Vietņu mitināšana


Kā mitināt vietni: pilnīgs iesācējs’s ceļvedis

Kā mitināt vietniHostings ir neredzams interneta pamats. Katrā vietnē ir nepieciešams ‘mājas’, vieta, kur tās faili ir pieejami jebkurā laikā un vietā. Tas’s, ko mitina. Tā’s interneta zemes gabals. Ja vēlaties vietni, to’Vajadzēs kaut kur mitināties.


Labs hostings ļauj ātri izveidot vietni’s gandrīz vienmēr ir pieejams. Laba mitināšana ir pieejama, par zemu uzturēšanas un mērogošanas līmeni. Slikta mitināšana ir pretēja. Interneta pasaules hiperkonkurētspējīgajā un zemas uzmanības centrā hostings ir būtisks pamats. Heck, tu negribētu’To nevarētu izlasīt, ja mēs to nedarītu’t nav laba tīmekļa mitinātāja.

Tātad, kā jūs mitināt vietni? Tas’Tas ir lielais jautājums, un atbilde ir vienkāršāka, nekā jūs varētu domāt: maksājiet kādam citam, lai viņš to izdarītu jūsu vietā vai pats. Vai, precīzāk sakot,

 • Izmantojiet mitināšanas platformu
 • Saimnieks uz vietas

Labākā metode ir atkarīga no jūsu pieredzes līmeņa. Hostinga platformas ir tālu, daudz izplatītākas, tāpēc mēs’Vispirms apskatīšu šo pieeju. Pats sava servera iestatīšana ir labs mācīšanās vingrinājums, taču tas tā ir’s parasti tik labi, kā tas izpaužas. Ja jūs’Ja tas nav vismodernākais veids, reģistrēšanās pie mitināšanas pakalpojumu sniedzēja ir saprātīga iespēja. ‘Lēti un uzticami’ ir zelta kombinācija tīmekļa mitināšanā, un hostinga uzņēmumi to nodrošina. Viņi rūpējas par tehniskajiem apsvērumiem, lai jūs varētu koncentrēties uz savu vietni.

Šajā lapā būs sniegti norādījumi par abām vietnes mitināšanas metodēm, izmantojot dažus padomus, kuriem pakalpojumu sniedzēji vislabāk atbilst dažādām vajadzībām. Līdz beigām jūs’Jums būs visa nepieciešamā informācija mitināšanai. Mums iet…

1. risinājums. Kā mitināt vietni ar pakalpojumu sniedzēju

Veiciet šīs četras vienkāršās darbības, lai mitinātu savu vietni ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju:

 • 1. solis: salīdziniet mitināšanas uzņēmumus.
 • 2. solis: izvēlieties vietņu mitināšanas uzņēmumu.
 • 3. solis: izvēlieties vietnes mitināšanas plānu.
 • 4. solis: reģistrējiet domēna vārdu.

Vai arī, ja jūs’drīzāk izlaidiet 1. un 2. darbību, aizpildiet mūsu īso mitināšanas viktorīnu. Salīdzinot jūsu vajadzības ar dažādu pakalpojumu sniedzēju funkcijām, mēs’sniegsim personalizētu ieteikumu:

1. solis: salīdziniet mitināšanas uzņēmumus

Hostinga platforma ir uzņēmums, kas rūpējas par mitināšanu jums. Apmaiņā pret ikmēneša maksu pakalpojumu sniedzējs izvieto jūsu vietni’s datus un pārvalda tā trafika prasības. Tie ir lēti, konsekventi, un (pats svarīgākais) viņi rūpējas par tehniskajiem apsvērumiem. Tur ir desmitiem hostinga platformu, ja ne simtiem.

