6 labākās 2020. gada vietnes – galīgais saraksts!

vislabāk izstrādātas vietnesLabākais vietņu dizains patiešām liek aizdomāties. Jūs’es visu dienu esmu noklikšķinājis un ritinājis, un tad tu apstājies. Tā varētu būt ģeniāla mijiedarbība, fenomenāls foto vai vienkārši kaut kas jums’nekad agrāk neesmu redzējis. Kāds tas ir, jūs’re līks.


Kā? Tā’Viss līdz pēdējām lietotāju pieredzes (UX) tendencēm. Citiem vārdiem sakot, klienta ceļojums. Ceļojuma uzlabošana pārvērtīs labu tīmekļa vietni par lielisku. Un tāpat kā visas lietas, kas ir modernas, UX vienmēr mainās.

Tātad, kāpēc apnikt ar UX? Nu, ja jūs’Ja esat bizness, vislabāk izstrādātas vietnes satver, iesaistās un pārdod. Būtībā tas prasīs lietotājam’Pievērsiet uzmanību, turiet tos lapā un, cerams, novedīsit pie reklāmguvuma.

Emuāru autoriem un portfeļiem tas liks viņiem lasīt un kopīgot saturu. Tā’Ir vērts atcerēties, ka 75% cilvēku spriež par vietni’uzticamība tam, kā tas izskatās. Tāpēc tas’Ir svarīgi, lai katrs vietnes īpašnieks koncentrētos uz lietotāju.

Tātad, zemāk, mēs’ve uzsvēra jaunākās UX tendences un apkopoja sešus mūsu iecienītākos 2019. gada vietņu dizainus. Ļaujiet’s redz, ko tu domā…

UX tendences

Nu ko?’ir karsts 2019. gadā? Ļaujiet’sāciet ar pamatiem: nosaukums. Lielāks ir labāks šogad, jo arvien populārāki kļūst treknie burtveidoli pārī ar gludām animācijām. Šajās dienās lietotāji vietnēs pavada mazāk laika, un aptuveni 46% no viņiem pamet šo lapu ‘trūka ziņas’.

Šeit palīdz milzīgs virsraksts un arī krāsains. Pētījumā atklāts, ka krāsas palielina vietņu atpazīstamību par 80%. Mēs iesakām masīvu Sans Serif parakstu uz tīra, krāsaina fona.

Tātad, lai patiesi iesaistītu auditoriju, jums vajadzētu viņus izbraukumā (patīkams!) Stāstīt stāstus ar neaizmirstamu saturu. Ritināšanas izraisītas animācijas ir izcili stāstnieki, bet nevajag’t nesarežģiet izkārtojumu.

Šis ir tikai piemērs, bet dariet to visu, un mēs’esi pārliecināts’saņemsiet atlīdzību.

Nopietni nesaldināts

Mazāk ir vairāk. Klišete, jā, bet tā’Šī ir arī viena no karstākajām 2019. gada dizaina tendencēm. Šis dzirkstošā ūdens zīmols ir radījis nopietni minimālistisku, bet pārdomātu vietni.

Izveidots Kvadrāts, aiz skaidrām pudelēm tiek attēlotas treknas krāsas (pa vienai katrai aromātam), zemāk redzama viegli skenējama vizuālā plūsma. Tam visā tajā ir arī X formas logotips, kas nodrošina būtisku zīmola atpazīstamību.

nopietni nesaldinātas vietnes mājas lapaŠī nopietni vienkāršā, krāsainā mājas lapa patiešām piesaista uzmanību.

WBE, mēs sakām, atbrīvojiet savu iekšējo minimumu. Noņemot to, ko sauc dizaineri ‘izziņas centieni’ ti, sarežģīti lietotāju dizaini, jūs atvieglojat auditorijas dzīvi. Lapa tiek ielādēta ātrāk, kas samazina atlēcienu līmeni (apmeklētāji, kas aiziet no pirmās lapas), un tā koncentrējas uz jūsu zīmolu’s mērķis.

Un kā? Izmantojiet balto laukumu ar vienkāršām, bet kontrastējošām krāsu shēmām, koncentrējieties uz sīkām detaļām, piemēram, logotipa variācijām, un izmantojiet galvenes, kas skaidri raksturo katru lapu.

