Kā nopelnīt naudu no vietnes

Vienalga’Tā kā neliela grūstīšanās vai visi jūsu ikmēneša ienākumi, vietņu gūstīšana no peļņas nekad nav bijusi tik populāra vai ienesīgāka.


“Bet aren’t e-komercijas vietnes ir vienīgās, kas rada peļņu?”, mēs dzirdam, kā jūs jautājat. Nu nē – patiesībā tālu no tā!

Ir vairāki veidi, kā vietnē nopelnīt naudu. Protams, tiešsaistes veikali spēlē savu lomu, taču šajās dienās ikviens var paķert saldo peļņas pīrāga šķēli… un mēs varam parādīt kā.

Veidi, kā nopelnīt naudu no vietnēm

Dažas monetizācijas metodes ir vienkāršas, dažas – nedaudz sarežģītākas, taču visas var radīt brīnumus – ja tās tiek veiktas pareizi. Zemāk mēs’Iepazīstināsim jūs ar astoņiem visizplatītākajiem veidiem, kā gūt peļņu no vietnes, kā arī sniegsim novērtējumu par to, cik viegli ir iestatīt katru vietni..

1

Pārdod produktus

Iestatīšanas vienkāršība: 3/5

Produktu pārdošana. Tā’s, iespējams, pirmā lieta, kas man ienāca prātā, vai ne?

Mūsdienās ir vairāk nekā 650 000 e-komercijas vietņu, kas nopelna USD 1000 + gada peļņu – skaits, kas tikai pieaug katru gadu. Un labākais ir tas, ka jebkurš to var iestatīt!

Kā izveidot savu e-komercijas vietni

DIY e-komercijas vietņu veidotāji, piemēram, Shopify un BigCommerce ir ļāvuši cilvēkiem, kas nav tehniķi, izveidot savu tiešsaistes veikalu nekā jebkad agrāk.

Tie ir tiešsaistes rīki, kuriem ir iepriekš izstrādātas veidnes. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties veidni, pievienot savu saturu un produktus un iegult visas nepieciešamās funkcijas.

Funkcijas ir tādas lietas kā abonēšanas formas vai vietņu analīze. Lielākās pamatfunkcijas var atrast jau iebūvētas Shopify un BigCommerce, taču abas nodrošina lietotņu veikalus, kur var instalēt nepieciešamās ekstras.

Shopify apskats – Atklājiet, kā Shopify varētu palielināt jūsu e-komercijas pārdošanas apjomus

BigCommerce pārskats – Izpētiet pārdošanu tiešsaistē, izmantojot BigCommerce

Lai iegūtu vairāk tehniska rakstura, WordPress.org ir ceļš, kuru izmanto visvairāk topošie uzņēmēji. WordPress ir satura pārvaldības sistēma (CMS), kas ir mitināta pati un ļauj jums izveidot vietni no paša sākuma.

Ir iepriekš izstrādātas veidnes, kuras varat izmantot, taču WordPress ir daudz mainīgāks, piedāvājot neierobežotu pielāgošanu. Diemžēl jūs’Lai to efektīvi izmantotu, jums ir jābūt pareizām koda zināšanām vai diezgan saudzīgam budžetam tīmekļa izstrādātāja algošanai..

WordPress.com vs WordPress.org – Kas’s atšķirība?

Veiksmes stāsts: Harijs’s Skuvekļi

Harijs’s Razors ir dzimis no viena vienkārša jēdziena – skūšanās piederumiem’t būt tik darn dārgi! Dibinājuši divi normāli puiši – no kuriem neviens netiek saukts par Hariju – uzņēmums izveidoja savu e-komercijas vietni, izmantojot Shopify.

Pateicoties platformai’iebūvētie rīki un ērti lietojams interfeiss, dibinātāji ātri ar to tika galā un sāka veidot savu risinājumu skūšanai.

Harija skuvekļiHarijs’s Razors ir izmantojis Shopify, lai mainītu mūsu skūšanās veidu.

Pēc 10 mēnešiem Harijs’Razors bija nopircis ražošanas rūpnīcu Vācijā, tirgojis 100 000 e-pasta abonentu un piesaistījis vairāk nekā 122,5 miljonus USD. Nav slikti. Šā gada sākumā pāris pārdeva uzņēmumu Wilkinson Sword par aptuveni 1,4 miljardiem USD.

