Labākās tiešsaistes sānu grūstības 2020. gadā

Tā’s ir jauns gads, un jūs’es gribētu sākt atlicināt nedaudz papildu naudas – neatkarīgi no tā’s par depozītu mājai, jaukām brīvdienām, lietainai dienai vai lielai piektdienas vakaram. Kas’s vairāk, jūs domājat, ka jums ir nedaudz papildu laika, ko veltīt blakusproblēmai.


Bet galvenā atšķirība starp šo rakstu un citiem, ar kuriem jūs varētu būt saskārusies, ir šāda: varat sākt jebkuru no šīm sānu kņadas, izmantojot tikai savu klēpjdatoru vai viedtālruni *.

* Neskaitot 7. numuru, kurā mēs mazliet apkrāpāmies, bet tas bija pilnīgi tā vērts.

Starp mūsu ieteikumiem jūs neatradīsit suņu pastaigas, velosipēdu braucienus pa Deliveroo, pakaišu ņemšanu vai cepšanu. Tas nav’t septītās klases maizes izpārdošana, un jūs neesat’t triatlona apmācība.

Jūs esat pelnījis nākt mājās, sēdēt uz dīvāna un nopelnīt nedaudz papildu naudas pidžamās – un mēs’jūs esat ieguvis 18 labākos veidus, kā jūs varat darīt tieši to.

18 labākās tiešsaistes sānu grūstības 2020. gadam:

Galvas augšā! Ja jūs’Esam ieguvuši produktu, ko pārdot, gan fizisku, gan digitālu, mums ir visa šīs vietnes sadaļa’Pilnīga informācija par veidiem, kā izveidot tiešsaistes veikalu, bet mēs uzvarējām’t, kas to aptver šajā rakstā. Tā vietā mēs iesakām jums pārbaudīt:

Kā izveidot tiešsaistes veikalu – deviņi vienkārši soļi pārdošanas sākšanai tiešsaistē

5 labākie e-komercijas vietņu veidotāji – mūsu labākie ieteikumi jūsu tiešsaistes veikala veidošanai

7 labākās bezmaksas e-komercijas platformas – platformas, kas ļauj sākt pārdot bez maksas

1

Publicēt vietnē Medium

Sānos grūstīšanās: publicējiet vidējā tīklā

Runājot par naudas pelnīšanu tiešsaistē, rakstīšana tīmeklim ir acīmredzams ceļš (es domāju, hei, mēs, iespējams, esam mazliet neobjektīvi). Bet, kad jūs don’t ir daudz pieredzes, tas var padarīt sarežģītu ārštata darbu veikšanu, un tas var kļūt nedaudz par 22 nozveju. Tātad, kur jūs sākat?

Emuārs ir lieliska vieta, kur parādīt, kā jūs varat rakstīt par kaut ko jūs’kaislīgi, bet mēs patiešām vērtējam arī Medium kā platformu jūsu rakstu publicēšanai (vai atkārtotai ievietošanai). Tā’Tas ir lielisks veids, kā izveidot darba portfeli, un pa to laiku caur Medium jūs faktiski var nopelnīt divus vai divus dolārus.’Partneru programma.

Veids, kā vidējs aprēķina ienākumus, ir diezgan unikāls, un tas dod labumu gan nišu rakstītājiem, gan tiem, kuriem ir liela apelācija (vai tiem, kuriem ir ‘vīrusu’ stāsti, ar kuriem dalīties). Vienkārši sakot, jūsu ienākumi ir atkarīgi no kopējā lasīšanas laika, ko vidējie dalībnieki pavada, lasot jūsu rakstu. Lai gan tikai 8% aktīvu vidēja līmeņa rakstnieku nopelna vairāk nekā 100 USD, tur tiek nopelnīts’joma, lai iegūtu daudz ko citu – visvairāk apmaksātā vidējā līmeņa autore par 2019. gada novembri nopelnīja USD 22 658,57. Tas, kurš ir, var oficiāli saukt Medium par galveno grūstīšanos.