Kvadrātveida piedāvājuma kodsIzmantojiet piedāvājuma kodu "WBE" Norēķinoties par 10% atlaidi

Saņemiet 10% atlaidi no jebkura kvadrātu plāna
Visiem, kas noklusina, tacu
Vai esat gatavs dot laukumu Squarespace? Mūsu lasītājiem ir ekskluzīvs piedāvājuma kods ietaupīt 10% par jebkura Squarespace plāna izmaksām! Lai izmantotu šo atlaidi, vienkārši ievadiet:
Piedāvājuma kods: “WBE”
pie kases.

Limonāde

Kad apdrošināšanas kompānijas jums piešķir citronus, pagatavojiet limonādi. Šī ir spēle mainīga vietne. Izmantojot CUI (Conversational User Interface) integrāciju, tas nodrošina apdrošināšanas cenas tikai piecās minūtēs.

Limonāde ir arī lielisks piemērs saistošai, vienas lapas vietnei. Izkaisīti ar labi novietotām darbības pogām, piem ‘Iegūstiet cenas un mainiet’, tā’s ir ļoti viegli orientēties. Beidzas ar Maiju, tērzētavu.

Maija mijiedarbojas ar jums cilvēciskā līmenī. Viņai pat ir seja! Šis tīmekļa dizaina veids ir tik efektīvs, jo tas mijiedarbojas ar lietotājiem, un tas mazina uzticamību. Arī pārejas notiek vienmērīgi, ar skaidri marķētām atbilžu formām.

Patīk ideja? Parocīgs padoms ir rakstīt savu chatbot skriptu mazos segmentos, paredzot ikvienu iespējamo lietotāja reakciju. Un iemāciet tai visbiežāk sastopamās lietotāju pareizrakstības kļūdas!

Mums patīk limonāde’s UX fokusēts dizains no treknā virsraksta ‘Aizmirstiet visu, ko zināt par apdrošināšanu’ līdz rozā pogām. Un, lai gan tērzēšanas roboti nekādā ziņā nav jauna ideja, mēs viņiem ticam’re nākotnes saskarni, tāpēc iekāpt.

limonādes.com vietnes chatbotViena no Maijas’Vienkāršie, draudzīgie jautājumi parāda, kā jūs varat izveidot savu tērzēšanas robotu, lai tas šķistu cilvēcīgāks.

Kriptona tirdzniecība

Viens tehnoloģiju cienītājiem. Crypton Trading ir kriptovalūtu centrs, kurā mākslīgais intelekts tiek izmantots, lai prognozētu tendences un optimālos pirkšanas periodus. Neesi kriptonauda fane? Mēs domājam, ka apdullināšanas un ritināšanas aktivizētās animācijas palīdzēs jums lasīt.

Ar katru ritināšanu tiek atklāts burts, kas nesteidzīgi veido teikumus. Jums tiek dots pakāpenisks kriptogrāfijas ceļojums. Bet don’t jāuztraucas, sīki, sarunvalodas lietotāja interfeiss (UI) ļauj viegli sagremot tehniskos materiālus, piemēram, apgūt pavisam jaunu valodu.

Vai jūs zināt JavaScript? Tad jūs varat viegli animēt savu lapu ar ritinājumiem. Ja nē, tad don’t jāuztraucas. Lielākajai daļai vietņu veidotāju ir daudz animācijas iespēju, no kurām izvēlēties!

Tomēr ātra piezīme. Nesenā, NNG, UX tirgus pētnieku pētījumā tika atklāts, ka lielākajai daļai lietotāju ir bijis lēns lappuses ātrums pārmērīgi izmantoto ritināšanas animāciju dēļ, un vispārējā koncepcija ir nomākta, kad pārspīlēts. Tāpēc dodieties uz sprūdu vai riskējiet, ka apmeklētāji atvaļinās.

crypton trading vietnes mājas lapaKriptona’Interaktīvajai sagaidīšanas ziņai ir nopietna ietekme.

Apple

Līdzīgi kā mājās gatavots pīrāgs, ko var izveidot izcilu vietņu saraksts’t iet bez Apple. Un inovatīvo gigantu skaits šogad ir kļuvis liels.

Mēs runājām ar Ganesh, MVF Global vecāko UX arhitektu, kurš teica, ka viņš mīl viņus “hiperreālistiski, sensacionāli attēli, kas uzņemti no quirky leņķiem, lai reklamētu savus produktus”. Viņš arī teica “tā’s unikālais apgaismojums, kas patiešām liek iPhones izlēkt savā vietnē.”

