Kā noformēt produkta lapu


Produktu lapu veidnes, galvenās funkcijas un ekspertu padomi

Tātad jūs’izveidojot savu tiešsaistes veikalu – apsveicu!!


E-komercijas panākumos ir daudz soļu, sākot no augstas kvalitātes produktiem un beidzot ar skaistu galveno lapu, taču viena no vissvarīgākajām sastāvdaļām ir labi izstrādāta produktu lapa. Bez šī būtiska pat karstākos produktus neizdosies pārdot.

Kāpēc produktu lapas dizains ir tik svarīgs? Vidēji tikai 3% no tiešsaistes veikalu apmeklējumiem tiek veikti pirkumi – un milzīgi 69% iepirkumu grozu galu galā tiek pamesti.

Lai cīnītos pret šo mazāk pievilcīgo statistiku, jums pircējiem ir jāveic pēc iespējas vienmērīgāks ceļojums uz izrakstīšanos. Un tas’kur atrodami mūsu populārāko produktu lapu dizaina padomi…

7 soļi produkta lappuses panākumu gūšanai

 1. Izmantojiet augstas kvalitātes produktu attēlus
 2. Parādiet skaidru cenu
 3. Izveidojiet pārliecinošus aicinājumus uz darbību
 4. Rakstiet informatīvos produktu aprakstus
 5. Piesaistiet sociālo pierādījumu
 6. Sniedziet precīzus produktu ieteikumus
 7. Palieciet konsekventi!

Vai jums’Ja esat jauns pārdevējs vai vēlaties palielināt pārdošanas apjomus jūsu esošajā veikalā, mums ir daži padomi, kā izveidot patiesi efektīvu produktu lapu.

Mēs’Mēs iepazīstināsim jūs ar galvenajiem dizaina elementiem, kas nepieciešami uzvarētā produkta lapai, kā arī ar satriecošiem piemēriem, kas jūs iedvesmo, un detalizētiem padomiem, kā šos mīklu gabalus salikt kopā jūsu produktu lapā.

Mums pat ir dizaina veidnes, kas palīdzēs jums labākos veidus, kā izkārtot jūsu produktu lapu, ar katra dizaina reāliem piemēriem. Mēs’Lai veidotu šīs veidnes, mēs izmantojām mūsu ekspertu zināšanas, izmantojot veiksmīgu gadu pieredzi nozarē.

Vai esat gatavs radīt kaut ko skaistu? Ļaujiet’s iet

Pirms sākat

Pirms sākat produktu lapu projektēšanu, jums ir jāzina daži pamati. Galvenie no tiem ir:

 • Jūsu mērķauditorija
 • Jūsu zīmola identitāte
 • Jūsu krāsu shēma

Zinot katras no šīm jomām, jūs ne tikai atvieglosit savu produktu lapu noformēšanu, bet arī padarīs tās daudz efektīvākas. Noklikšķiniet uz zemāk esošajām ikonām, lai uzzinātu vairāk par katru apgabalu un to, kā tas var palīdzēt izveidot efektīvākas produktu lapas – pretējā gadījumā pārejiet tieši pie pirmās darbības.!

# 1. Izmantojiet augstas kvalitātes produktu attēlus

Kur jūsu produktu lapā ir produktu attēli? Virs reizes

Produktu attēliem vienmēr vajadzētu atrasties virs pārsega, jo viņi’Parasti tā ir lieta, kuru vairums klientu vēlas redzēt vispirms, lai palīdzētu pieņemt pirkšanas lēmumu. Faktiski 93% patērētāju, pieņemot lēmumus par iegādi, uzskata attēlus par būtiskiem. Lieciet viņiem lepoties ar savu produktu lapu!

Pagaidi! Ko patiesībā nozīmē virs pirmā ekrāna?

