Kāpēc jums nevajadzētu nolīgt vietņu dizaineru

Kāpēc neiznomāt vietņu dizaineruKo es’Es drīz sacīšu, ka tas dažus cilvēkus kaitinās, bet es ļoti uzskatu, ka tas jāsaka tā, kā es’mēs jau iepriekš esam izdarījuši šo dārgo kļūdu.


Jūs don’vispār nav jāalgo vietnes dizainers.

“Cik DARE jūs sakāt, vietņu dizaineri ir bezjēdzīgi… kā tu uzdrošinies!!”

Paņemiet numuru sir (vai ma’am) – mana sieva ir mājas lapas dizainere, tāpēc viņa pirmo reizi iedod man ar galvu ar galvu ar Chanel somu (sarūsējis skrūvgriezis’t viņas stils… viņa’galu galā esmu dizainers.)

Es tiešām don’t nav nāves vēlēšanās – tāpēc vienkārši uzklausiet mani.

Es gribu jums pastāstīt ātru (un traģisku) stāstu par Stīvu:

Stīvs ienīst savu 9 līdz 5 darbu.

“Dzīvei ir jābūt labākai par šo.” Viņš turpina stāstīt pats par sevi.

Vidēji dienā viņam ir nepieciešama IV, lai nepārtraukti pilētu kofeīnu vēnās, lai viņš to varētu pagatavot visu dienu.

Viņš lasīja par to, kā daudzi cilvēki izlaida žurku sacensības, uzsākot tiešsaistes biznesu. Pilnīgas izmisuma dēļ viņš nolēma šo vietni pārdomāt.

Pirmais, ko Stīvs vēlas darīt, ir nolīgt tīmekļa dizaineru, lai izveidotu vissatriecošāko vietni, ko viņš varēja atļauties – 3000 USD..

Pēc pusotra mēneša turp un atpakaļ ar savu dizaineri viņš beidzot atklāj savu jauno, īpaši izstrādāto vietni. Viņam nav šaubu, ka viņa vienreizējā vietne iegūs trafiku un pārdošanas apjomus, par kuriem viņš samaksāja!

Mēneši pagājuši, bez pārdošanas – cilvēki tik tikko varēja atrast viņa vietni Google!

Stīvs ir tik apjukuši – “Mana mājas lapas dizains ir dārgāks un labāk izskatās nekā jebkurš no maniem konkurentiem! Viņu vietnes izskatās kā kaut kas no 90’s un don’t nav nevienas no lieliskajām funkcijām, kāda ir manai vietnei! Kāpēc es nesaņemu nekādu pārdošanu vai trafiku??”

Šis ir ļoti izplatīts stāsts, kurā dalās daudzi neveiksmīgi tiešsaistes uzņēmēji.

Skumji ir tas, ka mēs bijām mēs!

Tas bija mēs atpakaļ 2010. gadā, kad piedzīvoja neveiksmi mūsu pirmajā tiešsaistes biznesa projektā.

Šeit’s akmens aukstā patiesība – tas nebija mūsu mājas lapas dizains’s vaina. Tā’s bija MŪSU vaina. Man joprojām ir sāpīgi pastāstīt jums mūsu stāstu…

Tātad, kāpēc mums neizdevās?

Veiksmīga tiešsaistes biznesa veidošanai ir DAUDZ. Tādas lietas kā izpratne par to, ko potenciālie klienti patiesībā vēlas, satura mārketings, apmaksāta reklāma, pārdošanas piltuves, reklāmguvumu optimizācija, meklētājprogrammu optimizācija un vēl daudz vairāk.

Tas viss prasa laiku un centību mācīties un eksperimentēt.

Neskatoties uz visām neskaidrībām, vietņu dizains šķita vienīgais, ko mēs tagad varam kontrolēt un paveikt. Mēs varam mest naudu vietnes dizainerim un panākt to ar minimālu darbu.

Tātad, tāpat kā nobijies, mazie bērni, mēs paslēpāmies aiz mūsu īpaši izveidotās vietnes un lūdzām interneta dieviem, lai mūsu vietne automātiski maģiski sāktu iegūt trafiku un radītu miljons dolāru – milzīga kļūda.

Iet uz priekšu un smieties par mums… mēs to noteikti esam pelnījuši!

Tas ir iemesls, kāpēc es don’nevēlaties, lai jūs pieļautu tādas pašas kļūdas kā mēs.

