Labākās kāzu vietņu veidnes Atrodi savu ideālo dizainu jau šodien!

“Tā’Ir svarīgi, lai jūsu kāzu vietnes veidne atspoguļotu īpašo dienu, kas jums ir prātā.”


Bet, izvēloties tik daudz kāzu vietņu veidņu, no kurām izvēlēties, var būt grūti zināt, kur sākt.

Dons’t tici man? Šeit’Ir daži, lai jūs sāktu…

Spēlē

Tagad mēs varētu parādīt kāzu vietņu veidņu dizainu un ļaut jums to turpināt.

Bet tas’Vietņu veidotāju ekspertā nav tas, kā mēs šeit rīkojamies!

Tā vietā šī rokasgrāmata:

 1. Parādīsim labāko kāzu vietņu veidņu klāstu.
 2. Izskaidrojiet kāzu veidnē nepieciešamās lietas, lai ietaupītu laiku, naudu + pūles.

Šīs rokasgrāmatas beigās jums būs skaidrāks priekšstats par labāko kāzu vietnes veidni jūsu īpašajai dienai.

Ja jums ir patvērums’vēl neesat izvēlējies vietnes veidotāju, salīdziniet mūsu labākie vietņu veidotāji zemāk esošajā tabulā, lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu:

PĀRSKATA PĀRSKATS

Noklikšķiniet uz šīm saitēm, lai izlasītu īpašās sadaļas:

 1. Kāzu veidņu labākās galvenās lietas
 2. Labākās kāzu vietņu veidnes
  • Wix
  • Kvadrāts
  • Weebly
  • Mezgls
  • Appy pāris
 3. Secinājums: labākā kāzu vietnes veidne jums

GALVENĀS LIETAS
LABĀKĀS Kāzu tīmekļa vietnes paraugi ir

“Jums, iespējams, ir skaidrs priekšstats par to, kā vēlaties, lai jūsu kāzu vietne izskatās, kas ir lieliski, bet izskatās neizskatīgi’t viss!”

Jā, jūsu kāzu vietnes veidnes dizains ir svarīgs. Bet tā ir budžeta uzturēšana un sava laika maksimāla izmantošana.

Kāzu vietnes veidnes izmantošana ir visgudrākais veids, kā ietaupīt gan laiku, gan naudu.

Viņiem ir visas nepieciešamās funkcijas, un jūs varat tos izmantot tieši no kastes – ietaupot daudz problēmu, kas jums nepieciešams..

Bet tas tā nav’t nenozīmē, ka varat’t uzliek pats savu lietu!

Varat rediģēt katru mūsu ieteikto veidni, lai labāk atspoguļotu jūsu kāzu dienu.

Kāzu vietņu labāko veidņu skaitā būs:

 1. Ceļš viesiem uz RSVP
 2. Dienā loģistika un detaļas
 3. Norāžu karte
 4. Iebūvēts reģistrs
 5. Foto galerija
 6. Veids, kā pastāstīt savu stāstu

Spēlē

1.Veids viesiem uz RSVP

“Kamēr tas’Ir patīkami sūtīt un saņemt ielūgumus uz papīra, tāpēc var būt grūti izsekot un pārvaldīt viesu RSVP. Kāzu vietņu labākās veidnes padara lietas vienkāršas, ļaujot viesiem nekavējoties atbildēt, izmantojot jūsu kāzu vietni”

Viena no galvenajām bažām, plānojot kāzas, būs budžets – Viesu skaitam ir raksturīga ietekme uz pārtiku, sēdvietām, uzņemšanas vietu un daudziem citiem faktoriem – tāpēc jūs nezināt’negribas gaidīt, kad parādīsies RSVP.

Kāzu veidnes izmantošana ar kompleksa RSVP funkcionalitāti noteikti ir visgudrākais veids, kā sakārtot budžetu un viesus.

Padomājiet tikai par to, cik daudz laika, naudas un stresa jūs varētu ietaupīt, apņemoties notikumu vietām un ēdināšanas uzņēmumiem ātrāk, nevis vēlāk!

