Kā izveidot logotipu: četri labākie tiešsaistes logo veidotāji

labākais logo veidotājs tiešsaistē - kā izveidot logotipuNo Nike’s ikonu atzīmējiet Twitter’Chirpy zils putns, pasaules zīmoli nāk ar pasaules klases logotipiem.


Bet, ja jūs vadāt mazu uzņēmumu vai zīmolu tiešsaistē, kā jūs iegūstat arī lielisku logotipu?

Jums, iespējams, nav kompetences. Vai arī brīvais laiks, lai atrastu labu dizaineru vai iemācītos pats. Un mēs’atkal uzminēt, ka jūs don’t nav tik dziļas kabatas kā Nike.

Šeit’Labās ziņas: logotipu veidotāji ir rīki, kas dažu minūšu laikā ļauj jums izveidot profesionāla izskata logotipus, pat ja jūs’t nav nekādu grafiskā dizaina iemaņu. Labākie tiešsaistes logotipu veidotāji nozīmē, ka jūs varat iegūt stilīgu logotipu, nepārkāpjot banku. Ja vēlaties uzzināt, kā izveidot logotipu, jūs’re pareizajā vietā.

Tā kā arvien vairāk cilvēku veido zīmolus tiešsaistē, labākie vietņu veidotāji un e-komercijas platformas ir uzsākuši logotipu veidošanas produktus, lai palīdzētu pārdevējiem augt.

Šeit’Pārskats par labāko logotipu veidotāju tiešsaistes vērtējumu:

Vietņu veidotāju eksperta darbs, ko mēs vislabāk darām, ir viedo haku atrašana, lai nepieredzējušiem tehniķiem palīdzētu izveidot satriecošas vietnes – tas viss bez jums, lai nolīgtu dizaineru vai izstrādātāju!

Kāpēc? Tā kā mēs reiz bijām tavās kurpēs, centāmies sākt. Tāpēc mēs domājām – “Um…ir jābūt ātrākam, lētākam un vienkāršākam veidam, kā padarīt satriecošu logotipu, nenodarbinot grafisko dizaineri!”

Tas’s kāpēc šajā rokasgrāmatā mēs’Jums parādīs četrus labākos logotipu ģeneratorus. Mēs’mēs paši tos izmantojām. Šo dizainu izveidošanai vajadzēja piecas minūtes:

labāko logo veidotāju piemēri - kā izveidot logo

Starp citu, tie divi logotipi, kurus mēs pieminējām sākumā? Viņi maksā Nike un Twitter attiecīgi 15 un 35 ASV dolārus. Pierādījums jums don’Lai iegūtu ikonisku logotipu, nav jāiztērē lielie dolāri.

Kā izveidot logotipu: padomi & Labākā prakse

Pirms mēs vispirms ienirstam, kā izveidot logo, ļaujiet mums’s iegūst dažus pamatus no ceļa. Logotips ir tāds pats kā jūsu zīmola vēstnieks – tas atspoguļo un atspoguļo jūsu biznesa būtību ar vienkāršu, acij tīkamu attēlu.

Mēs’Es teikšu vēlreiz: jūs don’Lai iegūtu lielisku logotipu, tam nav jābūt populāram zīmolam. Bet ir lietderīgi vispirms padomāt par savu dizainu, pirms sākat lietot labākos logotipu veidotājus.

Mēs pajautājām savai profesionālajai dizaina komandai dažus īkšķa noteikumus, kas jāņem vērā, apgūstot logotipa veidošanu. Šeit’s to, ko viņi mums teica:

 • Vienkāršība var būt ļoti efektīva – no McDonalds zelta arkām līdz Apple’s… ābolu, vienkāršs logotipa turēšana var būt ļoti spēcīga. Logotipi var būt tikai teksts vai attēls, vai arī abu apvienojums. Ja izvēlaties simbolu, pārliecinieties, vai tas atspoguļo jūsu zīmolu’s vērtības. Ierobežotas krāsu shēmas ļauj vieglāk izstrādāt krāsu parakstu.
 • Izmantojiet vienkāršu grafiku, kuru ir viegli atpazīt – don’neizmantojiet pārāk sarežģītu logotipa dizainu. Ja 8 gadus vecs bērns var uzzīmēt jūsu logotipu, jums tas ir izdevies.
 • Pārliecinieties, vai jūsu logotips ir daudzpusīgs – ja jūs vadāt mazu uzņēmumu vai zīmolu tiešsaistē, jūs’Jums logo būs jāizmanto dažādos veidos. Piemēram, sociālajos medijos. Viena no lieliskākajām lietām, kas tiek piedāvāta labākajiem logotipu veidotājiem tiešsaistē, ir tā, ka tie parāda, kā jūsu dizains parādās tādās lietās kā produkti un vizītkartes. Tāpēc, veidojot logotipu, uzdodiet sev šādus jautājumus:
  • Vai logotips darbosies horizontālā un vertikālā formātā?
  • Vai tas izskatīsies labi, ja tas ir tikai vienā krāsā? Vai melnbaltā krāsā?
  • Vai tas joprojām būs atpazīstams, ja tas’s samazināts kā uz vizītkartes?
 • Izvēlieties piemērotu ikonu – tas izklausās ļoti acīmredzami, bet izvēlieties attēlu, kas atspoguļo jūsu zīmolu. Ja jūs vadāt saldējuma biznesu, don’t izvēlēties picas šķēli. Mazāk acīmredzami, don’t izvēlēties attēlu ar abstraktu vai sarežģītu savienojumu ar savu zīmolu.

