Hibu apskats 2020. gadā

Ja vietnes dizains ir jāizmanto Hibu?

Hibu ir uzņēmums, kuram ir daudz stīgu. Šajā pārskatā mēs’Jūs varēsit izmantot savu tīmekļa dizaina pakalpojumu, lai jūs varētu izlemt, vai tas tā ir’s tieši jums.


Hibu ir digitālā mārketinga aģentūra, kuras galvenā uzmanība ir vērsta uz jūsu panākumiem tiešsaistē. Tas piedāvā palīdzību ar visu; sākot no sociālo mediju mārketinga un SEO, līdz reklāmu un digitālo ierakstu parādīšanai. Šajā pārskatā mēs’Īpaša uzmanība tiks pievērsta Hibu’Web dizaina pakalpojums.

Vietnes veidotāju ekspertā mums patīk iet pāri un tālāk, piegādājot patiesi izcilus pārskatus un informatīvus rakstus. Tur ir daudz citu Hibu pārskatu, taču neviens īsti neizpētīs tās tīmekļa vietnes dizainu. Mēs’re šeit, lai to mainītu.

Lai iegūtu labu izpratni par to, ko Hibu var darīt jūsu labā, mēs vēlējāmies piedzīvot pakalpojumu no pirmavotiem. Tas’tāpēc mēs vadījām noslēpumu veikalu, dodoties uz slepeno mantiju, lai uzzinātu, cik labs ir Hibu.

Tiem, kas nav pazīstami ar to, kas ir noslēpumu veikals’s, kad jūs sakāt uzņēmumam’Tuvākajā laikā darbosies kā klients, bet viņiem precīzi nezinot, kas to dara’Būs, vai kad. Tas nozīmēja, ka mums bija jāpiedzīvo Hibu’ir pirmais pakalpojums, un tagad par jums visu var pastāstīt.

Tātad, šeit’Īss pārskats par Hibu salikšanu:

Zemāk mēs’Izpētīsim sīkāk par to, ko atradām: Hibu lietošanas plusus un mīnusus, kā pakalpojums darbojas, ja tas bija kaut kas labs, ja mūsu saņemtā vietne bija tāda, kā gaidīts, un cik tas viss maksāja. Tātad, bez turpmākas piepūles ļaujiet’s rakt iekšā.

1

Hibu plusi un mīnusi

Hibu plusi

TOP 3 HIBU PROS# 1

# 2

# 3

Jums minimāls laiks un pūles.

Hibu ir eksperti, ko viņi dara. Vidēji uzņēmums apgriežas tīmekļa vietnēs 7-10 dienu laikā. Tātad, ja reiz jūs’Esam vienojušies par vēlamās vietnes veidu’Laiks atsisties un atpūsties. Pēc 2 nedēļām jūs’Jums būs jūsu pašu vietne.

Lieliska saziņa un vispārējs pakalpojums, kas ļauj jums justies ērti.

Kopš brīža, kad pirmo reizi sazināties ar Hibu, jūs zināt’atkal drošās rokās. Tās zinošais personāls un klientam draudzīgā pieeja mūs atvieglo ar pastāvīgu atbalstu mūsu vietnes izveidošanas laikā un pēc tās

Mūsdienīgas vietņu funkcijas, kas atbilst jaunākajām tendencēm.

Hibu izmanto specializētu, nozares standarta programmatūru, lai izstrādātu visas savas tīmekļa vietnes, un tam ir modernas, visjaunākās funkcijas.

Hibu mīnusi

TOP 3 HIBU CONS# 1

# 2

# 3

Nav piemērots tiešsaistes veikaliem.

Lai gan Hibu izstrādā e-komercijas vietnes, jūs to varat’t caur tiem pārdod vairāk nekā 10 produktus. Hibu arī var’t ‘ieslēgt’ savu e-komercijas funkcionalitāti, tātad jūs’Pēc tam, kad esat saņēmis gatavo vietni, jums pašam jāiestata tādas lietas kā iepirkumu grozs aizmugures logā.