Šis ir tikai viens piemērs, bet parāda, ka jebkuru ideju, lai arī cik vienkāršu vai mazu, var pārveidot par e-komercijas impēriju..

E-komercijas tiešsaistes veikalu veidotāju salīdzināšanas diagramma – Skatiet, kā salīdzina Shopify un BigCommerce

14 e-komercijas biznesa veidi – kuru jums vajadzētu izmēģināt?

2

Pakalpojuma pārdošana

Iestatīšanas vienkāršība: 4/5

Vēl viens izplatīts veids, kā cilvēki pelna naudu tiešsaistē, ir viņu pakalpojumu pārdošana. Tas varētu būt jebkas – sākot no individuālu uztura plānu izveidošanas līdz logu tīrīšanas biznesam.

Tas darbojas gandrīz tāpat kā tiešsaistes veikali. Liela atšķirība ir tā, ka jūs don’nav nepieciešams e-komercijas vietņu veidotājs.

Kā pārdot savu pakalpojumu tiešsaistē

Tīmekļa vietņu veidotājus kā Wix un Squarespace ir vēl vieglāk izmantot nekā e-komercijas platformas. Jo īpaši Wix ir neapšaubāmi vienkāršākais veids, kā izveidot savu vietni.

Līdzīgi kā e-komercijas platformas, tas ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 500 iepriekš izstrādātām Wix veidnēm. Wix atvieglo tās vilkšanas un nomešanas redaktors, kurā jūs burtiski varat pārvietot jebko savā vietnē uz jebkuru lapas lapu.!

Wix apskats – Apskatiet visu, ko Wix jums var piedāvāt

Wix veidnes apskats – Padziļināta Wix analīze’s izkārtojumi

Pakalpojuma pārdošanas viltība ir sava USP (unikālā pārdošanas punkta) atrašana. Ar ko jūsu pakalpojums atšķiras no citiem, kas tur atrodas? Un kāpēc cilvēkiem vajadzētu pirkt to, ko jūs’atkārtoti sniedz?

Veiksmes stāsts: Isis King

Isis Kings bija pirmais transpersonu modelis, kurš parādījās Amerikā’s Nākamais top modelis. Tā kā viņas karjera gāja no viena uz otru, viņa izveidoja savu vietni, izmantojot Wix, kas demonstrēja savu darbu portfeli.

isis karalisIsisa Kinga ir izveidojusi portfeļa vietni vietnē Wix, lai reklamētu savus modelēšanas pakalpojumus.

Tas arī ļāva aģentūrām un zīmoliem sazināties ar viņu potenciālās sadarbības nolūkā. Kopš tā laika viņas modeles karjera ir kļuvusi par pamatiem, jo ​​viņa turpina no jauna definēt, ko mūsdienās nozīmē mode.

Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma – Salīdziniet labākās platformas 3

Pārdod reklāmas laukumu

Iestatīšanas vienkāršība: 4/5

Jums tie var šķist bezjēdzīgi vai kaitinoši, bet patiesība ir tāda, ka sludinājumu parādīšana vietnēs ir viens no vienkāršākajiem naudas pelnīšanas veidiem.

Visizplatītākais veids, kā pārdot reklāmas laukumu, ir, izmantojot maksas par klikšķi modeli. Šeit jūs saņemat komisiju no reklāmdevējiem katru reizi, kad kāds noklikšķina uz viņu sludinājuma no jūsu tīmekļa lapas.

Vidējā MPK (maksa par klikšķi) vietnēm, kas pārdod reklāmas vietu, ir 0,25 USD. Lai jūs to iekļautu kādā kontekstā, jūs’Lai nopelnītu 100 000 USD gadā, dienā būs jāiegūst apmēram tūkstotis klikšķu dienā.

Ir divi veidi, kā jūs varat pāriet uz reklāmas vagona. Pirmais (un vispopulārākais) ir līdz izmantojot Google Adsense. Tas nozīmē, ka Google ievieto jūsu vietnē kodu, lai reklamētu, un izlasot jūsu lapu, lai pārliecinātos, vai visas reklāmas ir atbilstošas ​​jūsu saturam..

