1 un 1 IONOS pārskats 2020 | Vai tas ir labākais biznesa vietņu veidotājs?


Vislabāk

Vislabākais balto apkaklīšu uzņēmumiem


1 un 1 IONOS

Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

Ja esat mēģinājis izveidot vietni savam mazajam biznesam, palīdzība ir pieejama. 1&1 IONOS MyWebsite sniedz jums visus rīkus’Jums būs jāizveido lieliska vietne, un tas tiek darīts, uz nākotnes pusi skatoties.

Kādi ir plusi un mīnusi 1?&1 IONOS?

Plusi

 • Mērogojami rīki, kas palīdz uzņēmumiem augt
 • Veidnes aptver plašu nozaru klāstu
 • Daudz funkciju, kuras ir viegli iegult

Mīnusi

 • Veidnes nav izstrādātas’t, kā arī ir izstrādāti tāpat kā citi vietņu veidotāji
 • Nav pieejams neviens bezmaksas plāns
 • Datēts interfeiss

Pārskats par 1&1 IONOS

1&1 IONOS MyWebsite ir vietņu veidotājs, kas paredzēts profesionāļiem. Tās dizains, funkcijas un saskarne ir paredzēti, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem kļūt tiešsaistē.

Bet pirms mēs iedziļināmies šajā jautājumā, ļaujiet mums’s atgriezties soli atpakaļ.

Vietnes veidotājs ir tiešsaistes programma, kas palīdz jums izveidot savu vietni. Jūs don’Jums nav jāzina, kā kodēt’Nav nepieciešams dakšot tūkstošiem dolāru, un tas’Lai izveidotu, jums vajadzēs tikai dažas stundas!

Vietnes veidotāju ekspertā mēs pārbaudām daudz vietņu veidotāju. Mēs don’Mēs vēlamies tikai pastāstīt par labākajiem tirgū – mēs vēlamies savienot jūs ar vietņu veidotāju, kas atbildīs jūsu personīgajām vajadzībām.

Tagad tā’Mēs esam noskaidroti’Iepazīstināšu jūs, cik labi 1&1 IONOS patiešām ir.

Cik viegli to izmantot?

Vai tas ir paredzēts tikai maziem uzņēmumiem??

Lasiet tālāk, lai uzzinātu…

Papildu informācija

Šis pārskats aptver 1&1 IONOS’ vietņu veidotājs, MyWebsite. Uzņēmums nodrošina arī mitināšanu – jūs varat izlasīt mūsu 1&1 IONOS mitināšanas pārskats šeit.

Cik viegli ir 1&1 IONOS lietošanai?

Vietnes veidotāja mērķis ir padarīt tīmekļa vietni pēc iespējas ātrāku un vienkāršāku. Tāpat kā vairums, 1&1 IONOS dod veidnes, no kurām strādāt.

Šīs veidnes darbojas kā jūsu sākuma bāze. Viņi’Iedalot kategorijās, tiek piegādāts teksta un attēlu paraugs, lai jūs varētu ātri uzzināt, kā izskatīsies jūsu vietne.

1 un 1 veidnes1&1 IONOS ir daudz veidņu, no kurām izvēlēties, lai jūs varētu sākt ar lielisku sākumu.

Vienreiz tu’Ja esat izvēlējies veidni, varat sākt to populēt ar savu saturu. Šķiet pietiekami vienkāršs, pareizi?

Pa labi. Bet mēs vēlamies uzzināt, cik viegli jūs to atradīsit. Lai to izdarītu, ikdienas cilvēki mums bija jātestē 1&1 IONOS un atsauksmes par viņu domām. Šeit ir tikai daži no viņu komentāriem:

Veidņu izmantošana nodrošina zināmu ērtības, zinot, ka liela daļa darba jau ir paveikts jūsu labā.

Dažas lietas bija viegli saprotamas un diezgan intuitīvas, piemēram, lietu mainīšana lapā. Jūs vienkārši noklikšķiniet un viņi uznirst.

Vienīgā galvenā problēma, ar kuru cilvēki saskārās, bija mēģinājums pielāgot 1&1 IONOS’ veidnes. Jūs varat ievietot savu saturu veidnē, taču lietas pārvietošana pa lapu var būt nomākta.

Tas ir tāpēc, ka rediģēšanas interfeiss darbojas sadaļās. Katrā norādītajā sadaļā varat pārvietot lietas, bet ne uz jebkuru vietu, kur vēlaties. Tas tomēr nozīmē, ka jūsu vietne nekad neizskatīsies nekārtīga.