Lielāks avansa maksājums (salīdzinājumā ar vietņu veidotājiem).

Ja jums ir maz laika un pamata zināšanas par datoru, vietņu veidotāja izmantošana ir daudz rentablāka. Protams, jums pašam ir jāizstrādā un jāuztur vietne, taču jūs arī izvairāties no iestatīšanas izmaksām un izbaudāt lētākas mēneša cenas.

Pamata dizaina izkārtojumi un ierobežota pielāgošana.

Ja jūs’gaidot pilnīgi unikālu un apbrīnojošu dizainu, Hibu var nebūt jums. Lai gan viss saturs un firmas zīme ir jūsu pašu, izkārtojums var izrādīties līdzīgs citām vietnēm, kuras Hibu ir izstrādājis.

2

Kurš ir piemērots Hibu?

Pirmkārt, tas’Ir svarīgi saprast, kas ir tīmekļa dizaina pakalpojums. Atšķirībā no DIY vietnes veidotāja izmantošanas, jūs sakāt Hibu, ko vēlaties, un uzņēmums atdzīvina jūsu dizainu. Jūs vienkārši nododat specifikācijas Hibu, un, hey presto, jūsu vietne ir izveidota jums.

Laba vietne ļauj piekļūt tiešsaistes tirgum, kuru iepriekš jūs nekādi nevarējāt sasniegt. Līdztekus tam, ka jūsu bizness izskatās ticamāks, tas arī’Tas ir arī veids, kā mijiedarboties ar jauniem un esošiem klientiem.

Mēs atklājām, ka Hibu ir ideāli piemērots mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas savu klātbūtni tiešsaistē.

Hibu to nedara’t nav specializējušies e-komercijas vietņu izveidē cilvēkiem, kuri vēlas pārdot tiešsaistē, taču tas varētu dot labumu gandrīz jebkuram citam vietņu veidam. Īpaši iesakām to lietotājiem, kuriem nepieciešama vienkārša vietne’nevēlaties, lai paši to uzbūvētu.

Pēc savas izpētes par piekļuves šķēršļiem tiešsaistē mēs to atklājām gandrīz katrs piektais cilvēks to nedara’t nav laika izveidot savu vietni.

Tātad, ja jūs strādājat uz pakalpojumiem balstītā nozarē – tāda veida tīmekļa vietnes, kuras Hibu specializējas izveidē, vai arī jums patiešām ir nepieciešama personīga vietne un jums ir nauda, ​​lai ieguldītu, Hibu varētu būt jūsu risinājums’es vienmēr esmu meklējis.

Viena lieta, kas jāapzinās, ir jūsu vietne’s uzturēšana. Vienreiz tu’Jūs esat pārskatījis galīgo noformējumu un parakstījis to’Būšu atbildīgs par tā uzturēšanu (lielākoties). Tomēr tas nebūt nav slikti.

Hibu var un vajadzēs veikt nepieciešamās izmaiņas’d dod priekšroku – vienkārši pārbaudiet, cik izmaiņas mēnesī ir ietvertas jūsu plānā. Ja vēlaties veikt pats savas izmaiņas, informācijas panelis / redaktors ir ļoti lietotājam draudzīgs, kas jums ļauj ērti pārvaldīt savu vietni’s pārgāja.

Īsāk sakot, Hibu ir piemērots tiem, kam ir budžets, lai izveidotu profesionālu vietni, bet kuriem trūkst vajadzīgo prasmju vai laika, lai pats izveidotu vietni..

3

Kā darbojas Hibu?