Ja kaut kas ir “virs reizes”, tas nozīmē, ka jūs don’Lai redzētu to, tā vietā, tīmekļa vietne vispār ir jāpārvietojas uz leju’Tas ir uzreiz redzams lapas augšējā daļā. Ja kaut kas ir “zem reizes”, tas nozīmē, ka, lai to atrastu, ritiniet uz leju.

Pirmais, par ko parasti domājat, plānojot produktu lapu, ir produkta fotoattēli, un tas ir pamatota iemesla dēļ. Produktu fotogrāfijas ir viena no vissvarīgākajām jebkuras produktu lapas iezīmēm – domājiet par tiem kā savas produktu lapas dizaina pamatiem.

Klienti vēlas precīzi zināt, kas tie ir’re pērk – viņi var’t neņemiet savus izstrādājumus un uzlūkojiet tos tā, it kā tie būtu reālās dzīves veikalā, taču viņi var izskatīt jūsu produktu fotoattēlus.

Jo labākas ir jūsu produktu fotogrāfijas, jo grūtāk viņi strādā, pārliecinot klientus, ka šis ir šis produkts viņiem, un jo vieglāk būs jūsu darbs. Mēs’Iepazīstināsim ar zelta likumiem, kā maksimāli izmantot savas produktu fotogrāfijas – vienkārši noklikšķiniet uz zemāk esošajām + ikonām!

Produktu fotoattēli: kurš to dara vislabāk?

Modlots – dažādu izmēru modeļu parādīšanai no vairākiem leņķiem

kā noformēt produktu lapas modcloth produkta fotokā noformēt produkta lapu modcloth produkta foto 2 Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Uzņemiet augstas kvalitātes fotoattēlus
 • Parādīti jūsu produkti no visiem leņķiem
 • Parādīti produktu varianti
 • Uzņemiet tuvplāna fotoattēlus, lai parādītu sīkāku informāciju par produktu
 • Doma par to, kā produktu fotoattēlos parādīt kontekstu

Uzzināt vairāk

 • Uzziniet vairāk par Kā nofotografēt produktus lai sāktu produktu lapas!

# 2. Rādīt skaidru cenu noteikšanu

Kur jūsu produktu lapā ir cenu noteikšana? Virs reizes

Cenām vienmēr jābūt skaidri redzamām virs pārsegadon’t neliecina jūsu klientus doties medībās, lai uzzinātu, cik maksā jūsu produkti!

Neviens negrasās iegādāties produktu, vispirms nezinot, cik tas maksā, tāpēc to’Ir laba ideja to novietot augstu lapas augšpusē. Parasti to vajadzētu novietot tuvu produkta nosaukumam vai “ielikt grozā” pogu.

Neatkarīgi no tā, cik lielisks ir jūsu produkts, pirms pirkuma veikšanas cilvēki vēlas uzzināt cenu. Tāpēc ir jēga, ka produktu lapā jums pēc iespējas skaidrāk jāparāda cenas!

Pat ja jūsu produkts ir diezgan dārgs, jums tomēr vajadzētu likt cenu lepoties ar vietu – produkta nosaukuma tuvumā vai tuvu “Pievienot grozam” poga ir gudra dizaina izvēle. Tas notiek tāpēc, ka klienti parasti tiek automātiski piesaistīti šīm zonām, padarot cenu viegli pamanāmu.

Citi veidi, kā izcelt cenu, ir:

 • Izmantojot lielāku fonta lielumu – jūsu cenai vajadzētu būt vienam no lielākajiem elementiem lapā
 • Izmantojot kontrastējošu krāsu noteikt cenu “pop”
 • Izceļot visas atlaides – parādiet sākotnējo cenu blakus jaunajai, lētākajai cenai un skaidri norādiet ietaupījumus

Ja jūsu cena nav’Tiklīdz nolaižaties produkta lapā, nekavējoties to notīriet, jums ir jāpārdomā savs dizains – sāciet, izmantojot iepriekš minētos padomus, un pēc tam pārbaudiet to draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem, lai redzētu, cik ātri viņi var pamanīt cenu.