2

Sāciet nišas Instagram kontu

Sānos grūstīšanās: nišas Instagram konts

Jūs’Jūs redzēsiet daudz rakstu par sānu kņadas, kas liek domāt par ‘Instagram influencer’ lai nopelnītu papildus naudu. Lai gan tas, iespējams, darbojās pirms pieciem gadiem, realitāte ir tāda, ka Instagram tagad ir diezgan piesātināts ar šāda veida kontu. Ja vien jums jau nav vairāki tūkstoši sekotāju, jūs’Jums būs grūti iekļūt ietekmētāja darbībā.

Bet tas tā nav’t nenozīmē, ka tur nav’t nauda, ​​kas jāiegūst Instagram (un ātri) – jūs’Vajadzēs tikai nedaudz radošāk darboties. Kā mēs to redzam, nišas konti tagad ir labākais veids, kā tuvināties Instagram. Jūs varat izmantot esošās platformas vai populārās sērijas jaudu, lai ātri iegūtu lojālu fanu bāzi; mūsu iecienītākie piemēri ir @chandler_holding_ur_fav_album, @depopdrama un @meme_appetit. Katrs no šiem kontiem ir ātri ieguvis vairākus tūkstošus sekotāju, un divi paļaujas tikai uz sekotāju iesniegto saturu.

Vienreiz tu’Veiksmīgi sekojot, jūs varat gūt peļņu no sava konta vienā no daudzajiem veidiem. @depopdrama veic maksājumus, lai reklamētu dažādus Depop veikalus savos stāstos, @chander_holding_ur_fav_album ir ziedojumu lapa, un @meme_appetit ir sācis pārdot preces caur RedBubble, kas ir platforma, kurā mēs’Parunāšu mazliet vairāk par vēlāk.

3

Mācīt angļu valodu attālināti

Sānos grūstīšanās: māciet angļu valodu

Domāju, ka jūs don’Vai jums ir kādas prasmes piedāvāt? Padomā vēlreiz. Ja jūs’ja tu brīvi pārvaldi angļu valodu (vai, protams, jebkuru valodu), tad tu’esat ieguvis kaut ko tādu, ko vēlas apgūt kāds cits. Tā kā angļu valoda ir tik populāra valoda, tā ir tur’s visvairāk iespēju. Ir daudz cilvēku, kas vēlas mācīties no attāluma, un daudz uzņēmumu, kas gatavi darboties kā starpnieki.

Mācīt prom, VIPKID un QKids to darīs visi maksā līdz USD 25 / stundā par jūsu pakalpojumiem. Jūs don’Lai pievienotos šīm vietnēm, nav nepieciešama nekāda mācīšanas pieredze, taču lielākajā daļā gadījumu jums ir jābūt bakalaura grādam’grāds. Vienreiz tu’Es izvēlējos dažus pastāvīgos klientus un nosaucu sev vārdu, izveidoju sevi ar pasniedzēju vietni (mums patīk veidne ‘Privātskolotājs’ Wix), tāpēc jūs varat sākt iekasēt savas likmes un ieturēt visu samaksu.

4

Pilnīgas tiešsaistes aptaujas

Sānu grūstīšanās: tiešsaistes aptaujas

Mēs’Par to es būšu ļoti pārliecināts – uzvarēja tiešsaistes aptauju veikšana’t ienest lielos dolārus, bet tas ir ļoti viegli. Patiesībā gandrīz bez prāta. Tā’Tā ir lieliska aktivitāte, lai ietilptu dīkstāves daļās – braucot uz darbu un atpakaļ, skatoties atkārtojumu televizorā utt. Survey Junkie ir populārs apsekojumu uzņēmums, un tas ir viens no nedaudzajiem, kas jums samaksās 24 stundu laikā pēc maksājuma pieprasījuma. izmantojot PayPal vai dāvanu kartes veidā.

Katrā aptaujā nopelnīsiet no 50 līdz 450 punktiem, 100 punktiem pielīdzinot USD 1. Ņemiet vērā, ka daži no šiem apsekojumiem būs diezgan plaši, un to aizpildīšana prasa apmēram pusstundu vai vairāk.