Labākais veids, kā izskaidrot, kā Hibu’Web dizaina pakalpojums darbojas, soli pa solim aprakstot procesu kopā ar jums. Kopumā ir septiņi soļi:

 1. Tālruņa saruna ar Hibu’pārdošanas komanda
 2. Saņemiet cenu un slēdziet mutiski
 3. Sīki aprakstiet to, kas jums nepieciešams no dizaina aspekta
 4. Hibu izveidojiet savu vietni
 5. Septiņu dienu pārskata periods
 6. Vietnes piegāde
 7. Nākotnes atbalsts un uzturēšana

Zemāk mēs’Detalizēti apspriedīsim katru soli un to, kas sagaidāms katrā posmā:

Tālruņa saruna ar Hibu’pārdošanas komanda

Šis ir jūsu pirmais saskarsmes punkts ar Hibu, kas tiek veikts pa tālruni. Jūs’es runāšu ar pārdošanas komandu un nedaudz paskaidrojiet par vēlamās vietnes veidu, nepieciešamajām funkcijām un vietni’paredzētajam mērķim.

Turpmāk pārdošanas komandai būs laba ideja par to, ko Hibu var jums piedāvāt. Viņi’Mēs apskatīsim to pakalpojumu sarakstu, no kuriem jūs varētu gūt labumu: piemēram, Hibu mums jautāja, vai mēs’d patīk arī izveidota Facebook biznesa lapa vai reklāmkarogu reklāmas, lai palīdzētu vadīt vietnes trafiku. Tas uzskatīja par mazāku pārdošanas apjomu un vairāk, piemēram, draudzīgu padomu, tāpēc tas bija patīkami pieskarties.

Saņemiet cenu

Pēc tā’Skaidrs, ko tu gribi no Hibu, tu’Jums tiks dotas divas atsevišķas pēdiņas. Pirmais attiecas uz sākotnējām vienreizējām izmaksām par sākotnējo vietnes dizainu, bet otrs ir ikmēneša maksa par tādām lietām kā uzturēšana, mitināšana un drošība.

Sīki aprakstiet to, kas jums nepieciešams no dizaina aspekta

Kad saistītās izmaksas ir skaidras, jūs’atkal nodots vienam no Hibu’s digitālie pārdošanas konsultanti. Šie puiši ir atbildīgi par jūsu vietnes specifiku.

Viņi’Vēlos uzzināt jūsu dizaina preferences, nepieciešamā satura veidu (varat nodrošināt pats savu kopiju, attēlus un video vai Hibu var jums to uzrakstīt) un to, kas jums nepieciešams vietnei.

Hibu izveido jūsu vietni

Šis solis ir diezgan pašsaprotams – Hibu izveido jūsu vietni! Vietnes izveidošana vidēji prasa no 7 līdz 10 dienām, šajā laikā jūs varat likt kājas uz augšu. Ar ekspertiem ir grūti strādāt, tāpēc varat droši atpūsties, zinot, ka jūsu profesionālā vietne ir ceļā.

Septiņu dienu pārskata periods

Tā’s brīdis, kad tu’es gaidīju: lielais atklājums! Kad būs gatavs, tu’Jums būs septiņas dienas, lai pirms tās pārskatītu jūsu vietni’s jums nodots un publicēts tiešsaistē. Tas dod jums iespēju sazināties ar Hibu un ieteikt izmaiņas vai arī veikt dažus grozījumus pats.

Ja Hibu to nedara’t nedzird no tevis’s tevi pieņēma’es atkal priecājos par vietni, tāpēc tā’To varēs izvietot tiešsaistē. Atcerieties, ka jo skaidrāks jūs varat būt sākotnējās sanāksmēs, jo mazāka ir jūsu iespējamība’Šīs nedēļas laikā jums būs jāiet turp un atpakaļ.

Vietnes piegāde

Sīkāka informācija ir pabeigta, vaicājumi ir izlīdzināti, un tur jums tas ir: jūsu pašu vietne. Jūs’Jums tiks nodoti groži un iepazīstināti ar jūsu vietni’s ‘aizmugure’. Šis ir informācijas panelis, kuru tikai jūs varat redzēt, kur pārvaldāt savu vietni.

Hibu izmanto līdzīgu programmatūru vietņu veidotājiem, tāpēc aizmugures versija ir neticami draudzīga lietotājam. Nelielu pielāgojumu veikšana ir vienkārša – lielāko daļu satura var vienkārši vilkt un pārvietot redaktorā – un Hibu vienmēr ir uz rokas, ja jums ir kādi papildu jautājumi.