Nodrošināšana tur’RSVP veidlapa jūsu kāzu vietnes veidnē ļauj viesiem viegli apstiprināt, vai viņi ierodas. Spēja apstiprināt numurus var ietaupīt laiku + naudu’Grāmatu vietas un ēdināšanas iestādes varēsit rezervēt agrāk.

2.Dienā loģistika un kāzu detaļas

“Kāzu veidnes šajā rokasgrāmatā ļauj ērti sazināties ar viesiem ar loģistiku, piemēram, vietām, sākuma laikiem, informāciju par naktsmītni utt.”

Jūsu kāzu vietne ir ideāls veids, kā draugus un ģimenes locekļus satraukt par savu īpašo dienu. Bet, ja vien jūsu viesi nezina, kurp doties, pa kuru laiku viņiem jāierodas un vai viņiem ir jāšķiro naktsmājas, jūs svinēsit pats!

Kāzu vietņu veidņu, kas efektīvi paziņo svarīgu informāciju, ievērošana ir obligāta – neatkarīgi no tā’Tas ir vairāku lappušu dizains vai vienas lappuses garš ritināšanas dizains. Mēs’Tālāk apskatīsim dažādu veidu kāzu vietņu veidņu dizainus.

Tā’Ir vērts padomāt arī par to, vai jums ir nepieciešams (vai vēlaties) sazināties ar visu iepriekšminēto. Piemēram, ja jūs’Ja jums ir mazākas, personīgākas kāzas, kurās piedalās tikai nedaudz viesu, jums, iespējams, nav jāuztraucas ‘lietas ko darīt’ vai ‘izmitināšanu’ informācija.

Tuvojoties lielajai dienai, kāzu veidnes izvēle, kas skaidri paziņo informāciju, var būt reāls dzīvības glābējs. Pievērsiet uzmanību dizainparaugiem, kuriem ir atvēlēta lapa, lai iegūtu svarīgu informāciju, vai arī ir pietiekami daudz vietas, lai jūs varētu to pievienot.

3.Novirzes uz norises vietām (ideālā gadījumā ar kartēm!)

“Ja cilvēki var’neatrodot savu kāzu norises vietu, tad gan jūs, gan jūsu viesi nonāksit sarūgtinājumā. Kāzu vietnes veidnes izvēle, kas skaidri norāda vietas norises vietu (un ideālā gadījumā parāda, kur atrodas karte!), Ir atslēga.”

Lai dalītos savā īpašajā dienā ar draugiem + ģimeni, tā’Ir ļoti svarīgi, lai jūsu kāzu vietne viesiem skaidri paziņotu par jūsu norises vietas un pieņemšanas vietu.

Kāzu vietņu labākajās veidnēs būs atvēlēta vieta, kas paredzēta tieši jums, lai dalītos ar būtisku ceļojuma informāciju, un bieži vien iekļauj karti, lai nodrošinātu, ka neviens nepazūd..

Iedomājieties, cik ērti viesiem būtu viedtālrunī izveidot karti dažu klikšķu attālumā. Tas ievērojami atvieglotu ceļojuma plānu sakārtošanu un, cerams, samazinātu nokavēto ierašanos.

Norādot norises vietu, viesi var izvēlēties savu ceļu uz jūsu kāzām. Tas nozīmē arī to, ka jūs uzvarējāt’t dienā saņemsiet daudz telefona zvanu, tekstu un whatsapps, jautājot, kā tur nokļūt.

Mūsu ieteiktajās kāzu vietņu veidnēs (zemāk) ir iekļautas īpašas ceļojumu lapas. Lielākajā daļā to ir arī karte, lai iegūtu lielāku skaidrību (vai arī nodrošina iespēju to pievienot, ja nepieciešams).

4.Iebūvēts reģistrs

“Ja kāzu vietnes veidnē ir integrēts reģistrs, dāvanu pirkšana jūsu viesiem ir ļoti vienkārša. Tas arī nodrošina, ka viņi don’t kaut ko neiegādājieties’t patīk vai vajag!”

Izvēloties kāzu vietnes veidni ar integrētu reģistru, jūs’Jūs varēsiet vienkāršot dzīvi visiem iesaistītajiem.

