Постійний контактний огляд розробників веб-сайтів 2020 | Варто ажіотажу?

Незважаючи на те, що він більш відомий як служба маркетингу електронної пошти, Constant Contact стверджує, що створив ‘промисловість’s краща платформа для створення веб-сайтів та електронної комерції’.


Тут, на веб-сайті Expert Builder, ми, природно, приймаємо ці твердження з дрібкою солі. Використовуючи наше власне надійний метод дослідження, ми хотіли провести розробника веб-сайту постійного контакту через свої кроки та дізнатися це як це порівняно з 50+ іншими розробниками веб-сайтів у нас’я перевірений.

Словом, ми були’не здувається – але у будівельника є деякі викупні якості, в тому числі хороше співвідношення ціни та якості. І поки це’s, звичайно, не в нашому списку, це може бути ідеальним варіантом для деяких людей – особливо, якщо ви’Ви шукаєте, щоб здійснити маркетинговий електронний маркетинг, і хочете інтегруватися в службу маркетингу електронної пошти постійних контактів.

Ми’Будемо детально ознайомитись з особливостями, цінами, простотою використання, допомогою та підтримкою та іншим, щоб представити вам наш остаточний огляд цього розробника веб-сайтів. Дозволяє’s зануритися прямо у:

Плюси і мінуси

Плюси

 • ADI дозволяє легко створити робочий сайт разом, і ви це робите’не відчуваєте себе переповненими варіантами
 • Щедрий вільний план
 • Легка для розуміння аналітика

Мінуси

 • Бекенд схильний до глюків
 • Особливості aren’t дуже просунутий
 • Недостатня конструкція

Наскільки легко використовувати постійний контакт?

Постійний контакт, як і багато будівельників сьогодні, працює за допомогою автоматичного створення веб-сайту, використовуючи AI (Штучний інтелект), який ви можете потім редагувати.

Початкові налаштування були досить простими, відкриваючи дуже широке питання: ‘Що стосується вашого веб-сайту?’

Після введення листа ‘П’, ми вирішили поїхати ‘Піца’, тому що… ну, обід уже був у нас на думці.

Далі ви вибираєте заголовок для свого веб-сайту, а потім додаєте головне зображення. Ви також можете додати логотип, якщо у вас є – якщо ні, то згодом ви можете створити його. Далі виберіть кольорову схему, поєднання шрифту та стиль навігації, а потім додайте свої контактні дані… і ей престо! Веб-сайт, створений для вас за лічені хвилини.

Нам дуже сподобалася смужка прогресу, яка оновлювалася, коли ми проходили кожен крок, і дозволяла легко зрозуміти, як далеко нам залишилося пройти. Ми не стали’не відчуваю себе перевантаженим занадто великою кількістю виборів – те, що може трапитися з таким веб-сайтом, як Wix, – і весь процес до цього часу був досить плавним..

ви’Потім переносите їх до редактора постійних контактів, де ви можете внести корективи дизайну та додати власний вміст. У вас є можливість ‘Швидкий тур’ в цей момент, що було б корисно вказати, де були всі ключові елементи:

Постійна екскурсія по редактору контактів

Де ми стикалися з деякими труднощами, коли намагалися насправді налаштувати цей сайт – щось, що ми’Більш детально розповім у наступному розділі.

Дизайн та налаштування шаблонів

Пройшовши початковий процес вище, ви’Буде представлено веб-сайт, який для всіх намірів і цілей готовий до роботи. Всі ви’Ви повинні поміняти вміст за замовчуванням на свій власний – це означає додати власну інформацію та зображення, якщо вони є у вас.

Налаштування вашого дизайну

Якщо ви хочете змінити призначений дизайн, постійний контакт має досить акуратний спосіб допомогти вам змінити кожен розділ:

Ви можете вибрати приблизно 3–5 різних форматів для кожного ‘блок’ на сторінці, а також виключіть елементи, які ви додаєте’не потрібно, як кнопка CTA (Заклик до дії) або підзаголовок. Це залишає вам певний вибір щодо планування, не ризикуючи відволіктись від найкращої практики дизайну.

