SiteBuilder.com Огляд 2020 – 7 важливих речей, які потрібно знати


Contents

Найкраще для

Найпростіший у використанні


Логотип сайта

Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

SiteBuilder – це простий у використанні розробник веб-сайтів, але він не вистачає інших розробників веб-сайтів через обмежені можливості та дизайн. Щоб створити приголомшливий, інтерактивний сайт або масштабований магазин, це’s варто шукати в іншому місці.

Які плюси і мінуси SiteBuilder?

Плюси

 • Простий у використанні
 • Швидке створення простого веб-сайту
 • Основні функції електронної комерції на найвищому плані

Мінуси

 • Особливості низької якості
 • Немає сертифіката SSL
 • Застарілі та негнучкі шаблони

Огляд SiteBuilder

SiteBuilder’s редактор перетягування швидко вимкне ваш базовий веб-сайт із блоків. – але створення дуже основних сайтів насправді все’s підходить для. Якщо хочете чогось більше, SiteBuilder переміг’не бути достатньо потужним для вас.

Тут, на веб-сайті Expert Builder, ми хочемо дати вам найкращу та найточнішу інформацію. Це’s чому ми витрачаємо години на дослідження кожного будівельника, який ми переглядаємо.

SiteBuilder добре оцінив його простоту використання, але намагався не відставати від своїх конкурентів у всіх інших сферах, включаючи функції та співвідношення ціни та якості. Як результат, він увійшов як найнижчий розробник веб-сайтів, досягнувши лише 3,6 зірки з п’яти.

То чому він набрав такий низький результат? Ми розглядаємо всі види факторів у нашому дослідженні, від співвідношення ціни та якості до підтримки клієнтів; SiteBuilder охоплює основи, але йому не вистачає високоякісних функцій та налаштування дизайну, які дозволяють йому підтримувати більш розвинений веб-сайт.

По правді, на ринку є інші будівельники, які роблять набагато кращу роботу.

Хоча SiteBuilder’s простота може вам зараз добре підійти, вона просто не робить’не майте сік для живлення та масштабування вашого веб-сайту у довгостроковій перспективі. Це’s як покладатися на скутер замість сімейного автомобіля.

Створення вашого веб-сайту isn’t одноразовий проект. Це’s тільки початок.

З ростом вашої присутності в Інтернеті, ви’Вам знадобиться розробник вашого веб-сайту, щоб не відставати від вас.

Наш розробник веб-сайтів з найвищим рейтингом, Wix, постійно розробляє нові способи допомогти та надихнути вас. Побудовники веб-сайтів, як Wix, завжди будуть в курсі ваших амбіцій. SiteBuilder переміг’т.

У нашому поглибленому огляді SiteBuilder ми’Поясню, чому.

Наскільки легко використовувати SiteBuilder?

“SiteBuilder’s редактор шаблонів використовує перетягування та WYSIWYG (‘отримуєш те, що бачиш’), щоб допомогти вам створити простий сайт, не знаючи жодного рядка коду.”

Початок роботи: швидко та просто

Зручність у використанні – SiteBuilder’s пріоритет номер один, і розробник веб-сайтів набрав 4,3 зірки з п’яти у нашому тестуванні на простоту використання. Цей показник відображає, як надає SiteBuilder на ранніх етапах створення веб-сайту. Але, чим більше наші користувачі хотіли налаштувати свої сторінки, тим більше розчарування вони зростали з його обмеженнями.

SiteBuilder підтримує Social Login, що означає, що ви можете зареєструватися лише одним клацанням миші за допомогою свого облікового запису Google або Facebook. Це економить дивовижну кількість часу та клопоту!

Тоді це’s прямо до бізнесу. Ви повинні вибрати домен (наприклад, www.mybeautifulwebsite.com), вибрати свій план та ввести платіжні дані. Сплачуйте передоплату, чи вибираєте ви щомісячний, річний або дворічний план. Раз ти’підтвердивши вашу покупку, ви можете розпочати будівництво!

Редактор починає коротко ‘екскурсія’. Дивлячись на порожній екран або непристосований шаблон може залякати, тому тур допоможе розпочати роботу.

