8 padomi darbam ar Web noformētāju: iestatiet vietni, lai gūtu panākumus

padomi darbam ar tīmekļa dizaineru piedāvāto attēluŠis raksts palīdzēs jums iegūt patīkamāko un produktīvāko pieredzi, strādājot ar tīmekļa dizaineru.


Lai gan vietņu veidotāji ir ātrs, ērts un lēts vietnes izveides veids, mēs zinām, ka dažreiz jums ir nepieciešams kaut kas ar nedaudz vairāk… va va voom. Tas’kur tīmekļa dizainera vai aģentūras izmantošana ir patiešām vērts ieguldījums!

Vietnes izveidošana pati par sevi var būt jautra un atalgojoša pieredze, taču tā var būt arī laikietilpīga un sarežģīta, ja’atkal nepieciešama sarežģīta vietne. Web dizaineri pārņem jūsu idejas un pārvērš tās par profesionālu vietni, padarot tās ideālas personām un uzņēmumiem ar paaugstinātām vajadzībām – ar bagātīgu budžetu.

48% cilvēku sacīja, ka vietņu dizains ir faktors numur viens, pieņemot lēmumu par uzņēmuma uzticamību, tāpēc tas ir’Ir saprotams, kāpēc tik daudzi cilvēki, veidojot savas tīmekļa vietnes, meklē profesionālu palīdzību.

Bet tīmekļa dizainera izmantošana var radīt savas problēmas – kā jūs varat būt pārliecināts’dabūsi ko gribi? Vai ir veids, kā pārliecināties, ka viss norit gludi? Jūs don’nevēlaties, lai jūsu vietne beigtos kā ar sliktu matu griezumu, un jūs sāpīgi smaidāt, kad pārāk vēlu saprotat, ka tā’Nav tā, kā tu vispār iedomājies.

Mēs’re šeit, lai liktu šīm bailēm atpūsties. Šis raksts sniegs jums noderīgus padomus, kā nodibināt vienmērīgas attiecības ar tīmekļa dizaineru un skaidri paziņot idejas, lai abas puses būtu laimīgas mājās.

1

Plāno savu projektu

Pirmajam solim vajadzētu būt sava projekta plānošanai savlaicīgi. Patiesībā mēs to negribētu’t teikt ‘plāns’ – tev vajag apkopojiet īsu ideju ar skaidrām idejām par to, ko vēlaties. Pat ja tā’Sākuma stadijā jums vajadzētu padomāt par vietnei nepieciešamā pamata pamatiem, piemēram:

 • Cik daudz lapu jums ir nepieciešams
 • Kādas funkcijas vēlaties
 • Ja jums ir vajadzīgas e-komercijas funkcijas
 • Visi papildu pakalpojumi, kas jums varētu būt nepieciešami

Padomājiet par to, kuri fonti, krāsas un stili jums patīk vai nepatīk, un kāpēc. Padomājiet par savu mērķauditoriju un to, vai jums jau ir kāds zīmols, kuru vēlaties parādīt savā jaunajā vietnē. Tā’Ir vērts arī apkopot savus iecienītākos vietņu piemērus, lai parādītu dizainerim to, kas jums patīk.

bigdrop inc tīmekļa dizainsJo skaidrāks un konkrētāks būs jūsu projekta plāns, jo precīzāku sākotnējo cenu izteiks jūsu tīmekļa dizainers.

Ja gan jums, gan jūsu tīmekļa dizainerim ir skaidrs, kāds ir mērķis, tas atvieglo idejas kopīgu attīstīšanu, nevis galu galā ar kaut ko to, ko neveicāt’negribas.

Pretējā gadījumā tas’patīk uzņemt neskaidru videonovērošanas fotoattēlu pie frizieriem un lūgt viņiem līdzīgu stilu – viņi uzvarēja’t nespēsi izdarīt labu darbu, un neviens no jums neliksies laimīgs!

