Vienkāršs veids, kā mazajiem uzņēmumiem nopelnīt vairāk naudas

Vienkāršs veids, kā mazajiem uzņēmumiem nopelnīt vairāk naudasBalstoties uz plašajiem pētījumiem, ko veica Weebly, es uzskatu, ka visbiežāk aizmirstais un vienkāršais veids, kā mazie uzņēmumi nopelnīt vairāk naudas un palielināt savu biznesu, ir vienkārši izveidot tīmekļa vietni.


Afterall, kurš to nedara’Vai mūsdienās nav vietnes? Dons’t visiem uzņēmumiem ir tīmekļa vietnes?

Patiesībā… šokējoši – Nē.

Es atceros, kad es vēl mācījos vidusskolā 90. gadu vidū’s, nevienam nebija e-pastu, mobilo tālruņu, un jēdziens informācijas atrašanai internetā joprojām bija diezgan svešs. Mums bija bibliotēkas (atcerieties, vai ir īstas fiziskās grāmatas?), Un tās bija pirmās un daudz reizes, vienīgais veids, kā veikt pareizu izpēti.

Ātri uz priekšu 15 līdz 20 gadus, viss ir tiešsaistē, un fiziska grāmata ir gandrīz pagātne. Google ir kļuvusi par dominējošo internetu mazāk nekā 20 gadu laikā (tas tika izveidots 1996. gadā), un tagad viss ir tiešsaistē.

Tas’s ko es domāju. Bet vai tā ir??

Daudzi cilvēki joprojām ir Don’t ir tīmekļa vietnes

Nesen Weebly izveidoja infografiku par vietņu klātbūtni Amerikas Savienotajās Valstīs kopš 2013. gada. Infografika (sk. Tālāk) būtībā uzsver, cik daudz cilvēku (galvenokārt mazas organizācijas, piemēram, uzņēmumi un bezpeļņas organizācijas) joprojām’t nav vietņu un vietņu veidotāju izaugsmes potenciāla.

Statistika man šķita ļoti interesanta un vienlaikus bija nedaudz satriekta. Šeit ir tikai daži svarīgi punkti:

 • 58% uzņēmumiem nav tīmekļa vietnes
 • 56% patērētāju neuzticas uzņēmumam, kam nav tīmekļa vietnes
 • 40% bezpeļņas organizācijām nav tīmekļa vietnes
 • 75% no patērētājiem don’t nesāk vietnes, jo trūkst pārliecības, ka tās var izveidot augstas kvalitātes vietni
 • 50% kuri sāk, cīnās, lai finišētu, kā neizdodas’t nav pareiza plāna / ceļa kartes
 • 67% cilvēku, kuri Weebly izmanto vietņu veidošanai, vēlas veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē vai arī paplašināt esošo biznesu, lai iegūtu vairāk klientu

Vai cilvēki var uzticēties jūsu biznesam??

Balstīts uz Veebly’s infografika un izpēte, tā’Ir grūti noticēt, ka vairumam mazo uzņēmumu joprojām nav vietņu, it īpaši, ja tādu vietņu veidotāji kā Weebly padara vietnes izveidi diezgan vienkāršu (skatiet mūsu pilnīgu Weebly pārskatu un cik lietotājam draudzīga tā ir šeit).

Tas ir īpaši svarīgs punkts, kad pētījumi to liek domāt 56% patērētāju neuzticas uzņēmumam, kam nav tīmekļa vietnes.

Tātad, ja jūs esat maza uzņēmuma īpašnieks, kurš joprojām to nedara’t nav vietnes, šī ir plaša iespēja ātri attīstīt biznesu. To es uzskatu par a “ar zemu nokarenu augli” kur jums ir iespēja ātri attīstīt savu biznesu, nepiesaistot milzīgas pūles un ieguldījumus, izveidojot vienkāršu, taču profesionālu vietni, lai jūsu bizness būtu klāt tiešsaistē un būtu nepieciešama ļoti nepieciešama uzticamība.