5

Tulkot

Sānu grūstīšanās: tulkošana

Ja jūs’jums ir paveicies runāt vairāk nekā vienā valodā, jūs’ve ieguva vēl vairāk iespēju, izvēloties sānu grūstīšanos. Tulkošana ir konkurētspējīgs, bet ienesīgs bizness, kamēr jūs’Jums, iespējams, būs grūti izvēlēties literāros tulkojumus vai lielus komerciālus projektus bez relatīva grāda, varat strādāt ar aģentūru (vai izsvītrot pats), lai izvēlētos mazākus projektus..

Vietnes, piemēram, Fiverr, ir lieliskas, lai ātri sāktu, taču vairums konkurentu uzlādējas 5 USD par katriem 500 vārdiem, tā’Jums būs vajadzīgs laiks, lai uzkrātu naudu – un ar tik daudziem konkurentiem tas arī ir’Būs grūti ieslēgt šīs svarīgās atsauksmes.

Mēs’d noteikti iesaku mēģināt izvēlēties aģentūru darbu vai sazināties ar uzņēmumiem / patstāvīgi atbildēt uz sludinājumiem. Un lai jūs izskatītos ticami’Vēlos, lai vietne rādītu jūsu darba piemērus un pozitīvas klientu atsauksmes. Par to mums patīk veidne Sofia by Squarespace – tā rada ideālu personiskā un profesionālā līdzsvaru.

6

Izveidojiet YouTube apmācības

Sānos grūstīšanās: YouTube apmācības

Google ‘kā sasiet kaklasaiti’, un galvenais rezultāts ir YouTube videoklips. Šajā video normāls izskata puisis ir nofilmējis sevi, sasienot kaklasaiti, ar paskaidrojumu par balss pārsūtīšanu. Viņš nav’t nav izmantojis nekādu izdomātu aprīkojumu, un videoklipa ilgums ir mazāks par sešām minūtēm. Tam ir vairāk nekā 66 miljoni skatījumu. Pieņemot, ka lielākā daļa cilvēku noskatās šo videoklipu līdz beigām, šis izveicīgais kaklasaites meistars ir nopelnījis pats no 200 000 līdz 450 000 USD tikai no reklāmām, kuras YouTube demonstrē sava videoklipa sākumā.

Tomēr, lai šādā veidā varētu gūt peļņu no YouTube kanāla, ir dažas prasības.Jums’Jums būs nepieciešams kanāla skatīšanās laiks, kas pēdējos 12 mēnešos pārsniedz 4000 minūtes, plus vairāk nekā 1000 abonentu, un tas viss prasīs zināmu laiku. Izmantojiet tādus rīkus kā ‘TubeBuddy‘ lai palīdzētu jums noteikt satura nepilnības, kuras jūs varētu aizpildīt, un to novērst!

7

Iznomājiet lietas Fat Llama

Sānos grūstīšanās: Resnā lama

Labi, ka mēs’es te mazliet apkrāpjos. Fat Llama ir vietne, kur jūs varat ‘īrēt (gandrīz) jebko’. Tāpēc, lai izmantotu to kā daļu no jūsu sānsveres, jūs’Vajadzēs kaut ko izīrēt. Tehniskajam aprīkojumam ir tendence patiešām labi darboties Fat Llama; padomājiet par izdomātiem kameru objektīviem, droniem, DJ aprīkojumu, projektoriem un pat mūzikas instrumentiem. Vienīgais neanonīmais konts Fat Llama ieņēmumu tablo ir fotogrāfs, kurš izīrē gandrīz tikai kameru objektīvus par aptuveni USD 15 – USD 20 dienā, un pēdējā mēneša laikā nopelnīja vairākus tūkstošus dolāru.

Instrumenti un mašīnas mēdz atnest mazāk naudas, taču ir ļoti pieprasīti. Augstspiediena mazgātāji, paklāju tīrītāji, lodāmuri – iespējams, ka jūs esat’Jums būs kaut kas tāds, kas kādam citam vajadzīgs, bet tā nav’t negrib pirkt.

