Digitālās prasmes, kuras varat apgūt mājās

Kā vislabāk izmantot digitālo izglītību

Tā kā vairums no mums tagad ir iestrēguši mājās, jūs varētu saskarties ar neparedzētu dīkstāvi. Tur’Nav kauns justies satriektam par šo jaunatklāto “brīvība.” Bet labās ziņas ir’Lai netrūktu digitālo prasmju, jūs varat iemācīties.


Un viņi’Tas kalpos ne tikai kā uzmanības novēršana – jaunas virtuālās prasmes var jums palīdzēt attīstīt savu dzīvi, sākt sānu grūstīšanos un, protams, izklaidēties. Tādā garā mēs’esat identificējis četras digitālās prasmes, kuras varat apgūt šobrīd:

Augstākās tehniskās prasmes apgūt

 1. Dizains – kā izveidot satriecošu vizuālo darbu.
 2. Tekstu sastādīšana – kā palielināt savu vārdu ietekmi.
 3. SEO Kā optimizēt vietni, lai tā ierindotos meklētājprogrammu rezultātos.
 4. Kodēšana – kā iemācīties pamatus bez datorzinātņu grāda.

Internets ir pilns ar resursiem par visām šīm tēmām, bet mēs’ve veica pētījumu un atdalīja labo no sliktā. Un pats galvenais – mēs’mēs esam atraduši labākos bezmaksas resursus digitālai kvalifikācijas celšanai. Ļaujiet’s apskatīt!

1

Dizains

Pirmie iespaidi par tīmekļa vietni ir saistīti ar 94% dizaina, un gandrīz puse no visiem lietotājiem min vietnes dizainu kā galveno faktoru, kas veido viņu viedokli par uzņēmumu. Skaidrs, ka dizains ir ienesīga prasme, kas’Es nekur nebraucu, un šī ir lieliska iespēja uzlabot savas zināšanas par to.

Jūs’esat dzirdējuši par tādiem dizaina gigantiem kā Photoshop un InDesign, un jums, iespējams, jau bija zināma pieredze ar šīm platformām. Bet vai jūs zinājāt, ka internets faktiski pārmeklē ar bezmaksas dizaina resursiem, kurus varat izmantot, lai iegūtu informāciju, iedvesmu un pat iemācītu sev jaunas prasmes?

Mēs lūdzām dizaineriem labākos bezmaksas materiālus, kurus viņi plāno izmantot, ieslodzot mājās, un, atbildot uz tiem, mēs saņēmām virtuālo mācību iespēju dārgumu krātuvi..

Amerikas Grafiskās mākslas institūts ir izveidojis 16 bezmaksas e-grāmatu sarakstu dizaineriem, kuras varat lasīt savā laikā uz sava datora. Piedāvājamās grāmatas aptver visu, sākot no ievada logo dizaina, tipogrāfijas un beidzot ar vienkāršu iedvesmu. Un kopš viņi’atkal bez maksas, jūs don’nav jāsaskaras ar klasisko grāmatnīcu lēmumu, kuru iegādāties – šīs zināšanas ir nenovērtējamas!

Vai vairāk no praktiskā izglītojamā? Tas arī darbojas. Tiešsaistes akadēmija DesignDesign.Space piedāvā bezmaksas digitālos seminārus, reaģējot uz koronavīrusu bloķēšanu visā pasaulē. Tuvākajos mēnešos ir ieplānoti vairāki datumi, un jūs varat rezervēt sev vietu tipogrāfijas, skicēšanas tehnikas kursiem un pat pašreizējās darba vietas uzlabošanai..

mājas lapas dizains dizainsDesignDesign.Space semināri parasti sastāv no vairākām sesijām, un tajos ietilpst tiešsaistes forums, kurā studenti var dalīties ar darbu un uzdot jautājumus.

Ja pēc visa šī jaunatklātā studiju laika jūs’Mēs esam priecīgi izmantot jūsu dizaina zināšanas praksē, un tad mēs’esi atradis lielisku veidu, kā to izdarīt. InVision, digitālā produktu dizaina platforma, kas atrodas Ņujorkā, piedāvā bezmaksas resursu komplektus, kas ir pilni ar atkārtoti lietojamām ikonām un veidnēm, kurus varat izmantot, lai mainītu savus dizaina projektus.

Gatavs sākt darbu? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi Vietnes izveidošana lai sāktu izmantot savas jaunās prasmes!

