Labākās fotogrāfijas vietnes veidnes

“Pareiza fotogrāfijas vietnes veidnes izvēle ir ātra un ērta saīsne, lai izceltos no pūļa. Viņi’jūs arī esat izveidojis nepieciešamās funkcijas, lai jūs uzvarētu’Nav arī jāpavada stundas redaktorā!”


Bet pareizās veidnes atrašana ir kas vairāk par vienkārša dizaina atrašanu (lai gan tas joprojām ir svarīgi!).

Jums jāuzdod sev šādi jautājumi:

 • Vai apmeklētājiem būs ērti pārlūkot jūsu fotoattēlus’atkārtoti dalīties?
 • Cik viegli potenciālajiem klientiem būs sazināties ar jums?
 • Vai tajā ir ērtas funkcijas, piemēram, emuārs vai veikals, kas ir gatavs lietošanai? Vai arī jūs pavadīsit stundas, pievienojot tos ar roku?

Jūs’jums ir daudz kas jāpatur prātā!

Spēlē

Tā kā ir daudz lietu, kas jāņem vērā, un tik daudz veidņu, no kurām izvēlēties (vienkārši skatieties augstāk!), Jums varētu būt grūti zināt, kur sākt.!

Par laimi, mēs’Atkal šeit, lai palīdzētu jums ietaupīt daudz laika un pūļu:

 1. Tiek apskatītas labākās fotogrāfijas veidņu galvenās lietas (lai jūs zināt, ko pievērst uzmanību)
 2. Tiek rādīta + novērtēta labāko fotogrāfiju veidņu izlase (kā izvēlējusies WBE komanda)

Ja jums ir patvērums’t vēl nav atradis labākais vietņu veidotājs pēc tam apskatiet mūsu iecienītākās fotogrāfiju vietņu veidotājus zemāk esošajā tabulā:

Līdz šīs rokasgrāmatas beigām jūs’Es uzzināšu, ko meklēt fotogrāfiju veidnē. Mēs’Mēs jums parādīsim arī dažus no labākajiem dizainiem – tas palīdzēs jums izlemt, kāda veida veidni vēlaties.

PĀRSKATA PĀRSKATS

Noklikšķiniet uz šīm saitēm, lai izlasītu īpašās sadaļas:

 1. Labākās fotogrāfijas veidņu galvenās lietas
 2. Labākās fotogrāfijas vietnes veidnes
  • Wix
  • Kvadrāts
  • Weebly
  • SmugMug
 3. Secinājums: labākā fotogrāfijas vietnes veidne jums

GALVENĀS FOTOGRĀFIJAS TĪMEKĻA VIETNES IR

“Izmantojot veidni, kas aprīkota ar nepieciešamajām funkcijām un funkcijām, jūs varat ietaupīt laiku un problēmu nākotnē.”

Veidnes izmantošana ir ātrākais veids, kā pēc iespējas ātrāk iegūt vietni tiešsaistē.

Ne tikai ir pieejams daudz pievilcīgu dizainu, bet labākajiem ir visu veidu iebūvētās funkcijas, kas ir gatavas tūlītējai lietošanai. Tas jums sagādā grūtības pavadīt laiku redaktorā, pievienojot funkcijas pa vienai!

Pēc manas pieredzes tas’Nav ļoti jautri pavadīt stundas, apsēšot katru sīkumu jūsu vietnē. Tā’Daudz labāk ir darboties, izmantojot veidni, kas izstrādāta, ņemot vērā jūsu vajadzības.

Labākās fotogrāfiju veidnes ļauj ietaupīt laiku un pūles, jo tām ir:

 1. Uzkrītošs dizains
 2. Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)
 3. Ērta navigācija galerijā
 4. Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)
 5. Spēja pārdot

1. Uzkrītošs dizains

“Jūsu vietne atspoguļo jūs un jūsu darbu, tāpēc izvēlieties veidni, kas piesaista uzmanību. Tas samazinās rediģēšanas nepieciešamību, ietaupot jūsu laiku.”

