Web dizainers vs Web izstrādātājs: vai jūs zināt atšķirību?

Kādas ir atšķirības starp tīmekļa dizaineri un tīmekļa izstrādātāju? Un kuru jums vajadzētu izmantot?


Tā’Web dizainerus un izstrādātājus ir viegli sajaukt. Viņi abi palīdz veidot vietnes, bet viņi’atkārtoti iesaistīti ļoti dažādās jomās.

Tīmekļa dizaineris un tīmekļa izstrādātājs: ātrs pārskats

Izstrādātāji izveido vietni’galvenā struktūra, izmantojot kodēšanas valodas, savukārt dizaineri ir vairāk vizuāli radoši un orientēti uz lietotāju. Izstrādātāji izmanto savas programmēšanas zināšanas, lai ieelpotu dizaineru dzīvi’radošā vīzija. Padomājiet par izstrādātājiem kā celtniekiem un tīmekļa dizaineriem kā arhitektiem – gan vajadzīgām, gan atšķirīgām prasmju kopām.

Mēs’Vēlāk iegremdēšos detaļās kur mēs’Izskaidrošu tīmekļa dizaineru un tīmekļa izstrādātāju izvēli, tātad tu’Jums būs visa nepieciešamā informācija, lai izvēlētos savai vietnei pareizo variantu.

Kas ir tīmekļa dizainers?

Web dizainers padara jūsu vietni labu izskatu. Viņi koncentrējas uz lapas stilu un vispārējo izjūtu, izmantojot programmatūru, piemēram, Photoshop, lai pielāgotu vietni’vizuālie elementi. Viņi arī izmanto tādu kodu kā HTML un CSS (Cascading Style Sheets), lai izveidotu savus dizainus.

Bet pagaidiet – tur’s vairāk. Web dizaineriem parasti ir specializācija, kuru mēs’Es tūlīt iešu.

Lietotāju pieredzes (UX) dizainers

UX tīmekļa dizainers’Jūsu uzdevums ir saglabāt savu apmeklētāju līks. Viņi precīzi zina, kā izveidot vietni, kas jūsu īpašajai auditorijai patiks, jo viņiem tā patīk’ve veica rūpīga lietotāju izpēte’ demogrāfijas un tīmekļa vietņu vajadzības, nemaz nerunājot par prototipu testēšanu un vietņu pārstrukturēšanu.

Vienkārši padomājiet, ja cilvēkiem patīk izmantot jūsu vietni, viņi to izmanto’re, visticamāk, atkārtoti apmeklēs vai ieteiks. Tātad, jūs jau varat redzēt, kā tas var palīdzēt palielināt jūsu tiešsaistes kopienu. Lai iegūtu kādu iedvesmu, iepazīstieties ar šiem lieliskajiem UX piemēriem.

Lietotāja saskarnes (UI) izstrādātājs

UI tīmekļa dizainers palīdz uzlabot veidu, kādā lietotāji mijiedarbojas ar elementiem vai saskarni jūsu vietnē. Tas tiek darīts, pārtulkojot sarežģītas zīmola idejas un vērtības vietnē, kas’ir patīkami un viegli orientēties.

Kā tas atšķiras no UX? Tā’s ir smalks, tiešām. UX ir saistīta ar stingra pamata veidošanas pētījumiem pozitīvai lietotāja pieredzei, savukārt UI koncentrējas uz estētiku (izskatu un izjūtu) faktiskās vietnes.

Vizuālais dizainers

Vizuālais dizainers ir gan UX, gan UI sajaukums. Tā’Viņu darbs ir ne tikai uzlabot lietotāja braucienu, izmantojot viņu radošās un kodēšanas prasmes, bet arī risināt dizaina problēmas. Tie arī palīdz konceptualizēt zīmolu’Unikālais stils vai balss tonis.

Būtībā, viņi’Jūs esat visu web dizaina amatu meistars un viņu īpašās lomas var ļoti atšķirties atkarībā no tā, ko vēlaties.

Kas ir tīmekļa izstrādātājs?

Daļa tīmekļa izstrādātāju’Tā loma ir izveidot tīmekļa dizaineru’s koncepcija. Kā mēs jau teicām iepriekš, tīmekļa izstrādātāji ir līdzīgi izstrādātājiem, un tīmekļa dizaineriem patīk redzētāji. Izstrādātājs parasti specializējas vietņu lietotņu projektēšanā – tīmekļa dizainers vairāk koncentrējas uz to, ko lietotājam patiks darīt.

Kā darbojas attiecības starp izstrādātājiem un dizaineriem? Tīmekļa izstrādātājs izveido vietni’Sistēma, kurā tiek izmantota programmatūra, piemēram, Javascript un JQuery, kuras mērķis ir izveidot nevainojamu tīmekļa vietni, kurai tīmekļa dizaineri pēc tam izlej savas radošās sulas. Tāpat kā dizaineri, arī tīmekļa izstrādātājiem ir noteiktas lomas, kuras mēs’Es to izgaismošu zemāk.

