Kā uzrakstīt lapu par mums: 9 Dos and Don’s

Ja jūs’atkārtoti uzsvēra, kā rakstīt “Par mums” jūsu vietnes lapā, tas, iespējams, nozīmē, ka jūs zināt, cik svarīga ir laba vietne. An “Par mums” Sadaļa ir iespēja iepazīstināt sevi ar saviem noteikumiem. Tā’s arī apmeklētājs’Pirmā tikšanās ar cilvēkiem un stāsts par jūsu vietni, un spēcīga lapa pārnesīs jūsu aizraušanos lasītājiem.


Labs “Par mums” lapa sākas ar pamatiem, bet ātri pāriet ārpus tām. Jā, lietotājiem jāzina, kas jūs esat un kādus pakalpojumus jūs sniedzat. Bet jūsu lapā ir jāatzīst arī maigāki materiāli, kas cilvēkiem ir interese.

Padomājiet par to, kā pirmo reizi satikt kādu – viņi’Es gribētu zināt, kāpēc jūs darāt to, ko darāt, un kā jūs sākāt darbu savā jomā. Ja vakariņu viesībās satikāties ar kādu, kurš turpināja dronēt par nišas industrijas lietām, jūs’d, iespējams, sāk plānot avārijas izeju zirga d virzienā’Ouuvres.

Zinot, ko iekļaut, ir vieglāk sagatavot “Par” lapa, kurā ir līdzsvars starp praktisko un iedvesmojošo – un labā ziņa ir tā’s par darbu nav labāka persona par tevi. Lasiet tālāk par būtiskajām devām’ts un lai redzētu piemērus lapām, kurās tas ir pareizi sakārtots.

Ko iekļaut lapā Par mums

1. Pareizais tonis

Tonis ir elements, kam vajadzētu būt konsekventam visā jūsu “Par” lappuse. Bet don’t neuztraucieties – jūs uzvarējāt’Lai to pareizi izmantotu, nav jātīra visas vidusskolas angļu valodas mācību grāmatas. Profesionālai vietnei rakstīšanai ir jāatrod vidusceļš starp zinošs un sasniedzams.

Atcerieties, ka “profesionāls” nav’t ir jānozīmē “garlaicīgi” – tā’Vai jūsu raksts ir labs, lai parādītu satraukumu! Un don’to arī nepārdomājiet. Jūs jau zināt, ko jūs’atkal runājam, tāpēc ļaujiet informācijai plūst tā, it kā runātu ar draugu un jūs’Visticamāk, es sasniegšu ideālo toni.

Jaunās kopijas skaļa lasīšana ir lielisks veids, kā pārbaudīt toņu. Dzirdot, kā teikumi sakrīt, jūs brīdinās par jebkādu nedabisku uzbūvi vai vārdu izvēli’t faktiski izmanto ikdienas sarunās.

2. Jūsu uzņēmuma vērtības

Kad esat izstrādājis vispārēju skaņu, nostipriniet to, iepazīstinot ar savu uzņēmumu’s vērtības. Ja jūs’Pārrakstot lapu lielākai organizācijai, jums, iespējams, būs kādas iepriekš noteiktas vērtības vai zīmolu vadlīnijas, no kurām varētu gūt labumu. Bet don’neuztraucieties, ja tas’Tas tā nav – viss, kas jums jādara, ir prāta vētra par dažiem atslēgvārdiem, kas vislabāk atspoguļo to, kas ir jūsu bizness.

Dažu labu vērtību uzsvēršana ir lielisks veids, kā sakārtot to, ko jūs’es gribētu teikt par jūsu “Par” lapā, un tas var padarīt jūsu uzņēmuma izskaidrošanas uzdevumu mazāk biedējošu. Tomēr tā’ir svarīgi neizvēlēties buzzwords tikai tāpēc, ka tie izklausās lieliski, kas ir viegli slazdā iekļūt: 55% no visiem Fortune 100 uzņēmumu saraksta “integritāte” kā pamatvērtību, bet 40% min “komandas darbs.” Cienīgi atribūti noteikti, bet viņi sāk zaudēt nozīmi, kad visi’s metot tos apkārt.