екскурсія по сайтуSiteBuilder’Екскурсія знайомить усіх редакторів’s інструменти та допомагають розпочати роботу

Основні налаштування шаблону: Дуже легко

SiteBuilder має попередньо заповнені шаблони для редагування. Це керує вашим дизайном, дає вам макет для роботи та полегшує візуалізацію, як ваш сайт буде виглядати, як тільки він буде’s жити.

SiteBuilder’s елементи управління та перетягування дозволяють легко контролювати основні зміни шаблону.

Це’s не той ‘чисте перетягування’ від Wix – можна’не переміщуйте нічого куди завгодно – але ви отримуєте простого редактора, який не робить’t не потрібно будь-яких знань з кодування.

Додавання фотографій є легким, якщо ви завантажуєте їх зі свого комп’ютера або використовуєте SiteBuilder’s велика бібліотека вільних зображень.

Усі завантажені знімки зберігаються у вашому файловому менеджері SiteBuilder, а значить, ви виграли’не потрібно завантажувати одну і ту ж фотографію двічі.

І щоб заощадити клопоту використання окремого програмного забезпечення, SiteBuilder має безкоштовний, простий у користуванні, вбудований редактор фотографій.

редактор фотографій сайтуОбрізайте, вдосконалюйте та налаштовуйте свої фотографії за допомогою SiteBuilder’s безкоштовний редактор фотографій

SiteBuilder’s редактор фотографій працює від Photoshop’s творець Adobe, але це’s набагато простіше, ніж Photoshop.

Він пропонує просту панель інструментів з варіантів прикраси фотографій текстом, логотипами та веселими наклейками, а також обрізанням та покращенням фотографій.

Деякі інші розробники веб-сайтів також вбудували редактори фотографій (включаючи Wix), але SiteBuilder’s особливо простий у використанні. Кредит, де це’s належне!

Глибша налаштування: розчарування

Це’s досить простий для додавання сторінок, розділів та додаткових функцій на ваш сайт SiteBuilder, перетягуючи їх на шаблон.

Проблема виникає, коли ви хочете їх налаштувати та переставити.

Секції повинні бути розташовані один за одним, і можуть’не повинні бути розставлені поруч. Це дійсно зменшує вибір вашого макета.

макет розділів сайтівДодавати розділи на сторінки легко, але вони повинні бути розкладені один за одним

Що’s більше, ви можете’t переміщуйте функції та розділи між сторінками. Наприклад, якщо на домашній сторінці у вас є спеціальна карта, ви можете’t згодом перенесіть його на нову сторінку.

Це обмежує вашу свободу з часом розширювати та вдосконалювати ваш сайт.

Щоб використати аналогію, уявіть вас’перевішайте фотографії у вашому новому будинку. Вчасно, ти’Ви хочете перенести фотографії навколо вашого будинку – не тільки біля однієї стіни!

Для легшого будівництва, спробуйте Wix. Це’s простий конструктор перетягування та має набагато більш досконалі інструменти для налаштування, тобто ви можете створити професійний сайт за кілька годин.

Якщо ви’знову після швидкості, а також без головного болю, перегляньте Wix ADI або GoDaddy. Обидва вони використовують Штучний дизайн інтелект для створення веб-сайту для вас.

Все, що вам потрібно зробити – це ввести інформацію про веб-сайт, який ви хочете створити, і розробник використовує ці дані, щоб створити персоналізований веб-сайт для вас. Це займає кілька хвилин (щонайбільше!) І це найпростіший спосіб створення веб-сайту.

На відміну від SiteBuilder, GoDaddy пропонує безкоштовну пробну версію, а Wix дозволяє створювати безкоштовно, так що ви можете пограти, щоб побачити, який саме вам подобається найбільше.

SiteBuilder настільки ж простий, як Wix та Weebly на самому початку, але він стає складніше, чим більше ви його використовуєте! Якщо ви хочете, що сайт’Ви супер-прості в управлінні в міру зростання, ви’Буде краще з Wix.

Задоволеності клієнтів

Хоча SiteBuilder набрав трохи більше чотирьох зірок за простоту використання, це не стало’не отримуйте світяться позначки для задоволення клієнтів. Маючи 3,6 зірки з п’яти, це’З впевненістю сказати, що це не’не здирайте шкарпетки.

Ось’s, що лише кілька наших користувачів думали про SiteBuilder:

“Спочатку враження були чудовими, але, як пройшов час, це стало насправді неприємно.”