Skaidra cena: kurš to dara vislabāk?

Made.com – par to, ka lapā ir paaugstināta cena un skaidri parādīta pārdošanas cena

kā noformēt produktu lapu made.com izcenojumi Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Jūsu produkta cenu skaidri novietojiet lapā, virs pirmā ekrāna
 • Domāts par veidiem, kā to izcelt, piemēram, krāsas un izmēra pielāgošanu

Uzzināt vairāk

 • Uzziniet vairāk par cenu noteikšanas padomiem un trikiem mūsu ceļvedī Kā noteikt produkta cenu

# 3. Izveidojiet pārliecinošus aicinājumus uz darbību

Kur jūsu produkta lapā ir aicinājumi uz darbību? Virs reizes

Aicinājums uz darbību (vai CTA) parasti ir poga vai saite, kas lietotājiem liek rīkoties labi! Piemēri ietver “Ielikt grozā” pogas, “Reģistrējieties šeit” formas un “Iepērciet kolekciju” ielūgumi.

Jūsu CTA vienmēr jāatrodas virs pārsega, jo tas’s ir būtiska daļa no reklāmguvumu iegūšanas. Ja cilvēki mīl jūsu produktu, bet var’Lai atrastu pogu, lai to faktiski nopirktu, uzmini, ko tu’Zaudēsi no pārdošanas!

Pogas Aicinājums uz darbību (vai CTA) ir kritiska klienta daļa no pārlūkošanas līdz pirkšanai. Produkta lapas galvenais mērķis ir panākt, lai pircēji noklikšķina uz jūsu CTA’Ir vērts veltīt laiku, lai to pareizi sakārtotu.

Bez CTA pircēji var’Nepievienojiet grozam savus produktus, kas viņiem patīk, tas nozīmē, ka jūs nokavējat pirkumus – kas jums ir mazāk nekā ideāli’mēģini nopelnīt!

Tas nozīmē to’Ir ļoti svarīgi, lai jūsu CTA būtu lapā augstu – tai jābūt viegli pamanāmai, viegli noklikšķināmai un viegli uztveramai. Šie ir mūsu padomi, kā maksimāli izmantot jūsu aicinājumu uz darbību:

 • Novietojiet to augstu lapas augšpusē, virs reizes – parasti blakus produkta attēlam zem pamatinformācijas par produktu tiek parādīti CTA. Jums vajadzētu spēt pamanīt CTA mazāk kā trīs sekundēs!
 • Izmantojiet spilgtu vai kontrastējošu krāsu, lai tā izceltos – tas palīdz piesaistīt uzmanību un virza klientu’s skatiens uz pogu.
 • Padariet pogu pietiekami lielu, lai noklikšķinātu – vai tas’CTA pogai vajadzētu būt lielai un pietiekami vieglai, lai pirmo reizi noklikšķinātu, piemēram, ar peli uz darbvirsmas vai ar pirkstu mobilajā telefonā.
 • Padomājiet par savu valodu – teikts vairumā produktu lapu CTA “Pievienot grozam” vai “Pērc tagad”, kas ir tiešas, komandējošas valodas piemēri. Neatkarīgi no tā, kuru tekstu izvēlaties, pārliecinieties, ka tas skaidri pasaka klientam, kādas darbības viņš veic, noklikšķinot uz pogas.

Aicinājums rīkoties: kurš to dara vislabāk?

Netflix – perfektai krāsu shēmas izmantošanai, lai tā CTA izceltos

kā noflix aicinājumu uz darbību noformēt produktu lapu Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Nolēma, kur produkta lapā ievietot CTA pogu
 • Paredzēta liela, spilgta, viegli pamanāma poga
 • Domāju par formulējumu jūs’Jums būs jūsu CTA, lai mudinātu klientus noklikšķināt

Uzzināt vairāk

Apskatiet mūsu Kā uzrakstīt aicinājumu uz darbību ceļvedis, kā uzzināt, kā uzrakstīt efektīvāku un pārliecinošāku produkta lapas kopiju.