Pirmais solis jūsu vietnes mitināšanai ir pakalpojumu sniedzēju salīdzināšana. Palieliniet opcijas un pārbaudiet, kuras no tām atbilst jūsu tehniskajām prasībām un budžetam. Lai jums palīdzētu, mēs’ve veica mūsu pašu pētījumu, lai noskaidrotu, cik populāras ir tīmekļa mitināšanas platformas. Zemāk ir uz datiem balstīts mūsu piecu hostinga pakalpojumu sniedzēju vērtējums.

2. solis: izvēlieties vietņu mitināšanas uzņēmumu

Vienreiz tu’ja esat apskatījis populārākos hostinga uzņēmumus, jums tas jāizvēlas! Ir vairākas iespējas, kas jums jāņem vērā, izvēloties vietņu mitināšanas uzņēmumu. Mēs’mēs esam snieguši pārskatu par tiem mūsu klasifikācijas sadalījumā iepriekš. Zemāk ir minēti daži galvenie faktori, kas jāņem vērā:

 • Laiks
 • Atbalsts
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Cenas / vērtības attiecība
 • Joslas platums
 • WordPress integrācija
 • Naudas atdošanas garantijas

Tas, kādām funkcijām jums vajadzētu koncentrēties, ir atkarīgs no jūsu prioritātēm. Daži no tiem, piemēram, darbspējas laiks un cenas / vērtības attiecība, vienmēr ir svarīgi. Citiem, piemēram, bezmaksas domēna vārdam, var nebūt nozīmes, ja jums tāds jau ir. Dažādi pakalpojumu sniedzēji spīd dažādās jomās. Bluehost ir īpaši labs WordPress vietnēm, savukārt Vietne’Atbalsts ir absolūti visaugstākais.

3. solis: izvēlieties vietnes mitināšanas plānu

Kad jums ir tāda resursdatora platforma, kāda jums patīk, jums joprojām ir jāsašaurina lēmums līdz plānam. Ir vairāki mitināšanas veidi (dalīti, mākonis, VPS un citi), un parasti katram tipam ir plāna līmeņu izvēle. Piemēram, HostGator ir trīs dalīta hostinga plāni – Hatchling, Baby un Business.

Bet vispirms viss. Ļaujiet’Ir skaidri jāzina, kādi ir dažādi tīmekļa mitināšanas veidi un kāpēc’Ir svarīgi zināt atšķirību. Labākā iespējamā piedāvājuma iegūšana ir atkarīga no tā, kā jūs saprotat savas vajadzības. Tur’Nav jēgas parakstīt plānu par USD 10 mēnesī, kad plāns USD 3 mēnesī jums noderēs tikpat labi. Jūsu vietnei var pieaugt vajadzība pēc 10 ASV dolāru plāna, bet kāpēc reģistrēties agrāk nekā jums?

Tālāk ir sniegts īss pārskats par galvenajiem mitināšanas veidiem un iekavām, kuras parasti kalpo vislabāk.

Hostinga tipsKas tas ir? Kam tas paredzēts??DalītsMākonisVirtuālais privātais serveris (VPS)Veltīts
Dalīta mitināšana ir tāda, kad vienā serverī tiek glabātas vairākas vietnes. Telpas koplietošana ir rentablāka, taču tas nozīmē arī to, ka resursi ir ierobežoti.Vietnes maziem un iesācējiem ar pieticīgām tehniskām prasībām. Ja rodas šaubas, sāciet šeit un jauniniet kā savu vietni’Pieaug prasības.
Mākoņu mitināšana ir tad, kad jūsu vietni darbina vairāki serveri. Tā’Tā ir daudz elastīgāka sistēma nekā dalītā mitināšana. Ja viens serveris iet uz leju, cits pamazina.Vietnēm, kas sāk pāraug savu pazemīgo izcelsmi. Mākoņu mitināšana daudz labāk tiek galā ar trafika intensitāti nekā dalīta. Tā’Tas ir labs puse pasākuma, ja vēlaties palielināt mērogu, bet neņemt vērā veltīta hostinga ienirt.
VPS ir pusceļš starp koplietotajiem un speciālajiem serveriem. Jūs koplietojat servera vietu ar citām vietnēm, taču tā daļa ir pilnībā jūsu.Tas ir solis aiz mākoņa. Jūs’re tiešām kaut kur tagad nokļuvu. Tas sajauc elastību, mērogojamību un jaudu. Šie plāni ir lieliski, ja jūs’ve pāaugusi dalīta mitināšana, bet joprojām joprojām nav gatava tam veltīt.
Dedicated hostings ir tas, kur jūs esat vienīgais servera īrnieks. Jūs visus šos resursus iegūstat sev. Šī ekskluzivitāte maksā, bet tā’ir vērts, ja vietne prasa daudz resursu.Tās ir lielās līgas. Ja jūs’re tikai sākot no jums uzvarēja’Nav nepieciešams nekur netālu no šī plāna līmeņa. Pagaidām vēl ne.