Dizaini, kuriem ir pārāk daudz krāsu vai novecojušas ikonas’Darbs dažādos formātos nav izveidots’t efektīva.

Pirms mēs jūs iepazīstināsim ar labākajiem logotipu ģeneratoriem, soli atpakaļ un pajautājiet: kas ir jūsu klienti? Ar kādu zīmolu vēlaties sazināties? Pierakstiet īpašības vārdus, kas raksturo jūsu zīmolu. Mēģiniet uz papīra ieskicēt vēlamo logotipu.

Visbeidzot, veiciet kādu konkurentu pētījumu. Apskatiet, kurus zīmolus, kurus jūs apbrīnojat, esat paveicis ar saviem logotipiem.

Tas viss palīdzēs jums pieņemt lēmumu, kad jums ir vairāki logo dizaini, no kuriem izvēlēties. Izvēlēties logotipu, to nedarot, būtu tāpat kā mēģināt uzgleznot portretu, vispirms neskatoties uz objektu.

Četri labākie tiešsaistes logo veidotāji

Tagad tā’Ir laiks iepazīstināt jūs ar četriem labākajiem tiešsaistes logotipu veidotājiem:

 1. Wix logotipu veidotājs
 2. Drēbnieka zīmoli
 3. Kvadrāts
 4. Shopify Hatchful

Pirmkārt, kā reāli darbojas tiešsaistes logotipu veidotāji?

Domājiet par tiešsaistes logotipu ģeneratoriem kā robotu personīgā dizaina palīgu. Jūs izvēlaties stilus, ikonas un krāsas, kas jums patīk. Turklāt jūs ievadāt savu zīmolu’vārds un jūsu sauklis. Pēc tam automatizēts rīks rada dažādas logotipa iespējas, pamatojoties uz jūsu izvēli un atbildēm. Jūs izvēlaties vienu, kas jums patīk, un pēc tam varat to pielāgot. Visi par noteiktu cenu.

Tā’s tik vienkārši!

Protams, ka tā’Tas nav tāds pats radošuma līmenis kā īstam dizainerim. Bet logotipu veidotāji ir ideāls risinājums, ja jums ir nepieciešams profesionāls logo, bet:

 • Dons’Nav naudas, lai nolīgtu pieredzējušu dizaineru (mēs zinām, ka budžets var būt niecīgs, ja jūs to darāt’atkal darbojas mazs uzņēmums)
 • Var’t pats neveidojiet logotipu (jums nav’t ir tehniskās prasmes apgūt tādu rīku kā Adobe)
 • Dons’t nav laika nolīgt dizaineru un vadīt procesu

Lielākā daļa logotipu veidotāju ir bezmaksas. Viņi ļauj jums noformēt logotipu un lejupielādēt zemas izšķirtspējas versiju, par to nemaksājot. Tomēr, ja vēlaties augstas izšķirtspējas versiju un komerciālās tiesības, jums būs jāmaksā. Parasti tomēr izmaksas ir tikai USD 10.

Mēs’Mēs paši izmēģinājām un pārbaudījām šos logotipu veidotājus. Katrā sadaļā iekļautie attēli ir logotipu piemēri’mēs esam izveidojuši, izmantojot katru rīku.

Wix logotipu veidotājs

Velciet un nometiet supremo Wix savam logotipu veidotājam ir piemērojuši tos pašus lietošanas vienkāršības principus.

Šis rīks ir ļoti ērti lietojams, un tas var palīdzēt iesācējiem iegūt profesionāla izskata logotipu. Vienkāršība ir tas, kas padara Wix’Rīks labākajiem logo ražotājiem tirgū.