Jūs varat ātri reģistrēt savus veikalus’izvēlējies (piemēram, gulta, vanna & Beyond, Amazon utt.), Izceliet dāvanas, kuras jums patīk visvairāk, padarot ērtu pareizās iegādes iespēju – ietaupot viesiem laiku un pūles, vienlaikus novēršot neskaidrības.

Nodrošinot, ka jūsu kāzu vietnes veidnē var integrēt reģistra izvēles, ikvienam būs vienkāršāka dzīve. Tas ļauj jums norādīt produktus un pieredzi, kuru jūs visvairāk novērtējat, padarot dāvanu pirkšanu pēc iespējas vieglāku saviem viesiem.

5.Gleznu galerija (vai iespēja pievienot galeriju!)

“Galerijas pievienošana kāzu vietnes veidnei ļaus viegli dalīties priecīgās atmiņās no jūsu saderināšanās līdz pat viesu asiņainiem smaidiem uzņemšanas beigās..”

Visi mīl fotogrāfiju neatkarīgi no tā, vai tā ir’s # nofilter Instagram momentuzņēmums vai jauns fotoattēlu tags sociālajā tīklā Facebook – mums visiem patīk saglabāt priecīgas atmiņas, lai tās pārdomātu.

Kāzu vietņu labākajās veidnēs būs īpaša telpa, kurā jūs varēsit glabāt un ievietot savas fotogrāfijas – vai vismaz tām’Ļaujiet to viegli pievienot savai vietnei.

Un ja tu’Tad jūs neapmierina jūsu veidnes noklusējuma galerija tā’Patiešām ir viegli pielāgot, kā tas izskatās. Vienkārši veiciet dubultklikšķi un pielāgojiet iestatījumus vai velciet citā galerijas / displeja opcijā no redaktora rīkjoslas!

Varētu pat būt vērts apsvērt iespēju maksāt par prēmiju plānu. Tas ir lielisks veids, kā palielināt krātuvi, lai jūs varētu augšupielādēt vēl vairāk fotoattēlu vai pat iekļaut viesu uzņemtos attēlus.

Fotogrāfijas ir fantastisks veids, kā iemūžināt un dalīties atmiņās no kāzām. Labākajās kāzu veidnēs būs jūsu galerijām paredzētas galerijas, slaidrādes, rāmji, mozaīkas un daudz kas cits. Ja jūs’Steidzoties varat vienkārši izmantot veidnes noklusējuma kadrus – vienkārši un efektīvi.

6.Padoms pastāstīt savu stāstu

“Labākās kāzu vietņu veidnes don’Saziņa notiek tikai dienā, loģistikā. Viņi arī parāda jūsu mīlestību pasaulei”

Kāzu vietņu veidnes var atdzīviniet savu romantisko stāstu, izmantojot fotogrāfijas, atklājot informāciju, izmantojot ritināšanu uz lapas vai pat ar vienkāršiem, nepietiekami izteiktiem teksta blokiem.

Jūs varat pieturēties pie noklusējuma veidnes dizaina vai arī spēlēt ar to un pastāstīt savu stāstu patiesi unikālā veidā.

Kāzu vietņu labākajās veidnēs gandrīz vienmēr būs atvēlēta vieta jums un jūsu partnerim, lai pastāstītu savu stāstu – un kāpēc gan to nevajadzētu darīt’t tas?! Šī ir jūsu iespēja likt Romeo + Džuljetai kaunēties un parādīt pasaulei savu mīlestību. Meklējiet interesantus veidus, kā dalīties savā priekā, izmantojot fotogrāfijas, tekstu vai kombi abiem!

LABĀKĀS Kāzu tīmekļa vietnes paraugi

“Jūsu kāzu vietnes veidnei vajadzētu atspoguļot dienu, kas jums ir prātā, un jāietver visa būtiskā informācija, lai jūsu dzīve būtu pēc iespējas bez stresa.”

Bet ar tik daudzām veidnēm, no kurām izvēlēties, kur uz Zemes jūs sākat?!