Nākotnes atbalsts un uzturēšana

Pēdējais posms ir līdzīgs dzīvošanai ārpus ģimenes pirmo reizi; tu’atbildīgs, bet ne pilnīgi viens. Hibu joprojām darbojas, lai atbalstītu jūs visos jautājumos un veiktu izmaiņas. To izmaiņu apjoms’Katru mēnesi izgatavošu atkarībā no cenu plāna’vēlreiz.

Hibu ‘Palīdzēt’ ir jūsu tiešais pakalpojums, kurā varat rediģēt un saņemt atbalstu, saņemt vietnes atsvaidzināšanu ik pēc diviem gadiem un bez papildu maksas pievienot vietnei četras jaunas lapas..

4

Cik labs bija klientu serviss, kuru saņēmām?

Pirmais jautājums, kas mums sev bija jāuzdod, bija: ‘Kā jūs patiesībā vērtējat klientu apkalpošanu?’ Nu, mēs pajautājām savai iekšējai pētniecības komandai… un viņi nāca klajā ar atbildi.

Mēs salikām daudzveidīgu cilvēku loku un pajautājām, kāds ir viņu apkalpošanas līmenis’d sagaidīt no tīmekļa dizaina aģentūras. Pēc tam mēs viņus pamudinājām iesaistīties mūsu pārdošanas sarunā ar Hibu, un pēc tam mēs viņiem jautājām, vai viņu dzirdētais pakalpojums atbilst viņu sākotnējām cerībām.

Kopumā rezultāti parādīja Hibu pārspēja mūsu cerības. Mēs’Es dzirdēju un lasīju dažus jauktus pārskatus pagātnē, bet pēc tam, kad piedzīvoju Hibu’Klientu aprūpe, no vienas puses, mums bija maz šaubu par tās kvalitāti.

Grupu īpaši pārsteidza tas, kā Hibu’Personāls pārrunāja noderīgas ekstras un ne tikai.

Šeit’Hibu citāta piemērs, kurā viņi ieteica izveidot uzņēmuma Facebook lapu:

“Pāris ieteikumi, acīmredzami ārpus vietnes, būtu iegūt uzņēmuma Facebook lapu – tikai, lai palīdzētu radīt zīmolu atpazīstamību jūsu reģionā. Facebook lapa palīdzēs jums iegūt vēl vairāk vietējās trafikas, it īpaši, ja vēlaties e-komercijas vietni.”

Protams, jums jāņem vērā, ka Hibu piedāvā sociālo mediju mārketingu, tātad’s ir ieinteresēts izveidot jums biznesa Facebook lapu. Tas nozīmē, ka uz mums nebija spiediena parakstīties uz tā pakalpojumu – tas vienkārši nāca kā draudzīgi, gādīgi padomi.

Vienīgais jautājums, ko mēs atradām pēc tam, bija vajadzība dzīties pakaļ Hibu, lai redzētu, kā mūsu vietne attīstījās. Mēs bijām pārliecināti, ka tas tā nav’t parasti notiek, bet tā’Ir vērts to paturēt prātā, ja jums reizēm ir jāreģistrējas pie viņiem.

5

Cik laba bija vietne, kuru saņēmām?

Jo tur’Mēs daudz ņemsim vērā, analizējot vietni’mēs to sadalījām četrās galvenajās sadaļās, novērtējot mūsu apmierinātību ar Hibu katrā.

Kontekstā mēs izgudrojām iedomātu sporta mazumtirdzniecības uzņēmumu NC Sports. Hibu ne tikai projektēja un izveidoja visu vietni, bet arī izstrādāja mums logotipu un izveidoja mūsu vietnes saturu. Bet vai tas atbilda mūsu cerībām? Ļaujiet’s redzēt…

Mēs izpildījām to, ko mēs prasījām

Jūs varat’t vaina Hibu šeit. Viss, ko mēs pieprasījām, tika ievietots tīmekļa vietnē tieši pēdējā periodā. Katrā vietnes lapā mēs norādījām, ko vēlamies, un Hibu piegādāja tieši to.