Tā vietā, lai izvēlētos sugas vārdu, dodiet sev kādu laiku padomāt par to, kas jūs esat’jūs visvairāk lepojaties ar to, kas jūs šķir no konkurentiem. Vai jūs nopietni domājat par produktu? kvalitāte? Vai jūs tiecaties? ilgtspēja jūsu ražošanas procesā? Šis ir laiks, kad to svinēt!

3. Vizuāli, vizuālie, vizuālie

Bold teksts un stratēģiski novietoti virsraksti ir labs sākums lapas organizēšanai, bet labākais veids, kā piesaistīt lasītāju’Acis ir caur labi novietotu grafiku vai tabulām. Pētījumi pat parādīja, ka cilvēki trīs dienas pēc redzēšanas var atsaukt atmiņā 65% no vizuāli sniegtās informācijas.

Dons’t sviedri to, ja jūs don’nedomājiet par sevi kā īpaši prasmīgu dizainu. Tur’Tajā ir daudz tīmekļa dizaina programmatūras, kas tika izveidota, lai padarītu šo uzdevumu pēc iespējas vieglāku. Runājot par vizuālo elementu izcelšanu, Squarespace ir īpaši noderīgs – tātad, ja jums ir daudz radoša darba, ko parādīt, tas’s lieliska izvēle.

Ja jūs don’Lai parādītu daudz radoša darba, tad jauku biroja telpas fotoattēlu vai foršu pagājušā gada grafiku’S pieaugošie pārdošanas apjomi ir vairāk nekā pietiekami. Attēla vai divu attēlu pievienošana ir tikai lielisks veids, kā sadalīt lapas tekstu un padarīt saturu lasāmu jautrāku.

Ir daudz viegli lietojamu digitālo rīku, kas var palīdzēt izveidot minētos attēlus. Piemēram, Canva ir grafiskā dizaina rīks, kas piemērots visiem (vai nē) prasmju līmeņiem, kur var izgatavot oriģinālās infografikas un logotipus.

Saraksts: 9 labākie mākslinieku vietņu veidotāji

Ideāli rīki reklāmdevējiem, kuri vēlas mākslas darbus parādīt tiešsaistē

Ja jūs’re iestrēdzis idejām, tur ir viens fotoattēls, kas patiešām var padarīt jūsu lapu bojātu vai sagraut to. Kas mūs ved…

4. Tava komanda

An “Par mums” lapai vajadzētu personalizēt jūsu biznesu, lai potenciālie klienti to nesaņemtu’neuzskata jūs par kādu Oza veida vedni ‘cilvēks aiz aizkara.’ Attēla un zināma humanizēta fona pievienošana par tevi un tavu komandu piedāvā lielisku iespēju sazināties ar auditoriju un radoši darboties.

Labākā stāsta daļa ir cilvēki, un potenciālie klienti būs ieinteresēti zināt, kas jūs kā indivīdus aizrauj jūsu nozarē. Kā mēs teicām iepriekš, neviens nezina šo stāstu labāk nekā jūs, tāpēc don’nebaidieties to pateikt!

5. Iemesls uzticēties jums

Cilvēkus, kas jūsu vietnē ierodas pirmo reizi, galvenokārt interesē tas, kas jums jāsaka – tieši tāpēc mēs’es tik daudz uzsvēru, kā rīkoties tā sakot. Bet, kad jauns apmeklētājs veido savu viedokli par jūsu biznesu, tas palīdz sniegt ārēju liecību apstiprināšanai.

Ja jums bija jautājums, vai kāds restorāns ir kaut kas labs, jūs, iespējams, negribētu’neaiciniet viņus, lai uzzinātu. Tā vietā jūs, iespējams, pievērsīsities pārskatiem TripAdvisor vai Yelp. Tas pats princips darbojas arī šeit. Jūsu “Par” lapa ir lieliska vieta, kur iekļaut pozitīvus klientu piedāvājumus, lai cilvēki tos zinātu’re iegūt godīgu pārskatu. Laikmetā, kurā 91% patērētāju uzticas tiešsaistes pārskatiem un personīgajiem ieteikumiem, nedaudz sociālā pierādījuma ir tālu.