Otrais ir reklāmas vietu pārdošana tieši uzņēmumiem. Protams, tas prasa no jūsu puses nedaudz vairāk darba, taču tas ļauj nostiprināt pozīcijas, izvēloties jūsu vietnē rādīto reklāmu veidu un risinot sarunas par lielāku izmaksu par klikšķi..

Vietnes reklāmas ir viegli iestatīt, taču tām nav lielas naudas izgriešanas spējas – ja vien jūsu vietne ik mēnesi nenodrošina lielu trafiku.

4

Filiāļu mārketings

Iestatīšanas vienkāršība: 3/5

Pateicoties emuāru veidotāju un ‘ietekmētāji’, filiāļu mārketings ir populārāks nekā jebkad agrāk. Iespējams, ka esat izmantojis filiāles saiti, pat to nenojaušot. Bet ko tas patiesībā nozīmē, un kā tas var nopelnīt naudu?

Filiāļu mārketings ir vienošanās starp jūsu vietni un uzņēmumu, ar kuras palīdzību jūs potenciālos klientus virza viņu vietnē.

Kā darbojas filiāļu mārketings?

Ir divi dažādi veidi, kā gūt peļņu no filiāļu mārketinga: MPK (maksa par klikšķi) vai CPA (maksa par iegūšanu)..

Līdzīgi kā reklāmām, MPK ir tā, kur jūs saņemat naudu katru reizi, kad kāds noklikšķina uz jūsu vietnes saites, kas nosūta to filiālei (partneruzņēmumam)..

Izmantojot CPA, jūs don’t nesaņem naudu, ja vien šis lietotājs faktiski to nedara ‘konvertē’ – t.i., iegādājas produktu vai pierakstās uz pakalpojumu no filiāles. Kā tu’Ja sagaidāt, CPA maksa ir daudz augstāka nekā MPK, kā jūs’burtiski pelnīt filiāles naudu – atšķirībā no MPK, kur viņi var vienkārši pārlūkot.

Tā vietā, lai lietotājiem vienkārši sniegtu reklāmas kā blakusparādības, filiāļu mārketings var glīti sasaistīties ar jūsu saturu. Šodien’s lietotāji ir daudz tolerantāki pret šāda veida mārketingu, un jūs’Parasti to uzskatīs par daudz ienesīgāku iespēju.

Piemēram, jums varētu būt filiāles attiecības ar Hariju’s Skuvekļi. Ja tas tā būtu, tad tā’visdrīzāk jūs’Izgatavošu saturu par saviem skūšanās līdzekļiem, kurā ir unikālas saites uz Hariju’s Razors vietne.

Šīs unikālās saites ir svarīgas. Tā’Kā jūsu filiāle var izsekot, ka klienta pirkums sākotnēji nāk no jūsu vietnes. Tās ir pazīstamas kā saistītās saites, un tās’re faktiski diezgan viegli izveidot.

Ja jūs’Ja daudz kas būs saistīts ar vienu platformu (piemēram, Amazon), varat izveidot kontu un izveidot filiāļu saites tieši ar tām. Pretējā gadījumā jūs varat izveidot kontu vietnē, piemēram, Skimlinks, kas ģenerē saistīto saiti jebkuram ievadītajam URL – lai arī tas prasīs nelielu komisiju.

Protams, jo vairāk trafika iegūst jūsu vietne, jo vairāk trafika jūs varat potenciāli novirzīt uz filiāli. Šajā ziņā tas’Daudz kas līdzīgs reklāmas laukuma pārdošanai – jums ir jāiegūst daudz vietnes apmeklētāju, lai tā būtu vērtīga ieņēmumu plūsma.

5

Ziedojumu pieņemšana

Iestatīšanas vienkāršība: 4/5

Pārdodot reklāmas laukumu un saistīto mārketingu, paļaujieties uz to, ka jūsu vietne iegūst lielu trafiku, ziedojumi var būt efektīvāks naudas pelnīšanas veids, ja jūs veidojat patiešām iesaistītu kopienu.

