Kā jūs izveidojat daudzvalodu vietni ar 3 rīkiem

kā izveidot daudzvalodu vietniĻaujiet’Lai arī angļu valoda ir populāra starptautiska valoda, visā pasaulē ir vairāk nekā 6900 citu valodu.


Saskaņā ar Wikipedia, ķīniešu valoda ir visvairāk runājamā valoda pasaulē, tai seko spāņu, pēc tam angļu, hindi, arābu utt. Lai arī angļu valoda ir populāra, ikdienā tiek runāts un rakstīts daudz citu populāru valodu..

Tātad, kāpēc heck don’Tīmekļa vietņu veidotāji piedāvā vienkāršu un funkcionālu veidu, kā ļaut jums izveidot daudzvalodu vietnes?

Man arī nav ne mazākās nojausmas.

Labi, es to saprotu. Vietņu veidotāji uzvarēja’t veiciet grūto tulkošanas darbu jūsu vietā, kas ir pietiekami godīgi. Bet negribētu’t tas būtu satriecoši, ja viņi iebūvētu kādu valodu pārslēgšanas mehānismu, kas ļauj jūsu apmeklētājiem pārslēgties uz citu valodu?

Kaut arī viņu risinājumi šai problēmai, iespējams, vēl nav ideāli, Es’Es apskatīšu, ko jūs varat darīt ar dažiem no mūsu iecienītākajiem vietņu veidotājiem (Wix, Squarespace un Weebly), lai izveidotu daudzvalodu vietni.

1

Daudzvalodu vietnes izveidošana: no kā izvairīties

Google tulkotājs – nav tik foršs

Daudzi cilvēki jums pateiks, kā savā vietnē iegult bezmaksas logrīku Google tulkot. Apmeklētājiem vienkārši jānoklikšķina uz logrīka pogas, un viss jūsu saturs tiks automātiski maģiski tulkots citā jūsu apmeklētāju valodā.’ izvēle.

Protams!’Tas ir diezgan ātrs veids, kā izveidot bilingvālu vietni, taču jūs pilnībā pakļaujat tam, kā Google izvēlas tulkot jūsu tekstu.

daudzvalodu vietne google tulkot spraudniLogrīks Google tulkotājs ļauj jums viegli mainīt valodas, taču tas ne vienmēr nodrošina vislabākos rezultātus.

Tā’s, iespējams, vienkāršākais ieviešanas risinājums, un jā kā “gudrs” kā tas ir Google, tā tulkošanas rīks nekad nav ideāls, un tas ir neprofesionāli, ja jums ir uzņēmuma vietne.

Tā’Tas ir noderīgs tādā veidā, lai jūsu apmeklētāji gūtu vispārēju priekšstatu par to, kas jūs esat’mēģinu pateikt. Bet, ja vēlaties pārsteigt savus apmeklētājus, iegūt jaunus uzņēmumus un būt labi profesionāliem, tad Google tulkotājs, iespējams, nav jums labākais risinājums..

Jūs nekad nevarat pārspēt valodu tulkošanu “ar rokām” tā sakot.

Pārāk daudz dublikātu lapu jūsu izvēlnes joslā

Tātad, pat ja jūs’Ja vēlaties manuāli tulkot tekstu savā vietnē, kā jūs izveidosit vietni, kurā nav izvēlnes joslas’t nedrīkst parādīt vairākas vienas un tās pašas lietas lapas, bet dažādās valodās?

Pēdējais, ko vēlaties redzēt, ir izvēlnes josla ar 3 mājas lapām 3 dažādās valodās. Katras lapas 3 versijas pārslogo jūsu izvēlnes joslu un patiešām samazina apmeklētāju pieredzi.

Tas noteikti ir no kā izvairīties, bet ko jūs varat darīt tā vietā? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu!

2

Tātad, ko jūs varat darīt?

Mēs’mēs apskatījām mūsu iecienītākos vietņu veidotājus un nevarējām’t atrast jaunus revolucionārus risinājumus (kas mūs patiesi skumdināja)…)

Tomēr mēs atradām dažas pamācības, kas palīdzēs izveidot daudzvalodu vietni. Viņi’tie nav labākie risinājumi pasaulē (es domāju, ka to var izdarīt tikai ar pielāgotu vietni – bet jūs, iespējams, to nedarītu)’Ja jūs interesē šis raksts’tas joprojām ir hardcore kodētājs), taču tie ir funkcionāli.