Viena no atšķirībām starp Wix un Shopify un Squarespace ir tā, ka Wix prasa, lai jums būtu konts, lai izmantotu tā logo veidotāju. Tāpat kā Squarespace, arī Wix logotipa veidošanas procesā ietver jautājuma zīmes saiti uz savu palīdzības centru. Pieejamais atbalsts ir ļoti visaptverošs.

Process darbojas tāpat kā citi labākie logotipu veidotāji. Izmantojot Wix, logotipa izvēles posmā varat mainīt savu vārdu un etiķetes (pieejams tikai pielāgošanas posmā ar Shopify). Un tur’Lieliskas pielāgošanas iespējas, tai skaitā: atstarpe starp burtiem; izlīdzināšana; fonta izmērs; rotācija; līkne; formas un ikonas stils.

Vienreiz tu’Ja esat izstrādājis savu Wix logotipu, varat lejupielādēt bezmaksas paraugu vai izvēlēties starp trim apmaksātām iespējām:

 • Profesionālais logotips & Vietne – 11 USD mēnesī, 16 USD mēnesī vai 24 USD mēnesī (visi maksā katru gadu)
 • Profesionālais logotips – USD 50 vienreizējs maksājums
 • Pamata logotips – USD 20 vienreizējs maksājums

Ja jūs’Ja indivīds vai mazs uzņēmums audzē jūsu zīmolu, pamatplāns būs labs. Visiem plāniem ir pilnas komerciāla lietošanas tiesības un augstas izšķirtspējas logotipa lejupielāde.

Jaunināšana uz dārgāku plānu atslēdz vektoru failus (augstas kvalitātes attēlus uz caurspīdīga fona, labi, ja nepieciešams izdrukāt logotipu), sociālo mediju atbalstu un zīmola ceļvedi. Augstākā plāna ietvaros jūs iegūsit arī bezmaksas domēnu un vietni ar firmas zīmi. Ja jums ir patvērums’t vēl nav izveidojusi vietni, šo plānu ir vērts apsvērt.

Spēlē

Drēbnieka zīmoli

Drēbnieku zīmoli ir viens no labākajiem logotipu ģeneratoriem, jo ​​tie faktiski izstrādā logotipu jums.

Tā vietā, lai ritinātu simtiem ikonu, lai atrastu sev tīkamāko, Tailor Brands’ algoritms ģenerēs opcijas, pamatojoties uz to, kā jūs atbildēsit uz tā jautājumiem.

Šeit’Kā tas darbojas:

 • Jūs ievadāt logotipa vārdu – parasti sava zīmola nosaukumu -, kā arī tagu līniju (pēc izvēles).
 • Pievienojiet savu nozari, piemēram, modi, un vienā teikumā aprakstiet, ko jūs darāt.
 • Izvēlieties logotipa veidu – izvēlieties no ikonas (abstrakts, kas nozīmē, ka Tailor Brands izveidos jums formu vai arī varat pats meklēt ikonu), nosaukumu vai sākotnēji balstītu dizainu.
 • Izvēlieties, kuri fonti jums patīk.
 • Tailor Brands noformē jūsu logotipu.
 • Pielāgojiet savu logotipu Tailor Brands redaktorā.

Varat doties atpakaļ un uz priekšu, mainot sava dizaina aspektus (tas ietaupa daudz laika, izvairoties no formas restartēšanas). Process ir patiešām patīkams un prasa mazāk nekā piecas minūtes.

Vienreiz tu’Ja esat izvēlējies savu logotipa dizainu, varat smalcināt un mainīt stilu, fontu un tekstu. Lai veiktu pastāvīgus pielāgojumus, jums jāpiesakās Tailor Brands plānā.

Cik maksā Tailor Brands’ plāni maksā?

Tailor Brands rēķina jums 2,99 USD mēnesī, ja jūs katru gadu maksājat par dinamiskā logotipa pamata plānu. Tas nodrošina jūsu logotipa augstas izšķirtspējas versiju komerciālai lietošanai. Bet jūs varat samaksāt par vienu mēnesi’abonējiet 9,99 USD, lejupielādējiet savu logotipu un pēc tam atceliet. Izmantojot Tailor Brands, nav pieejama bezmaksas opcija.

Progresīvāks Premium plāns maksā 10,99 USD mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu. Tas atslēdz tādas funkcijas kā sociālo mediju attēlu rīki un firmas prezentācija. Premium plāns ir pilnīgāks piedāvājums. Ja vēlaties tikai logotipu, sāciet ar Dinamisko plānu un jauniniet, ja domājat, ka papildu produkti būtu izdevīgi.