Ja jūsu apmeklētāji (burtiski) iepērkas jūsu saturā, ir jēga, ka daži būs gatavi parādīt atzinību par jūsu darbu, izmantojot ziedojumu.

Papildus labdarībai ziedojumi ir tipiski aplādes vietnēs, no kurām daudzas paļaujas uz dāsnu klausītāju finansējumu, lai uzturētu šovu..

Wikipedia, iespējams, ir lielākais bezpeļņas vietnes piemērs, kas pieņem ziedojumus. Tā’s atvērtā koda informācijas fonds’var brīvi izmantot, un dibinātāji vēlas to saglabāt. Tomēr, lai izrādītu atzinību par resursiem, tagad varat atstāt ziedojumu.

Kā iestatīt ziedojumus jūsu vietnē

Lielākā daļa galveno vārteju ļaus jūsu vietnē iegult ziedojumu pogas. Parasti cilvēki izvēlas PayPal, ņemot vērā tā vispārējo popularitāti un to, cik viegli to izmantot.

Pēc PayPal konta iestatīšanas varat izveidot un pielāgot savu ziedošanas pogu.

paypal ziedojumiPayPal ļauj ērti izveidot un pielāgot savu ziedošanas pogu.

Jūs varat mainīt pogas tekstu, pievienot iestatītās ziedojumu summas vai ļaut apmeklētājiem izvēlēties, cik daudz viņi vēlas maksāt. Jūs’Pēc tam jums tiks piegādāts HTML kods, kas nepieciešams, lai poga tiktu iegulta jūsu vietnē.

Kad cilvēki noklikšķina uz pogas, viņi’Tiks nosūtīts uz PayPal’Vietne, kurā viņi var aizpildīt savu informāciju un pabeigt ziedojumu. Viegli uzstādīt, bet, kā minēts, jums būs jābūt lojālam sekojošam un jāražo lielisks saturs, lai tas būtu vērtīgs.

6

Sponsorētās ziņas

Iestatīšanas vienkāršība: 4/5

‘Sponsorētās ziņas’ ir frāze, kas Instagram daudz tiek izlikta. Tā’ir sinonīms ietekmētājiem, kuri savu plašo sekotāju bāzi izmanto produktu reklamēšanai par naudu. Tā’Tomēr ne tikai Instagrammers, kas var iesaistīties darbībā.

Tā kā jūsu vietnes popularitāte pieaug, jūs, iespējams, atradīsit uzņēmumus, kas ar jums sazinās, cerot uz jums’Es reklamēšu viņu zīmolu.

Tomēr esiet piesardzīgs – lai nemainītu savu reputāciju’Vēlos tikai atbilstošas ​​sponsorētās ziņas, kas atbilst jūsu apmeklētājiem’ intereses.

Tur’s arī ļoti stingras vadlīnijas, kas nosaka, ka jums jāpaziņo saviem apmeklētājiem, ka saturs jums’reproducēšana tiek sponsorēta. Ja tas’s kaut kas tu’Pārdomājot, ir vērts sākt darbu pie FTC pamatnostādnēm.

Piemēram, ja jūs vadāt vietni, kurā tiek pārskatīti un salīdzināti pulksteņi, tas to nedarītu’Nav jēgas mitināt uzņēmuma, kas pārdod mēbeles, saturu. Jums var šķist pulksteņu remonta zīmols vai, iespējams, juvelierizstrādājumi, kas papildina jūsu pārskatītos pulksteņus.

Tādā veidā jūs’jūs ne tikai sniedzat apmeklētājiem atbilstošu un saistošu saturu, bet arī jūs’jūs arī nopelnāt naudu, vienkārši demonstrējot citu zīmolu. Runājiet par abpusēji izdevīgām lietām!

Vēl viens veids, kā gūt peļņu no sponsorētajām ziņām, ir uzsist šo procesu uz galvas. Ja jūs’Lai arī jūs uzskatītu par savas jomas ekspertu, citas vietnes, iespējams, vēlēsies, lai jūs izveidotu saturu savām, balstoties uz jūsu zināšanu bagātību.

Tā’pašas par sevi nav tieši saistītas ar jūsu vietni, bet jūs varat piedēvēt naudu’veidojot jūsu saturu’atkal izlaižot.