Як ми часто говоримо в наших відгуках, це може бути одна людина’мрія, але інша людина’s кошмар; якщо ви хочете повний контроль над кожним елементом свого сайту, то постійний контакт просто не є’t будівельник для вас.

Мобільна чуйність

Під час попереднього перегляду сайту постійних контактів у вас є можливість переглянути його з точки зору мобільних пристроїв та планшетів, а також на робочому столі. Це важливий крок для того, щоб переконатися, що ваш сайт правильно форматується в різних розмірах екрана, і пропонують всім найкращий досвід користувача.

З того, що ми перевірили, постійний контакт’s шаблони, як правило, мобільно реагували, хоча виникали випадкові нігті. Наприклад, зауважте, як у мобільній версії нижче назва на моєму веб-сайті виглядає занадто згуканою вгорі екрана?

Постійна контактна домашня сторінкаПостійний контактний мобільний

Якість дизайну

Зрештою, постійний контакт не став’t нас справді вразить у відділі дизайну, заробивши лише 2,9 / 5 за гнучкість дизайну в нашому дослідженні. Пропоновані кольорові палітри didn’t насправді не відповідає галузевим нормам, а самі конструкції справедливі ‘добре’; Вони’технічно чудово, але не завжди надзвичайно візуально привабливо. Деякі сторінки виглядали вражаючими та сучасними, але деякі – як наша автоматично створена сторінка About Us – теж виглядали трохи ‘Зроби сам’ на наш смак:

Постійне контактне форматування про нас

Якщо гарний дизайн є вашим завданням, ми’я обов’язково рекомендую перевірити Duda або Squarespace, які набрали 4,7 / 5 та 4,6 / 5 відповідно до дизайну. Якщо ви’ми творчі і сподобалися б можливості побудувати щось абсолютно настроюване ми’d рекомендую подивитися на Wix, який пропонує понад 500 шаблонів або можливість почати будівництво з нуля.

Наскільки хороші особливості постійного контакту?

Сьогодні є кілька справді складних розробників веб-сайтів. Щоб вразити нас у відділі функціональних можливостей, розробнику веб-сайтів потрібно не тільки визначити основи, але й вийти за їх межі. Отже, як склався константний контакт?

Перше, що потрібно знати, це те, що на відміну від більшості будівельників сьогодні, постійний контакт не працює’не має власного магазину додатків, упакованого сторонніми плагінами. Це хіба що’t по суті погана річ – Squarespace будує всі свої особливості вдома, і вони’знову все для цього краще – але в цьому випадку це був трохи мішаний мішок.

На перший погляд, постійний контакт пропонує багато – особливо, враховуючи його низьку ціну, яку ми’Докладно детальніше в наступному розділі. Але копайте трохи глибше, і особливості були’t завжди настільки міцний або просунутий, як нам би хотілося. У нашому дослідженні будівельник набрав лише 2,6 / 5 у цій галузі.

Ведення блогів

Візьмемо, наприклад, блогінг. Блог постійних контактів доступний лише у форматі RSS-каналу, тобто повідомлення завжди будуть відображатися спочатку з останнім пунктом. Ти можеш’t додавати публікації до категорій, ви можете’t архівувати їх, і ви можете’t включити коментарі користувачів. Коротше кажучи, якщо ваш блог був чимось, з чого ви дійсно хотіли щось зробити, постійний контакт не буде’не маю інструментів, які дозволять тобі.

SEO

Там’s також немає реальної підтримки навколо SEO (Оптимізація пошукових систем), що дуже важливо, якщо ви хочете знайти їх в результатах пошуку. Знову ж таки, це був розрив знань, який досвідчені будівельники помітили давно, і тепер у них є справді чудові рішення – наприклад, візьміть Wix SEO Wiz. Це лише ще одна сфера, в якій відчувається, що постійний контакт наздоганяє.