Visi tiešsaistē grāmatu vērtē pēc tā vāka. Faktiski Adobe (PDF cilvēki + tehnoloģiju superuzņēmums!) Atklāja, ka uzvarēja 38% lietotāju’t pat nenodarbojieties ar savu vietni, ja dizains nav pievilcīgs!

Tas’Tā ir augsta cena, kas jāmaksā par kaut ko, ko jūs varat atrisināt diezgan viegli, vai ne?

Lai izvēlētos pievilcīgu veidni savai fotografēšanas vietnei, ir vienkāršākais veids, kā piesaistīt apmeklētāju (un arī mēs) uzmanību’Drīz parādīšu dažus no šiem!).

Plus, ja dizains jau izskatās lieliski, tad tur’Nav reālas vajadzības to pielāgot. Tas ļauj jums tērēt vairāk laika kadru rediģēšanai vai nākamā fotoattēla plānošanai!

Skaistums ir aculiecinieka acīs, tāpēc izvēlieties pievilcīgu fotografēšanas veidni, lai apmeklētāji būtu saistoši. Pievilcīgas veidnes arī samazina rediģēšanas apjomu, kas jums jādara – atbrīvojot jūs no svarīgākiem jautājumiem.

2. Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)

“Fotogrāfijas veidnes atlasīšana ar iebūvētu emuāru ietaupa liekas grūtības tā iestatīšanā.”

Jūs vēlaties tērēt vairāk laika sava emuāra rakstīšanai, nekā jūs to iestatāt. Tāpēc ir jēga izvēlēties fotografēšanas veidni, kas aprīkota ar emuāru.

Emuāri ļauj dalīties pieredzē, kas var palīdzēt palielināt vietnes trafiku. Piemēram, ja jūs pastāvīgi rakstāt par mājdzīvnieku fotografēšanu, jūs’Biežāk parādīsies saistītajos Google meklēšanas rezultātos.

Tas ir lielisks veids, kā pamanīt savu vietni, piesaistīt vairāk apmeklētāju un veidot savu zīmolu.

Atvieglojiet dzīvi sev un izvēlieties fotografēšanas veidni ar iebūvētu emuāru. Galu galā, isn’t savu laiku labāk pavadīt aiz objektīva, nevis datora priekšā?

Emuāra izveidošana ir svarīga, ja vēlaties attīstīt savu zīmolu un palielināt savu vietni’s satiksme. To var nemanāmi pievienot, tāpēc ietaupiet problēmu un izvēlieties veidni ar iebūvētu .

3. Ērta navigācija galerijā

“Tā’s ir viegli satvert kādu’uzmanību, bet grūti to turēt. Izvēlieties veidni, kas ne tikai izceļ jūsu fotoattēlus, bet arī padara tos ērti pārlūkojamus.”

Jūsu fotogrāfijas varētu būt daži no visspilgtākajiem attēliem, kas jebkad uzņemti. Bet ja tā’ir grūti pārlūkot vienu pēc otra – tad kurš’Es veltīšu laiku kopšanai?

Ir saprātīgi izvēlēties fotogrāfiju veidni ar iebūvētu galeriju vai portfeļa lapu, kuru varat ātri aizpildīt ar attēliem. Tas nav’Tas ir tikai laika taupīšana’s arī tiešām ērti!

Ir ļoti svarīgi izvēlēties vietnes veidni, kas jūsu fotoattēlus novieto priekšā un centrā. Tā’Šis ir ērtākais veids, kā nodrošināt, ka klienti un fani ir viegli pārlūkojami.

4. Kontaktformas (faniem + komisijas maksas)

“Vietnes veidnes izvēle ar gatavu kontaktinformācijas veidlapu potenciālajiem klientiem ļaus nekavējoties sazināties ar jums”

Viegla saziņa ir būtiska, ja vēlaties savu hobiju padarīt par biznesu.

Ko Marketing pētījums atklāja, ka 51% cilvēku tic tam ‘pilnīga kontaktinformācija’ ir vissvarīgākā lieta, kas trūkst daudzās vietnēs. Dons’t lai tas jums pietrūktu!

Saglabājiet lietas sev vienkāršu, izvēloties fotogrāfijas tīmekļa vietnes veidni ar iebūvētu kontakta formu.