Mēs atklājām vietņu veidotāji kad bija par vēlu, bet mēs’re šeit, lai palīdzētu jums nepieļaut tās pašas kļūdas. Iepazīstieties ar mūsu izlasēm tabulā zemāk. Tās visas dažu stundu laikā var palīdzēt izveidot stilīgu vietni bez profesionāla dizainera cenu zīmes.!

Mēs paši veicam izpēti, lai izlemtu, kurš vietņu veidotājs ir vislabākais dažādiem mērķiem. Izmantojiet mūsu viktorīnu, lai iegūtu ieteikumu’s personalizēts jūsu vajadzībām.

Es’Es nesaku, ka vietņu dizaineriem nav vietas vietņu veidošanas pasaulē – viņi noteikti to dara un viņi var spēlēt lielu lomu.

Es’Es saku, ka ir īstais laiks LAIKAM īrēt vietņu dizainerus – un tas arī ir’Tas nav tad, kad jūs tikai sākat savu biznesu.

Izvēlieties vietnes veidotāju un nopelniet naudu tiešsaistē jau šodien

Kāda veida vietni vēlaties izveidot?

izveidot vietni veidot tiešsaistes veikalu Tīmekļa vietnes tiešsaistes veikals

Kas’s Laba dizaina jēga, ja jūsu biznesa ideja iesūcas?

Labi izskatīta vietne var palīdzēt jums reklamēt savu zīmolu un palielināt vietnes apmeklētāju uzticību jūsu biznesam.

Nemaz nerunājot par labi izstrādātu izkārtojumu, var uzlabot jūsu apmeklētājus’ pieredze.

Skaista vietne ļauj jūsu biznesam izskatīties likumīgāk.

Ja apmeklējāt veikalu lielveikalā, kas acīm šķita nekārtīgs un sāpīgs, jūsu pirmais (un paliekošais) iespaids ir tāds, ka veikals, iespējams, nav labs.

Ātri spriest? Tas’s ir tikai cilvēka daba un es’Es vienkārši esmu par to godīgs (un tā vajadzētu arī jums!)

Tik labi dizaina darbi… bet TIKAI, ja darbojas jūsu bizness.

Aste vilkās suni

Vai esat dzirdējuši par šīm frāzēm??

“Aste vicina suni.”

Vai

“Iedurot pajūgu zirga priekšā.”

Viņi izklausās mazliet komiski un padarīs sliktākās filmas KATRAM.

Bet šajos smieklīgi skanīgajos teicos ir arī atsvaidzinošas patiesības.

Tie būtībā nozīmē svarīgu lietu novietošanu nepareizā secībā.

mājas lapas dizaina programmatūra - groza zirgs

Sunim jānovelk aste, un zirgam jāatrodas ratiņu priekšā.

Kāpēc jūs varētu apsvērt iespēju simtiem vai pat tūkstošiem dolāru iztērēt pielāgotajam tīmekļa vietnes dizainam, PIRMS, lai droši zināt, ka jūsu bizness var nopelnīt?

Nav’t izklausās tikpat muļķīgi kā aste, kas vilina suni?

Klausieties, ir īstais laiks, lai naudu un enerģiju iztērētu dizainā. Bet tam jābūt PĒC tam, kad zināt, ka cilvēki maksās jums par jūsu produktiem vai pakalpojumiem – neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne izskatās vienkārši piemērota, vai tā’godalgotā.

Jūs varat’Neveidojiet ilgtermiņa, dzīvotspējīgu biznesu, pilnībā paļaujoties uz jūsu vietnes seksualitāti.

Ja tas’s vienīgā konkurences priekšrocība, kāds cits iemet vēl vairāk naudas savā vietnē un “ārēji seksīgs” tavs (drausmīga vārdu izvēle, es zinu).

Ja tas’jūsu stratēģija, es’man žēl teikt, ka jūsu bizness cietīs ļoti traģiski.

Tas ir tik svarīgs vēstījums mums’mēs esam cietuši caur sevi, tāpēc es’Es to teikšu vēlreiz….

Jūsu biznesa fonds nav veidots, pamatojoties uz tā tīmekļa vietnes dizainu. Tātad don’t neizmantojiet savus ietaupījumus kaut kam tādam, kas tā nav “misijai kritisks”.

Jūsu mājas lapas noformējumam pagaidām ir jābūt pietiekami labam. Es’Es to izvērsīšu zemāk.