# 4. Rakstiet informatīvos produktu aprakstus

Kur jūsu produktu lapā ir produktu apraksti? Virs un zem reizes

Produktu apraksti klientiem sniedz vairāk informācijas par produktu, nekā tikai attēls var sniegt. Tā’Ir laba ideja, lai virs atloka būtu īss un salds produkta apraksts, kuru būtu viegli ātri skenēt, un pēc tam garāka, detalizētāka versija tālāk lapā klientiem, kuri vēlas iegūt vairāk informācijas.

Produktu apraksti ir kā sastatnes, kas veidotas ap jūsu produktu attēliem – tie atbalsta produktu fotoattēlus, palīdzot klientam saprast, kas ir produkts un kāpēc viņam tas ir jāpērk.

Īsi sakot, produktu apraksti ir jūsu iespēja pārliecināt un patiešām pārdot produktu, it kā jūs veikalā stāvētu blakus klientam.

Lielākā daļa pircēju meklē ātras, vienkāršas un skenējamas produktu lapas, tāpēc, lai sēdētu virs pārsega blakus produktu attēliem, jums vajadzētu uzrakstīt īsu, īslaicīgu un mīļu aprakstu. Pēc tam, lapas augšpusē, jums var būt nedaudz garāks, detalizētāks apraksts, kas iekļūst produkta iekšpusē un trūkumā.

Produktu apraksti: kurš to dara vislabāk?

Sulīgs – par auditorijas pazīšanu un radošumu, lai palīdzētu klientiem iedomāties produktu

kā noformēt produktu lapu sulīgu produkta aprakstu Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Apskatīja labāko produktu aprakstu izvietojumu
 • Uzrakstīja īsu, īslaicīgu aprakstu un garāku, detalizētāku versiju
 • Sekojiet mūsu galvenajiem padomiem, kā rakstīt efektīvus produktu aprakstus

Uzzināt vairāk

 • Vai vēlaties vairāk padomu, kā izveidot labākus produktu aprakstus? Iepazīstieties ar mūsu galveno ceļvedi Kā uzrakstīt produktu aprakstus sīkāk.

# 5. Piesaistiet sociālo pierādījumu

Kur jūsu produkta lapā atrodas sociālais pierādījums? Virs un zem reizes

Jums vienmēr vajadzētu parādīt produktu’Zvaigžņu vērtējums virs pārskata, jo tas ir svarīgs pārdošanas punkts, kuru vairums pircēju vēlas redzēt uzreiz. Tā’Pēc tam ir svarīgi, lai visas klientu atsauksmes būtu zemāk par lapu, ja pircēji vēlas pārlūkot to, ko citi cilvēki ir teikuši par produktu.

Sociālais pierādījums ir parādība, kad cilvēki, visticamāk, kaut ko dara (vai pērk), jo redz, ka citi rīkojas tāpat. Tā’Tāpēc mēs pievienojamies rindām aizņemtiem restorāniem un vēlamies ļaudīm, un tas arī notiek’kāpēc klientu atsauksmes un vērtējumi ir tik svarīgi.

Vai jūs zinājāt, ka 97% patērētāju apgalvo, ka tiešsaistes pārskati ietekmē viņu lēmumus par pirkumu?

Tas’s kāpēc tā’Ir vitāli svarīgi, lai kaut kāda veida sociālais pierādījums būtu virs pirmās reizes, lai tas’Tas ir uzreiz redzams tiešsaistes pircējiem. Populārākais veids, kā uzrādīt sociālo pierādījumu, ir produkta parādīšana’Zvaigžņu vērtējums blakus produkta nosaukumam.