Un, ja nē, veltiet kādu laiku apkārt Fat Llama un novērtējiet tirgu; Vai ir kaut kas tāds, ko jūs varētu iegādāties, kas ātri samaksātu par sevi? Vai jūs varat mazināt konkurentu cenu un piedāvāt kaut ko, ko viņi var?’t – piemēram, bezmaksas piegāde? Jūs varat ievietot priekšmetus par Tauku Lamu par brīvu, un jūs’tiek atlīdzināti zaudējumi līdz USD 30 000 vērtībā.

8

Veiciet vietnes lietotāju pārbaudi

Sānos grūstīšanās: lietotāju pārbaude

Vietņu lietotāju pārbaude ir tikpat vienkārša kā tiešsaistes aptauju veikšana, un, iespējams, daudz ienesīgāka (kaut arī jūs’būs jāpievērš lielāka uzmanība). Vietnes, piemēram, usertesting.com, lūgs jums veikt darbības ar klientu’vietnē (piemēram, iegādājoties konkrētu produktu) un pastāstiet par savu pieredzi, kā arī sniedziet savus iespaidus par vietni.

Katrs videoklips ilgst no 10 līdz 20 minūtēm, un tas nopelnīs 10 ASV dolārus, kuru pēc tam var pārskaitīt uz jūsu PayPal kontu. Jūs’Tiks saskaņoti ar klientiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu un demogrāfisko situāciju, un tur’Nav jāuztraucas par savu tehnoloģiju izpratnes vai pieredzes līmeni – viņi vienkārši vēlas dzirdēt tipisku klientu godīgas domas, lai mazinātu nepatīkamos trūkumus.

9

Izmēģiniet filiāļu mārketingu

Affiliate marketing ir vieta, kur jūs pievienojat saites uz produktiem vai pakalpojumiem savā saturā, un pēc tam nopelnāt nelielu komisiju, ja jūsu lasītāji iegādājas šos produktus pēc noklikšķināšanas uz tiem no jūsu vietnes. Piemēram, modes emuāru autori publicēs saites uz tērpiem, kurus viņi valkā, un nopelnīs nelielu peļņu, ja viņu lasītāji turpinās iegādāties tādas pašas drēbes.

Runājot par naudas pelnīšanu ar filiāļu mārketinga starpniecību, mums ir līdzīgi padomi kā sākt Instagram kontu – dodieties uz nišu.

Affiliate mārketings var būt patiešām rentabls, taču konkurence ir sīva. Jūs’Lai atrastu savu nišu, jums būs jāmeklē satura nepilnības un jāseko līdzi jaunām tendencēm.

10

Sāciet biļetenu

Sānos grūstīšanās: biļetens

Visiem, kas’Ja kādreiz tika kavēts biroja darbs, ideja reģistrēties brīvprātīgi saņemt e-pastus var šķist pilnīgi sveša. Bet biļetenu izveide var būt liels bizness ikvienam, kam ir radoša nojauta, laba ideja un vēlme izmantot stundas.

Sākot biļetenu, tas vēl nav’t ātrs veids, kā iegūt naudu, bet tas noteikti var būt labs. Vienreiz tu’Ja esat izveidojis uzticīgu abonentu datu bāzi (izmantojot tādu rīku kā MailChimp vai TinyLetter), varat sākt pelnīt ar savu biļetenu. Vispopulārākais veids, kā to izdarīt, ir pievienojot saistītās saites (skatiet iepriekš, kas tās ir un kā rīkoties tālāk), vai nopelniet naudu no sponsora, iekļaujot sadaļu par viņu produktu vai pakalpojumu.

Tā’Ir grūti norādīt skaitli par to, cik daudz jūs varētu nopelnīt no informatīvā izdevuma, taču ņemiet vērā, ka dažiem cilvēkiem tas ir viņu pilna laika darbs – tāpēc’droši var teikt’s šeit ir dažas nopietnas nopelnīšanas iespējas. Tieši tāpat jūs’vēlreiz stāties pretī nopietnai konkurencei, tāpēc iesakām veikt savu pētījumu un reģistrēties pēc iespējas vairāk biļetenu. Nākamais melnraksts un tas, ko mēs’lasīšana Lasīšana ir divi no mūsu iecienītākajiem.

