Kodēšana iesācējiem – labākais veids, kā apgūt HTML un CSS kodus, lai izveidotu vietni

apjukums-par-kodiem-min2010. gadā, kad izveidojām savu pirmo vietni, mūsu budžets bija 200 USD.


Tāpēc, ka mēs to nedarījām’t nav naudas vietnes dizainera algošanai, tāpēc mēs nolēmām izmantot vilkšanu & nometiet vietņu veidotāju un sāka apgūt HTML un CSS pamata kodus.

Mēs paši veicam izpēti, lai izlemtu, kurš vietņu veidotājs ir vislabākais dažādiem mērķiem. Izmantojiet mūsu viktorīnu, lai iegūtu ieteikumu’s personalizēts jūsu vajadzībām.

Kodēšana iesācējiem var būt biedējoša, bet mēs to darām’nenožēlojam, ka tērējām laiku (vai ieguldījām laiku) pamata koda apgūšanai, jo mēs spējām ātri un uzreiz veikt ļoti nelielas izmaiņas mūsu vietnes dizainā, ka mums savādāk nāktos samaksāt dizainerim pāris simtus dolāru, lai to izdarītu.

Nemaz nerunājot par mums’d jāgaida, kamēr darbs tiks pabeigts, un apgrozījuma laiks varētu būt vidēji pāris dienas.

Tajā laikā mēs nekādi nebija galvenie kodētāji. Kaut arī mēs tikko bijām iesācēji, šī prasme mums deva zināmu brīvību un kontroli pār mūsu vietnes dizainu.

Bija ļoti spēcīgi un atbrīvojoši zināt, ka mēs neesam pakļauti tīmekļa vietnes dizainera vai kodētāja žēlastībai.

Tagad es nesaku, ka jums jākļūst par kodēšanas sīkšanu.

Ļaujiet’esiet godīgi, iespējams, ka jums jau ir pilna laika darbs, un jūsu vietne var būt tikai blakus hobijs vai biznesa vietne, lai palīdzētu uzlabot jūsu uzņēmumu’tiešsaistes klātbūtne tiešsaistē.

Jums vienkārši jāzina pietiekami, lai pievienotu tekstlodziņu ar pielāgotu fona krāsu un fonta stilu. Jūs, iespējams, vēlēsities tikai veikt dažas galvenās izmaiņas, kas uzvarēja’t neaizņem pārāk daudz laika, bet tomēr pietiekami, lai jūs varētu kaut nedaudz pievērsties dizainam.

Tā kā daudzi cilvēki mums jautāja, kur atrast labus, uzticamus resursus, lai iemācītos kodēšanas pamatus, mēs nolēmām izveidot šo rokasgrāmatu Kodēšana iesācējiem, kas ir visu kodēšanas resursu kopums,’mēs izmantojām pagātnē, kas mums ir palīdzējuši, kad mēs pirmo reizi sākam darbu.

Ja vēlaties uzzināt dažus pamata kodēšanas veidus, lai jūs varētu vairāk kontrolēt savu vietni pat tad, ja izmantojat vilkšanu & nometiet vietņu veidotāju, šie HTML / CSS iesācēju resursi noteikti var palīdzēt.

Kāda kodēšanas valoda jums nepieciešama, lai izveidotu vietni?

Vietnes pamatelementi ir HTML un CSS kodi.

Vietnēs izmantotās progresīvākās kodēšanas valodas ir jQuery, JavaScript un PHP.

Ja godīgi, ja izmantojat vilkšanu & nometiet vietņu veidotāju, lai sāktu, jums tiešām ir nepieciešams tikai HTML un CSS.

WordPress lietotājiem, iespējams, vēlēsities pievienot PHP savam sarakstam, jo ​​WordPress ir daudz sarežģītāks vietņu veidotājs nekā jebkurš & nometiet vietņu veidotājus. Lai veiktu izmaiņas WordPress vietnēs, nepieciešams vairāk kodēšanas karbonādes.

Mūsuprāt, HTML un CSS kodi ir jāsāk ar visiem iesācējiem.

Ja jums vienkārši rodas interese par vietņu kodēšanu, vienmēr vēlāk varat iemācīties uzlabotās kodēšanas valodas.

Kāda veida resursi ir pieejami?

Var izmantot divu veidu resursus: bezmaksas vai maksas.

Abiem ir plusi un mīnusi, un mēs iesakām izmēģināt gan bezmaksas, gan apmaksātus resursus, lai atrastu to, kas jums der.

Protams, vispirms sāciet ar bezmaksas, jo jūs varētu atrast tos pietiekami savām vajadzībām.

Kāpēc izmantot bezmaksas resursus?