Tā kā šis dizaina izkārtojums ir tik izplatīts, jūsu klienti gaidīs, ka tūlīt redzēs zvaigznītes, tāpēc nevajag’t neliek viņiem to meklēt!

Jums jāiekļauj arī klientu atsauksmes tālāk lapā, lai pircēji varētu viegli redzēt, vai produkts ir populārs un kāpēc citi to iecienījuši. Tas ir ļoti svarīgi, jo klienti uzticas klientu atsauksmēm 12 reizes vairāk nekā pārdevēja uzrakstītie produktu apraksti!

Galvenais padoms!

Dons’t neizdzēst vai ignorēt negatīvas atsauksmes – tā uzvarēja’t neveicina nekādas priekšrocības ar klientiem. Tā vietā vienmēr pieklājīgi atbildiet uz sūdzībām un pēc iespējas ātrāk un profesionāli atrisiniet visus jautājumus. Tas iedvesmos klientus’ pārliecība par jūsu biznesu!

Citi sociālā pierādījuma piemēri, kurus varat izmantot savā produktu lapā:

 • Brīdinājumi par zemu akciju daudzumu – tas rada steidzamību un rada bailes no palaišanas!
 • Ziņojums, kurā pircējam norādīts, cik daudz citu klientu ir skatījuši vai iegādājušies šo produktu pēdējās stundas laikā – tā darbojas kā virtuāla rinda vai pūlis, un pircējam parāda, ka par produktu interesējas arī citi cilvēki.
 • “Klienti arī apskatīja / nopirka” produktu ieteikumi – tas apvieno sociālo pierādījumu ar savstarpējo pārdošanu un ir lielisks veids, kā noturēt pircēju veikalā.

Sociālais pierādījums: kurš to dara vislabāk?

Amazon – lai klientu vērtējumi un atsauksmes tiktu ievietoti produktu lapu centrā

kā noformēt produkta lapu amazon sociālais pierādījums Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Produkta lapas noformējumā tiek ņemti vērā zvaigznes vērtējumi un atsauksmes
 • Pārdomājiet citus veidus, kā produktu lapām pievienot sociālo pierādījumu

Uzzināt vairāk

 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par sociālā pierādījuma spēku un uzlabot savu mārketingu, kamēr esat?’re pie tā? Iepazīstieties ar mūsu infografiku Kā tiešsaistes pārskatus izmantot dažādu paaudžu tirgum par dažiem pārsteidzošiem faktiem!

# 6. Sniedziet precīzus produktu ieteikumus

Kur jūsu produktu lapā ir produktu ieteikumi? Zem reizes

Produktu ieteikumi ir noderīgs un efektīvs veids, kā noturēt klientus jūsu vietnē, palielināt katra darījuma vērtību un radīt personalizētāku iepirkšanās pieredzi. Tomēr produktu ieteikumi nav izstrādāti’t ir būtiska, lai piesaistītu klientus reklāmguvumiem, un var pat novērst uzmanību no viņu izstrādājuma’šobrīd skatos.

Tas’Tāpēc produktu ieteikumus vislabāk novietot zem pārsega.

Tātad, jūsu klients ir pievienojis produktu grozam! Bet ko tagad? Viņi var vienkārši izbraukt vai bezmērķīgi noklikšķināt uz citiem jūsu produktiem. Tas’tas ir labi, bet kas būtu, ja būtu labāks veids, kā klientus saglabāt iepirkšanos pēc viena produkta apskatīšanas?

Sveicināti produktu ieteikumos!

Padomājiet par šiem, piemēram, par automātiskās atskaņošanas videoklipiem vietnē YouTube, kur jūs ejat skatīties atsevišķu videoklipu un pēc tam trīs stundas vēlāk atrodaties, skatoties, kā kaķi nokauj brilles pie galdiem. Produktu ieteikumi piedāvā dažādus produktus, kas klientam varētu patikt, pamatojoties uz to, kas viņiem patīk’šobrīd skatos.