Tā vietā koncentrējiet savu laiku, enerģiju un naudu uz kritiski svarīgiem uzdevumiem, piemēram:

 • Runājot ar potenciālajiem klientiem, lai saprastu, kādas problēmas patiešām ir jāatrisina, nevis tās, kuras, jūsuprāt, ir jāatrisina. Patiešām klausieties viņu teikto un mēģiniet nebūt neobjektīvi pret saviem uzskatiem.
 • Jūsu produktu / pakalpojumu izstrāde, lai atrisinātu viņu problēmas.
 • Jūsu produktu / pakalpojumu reklamēšana.
 • Uzziniet, kā labāk sazināties, lai rezonētu ar mērķa klientiem (ja varat’Pārlieciniet viņus, ka jūs varat atrisināt viņu problēmas’jums būs grūti gūt panākumus).

Manuprāt, šie uzdevumi ir daudz svarīgāki par to, kā izskatās jūsu vietne.

Klausies – es’Es nesniedzu jums atļauju nejauka izskata vietnei. Tas’s nav mana jēga.

Ko es’Es saku, ka jūsu vietnei vienkārši ir jāizskatās pietiekami labi, lai jūs varētu atvēlēt vairāk resursu sava biznesa veidošanai (savas vietnes vietā).

Faktiski ir veidi, kā izveidot labu (bet ne vislabāko) tīmekļa vietni, kas darbojas – BEZ iztērējot vairāk nekā USD 30 – USD 50….

Kā sākt ar labi izskatītu vietni
Neiedziļinoties pensijas fondos

Es vēlos, lai jūs saprastu, ka vietne ir tikai rīks. Tas’s tas.

Jūsu vietne NAV jūsu bizness. Jūsu bizness ir tas, ko jūs varat piedāvāt saviem mērķa klientiem, lai faktiski atrisinātu viņu problēmas.

Jūsu vietne ir tikai komunikācijas līdzeklis – periods.

Ja vari’Piedāvā labu produktu / pakalpojumu, kas faktiski var atrisināt problēmas, tas tā nav’Nav svarīgi, kā jūsu vietne izskatās dienas beigās.

Tagad, kad es’ve piekaujāt šo zirgu līdz nožēlojamai nāvei, ļaujiet’s runā par to, kā virzīties uz priekšu.

Tātad, kā jūs ātri, viegli un lēti izveidojat vietni, un kam ir tāds dizains’ir pietiekami labs, lai paveiktu darbu?

Ne pārāk sen, jūs’d) jums ir jāpieņem darbā dizainers vai kodētājs, lai palīdzētu jums izveidot vietni (ja vien jūs to neveicat)’domājiet pavadīt laiku, lai iemācītos kodēt un visus tehniskos elementus, kas nāk ar mājas lapas veidošanu).

Mūsdienās jūs faktiski don’Lai būtu labi izskatīga un funkcionāla vietne, jums nav jāzina, kā kodēt, un nav jāuztraucas par visām tehniskajām galvassāpēm.

(Rezultāti ņemti no 1881 aptaujātajiem respondentiem)

Ir tīmekļa vietņu veidotāji, kas dod jums iespēju “vilkt un nomest” savu ceļu uz savu pirmo vietni un piedāvājiet plašu bezmaksas dizaina veidņu klāstu, lai palīdzētu jūsu vietnei izskatīties reprezentatīvi, vai “pietiekami labs”.

Kāpēc neiznomāt vietņu dizaineru - velciet un nometiet

Šiem vietņu veidotājiem ir ļoti pieņemamas cenas, un lielāko daļu no tiem jūs pat varat izmantot bez maksas (ar jaunināšanas iespējām, lai piekļūtu vairāk funkcijām)..

Apmaksātajiem plāniem tie aptuveni svārstās no USD 5 mēnesī līdz USD 20 mēnesī (ne-e-komercijas plāniem) un no 25 USD līdz 299 USD par uz e-komerciju vērstiem plāniem (lai gan jums vajadzētu sākt no 25 USD mēnesī plāna un migrēt tikai ja jūs saņemat daudz pārdošanas).

Viņi sniedz jums īpašu diennakts atbalstu, un viņi to arī nodrošina’Re ir diezgan ērti lietojams, mazāk nekā dienas laikā jūs pat varat publicēt savas vietnes pirmo versiju.

Nav’t šī izklausās daudz apetītīgāk nekā noformējot dizaineru simtiem vai tūkstošiem dolāru un vismaz mēnesi nogaidiet, pirms esat kaut ko publicējis?