Mēs’Mēs parādīsim jums dažas interesantas un parocīgas pieejas bilingvālu vietņu veidošanai, izmantojot 3 no tām, kuras, mūsuprāt, ir vieni no labākajiem vietņu veidotājiem šajā nozarē – Wix, Squarespace un Weebly.

Ja jūs’ja jūs vēl neesat pazīstams ar šiem vietņu veidotājiem, ātri apskatiet mūsu salīdzināšanas tabulu, lai pārbaudītu viņu funkcijas:

Dažreiz labākais valodas problēmas risinājums ir pielāgota vietne. Ja jūs’Vai tas nav kodēšanas vednis, iespējams, ir vērts nolīgt profesionāli. Ja jums ir budžets, pielāgota būve ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt roku īstā daudzvalodu vietnē. Mēs un mūsu draugi, kas darbojas ekspertu tirgū, rūpīgi izvēlējāmies nedaudz izstrādātāju, kas var ietaupīt jums problēmu.

3

Vairāku valodu vietne ar Wix

Wix ir viena no labākie vietņu veidotāji pieejami tirgū šodien. Viņi piedāvā vienkāršu lietotāja saskarni, ko velciet un nometiet, lai jūs varētu ievietot saturu jebkur jūsu vietnē un jūs to nedrīkstat darīt’vispār nav jāzina, kā kodēt.

Ja jums ir patvērums’Vēl nav redzējis Wix, viena no jaukām lietām par Wix ir tā, ka viņi piedāvā veidnes, kas jau ir iepriekš aizpildītas ar saturu. Tātad jums vienkārši jāizvēlas veidne un jāsāk rediģēt iepriekš aizpildīto saturu (tekstu, attēlus, slaidrādes utt.), Lai padarītu tos par savu.

Wix ir bezmaksas vairāku valodu lietotne Valodu izvēlne, kas dod iespēju vairākām valodām.

Lietotne automātiski novirza apmeklētājus uz valodu, pamatojoties uz viņu pārlūkprogrammu’s valoda. Piemēram, ja jūsu vietne piedāvā saturu angļu, franču un spāņu valodā, jūsu apmeklētājs tiek automātiski novirzīts uz jūsu spāņu lapām, ja lietotne atklāj, ka viņa pārlūkprogramma atrodas Spānijā.

kā izveidot daudzvalodu vietni uz WixWix valodas izvēlnes lietotne palīdzēs jums izveidot vietni, kas piemērota apmeklētājiem no visas pasaules.

Agrāk Wix bija divas veidnes, kurās jau bija iebūvēta vairāku valodu funkcionalitāte.

Tagad, pateicoties valodas izvēlnes lietotnei, viss, kas jums jādara, ir pievienot lietotni jebkurai veidnei un jūs saņemat piekļuvi šai iespējai – Wix jau ir izdarījusi jums pārslēgšanās starp valodām infrastruktūru.

daudzvalodu vietne ar wix valodas izvēlniWix valodas izvēlnes lietotne instalē vienu klikšķi, un jūsu vietnei maģiski būs iespēja pārslēgties starp valodām.

Apskatiet dažas mūsu iecienītās Wix veidnes, kas lieliski darbosies ar valodas izvēlnes lietotni:

 • Savvaļā
 • Demi Vatsons

Izvēlne Wix Language piedāvā vairāk nekā 30 valodu izvēli, uz kurām jūs varat novirzīt savus starptautiskos apmeklētājus.

Lietotnei ir arī vienkāršs daudzvalodu vietnes izveides soli pa solim ceļvedis, kas ļauj diezgan ātri piecelties un darboties..

4

Vairāku valodu vietne ar kvadrātu

Kvadrāts ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem, kas mūsdienās pieejami tirgū. Viņu dizaina veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm un izskatās krāšņas.