Lai atvieglotu dzīvi jums, zem jums’Mēs atradīsim mūsu ieteikto kāzu vietņu veidotāju labāko kāzu vietņu veidnes.

Tālāk esošajās mūsu izvēlētajās veidnēs ir ņemtas vērā sešas būtiskas lietas, kuras jūs tagad zināt, kādas ir jūsu kāzu veidnes. Tie satur galvenās funkcijas, ir viegli rediģējami un izskatās absolūti skaisti.

1) Wix kāzu veidnes (vairāk nekā 110 miljoni vietņu)

“Wix ir mūsu kāzu vietņu veidotājs numur viens, jo tas padara kāzu vietnes izveidi pēc iespējas vienkāršāku.”

Wix ir vairāk nekā 500 profesionāli veidotu veidņu, no kurām izvēlēties, no kurām 23 ir īpaši izstrādātas kāzām.

Wix’S dizaini ir jautri un uzkrītoši, ar drosmīgiem, krāsainiem dizainparaugiem blakus ir klasiskas, tīras + baltas veidnes. Lai kāda būtu jūsu kāzu tēma un stils, jūs noteikti atradīsit kaut ko tādu’s jūsu gaumei ar Wix.

Un, ja jūs don’t?

Nu, par laimi Wix’Redaktora lietošana ir ļoti vienkārša, lai jūs varētu pielāgot jebkuru veidni tik daudz, cik vēlaties, lai tā būtu jūsu.

“Romantisks kāzu ielūgums” Veidne

Spēlē

Romantiskas kāzu ielūguma veidne ir jauks vienas lappuses dizains, kas nozīmē, ka viesi to nedara’Lai uzzinātu informāciju, nav jānoklikšķina apkārt – viņi vienkārši ritina uz leju – tas viss ir jauki un ērti.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
Vienu lapu ritināšana
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(viegli pievienot)

“Funky Engagement” Veidne

Spēlē

Es tiešām mīlu quirky un jautru stilu, ka ‘Funky Engagement’ veidņu piedāvājumi. Tā’Ļoti efektīva visas svarīgākās informācijas nodošana mājaslapā, izmantojot stilīgu grafiku un punktētas līnijas, lai vadītu viesus katrā lielās dienas solī (vienlaikus smalki atgādinot viņiem par lietām, kas viņiem jāorganizē!)

Par ko tas’Ir vērts, es tiešām domāju, ka šī veidne ir lieliska iespēja visiem pāriem, kuri meklē pievilcīgu kāzu vietni, kas arī jūsu viesiem padara dzīvi neticami vieglu.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
Vairākas lapas
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

“Kāzu vietne” Veidne

Spēlē

Kā būtu ar šo foršo un krāsaino kāzu vietnes veidni!? Jūs’Jums patiks treknrakstā izvēlētās krāsas, pārvietojoties no vienas puses uz otru un uz ļoti stilizētajiem attēliem..

Atšķirībā no iepriekšējā noformējuma, šī Wix kāzu vietnes veidne uztur lietas tikai uz būtiskajām lietām. Tas ļauj jums izveidot patiesi pievilcīgu kāzu vietni, kas atspoguļo jūsu īpašo dienu.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 9/10
Vairākas lapas
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(bet ierobežots)
&# 10004;
(bet ierobežots)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(viegli pievienot)

Izveidojiet savu Wix kāzu vietni tūlīt

2) Kāzu veidnes kvadrātā (1 miljons vietņu)

“Squarespace ir viens no mūsu iecienītākajiem kāzu vietņu veidotājiem, jo ​​tas palīdz jums izveidot uzkrītošu kāzu vietni, kas ir vērsta uz attēlu un piesaista uzmanību!”

Squarespace piedāvā vairāk nekā 80 veidņu dizainus, no kuriem 6 ir īpaši izstrādāti kāzām.

Mums patīk Squarespace’kāzu veidnes, jo tās ir dažas no labākajām pieejamajām internetā!

Kāzu veidlapas kvadrātā ir tīras, un tām ir augstākās klases, noslīpētas sajūtas. Viņi mudina jūs izmantot daudz attēlu, tāpēc tas ir’Ir vērts pārliecināties, ka jums ir pietiekami daudz kvalitatīvu kadru pirms lekt.