2

Atrodi ķīmiju

Lielisks veids, kā jau laicīgi iestatīt panākumus, ir atrast savam projektam pareizo web dizaineru. Jūs don’nevēlaties radošu ideju sadursmi vai vēlāk nožēlojat savu izvēli.

Dons’Izvēlieties tikai lētāko tīmekļa dizaineru, kuru varat atrast, kā tas droši vien uzvarēja’t ietaupīt naudu ilgtermiņā, ja jūs’jums pastāvīgi jāveic izmaiņas. Veiciet pētījumu, lasiet atsauksmes, apskatiet iepriekš veiktā darba piemērus un pārbaudiet, vai aģentūra atbilst jūsu prasībām, stilam un vispārīgajai vibei!

Hibu atsauksmesLabām tīmekļa dizaina aģentūrām ir jāievieto pārskati un atsauksmes priekšā un centrā, kā to dara Hibu savā mājas lapā.

Iepazīstoties ar savu tīmekļa dizaineru, pirms vērsties pie viņiem, jūs varat justies pārliecināti par viņu spējām, kā arī parādīt, ka jums ir patvērums’t tikai izvēlējās tos pēc nejaušības principa.

Vietnes izveidošana var būt ilgstošs process, tāpēc jūs vēlaties, lai jūsu vietne nonāktu tīmekļa dizainera rokās, ar kuru jums patīk strādāt. Padomājiet par to, kā izvēlēties biznesa partneri – jūs vēlaties kādu, kam varat uzticēties, ar kuru sazināties un ar kuru varat atklāti dalīties ar atsauksmēm.

3

Padariet to oficiālu

Īss padoms: pārliecinieties, ka esat parakstījis līgumu ar savu tīmekļa dizaineru. Tas jūs pārliecināsies’re, gan tajā pašā lapā, gan aizsargā abas puses no pārpratumiem vai problēmām, kas atrodas tālāk. Padariet to konkrētu un skaidri norādiet termiņus, cerības un projektu’mērķi un rezultāti.

Jūsu līgums būs unikāls tikai jums, jūsu projektam un jūsu līgumam ar tīmekļa dizaineru, taču šeit ir aprakstītas tikai dažas lietas, kuras jūs varētu ieskicēt:

 • Vai tas ir vienreizējs darbs jūsu tīmekļa dizainerim, vai arī jūs maksāsiet viņiem ikmēneša maksu par vietnes uzturēšanu nākotnē?
 • Projekta mērķi
 • Budžeta aprēķini
 • Maksājuma nosacījumi
 • Projekta grafiks
 • PVO’s par ko atbild
 • Rezultāti – aprakstiet, kas tieši jūs esat’Es saņemšos
 • Īpašumtiesības uz saturu
 • Atcelšanas līgums

Esiet pēc iespējas detalizētāks un konkrētāks, un visu apskatiet kopā ar savu tīmekļa dizaineru – šādā veidā vēlāk nevienam nepaliek negaidīti vai pat nepatīkami pārsteigumi.

4

Esiet skaidrs, esiet gatavi

Tāpat kā ar visām lieliskajām sadarbībām, komunikācija ir atslēga. Esiet skaidrs par savām idejām, savu biznesu, auditoriju un zīmolu. Web dizaineri ir savas jomas profesionāļi un eksperti, bet viņi’re neiepriecini lasītājus!

Parasti jūs’Jau agri aizpildīšu aptauju, lai dizaineram sniegtu pārskatu par projektu, aptverot visu, sākot no jūsu zīmola līdz mērķa auditorijai un ārpus tās. Jums vajadzētu iedziļināties tik daudz detaļās, cik varat, un veltīt tam daudz laika, lai to aizpildītu.

bigdrop inc pieprasījuma citāta formaWeb dizaina aģentūrai BigDrop Inc ir tiešsaistes veidlapa, kas jāaizpilda, kad vēlaties pieprasīt cenu.