2

Tekstu sastādīšana

Iespējams, ka tekstu rakstīšana nav bijusi augstāka jūsu apgūstamo tehnisko prasmju sarakstā. Bet katrai labajai vietnei ir nepieciešama lieliska kopija, tātad – vai jūs’atsākot (vai izveidojot) personīgo portfeli, uzņēmuma vietni vai e-komercijas veikalu’Būs vērts uzlabot savu rakstību. Tas ne tikai, bet arī jūs varat saņemt dažus jaunus padomus, kā īpaši rakstīt tīmeklim.

Tiešsaistē ir pieejami daži lieliski bezmaksas resursi, bet, pirmkārt, mēs’esam identificējuši divus vienkāršus padomus, kurus varat uzreiz ieviest, lai izveidotu labāku tīmekļa kopiju:

 1. Pievērsiet uzmanību virsrakstiem: 80% vietņu apmeklētāju lasa jūsu virsrakstus – kaut arī tikai 20% lasa pārējo lapu. Šī iemesla dēļ jūs’Es gribētu, lai jūsu virsraksti runātu gan ar lapu skimmeriem, gan ar uzticamiem lasītājiem. To var izdarīt, nodrošinot, ka virsraksti, lasot tos kārtībā, izveido precīzu un interesantu pārējā lapas satura kopsavilkumu. Centieties, lai tie būtu īsi, precīzi un paskaidrojoši!
 2. Pievērsiet vēl lielāku uzmanību CTA: Personalizēti aicinājumi uz darbību jeb CTAs pārvērš par 42% vairāk apmeklētāju nekā nemērķtiecīgi CTA. CTA parasti tiek veidotas kā pogas tīmekļa vietnē, kas novirza uz produkta lapu, veidlapa vai papildu informācija. Viņi parasti izsauc tādas lietas kā “Pērc tagad!” vai “Uzzināt vairāk.” CTA nav’tas attiecas tikai uz e-komercijas vietnēm – jebkura veida vietnēm lietotājiem ir nepieciešama tieša darbība. CTA varat pievienot personalizāciju, padarot tos specifiskus katrai lapai, citiem vārdiem sakot, kāpēc teikt “Lasīt vairāk”, kad varētu teikt “Lasiet vairāk par [ievietot tēmu šeit]”?

Tagad ļaujiet’Tiek runāts par dažiem labākajiem digitālās kvalifikācijas resursiem, kas pieejami topošajiem copywriteratoriem.

ConversionXL’s Ātrais efektīvas tīmekļa vietnes kopēšanas kurss ir virtuāls avārijas kurss visam, sākot no pētījumu veikšanas līdz reklāmguvumu palielināšanai. Izlasiet šo un pierakstiet to’s ir tikpat laba kā klātienes klase! Un reiz jūs’ve “beidzis,” Jūs varat izmantot KlientBoost’s Mērķa lapas kopēšanas plāns. Tā’Tas būtībā ir ietvars, uz kuru varat paļauties, lai izveidotu lielisku vietnes galvenās lapas kopiju.

Vēlaties pievērsties tekstu rakstīšanai kā savam digitālajam uzvalkam? Iepazīstieties ar mūsu padziļināto ceļvedi sākot emuāru! 3

SEO

Šajā brīdī jūs zināt par dizaina un tekstu rakstīšanas pamatiem, kas rada spēcīgu klātbūtni tiešsaistē. Bet kā ir ar šīs tiešsaistes klātbūtnes reklamēšanu? Meklētājprogrammu optimizācija jeb SEO ir viena no vissvarīgākajām digitālajām prasmēm, kuras varat iemācīties, lai palīdzētu novirzīt trafiku uz tīmekļa vietni.

SEO ir vietnes palielināšanas process’klasifikācija meklētājprogrammu rezultātu lapās (vai SERP). Un labs vērtējums ir nenovērtējams: 67% no visiem klikšķiem nonāk pie pirmajiem pieciem SERP dabiskajiem rezultātiem.