“Хоча він має певні функції, які легко вбудувати у свій веб-сайт, негатив – неможливість редагування стилю. Створення сайту власним – справжнє завдання.”

Це підкреслює дійсно важливий момент: тільки тому, що будівельник простий у використанні, це не робить’t означає це’s приємний у використанні.

Так, SiteBuilder дозволяє дуже просто налаштувати свій сайт, що чудово підходить для початківців! Але ця простота стримує вас, коли мова йде про те, щоб зробити його своїм. Ваш веб-сайт є вашим брендом – ви хочете, щоб він був особистим і унікальним.

Це не повинно’не можна боротися за те, щоб ваш веб-сайт виглядав так, як ви цього хочете. Це має бути легко редагувати та налаштовувати – і це’s, де SiteBuilder падає.

Детальна інформація

 • Вас цікавить Wix? Прочитайте наше Огляд Wix щоб дізнатись більше про те, як вона поєднує зручність використання та великі налаштування
 • Wix ADI потрапляє на око? Прочитайте наше Wix Editor vs Wix ADI огляд щоб дізнатися більше
 • Потрібна швидкість? Перевірте наше Огляд веб-сайту GoDaddy Builder щоб дізнатися, що може запропонувати цей простий та швидкий будівельник
 • Можна’не знайти будівельника, щоб потрапити на місце? Погляньте на наше Таблиця порівняння веб-сайтів щоб побачити провідні бренди поруч і знайти свою ідеальну відповідність
 • Погляньте на нашу статтю на тему Найкращі будівельники веб-сайтів і знайдіть свій найкращий вибір сьогодні

Наскільки хороші шаблони SiteBuilder?

“SiteBuilder отримує повні оцінки за велику кількість шаблонів, які він пропонує, але втрачає очки, коли мова йде про їх якість. У його шаблонах відсутній wow-фактор і витончений професіоналізм Squarespace та Wix’s конструкцій.”

Номери шаблонів: сотні, що охоплюють більшість галузей

SiteBuilder має сотні шаблонів веб-сайтів на вибір. Вони’переорганізовані в категорії, включаючи дизайн & Творчі, професійні послуги, весілля, блоги та Інтернет-магазин.

Із таким широким колом галузей, що дійсно має бути для кожного!

шаблони сайтобудівниківSiteBuilder пропонує сотні галузевих шаблонів, попередньо наповнених вмістом

Якість шаблону: Sвпровадити, але застаріла

Усі шаблони SiteBuilder постачаються з фіксованими фотографіями та фоном, які ви можете зберегти, якщо хочете або замінити з легкістю.

Це означає, що обраний вами шаблон – це фактично вже готовий веб-сайт. Вміст манекена економить багато часу, коли вам просто потрібно швидко отримати швидкий сайт в Інтернеті.

Приклад шаблону сайтобудівникаSiteBuilder’Шаблони s наповнені галузевим вмістом, який ви можете зберігати чи редагувати

Однак будьте обережні, коли ви’Вибираєте шаблон. Ти виграв’не зможете переключити його, як тільки ваш веб-сайт живий, тобто для вас’знову відданий одній конструкції назавжди. Це справжній сором, адже це означає, що ти можеш’не розвивайте стиль вашого бренду в міру зростання вашого сайту. Не допускається підтяжка обличчя або макіяж!

Це було б добре, якщо SiteBuilder’s шаблони легко настроювалися. Але реальність така, твій сайт’Дизайн s дуже залежить від обраного вами шаблону. Це чудово, якщо ви хочете дуже зручно підходити до вигляду свого сайту, адже це’s вже відформатовано для вас. Але це’s не так привабливо, якщо ви хочете контролювати естетику свого сайту.

Якщо ви хочете, щоб будівельник мав більше свободи, Weebly і Squarespace дозволяють вам змінити шаблон. Квадратний простір має найкращу якість та гнучкість, тоді як Weebly має більше структури для керівництва вашим дизайном.

Це ще один випадок, коли SiteBuilder падає поруч зі своїми конкурентами. У порівнянні зі Squarespace, наприклад, SiteBuilder’s шаблони виглядають застаріла і старомодна. Вони’знову вибухнула вода Squarespace’s гладкий і сучасний дизайн.