Tas ļauj jums sagādāt grūtības, pievienojot to savai vietnei no nulles. Tā’s ir arī ērts sākumpunkts, ja vēlaties pievienot papildu laukus, piemēram, a ‘tēma’.

Fotogrāfijas veidnes izvēle ar iebūvētu kontakta formu ir vienkāršākais veids, kā ļaut cilvēkiem ar jums sazināties. Tas arī ietaupa jūsu laiku redaktorā.

5. Spēja pārdot

“Nekādu prātu nevajag izvēlēties fotografēšanas vietnes veidni, kas var palīdzēt nopelnīt papildus naudu?”

Ne katrs fotogrāfs vēlas savu hobiju pārvērst darbā.

Bet tur’Nav iemesla, kāpēc jūs to varat’Izveidojiet dažus papildu dolārus, izvēloties veidni, kas var pelnīt no jūsu fotogrāfijas.

Jūs varētu pārdot izdrukas, grāmatas vai pat apģērbu – to’s atkarīgs no jums! Galvenais ir izvēlēties pārdot.

Fotogrāfijas veidnes atlasīšana ar ‘veikalā’ lapa ir ērtākais veids, kā sākt pārdot.

Pārdošanas veidnēs ir demonstrācijas produkti, kas izvietoti lapā, un uzstādīts iepirkumu grozs. Tas no jūsu puses samazina daudz dizaina darbu un ir reālā laika taupīšana.

Piezīme: Atcerieties, ka jūs varat pārdot preces caur savu vietni’Jums būs jāpierakstās e-komercijas plānā pie jūsu izvēlētā vietnes veidotāja.

Glabājiet lietas ērti un izvēlieties veidni, kas dod jums iespēju pārdot. Šī opcija ir svarīga, jo, kad jūsu fotogrāfija uzsprāgs, jūs’Es būšu gatavs tūlīt pārdot!

LABĀKĀS FOTOGRĀFIJAS TĪMEKĻA VIETNES

“Tā’Ir svarīgi izvēlēties fotogrāfiju veidni, kas palīdz jums izcelties no pūļa. Tā’Tas nav viegls lēmums vēlāk mainīt, tāpēc veltiet laiku. Mēs’Jūs izvēlējāties zemāk esošās veidnes, jo tās padara jūsu dzīvi vienkāršāku.”

Tā’Ir grūts lēmums izvēlēties pareizo veidni jūsu fotografēšanas vietnei. Bet jūs to jau zināt – citādi jūs negribētu’t būt šeit, labi!

Lai padarītu lietas vieglāku, mēs’esam atlasījuši dažus no labākajiem jums piemērotajiem fotogrāfiju veidņiem:

Šīs veidnes ļaus jums ātri nokļūt tiešsaistē un piesaistīt uzmanību, vienlaikus ietaupot laiku, naudu un pūles. Labākais no visiem, viņi’jūs to viegli rediģējat, ja jums tas ir nepieciešams!

Zemāk redzamie mūsu izvēlētie fotoattēlu paraugi ne tikai izskatās lieliski, bet arī satur galvenās nepieciešamās funkcijas. Šīs ir veidnes, kas izceļ jūs un jūsu fotogrāfijas!

1) Wix fotogrāfijas veidnes (vairāk nekā 110 miljoni vietņu)

“Wix ir visdaudzpusīgākais vietņu veidotājs. Tā’Tas ir viegli lietojams un piedāvā nenormālu daudzumu veidņu izvēles.”

Wix ir iespaidīgas 500+ veidnes, no kurām jūs varat izvēlēties, un gandrīz 40, kas veltītas tikai fotografēšanai!

Tas’s ir daudz izvēles iespēju….

Wix’s veidnes ir treknrakstā un novatoriskas. Viņi piesaista uzmanību ar gaišām galerijām un interesantiem jūsu fotoattēlu parādīšanas veidiem.

Tie ir pārsteidzoši ar īpašībām. Tas var ietaupīt daudz laika un pūļu, jo visam nepieciešamajam jau vajadzētu būt veidnei.