Otra svarīga lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka jūs’Brauciens būs daudz gludāks, ja kopiju sagatavojat iepriekš. Vispirms rakstot savu saturu, tas nozīmē, ka uzvarēja jūsu tīmekļa dizainers’Pievienojot, noņemot vai mainot saturu, jums nav jāveic izmaiņas.

5

Uzticieties savam tīmekļa dizainerim

Jūsu vietne ir tāda pati kā jūsu mazulim – jums’ieguldot daudz laika, naudas, pūļu un mīlestības savā izaugsmē. Tā’Ļoti bieži cilvēkiem ir grūti atbrīvot bērnu no savas vietnes un ļaut kādam citam uzņemties grožus.

intechnic web dizainersIntechnic ir eksperti tīmekļa dizaina, mārketinga, UX un citās jomās, un tā sola kvalitatīvus rezultātus saviem klientiem.

Jūs don’t ir jābūt pilnīgi bez rokām – tas tā’Viss par iesaistīšanos projektā, neveicot ik pēc piecām minūtēm un nemēģinot to izdarīt jūsu tīmekļa dizainerā’s darbs viņiem.

Protams, jums jāsniedz atgriezeniskā saite un jābūt skaidram par to, kas jums patīk un ko nedod’tas patīk, bet jums vajadzētu arī ieklausīties tīmekļa dizainerā’Ieteikumus un rūpīgi tos apsveriet. Viņiem būs labi iemesli’esat ieteikuši to vai citu, tāpēc pirms spriedumu izdarīšanas noteikti klausieties.

Tas nozīmē, ka jūs varat sēdēt un atpūsties, zinot, ka jūsu vietne ir labākajās rokās, un jūsu tīmekļa dizainers var darīt to, ko viņi dara’re vislabāk. Galu galā viņi’Eksperti un pastāvīgas nelielas izmaiņas pieprasīšana tikai palēninās jūsu projekta gaitu.

6

Pavelciet savu svaru

Bet tu vienkārši teici sēdēt un atpūsties! Jā, labi, kamēr jūs varat uzcelt savas kājas, kad faktiski ir jāprojektē jūsu vietne’Joprojām ir daudz, kur jūs varat aktīvi iesaistīties. Liela daļa projekta paļausies uz jums, ievērojot noteiktos termiņus, kā arī uz jūsu tīmekļa dizaineru.

Šīs ir dažas no lietām, kuras varat darīt, lai palīdzētu jūsu dizainerim:

 • Saņemiet kopiju laikā
 • Nodrošiniet resursus, piemēram, attēlus vai firmas zīmi, kas nepieciešami projektam
 • Veltiet laiku un pūles dizainparaugu pārskatīšanai
 • Sniedziet skaidras, konstruktīvas atsauksmes
 • Laikus parakstieties uz dizainparaugiem
 • Piedalieties vietnes testēšanā

Daži cilvēki pieprasīs projektu, un pēc tam sēdēsies un gaidīs gatavo produktu. Tas nav veids, kā sazināties ar savu tīmekļa dizaineru vai arī beidzot ar iecienītu vietni.

Jūs varat’t jūsu tīmekļa dizainers’s darbs, bet tu’tā joprojām ir svarīga darba sastāvdaļa. Izmantojot aktīvu, pozitīvu un praktisku pieeju, jūs’Jūs izveidosit savu tīmekļa dizaineru’Dzīve ir daudz vienkāršāka un veicina produktīvas attiecības. Pamatā, kopā jūs’Darīšu visu!

7

Uzpildiet atsauksmes

Mēs’Es noskaidroju, ka nitrātu savākšana – lai arī cik laba tā būtu vai netīša – ir aizliegta. Bet noteikti tiek mudinātas labas, vecmodīgas, konstruktīvas atsauksmes. Tā’Tā ir sadarbības zelta biļete, un tā ir jāizmanto par katru cenu!