Ja varat sniegt precīzus un noderīgus produktu ieteikumus, tas’Tas ir lielisks veids, kā nodrošināt vēl vienu pirkumu – un klienta turēšanu uz vietas, pat ja viņš to nedarīja’tas patīk pirmais produkts, kuru viņi apskatīja.

Amazon ir neapstrīdams līderis, runājot par produktu ieteikumiem – vai jūs kādreiz esat viņu iesūcis “Ieteicama jums” karuseļi? Alternatīvas ir:

 • “Arī klienti nopirka” sarakstus
 • “Līdzīgas preces” ieteikumi
 • “Labākie ieteikumi jums” ieteikumi

Jūs pat varat mudināt vairāk cilvēku izveidot kontu jūsu veikalam, apsolot labāk pielāgotus ieteikumus – tas rada personalizētāku iepirkšanās pieredzi un var arī palielināt iesaisti.

Galvenais padoms!

Ja jūs’re tikai iesākumam un don’Ja nevēlaties kļūt pārāk tehnisks, e-komercijas veidotāji, piemēram, Shopify, dažās no tēmām iekļauj produktu ieteikumu sadaļas. Tas nozīmē to’s jau ir iebūvēts jūsu veikalā, kad sākat celtniecību!

Vēl viens produktu ieteikšanas veids ir citu fotoattēlu izstādīšana produktu fotoattēlos. Piemēram, modelim var būt zābaki un svārki, kā arī džemperis, un klienti to var “iepērkas izskatu” vai “pabeigt komplektu” – un pa ceļam piepildiet viņu grozu!

Produktu ieteikumi: kurš to dara vislabāk?

ASOS (tāpēc, ka mēs varam’t ielieciet Amazon divreiz!) – lai pārliecinātu klientus pabeigt izskatu

asos produktu ieteikumi Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Iestatiet produktu ieteikumus
 • Tika meklēti dažādi veidi, kā reklamēt saistītos produktus
 • Nolēma, vai vēlaties pats kodēt ieteikumus, izmantot lietotni vai sākt ar e-komercijas veidotāju

# 7. Palieciet konsekventi!

Labi, tas nav’t faktiska dizaina iezīme, kas jums jāiekļauj produktu lapās, taču tas ir svarīgs dizaina noteikums…

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties visas šīs funkcijas ieviest savā produktu lapā (ko mēs ļoti iesakām), pievienojat ekstras vai vienkārši izvēlaties galvenos elementus, jūsu produktu lapām vienmēr jābūt konsekventām.

Lai ko jūs darītu, don’Nesmalciniet un mainiet dizaina izvēli, jo tas mulsina klientus un novērš uzmanību no jūsu izstrādājumiem!

Cita starpā tas attiecas uz:

 • Krāsas
 • Fonti
 • Attēlu izmēri
 • Lapas struktūra (t.i., kā viss tiek izkārtots)
 • Balss tonis (produktu aprakstos utt.)

Tagad, kad mēs’Veiksmīgi iepazīstinot jūs ar vissvarīgākajiem elementiem, kas ir jūsu produkta lapā, jums varētu būt interesanti, kā tieši jūs’re, domājams, lai tie visi būtu kopā. Nu, kā tas notiek, tas’s tieši tas, ko mēs’es tev parādīšu nākamo!

Kā izkārtot savu produktu lapu

Tātad, jūs’Esam ieguvuši visus būtiskos elementus – produktu fotoattēlus, cenas, aprakstus, sociālo pierādījumu un vēl visu, kas ir gatavs lietošanai. Bet to visu salikšana vienā lappusē var šķist nedaudz apgrūtinoša – jūs vēlaties izvairīties no jucekļa, vienlaikus ļaujot visiem svarīgajiem materiāliem spīdēt.