Інші розробники веб-сайтів використовують величезні дизайнерські команди для виробництва світу’найкращі шаблони та найновітніші функції сайту. SiteBuilder просто не має’t вклав стільки ж часу чи зусиль у свої шаблони, значить це’s не в авангарді нових розробок, таких як Wix та Squarespace.

SiteBuilder’Шаблони s чисті та чіткі, але їм не вистачає високої якості дизайнерської якості Squarespace та універсальності Wix. Вони охоплюють широкий спектр галузей та видів використання та спрощують налаштування вашого сайту. Але в кінцевому підсумку ці шаблони занадто сильно обмежують вашу налаштування, щоб створити що-небудь, крім базових дизайнів.

Детальна інформація

 • Дивіться наші Таблиця порівняння веб-сайтів для порівняння топ-будівельників поряд. Перегляньте рейтинги дизайну та багато іншого, щоб знайти свій ідеальний бренд
 • Прочитайте наше Weebly Огляддля повного перегляду цього популярного розробника веб-сайтів
 • Прочитайте наше Огляд шаблонів квадратних просторів щоб з’ясувати, чому це лідирує в дизайні
 • Спокусив Wix? Перевірте наше Огляд шаблонів Wix щоб побачити, чи це може бути ідеально підходить для вашого веб-сайту

Наскільки хороші додаткові можливості веб-сайту SiteBuilder?

“SiteBuilder’s додаткові можливості дуже основні. Якщо ви хочете запропонувати своїм відвідувачам більш розширені функції, SiteBuilder’s виграли інструменти та програми’не зможете їх доставити.”

Особливості вбудованого веб-сайту: обмежено

SiteBuilder пропонує десятки безкоштовних додаткових функцій – від простих контактних форм до кнопок списку розсилки, живих соціальних каналів, а також плеєрів відео та музики.

На жаль,, цим особливостям не вистачає потужності та якості, щоб справді розробити або розробити веб-сайт. Вони’ти дуже обмежений порівняно з тими, що отримуєш від інших розробників веб-сайтів, таких як Wix.

Наприклад, SiteBuilder не робить’не надайте бронювання, календарі, функцію пошуку на сайті або функцію маркетингу електронною поштою’також не має членів лише область. Що’З іншого боку, він пропонує лише від 50 Мб до 10 ГБ пам’яті, тоді як Wix пропонує від 500 Мб до 50 Гб.

SiteBuilder’s 50MB тільки isn’не вистачить місця для зберігання, щоб найкраще почати веб-сайт. Це’s невелика сума, і ти’миттєво переросте його. 10 Гб на деякий час може бути нормальним, але хіба що’t досить тривалий термін. Ви хочете прагнути до зростання, а не гальмувати через те, що ви’переживаєш, доне’не вистачить місця для зберігання.

Ти можеш’не додайте навіть слайд-шоу фотографій на свій сайт SiteBuilder. Слайд-шоу стали важливою функцією в Інтернеті для багатьох сайтів, від малого бізнесу до весіль.

Що’s більше, ви можете’t завантажуйте власні відео. SiteBuilder дозволяє лише додавати відео, вставивши посилання на YouTube або Vimeo. А щоб додати музику, потрібно використовувати SoundCloud.

Тож якщо ви хочете оживити ваш сайт SiteBuilder мультимедіа, ви’краще почати спочатку створювати канал YouTube, Vimeo або SoundCloud!

додаткові можливості сайтуБезкоштовні додаткові можливості SiteBuilder не мають достатньої потужності та різноманітності

Це’s не все погано, хоча. Ви отримуєте безкоштовний домен протягом першого року, після чого він поновлюється за звичайною ціною. Це може бути де завгодно між $ 9,98 і $ 442,80 залежно від рівня та довжини вашого плану, так що’s варто перевірити заздалегідь.

Ви отримуєте функції продажу на найвищому плані електронної комерції, тому ви можете продавати продукти через свій веб-сайт. Ці функції включають створення кодів знижок, інструментів управління доставкою та застосування варіантів товару, таких як розмір і колір.

Однак SiteBuilder’s План електронної комерції підходить лише в тому випадку, якщо ви хочете продати лише кілька товарів.

Це просто так’не мати діапазон або глибину функцій, щоб підтримувати щось більше, ніж дуже базовий магазин. Там’s не дуже на шляху до аналізу функцій, ви можете’t налаштувати сторінку продукту та там’s не відмовлено від відновлення кошика, щоб спіймати клієнтів, які раніше вийшли з каси.