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā visus galvenos mitināšanas veidus, bet citi, piemēram WPEngine, ir viena veida speciālisti. Ja jūs domājat, ka tas izvērsīsies dažādos hostinga veidos’s ir kaut kas svarīgs, kas jāpatur prātā.

Cik maksā šie plāni? Labs jautājums. Parasti ir lētākais dalīts hostings, kam seko mākonis, pēc tam VPS, pēc tam veltīts. Hostinga veidu dažādība (un plāni šajos tipos) nozīmē pakāpenisku cenu pieaugumu. Bluehost’Koplietojamais hostings sākas ar 2,95 USD mēnesī. Kad jūs nonāksit pie tā īpašajam plānam’re apskatīt $ 119,99 mēnesī.

Jūs’Esiet gandarīts dzirdēt, ka mēs iesakām sākt tuvāk spektra beigām USD 2,95 vērtībā. Sāciet tur un meklējiet, līdz atrodat plānu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Jūs vienmēr varat uzlabot vēl vairāk.

4. darbība. Iegūstiet domēna vārdu

Tā’Viss ir labi un ja jums ir interneta zemes gabals, bet bez adreses neviens to nevarēs atrast! Tas’s, kas ir domēna vārds. Tā’s jūsu digitālā adrese. Mūsējais ir www.websitebuilderexpert.com. Google’s ir www.google.com. Jums rodas ideja. Arī jūsu vietnei būs nepieciešams domēns.

Gandrīz katrs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs reģistrēšanās procesā iekļauj domēna vārda reģistrāciju. Dažreiz tā’esat iekļauts jūsu plānā kā bezmaksas iesācējs’esmu izvēlējies (Ej tēti un Bluehost, piemēram). Ar citiem jums’par to būs jāmaksā atsevišķi (Vietne un HostGator). Alternatīvi, jūs varat iegādāties savu domēnu no specializētiem domēna vārdu reģistrētājiem, piemēram, Domain.com un saistiet to ar savu mitināšanas kontu.

Labs domēns ir vienkāršs, viegli iegaumējams un parasti bez numura. Dons’nejūties saistošs .com konvencija. Arvien vairāk vietņu spēlē ar netipiskiem augstākā līmeņa domēniem, piemēram .xyz vai .co. Tik ilgi, kamēr tas sader ar jūsu zīmolu, jūs’viss būs kārtībā.

Ja jums jau ir domēna vārds, to norādiet’tas vienkārši ir pievienošanas gadījums jaunajam serverim. Daudzas mitināšanas platformas to iekļauj reģistrēšanās procesā un ar jums to apstrādā.

Jāatzīmē, ka, mainot tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, jūs nezaudējat savu domēna vārdu. Tie ir dažādi pakalpojumi. Ja maināt tīmekļa mitinātājus, domēnu vienmēr varat ņemt līdzi.

Secinājums

Un tas’s tas. Vienkārši labi? Veiciet šīs darbības, un jūs pierakstīsieties uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas ir gatavs un gaida jūsu vietni.