6. Veids, kā sazināties ar jums

Laiks, kad apmeklētāji ir lasījuši jūsu prātu “Par mums” lapu, viņi’Es sacenšos, lai sazinātos. Lielākā daļa vietņu veidotāju ļaus jums viegli pielīmēt “Sazinieties” veidlapu jebkur lapā, vai arī varat izveidot atsevišķu veltītu lapu un izveidot saiti uz to.

Ir arī daudz vietņu veidotāju, kas īpaši izstrādāti, paturot prātā mazos uzņēmumus, un tie var būt patiešām noderīgi, veidojot katru jūsu vietnes lapu – sākot no “Par mums” uz “Sazinies ar mums” – justies noslīpēts un profesionāls.

Saraksts: 6 labākie e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Ideālas platformas uzņēmumiem, kas vēlas pārdot preces tiešsaistē

Ko vajadzētu izvairīties lapā Par mums

Tagad, kad jūs zināt, kas notiek lieliski “Par mums” lapa, tā’Ir pienācis laiks runāt par lietām, kuras vislabāk atstāt novārtā. Lasiet tālāk par donu’ts:

1. Dons’t iet dizains-traks

Izkārtojums un dizaina funkcijas ir paredzētas, lai papildinātu jūsu saturu un padarītu to vieglāk lasāmu. Slikts dizains rīkojas tieši pretēji – tas novērš lasītājus no vārdiem lapā. Lielākajai daļai vietņu veidotāju būs veidnes, no kurām jūs varat strādāt, lai izvairītos no šīs kļūmes. Tomēr pārliecinieties, ka jūs pastāvīgi no jauna apmeklējat savu lapu ar jaunām acīm, lai redzētu, vai ir kādi attēli vai specefekti, kas novērš fokusu no jūsu satura.

2. Dons’neaizmirstiet pateikt cilvēkiem, ko jūs darāt.

Tur’Nav nekas vairāk nomākta, kā iekļūt labi uzrakstītā rakstā “Par” lapu, lai sasniegtu galu un saprastu, ka jums nav ne mazākās nojausmas, ko uzņēmums faktiski dara vai pārdod.

Biežāk cilvēki uzvarēja’nevēlaties pielikt papildu pūles, lai noskaidrotu, ko jūs darāt (vai kāpēc viņiem ir nepieciešams jūsu pakalpojums). Tā’Ir vērts ievietot dažus īpaši skaidrus teikumus “Par” lapu, lai izvairītos no neskaidru lasītāju atsavināšanas.

3. Dons’t pārāk daudz piespraust vienā lappusē

Jūsu “Par mums” lapa būs viena no, ja ne, vissvarīgākajām jūsu vietnes lapām, taču tā nav’Tas nenozīmē, ka tai vajadzētu izskatīties kā vienīgā jūsu vietnes lapa. Pārliecinieties, ka izceļat tikai būtiskākos sava biznesa aspektus, lai izvairītos no informācijas pārmērīgas piesaistes jaunajiem apmeklētājiem. Perifērijas informācija var atrasties citur jūsu vietnē, un jūs pat varat sniegt saites uz to.

Mūsu iecienītākās lapas Par mums

Tagad, kad jūs zināt, kas jādara’s un don’ts, apskatiet šos uzvaras piemērus “Par mums” visu veidu nozaru lapas. Mēs’mēs tos esam organizējuši, pamatojoties uz konkrētām priekšrocībām, tāpēc jūs varat gūt iedvesmu par katru ideālās lapas aspektu.

Vislabāk: stāstīšanai un radošumam

1.1 Burton snovbordi

piemērs par mums lapu

Burtons’s “Par mums” lapa veic neticamu darbu, humanizējot lielu uzņēmumu – faktiski šī lapa faktiski tiek nosaukta “Kas mēs esam.” Ar laiku jūs’atkārtoti lasīju par Burtonu’s pazemīgie pirmsākumi Vermontā un komandā’veltījums snovbordam, jūs’Es pats gribu nokļūt uz nogāzēm.