Якщо ви хочете створити веб-сайт, який забезпечує кращу функціональність електронної комерції, спробуйте Wix. Він володіє кращими інструментами продажів, але при цьому все ще дає творчий контроль. Якщо ви’Ви дійсно серйозно ставитеся до електронної комерції, перегляньте Shopify – це’s ідеально підходить для всього, від автозапуску до сучасних магазинів.

Сторонні програми: недостатньо

Окрім вбудованих функцій, SiteBuilder також має ринок додатків.

Найкраще про SiteBuilder’s Ринок додатків – як легко додавати ці програми на свій сайт. Від зображень до соціальних медіа можна інтегрувати SiteBuilder’s додатки без суєти.

Однак SiteBuilder не робить’не матимуть такого ж діапазону, який можна знайти у Wix App Market або Weebly App Center. Ці ринки додатків пропонують сотні сторонніх додатків, які дозволяють вашим відвідувачам ще більше працювати з вашим веб-сайтом. SiteBuilder’s Навпаки, Market Market просто дозволяє інтегрувати невелику кількість інструментів.

Ви можете додати інструмент соціальних каналів My Social Suite, інструмент захисту SiteLock та Amazon’s віртуальний помічник Alexa. Але це’s про це.

SiteBuilder не робить’не вистачить функцій та сторонніх додатків, щоб ваш веб-сайт виділявся з натовпу.

Детальна інформація

 • Інші розробники веб-сайтів мають кращі функції, ніж SiteBuilder – порівняйте їх у нашому Таблиця порівняння веб-сайтів

Наскільки хороша допомога та підтримка SiteBuilder?

“SiteBuilder має гідний FAQ розділ – але це’s настільки ж хороший, як отримують його довідкові ресурси. Статті про базу знань погані, а чат у прямому ефірі – похмурий.”

Довідковий центр: бракує деталей та організації

Як уже згадувалося раніше, SiteBuilder одразу дає вам можливість провести чітку дружню екскурсію по редактору шаблонів.

Але як тільки ви застрягнете в будівництві та зростанні свого сайту – і на шляху зіткнетеся з деякими проблемами – ви’знайду кнопку Довідка’t досить детально, щоб підтримати або надихнути вас.

SiteBuilder’у базі знань є пристойний FAQ-запит на SiteBuilder на одній сторінці, але статті про те, як надто короткі – і таких немає’їх достатньо. Вони також не можуть передбачити, з якими проблемами ви можете зіткнутися під час створення свого сайту.

Поки в базі знань можна шукати, ви, мабуть, виграли’не отримаєте багато результатів. Ми шукали ‘мобільний’ і отримав п’ять результатів, жоден з яких не стосувався редактора мобільних пристроїв. Потім ми спробували ‘гарантія’, сподіваючись на інформацію про пробний період повернення грошей – і взагалі не отримав результатів.

Довідковий центр для веб-сайтівSiteBuilder’Базі знань не вистачає глибини та деталізації, а її інструмент пошуку поганий

Довідкові центри, як правило, займають перше місце, на яке ви шукаєте, коли вам потрібна допомога у створенні веб-сайтів. Вони’також добре свідчить про послугу’s всебічна якість. Наприклад, довідковий центр Wix величезний, наповнений статтями та відеофільмами, які настільки ж цікаві, як корисні та інформативні. SiteBuilder’s – ні.

Довідка «один на один»: повільний і розпливчастий

Коли ви застрягли, ви хочете допомогти один на один – особливо, якщо зможете’не знайдіть потрібні відповіді з бази знань.

Так що’Приємно побачити, що SiteBuilder має безкоштовний чат 24/7 в реальному часі (плюс підтримка по телефону в США). Але це’s не живий чат, як ви знаєте це з інших веб-інструментів.

Замість дружнього “Як ми можемо вам допомогти сьогодні?” міхур чату, ви повинні заповнити форму зі своїм іменем та електронною адресою. Тоді ви чекаєте.