Pārbaudiet šos atradumus sadaļā Advanced Web Rankings, kur VKS nozīmē vidējo klikšķu skaitu un precīzā pozīcija attiecas uz katru vietni’SERP ranžēšana:

SEO piemērs diagramma

Apgūstot pamata SEO, jūs varat palīdzēt reklamēt jebko, sākot no vietnes un beidzot ar vienu emuāra ziņu’Tā arī kļūst arvien praktiskāka prasme attīstīties, jo arvien vairāk darba galvenokārt kļūst digitāli. Par laimi tiešsaistē ir ļoti daudz bezmaksas resursu, kas palīdzēs jums sākt. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem:

 • Programmatūras uzņēmums Moz piedāvā visaptverošu Iesācējs’s SEO ceļvedis, komplektā ar septiņām nodaļām un glosāriju, kas tiek sagatavots jauniesācējiem un aptver visu, sākot no atslēgvārdiem un beidzot ar saiknes veidošanu.
 • Moz’s Tāfeles piektdienās video sērijas palīdzēs jums būt informētiem par jaunumiem un teorijām SEO pasaulē.
 • Studē Google’s SEO darba sākšanas rokasgrāmata ir lielisks veids, kā uzzināt par SEO no populārākajām meklētājprogrammām, kas tur atrodas.
 • Populārais SEO uzņēmums Yoast piedāvā tā bezmaksas versiju SEO apmācība, kas aptver to, kas tieši ir Google’loma ir, kā arī padomi “ātri uzvar” lai uzlabotu jūsu vietni’s vērtējums. Tur’Piedāvātas vairāk zināšanas par Yoast maksas versiju’protams, bet mēs domājam, ka bezmaksas versija ir noderīga pati par sevi.

Interesē iegūt redzamību tiešsaistē? Izlasiet mūsu Kā reklamēt savu vietni ceļvedis, lai iegūtu vairāk padomu, daži uz SEO orientēti un daži no citām jomām! 4

Kodēšana

Mēs zinām, mēs zinām – kodēšana šķiet tāda veida prasme, kas noteikti prasa lielu darbu vai universitātes grādu. Un jūs noteikti don’Lai izveidotu savu vietni, nav jāzina neviens kods.

Bet nevienam nav jāuztraucas par kļūšanu par pašmācības ekspertu – tā vietā mēs’atkal runājam par dažādajām bezmaksas iespējām iepazīties ar kodu. Nedaudz pārzināt ļaus jūsu vietnei pievienot vairāk pielāgošanas. Turklāt jūs varat kļūt par resursu, kas palīdz citiem cilvēkiem līdzīgā situācijā.

Tātad, kur sākt? Mēs’esam apkopojuši labākos bezmaksas resursus, lai kodēšanas iesācējiem palīdzētu sākt darbu:

 • Odina projekts ļauj pilnīgiem tīmekļa attīstības iesācējiem kļūt par programmēšanas ekspertiem. Ja doma kļūt par ekspertu jūs biedē, don’neuztraucieties – jūs varat uzzināt tik daudz vai tik maz, cik vēlaties! Pilns šī projekta apjoms ir sadalīts sagremojamos moduļos. Piemēram, Web attīstības 101 kurss palīdzēs jums izpētīt tādas valodas kā HTML un CSS, kas noderēs, ja viss, ko vēlaties darīt, ir atjaunot jūsu vietni.
 • Codecademy ir interaktīva platforma, kas piedāvā nodarbības 12 dažādās programmēšanas valodās. Izmantojot Codecademy, jūs uzvarējāt’t vienkārši ņemiet piezīmes – jūs’Jūs praktizēsit savas tehniskās prasmes!

codecademy mājas lapaCodecademy tiek plaši atzīts par lielisku sākuma līmeņa resursu.

Vietnes veidotāja izmantošana ir lieliska iespēja pārbaudīt savu augošo komforta līmeni ar kodēšanu. Tāpēc, ka jūs don’Lai izmantotu vietņu veidotāju, nav jāzina neviens kods. Pirms sākat mācīties, varat izveidot prakses vietni un pēc tam pakāpeniski sākt ķerties pie koda. Mēs’Jūs jau esat ierindojis desmit labākos 2020. gada vietņu veidotājus, no kuriem visi, izņemot vienu, piedāvā bezmaksas izmēģinājumus vai bezmaksas plānus – jūs varat sākt praktizēt, kad vien vēlaties!

Vai nezināt, kur sākt? Mēs’esat uzrakstījis “how-to” Kodēšana iesācējiem raksts iedvesmai!

Digitālā kompetence: apkopojums

Interneta laikmetā tas’Nekad nav bijis tik viegli sevi nošķirt no konkurences, apgūstot kaut ko jaunu. Atgādinām, ka šīs ir mūsu 4 labākās tehnoloģiju prasmes, kuras jāizpēta:

Labākās digitālās prasmes mācīties mājās

 1. Dizains
 2. Tekstu sastādīšana
 3. SEO
 4. Kodēšana

Ar daudz brīvu resursu un bagātīga laika jūs’jums nav ko zaudēt – un jūs varētu iegūt jaunu hobiju vai biznesa ideju!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map