайтів розділені між звичайними веб-сайтами та веб-сайтами електронної комерції

Хоча ви можете безкоштовно створити веб-сайт, найдешевший ви можете фактично публікувати його в Інтернеті – це $ 12 на місяць у Webflow’с ‘Основні’ план. Це підходить для простих сайтів, для яких потрібно лише кілька стандартних елементів, наприклад, галереї зображень, контактні форми або меню.

План CMS орієнтований на блоги та сайти, орієнтовані на вміст, тоді як Бізнес-план не дивно для підприємств, які шукають ринок та масштаби..

Веб-потік’s плани електронної комерції варіюються від продажу кількох товарів на стороні (Стандартний план) до ефективного продажу оптом (Плюс план), до маркетингу та управління вашими продуктами перед глобальною аудиторією (Розширений план).

Там’s також Webflow for Enterprise, який доступний за принципом “цитата за цитатами”. Тут веб-потік фактично допоможе створити ваш сайт і підтримати вас протягом усього процесу. Це відмінна послуга, але підходить лише вам’знову великий бізнес.

Кращі дешеві будівельники веб-сайтів – 14 платформ, які пропонують щомісячні плани під 15 доларів!

Кращі безкоштовні будівельники веб-сайтів – 10 платформ, на яких можна створити абсолютно безкоштовний веб-сайт.

7

Огляд вебпотоку: Висновок

Так що у вас є – повний огляд Webflow. Як бачите, це’s розробник веб-сайтів з дуже специфічною цільовою аудиторією, а також із чіткими сильними та слабкими сторонами.

Незважаючи на те, що не є найдешевшою чи найпростішою платформою у використанні, Webflow справді високий, коли справа стосується дизайну. Ви можете налаштувати всілякі види, не знаючи код, зробивши це відчуття дуже розвиненим, не відчуваючи себе недоступним.

Шаблони добре розроблені, оптимізовані для мобільних пристроїв та охоплюють цілий спектр галузей. Веб-потік’Функції s, однак, досить обмежені, і вам, можливо, доведеться скористатися його сторонніми інтеграціями.

Ми рекомендуємо Webflow, якщо…

…ви веб-дизайнер, який’шукаємо спосіб побудови клієнтів детального веб-сайту, використовуючи платформу, яка не робить’t не потрібно знання кодування. Крім того, веб-потік працює для людей, які раніше використовували такого конструктора, як Wix або Weebly, але хочуть більше контролювати зовнішній вигляд свого сайту.

Через свій складний характер Webflow не підходить новачкам. Якщо ви хочете, щоб інтуїтивний, простий у використанні розробник веб-сайтів, який все ще дозволяє проявити творчість, ми’буду рекомендувати спробувати Wix або Squarespace.

Wix постачається з безкоштовним планом, тому ви можете створювати та публікувати свій веб-сайт, не витрачаючи ні копійки! Однак вам доведеться перейти до преміального плану, якщо ви хочете позбутися від брендингу Wix, мати власне доменне ім’я та / або продати в Інтернеті.

Тим часом Squarespace – це стильний розробник веб-сайтів’s більше відповідає Webflow з точки зору дизайну, але набагато простіше у використанні. Він пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, тож ви зможете побачити, про що йдеться у Squarespace, перш ніж вирішити, чи буде він’s варто заплатити.

Незалежно від обраної вами платформи, будьте впевнені’переконайтеся в цьому і зрозумійте, як це працює, перш ніж перейти на платний план. Після цього ти’Ви готові створити свій сайт мрії – найкраща удача!

Огляд Wix – Дізнайтеся, чому Wix належить до найкращого загального розробника веб-сайтів.

Огляд квадратного простору – Якщо ви’переосмисливши дизайн, подивіться, що може запропонувати вам Squarespace.

8

Огляд вебпотоку: FAQ

Чи є Webflow кращим, ніж WordPress?

Це’s Більше випадків, коли один вам найбільше підходить, на відміну від того, що один є кращим за інший. WordPress – це платформа з відкритим кодом, де ви можете створити майже все, але вам потрібно знати розширене кодування. Webflow забирає цю потребу, так що’s, звичайно, простіший варіант.

Є Webflow хороше співвідношення ціни і якості?

Не зовсім. Webflow – це конструктор веб-сайтів, що знаходиться в самому верхньому кінці ринку, але є й інші платформи подібної якості, які значно дорожче. Наприклад, Wix коштує значно дешевше, з цінами від 11 до 35 доларів на місяць. Навпаки, Webflow стягує до 212 доларів США на місяць за свій головний план.

Чи потрібно платити за хостинг за допомогою Webflow?

Ні. Webflow, як і кожен розробник веб-сайтів, розміщує ваш веб-сайт для вас. Це означає, що вартість таких речей, як веб-хостинг та безпека, покриваються за вашу щомісячну плату.

Якщо ви використовуєте власну платформу типу WordPress, ви’Вам потрібно буде платити за хостинг окремо. Ви можете дізнатися більше про кращих веб-хостів тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me