Nemaz nerunājot par saspringto darbā pieņemšanas procesu un jautājumu par to, vai jūs’es izdarīju pareizo izvēli.

Kāpēc neiznomāt vietņu dizaineru veidnesVietņu veidotāji piedāvā jums bezmaksas, profesionāla izskata dizaina veidnes. Noklikšķiniet, lai redzētu šos no Wix

Labi, es zinu, ka es’Es lieku šiem vilkt & Pilsoņu vietņu veidotāji izklausās, ka viņiem ir haoss virs galvas, un viņi nevar rīkoties nepareizi.

Godīgi sakot, viņiem ir ierobežojumi, un viņi to var’t dari visu.

Šeit runa ir par to, ka pastāv iespēja, ka jūs varētu izaugt no šiem spēkiem & nometiet vietņu veidotājus, viņi ir pietiekami labi, lai izveidotu lielāko daļu, ja ne visas starta vietnes.

Daži velk & Būvuzņēmējiem pat ir iespējas rīkoties ar pieaugošām vietnēm, un ir absolūti iespējams ar viņiem vadīt veiksmīgu un nobriedušu biznesu.

Ar šiem velciet & nometiet vietņu veidotājus, ja pārdomājat, to varat viegli izdarīt “samazināt zaudējumus” tā sakot, būt “ārā” varbūt 50 USD (un mazliet no sava laika, protams).

Tā’Viss ir saistīts ar riska pārvaldību – it īpaši, ja jūs pirmo reizi sākat darbu ar ierobežotu budžetu.

Velciet & Drop vietņu veidotāji – palīdz jums izveidot vietni, nepārkāpjot banku

Ļaujiet’ātri apkopo, kāpēc izmantot velciet & nometiet vietņu veidotāju< jums ir jēga, ja atrodaties sava biznesa sākuma posmā.

 • Jūs varat sākt “pietiekami labs” vietne mazāk nekā dienā – tā jūs uzvarējāt’t nav tehnoloģiju piesātināts un jāgaida nedēļām ilgi, lai kaut ko izveidotu un darbotos.
 • Jūs varat atvēlēt vairāk sava budžeta, laika un enerģijas citam “misijai kritisks” tādus uzdevumus kā produktu izstrāde, mērķa tirgus izpēte, jūsu produktu / pakalpojumu mārketings utt.
 • Vietnē varat veikt izmaiņas lidojuma laikā, tā vietā, lai gaidītu vai paļautos uz kādu citu, lai veiktu šīs izmaiņas.
 • Jūs varat pārvaldīt savus finanšu riskus, jo šie vietņu veidotāji nepavisam nav dārgi.
 • Viņi’re arī neticami viegli izmantot

Mans vispārējais īkšķa noteikums ir tas, ka, ja jūs vēl neģenerējat pozitīvas NET naudas plūsmas, kas mēnesī ir apmēram USD 1000 un lielākas, jūs ietilpst šajā sākuma posmā.

Ja jūs veidojat kaut kādu naudas plūsmas līmeni zem USD 1000 mēnesī, es uzskatu, ka jums vajadzētu reinvestēt naudu savā biznesā, kas’s NAV saistīts ar dizainu.

Piemēram, apsveriet iespēju pieņemt darbā nepilna laika palīgu, lai noņemtu no rokām ikdienišķus un neproduktīvus uzdevumus.

Pat kaut kas tik vienkāršs kā mājas tīrīšanas palīgs var ietaupīt stundas nedēļā. Tā’Tas ir ne tikai ietaupītais laiks’garīgo un fizisko enerģiju, kuru varat novirzīt savam biznesam.

Tas’s ir tikai nejaušs piemērs un es’Esmu pārliecināts, ka vari padomāt par daudziem citiem mazāk produktīviem uzdevumiem’d dod priekšroku ārpakalpojumiem.

Atpakaļ pie vietņu veidotājiem.

Bez turpmākas piepūles šeit ir labākie vietņu veidotāji tirgū šodien.

1. Shopify: Labākais e-komercijas vietņu veidotājs

2. Wix: Labākais vispārējais elastīgo vietņu veidotājs

3. Kvadrāts: Labākais uz dizainu orientēts vietņu veidotājs

4. Weebly: Vienkāršāk lietojams vietņu veidotājs

# 1 Shopify – labākais e-komercijas vietņu veidotājs

Shopify padara tiešsaistes veikala iestatīšanu ļoti vienkāršu.