Ja jūs’Jūs esat pieņēmis lēmumu ar vienu skatienu nākotnē – kas jums vajadzētu – jūsu izvēlētajam plānam būs lielisks atbalsts un tas būs viegli pielāgojams. Tagad jūs varat koncentrēties uz patiešām importētu lietu – jūsu vietni!

Pakalpojuma sniedzēja izmantošana: FAQ

Cik maksā vietnes uzturēšana?

Jebkurā vietā no pāris dolāriem mēnesī līdz simtiem. Ja jūs’re tikai sāk tur’Nav pamata maksāt vairāk par USD 3 vai USD 4 mēnesī. Pieaugot vietnes popularitātei, jums attiecīgi būs jāpalielina hostinga plāns.

Kas’s labākais hostinga pakalpojumu sniedzējs?

Tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. HostGator un Bluehost bija bēdīgi uzvarētāji mūsu pētījumos, bet tas tā nav’t nozīmē’re vienīgie, par kuriem vērts padomāt. Par tīru lētumu iPage uzvar, savukārt lielās WordPress vietnes bieži izmanto WPEngine. Tas viss atgriežas pie vajadzībām. Pajautājiet sev, kādas ir jūsu vajadzības, un atrodiet tām vispiemērotākās

2. risinājums. Vietnes mitināšana vietnē

Vietnes mitināšanai vietējā tirgū ir divi veidi, un katrs no tiem ietver trīs (ne tik vienkāršus) soļus:

Izmantojiet Windows datoru kā WAMP serveri:

 • 1. darbība: instalējiet programmatūru WAMP.
 • 2. darbība: augšupielādējiet vietnes failus.
 • 3. solis: padariet savu vietni publisku.

Izmantojiet Linux mašīnu:

 • 1. darbība: instalējiet programmatūru LAMP.
 • 2. darbība: konfigurējiet vietnes failus un DNS.
 • 3. darbība: konfigurējiet Apache.

Vietnes mitināšana pati par sevi ir praktiskāka pieeja, un tā nav gandrīz tikpat uzticama. Tā’Tā ir lieliska vietņu darbības izglītība, taču tā ir’s tik labi, kā tas izpaužas. Savienojumi notiek lēni, uzturēšana pilnībā attiecas uz jums, un jūsu datoram visu laiku būs jābūt ieslēgtam. Nav ideāli. Tas teica, ja jūs’re šeit jums ir jāinteresē iespēja, un tas neko nezina.

Ir divi veidi, kā mitināt vietni no mājām:

 • Izmantojiet Windows datoru kā WAMP serveri
 • Izmantojiet Linux mašīnu

Mēs’Iepazīstināsim jūs ar abām pieejām. Lūdzu, paturiet prātā, ka iesācējiem tā nav iespēja. Bezmaksas mitināšana ir pievilcīga perspektīva, taču jūs patiešām iegūstat to, par ko maksājat. Ja vien jūsu mājas nav datu centrs, mēs iesakām izmantot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Vietnes mitināšana, izmantojot Windows datoru kā WAMP serveri

Windows pieeja nozīmē datora pārvēršanu WAMP serverī. WAMP apzīmē Windows, Apache, MySQL un PHP – elementus, kas veido serveri.

1. darbība: instalējiet programmatūru WAMP

Ir pieejamas vairākas bezmaksas programmas (WampServer un XAMPP nosaukt pāris). Lejupielādējiet un instalējiet vienu, pieturoties pie noklusējuma iestatījumiem, kur tas tiek prasīts. Programmatūra ļauj jūsu datoram darboties kā serverim – vietnei jūsu vietnē’s faili.

2. darbība: augšupielādējiet vietnes failus

Vienreiz tu’jūs esat instalējis WAMP programmatūru’Jums būs jāpievieno vietne. Tiklīdz atverat informācijas paneli, tas parasti ir atrodams ‘www direktorija’. Šajā vietā tiek izvietoti vietņu faili. Jūsu HTML jāraksta teksta failos ar paplašinājumu .php. Pievienojiet tos ‘www direktorija’ lai tos pievienotu savai vietnei.