Plusi

 • Acīmredzama priekšrocība ir tā, ka tā ir bez maksas.
 • Tonnas izvēles un informācija par dažādiem risinājumiem. Ja jums ir ļoti konkrēts jautājums vai problēma, bezmaksas resursi ir lieliski. Tas ir tāpēc, ka daudzi cilvēki raksta par ļoti specifiskām problēmām, kuras ir pārāk specifiskas, lai aptvertu apmaksātu kursu. Tātad, kad mums ir unikāla problēma, ko var gūt tipisks ceļvedis’Lai atbildētu, parasti padomus un atbildes meklējam forumos un bezmaksas resursos.

Mīnusi

 • Tur ir pārāk daudz informācijas, kas pieejama tiešsaistē, tas var mulsināt, un jūs nezināt, kur sākt.
 • Forumu saturs un diskusiju pavedieni netiek organizēti viegli sagremojamā veidā, piemēram, maksas kursos. Ja jūs labi protat izkliedēto informāciju salikt kopā, tā, iespējams, jums nebūs problēma. Bet lielākajai daļai cilvēku tas var palēnināt jūsu mācīšanās procesu kopš jums’Lai atrastu jums noderīgo, jums jāpārmeklē informācijas kalns.
 • Ikviens var izlikt konsultācijas tiešsaistē, un šī persona, iespējams, nav uzticama. Iesācējs, kurš ir pārāk pārliecināts, var nolemt izlikt apmācību, kas varētu būt neprecīza. Ir simts pīrāga sagriešanas veidu, bet kāds ir pareizais ceļš? Kā iesācējs jums nebūs iespējas uzzināt, vai lasāmā informācija patiešām ir labākā prakse.

Kāpēc jāizmanto apmaksāti resursi?

Plusi

 • Apmaksāti kursi parasti ir labi organizēti un sadalīti viegli sagremojamajos kursos, kas ir īpaši izstrādāti iesācējiem. Nav nepieciešams izpētīt tūkstošiem dažādu ziņu “eksperti” vai izdomāt, kur sākt. Jums vienkārši jāievēro mācību programma, un jūs esat ceļā.
 • Jūs iemācīsities labāko kodēšanas praksi no akreditētiem speciālistiem. Sliktos ieradumus ir grūti mainīt. Apgūstot jaunu prasmi, tā’Vienmēr ir laba ideja izvairīties no sliktiem kodēšanas standartiem no cilvēkiem, kuri, iespējams, nav kvalificēti mācīt kodus.

Mīnusi

 • Parasti kursos tiek apskatīti visi vietņu kodēšanas aspekti. Piemēram, ja jūs vienkārši vēlaties atrast ātru risinājumu tam, kā pievienot tekstlodziņu ar pielāgotu fonu, iespējams, ka jums veiksme neder.. Jums var būt nepieciešams iziet labu kursa daļu, pirms varat iemācīties konkrēto lietu.

Gan bezmaksas, gan maksas resursi var jums palīdzēt dažādos veidos, tāpēc tas ir’Ir labi, ja ir piekļuve abu veidu kodēšanas pamācībām.

Tagad ļaujiet’Mēs apmeklējam mūsu ieteikto tiešsaistes kodēšanas konsultāciju sarakstu, kas mums šķiet ļoti noderīga.

Labākais veids, kā iemācīties kodēšanu iesācējiem

# 1 Lynda

IZMAKSAS: Bezmaksas izmēģinājuma versija / USD 19,99 – USD 29,99 mēnesī

labākie kodēšanas resursi iesācējiem lynda

Lynda nodrošina viņu nodarbības video formātos, tāpēc tās ir ļoti viegli sekot.

Mums ļoti patīk viņu video pamācības, jo tās atvieglo mācību kodu.

Kursi ir visaptveroši, un tie aptver ne tikai pamatus. Tā kā jums būs labāk kodēt, jums būs piekļuve sarežģītākām pamācībām. Tātad viņu konsultācijas var “augt kopā ar jums” kā jūs kļūstat labāks kodēšanā.

Lynda ir vairāk nekā tikai HTML & CSS kursi. Tie gandrīz aptver visu, sākot no programmēšanas līdz grafiskajam dizainam, un jums ir piekļuve visiem viņu kursiem ar vienu dalību, kuru jūs varat jebkurā laikā atcelt..

Mana pieredze ar Lynda:

Es’es izmantoju Lynda, lai iemācītos HTML, CSS un PHP. Kopumā tas mums paveica labu darbu, mācot pamatus.

Man patīk, kā kursi ir veidoti tā, lai man būtu pilns priekšstats par soļiem, kas man jāveic, lai apgūtu šīs jaunās kodēšanas valodas.

Kodēšanas iemācīšanās ir ļoti vizuāla. Video tiešām palīdz sarežģītākas idejas padarīt saprotamākas. Es ieteiktu laiku pa laikam pārtraukt videoklipu darbību, lai jūs varētu izmēģināt kodus.

