Cik traks olu siltumspējas plāns palīdz izveidot labākas vietnes

Trakās olu karstuma kartesViens no lielākajiem izaicinājumiem “patiesi” Izprotot jūsu vietni, jūsu apmeklētāji izjūt un mijiedarbojas ar to.


Mājas lapas izveide neatkarīgi no tā, vai tā paredzēta uzņēmējdarbībai, e-komercijai, dizaineriem / fotogrāfiem vai pat tikai hobijam, ir dalīties tajā, kas jums jāsaka, ar saviem apmeklētājiem.

Bet kā jūs zināt, kas jūsu apmeklētājiem faktiski šķiet interesants jūsu vietnē? Kā jūs zināt, kur viņi noklikšķina? Vai arī cik tālu viņi faktiski ritina jūsu lapas uz leju?

Tā’Nepatīk, ka jūs varat tur stāvēt un novērot, ko jūsu vietne faktiski dara jūsu apmeklētāji.

Bez šīm atziņām tā’Diezgan izaicinājums ir pielāgot savu vietni, lai tā būtu noderīgāka jūsu apmeklētājiem.

KAS PAR GOOGLE ANALĪTIKU?

Google Analytics ir satriecošs. Mēs to visu laiku izmantojam, lai redzētu, kur apmeklētāji apmeklē mūsu vietni, cik ilgi viņi paliek katrā lapā, ja tie ir atkārtoti apmeklētāji utt..

Izmantojot Google Analytics, visu veidu dati var būt pieejami ar pirkstu galiem.

Bet tas, ko nedara Google Analytics’t, lai parādītu jums ar precizitāti, ir vieta, kur jūsu apmeklētāji faktiski noklikšķina uz jūsu lapām. Vai arī cik tālu viņi ritina jūsu lapas uz leju.

Tas viss ļoti atklāj, kā “saderinājies” jūsu apmeklētāji ir, kad viņi apmeklē jūsu vietni.

Dienas beigās, ja neviens nenoklikšķina uz saitēm, kuras ievietojāt savā vietnē, vai arī viņi to nedara’t ritiniet gar savas lapas augšdaļu, pēc tam to’Es jums saku, ka jūsu apmeklētājus, iespējams, ne pārāk interesē tas, kas jums jāsaka.

Patiesība var sāpināt, bet tā’Šī ir iespēja jums uzlabot savas tīmekļa lapas.

DRAUDZĒTU OGU SILTUMAKĻI VAR PALĪDZĒT UZLABOT SAVUS APMEKLĒTĀJUS’ PIEREDZES

Ja jums ir patvērums’t ir dzirdējuši par siltuma kartēm’Tas ir diezgan satriecoši, parādot, kā jūsu apmeklētāji patiesībā uzvedas jūsu tīmekļa lapās.

Tie izceļ to, kur cilvēki visvairāk noklikšķina, un tas jums pateiks, kas viņus patiesībā interesē. Tikpat svarīgi siltumkartes var jums pateikt, kas jūsu apmeklētājus neinteresē, parādot jums to, uz kuru viņi neklikšķina.

Par veikaliem, kas pārdod produktus, cilvēki balso ar savu maku. Par tīmekļa lapām cilvēki balso ar klikšķiem un to, cik tālu viņi ritina uz leju, lai patērētu informāciju lapā.

Traka ola (neskaitot interesantu vārdu) ir patiešām labs rīks, kuru mēs visu laiku izmantojam, lai parādītu, cik ieinteresēti cilvēki ir mūsu vietnēs un kādi viņi ir’atkal interesē.

Crazy Egg siltuma kartes izveides vietnes - Squarespace Heatmap

Šajā siltuma kartē vienā no mūsu lapām tas parāda, kur noklikšķina mūsu apmeklētāji, norādot uz lielāku interesi.

Tīkla pusē tas parāda mums to, kas mūsu apmeklētājus neinteresē (nav klikšķu).

Kā tas jums patiešām noderēs, ja domājat, ka apmeklētājs “vajadzētu” interesē noteiktas vietnes daļas, un jūs to nedarāt’t neredzēt nevienu klikšķi (vai “karstums”), tad tas liek domāt, ka jūsu apmeklētāji to varētu īsti neinteresēt. Vai arī varbūt konkrētā satura izvietojums nav optimāls, un jums tas jāpārvieto citur.

Varat pārvietot saturu augstāk uz lapu, mainot attēlu, vai mainot fontu stilu, lai pievērstu uzmanību saturam. Pēc tam palaidiet citu siltuma karti un salīdziniet, kā cilvēki reaģē ar iepriekšējo siltuma karti.

Tas parādīs, kā cilvēki patiesībā reaģē uz jūsu izmaiņām. Mēs atradām šādus “eksperimenti” palīdz uzlabot mūsu apmeklētājus’ pārdzīvojumi.

Crazy Egg ne tikai parāda jums siltuma kartes, bet arī parāda: “konfeti” karti, kurā būs precīzi norādīts, kur notiek katrs klikšķis.

Crazy Egg siltuma kartes izveides vietnes - Squarespace Confetti

Tā’Tas ir tikai vēl viens veids, kā parādīt līdzīgus datus kā siltuma karti, taču daudz detalizētākā, saprotošākā līmenī.

Izmantojot karti Confetti, jūs varat segmentēt klikšķus, pamatojoties uz jauniem vai atgrieztiem apmeklētājiem, apmeklētājiem no dažādām meklētājprogrammām, valstīm, pēc vietņu brokeriem, diennakts laika utt..

Crazy Olu siltumkartes veidošanas vietnes - konfettu segments

Tas var izcelt, ja apmeklētāji, kas izmanto dažādas vietnes pārlūkprogrammas, no dažādām valstīm utt., Interesējas par dažādām jūsu lapu daļām. Tas var sniegt jums patiesu dziļu ieskatu par jūsu apmeklētājiem’ izturēšanās.

KĀ DRAUDZĒ OGU’S SCROLLMAP palīdz jums novērtēt savus apmeklētājus’ PROCENTU LĪMENIS

Izpratne par to, cik tālu apmeklētāji ritina jūsu tīmekļa lapas uz leju, sniegs priekšstatu par to, kur viņi sāk atrast jūsu saturu, kas nav tik saistošs (vai atklāti sakot, garlaicīgs)..

Ja jūsu apmeklētāji ir ļoti ieinteresēti, ko viņi’atkārtoti lasot, viņi’Visticamāk, ritiniet leju lielāko daļu savas lapas. Ja viņi don’t atrast materiālu noderīgu, viņi’es aizbraukšu.

Tāpēc tas’Jums ir diezgan svarīgi saprast, kur sākas jūsu apmeklētāji “dreifēt nost” savās lapās.

Crazy Egg siltuma kartes izveides vietnes - Squarespace Scrollmap

Ko jūs varat darīt, kad redzat savu ritināšanas karti? Dažas lietas, kuras varat apsvērt:

  • Uzlabojiet savu saturu, lai apmeklētāji būtu ieinteresēti
  • Pārvietojiet vērtīgāku saturu augstāk savā lapā, ja to nedarīsit’t neredzētu cilvēkus ritinot pietiekami tālu
  • Noņemiet traucējumus, uz kuriem cilvēki, iespējams, ir noklikšķinājuši, kas viņus aizveda no lapas (tas jāanalizē kopā ar datiem, ko redzat no jūsu siltuma kartes un konfeti kartes).

SECINĀJUMS – KĀ DRAUDZĪGAS OGAS var palīdzēt jums izveidot labākas tīmekļa vietnes

Šis pārskats ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me