Parasti lielākajai daļai e-komercijas vietņu ir jābūt mitinātām pašiem, tas nozīmē, ka jums būs jāpārvalda visi tehniskie uzdevumi, veidojot veikalu. Jūs’d jāzina, kā kodēt un spēlēt savu lomu “IT menedžeris” lai saliktu dažādas pārdošanas funkcijas.

Nevis ar Shopify – viņi’Jūs esat vienkāršojis visu procesu.

Kāpēc neiznomāt vietņu dizaineru - ShopifyNoklikšķiniet, lai redzētu Shopify

Šeit’s, kas man patīk par Shopify:

 • Viņi ir a “mitināts risinājums” – viss, kas jums jādara, ir pierakstīties, izmantojot savu e-pasta adresi, un viņi par visu pārējo rūpējas (piemēram, vietnes drošībā, serveru konfigurēšanā un optimizācijā, visu pārdošanas rīku un iepirkumu groza integrēšanā jums, lai jūs’tie nav jāsadala kopā).
 • Viņi piedāvā jums pievilcīgus veikala dizainus – tāpēc jūs don’Jums nav jāpieņem darbā kāds, lai kaut ko pielāgotu jums.
 • Diennakts tālrunis, e-pasts un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts! Tas’patīk, ka pilna laika tehniskā komanda strādā pie jums!

Tā’Nav pārsteigums, ka Shopify ir labākais e-komercijas veidotājs tirgū šodien.

Vairāk nekā 500 000 tirgotāju maksā Shopify, lai tie darbinātu savus veikalus (šeit ir daži piemēri), un Shopify ir palīdzējis apstrādāt vairāk nekā 40 miljardu dolāru vērtus pārdošanas apjomus – tas ir’s ir aptuveni 80 000 USD vienam tirgotājam.

Man ļoti patīk Shopify, jo mazāk nekā dienas laikā jūs varat palaist sava veikala pamata versiju.

Tagad tas uzvarēja’t nav labākā jūsu veikala versija, taču tā būs funkcionāla.

Jūs varat turpināt to uzlabot, bet galvenais ir tas, ka jūs to nedarāt’Nav jāgaida nedēļas vai mēneši un jāmaksā simtiem vai tūkstošiem dolāru, lai kāds to saliktu jūsu vietā!

Jūs kontrolējat un Shopify’Atbalsta komanda ir tur, lai atbalstītu jūs.

Tā kā tas ir īpašs, tīri e-komercijas veidotājs, tiešsaistes veikala celtniecības izmaksas mēnesī sākas no 29 USD. Tā kā jūsu bizness palielinās (rada vairāk naudas), varat jaunināt uz augstākiem plāniem.

Ja jūsu bizness to nedara’t neizdoties, vai arī, ja kāda iemesla dēļ pārdomājat, jūs vienmēr varat pārtraukt lietot Shopify. Tā’Tas ir daudz lētāk nekā tīmekļa dizainera noalgošana tieši pie sikspārņa.

Dons’t Jūs domājat, ka tas ir daudz drošāks veids, kā veidot savu biznesu?

Izmēģiniet Shopify 14 dienas bez maksas

# 2 Wix – labākais kopējais vietņu veidotājs

Manā skatījumā, Wix ir labākais kopējais vilkums & nometiet vietņu veidotāju, kas ļauj izveidot pilnībā funkcionējošu vietni, jums nav jāraksta koda rindiņa. Noskatieties šo videoklipu, lai redzētu, cik viegli ir izveidot vietni, izmantojot Wix:

Līdz šim ar Wix ir izveidoti vairāk nekā 109 miljoni vietņu, un tām līdz šim ir bijuši vairāk nekā 2,87 miljoni apmaksātu lietotāju.

Tas, ka klientam ir daudz maksājošu klientu, ir galīgais apliecinājums tam, cik labs produkts ir – un Wix šeit noteikti ir nozares līderis..

Kāpēc ne nolīgt vietņu noformētāju - WixNoklikšķiniet, lai redzētu Wix

Wix piedāvā vairāk nekā 500 skaisti noformētas veidnes, kas paredzētas visdažādākajām nozarēm, piemēram, biznesam, e-komercijai, fotogrāfijai, mūzikai, dizainam, viesmīlībai, restorāniem utt., Tāpēc tām ir dizains gandrīz visiem.