Daudziem cilvēkiem ir grūti sniegt atsauksmes, baidoties no sliktas saņemšanas, taču tas ievērojami atvieglos jūsu attiecības ar tīmekļa dizaineru. Mēs’esam apkopojuši dažus padomus, kā izveidot skaistu atsauksmju apmaiņu:

 • Apkopojiet savas domas – tur’Iespējams, ka jums būs vairākas skices, maketi un dizaini, kurus jūs varēsit aplūkot visa procesa laikā, taču pārliecinieties, vai jūsu atsauksmes nav’t izkaists. Ja jūs’Nosūtot vienu e-pastu pēc otra ar jaunām izmaiņām, jūsu tīmekļa dizainers jutīsies piepampis un nespēs izveidot skaidru priekšstatu par to, ko patiesībā vēlaties. Sēdiet un apkopojiet savas domas vienā atgriezeniskās saiknes sesijā katrā posmā.
 • Saglabājiet to konstruktīvi – padomā, kāpēc tu to nedari’patīk šī krāsa vai fonts; don’vienkārši sakiet, ka jūs to ienīst. Jūs don’nevēlaties atlaist savu tīmekļa dizaineru’strādā, tāpēc vienmēr domā par izvēles iemesliem un ieklausies arī viņu teiktajā.
 • Sakiet, kas jums patīk – pozitīvas atsauksmes ir tikpat noderīgas kā konstruktīvas atsauksmes! Tā’Par to pastāstīšu savam tīmekļa dizainerim’esat uz pareizā ceļa un palīdziet viņiem pieņemt vairāk lēmumu atbilstoši jūsu zīmolam.
 • Paturiet to savā starpā – tas ir liels. Kopīgojot maketus vai dizainu ar draugiem un ģimenes locekļiem, jūs varat ātri izvērsties līdz brīdim, kad jūs’Atliek tikai ļoti daudz dažādu cilvēku atsauksmes. Centieties no tā izvairīties. Tā vietā dalieties dizainā ar dažiem uzticamiem, uzticamiem cilvēkiem, kuri saprot visu, ko jūs domājat’atkal parādot viņiem. Tādā veidā jūs saņemat konstruktīvus, līdzsvarotus priekšlikumus, nevis nejaušu izvēli. Nekas neiznīcinās jūsu attiecības ar tīmekļa dizaineru ātrāk nekā izmaiņu veikšana, pamatojoties uz jūsu tanti Nora’nepatīk zilā krāsa.

Sniedzot skaidras, līdzsvarotas un pārdomātas atsauksmes, kad esat’Es vēlētos darīt brīnumus jūsu projekta panākumiem, kā arī radīt pozitīvas darba attiecības ar jūsu tīmekļa dizaineru.

8

Veidojiet attiecības

Mēs’es pieminēju “r” vārds pāris reizes tagad, un tas’jo tas ir jūsu vietnes pamatā’panākumi. Ideālā gadījumā jūs vēlaties izveidot ilgtermiņa attiecības ar savu tīmekļa dizaineru, kā viņi’jūs esat vislabākajā situācijā, lai rūpētos par jūsu vietni.

hibu web dizainsJūsu vietne nav’tikai šodienai – veidojot labas attiecības ar tādu web dizaineru kā Hibu, jūs’jūsu vietnes atkārtota pārbaude nākotnē.

Tā’s parasti tiek noteikts jūsu līgumā, ja jūsu tīmekļa dizainers turpinās atjaunināt jūsu vietni vai ja tā’Kad vietne būs uzbūvēta, jūs būsit pilnībā jūsu rokās. Katrā ziņā, tā’Ir laba ideja uzturēt kontaktus gadījumā, ja jūsu vietne ir jāpārskata vai nepieciešama steidzama uzmanība.