Ja jūs’Ja meklējat vietnes veidotāju, kas piedāvā pilnīgu radošo vadību, jums vajadzētu apskatīt mūsu Wix pārskatu.

Labākie vietņu veidotāji – pārbaudiet vietnes veidošanas ainavas ražu.

Klientu apmierinātība

Ko lietotāji domā par 1&1 IONOS MyWebsite?

Nu, kad mēs jautājām, 60% cilvēku teica, ka viņi ieteiks 1&1 IONOS draugam.

Tas ne tikai parāda, ka lielākajai daļai cilvēku ir pozitīva pieredze ar 1&1 IONOS, bet tas arī liek domāt, ka platformai ir vairāk izmantošanas, nekā tikai bizness.

Ir 1&1 IONOS tieši jums?

1&1 IONOS emuāru veidošanai

Emuāru veidošana ir viena no 1&1 IONOS’ lielākās stiprās puses.

1&1 IONOS piedāvā funkcijas, kas īpaši paredzētas emuāru veidošanai, piemēram, rakstu kategoriju parādīšana, ziņu komentēšana, sabiedrisko grāmatzīmju izveidošana, meklēšanas funkcija un RSS plūsma.

Tas padara to par lielisku vietņu veidotāju, ko izmantot, ja jums nepieciešama emuāru veidošanas vietne vai ja jūsu uzņēmumam ir emuārs, kuru tā vēlas reklamēt. Ja jūs’Vēlaties uzzināt vairāk par to, kā izveidot savu emuāru, izlasiet mūsu ceļvedi.

1&1 IONOS biznesam

Šeit ir 1&1 IONOS nonāk pati. Vietnes MyWebsite veidotājs ir izveidots, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem kļūt tiešsaistē.

1&1 IONOS pirmo gadu tiek piegādāts ar bezmaksas domēnu, personīgo e-pasta kontu, iebūvētu e-pasta mārketingu, sociālo mediju integrāciju un SEO rīkiem (meklētājprogrammu optimizācija)..

Tas var arī tulkot jūsu vietni vairākās valodās. Tas ir lieliski, ja jūs’jūs vēlaties reklamēt savus pakalpojumus dažādās valstīs, bet vairāk par to vēlāk.

5 labākie mazo uzņēmumu vietņu veidotāji – pārbaudiet citas mazo uzņēmumu vietņu populārākās platformas.

1&1 IONOS e-komercijai

Agrāk mēs redzējām 1&1 IONOS’ e-komercijas funkcionalitāte kā tikai noderīgs papildinājums, bet tā’Kopš tā laika ir jāveic garš ceļš. Tagad tiek piedāvāti trīs plāni, no kuriem vismodernākais (tiešsaistes veikala eksperts) ļauj integrēt veikalu ar Facebook, Instagram, Ebay un Amazon un pārdot līdz 1 000 000 produktu / pakalpojumu. Vispār nav slikti!

Kamēr tas’Joprojām ir tāls ceļš ejams, lai izmantotu tādu e-komercijas platformu kā Shopify it jaudu’Tas noteikti ir daudz mērogojamāks nekā citi vietņu veidotāji ar e-komercijas plānu.

 • E-komercijas vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma – Pilnu tiešsaistes veikalu celtnieku tirgus sadalījumu skatiet mūsu detalizētajā diagrammā.
 • 5 labākie e-komercijas vietņu veidotāji – Noklikšķiniet šeit, lai skatītu mūsu labāko tiešsaistes veikalu veidotāju sarakstu.

1&1 IONOS portfelim

Portfeļa vietnes noteikti nav’t stiprums 1&1 IONOS. Veidnes viņiem šķiet korporatīvākas, un, ņemot vērā to, ka jums nav radošas kontroles, viņi to nedara’Tiešām strādā mākslas nozarēs.

No saviem sociālajiem saziņas līdzekļiem varat izveidot foto galerijas, pievienot atsauksmes un iegult tiešraides. Tas ir lieliski piemērots, lai demonstrētu kādu darbu, bet tas tomēr ir’ar to nepietiek’s ir jūsu vietnes galvenā uzmanība.

Kvadrāts ir nepārprotams ieguvējs, veidojot radošās portfeļa vietnes. Tās veidnes ir modernas un stilīgas, un tas’Mēs ne tikai to sakām – tā’tos izmanto arī daudzi profesionāli fotogrāfi un mākslinieki.