Un ja tā’s ne? Wix redaktoru ir ļoti viegli izmantot, lai jūs’Jums nebūs problēmu personalizēt jūsu vietni vai pievienot papildu saturu.

Fotožurnālista veidne

Spēlē

Es’m milzīgs Wix ventilators’s ‘Fotožurnālists’ veidne. Tā’Tas ir drosmīgs, uzmanību piesaistošs un ļoti viegli orientējams.

Jūs’esat ieguvis daudz vietas, lai parādītu savas fotogrāfijas, un baltā telpa patiešām palīdz uzsvērt jūsu darbu. Spēcīgi, nestabili fonti mudina jūs samazināt tekstu līdz minimumam un koncentrējas uz jūsu attēliem.

Šī veidne ir paredzēta pārdošanai, un tai pievienots demonstrācijas veikals, kas ir ļoti ērts laika taupīšanas līdzeklis. Jūs’Tomēr jums būs jāpievieno emuārā – vai arī jūs varētu vienkārši atkārtoti ievietot emuāru ‘Bio’ lappuse.

Jūs’Ja izvēlēsities šo dizainam bagāto dizainu, jums tiešsaistē būs fotografēšanas vietne tiešsaistē.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(telpa, lai to pievienotu)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Pilsētas fotogrāfijas tīmekļa vietnes veidne

Spēlē

‘Pilsētas fotogrāfija’ veidne ir daudz smagāka nekā augšējā veidne – tātad jūs’Augšupielādējot fotoattēlus, jums jābūt uzmanīgiem. Ja vienā tīmekļa lapā ir pārāk daudz lielu attēlu failu, tas var palēnināt ielādes ātrumu, tāpēc apmeklētāji var gaidīt. Nav labi.

Es’m ventilatoru no pilnas lapas varones kadriem, kas atrodas zem caurspīdīgiem tekstlodziņiem. Tā’Tas ir lielisks veids, kā vienlaikus dalīties gan ar informāciju, gan ar savu darbu.

Jūs’Patiks iebūvētā kontakta forma, kurai ir paredzētajā lapā. Tā’Tas ir patiešām parocīgi, ja šāda veida funkcija ir pieejama jau pašā sākumā, jo to var vēlēties pievienot vēlāk.

Jūs’ve arī dabūja ‘pakalpojumi’ lapa, kurā jūs varat reklamēt savas prasmes potenciālajiem klientiem. Pat ja jūs nebūtu’Ja sākumā domājat par to, tas ir ļoti ērts veids, kā gūt peļņu no sava hobija.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(telpa, lai to pievienotu)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Aerofotogrāfijas vietnes veidne

Spēlē

Šī ir patiešām funkcionāla un pievilcīga veidne, kas ir ideāli piemērota fotogrāfiem, kuri domā vairāk par biznesu.

Tā’s vairāku lappušu dizains, kurā informācijas un fotoattēlu apmaiņai tiek izmantoti arī garie ritinājumi. Tā’Tas ir ļoti ērts veids, kā pa solim atklāt informāciju par sevi vai savu biznesu.

Jūs’esat gatavs pārdot ārpus kastītes ar ‘pakalpojumi’ lapas, savukārt mozaīku galerija no sienas līdz sienai ir ļoti piesaistoša. Tas var atbalstīt arī videoklipus, kā arī fotoattēlus, lai jūs varētu ātri padarīt savu vietni izceļas.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(telpa, lai to pievienotu)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Izveidojiet savu Wix Photography vietni tūlīt

2) kvadrātu kosmosa fotogrāfiju veidnes (vairāk nekā 1 miljons vietņu)

“Squarespace ir mājvieta augstākās klases fotogrāfiju veidnēm, kas jūsu fotoattēlus liek priekšā un centrā.”

Squarespace ir vairāk nekā 80 veidnes, no kurām jūs varat izvēlēties, un apmēram 11 no tām ir īpaši paredzētas fotogrāfiem.