Viena lieta, ko es nedarīju’Patīk Lynda, ka nav iebūvēta koda redaktora. Tas nozīmēja, ka man vajadzēja lejupielādēt kodu redaktoru klēpjdatorā, pirms es varēju rakstīt kodus.

Tāpēc sākumā sagaidiet kādu iestatīšanas laiku. Kad esat instalējis programmas, vairs nav jāveic nekāda apkope vai iestatīšana.

Kam vajadzētu lietot Lynda?

 • Ja jūs don’t nezina, kā vai kur sākt mācīties HTML un CSS kodus.
 • Ja jums labāk patīk mācīties ar video, nevis lasīt tekstu.
 • Ja jūs dodat priekšroku mācībām strukturētā vidē, kas ir līdzīga tradicionālajai mācību programmai, piemēram, tai, ko māca skolā.

# 2 Codecademy

IZMAKSAS: Bezmaksas pamata kursi / USD 19,99 mēnesī par Premium kursiem

labākie kodēšanas resursi iesācējiem

Codecademy izmanto interaktīvu pieeju koda mācīšanai iesācējiem – tas padara mācīšanos daudz jautrāku.

Jūs vienkārši izpildāt norādījumus interaktīvā koda redaktorā. Redaktors automātiski pārveidos jūsu kodus vizuālā displejā.

Tādā veidā jūs varat redzēt, kā tīmekļa pārlūkprogrammā patiesībā izskatās jūsu uzrakstītie kodi – ļoti forši!!

Šī tūlītējā atgriezeniskā saite ļauj nekavējoties redzēt progresu. Tas palīdz radīt jautru mācību vidi un padara pievilcīgāku ideju iemācīties kodēt.

Jūs varat bez maksas apmeklēt visus viņu iesācēju kodēšanas kursus. Ja vēlaties pāriet uz modernākiem kursiem, varat reģistrēties viņu premium kursos.

Mana pieredze ar Codecademy:

Es’Es izmantoju Codecademy, lai iemācītos modernāku kodēšanas valodu, piemēram, JavaScript. Tas bija jautri, un instrukcijas bija viegli izpildāmas.

Tas man paveica labu darbu, iemācot man pamatus, un es pēc pāris stundām varēju uzrakstīt ļoti vienkāršu JavaScript.

Man patika iebūvētais koda redaktors, kas nozīmēja, ka es to nedaru’Lai sāktu, nav nepieciešams lejupielādēt nevienu programmu.

Arī instrukcijas bija ļoti iespaidīgas. Es jutu, ka man ir ceļvedis, kurā parādīts, ko darīt ik uz soļa.

Viena lieta, ko es gribētu, ir kursa teksta versija. Mācoties kodēt, ir daudz kas jāatceras. Man ir jāpatur piezīmjdators pusē, lai pierakstītu visus kodus’es esmu iemācījies un kādiem nolūkiem tie būtu jāizmanto. Būtu jauki, ja būtu lejupielādējams kodu indekss, tāpēc es to nedaru’t nav jārada savs.

Kam vajadzētu izmantot Codecademy?

 • Ja jūs uzzināsit labāk, izmantojot izmēģinājumu un kļūdas, kā arī skatoties tiešraides piemērus.
 • Ja jums nepieciešama tūlītēja atgriezeniskā saite par kodu pareizu rakstīšanu.

# 3 TutsPlus

IZMAKSAS: Bezmaksas pamata kursi / USD 15 mēnesī par Premium kursiem

labākie kodēšanas resursi iesācējiem tutsplus

TutsPlus atšķir Lynda un Codecademy no tā, ka tas sniedz jums dažādus veidus, kā iemācīties kodēt.

TutsPlus to nedara’Kodēšana nav paredzēta tikai iesācējiem, lai palīdzētu jums sākt darbu uz pareizā ceļa, tajā ir arī pilna īsu un vienkāršu apmācību bibliotēka, ja jums ir nepieciešami ātri unikālu problēmu labojumi vietņu dizaina jomā..

TutsPlus’ masīva īsu apmācību bibliotēka dod jums lielāku kontroli pār to, ko vēlaties iemācīties. Tas darbojas īpaši labi, ja jūs jau zināt, kādus dizainus jūs mēģināt sasniegt. Jūs varat viegli apiet visu papildinformāciju un doties tieši uz risinājumiem.

Mana pieredze ar TutsPlus:

Es izmantoju viņu iesācēju’ceļvedis jQuery, CSS3 un HTML5. Tajā laikā man jau ir zināmas kodēšanas zināšanas, tāpēc iesācējs’Ceļvedis man bija labs kvalifikācijas celšanas kurss. Tas bija viegli izpildāms un labi uzrakstīts.

Kāds iesācējs’S ceļvežos ir arī noderīgi video.