Par laimi, mēs’esat ieguvis dažus nozares noslēpumus, lai dalītos ar jums tajā’Jūs daudz vienkāršāk saliksit produkta lapu. Mēs’jūs dalīsities ar jums trīs labāko produktu lapu veidnēs un palīdzēsit izlemt, kura jums ir vispiemērotākā!

1. veidne: universālā produkta lapa

Vislabākais jaunajiem pārdevējiem, piemērots jebkura veida izstrādājumiem

kā noformēt produktu lapas universālo veidni 1

Šis produktu lapas dizains ir visizplatītākais, tāpēc jūs’Droši vien to atzīšu!

Kāpēc tas darbojas tik labi? Tā kā cilvēki lasa no kreisās un labās puses, viņi vispirms redz produkta attēlu – ja viņiem patīk tas, ko viņi redz, tad viņi’Aplūkosim lapu, lai uzzinātu vairāk par produktu un noskaidrotu, vai viņi to vēlas iegādāties.

Jūs’Jūs pamanīsit, ka produkta nosaukums, cena, zvaigznītes un “Pievienot grozam” Visi CTA tiek parādīti augstu lapas augšpusē.

2. veidne: uz attēlu orientēta produkta lapa

Vislabāk radošiem vai vizuāli pievilcīgiem izstrādājumiem, piemēram, rotaslietām, mākslai vai mēbelēm

kā noformēt uz produkta lapu orientētu 2. veidni

Šī veidne ir ideāla, ja vēlaties demonstrēt savus produktus, jo fotoattēli ir produkta lapas galvenā uzmanība. Ja izvēlaties šo dizainu, jums jāpārliecinās, ka jūsu fotoattēli ir visaugstākās kvalitātes!

Šis ir patiešām pievilcīgs veidnes dizains, kas jūsu produktus izvirza lapas priekšplānā – klienti pēc tam var turpināt lapu uz leju, lai uzzinātu vairāk informācijas. Neskatoties uz to, viss svarīgais ir vairāk nekā reizes, padarot dzīvi vieglāku ikdienas pārlūkprogrammām.

Dons’Ja jūs izvēlaties šo veidni’pārdod produktus, kas nav izstrādāti’t, ko pārdod pēc viņu izskata – tāpēc pārbaudiet trešo veidni!

3. veidne: uz funkcijām orientēta produkta lapa

Vislabāk piemērots funkcionāliem izstrādājumiem, kas vairāk paļaujas uz funkcijām, nevis izskatu, piemēram, tehniskajiem un DIY rīkiem

kā noformēt uz produkta lapu orientētu 3. veidni

Šī produktu lapas veidne ir ideāla, ja jūsu produkti’ funkcijas ir pārdošanas punkts, nevis to vizuālā estētika. Kā piemērus var minēt tehnoloģijas, digitālās ierīces un mehāniskos instrumentus – visu, kur tā darbība ir galvenais pirkuma iemesls.

Šī veidne koncentrējas uz produkta aprakstu un specifikāciju, vispirms pievēršot uzmanību īpašībām. Izstrādājumu attēli kalpo rakstiskas informācijas dublēšanai, nevis tradicionālajai taktikai, ka produktu fotoattēli tiek izvirzīti centrā.

Ja izvēlaties šo veidni, jūs’Jums būs jāpievērš īpaša uzmanība jūsu rakstiskajam saturam – jums’jūs neizmantojat attēlus, lai vilinātu klientus, bet gan produktu aprakstus. Pārliecinies, ka tu’ir informatīva, aprakstoša un nekavējoties risina visus jautājumus vai problēmas, kas klientam var rasties.

Roundup mūsu iecienītākās produktu lapas

Tagad jūs zināt galvenās produktu lapas daļas un trīs labākos veidus, kā šīs daļas salikt. Tā’Tā ir kā finierzāģis, kas nopelna naudu, kad to pareizi saņemat!