Šeit ir daži vietņu piemēri, kas izveidoti, izmantojot Wix.

Šeit’s, kas mums patīk par viņiem:

 • Līdz šim inovatīvākais vietņu veidotājs starp konkurentiem – vienmēr pievienojot jaunus rīkus un funkcijas (noklikšķiniet šeit, lai skatītu to jaunākos papildinājumus).
 • Viņu dizainparaugi ir arī ļoti moderni un atbilstoši jaunākajām dizaina tendencēm – Jūs varat izveidot 1-pager paralaksa dizainus, ievietot fona videoklipus, izveidot dažādas fona sadaļas – to visu nezināt, kā kodēt. Noklikšķiniet šeit, lai redzētu viņus darbībā.
 • Wix’Proaktivitāte jauninājumu ieviešanā ir milzīgs pluss ja vēlaties vietņu veidotāju, kam ir pierādīta vēsture ieguldījumiem pastāvīgos uzlabojumos.

Jūs varat izmantot Wix bez maksas neierobežotu laiku. Tomēr, lai atbloķētu citas funkcijas un rīkus, to cenas sākas no USD 5,00 mēnesī līdz USD 25,00 mēnesī.

Finanšu ieguldījums ir ļoti pārvaldāms un saprātīgs.

Izmēģiniet Wix bez maksas

# 3 kvadrāts – labākie modeļi

Kvadrāts ir ļoti uz dizainu orientēts vietņu veidotājs, un tas var likt jūsu vietnei izskatīties tā, it kā jūs tās pielāgošanai būtu iztērējis tūkstošiem dolāru (bet tas jums maksā tikai daļu).

Ja jūsu uzņēmumam nepieciešama vietne, kas vairāk orientēta uz attēliem, un jūs vēlaties kaut ko minimālistisku, tīru un šiksu, noteikti apsveriet Squarespace.

Kāpēc neiznomāt vietnes dizaineru - kvadrātuNoklikšķiniet, lai redzētu kvadrātu

Viņi īpaši labi darbojas tādās nozarēs kā dizains / portfelis, fotogrāfija, veikali biznesā, restorānos un kāzās / svinībās.

Šeit ir daži vietņu piemēri, kas izveidoti, izmantojot Squarespace.

Šeit’tas, kas man patīk Squarespace:

 • Ļoti orientēta uz dizainu – viņu dizaina veidnes rada cilvēkiem iespaidu, ka jūs nolīgāt profesionālu vietnes dizaineru, bet patiesībā to nedarījāt’t!
 • Piešķir jums aktīvu lomu, veidojot izskatu & jūtas jūsu vietne – Kvadrāts dod jums iespēju veikt daudz dizaina modifikācijas, nepieskaroties kodiem.

Lai gan jūs varat’Ja bez maksas izmantojat Squarespace (piemēram, Wix iepriekš), jūs saņemat 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu, pirms jums jāpieņem lēmums abonēt viņu pakalpojumus..

Vispārīgi runājot, jums ir vajadzīgas tikai dažas stundas, lai labi izjustu, vai viņi jums patīk vai nē. Pārējais laiks ir paredzēts, lai jūs varētu detalizēti izpētīt viņu rīkus.

Tātad, ja jūs don’Lai no viņiem iegūtu labu skatu uz priekšu, varat viegli izmēģināt citu vietņu veidotāju, neuzņemoties nekādas papildu saistības.

Kvadrāts’Mēneša plāni svārstās no USD 5 līdz USD 18. Ja vēlaties e-komercijas rīkus, viņu plāni svārstās no 26 līdz 40 USD mēnesī.

Tātad viņi atkal’jūs vispār nelūdzat jums lielas finansiālas saistības.

Tas dod jums lielāku budžetu (un laiku un enerģiju) darbam citās jūsu biznesa daļās.

Izmēģiniet laukumu 14 dienas bez kvadrāta

# 4 Weebly – visvieglāk lietojams

Weebly ir visdraudzīgākā velciet & nometiet vietņu veidotāju šodien tirgū.

Viņi’re ko es sauktu “stulbi vienkārši lietojams.” Lietotāja saskarne ir tik intuitīva, ka jūs burtiski varat iemācīties gandrīz visu par Weebly lietošanu mazāk nekā stundas laikā.

Tomēr tas arī nozīmē, ka viņi don’t ir tik daudz uzlaboto funkciju un rīku (kā iepriekš minētais Wix).