1.2 Skavas

otrais piemērs par mums lapu

Mēs’Atzīšos, ka ar sniega dēļiem ir diezgan viegli izklaidēties. Tas’tāpēc Staples saņem papildu punktus par cepumiem, lai pārvaldītu iedvesmu pārdošanas laikā… Ofisa piederumi. Ievērojiet, kā uzņēmums strukturē informāciju savā lapā, lai apmeklētāji būtu arvien ieinteresēti. Sākot ar “Mūsu stāsts” ir lielisks veids, kā dalīties iedvesmā un sekot tai “Ko mēs daram” pievieno perfektu praktiskuma sajaukumu.

Vislabākais: faktiem un uzticībai

2. HSBC

trešais piemērs par mums

HSBC’s “Par” lapa uzsver skaitļus, lai iedvesmotu uzticību. To pašu var izdarīt, uzskaitot jebkuru statistiku, kas parāda jūsu uzņēmuma popularitāti un uzticamību. Jūsu klientu skaits vai gadu jums’es jau bijuši apkārt, ir lieliskas vietas, kur sākt.

Ja jūs domājat, ka jūs’Pārklājāt acīmredzamos, jūtieties brīvi kļūt specifiski. Cik svaigu konditorejas izstrādājumu jūsu kafejnīca cep katru dienu? Cik ar rokām adītus džemperus nedēļā pārdod jūsu šiks veikals? Tā’Tas ir lieliski, ka liek cilvēkiem domāt par visu smago darbu, kas notiek bezsaistē.

Vislabāk: dizains

3. Jēkabs Tailers

ceturtais piemērs par mums lapu

Var šķist acīmredzams, ka radošā aģentūra uzņems kūku, lai iegūtu vislabāko dizainu, taču mēs visi varam ņemt dažus norādījumus no Jēkaba ​​Tailera aģentūras gluduma.’s “Ko mēs daram” lappuse. Vienkāršā sarkanā, baltā un melnā krāsu shēma ļauj viegli izlemt, kas izceļas.

Kam ir saites ar tādiem nosaukumiem kā “Sakari” un “Lietotāja pieredze” ļaujiet arī lapai izskatīties glīti, neupurējot papildu informāciju. Šis dizains ir pierādījums tam, ka viegli lasāma + jauki skatīties ir uzvaroša kombinācija.

Labākais kopvērtējumā: Moburst

piektais piemērs par mums

Moburst’s “Par” lapa ir pierādījums tam, ka radošums un cieta statistika patiesībā var būt draugi. Šis mārketinga uzņēmums prezentē dažus iespaidīgus skaitļus, kā arī jautras komandas fotogrāfijas un personības vadītus dibinātāju biogrāfijas. Gala rezultāts ir gludā, interaktīvā lapa’Aizraujoši ritināt, bet vislabāk, ka uz detaļām orientētu rakstīšanu būtu patīkami lasīt ar lielisku noformējumu vai bez tā.

Kā uzrakstīt lapu Par mums: Atgādinājums

Izmantojot šos piemērus, jūs’esat labi aprīkots, lai izveidotu ideālu “Par mums” sava uzņēmuma lapa. Personalizējot savu lapu, atsaucieties uz sešiem galvenajiem elementiem, kas jāiekļauj:

 1. Pareizais tonis
 2. Jūsu uzņēmums vērtē
 3. Vizuāli
 4. Nedaudz par jūsu komandu
 5. Iemesls uzticēties jums
 6. Veids, kā sazināties ar jums

Un pārliecinieties, ka jūs don’t

 1. Iet uz dizainu!
 2. Aizmirstiet pateikt cilvēkiem, ko jūs patiesībā darāt
 3. Pārlieku daudz vienā lapā

Ar šiem dos un don’ts prātā, mēs’Tagad es jums palaidīšu mikrofonu. Tātad, dodieties uz priekšu… Pastāsti mums par sevi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map