Ja pievienojaties viņu premium dalības plānam, varat lejupielādēt visus failus un attēlus, ko viņi izmanto savās rokasgrāmatās un pamācībās. Tas bija lieliski, jo tas man ietaupīja daudz laika no nepieciešamības rakstīt savas piezīmes un koda indeksu.

Kas man patīk par TutsPlus, ir viņu milzīgā īsu kodēšanas un dizaina mācību bibliotēka.

Kādus kodus, veidojot vietni, galvenokārt nosaka tas, kādu vietnes dizainu jūs mēģināt sasniegt. Tā kā dizaina iespēju ir gandrīz neierobežots skaits, teorētiski jums var būt daudz dažādu dizaina problēmu, kuras jāatrisina.

Tas ir iemesls, kāpēc TutsPlus’ iesācējs’Šis ceļvedis var ietvert tikai pamatus, un jūs patiešām paļaujaties uz viņu īsajām pamācībām, lai papildinātu konkrētākus dizaina risinājumus.

Tā kā TutsPlus piedāvā jums plašu apmācību bibliotēku, jums ir lielākas iespējas atrast risinājumu savai specifiskajai problēmai nekā citiem resursiem, kurus mēs’līdz šim es to aptvēru.

Kam tas būtu jāizmanto?

 • Ja labāk reaģējat uz tiešu mācīšanos, kur jūs apgūstat pamatus, izmantojot iesācēju’s rokasgrāmatu, pēc tam izvēlieties un izvēlaties padomus un padomus, ko vēlaties iemācīties, izmantojot viņu īso apmācību bibliotēku.

# 4 W3skolas

COST: Bezmaksas uzziņu rokasgrāmata

labākie kodēšanas resursi iesācējiem w3skolās

Šis ir galvenais HTML un CSS kodēšanas rokasgrāmata.

Viss, kas jums jāzina par vietņu kodēšanu, ir atrodams vietnē W3Schools.com.

Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tā, ka W3Schools nav tik efektīvs kā apmācības resurss, salīdzinot ar Lynda, Codecademy vai TutsPlus.

Lai gan viņu zināšanas par kodēšanu ir ļoti visaptverošas, es uzskatu, ka viņu skaidrojumi par kodēšanu ir ļoti ierobežoti, un viņi to nedara’Veiciet ļoti labu darbu, iemācot jums kodēt.

Tā vietā padomājiet par W3Schools kā HTML vārdnīcu & CSS kodi.

Mana pieredze ar W3Schools:

W3Schools bija pirmais resurss, uz kuru es vērsos, kad pirmo reizi sāku mācīties HTML un CSS kodus. Es ātri atklāju, ka tie ir vairāk kā atsauces ceļvedis nekā apmācību vietne.

Lai arī tās var nebūt piemērota vieta, lai iemācītos kodēt, tās ir labākais tiešsaistes ceļvedis.

Ikreiz, kad neesmu pārliecināts par kodu vai kādiem alternatīviem kodiem es varu izmantot, atbildes meklēšanai izmantošu W3Schools.

Tas ir īpaši noderīgi kodiem, kurus neizmantojat’Regulāri lietojiet un viegli aizmirstat.

Kam tas būtu jāizmanto?

 • Ja jums jau ir dažas kodēšanas pamatzināšanas, tās jums ir labs atsauces resurss.
 • Izmantojiet to kā vārdnīcu vai enciklopēdiju HTML / CSS kodēšanai, kur varat atsaukties, ja aizmirstat noteiktus kodus.

# 5 CSS-triki

COST: Bezmaksas konsultācijas

labākie kodēšanas resursi iesācējiem, css triki

CSS kodi kontrolē vietni’dizains, piemēram, teksta krāsa vai fona attēla izvietojums. Tātad savā ziņā ir neierobežots skaits veidu, kā kodēt dizainu, jo praktiski ir neierobežotas dizaina iespējas.

Šajā laikā ļoti noderīgs ir bezmaksas resurss, piemēram, CSS-Tricks.

CSS-Tricks ir simtiem īsu CSS apmācību, lai jūs varētu meklēt, lai atrastu labākos problēmu risinājumus.

Mana pieredze ar CSS-Tricks:

CSS-Tricks ir viena no vietnēm, kuras apmeklēju katru dienu, veidojot vietni. Ir ļoti viegli atrast to, kas man vajadzīgs, un ir milzīga īsu risinājumu bibliotēka.

CSS-Tricks ir arī aktīva kopiena, ja risinājums neder’Lai strādātu jūsu labā, visticamāk, komentāros varat atrast atšķirīgu risinājumu.

Kam tas būtu jāizmanto?

 • Ja jums ir pamatzināšanas par CSS kodiem un jums ir nepieciešami ātri risinājumi ļoti specifiskām CSS kodēšanas problēmām.

Secinājums – rokasgrāmata kodēšanas iesācējiem

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map