чат на сайті будівельникаВам потрібна миттєва допомога один на один? SiteBuilder’s live chat isn’t до роботи

Зрештою, учасник групи підтримки з’явився, щоб поспілкуватися з нами, але їх відповідь була повільною і невиразною. Здавалося, вони копіюють відповіді з бази знань. В інший час поради, які нам давали, не мали’навіть не відповім на наше запитання. Це не стало’т точно вселяє велику довіру!

На щастя для нас, ми не стали’t насправді потрібна допомога. Але коли ти це робиш, ти’Ви хочете набагато кращої підтримки, ніж ця.

Чат та підтримка телефону в прямому ефірі корисно мати, але лише за умови, що вони є’Насправді корисно – і SiteBuilder’s ресурсів підтримки немає. Ще раз, SiteBuilder не дає змоги, коли ви переходите за межі основ.

Ціни на SiteBuilder: це корисне співвідношення ціни та якості?

“SiteBuilder’s плани’t пропонувати довгострокову вартість. Вони здаються дешевими на перший погляд, але не’не обманюйте рекламні акції. Правда – вони’переоцінено за те, що ви отримуєте.”

Плани SiteBuilder Pro: завищені ціни

Є три плани преміум-класу SiteBuilder. Наразі всі троє мають 50% знижки, це означає, що вони’re погана ціна – але є багато уловів!

ціноутворення на сайтахSiteBuilder’Плани преміум-класу наразі наполовину ціни, але пам’ятайте, що завжди читайте дрібний шрифт

Пропозиція за півціни стосується лише вашої початкової ‘Термін оплати’ (місяць, рік або два роки). Тоді ти’З вас автоматично буде стягнуто повний тариф – цілих 442,80 долара за два роки електронної комерції SiteBuilder.

Вступні знижки – це приємно, але у вашого веб-сайту є довгострокові стосунки. Дон’не відволікайтеся на 50-відсоткову угоду – вам потрібно сплатити бюджет на тривалий перебіг, а ми робимо’не думаю, що SiteBuilder того вартий у довгостроковій перспективі.

Як і у більшості інших розробників веб-сайтів, ви в цілому заощаджуєте гроші, заплативши за рік або два наперед.

План SiteBuilder Платити щомісяця ($ / місяць) Платити щорічно ($ / місяць) Платити протягом 2 років ($ / місяць) Про

Преміум

електронна комерція

9,98 дол $ 9,22 (економте 7%) 7,68 дол. США (заощадите 23%)
12,98 дол 12,29 дол. США (заощадите 5%) $ 11,98 (економте 8%)
$ 24,98 $ 19,98 (зекономте 20%) 18,45 дол. США (заощадите 25%)

Усі три плани преміум-класу включають…

 • Конструктор веб-перетягувань із перетягуванням
 • Безкоштовний хостинг
 • Настроювані (ish) шаблони
 • Безкоштовне доменне ім’я на один рік (16 доларів, які потрібно зберегти, якщо ви покинете SiteBuilder)
 • Сотні шаблонів
 • Немає оголошень SiteBuilder
 • Подання сайту в Google та інші пошукові системи
 • Рекламні кредити
 • Пріоритетна підтримка (Преміум-план і вище)

Це пристойний спектр функцій, але ви отримуєте лише одну-дві додаткові під час просування по планах. Спочатку ви розблоковуєте пріоритетну підтримку на плані Premium, а потім – функції продажу на плані електронної комерції. Це’s недостатньо для масштабування вашого веб-сайту!

SiteBuilder раніше пропонував безкоштовний план, але з того часу його скасував. Це масово вплинуло на співвідношення ціни та якості порівняно з конкурентами.

Просто подивіться на Wix, Weebly, SITE123, Дивовижно – всі вони дозволяють вам безкоштовно створювати свій сайт на стільки, скільки вам потрібно. Квадратний простір не працює’не маю вільного плану, але поставляється варення, наповнене вражаючими та якісними характеристиками, щоб виправдати його ціни.

SiteBuilder пропонує 14-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете спробувати. Але це’s як і раніше більше зобов’язань, ніж Wix або Squarespace’безкоштовна пробна версія, де ви не працюєте’не потрібно вводити реквізити картки для реєстрації.

В основному, ви отримуєте менше бангу за свій долар з SiteBuilder, ніж з іншими розробниками веб-сайтів. Якщо ви’платячи 143,76 доларів на рік за план Преміум, ви заслуговуєте більше, ніж те, що дає вам SiteBuilder.