Tā’tas ir lielisks rīks, ja jūs to nevēlaties’t nezina, kur sākt, un vēlas ātru un ērtu ideju gūšanas veidu. Tas ietaupīs arī laiku attēlu bibliotēku pārmeklēšanai, lai atrastu sev tīkamu ikonu. No otras puses, ja jums ir prātā īpašs logotipa dizains, drēbnieku zīmolu, iespējams, nepietiks.

labākie logo veidotāji tiešsaistē - individuālu zīmolu logo piemērsTailor Brands ļauj jums izveidot stilīgu logotipu mazāk kā piecās minūtēs!

Kvadrāts

Stilīgs vietnes veidotājs Squarespace ir izveidojies par logotipu veidošanu, un rezultāts nav pārsteidzoši pārsteidzošs.

Logotipa dizains ir ļoti tīrs un pulēts. Šeit’Kā jūs iegūstat vienu no saviem:

 • Ievadiet sava uzņēmuma nosaukumu
 • Pielāgojiet logotipu kvadrātā’s redaktors
 • Lejupielādējiet bezmaksas vai maksas versiju

Izveidošanas process ir sarežģītāks nekā Tailor Brands vai Shopify. Pēc sava zīmola ievadīšanas tiek palaists tieši redaktorā. Līdzīgi kā Squarespace’Vietnes veidotājs, tas’Tas nav pats intuitīvākais no rīkiem. Piemēram, lai parādītu rediģēšanas opcijas, jums jānoklikšķina uz vienuma, kuru vēlaties pielāgot. To ir viegli palaist garām, it īpaši, ja jūs’neesat pazīstams ar Squarespace.

Lai gan jūs visu laiku aplūkojat redaktoru, personalizācijas iespējas ir lieliskas. Fonti, no kuriem jūs varat izvēlēties, ir patiešām unikāli un saistoši. Lai mainītu zīmola nosaukumu un ikonu un mainītu tā lielumu, noklikšķiniet un velciet.

Ja jūs’Kad esat iestrēdzis, varat novietot kursoru virs jautājuma zīmes, lai parādītu Squarespace rokasgrāmatu. Lai gan jebkurš atbalsts ir apsveicams, Squarespace varētu darīt vairāk, lai palīdzētu lietotājiem orientēties redaktorā.

Labi, cik maksā kvadrāts’s logo makeranas izmaksas?

Ja jūs’Jūs jau esat ieguvis vietni Squarespace, jūs varat bez maksas lejupielādēt augstas izšķirtspējas versiju. Citādi logotipi maksā 10 USD. Jūs varat lejupielādēt bezmaksas versiju ar mazu izšķirtspēju, taču tā būs pievienota ūdenszīmei un paredzēta tikai nekomerciālai lietošanai. Tas nav labs risinājums, ja jūs’mēģina izveidot uzticamu zīmolu.

Kamēr laukums’Logotipa veidotājs ir laba iespēja, tas’Grafiskās izvēles un pielāgošanas līmenim nav vienāds ar Wix. Tāpat kā citi mūsu automatizētie logotipu veidotāji, Squarespace’s rīks nav’t aizstāt talantīgus dizainerus. Bet tā’Tā ir lieliska iespēja uzņēmumiem un privātpersonām, kuru budžets ir ierobežots.

labākais logo veidotājs - kvadrātveida telpas veidotāja piemērsVarat izmantot laukumu Squarespace, lai izveidotu stilīgu sava zīmola logotipu

Shopify Hatchful

Labākais tiešsaistes veikalu celtnieks Shopify ir laidis klajā logotipu veidotāju ar nosaukumu Hatchful…un tā’s diezgan darn labs!

Tā’S jau izmanto 140 000 uzņēmumu īpašnieku – nav slikts ieteikums!

Process ir līdzīgs Tailor Brands. Jūs:

 • Izvēlieties savu nozari
 • Izvēlieties savu vizuālo stilu no Shopify’diapazons – ‘mierīgi’, vai ‘klasika’, piemēram
 • Ievadiet sava uzņēmuma vārdu un saukli
 • Izvēlieties vietu, kur tiks izmantots jūsu logotips – fiziskos veikalus, tikai tiešsaistes veikalus utt
 • Izvēlieties Shopify bezmaksas vai apmaksātu logotipa veidni’s rezultāti
 • Pielāgojiet izvēlēto logotipu Shopify redaktorā

Atšķirībā no Tailor Brands, jūs don’Lai rediģētu jūsu logotipu, jums jābūt apmaksātam dalībniekam. Visās Shopify logo paketēs ir augstas izšķirtspējas attēls un sociālo mediju kontu versijas.