Електронна комерція

Однак, ми були приємно здивовані постійним контактом’s функції електронної комерції, не в останню чергу тому, що ви можете реально продати три предмети за допомогою безкоштовного плану (знову ж таки про це всього за секунду).

Постійний контакт бере на себе складні завдання, такі як автоматичний розрахунок податку, інтегрована доставка та відстеження. Там’s також дійсно класна, зручна у використанні інформаційна панель аналітики, яка забезпечує огляд річної ефективності в декількох областях:

Скільки коштує постійний контакт?

Час переходити до латунних кронштейнів: скільки коштує постійний контакт і чи це хороше співвідношення ціни та якості?

Постійний контакт пропонує три плани: Безкоштовний план, Стартовий план за 10 доларів на місяць та План Бізнес Плюс за 20 доларів на місяць (обидва рахунки щорічно).

Безкоштовний план, як ми вже згадували раніше, досить щедрий з точки зору особливостей. Насправді все, що ми’Весь обговорюваний поки що включений безкоштовно, що, безумовно, вражає. Однак ось кілька речей, які ви виграли’не можу отримати безкоштовний план:

 • Ти можеш’t підключити спеціальне доменне ім’я – натомість я’буду використовувати автогенерований ‘www.hannah-s-pizza.constantcontact.com для цього сайту, без можливості редагування
 • Ваш сайт переміг’не бути рекламним – на вашому веб-сайті відображатиметься (не дуже тонкий) синій банер постійного контакту та підписується CTA біля підніжжя вашого сайту
 • Ти виграв’не платять кредит на рекламу – до вартості реклами Google від $ 100 та $ 100 від Bing. Якщо ви’плануючи розміщувати платну рекламу, преміальний план швидко окупить себе
 • Ви можете продати лише 3 товари * – Ви можете продати до 10 товарів із планом Starter та необмежену кількість з планом Business Plus
 • Ти виграв’не отримати підтримку по телефону – Довідка та підтримка будуть отримуватись електронною поштою чи в прямому чаті’s доступний у вашій країні)

* Це’s Варто зазначити, що ви’Вам доведеться сплатити 3% комісії за трансакцію за все, що ви продаєте за допомогою програм Free та Starter.

Відсутність користувальницького доменного імені та включення розробника веб-сайту’s власні оголошення – типові недоліки вільного плану.

Для веб-сайту, який виглядає професійно, ви обов’язково перейдете до плану “Стартер”. Це’s важко сприймати бізнес серйозно, коли його веб-сайт виглядає ‘дешево’. Якщо ви’Ви повністю налаштовані на отримання безкоштовного веб-сайту, ознайомтесь з нашою інформацією про кращих безкоштовних розробників веб-сайтів, щоб знайти більш тонку рекламу.

Якщо продаж буде основним напрямком вашого сайту, перейдіть до плану Business Plus. ви’Ви зможете продавати необмежену кількість продуктів, розблокувати більш потужну аналітику та – головне – позбутися від 3% комісії за транзакції, що накладається на все, що Ви продаєте за допомогою програм Free та Starter..

Наскільки хороша допомога та підтримка постійних контактів?

Що стосується Допомоги та підтримки, чи дійсно постійний контакт дійсно відповідає своїй назві?

Постійний контакт пропонує допомогу та підтримку через телефон та електронну пошту, а також надає центр знань. Живий чат також доступний у деяких країнах, включаючи Великобританію, але, на жаль, це’s ще не є опцією в США.

Центр знань

Постійний контакт має своє ‘база знань’, який містить посібники для виконання різних завдань через розробника веб-сайтів.

Ми’Скажу, що зміст цих статей є досить корисним – є помічені скріншоти та відео – але форматування не так’t особливо доброзичливий. Зображення зовсім невеликі і важко помітні, а статті – це не так’t групується особливо логічно, що робить те, що вам потрібно трохи хитро. Там’s також немає форуму – щось ти’буду знаходитись на більш усталених будівельниках. Словом, це’s хороший старт, але він зменшується порівняно з центрами знань, пропонованими такими будівельниками, як Wix та Squarespace.