Kvadrāts’S zīmējumi ir smalkāki nekā Wix’s, piedāvājot daudz pilnas lapas attēlu un balto laukumu. Viņiem ir patiesi profesionāla izjūta, tāpēc, ja jūsu vietne saskarsies ar klientu, Squarespace var jums dzīvi padarīt ļoti vieglu.

Squarespace redaktors ir diezgan ērti lietojams, kas zināmā mērā var vienkāršot lietas, ja vēlaties savai veidnei pievienot papildu lapas vai pievienot veikalu..

Wells veidne

Spēlē

Es absolūti mīlu Squarespace klasisko izskatu’s ‘Wells’ veidne. Tas ir tīrs, mazs un visu uzsvaru liek uz jūsu fotogrāfijām. Tā’s veidne, kas paredzēta vienam mērķim – lai reklamētu savu darbu.

Iebūvētais emuārs ir ļoti ērts, un tas ietaupa jums uzdevumu to pievienot (kā mēs’esam redzējuši kopā ar citām veidnēm). ‘Izlasi mani’ lapu var viegli rediģēt citā ar saturu bagātā lapā, ja jums liekas, ka tā ir nepieciešama – iespējams, ātrs labojums, lai pievienotu ‘par mani’ lappuse?

Wells novieto jūsu fotoattēlus priekšpusē un centrā, lai tie vienlaicīgi pievērstu uzmanību gan faniem, gan klientiem. Dizaina drosmīgā vienkāršība ļauj to ļoti viegli rediģēt un aizpildīt ar jūsu attēliem.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)

Forte veidne

Spēlē

‘Forte’ ir gaišāka, jaudīgāka veidne nekā zemāka ‘Wells’ virs. Jūsu apmeklētājus sagaida pilnekrāna fotoattēli, kas uzreiz pievērš viņu uzmanību un aiztur.

Tur’s emuārs, kas integrēts dizainā, un ‘lasi mani’ lapu, kuru var viegli pārveidot par ‘par’ lapu vai citu galeriju.

Attēlu navigācija ir prieks ar jauku sānu ritināšanu, kas patiešām izceļas no parastajām leju ritināšanas galerijām.

Šī ir veidne, kas atstās ilgstošu iespaidu uz visiem, kas apmeklē jūsu fotogrāfiju vietni.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)

Izveidojiet savu Squarespace fotogrāfijas vietni tūlīt

3) Weebly fotogrāfijas veidnes (vairāk nekā 40 miljoni vietņu)

“Weebly ir lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs, kuru patiešām ir viegli izmantot.”

Weebly piedāvā vairāk nekā 50 veidnes (vai tēmas Weebly-ese). Apmēram 6–7 no šiem dizainparaugiem ir paredzēti tieši tādiem fotogrāfiem kā jūs.

Pieejamie veidņu dizaini ir patiešām pievilcīgi, bet arī diezgan vienkārši. Viņi nav’t tikpat inovatīva kā Wix’s, ne tik augstas klases kā Squarespace.

Ja vēlaties vienkāršu fotogrāfijas vietnes veidni, kuru ir viegli pielāgot, tad Weebly ir platforma jums.

Cento veidne

Spēlē

Weebly’s ‘Cento’ veidne ir mūsu funkcionālākais dizains. Tā ir vienkārša fotografēšanas veidne, kas ir paredzēta, lai palīdzētu jums parādīt savas fotogrāfijas, nevis daudz ko citu.

Jūs’jums trūkst gan emuāra, gan veikala – bet ja jūs’Tad jūs neinteresē šīs lietas un vēlaties tikai attēlu portfeli ‘Cento’ tam ir ideāli piemērots!

Šī ir veidne, kas praktiski ir augstāka par dizainu, tāpēc, ja vēlaties pamata vietnes dizainu un veidni, kuru varat viegli rediģēt, tad ‘Cento’ ir vērts apskatīt.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 8/10
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)

Ceļojuma veidne

Spēlē

Es’m tiešām liels ventilators ‘Ceļojums’ Vebeļa veidne. Tas apvieno daudz lielisku iezīmju, kuras mēs esam’Es redzēju iepriekš, un iesaiņo tos lieliski pievilcīgā veidnē.