Jūs’Vēlos izveidot vienkāršu vietni, lai cilvēkiem būtu vieta, kur parakstīties uz jūsu biļetenu, un ievietot pagātnes satura piemērus. Mums patīk Squarespace veidnes Foundry veidne’Tas ir diezgan koncentrēts uz tipogrāfiju – lieliski piemērots, lai ļautu jūsu vārdiem runāt!

11

Rakstiet ārštata saturu

Apgrūtinājumi: rakstiet ārštata saturu

Ja jūs’Ja interesi izraisīja biļetenu ideja vai publicēšana vietnē Medium, iespējams, ka jūs varētu nopelnīt naudu no ārštata rakstīšanas.

Daudzi cilvēki nervozi pārdod sevi kā rakstnieku. Tur’kļūdains uzskats, ka jums jābūt nākamajam F. Skotam Ficdžeraldam, lai jūsu darbs būtu tā vērts. Bet realitāte ir tāda, ka liela daļa komerciālu rakstu ir tikai spēja izskaidrot lietas lakoniski un vienkāršā angļu valodā. Un, protams, obligāta ir pareizrakstība un gramatika.

Vienreiz tu’Ja esat ieguvis zināmu pieredzi kā brīvmākslinieks, varat nopelnīt no USD 0,12 līdz 0,20 USD par vārdu. Bet, lai nonāktu šajā posmā, jūs’Jūs vēlaties izveidot labu profilu, un tas ietver arī jūs’jūs to uzminējāt – vietne! Šeit varat parādīt pagātnes sava darba piemērus, rakstīt emuāra ziņas, lai parādītu savas intereses, un dot cilvēkiem iespēju sazināties ar jums. Šī Wooden Writing vietne ir lielisks piemērs, un mūsu iecienītākā portfeļa veidne ir Henson by Squarespace.

12

Korektūra

sānu grūstīšanās: korektūra

Vai jūs esat ērgļveida gramatikas un pareizrakstības meistars, bet ne rakstīšanas ventilators? Korektūra varētu radīt perfektu sānsveres problēmu.

Bet sākt darbu korektūrā nav’t vienmēr ir viegls brauciens. Pretēji izplatītajam uzskatam, jūs don’Lai izvēlētos ārštata korektoru, jums faktiski nepieciešama angļu grāds, taču jums būs jāpierāda sava vērtība. Kā rakstniekam tas ir viegli – varat vienkārši ievietot darba piemērus portfolio. Bet korektoram – tu’Jums būs jāparāda savas prasmes savādāk. Lai iegūtu savu pirmo darbu, jūs’Jums būs jāpiedāvā patiešām konkurētspējīga likme un / vai jāatslābinās jūsu tīklā. Vietnēs, piemēram, Freelance Writing Gigs, varat pārbaudīt, vai nav izveidoti ārštata korektūru darbi.

Pārliecinieties, ka esat apkopojis laimīgu klientu atsauksmes. Tādā veidā jūs varat izveidot tiešsaistes CV, kurā sīki aprakstīti jūsu projekti’Es strādāju pie tā un uzrādu to nākamajiem klientiem kā pierādījumu tam, ka viņu kopija būs drošās rokās. Atkal ir daudz veidņu, kas darbotos šim mērķim – mūsu iecienītākais ir Shaarespace Suhama, jo tas maksimāli ietekmē klientus priekšā un centrā..

13

Izveidojiet tiešsaistes kursu

blakus grūstīšanās: tiešsaistes kurss

Ja jūs’Pārliecinieties par uz rakstīšanu vērstajām blakusproblēmām, apžēlojoties par jūsu spēju trūkumu šajā jomā, pēc tam klausieties: šeit’s, kur jūs varat nopelnīt naudu no gandrīz visām prasmēm, kas jums pieder, ja vien jūs’vēlētos to dalīties.

Personāla kursi ir satriecoši dārgi, tāpēc’Nav brīnums, ka arvien vairāk cilvēku pievēršas tiešsaistes kursiem, lai paaugstinātu prasmi. Udemy ir viena no lielākajām šāda veida kursu vietnēm, kas piedāvā visu, sākot no Photoshop apmācībām un beidzot ar pašpārliecinātības apmācībām, ar cenām sākot no aptuveni 15 USD līdz vairākiem simtiem.