Pamatlicējs

Vietne ir paredzēta vietnei’Pamatkonstrukcija ir izstrādāta. Šie izstrādātāji ir eksperti sarežģītu programmatūras valodu, piemēram, Java, SQL un C #, programmēšanā un lietošanā. Lietotāju veikto darbu viņi neredz, jo tas ir saistīts ar kodēšanu tīmekļa serveros un datu bāzēs, nevis pārlūkprogrammā (atšķirībā no priekšējā tīkla izstrādātājiem, kurus jūs’drīz uzzināšu).

Īsāk sakot, viņu uzdevums ir izveidot loģiskas, funkcionālas vietnes, izmantojot dažādas programmas. Viņi arī pavada daudz laika, lai pārbaudītu un labotu kļūdas.

Front-end izstrādātājs

To sauc arī par klienta puses attīstību. Tā’tas ir vairāk saistīts ar tīmekļa dizainu, nevis fona attīstību, jo tas ietver HTML, CSS un JavaScript izmantošanu, lai izveidotu lietas, kuras lietotājs var redzēt, piemēram, klienta potenciālās veidlapas.

Rezumējot, līdzīgi kā programmatūras izstrādātājiem, tiem, kas izstrādā priekšpusē izmantojamiem datoriem, ir kodēšanas prasmes, taču viņi veido ietvarus, ar kuriem lietotājs var reāli mijiedarboties..

Pilnas kaudzes izstrādātājs

Pilnas kaudzes izstrādātājs darbojas dažādos slāņos – vai kaudzēs – ieskaitot gan priekšējo, gan aizmugurējo daļu. Runājot par tīmekļa attīstību, tā būtībā ir pilna pakete, jo viņi ir eksperti visās jomās.

Vai jums ir nepieciešams tīmekļa dizainers vai tīmekļa izstrādātājs?

Tagad jūs zināt atšķirības starp dizaineru un izstrādātāju. Tas ir svarīgi zināt, jo, zinot, kad nolīgt katru, tas daudz atvieglos ar jūsu vietni saistīto dzīvi. Lai ātri iegūtu pārskatu par to, kad izvēlēties katru, apskatiet mūsu tabulu zemāk.

ProjektsKam jums vajadzīgs??Izstrādājiet jaunu mājas lapas izkārtojumuIzveidojiet jaunu kontaktu formuIzveidojiet mobilo lietotniKonceptualizēt jauno vietņu zīmoluLabojiet servera / mitināšanas problēmasRediģējiet fotoattēlus un videoklipus
Mājas lapu dizaineris
Web izstrādātājs
Web izstrādātājs
Mājas lapu dizaineris
Web izstrādātājs
Mājas lapu dizaineris

Cik maksā web dizainers salīdzinājumā ar web izstrādātāju??

Ārštata web dizainers parasti maksā no USD 10 līdz USD 50 stundā, savukārt ārštata izstrādātāja nolīgšana parasti maksā USD 30 līdz USD 65 stundā. Vidēja lieluma tīmekļa dizaina aģentūra (kas nodrošina abas vietnes izveidošanas puses) pamata vietnei maksās no USD 65 līdz USD 100 / stundā.

Vienreizējā maksājumā – jūs’re, iespējams, skatos apkārt Vietnes projektēšanai kopā ir 6000 USD ja izmantojat gan izstrādātājus, gan dizainerus.

Kad jums ir nepieciešams tīmekļa dizainers un tīmekļa izstrādātājs?

Kā mēs’ve minēts, tas tā nav’t vienmēr jābūt vienam vai otram. Piemēram, vietnes izveidošanai no nulles ir nepieciešams gan izstrādātājs, gan dizainers. Galu galā komandas darbs padara mājas lapu par sapni.

Tīmekļa dizaina aģentūras izmantošana var būt patiešām noderīga, ja, tāpat kā lielākajai daļai cilvēku, jūs to nedarīsit’t nav laika vietņu lapu izveidei, vienlaikus veicot rēķinu un klientu e-pastu pārraidi. Vai arī, ja jums nepieciešama vietne ar uzlabotu funkcionalitāti, lielisks risinājums ir aģentūra, kas pilna ar ekspertiem.

Tīmekļa dizaineris un tīmekļa izstrādātājs: kopsavilkums

Tagad jums vajadzētu būt labāk attīstītām zināšanām par web dizainu, bet ļaujiet’s vienkārši ātri atgādiniet to, ko mēs’esmu iemācījies.

Atšķirība starp tīmekļa izstrādātāju un tīmekļa dizaineru ir lielāka, nekā jūs domājat. Tīmekļa dizainers ienes zīmolu’ideju par ekrāna realitāti un precīzi zina, kas konkrētajai auditorijai patiks. Vietni izveido tīmekļa izstrādātājs’galvenā struktūra, izmantojot kodēšanas valodas loģisku, programmētu vietņu izveidošanai.

Tomēr dažreiz, tāpat kā sinepes un kečups uz karstā suņa jums ir nepieciešami abi, lai iegūtu vislabāko pieredzi. Veidojot vietni no nekā, jums ir nepieciešams tīmekļa izstrādātājs, lai izveidotu pamatu, un tīmekļa dizaineri, lai tā izskatās un jūtas tā, kā jūs un – vēl svarīgāk – lietotāji vēlas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map