Squarespace ir arī viena no labākajām reģistra integrācijām! Tā’Tas ir ļoti vienkārši uzstādīts, un jūs pat varat iekļaut jūsu dāvanu attēlus’vēlētos visvairāk par papildu ērtībām!

“Dēliņš” Veidne

Spēlē

Jūs’Es uzzināšu, ka Sonny ir fantastiska veidne, lai parādītu daudz lielu, augstas kvalitātes fotogrāfiju, kas piesaista jūsu viesu uzmanību.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 7/10
Vairākas lapas
(bet katra lappuse ir gara ritināšana)
&# 10004;
(galvenokārt ar fotogrāfijām)
&# 10004;
&# 10004;
(ierobežots)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

“Aubrejs” Veidne

Spēlē

Kvadrāts’s Aubrey veidne varētu būt viena no vienkāršākajām kāzu veidnēm mūsu nolietotajā, taču tā’s ir arī viena no skaistākajām.

Tomēr tā’ir vērts paturēt prātā, ka arī Squarespace ir ērti lietojams redaktoram, tāpēc nevajadzētu būt grūtībām pievienot lapu, kas veltīta fotogrāfiju galerijām, vai pat parādīt savu stāstu un dalīties ar kādu personīgāku informāciju.

Tur’Nav kartes, lai palīdzētu noteikt atrašanās vietas, bet gan kvadrāts’s ‘Karšu bloks’ var izmantot, lai ātri pievienotu vienu, ja jūs to domājat’Palīdzēšu viesiem. Vietas kvadrātā tiek veidotas no daudziem dažādiem blokiem, piemēram, kaut kā ar Lego.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 7/10
Vairākas lapas
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;
(ierobežots)
&# 10004;
(ierobežots)
&# 10008;
&# 10004;
&# 10008;

“Šarlote” Veidne

Spēlē

Šarlotes kāzu veidne no Squarespace ir jauka divu iepriekšējo dizainu saplūšana, kas atrodas kaut kur starp tīru un uz informāciju vērstu ‘Aubrejs’ un smags attēls ‘Dēliņš’.

Man ļoti patīk, kā Šarlote visu padara vienkāršu, bet saistošu. Jūsu vissvarīgākā informācija tiek parādīta skaidri un efektīvi ar viegli lasāmiem fontiem, kas savienoti pārī ar pievilcīgiem attēliem. Šarlote ir lieliska kāzu vietnes veidnes izvēle, ja vēlaties, lai lietas būtu vienkāršas, bet skaistas.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 7/10
Vairākas lapas
(ar gariem ritinājumiem iekļauts)
&# 10008;
(tikai fotoattēli pēc noklusējuma)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10008;

Izveidojiet savu kvadrātu kāzu vietni tūlīt

3) Weebly kāzu vietnes (vairāk nekā 40 miljoni vietņu)

“Weebly ir lieliska izvēle jūsu kāzu vietnei, jo tas ļauj ātri un ērti izveidot satriecošu vietnes vietni. Galu galā jūs’esat ieguvis daudz svarīgākas lietas, kas saistītas ar jūsu laiku, nekā tīmekļa vietnes izveidošana, piemēram, kāzu plānošana!”

Weebly piedāvā vairāk nekā 50 uz mobilajām ierīcēm reaģējošas tēmas (Weebly-runā par veidnēm), bet tikai dažas no tām, kas raksturīgas kāzām.

Tātad, jā, kamēr jūs don’Neiegūstiet tik daudz veidnes (atvainojiet, tēma!) izvēles, kā to darāt ar Wix vai Squarespace’s ne vienmēr ir slikta lieta. Faktiski viena no manām iecienītākajām lietām par Weebly ir tā, ka tā nenotiek’t paralizē tevi ar izvēli.

Tā’s ir arī neticami lietotājam draudzīgs, kas ļauj ērti rediģēt jūsu kāzu vietnes veidni un padarīt to tikpat unikālu, cik piemērota būs jūsu kāzu diena.!