Щоб дізнатися, які платформи пропонують найкращі співвідношення ціни та якості, ознайомтеся з нашою Таблиця порівняння будівельників веб-сайтів. Якщо ви хочете побудувати інтернет-магазин, дивіться наш Таблиця порівняння Інтернет-магазину. Шукаєте вільний план? Прочитайте наш огляд Кращі безкоштовні будівельники веб-сайтів щоб переконатися, що ви вибрали потрібний для вас!

SiteBuilder’s поточна 50% акція’t погане значення. Але за регулярними тарифами, його преміальні плани не є’t хороше співвідношення ціни та якості в порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів.

Детальна інформація

 • Wix пропонує велике співвідношення ціни та якості, особливо якщо ви хочете розробити свій сайт – читайте наш огляд ціни на Wix щоб дізнатися більше і вибрати свій ідеальний план
 • Дивовижно пропонує найкраще співвідношення ціни та якості будь-якого будівельника і ідеально підходить для новачків. Перевірте наш вражаючий огляд щоб з’ясувати, чому!
 • Прочитайте наш Огляд цін на квадратний простір для повного погляду на те, що ти’переплачуйте своїми ціновими планами
 • Погляньте на наш огляд цін на Weebly щоб дізнатися, чи це може бути правильним вибором для вашого бюджету. Ідеально підходить для малого бізнесу!

Огляд SiteBuilder: Підсумок

Нам дуже сподобався SiteBuilder… за перші півгодини, які ми витратили на його використання.

Там’s немає кривої навчання, жодного жаргону щодо хостингу та доменів та жодних складних технічних завдань під час налаштування веб-сайту.

ви’знову до бізнесу, з тоннами шаблонів на вибір та екскурсією редактора перетягування. Дуже основні налаштування (дещо) легкі.

Але ти’не хочеться лише базових налаштувань. Ви хочете створити прекрасний, інтерактивний веб-сайт, який ви можете розширити з часом – без того, щоб це коштувало землі.

SiteBuilder може’не надайте якісних функцій або елегантних конструкцій. ви’Буду намагатися персоналізувати ваш шаблон, щоб ваш веб-сайт виглядав саме так, як вам потрібно. І за довгострокову ціну ви’буду платити, що’s просто недостатньо добре.

Якщо ви хочете, щоб унікальний веб-сайт, який надає відвідувачам високу якість та має потенціал для зростання, SiteBuilder не є правильним вибором для вас.

Як і кожен будівельник, SiteBuilder має свої плюси і мінуси. Це ні’t поганий продукт – зрештою, він набрав гарну легкість у використанні та сприятливий для початківців. Вам просто потрібно обережно вибирати, для чого ви його використовуєте. Ми’буду рекомендувати його лише для дуже основних сайтів або для короткотермінових веб-проектів.

SiteBuilder’s підозрілі ціни, погані ресурси підтримки та відсутність функцій змусити нас неохоче рекомендувати його для тривалого використання.

Зрештою, SiteBuilder – дещо застарілий будівельник, який не є’t вживати тих же кроків, що і його конкуренти, щоб не відставати від прогресу в галузі. Це відчувається трохи позаду і, ну, базове.

Якщо SiteBuilder isn’t намагаючись вдосконалитись або конкурувати з провідними брендами, такими як Wix, то як ви можете розраховувати назустріч власним конкурентам?

Огляд SiteBuilder: FAQ

Чи можу я використовувати веб-сайт SiteBuilder для веб-сайту свого бізнесу?

Ми б не хотіли’t рекомендую SiteBuilder для веб-сайту вашого бізнесу. Це тому, що це’s дійсно підходить тільки для створення дуже базових веб-сайтів, і не’не мають можливостей для підтримки вашого бізнесу.

Обмежене налаштування SiteBuilder’Шаблони s означають, що ви б намагалися створити сильний або унікальний бренд для свого веб-сайту.

Нарешті, ви не знайдете хорошого співвідношення ціни та якості в SIteBuilder’s цінові плани. Для довгострокового успіху ми рекомендуємо більш розвиненого та сучасного розробника.

Перегляньте наш огляд порівняння Кращі будівельники веб-сайтів для малого бізнесу щоб дізнатися трійку найкращих варіантів.