Vienalga’Jauni projekti nākotnē vai tikai jūsu vietnes atjaunināšana, tas tā nav’nav sāp domāt par savu tīmekļa dizaineru kā par ilgtermiņa partneri, nevis par vienreizēju nomu. Bez tiem jūsu vietne varētu novecot vai pat zaudēt savu rangu.

Atgriezieties pie idejas izturēties pret savu tīmekļa dizaineru kā pret biznesa partneri – jūs to nedarāt’Katru dienu viņiem nav jāzvana, lai iegūtu tenku, bet uzturiet kontaktus un veiciniet profesionālās attiecības.

Padomi darbam ar Web noformētāju: kopsavilkums

Šajā rakstā ir aprakstītas galvenās konsultāciju jomas, kā nodrošināt vienmērīgas un pozitīvas attiecības ar jūsu tīmekļa dizaineru, kā arī dalīti padomi, kā pārliecināties, ka galaprodukts ir kaut kas jums’Es būšu apmierināts ar.

Tagad jūs zināt visus galvenos dos un don’ts darbam ar tīmekļa dizaineru, tajā skaitā:

 • Skaidri norādiet savu zīmolu, atsauksmes un mērķus
 • Parakstiet līgumu, lai aizsargātu jūs un jūsu tīmekļa dizaineru
 • Uzticieties savam tīmekļa dizainerim
 • Dodieties tur, kur varat, bet atcerieties tos’eksperti
 • Dons’t nebaidieties no atsauksmes saņemšanas vai saņemšanas

Tīmekļa dizainera īre ir saprātīga izvēle, ja jums nepieciešama sarežģīta vietne un jums ir budžets, lai apņemtos sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus. Tā nav’Nav jābaidās – ievērojot mūsu padomus, gan jūs, gan jūsu tīmekļa dizainers dosies mājās laimīgi!

Padomi darbam ar Web noformētāju: FAQ

Vai tīmekļa dizainera nolīgšana notiek ātrāk nekā vietņu veidotāja izmantošana?

Tas ir atkarīgs no tā, cik ilgi jums vajadzēs, lai izveidotu savu vietni, bet parasti nē. Izmantojot tādu vietņu veidotāju kā Wix, vietne varētu būt izveidota pēcpusdienā. Web dizaineri prasa daudz laika un pūļu, lai izveidotu jūsu vietni, tāpēc parasti tas prasa apmēram 30 dienas atkarībā no jūsu projekta un tā, cik viņi ir aizņemti.

Vai man ir vajadzīgas tehniskās prasmes, lai strādātu ar tīmekļa dizaineru??

Nē! Tu uzvarēji’t neveidojat savu vietni, tāpēc jūs to nedarāt’t nav jāuztraucas, ja jūs don’t nav nekādu tehnoloģiju iemaņu. Tomēr jums ir jābūt ļoti skaidram priekšstatam par to, ko vēlaties, un jābūt gatavam plānot budžetu, plānot un atbildēt uz daudziem jautājumiem, lai maksimāli izmantotu tīmekļa dizainera nomu..

Vai tīmekļa dizaineri tikai padara jūsu vietni izskatīgu?

Nē, viņi dara daudz vairāk! Viņi vēršas pie vietnes izveides vai pārveidošanas, lai to optimizētu, ņemot vērā lietotāja pieredzi, funkcionalitāti un estētiku, un daži pat apstrādā jūsu vietni.’s arī SEO!

Cik maksā web dizainers?

Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu projekta! Par faktisko darbu, kas veikts jūsu vietnes izveidē (vai pārveidošanā), jūs saņemsiet avansu, kuru vienreiz samaksāsit. Tad, ja jūsu tīmekļa dizainers atjauninās jūsu vietni, tur’Tā būs arī pastāvīga ikmēneša maksa par uzturēšanu. Plašāku informāciju par to, cik maksā jūsu vietne, varat atrast mūsu galīgajā ceļvedī.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map