9 labākās emuāru veidošanas platformas – izpētiet dažādos veidus, kā varat izveidot pats savu emuāru 7

Svina ģenerēšana

Iestatīšanas vienkāršība: 2/5

Svina ģenerēšana ir process, kurā potenciālie klienti sazinās ar uzņēmumiem, kuri viņiem var būt noderīgi. Tā’Tas ir nedaudz sarežģīts, tāpēc, lai palīdzētu, šeit’s piemērs:

Ja jums ir vietne, kas’Tā kā tā ir orientēta uz vieglatlētiku, jūs varētu strādāt ar sporta zīmoliem, lai nodibinātu tos kontaktos ar sportistiem, kuri vēlas uzlabot savu sniegumu.

Tā’Tas atšķiras no saistītā mārketinga tajā ziņā, ka jūs’nemēģini cilvēkus piespiest pirkt konkrētu produktu – tas’vairāk par to, kā parādīt viņiem pakalpojumu, kas viņus varētu interesēt.

Jūs varētu sazināties ar dietologiem, personālajiem treneriem vai sporta zinātniekiem un palīdzēt virzīt cilvēkus – vai ‘ved’ – pret viņu biznesa pakalpojumu.

Kā sākt radīt potenciālos klientus

Svina ģenerēšana ir nedaudz grūtāka nekā citas metodes šajā sarakstā. Jums ne tikai jāatrod uzņēmumi, kuri ir ieinteresēti ar jums nodibināt komerciālas attiecības, bet arī jums tas būs jādara ‘optimizēt’ jūsu vietni, lai tā būtu veiksmīga.

Ar to mēs domājam tu’Jums būs nepieciešama tīra, viegli orientējama vietne ar skaidriem CTA (aicinājumi uz darbību). CTA ir poga, kas vilina cilvēkus uz to noklikšķināt.

Lai CTA būtu veiksmīga, apmeklētājiem jābūt saprotamiem, kas notiek, kad viņi uz tā noklikšķina. Vairumā gadījumu viņi tiks novirzīti uz veidlapu, kurā viņiem tiks lūgts aizpildīt personisko informāciju un kontaktinformāciju.

Pēc tam, kad viņi to aizpildījuši, viņi’Ar jums sazināsies – vai ‘kvalificēts’ – uzņēmumam, lai redzētu, cik viņi ir ieinteresēti viņu pakalpojumos.

Jūs arī pārbaudīs kvalitāte no jūsu radītajiem potenciālajiem pircējiem – galu galā, daudz trafika nenovirza uzņēmumiem’t vienalga, ja neviens’gatavs pierakstīties.

8

Abonēšana

Iestatīšanas vienkāršība: 3/5

Tā’s nav tikai drukāti žurnāli un avīzes, par kuriem šīs dienas maksā cilvēki. Izmantojot abonēšanas modeli, var gūt peļņu no tiešsaistes apmācības, piekļuves programmatūrai un augstākā līmeņa digitālajam saturam.

Abonēšanas e-komercijas tirgum vien ir izaudzis vairāk nekā 100% pēdējos piecos gados. Tā’Tas ir lielisks veids, kā garantēt atkārtotus ieņēmumus.

Abonēšana vislabāk darbojas, ja jums ir produkts vai pakalpojums, ko cilvēki var izmantot’t fiziski nepērk, bet tam regulāri jāpiekļūst. Vietnes veidotājs ir lielisks piemērs, kur jūs maksājat ikmēneša maksu, lai vispirms izveidotu, pēc tam mitinātu savu vietni tiešsaistē.

Ja jūsu vietne ir pietiekami populāra, aiz maksas platformas varat ievietot arī premium līmeņa saturu, par kuru piekļuvei maksā jūsu apmeklētāji. Tomēr tā var būt riskanta stratēģija – it īpaši, ja viss jūsu saturs sākotnēji bija bezmaksas.

Tomēr, ja tas tiek tirgots pareizi, tas var būt glīts, mazs naudas vērpējs un likt jūsu apmeklētājiem justies kā piederīgiem ekskluzīvai kopienai.