Vietņu veidotāji var jums palīdzēt

Ideja par sava biznesa vietnes izveidošanu var būt drausmīga. Līdzīgi kā es mēģinu no jauna noformēt automašīnas motoru (ticiet man, kad to saku’būs katastrofa!). Tā’s ārzemju, tas’Tas ir drausmīgi un šķiet neiespējami, nenoalgojot pakalpojumu sniedzēju, kurš, iespējams, iekasēs tūkstošiem dolāru, lai izveidotu un uzturētu vienkāršu vietni.

Par laimi, ir virkne patiešām labu, stabilu un vienkārši lietojamu vietņu veidotāju, kas var ātri un ērti palīdzēt (jā’patiesība!) sakuliet savu vietni (vairāk zemāk).

Tas tiešām nav’Pārāk grūti ievietot tekstu, produktu vai pakalpojumu attēlus, dažus reklāmas videoklipus (ja jums tādu ir), kontaktformu, lai cilvēki varētu jums nosūtīt e-pastu, jūsu adresi un karti. To visu var paveikt dažu stundu laikā, ja vienkārši to vienkārši darāt vienkāršu.

Dons’t nemēģiniet veidot pasauli’skaistākā un sarežģītākā vietne. Jūs don’t tas ir vajadzīgs. Ja jūs’Kad esat kafijas veikals, jums vienkārši nepieciešama jūsu adrese, kontakta numurs, daži skaisti un profesionāli jūsu veikala attēli, kafija, smaidīgi klienti, kuriem ir labs laiks, un karte, lai cilvēki jūs varētu atrast. Tā’s tiešām tik vienkārši. Viss vairāk nekā sagādās jums galvassāpes un atturēs jūs no mājas lapas pabeigšanas.

Kurš vietņu veidotājs var palīdzēt?

Es savās rokās uz pieredzi, es’d iesaku pārbaudīt šādus vietņu veidotājus, un es tiešām uzskatu, ka īsā laika posmā varat izveidot vietni ar jebkuru no tām, jo ​​tās ir paredzētas, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri nav tehniski cilvēki, izveidot vietnes.

Viņi arī uzvarēja’t nepieprasiet tūkstošiem dolāru, kā viņi’tas ir ļoti pieņemams, it īpaši mazam uzņēmumam (sākot no bezmaksas līdz mazāk nekā USD 25 mēnesī).

 • Weebly
 • Wix
 • Kvadrāts
 • Džimdo
 • Web

Galvenais ir sākt darbu. Esiet radošs, ja jūs patiešām to nedarīsit’t nav laika izveidot vienkāršu vietni. Vietņu veidotāji, kurus es uzskaitīju iepriekš, jau sniedz jums pamata rīkus vietnes izveidošanai. Mēģiniet nolīgt vidusskolēnu Craigslistā, lai tas jums palīdzētu. Mūsdienās bērniem ir sīkumi par šāda veida lietām, un lielākā daļa no viņiem to nedara’t neprasa daudz naudas. Esiet radošs, piesaistot līdzekļus “lētāk” resursiem.

Visi iepriekš uzskaitītie vietņu veidotāji ir velciet un nometiet celtnieki – tas nozīmē, ka jūs burtiski velciet un nometiet vietnē attēlus, tekstu, slaidrādes, kartes utt.. Lai pabeigtu vietni, nav jāzina kādi kodi – tieši tāpēc ir tik izdevīgi izveidot vietni savam biznesam.

Šis ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā jūs varat attīstīt savu biznesu, paplašināties tiešsaistē un sasniegt jaunas auditorijas, un, iespējams, nopelnīt vairāk naudas. Nemaz nerunājot par to, ka saskaņā ar Weebly pētījumu vairums patērētāju to nedara’t neuzticas uzņēmumiem, kuriem nav vietnes.

Tā’ir taisnība, jo es uzskatu, ka bizness nav tik uzticams vai “ēnains” ja viņi don’t nav vietnes. Neatkarīgi no tā, vai tas ir taisnīgi vai nē, tas tā nav’t tiešām ir svarīgi. Mūsdienās tīmekļa vietnes izveidošana palielina uzticamību, un turpmākajos gados šī tendence tikai pieaugs.

Šeit’s Weebly’s Infografika:

izveidojiet bezmaksas vietni

Šis pārskats ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me