Mēs nevarējām’t neatbalstīsit dažu labāko produktu lapu no tiešsaistes veikaliem tīmeklī apkopošanu, lai jūs tos varētu izmantot kā iedvesmu. Daži no viņiem atbalsta produktu videoklipus, bet citi pārdomā, kā parādīt produktu ieteikumus. Jebkurā gadījumā viņiem visiem izdodas izveidot patiesi satriecošas produktu lapas.!

Bellroy

labāko produktu lapas bellroy

Bellroy nonāk tradicionālā produkta attēla vietā ar automātiskas atskaņošanas video. Tas paveic lielu darbu, sniedzot klientam visu būtisko informāciju virs pirmā ekrāna, nepārblīvējot produkta lapu.

Nordstrom

labāko produktu lapas nordstrom

Nordstrom iziet no tā, lai palīdzētu klientam pieņemt labāko lēmumu, sākot no papildu aprīkojuma informācijas sniegšanas līdz interaktīvam “Kurš izmērs man der?” viktorīna. “Cilvēki arī ir apskatījušies” sadaļa labajā pusē un citu pircēju skaits, kas skata preci, nodrošina lielisku sociālo pierādījumu.

Fabletics

labāko produktu lapu fabletics

Fabletics sniedz skaidru informāciju par to, kāda izmēra modeli valkā, kā arī nodrošina kontekstu fotoattēlā, izceļot produkta galveno ieguvumu – faktu, ka tam ir kabatas! Piedāvājot lētākas cenas VIP dalībniekiem, tiek veicināta reģistrēšanās, un aicinājums uz darbību izceļas bez pārāk kliedzoša.

Liela savvaļas doma

labāko produktu lapas lielas, savvaļas domas

Big Wild Thought sajauc savas produktu lapas dizainu, ievietojot produkta fotoattēlu kreisajā pusē un pielāgošanas iespējas kreisajā pusē. Pogu izmantošana padara produkta izvēli par ļoti ērtu, savukārt iespēja pievienot grozu vai uzreiz iegādāties, izmantojot PayPal, ir lielisks veids, kā samazināt pamesto groziņu skaitu.!

Kopsavilkums

Mēs’mēs apskatījām vissvarīgākās un būtiskākās funkcijas, kas jāiekļauj jūsu produktu lapā, sākot no produktu fotoattēliem un beidzot ar klientu pārskatiem, kā arī aprakstījām labākos veidus, kā izkārtot produktu lapas dizainu..

Nevar izveidot efektīvu produktu lapu’t kaut kas jums’iespējams, tiks paveikts vienā sēdē, tāpēc šeit’s apraksts par galvenajām lietām, kas jāatceras, izstrādājot produkta lapu:

Kā noformēt produkta lapu: 7 soļu atkārtojums

 1. Izmantojiet augstas kvalitātes produktu attēlus
 2. Parādiet skaidru cenu
 3. Izveidojiet pārliecinošus aicinājumus uz darbību
 4. Rakstiet informatīvos produktu aprakstus
 5. Piesaistiet sociālo pierādījumu
 6. Sniedziet precīzus produktu ieteikumus
 7. Palieciet konsekventi!

Citas svarīgas funkcijas ir pielāgošanas iespējas, nosūtīšanas un atgriešanas informācija, kā arī FAQ sadaļa. Pastāv trīs galvenās veidnes, kuras varat sekot atkarībā no pārdoto produktu veida, un daudz bezmaksas e-komercijas veidņu, kas palīdzēs sākt darbu ar jūsu dizainu..

Atcerieties, ka jebkuras produktu lapas galvenais mērķis ir pārliecināt klientus pievienot produktu grozam un pēc tam pabeigt pirkumu – tāpēc vienmēr noformējiet klientu projektēšanas lēmumu priekšplānā..

Laimīgu projektēšanu un pārdošanu – jūtieties brīvi atgriezties un paziņojiet mums, kā jums klājas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me