“Cento” Tēma

Spēlē

Es domāju, ka Weebly’s ‘Cento’ kāzu tēma varētu būt viens no maniem iecienītākajiem dizainparaugiem šajā sarakstā līdz šim! Tas ir ne tikai ārkārtīgi tīrs ar daudz baltu laukumu, bet arī tur’Ir daudz vietas pievilcīgiem attēliem un arī svarīga informācija.

Es’m liels šīs veidnes ventilators’Uzmanība uz tēlainības nozīmi. Iespēja parādīt savas vietas fotoattēlus ir lielisks veids, kā radīt signālu un satraukt cilvēkus. Ja viesi var redzēt, cik skaista ir norises vieta, pirms viņi ierodas jūsu kāzās, iedomājieties, cik izklaidīgi viņi būs, kad ieradīsies!

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 8/10
Vienu lapu ritināšana
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(ne pēc noklusējuma, bet var pievienot)
&# 10008;
&# 10008;

“Tīras līnijas” Tēma

Spēlē

Weebly’s ‘Tīras līnijas‘ tēma man patiešām atgādina kvadrātu’s ‘Šarlote’ veidne iepriekš. Tas notiek tāpēc, ka abi skaidri un viegli lasāmā veidā pauž saturu, vienlaikus atrodot vietu, kur iekļaut daudz uzkrītošu attēlu, piemēram, pilna platuma fotoattēlus vai galerijas.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 8/10
Vienu lapu ritināšana
(ja nepieciešams, var pievienot vairāk lapu)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(Var pievienot)
&# 10008;
&# 10008;

Izveidojiet savu Weebly kāzu vietni tūlīt

4) Mezgls

“Mezgls ir specializēts kāzu vietņu veidotājs, kas veido vietnes tikai…tu to uzminēji…kāzas! Viņu veidņu dizains ir līdzīgs satura ziņā, taču to izskats un dizains ievērojami atšķiras.”

Mezgls piedāvā apmēram 150 tēmu noformējumus, no kuriem visi ir paredzēti kāzu vietnēm – kas vēl nav’t pārāk pārsteidzoši!

Atšķirībā no Wix un Squarespace, The Knot to nedara’t nesniedz masveidā atšķirīgus kāzu veidņu dizainus. Tā vietā tas izmanto to pašu struktūras skeletu un pēc tam tā vietā izstiepj jaunu dizainu.

Dažādu veidņu pārbaude ar The Knot ir kā vienas un tās pašas automašīnas braukšana ar testu, taču dažādās krāsās. Tā kā Wix gadījumā katras veidnes izmēģināšana ir kā braukšana ar citu automašīnu katru reizi.

Tas nav’t obligāti slikta lieta kā The Knot’s veidnes satur visu nepiecieamo, bet, ja jums’Pēc kaut kā mazliet vairāk uzkrītoša vai unikāla, tad varētu būt vērts padomāt par dažām iepriekš minētajām veidnēm.

“Kritums” Tēma

Spēlē

Es’m zīdējs Fall’Apburošie akvareļu stila ziedi, kas rāmja lappušu dizainu, kas palīdz virzīt lasītāju’Pievērsiet uzmanību svarīgajam saturam katras lappuses vidū, nodrošinot viesiem neticību’t neko nepalaid garām.

Šis ir ļoti vienkāršs tēmas dizains, un tajā ir ietverti visi svarīgākie elementi jūsu augšējā navigācijas joslā, kas ļauj organizēt lietas un ērti viesiem, kas meklē informāciju.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 3/10
Vienu lapu ritināšana
&# 10004;
(ierobežots)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;

Mezgls’s Ziedu veidne ir ļoti pievilcīga un viegli lietojama acīm, taču tai nav tik daudz pielāgojumu vai citu personību, kāda mums ir’es apskatījos šajā diskusijā. Tā būtu laba izvēle pāriem, kuri vēlas kāzu vietni, bet ne’nevēlaties tērēt pārāk daudz laika celtniecībai.