Vienīgā mūsu sūdzība bija tā, ka mums pašiem bija jāpievieno iepirkumu grozs, lai veiktu pārdošanu vietnē.

Izskats – C

Šis bija mūsu mājas lapas vismazāk iecienītais aspekts. Kaut arī tālu no neglītā, mēs jutāmies, ka gala dizainam trūkst mazliet oriģinalitātes un radošas nojautas. Tā’Tā nav tikai mūsu vietne – pārskatot citus Hibu apkopotos dizainus, viņiem visiem ir līdzīga pamata izjūta.

Spēlē

Ja jūs’Esat ieguvis laiku, tādu vietņu veidotājs kā Squarespace ļauj jums izveidot savu vietni, izmantojot jebkuru no tās satriecošajām veidnēm. Tas prasa nelielu piepūli no jūsu puses, bet dizainparaugi runā paši par sevi.

Mēs pat saņēmām zīmolvedības ekspertu, lai apskatītu Squarespace’s veidnes un šeit’s tas, kas viņiem bija jāsaka:

“Man Squarespace ļoti patīk, jo tā veidnēs ir ievērota dizaina paraugprakse. Tur’ir daudz atstarpes, viņi’atkal tīri un svaigi, un viņi’atkal ērti lietojams. Es domāju, ka Squarespace tērē daudz laika, lai pareizi izveidotu savas veidnes.”

Īpašības – B

Funkcijas ir viena no Hibu’Galvenās stiprās puses. Visas funkcijas, kuras mēs pieprasījām, tika iegultas bez kļūmēm, un mūsu vietnē tās bija viegli lietojamas’apmeklētāji. Hibu vienkārši izlaida A spēli tīri e-komercijas ierobežojumu dēļ.

Funkcionalitāte –

Vēl viena joma, kurā Hibu pavirzījās, bija funkcionalitāte. Tam bija divi galvenie faktori: SEO (meklētājprogrammu optimizācija) un mobilitāte.

Ja jūs don’Ja jums nav sava satura, Hibu to jums izveidos, pamatojoties uz jūsu zīmolu, un optimizēs to ar atslēgvārdiem. Attēliem ir arī alt tagi (kas meklētājprogrammām norāda, ko tie attēlo), un visi meta virsraksti / apraksti (teksts, kas parādās meklēšanas rezultātos) tiek par jums parūpēti.

Spēlē

Vietne – kā jūs varat redzēt iepriekš – ir arī pilnībā reaģējoša uz mobilajām ierīcēm un planšetdatoriem. Tā vietā, lai automātiski pielāgotos, tas ir atsevišķs galddatoru un mobilo ierīču dizains, kas nozīmē, ka visi veiktie labojumi būs jāveic abās jūsu vietnes versijās..

6

Cik maksā Hibu par Web dizainu?

Apskatot Hibu tīmekļa dizainu, vispirms jāzina, ka ir divi atsevišķi maksājumi: vienreizējas avansa izmaksas un pastāvīgs ikmēneša rēķins.

Vienreizējās, sākotnējās izmaksas ir paredzētas jūsu vietnes profesionālai izveidošanai, un tās tiek noteiktas individuālas cenas veidā, kas var svārstīties no 99 līdz 449 USD.. Šī cena ir paredzēta jūsu vietnes izveidošanai, un tā mainīsies atkarībā no šādām lietām:

 • Vēlamo Web lapu skaits
 • Nepieciešamo funkciju daudzums (piemēram, rezervēšanas sistēmas, kontaktu veidlapas utt.)
 • Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārdot tiešsaistē vai nē
 • Ja jūs reģistrējaties kādā no Hibu’s papildu pakalpojumi

Pēdējā brīdī, jo vairāk pakalpojumu jūs pierakstīsities, jo mazākas būs vienreizējās un sākotnējās izmaksas.