Dažiem cilvēkiem (īpaši tiem, kuri nāvējoši baidās no tehnoloģijas) tas’s ir vērts kompromiss.

Kāpēc neiznomāt vietņu dizaineru - WeeblyNoklikšķiniet, lai redzētu Weebly

Weebly piedāvā arī dažas pienācīgas izskata veidnes, lai jūs sāktu. Viņi don’Viņi izskatās tikpat labi kā Wix un Squarespace’Veicot uzlabojumus, mums ir tāls ceļš, un mēs ceram, ka tuvākajā nākotnē viņiem būs vēl labāk.

Atcerieties, ka jūs vienmēr varat uzlabot savu tīmekļa dizainu vēlāk – pēc jums’esat pārliecinājies, ka cilvēki ir priecīgi maksāt par jūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Šeit ir dažas lietas, kas mums patīk attiecībā uz Weebly:

 • Nometiet mirušos, kas ir ērti lietojami – Es’Es redzēju, ka vecāki ļaudis izveido tīkamas vietnes ar Weebly. Tā’Tas gandrīz patīk iemācīties lietot iPhone, tas gandrīz jūtas dabiski un bez piepūles.
 • Piekļuve dizaina kodiem – Ja jūs zināt mazliet koda, faktiski var piekļūt savam dizainam, lai veiktu pielāgojumus. Protams, tas nav nepieciešams, bet tas tā ir’Papildu elastība ceļā, kad vēlaties pacelt savu dizainu nākamajā līmenī.

Tāpat kā Wix, jūs varat bez maksas izmantot Weebly bez laika ierobežojumiem. Ja vēlaties piekļūt vairāk rīku, varat jaunināt uz kādu no viņu piemaksu plāniem.

Viņu ikmēneša plāni sākas ar USD 8 un mēnesī sasniedz 49 USD (vairāk e-komercijas & uz mārketingu orientēti rīki).

Atkal Weebly ir ļoti pieņemamām cenām, salīdzinot ar apņemšanos simtiem vai tūkstošiem dolāru noalgot vietnes dizaineru.

Līdzīgi kā Wix vai Squarespace, arī Weebly ļauj ātri, viegli izveidot pats labi izstrādātu vietni. Tur tiešām nav’t nav nekādu negatīvo faktoru, mēģinot izmēģināt šos vietņu veidotājus.

Izmēģiniet Weebly bez maksas

Kad ir īstais laiks nolīgt vietņu dizaineru vai izstrādātāju?

Kā es minēju iepriekš, es’Es neatbalstu profesionāla dizainera vai izstrādātāja algošanu, lai palīdzētu jums izveidot lielisku vietni.

Nepavisam.

Galvenais vēstījums, es ceru, ka jūs saprotat, ir tas, ka tam ir īstais laiks un nepareizais laiks.

Kas’s ir nepareizs laiks?

 • Tas’s, kad jūs joprojām cenšaties panākt uzņēmējdarbību. Kad jūs joprojām mēģināt apstiprināt / pierādīt sev, ka daudzi cilvēki labprāt maksā jums par jūsu produktiem / pakalpojumiem.
 • Ja vari’t pat nekonstatējot, ka jūsu produktam vai pakalpojumiem ir veselīgs tirgus, tad jūs to nedrīkstat darīt’t vēl nav biznesa.

Izklausās saprātīgi un vienkārši, pareizi?

Jums nav ne jausmas, cik daudz cilvēku to visu atmet un ieliek “pajūgs zirga priekšā.”

Es don’Tomēr mēs tos nevainojam tāpat kā mēs’es jau agrāk esmu izdarījis tādu pašu kļūdu, tāpēc es to nedaru’Te negribas būt liekulis.

Retrospektīvi, kad mēs pirmo reizi sākām, mēs bijām tik pārliecināti par to, vai mūsu bizness gūs panākumus vai nē, ka mēs aktīvi meklējām lietas, kas mums var dot vieglāku uzvaru – kaut ko, ko mēs pilnībā varam kontrolēt.

Izveidot to, kas, mūsuprāt, bija izskatīgākā vietne, bija daudz vienkāršāk uzvarēt un kaut ko pilnībā kontrolēt, nekā prasīt, lai cilvēki maksā mums par mūsu produktiem.

Mums bija ego, un mēs to nedarījām’negribas, lai cilvēki saka “Nē” mums un jūtas noraidīti.