“Krāsains-melns” Tēma

Spēlē

‘Krāsains krīts’ ir daudz modernāka tēma nekā ‘Kritums’ (virs). Krāsas ir treknrakstā, bet par zemu, un melnais fons piešķir lielāku uzsvaru uz informāciju, kuru nolemjat pievienot.

Vienu lapu ritinot, navigācija ir vienkārša un saprotama. Tas samazina iespējamo viesu apjukumu un skaidri sazinās svarīgu loģistiku ar viegli lasāmiem burtiem.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 3/10
Vienu lapu ritināšana
&# 10004;
(ierobežots)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;

Atkal tas’Ir vērts uzsvērt, ka mezgls ir daudz ierobežotāks nekā iepriekšējās veidnes, kuras mēs’jūs apskatījāt, bet tās tēmas ietver visas būtiskās lietas, kuras jūs esat’d nepieciešams kāzu vietnē. Ja jūs’re tiešām steigā, tad tas’Ir vērts to apskatīt, bet, ja jūs varat pavadīt vēl stundu vai divas vairāk, tad tas ir’Ir vērts aplūkot Wix vai Squarespace, lai iegūtu vairāk iedvesmojošus kāzu veidņu dizainus.

5) Appy pāris

“Appy Couple ir specializēta kāzu vietņu veidotāja, kas piedāvā lielu skaistu dizainu klāstu, lai jūs varētu izmēģināt. Kamēr tas’Tā nav tik daudzpusīga kā Wix vai tik skaista kā Squarespace, kāzu vietnes izveidošana var mazināt stresu.”

Appy Couple piedāvā vairākus simtus kāzu vietņu tēmu, kuras varat izmēģināt, un tas tiešām izklausās ļoti daudz, tāpēc, ja jūs esat paralizēts pēc izvēles, piesargāties!

Tomēr, līdzīgi kā The Knot, šīs ir vairāk tēmas izmaiņas nekā faktiskais vietnes mēroga veidņu dizains. Vienīgās reālās izmaiņas, ko varat veikt, ir tas, vai vēlaties izmantot vienas lapas ritināšanas vietni vai vairāku lapu vietni.

Tas var ierobežot pielāgošanas apjomu, kuru jūs varētu vēlēties veikt, lai jūsu vietne būtu unikālāka.

“Eikalipts” Tēma

Spēlē

‘Eikalipts’ tēma ir skaista, gudra un ļoti profesionāla. Tas man atgādina nedaudz modernāku The Knot versiju’s ‘Kritums’ motīvs (iepriekš).

Es domāju, ka mana iecienītākā lieta par šo kāzu veidni, neskatoties uz tās skaisto dizainu, ir tā, ka tā padara viesiem visu ļoti ērtu, kas ir patiešām svarīgi manā grāmatā.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 2/10
Vairākas lapas
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno no redaktora)
&# 10004;
&# 10004;

“Pusnakts Manhetenā” Tēma

Spēlē

‘Pusnakts Manhetenā’ tēma ir ļoti augstas klases dizains, kas piesaista uzmanību un kliedz ‘tas būs viens everta trieciens!’

Neskatoties uz to, ka tas ir vienas lapas ritināšanas dizains, tas pastāv’ir daudz vietas, lai jūs varētu koplietot fotogrāfijas.

Bieži vien vienas lapas vietnēm ir grūti līdzsvarot rakstīto saturu un attēlus. Šī tēma paveic lielu darbu, palīdzot jums nodot svarīgāko informāciju, vienlaikus daloties arī ar dienas prieku.

Vai šī veidne ir iegūta?….Vairākas lapas vai tā ir ritināšana ar vienu lapu?

Veids, kā pastāstīt savu stāstu?

Veids, kā viesi var uzreiz saņemt atbildi?

Vietas loģistikai un detaļām dienā?

Vietas informācija par norises vietu + norādes?

Izvēles karte virzieniem?

Integrēts reģistrs?

Foto galerija?

Brīvība pielāgot šo veidni? 2/10
Vienu lapu ritināšana
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(jāpievieno no redaktora)
&# 10004;
&# 10004;

SECINĀJUMS:
LABĀKĀS Kāzu tīmekļa vietnes paraugs jums

Šis raksts ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me