Телефон та електронна пошта

Постійний контакт відповість на електронні листи протягом 24–48 годин. Дзвінки як на американські, так і на світові номери повинні бути безкоштовними. Підтримка телефону не доступна користувачам у вільному плані.

Якщо у вас є безкоштовний рахунок, ви’У вас також буде доступ до цих параметрів підтримки. Однак постійний контакт вказує:

‘Наші радники тут, щоб надати технічну підтримку та поради щодо акаунтів для всіх користувачів. Однак пріоритет надається меценатам із оновленими обліковими записами, які потребують технічної допомоги.’

Одна річ, яку ми знайшли незвичною, – це сума, яку ми очікували зробити, перш ніж насправді вступити в контакт. Згідно з веб-сайтом постійних контактів, користувачі повинні виконати все наступне, перш ніж зв’язатися по телефону або електронною поштою:

 • Залиште через 24–48 годин після публікації для поширення.
 • Очистіть кеш браузера & Печиво.
 • Якщо можливо, протестуйте інший комп’ютер з іншої мережі.
 • Скиньте Інтернет-роутер (відключіть мережу на 30 секунд).

Це, безумовно, може свідчити про дещо гнучку установку, і здається, що це високий порядок для тих, хто ні’Т так технологічно впевнено. Це’s, звичайно, не те, що ми бачимо, що інші будівельники просять.

Чат в прямому ефірі (не в США)

Коли ми зіткнулися з проблемою з нашим власним розчарувальним глюком від редагування, ми потрапили до цього ‘?’ натисніть кнопку у верхньому правому куті, а потім виберіть варіант ‘Чат із веб-радником’. Це’З цього часу варто відзначити, що підтримка чату в реальному часі не є’t поки що не доступний у США, але, як ми відстежували його з Лондона, ми думали, що можемо також спробувати.

Постійна контактна допомога та підтримка

Ми коротко узагальнили проблему і чекали, коли вона буде підключена до агента, що виявилося майже миттєвим. Відправивши код підтвердження електронною поштою, веб-консультант зміг увійти до нашого облікового запису та ознайомитися з проблемою.

Неспокійно, про що йдеться, непогано працював елемент, що зробило розмову трохи хитрою. І все-таки у нас, безумовно, було відчуття, що справжня людина під рукою за підтримку – щось таке’s, звичайно, не дано в галузі будівництва веб-сайтів.

Постійний контакт Огляд розробника веб-сайтів: Фінальні думки

Так що’s низьке зниження постійного контакту – це веб-сайт, що розробник’s, безумовно, на ногах, але ще не зовсім складні виконавці.

Ось’s ще раз перегляньте ці розділи:

Оцінений на місцевості (/ 5) Огляд
Простота використання 3.8 Ваш веб-сайт спочатку створений за допомогою ADI, що є дійсно простим і безпроблемним процесом.
Дизайн та налаштування 2.9 Конструкції є технічно обгрунтованими, але погіршуються; конкретна настройка незручна. Сайт може бути досить глюкозним.
Особливості 2.6 Пристойний масив функцій, але вони не мають’не пропонують такої ж якості, як інші будівельники.
Співвідношення ціни та якості 4.0 Дуже щедрий безкоштовний план (включаючи можливість продажу до 3 товарів); платні плани теж за розумною ціною.
Допомога та підтримка 3.5 Краще більше ви платите, але чуйні за нашим досвідом.
Загалом 3.6 Пристойний, простий конструктор веб-сайтів – але ще не чудовий.

Ми’Обов’язково слідкуйте за постійним контактом, щоб побачити, як він покращується та розвивається. Тим часом, якщо ти’У вас був досвід створення веб-сайту з постійним контактом, повідомте нам ваші думки, залишивши коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map