Якщо ви хочете продавати в Інтернеті, перегляньте нашу Порівняльна діаграма найкращого розробника інтернет-магазину щоб знайти свій ідеальний матч сьогодні.

СайтBuilder безкоштовний?

На жаль ні! SiteBuilder раніше пропонував безкоштовний план, але більше не забезпечує це. Тепер ви можете вибрати три плани премій: план Pro на 7,68 дол на місяць, план Преміум за 11,98 дол на місяць, і план електронної комерції на 18,45 дол на місяць.

Існує 14-денна гарантія повернення грошей, тому ви можете спробувати її, не скориставшись негайно.

Там’s, як правило, це 50% розпродажів, але ці акційні ціни стосуються лише вашого першого терміну, тому завжди пам’ятайте про майбутні витрати! Правда, без свого вільного плану SiteBuilder пропонує низьке співвідношення ціни та якості.

Перевірте наше Кращий безкоштовний огляд веб-будівельників щоб знайти потрібного безкоштовного будівельника для вас. Або дивіться наш список Найдешевші будівельники веб-сайтів для порівняння низьких цін.

Чи є SiteBuilder корисним?

SiteBuilder має свої сильні та слабкі сторони. Це’s дуже простий у використанні, що робить його зручним для початківців веб-сайтів. Це’s добре для швидкого та легкого створення дуже основних веб-сайтів.

Але крім цього, вона намагається конкурувати з кращими будівельниками наприклад, Wix, Weebly та Squarespace. Це не так’t не має особливостей, якісного дизайну чи налаштування, щоб зробити веб-сайт приємним у довгостроковій перспективі. Це’s чому це було останнє у наших дослідженнях, отримання найнижчих балів будь-якого розробника веб-сайтів.

Через кілька годин наші користувачі розчарувались у SiteBuilder’s крайні обмеження.

Хочете знайти щось краще? Wix – найкращий всебічний розробник веб-сайтів на ринку і став першим у нашому дослідженні. Ви можете прочитати, чому ми рекомендуємо його так високо в повному обсязі Огляд Wix.

Або переходьте до нашого Таблиця порівняння веб-сайтів щоб побачити, як кожен будівельник працює поруч. Дивіться рейтинги, ціни та характеристики зірок, читайте відгуки та вибирайте самі! ви’переконайтесь, щоб знайти найкращого будівельника для вас.

Більше інформації

Якщо SiteBuilder isn’т для тебе, ознайомтеся з порівняльною таблицею Builder веб-сайтів. Перегляньте рейтинги, функції, ціни та багато іншого поруч, щоб легко знайти ідеального для вас будівельника.

Хочете продати в Інтернеті? Ми робимо’не рекомендую SiteBuilder для електронної комерції, а замість цього рекомендую подібну платформу Шопіруйте або BigCommerce. Дивіться наші Таблиця порівняння будівельника Інтернет-магазину пліч-о-пліч подивіться на провідних будівельників електронної комерції та розпочніть свій інтернет-магазин.

Інші розробники веб-сайтів спробувати

 • Найкраще для чудових шаблонів, функцій та налаштувань: Wix
 • Найкраще для веб-сайтів для малого бізнесу та портфоліо: Weebly
 • Найкраще для дизайнерських шаблонів: Squarespace
 • Найкраще для створення масштабованого інтернет-магазину: Shopify
 • Найкращий план премії за співвідношення ціна / якість: Weebly Starter plan
 • Найкращий план електронної комерції: співвідношення ціни та якості: плани електронної комерції Wix
 • Підходить для ділових веб-сайтів: 1&1 Веб-сайт IONOS
 • Добре для підтримки клієнтів: Site123

Інші корисні відгуки для читання

 • Таблиця порівняння веб-сайтів
 • Кращі веб-сайти для електронної комерції
 • Огляд Wix
 • Огляд квадратного простору
 • Weebly Огляд
 • Огляд SITE123
 • Вражаюче огляд
 • Огляд GoDaddy
 • 1&1 Огляд IONOS
 • Shopify Review
 • Огляд електронної комерції Wix
 • Кращі безкоштовні будівельники веб-сайтів
 • Найдешевші будівельники веб-сайтів
 • Кращі будівельники веб-сайтів для малого бізнесу
 • Найкращі будівельники веб-сайтів для портфоліо

Для нашого відгуку SiteBuilder корисний?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me