3. solis: padariet savu vietni publisku

Sākotnējā jūsu uzraudzīšana vietnē, kuru mitināsit pats, būs privāta – tikai jūs tos varēsit redzēt. Kad jūs’esi priecīgs par to, ko tu’esat izdarījis, dodieties uz ‘Apache’ un pats ‘httpd.conf’ failu. Pārliecinieties, ka iestatījumi ir šādi…

Pasūtīt atļaut, noliegt
Atļauties no visiem

… un tu’atkal un darbojas!

Vietnes mitināšana, izmantojot Linux mašīnu

1. darbība: instalējiet programmatūru LAMP

Otra pieeja ir LAMP (Linux, Apache, MySQL un PHP) servera iestatīšana. Tas lielākoties ir tāds pats process kā WAMP, bet Linux datorā. Lai sāktu, ierakstiet šo komandu Linux terminālī:

 • sudo apt instalēt apache2 mysql-server php libapache2-mod-php7.0

Instalēšanas laikā jums var lūgt norādīt MySQL paroli, tāpēc pārliecinieties, vai tā ir parocīga. Kad programmatūra ir instalēta, jūs’esat gatavs konfigurēt savu serveri.

2. darbība: konfigurējiet vietnes failus un DNS

Līdzīgi kā ar WAMP, jūs pievienojat failus saknes direktorijā, lai tos pievienotu savai vietnei. Atkal noteikti izmantojiet .php faila paplašinājums. Tā’Labākā prakse, lai nodrošinātu, ka PHP un My SQL darbojas pareizi.

3. darbība: konfigurējiet Apache

Lai jūsu serveris ļautu apmeklētājiem apmeklēt jūsu vietni, jums jāpasaka Apache, lai viņi pieņem viņu pieprasījumus. Tas ietver direktorija iestatīšanu un atļauju pielāgošanu.

Secinājums

Ja tas viss izklausās ļoti tehniski, tas tā’s tāpēc, ka tā ir. Pašpiegāde ir trušu caurumu pasaule, kas nav uztverama viegli. Ja jums ir nopietnas tehniskās priekšrocības un vēlaties zināt, kā vietnes darbojas visvienkāršākajā līmenī, dodiet pašpiegādi.

Ja jūs’neesat tehniski domājošs un vēlaties koncentrēties uz lieliskas vietnes izveidi, piešķiriet šai pieejai plašu piestātni. Vietnes, kuras ir pašas mitinātas, reti ir izsmalcināti dzīvnieki – viņi’re barebone HTML darbi. Viņiem trūkst infrastruktūras, lai uzplauktu tiešsaistē.

Tā’Ir iespējams uzņemt jūsu vietni, bet mēs to nedarām’t to ieteikt.

Pašpiegāde: FAQ

Kādi ir manas vietnes mitināšanas trūkumi?

Lēnai vietnei, aparatūras un programmatūras uzturēšanai, elektrības rēķiniem, pastāvīgi mainīgajai IP adresei, datoram vienmēr jābūt ieslēgtam… tikai dažus nosaukt. Tā’s ir daudz darba zemāka līmeņa pakalpojumam. Hostinga pakalpojumu sniedzēji pastāv iemesla dēļ.

Vai bieži vietnēs notiek patstāvīga saimniekošana?

Nē. Lielākā daļa vietņu izmanto profesionālus hostinga pakalpojumus. Piemēram, Netflix un Reddit mitina Amazon. Pašnodarbinātību patiešām var izmantot tikai tad, kad esat’re Google līmeņa milzīgs, ko jūs’re, iespējams, nē.

Vai es pats varu mitināt WordPress vietni

Jā. Lielākā daļa WAMP programmatūras ļauj serverī instalēt satura pārvaldības sistēmas. WordPress līdz šim ir vispopulārākais variants, taču patīk arī Drupal un Joomla.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map