Hibu piedāvā papildu pakalpojumus, kas papildina jūsu vietni, piemēram, sociālo mediju mārketingu un attēla reklāmas, par kuriem jūs varat samaksāt kā daļu no jūsu ikmēneša maksas. Kā sava veida lojalitātes atlīdzību Hibu pēc tam pazemina cenu.

Mēneša maksa svārstās no USD 99 mēnesī līdz USD 159 mēnesī. Jūs’Jūs to samaksāsit, lai segtu jūsu vietni’drošība un mitināšana, pieeja Hibu’atbalsta personāls un varēs iesniegt tehniskās apkopes pieprasījumus.

Tā’Ir svarīgi to saprast kaut arī parakstoties uz Hibu’Papildu pakalpojumi īsā laikā ietaupīs naudu, ilgtermiņā tas varētu izdoties dārgāk.

Daži lietotāji var mēģināt atcelt Hibu’s papildu pakalpojumus, taču brīdiniet – tas nebūt nav viegli. Tiklīdz jūs mutiski piekrītat pirmajiem 12 mēnešiem, jūs to darāt’Pēc gada beigām jūs varat pāriet uz mēneša līgumu, taču pārliecinieties, ka apņematies tikai tad, ja’re pilnīgi pārliecināts.

Lai gūtu labāku priekšstatu par cenu noteikšanu, mums tika noteiktas vienreizējas sākotnējās izmaksas 449 USD un mēneša maksa 129 USD. Par sākotnējo noformējumu mums bija jāmaksā maksimāli, kā mēs to darījām’t neizmantojiet nekādus papildu pakalpojumus. Mēneša maksa bija nedaudz virs minimālās USD 99, ņemot vērā faktu, ka mēs gribējām e-komercijas vietni.

Par lielāko daļu e-komercijas vietņu tiek iekasēta maksa 99 USD / mēnesī. Ja vien tu’atkārtoti pārdots Hibu’s citi piedāvājumi, mēs’d iesaku izvēlēties pareizo rezultātu un samaksāt prēmiju par sākotnējām izmaksām – galu galā, tā ir’gada laikā ir lētāks variants. Tā’Tā ir arī ļoti konkurētspējīga cena, salīdzinot ar citām tīmekļa dizaina aģentūrām.

7

Kādus citus pakalpojumus piedāvā Hibu?

Hibu ir daudz vairāk nekā tīmekļa dizaina aģentūra. Kā mēs’Es teicu, ka tas var tikt galā ar visu jūsu klātbūtni tiešsaistē. Ja jums jau ir vietne un vēlaties uzzināt, kā Hibu var jums palīdzēt, vai arī jūs esat patvērums’Šeit nedomājāt par citiem veidiem, kā uzlabot savu klātbūtni tiešsaistē’Īss dažu citu pakalpojumu pārskats:

 • Sociālo mediju mārketings – Lai saglabātu jūsu vietni, Hibu izveido jūs ar Facebook biznesa lapu un amatniecības mērķētām reklāmām’apmeklētāju atgriežas vairāk.
 • Klientu pārskatu vadība – Izmantojot Hibu, jums ir viegli apkopot un dalīties ar klientu atsauksmēm ar citiem, mudinot viņus atstāt vērtējumus un detalizētas atsauksmes.
 • Sarakstu pārvaldība – Hibu atjaunina jūsu tiešsaistes uzņēmumu ierakstus meklētājprogrammās, padarot cilvēkus vieglāk atrast jūs, izmantojot galddatorus, mobilos tālruņus vai pat meklēšanu ar balsi.
 • Attēla un videoreklāmas – Hibu izveidos sludinājumus jūsu uzņēmumam un parādīs tos dažādās vietnēs ar lielu vārdu, lai rosinātu interesi par jūsu biznesu..

8

Vai mēs iesakām Hibu?

Ja jūs’ir uzņēmuma īpašnieks bez vietnes – vai arī jums pat tādas nav, un jums vienkārši nepieciešama neliela palīdzība tiešsaistes mārketingā – Hibu varētu būt ideāls risinājums.