Noraidīšana ir biedējoša lieta, ar kuru jāsaskaras. Nebūtu’t jūs piekrītat?

Es mēdzu ienīst darot tupus sporta zālē. Es zinu, ka man tas jādara, bet es atradu sevi valdzināt sporta zālē, strādājot pie vingrinājumiem, kurus es zinu’man jau labi.

Kāpēc?

Tā’ir veids, kā pārliecināt sevi, ka’Es kaut ko esmu izdarījis, tāpēc es par to jūtos ļoti labi.

Tas pats, kas mājas lapas izstrāde. Varbūtība, ka jutīsieties noraidīta, patiešām nav’t tur.

Arī jūs pilnībā jūtaties kontrolēts’jūs maksājat dizainerim, lai jūs izveidotu lietas.

Ja jums bija lielisks tīmekļa vietnes dizains, cilvēki uzvarēja’t jūs par to kritizējat.

Bet, ja jums bija slikts produktu piedāvājums, cilvēki uzvarēja’t par to samaksāt, un tas jūtas kā liels noraidījums.

Tāpēc es saprotu, kāpēc cilvēki vairāk aizraujas ar jaukas tīmekļa vietnes izveidošanu, PIRMS koncentrējoties uz reāla biznesa veidošanu.

Īstais laiks, lai pievērstos savas vietnes dizainam ir pēc tam, kad esat sasniedzis tīro pozitīvo naudas plūsmu, pārsniedzot un pārsniedzot USD 1000 mēnesī. Protams, jūs varat uzstādīt savu mērķi mazliet augstāk – USD 2 000 vai vairāk, bet es’Es tikai iesaku USD 1000 kā sākumpunktu.

Pieskaroties neto pozitīvajai naudas plūsmai USD 1 000 neto mēnesī, tas dos jums lielāku pārliecību (un impulsu), ka jums ir pieejams reāls bizness.

Nopelnīt USD 1000 (pēc izdevumu apmaksas) nav viegls uzdevums. Tas prasa, lai jūs būtu koncentrējies uz lāzeru, lai saprastu, ko vēlas jūsu mērķa klienti, un piegādātu stabilu produktu / pakalpojumu, kas atbilst viņu vajadzībām.

Jums vajadzētu koncentrēties uz šo līmeni, nevis uz to, kā izskatās jūsu vietne.

Kad neto naudas plūsma kļūst pozitīva, tas jums un jūsu biznesam paver vairāk iespēju un elastības. Pēc tam jūs varat apsvērt, kas var vēl vairāk attīstīt jūsu biznesu.

Īrēt palīdzību? Vai tērēt vairāk mārketingam? Vai ieguldīt kursos / zināšanās? Uzlabojiet savas vietnes dizainu?

Ar pozitīvām naudas plūsmām – jums ir iespējas.

Ja jūs visus savus ietaupījumus uzturat mājas lapas dizainā, neveicot nevienu santīmu, jūs’Paliks bez iespējām.

Vienreiz tu’naudas plūsma ir pozitīva, un jūs nolemjat nolīgt profesionālu dizaineru vai izstrādātāju, lai uzlabotu savu vietni, šeit ir mūsu visaptveroša rokasgrāmata par to, kā īrēt dizaineru vai izstrādātāju – pareizais ceļš.

Noderīgi resursi / ceļveži, lai jūs pats varētu veikt kādu dizaina darbu

Es zinu. Pēc visas šīs diskusijas, dažreiz arī tā’Joprojām ir grūti pretoties dizaineru pieņemšanai darbā, jo tīmekļa vietnes izveidē ir daudz vairāk nekā vietņu veidotāju izmantošana.

Kā ir ar tādām lietām kā logotipu projektēšana, attēlu rediģēšana, pareizo attēlu atrašana, fontu izvēle utt?

Nebaidāmies, mēs’Jūs esat izveidojuši dažus ceļvežus, kā visu to izdarīt, pat ja jūs to nedarīsit’t ir galva dizainam.

Šīs rokasgrāmatas sadalīs lietas izpildāmās darbībās (ar ieteicamajiem, ērti lietojamajiem rīkiem), lai ikviens varētu iegūt pienācīgus rezultātus:

Izveidojot labu tīmekļa vietni, tā nav’t ir jābūt tik drausmīgam. Jums tagad ir lielākā daļa rīku / rokasgrāmatu, lai pats izveidotu kaut ko pārsteidzošu!

Secinājums & Dodieties prom

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map