Šie kursi var aizņemt kādu laiku, lai tos saliktu, bet pēc tam tie notiks’atkal izdarīts, tas’s lielākoties rokas. Jūs’Jums būs jāatbild uz jautājumiem un laiku pa laikam jāatjaunina sadaļas, taču smagais darbs tiks paveikts. Ūdemijai ir pat instruktoru atbalsta komanda, kas palīdzēs jums visa ceļa garumā – un tā’Nav brīnums, ņemot vērā tos’50% no jūsu pārdošanas apjoma ņemsiet caur viņu platformu. Tas’s kāpēc atkal, kad jūs’Esam apkopojuši nelielu satraukumu vietnē, piemēram, Udemy, un mēs iesakām piedāvāt kursu arī uz savas platformas, izveidojot vienkāršu vietni sava satura izvietošanai..

14

Piedāvājiet ekspertu atbildes

sānu grūstīšanās: ekspertu atbildes

Ja jūs’esat kvalificēts eksperts savā jomā, bet don’Lai arī kā ideja būtu izveidot tiešsaistes kursu, varat nopelnīt nedaudz naudas, nodrošinot ekspertu atbildes uz jautājumiem. Vietnes, piemēram, JustAnswer un PrestoExperts, ļauj reģistrēties kā ekspertam jebko no finansēm līdz dzīvniekiem, kaut arī jūs’Jums būs jāpiesakās ar pierādījumiem, lai atbalstītu jūsu izvēli.

Vienreiz tu’atkal un darbojas, tas var būt diezgan ienesīgs pusē grūstīšanās. Vietnē JustAnswer varat nopelnīt no USD 20 līdz USD 50 par katru jautājumu, savukārt vietnē PrestoExperts varat: nopelniet vairāk par USD 2 minūtē.

15

Spēle uz Twitch

sānu grūstīšanās: raustīšanās

Ja uzskatāt sevi par profesionālu spēlētāju, iespējams, ka esat’es jau dzirdēju par Twitch. Ja jums ir patvērums’t, mēs’Es jūs īsi aizpildīšu.

Twitch ir vietne, kurā varat straumēt sevi, spēlējot video spēles, kā arī skatīties, kā citi cilvēki spēlē videospēles. Tā’s lieta, kas to nedara’neizklausās, ka tai vajadzētu būt lietai, bet tā’s patiesībā ir diezgan milzīgs darījums; Twitch ir vairāk nekā 15 miljoni ikdienas aktīvo lietotāju.

Tāpat kā YouTube, jūs varat nopelnīt naudu no reklāmas parādīšanas Twitch videoklipu sākumā. Jo tas’tā ir Amazon piederoša platforma’Ir arī ļoti viegli izveidot saistītās Amazon saites uz spēlēm vai citiem produktiem. Iespējams, jūs pat varēsit uzņemties sponsorēšanas piedāvājumus, ja varēsit uzkrāt pietiekami daudz skatījumu.

16

Pārdod t-kreklus tiešsaistē

sānu grūstīšanās: pārdodiet t-krekliņus tiešsaistē

Visi zina, ka viens cilvēks, kuram vienmēr ir patiešām labi t-krekli. Ja jums ir aizdomas, ka jūs faktiski varētu būt šī persona, tad klausieties: varat nopelnīt naudu, pārdodot t-kreklus tiešsaistē, pat nekad neapstrādājot maksājumu vai pat turot t-kreklu.

Jā, mēs’re nopietni. Izmantojot RedBubble, jums atliek tikai augšupielādēt savu dizainu – viņi’Es parūpēšos par pārējo. Protams, jūsu griezums būs diezgan mazs, bet ņemot vērā, ka uzvarējāt’Mēs domājam, ka nav jāiegulda krājumos vai jāmaksā par tiešsaistes veikalu’s diezgan salds darījums. Šī iestatīšana ir ideāli piemērota mazam blakusprojektam, kurš lielākoties parūpēsies par sevi, un arī to’Tas nav tikai t-krekli – jūs varat arī augšupielādēt savus dizainus tālruņu ietvariem, sienas gleznojumiem un vēl virknei citu produktu.