Kvadrāts’s Palīdzības centrs ir fantastisks, un viņiem ir lieliska apmācība, kas parāda, kā izveidot vietni ar vairākām valodām.

Apmācība iesaka Adirondack, Nueva (vai jebkuru veidni Brine ģimenē) un Klusā okeāna (vai jebkuru veidni Klusā okeāna ģimenē) veidnes, kas ir vislabākās, lai izveidotu daudzvalodu vietni..

daudzvalodu vietne - kvadrātsSquarespace vairāku valodu apmācība ir patiešām noderīga, parādot soļus, kā izveidot savu daudzvalodu vietni.

Ja apmeklējat apmācību un noklikšķiniet uz tur esošajiem vietnes attēliem, jūs’Jūs redzēsit arī dažas aktīvas daudzvalodu vietnes.

5

Vairāku valodu vietne ar Weebly

Weebly ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidotājiem.

Bet tikpat viegli, kā to izmantot, viņi arī nelieto’nepiedāvājiet nevienu vietējo valodu iespēju, kuru jūs varētu izmantot (boo….)

Tomēr viņi savā App Center piedāvā jums daudzvalodu lietotni, kas jūsu vietnes apmeklētājiem ļauj ērti mainīt jūsu vietnes valodu, nepieskaroties nevienam kodam..

Vienkārši instalējiet lietotni ar vienu klikšķi, un jūs to nedarīsit’nav jāuztraucas par kaut ko sarežģītāku. Skatiet šo apmācību no Weebly.

Vairāku valodu vietne - weebly lietotneŠī lietotne ļauj apmeklētājiem ērti pārlūkot jūsu vietni dzimtajā valodā.

Negatīvie ir tas, ka tas’tie nav bezmaksas (viņi tomēr piedāvā 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma periodu, lai jūs varētu to izmēģināt pirms apņemšanās).

Mēs izpētījām apkārtni un atradām bezmaksas apmācību par to, kā jūs varat konvertēt parasto Weebly vietni uz daudzvalodu vietni.

Vairāku valodu vietne - weeblyJūsu lietotāji varēs viegli pārslēgties starp valodām, kad izmantosit Weebly valodas lietotni.

Tagad tas prasa modificēt veidnes kodus, lai viss darbotos, taču šīs apmācības autors dāsni ir aprakstījis visas soli pa solim sniegtos norādījumus, kā arī ir iekļāvis visus kodus, lai jūs varētu lejupielādēt un ievietot savā Weebly vietne.

Galaprodukts ir diezgan labs, kā jūs varat redzēt viņa demonstrācijas vietnē šeit.

6

Kā izveidot daudzvalodu vietni: secinājums

Tur nav’fantastiskus risinājumus šai problēmai, bet tā tas ir iespējams izveidot daudzvalodu vietni ar šajā ceļvedī sniegtajiem vietņu veidotājiem.

Mēs cerējām, ka daži no lielākajiem velciet & Vietņu nomaiņu veidotāji izmantos dažas vietējās funkcijas, lai palīdzētu cilvēkiem izveidot labāku vietni ar vairākām valodām.

Valstīm, izņemot tās, kuras kā galveno valodu izmanto angļu valodu, šī ir ļoti svarīga iezīme, it īpaši vietnēm, kas saistītas ar uzņēmējdarbību.

Weebly risinājums ir mazliet intensīvs kods, kas dažiem lietotājiem var būt nedaudz uzlabots, taču tas tomēr ir’s ir viens no interesantākajiem’esmu redzējis.

Pagaidām 3 “hacks” Iepriekš minētie ir pagaidu risinājumi, līdz vietņu veidotāji izveido vietēju rīku, lai atvieglotu daudzvalodu vietņu izveidi.

Ļaujiet’Es ceru, ka viņi šo funkciju izmantos ātrāk nekā vēlāk!

Bet tikmēr šie ir adekvāti problēmas risinājumi, kāpēc gan neizmēģināt vietņu veidotāju, lai izveidotu jūsu daudzvalodu vietni:

 • Izmēģiniet Wix bez maksas
 • Izmēģiniet Squarespace bez maksas
 • Izmēģiniet Weebly bez maksas

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map