Logotipu veidnes ir speciāli izstrādātas Shopify. Šis ir unikalitātes līmenis, kas netiek garantēts citās platformās. Piemēram, uzņēmums ar nosaukumu The Noun Project piegādā vairākus logotipu veidotājus ar ikonām. Shopify plašums’Krāsu paletes, ikonas, fonti un veidnes ir iespaidīgas.

Shopify ir bezmaksas versijas, taču tās netiek izmantotas’Izskatās tikpat labi kā maksas dizainparaugi, kuru cena ir 9,99 USD. Ņemiet vērā, ka dažas veidnes neder’t atbalsta saukļus. Ja jūsu zīmolam ir saīsne, tas var būt nepatīkami. Jums jāiedziļinās logotipā’redaktoru un pēc tam atkal atgriezieties, lai uzzinātu, vai tas atbalsta tagu līnijas.

Viens negatīvs Shopify ir tas, ka jūs varat’t priekšskatiet savu dizainu dažādos formātos. Jūs varat’Nevar redzēt, kā izskatās jūsu logotips, piemēram, uz vizītkartēm.

Faviksas iekļaušana jebkurā logotipa iepakojumā ir glīts pieskāriens. Faviksoni ir mazi attēli, kas URL joslā attēlo jūsu vietni. Ja jūs’Ja tiešsaistes bizness ir pielāgots, tas var jūs izcelties no pūļa.

Shopify’s Hatchful rīks ir arī labs risinājums, ja jūsu zīmols izmanto sociālos medijus. Katrā paketē ir pielāgoti logotipu dizaini visām lielākajām sociālo mediju platformām. Visām šīm platformām ir dažādas attēlu specifikācijas, tāpēc, ja katram no tiem tiek izgatavots individuāls attēls, jūsu zīmols izskatīsies ļoti profesionāli.

labākie logotipu veidotāji - iepērkieties bezmaksas un apmaksātos piemērosShopify’s Hatchful ir viens no labākajiem pieejamo logotipu veidotājiem

Kā izveidot logotipu: secinājums

Logotipa iegūšana ir veiksmīga zīmola izaugsmes neatņemama sastāvdaļa – gan bezsaistē, gan tiešsaistē.

Pateicoties jaunam viedo rīku klāstam, lieliska logotipa projektēšana tā arī nav’t neņemiet daudz laika vai naudas maisus.

Atgādinot, labākie logotipu veidotāji tirgū ir:

 1. Wix logotipu veidotājs
 2. Drēbnieka zīmoli
 3. Kvadrāts
 4. Shopify Hatchful

Sākot jaunu vietni vai biznesu, iespējams, jums nav budžeta, lai nolīgtu profesionālu dizaineru. Vismaz ne, kamēr nepierādīsit, ka jūsu vietne var radīt trafiku un naudas plūsmu.

Izmantojot logotipu ģeneratoru, jūs varat nokļūt zemē, kas darbojas uzreiz, bez spiediena tērēt daudz (vai vispār kaut ko).

Visi mūsu labākie logotipu veidotāji var brīvi izmēģināt, un dažiem maksā. Spēlējies apkārt ar viņiem un redzi, kādus logo dizainus tu galu galā radīsi un mīli!

Wix ir fantastisks rīks, jo tas’Tas ir tik vienkārši un ērti lietojams, un tas nodrošina jums patiešām lielisku logo personalizācijas līmeni. Ja jums pietrūkst nedaudz radošu nodomu, Tailor Brands ir lieliska iespēja, jo tā faktiski izstrādā jūsu logotipu jums.

Ja jums šķiet, ka automātisko logotipu veidotāji ir pārāk ierobežoti, varat meklēt ārštata dizainerus tādos rīkos kā UpWork vai 99Designs. Tehniski prasmīgākiem lietotājiem tādi rīki kā Adobe Illustrator var palīdzēt izveidot patiešām unikālu sava uzņēmuma logotipu.

Kad esat ieguvis savu logotipu, izpildiet mājasdarbu par patentiem un preču zīmēm. Labākie tiešsaistes logotipu veidotāji arī nevarēs aizsargāt autortiesības. Ja jūs’Ja esat bizness, kas balstīts uz Amerikas Savienotajām Valstīm, dodieties caur ASV Patentu un preču zīmju biroju. Pēc tam jūs varat aizpildīt pareizās veidlapas un pieteikties uz sava dizaina aizsardzību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map