Kā iestatīt abonēšanas modeli

Lielākā daļa platformu ļauj jums izveidot ‘tikai biedri’ vietne jūsu vietnē. To var aizsargāt ar lietotājvārdu un paroli, kas jāievada cilvēkiem’Es saņemšu, kad viņi abonē.

Šajā apgabalā varat uzglabāt visu savu premium saturu. Tam var piekļūt visi raksti, pētījumi, video, aplādes un daudz kas cits. Lai uzlabotu savu zīmolu, jūs pat varat atdot abonentiem bezmaksas preces’apelācija.

Noslēguma domas

Gadu gaitā cilvēki uzskatīja, ka e-komercijas vietnes ir vienīgais veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Bet šajās dienās, kad internets turpina augt, tāpat arī naudas fonds aiz tā slēpjas.

Tagad ir daudz vairāk iespēju, kā ienirt un iekarot savu skaidras naudas daļu – un tā’arī neaprobežojas tikai ar lielām vietnēm (lai gan tas acīmredzami palīdz).

Atgādināt šeit’Īss pārskats par astoņnieku metodēm’es apspriedu.

8 veidi, kā gūt peļņu no vietnes

Metode, kā nopelnīt naudu, vienkārša ar iestatīšanas aprakstu Pārdod produktus Pakalpojuma pārdošana Pārdod reklāmas laukumu Filiāļu mārketings Ziedojumu pieņemšana Sponsorētās ziņas Svina ģenerēšana Abonēšana
3 Tiešsaistes veikala izveidošana un savu produktu vai trešās puses reklamēšana’s.
4 Prasmju pārdošana vai tirdzniecība un to reklamēšana tiešsaistē, piem. logu tīrīšana, personīgā apmācība vai suņu pastaigas.
4 Ļaujot citiem uzņēmumiem reklamēties jūsu vietnē. Varat izmantot Google Adsense, lai neļautu pašiem sazināties ar uzņēmumiem.
3 Komisijas maksas ņemšana no uzņēmumiem, vai nu atsaucot potenciālos klientus, vai faktiski nodrošinot viņiem pārdošanu.
4 Ļaujot apmeklētājiem atbalstīt jūsu paveikto un parādīt viņu atzinību, palīdzot finansēt jūsu vietni.
4 Vai nu citu cilvēku mitināšana’jūsu vietnes saturu apmaiņā pret naudu vai arī pats demonstrēt citās vietnēs.
2 Iegūstiet savu vietni’Apmeklētāji var parakstīties uz citu zīmolu, iepazīstinot viņus ar to, ko zīmols piedāvā, un iesakot tā pakalpojumus.
3 Ļaujot apmeklētājiem piekļūt tiešsaistes rīkiem, programmatūrai, premium pakalpojumiem vai saturam aiz maksas platformas par mēneša vai gada maksu.

Kādu metodi jums vajadzētu izmantot?

Visas šīs metodes pašas par sevi ir pierādītas. Tas, kurš jums vajadzētu izmantot, ir atkarīgs no dažām lietām:

 • Jūsu vietnes mērķis
 • Veids, kā vēlaties parādīt savu saturu
 • Cik lielu jūsu vietnes trafiku mēnesī saņem
 • Jūsu apmeklētāju skaits, kas atgriežas

Vietnēm, kurās ir liels apmeklētāju skaits, kas atgriežas, tādas kā sponsorētās ziņas, ziedojumu pieņemšana un abonementi ir loģiskas iespējas izpētīt.

Vietnes, kurās tiek piesaistīts daudz jaunu apmeklētāju, tomēr vēlēsies apskatīt reklāmas laukuma pārdošanu, filiāļu mārketingu vai potenciālo pircēju ģenerēšanu.

Ja jums pieder jauna, topoša vietne, jūsu produktu un pakalpojumu reklamēšana parasti ir veids, kā iet. Jūs pat varat sasniegt vairāk izveidotas vietnes, veicot sponsorētas ziņas par tām, kas savukārt palīdz veidot jūsu vietnes.

Protams, visas šīs iespējas ir pieejamas ikvienam. Bet, ja jūs vēlaties nopelnīt lielos dolārus, jūs’jums nāksies audzēt jūsu vietni’s popularitāte vispirms.

Veiksmi un laimīgu naudas pelnīšanu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map