Apple iPhone vietnes lapaApple’S vizuāli satriecošais iPhone Xs produkta foto patiešām izceļas.

Ok, ne visi var ar to sacensties. Mēs to iegūstam. Bet pamatprincips paliek tas pats: pārdod augstas kvalitātes produktu attēlus. Tāpēc ieguldiet laiku (un, protams, naudu) savās fotogrāfijās un padomājiet par to, kas pērk.

Vai vēlaties iedvesmoties ar lietošanas ieteikumiem? Vai vienkārši informējiet ar tīru tuvplānu? Galu galā attēls ir tūkstoš vārdu vērts. Un (potenciāli) tūkstoš reklāmguvumu.

Leandro Pedretti

Vai vēlaties izveidot savu personīgo klātbūtni tiešsaistē? Portfeļi don’t nav daudz labāks nekā Leandro Pedretti’vizuāli stimulējoša vietne, kas izveidota vietnē Wix. Galvenē ir pilns video, kurā parādīts uzņēmums’s projektēšanas prasmes. Viens klikšķis un tu’re uzreiz iespaidu.

Cik efektīvi ir videoklipi? Viņi izsauc emocijas. Daudz vairāk nekā bildes. Tāpēc mēs iesakām izmantot iespēju palielināt interneta ātrumu, kamēr vien varat. Bet turiet saturu īsu un jauku, ieslēdzot automātisko skaņu. Tur’s nekas sliktāks par neizsekojamu vietņu troksni, vai ne? Tā’tas patīk mēģināt atrast mušu jūsu istabā.

leandro pedretti vietnes galveneLeandro Pedretti piesaista apmeklētājus ar video galveni.

Harijs

Vīrieši’skuvekļu kompānija, Harijs’s, palielina mobilās veiktspējas līmeni ar tīri skūto izskatu. Gudrs solis, ņemot vērā neseno aptauju, atklāja, ka 83% pircēju visā pasaulē plāno tuvākajā laikā veikt pirkumus mobilajā telefonā.

Ja jūs’izveidojot e-komercijas veikalu, pirmkārt, pārliecinieties, ka esat ieguldījis jaunākajās mobilajām ierīcēm paredzētās tēmās. Pēc tam iepazīstiniet savus lietotājus’ visbiežāk veiktie uzdevumi skaidri (piem ‘Sāciet izmēģinājumu’), padariet akcijas viegli noņemamas un izvēlnes ir īsas!

Jūsu e-komercijas vietnē ir jāparāda arī profesionālu produktu fotoattēli. Tas palielina uzticību zīmolam un demonstrē jūsu krājumus bez ķieģeļu un javas veikala. Tas ir tas, ko mēs mīlam par Hariju’s, kas tika uzbūvēts, izmantojot Shopify

Harrys mobilās vietnes mājas lapaHarijs’s ir lielisks, tīras un vienkāršas mobilas tēmas labs piemērs.

Vislabāk izstrādātās tīmekļa vietnes: secinājums

Un tur mums tas ir. Sešas no 2019. gada vislabāk izstrādātajām vietnēm. Tātad, ļaujiet’Atgādiniet, kas mums patīk šajās lapās:

  1. Nopietni nesaldināts – brīnišķīgs minimālisms.
  2. Limonāde – Uz lietotājiem vērsta, ar inovatīvu mijiedarbību.
  3. Kriptona Tirdzniecība – Superb ritināšanas animācijas.
  4. Apple – jaudīgi produktu fotoattēli.
  5. Leandro Pedretti – video galvene.
  6. Harijs’s – Izgatavots mobilajiem tālruņiem.

Jūs varat likt arī jums izskatīties tik labi, nedaudz pārdomājot. Pirmkārt, zināt savu auditoriju. Izveidojiet vietni, kas darbojas viņu labā, un padomājiet par estētiku. Vai jūsu tehnoloģiju mīlošie sekotāji izbaudīs animācijas? Vai arī jūsu treknajam produktam nav nepieciešami vizuālie palīglīdzekļi.

Neatkarīgi no vietnes, nekad neaizmirstiet, kurš lasīs, noklikšķinās un ritinās. Sekojiet līdzi dizaina tendencēm, un jums var būt vietne, kas arī liek cilvēkiem domāt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me