Vienīgais mīnuss? Nu, ļaujiet’Es tikai saku, ka viens vai divi cilvēki nokļuva tur vispirms. RedBubble ir ļoti konkurētspējīga, tāpēc jūs’Es gribētu veikt arī jūsu produktu mārketingu. Mēs’es mīlu teikt, ka jūsu lieliskie dizaini sevi pārdos, taču, piedāvājot tik daudz produktu lapu, pat vislabākajiem stiliem būs nepieciešams neliels stimuls.

Vai jūs meklējat spīdošu jaunu tirgu, kurā ienākt? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi Kā pārdot CBD tiešsaistē ja tu’es jūtos mazliet piedzīvojumu! 17

Ieguldiet akcijās un akcijās

sānu grūstīšanās: akciju un akciju lietotne

Lai arī ieguldīšana akcijās un akcijās var likties kā ļoti grandioza darbība, kas’Tikai tiem, kas vēlas ienest mega dolārus, realitāte ir tāda, ka saprātīga jebkura naudas daudzuma izmantošana ir labākais veids, kā nopelnīt nedaudz vairāk naudas.

Tātad, ja jūs’esat nopelnījis nedaudz papildu naudas no vienas no sānu kņadas šajā sarakstā, kāpēc gan nepadarīt to mazliet tālāk, to ieguldot? Savulaik, lai gūtu panākumus akciju tirgū, bija vajadzīgas vairākas stundas detalizētu pētījumu un pastāvīga tendenču uzraudzība. Protams, šī joprojām ir iespēja, taču mēs dodam priekšroku lietotņu pieejai.

Robinhood ir investīciju lietotne bez maksas, taču tā ir labāka tiem, kam ir kāds priekšstats par to, ko viņi’Tajā pašā laikā Swell Investing koncentrējas uz ieguldījumiem uzņēmumos, kuriem ir pozitīva ietekme uz pasauli. Tur’Tā būtībā ir investīciju lietotne ikvienam neatkarīgi no jūsu pieredzes līmeņa.

Iet uz augšu 18

Video transkripcija

Iet uz augšu Sāpe uz sāniem: video transkripcija

Ja jūs’Re talantīgais mašīnrakstītājs, pārrakstīšana varētu būt labs veids, kā nopelnīt dažus papildu dolārus. Jūs’Es gribu būt ātrs mašīnrakstītājs, jo vairums vietņu maksās jums par stundu no transkribēta audio vai video, nevis par stundu, ko pavadāt strādājot pie tā.

TranscribeMe tiek plaši uzskatīts par vienu no vislabāk apmaksātajām platformām transkriptoriem, maksājot no USD 15 līdz USD 22 par audio stundu (tie, kuriem ir juridiska vai medicīniska izglītība, nopelnīs augstāku likmi). Pārrakstiet man pārskatus vidējie mēneša ienākumi pārrakstītājiem ir USD 250, un Tika ziņots, ka lielākie mēneša ienākumi ir USD 2200.

Iet uz augšu 19

18 labākās tiešsaistes sānu grūstīšanās: iesaiņošana

Iet uz augšu

Paldies, ka esat kopā ar mums, kad mēs izsaiņojām mūsu 18 labākās tiešsaistes sānu grūstības līdz 2020. gadam – mēs ceram, ka tur atradās kaut kas mazliet par visiem!

Šeit’s saraksts vēl vienu reizi:

Kā vienmēr, mēs’Vai vēlaties to izmest jums, mūsu brīnišķīgi gudrie lasītāji, vai ir kādi padomi, kā nedaudz nopelnīt naudu? Jebkurš ‘ātri kļūsti bagāts’ shēmas, no kurām mums vajadzētu izvairīties, piemēram, mēris? Vai jums ir izdevies pārvērst sānu grūstīšanos pilna laika darbā? Mēs’d patīk dzirdēt no jums! Lūdzu, dalieties pieredzē komentāros, lai mēs varētu turpināt saglabāt šo vietni kā noderīgu un sadarbības resursu.

Laimīga grūstīšanās!

Iet uz augšu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me