Tur’Vairāki veidi, kā parādīt savus momentuzņēmumus, ieskaitot pilnekrāna attēlus, sīktēlu galerijas un ilgi ritinošas galerijas. Šī dažādība ir noderīga, jo tā ļauj ietaupīt pūles unikālu galeriju stilu izpētē – jūs varat vienkārši izmantot iebūvēto atlasi!

Jūs’ve arī dabūja ‘par mani’ un emuārs, kas integrēts sen ritināmā mājas lapā. Tas var ietaupīt laiku, jo tas nozīmē, ka personalizējot dizainu, jums ir jārediģē tikai viena (protams, gara) lapa.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 8/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)

Izveidojiet savu Weebly Photography vietni tūlīt

4) SmugMug fotogrāfijas veidnes

“SmugMug ir specializēts fotogrāfiju veidotājs vietnē Ywebsite, kas var palīdzēt jums gūt peļņu no sava darba, sadarbojoties ar poligrāfijas uzņēmumiem.”

SmugMug nodrošina apmēram 30 fotografēšanas veidnes, no kurām jūs varat izvēlēties.

Viņu dizaini ir ļoti pievilcīgi, taču, sākot tos rediģēt, tiem var pietrūkt funkcionalitātes. Tas var būt nedaudz nomākts, pievienojot papildu lappuses, kas bija demonstrācijas versijās, nemaz nerunājot par to, ka varētu saprātīgāk pavadīt laiku.

SmugMug’Galvenais pārdošanas punkts ir tā integrācija ar profesionāliem poligrāfijas uzņēmumiem, tāpēc jūs varat sākt labi pārdot, tiklīdz publicējat savu fotografēšanas vietni – tas ir patiešām ērti!

Siera veidne

Spēlē

SmugMug’s ‘Sjerra’ veidne ir vienkārša un funkcionāla veidne. Tas mainās starp pilnas lappuses attēliem un mazākām sīktēlu galerijām, tāpēc tur’s ir daudz dažādu fotoattēlu parādīšanas veidu.

Navigācija ir ļoti vienkārša, jo tur tā atrodas’s tikai trīs lappuses! Tā’Tā ir patiešām laika taupīšanas veidne tikai tāpēc, ka tā ir tik vienkārša.

‘Sjerra’ praktiskuma ziņā ir līdzīgs iepriekš minētajām Weebly veidnēm, bet vispārējā dizaina ziņā nedaudz pietrūkst.

Ja vēlaties vienkāršu fotografēšanas veidni, varat to izdarīt’t noiet greizi ‘Sjerra’.

SmugMug arī padara tiešsaistes veikala (tas’Tas ir viņu galvenais pārdošanas punkts!), tāpēc, ja vēlaties arī mazliet nopelnīt naudu, šī ir šī platforma jums.

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
&# 10004;
(vairāk par praktisku dizainu)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)

Octavia veidne

Spēlē

SmugMug’s ‘Octavia’ veidne ir laukuma Squarespace aizmugurējā versija’s ‘Wells’ veidne. Tam ir tāds pats krāšņs balts dizains ar daudz vietas fotogrāfiju rāmēšanai.

Šī ir lieliska veidne attēlu ievietošanai priekšpusē + centrā. Tā’Ir arī ļoti viegli tajā orientēties’Tas ir ļoti vienkāršs dizains – tas ietaupīs laiku, veicot nepieciešamos labojumus.

Tāpat kā iepriekš, SmugMug ļauj ērti pievienot veikalu un sākt tirgot izdrukas, tāpēc nelietojiet’t neuztraucieties, ka veikals nav’t klāt pēc noklusējuma (jūs to burtiski ieslēdzat savā redaktorā!).

Vai šai veidnei ir ārpus kastes?…Uzkrītošs dizains?Emuārs (vai telpa, kur to pievienot!)?Ērta navigācija galerijā?Kontaktformas (faniem + komisijas maksa)?Spēja pārdot?Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno)

Izveidojiet savu SmugMug fotogrāfiju vietni tūlīt

JŪSU LABĀKĀ FOTOGRĀFIJAS TĪMEKĻA VEIDLAPA

Šis raksts ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map