Tā’tas ir īpaši labs visām uz pakalpojumiem balstītām vietnēm – ieguvums varētu būt ikviens, sākot no tirgotāja līdz personīgajam trenerim, kosmētikas māksliniekam vai mārketinga konsultantam.

Viss pakalpojums no sākuma līdz beigām ir ļoti profesionāls, un mēs personīgi varam galvot par Hibu’draudzīgs un zinošs personāls. Tur’Nevar izvairīties no tā’Tā ir dārga salīdzinājumā ar DIY vietņu veidotājiem, taču, ņemot vērā, ka tīmekļa izstrādātāji parasti maksā apmēram 7000 USD, Hibu šķiet patiešām saprātīgs.

Hibu atrodas šajā vidusceļā starp DIY vietņu veidotāju un pilna apjoma tīmekļa izstrādātāju. Tā klientu apkalpošana ir fantastiska – ievērojami pārsniedz mūsu cerības -, un jūs saņemat labi funkcionējošu, lietošanai gatavu vietni.

Pati vietne izskatās nedaudz novecojusi, un mēs to jūtamies’Ir iespējams projektēt kaut ko līdzīgu (ja ne labāk) mazāk par tādu platformu kā Squarespace vai Wix. Šie vietņu veidotāji ir labāk piemēroti jums, ja jums ir nepieciešama personīga vietne vai jūs’re bizness par budžetu.

Ja jūs’Ja jūs interesē vietņu veidotāja izmantošana, mēs iesakām iepazīties ar mūsu vietņu veidotāju salīdzināšanas tabulu, kurā jūs varat salīdzināt labākās platformas. Alternatīvi, dodieties uz mūsu labāko vietņu veidotāju lapu, lai iegūtu pilnīgu visaugstāk novērtēto opciju sadalījumu tirgū.

Pievēršot uzmanību Hibu, daudzām sūdzībām, kuras mēs’Es redzēju tiešsaistes centru ap to, ka tas tā nav’t visu dariet jūsu labā. Tā’Ir svarīgi saprast, ka Hibu veidos un optimizēs jūsu vietni, bet galu galā jūs’pēc tam atbild.

Citu sūdzību uzmanības centrā ir nespēja izkļūt no Hibu’mutiska vienošanās (viņi izmanto balss atļauju, kad ir iepazinušies ar jums noteikumiem un nosacījumiem). Tātad atkal piekrītat tikai tad, ja jūs’re 100% pārliecināts. Mūsuprāt, Hibu ir vērts, ja jūs’atkal pilnībā apņēmusies. Atceros tevi’re Hubu ir tikpat liela daļa no jūsu nākotnes panākumiem.

9

Hibu FAQ

Cik maksā Hibu?

Hibu iekasē divas atsevišķas maksas: vienreizējas avansa izmaksas un ikmēneša mainīgo maksu. Sākotnējās izmaksas sedz jūsu vietnes faktisko dizainu, un to cena ir no 99 līdz 449 USD. Mēneša maksa svārstās no USD 99 mēnesī līdz USD 159 mēnesī.

Vai Hibu ir naudas vērts??

Hibu ziņā’Tīmekļa dizaina pakalpojums, mēs’d saki to’Ir vērts naudu, ja jūs’tas ir maza uzņēmuma īpašnieks, kuram nepieciešama klātbūtne tiešsaistē. Hibu tomēr vislabāk darbojas uz pakalpojumiem balstītās nozarēs, tāpēc tā ir’tas nav tā vērts, ja jūs’pēc tiešsaistes e-komercijas veikala.

Vai jums ir jāparaksta līgums ar Hibu?

Jums ir vārdisks 12 mēnešu līgums, kas noslēgts pa tālruni, par Hibu’Web dizaina pakalpojums ar ikmēneša līgumu pēc pirmā gada. Jūs varat atcelt līgumu jebkurā brīdī pēc pirmajiem 12 mēnešiem, bet tas’to ir grūti izdarīt pirms tam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me