1&1 IONOS mērogojamībai

Pateicoties iebūvētajiem mārketinga rīkiem, SEO funkcijām un daudzvalodu tulkošanai, mēs’d teikt 1&1 IONOS ir ļoti pielāgojams.

Jūsu vietne var augt līdz ar jūsu biznesu, un, ja vēlaties, varat pat sākt pārdot tiešsaistē. Atkal 1&1 IONOS ir paredzēts maziem uzņēmumiem un emuāru veidošanas vietnēm: ja tā’s vietnes tips’re pēc, tu’Jūs varēsit attīstīt savu biznesu / emuāru bez problēmām.

Rīki un funkcijas

Kad runa ir par funkciju pievienošanu (vai logrīkiem, kad tie tos sauc), 1&1 IONOS padara procesu pēc iespējas vieglāku.

No tā sānu paneļa (labajā pusē) varat vilkt un nomest visu, kas jums patīk, tieši uz jūsu vietni – jā, to’tas ir tik vienkārši!

Padomājiet par to kā par PowerPoint. Vienkārši atlasiet vēlamo logrīku un pēc tam velciet to uz savu vietu’es vēlētos to ievietot savā lapā.

Teksts, video, sociālās pogas, kartes, kontaktformas – jūs to nosaucat, 1&1 IONOS ļauj to iegult.

Šie logrīki ir iedalīti kategorijās, lai tos būtu viegli atrast. Augšējā joslā varat arī meklēt kaut ko īpašu.

Rīku ziņā tas’Ir daži patiešām lieliski, kas var palīdzēt jums augt un izcelties. Zemāk ir trīs vissvarīgākie:

Daudzvalodu tulkošana

Jūs don’nav jāpaļaujas uz dažreiz kļūdaino Google tulkotāju. Ar 1&1 IONOS, jūs varat tulkot savu vietni’saturs 62 dažādās valodās. Ne tikai tas, ja jūs’vēlaties, lai jūsu vietnē vienlaikus būtu vairākas valodas, jebkurā laikā jums var būt pat 25 valodas. Daudz bien!

1 un 1 preces

Tas ir fantastisks rīks ikvienam, kurš darbojas starptautiskā mērogā. Jūs don’Jums nav jāaprobežojas ar ASV un Lielbritānijas tirgiem – reklamējiet savus pakalpojumus spāņu, franču vai pat mandarīnu valodā!

Mērķa apmeklētāji

Viens glīts rīks 1&1 IONOS piedāvājumi ļauj mainīt vietni’s saturs, pamatojoties uz to, kurš’to skatot, vai kāds gada laiks tas ir.

Ļaujiet’s tev saka’Zobārsta prakse un vēlaties paziņot jaunajiem klientiem, ka viņi var saņemt bezmaksas konsultācijas. Jūs varat iestatīt savu vietni, lai jaunie apmeklētāji redzētu bezmaksas konsultāciju piedāvājumu, bet citi uzvarētu’t – pārsteidzošs!

Tas darbojas arī sezonas darījumos. Varat mainīt to, ko cilvēki redz jūsu vietnē, lai atspoguļotu kalendāro mēnesi.

Palīdzība un atbalsts

1&1 IONOS piedāvā atbalstu pa e-pastu un tālruni 24 stundas diennaktī. Papildus tam ir pieejama tiešraides tērzēšana, kas pieejama no plkst. 8:00 līdz 20:00, un speciāla zināšanu bāze.

Tortes glazūra tomēr ir jaunais personīgais konsultants. Tas ir darbinieks, ar kuru jūs varat tieši sazināties, lai saņemtu ieteikumus, skaidrojumus un padomus.

1 un 1 palīdzībaŠie personīgie konsultanti ir eksperti un varēs jums palīdzēt ar īpašām problēmām, kas jums varētu rasties.

Ir 1&1 IONOS ir laba cenas / veiktspējas attiecība?

1&1 IONOS ir divu veidu cenu plāni – e-komercija un ne-e-komercija.

Vienīgais e-komercijas plāns ir ‘Tiešsaistes plāns’. Tā’Jūs esat pamata vietņu veidotājs, kam ir visi 1&1 IONOS’ pamatīpašības. Ja esat e-komercijas plāns, jūs varat’t pārdot tiešsaistē ar to.

Ja jūs’Ja vēlaties pārdot vietnē, jums ir trīs e-komercijas plāni, no kuriem izvēlēties:

 • Interneta veikals – USD 15 mēnesī
 • Interneta veikals Advanced – USD 25 mēnesī
 • Interneta veikala eksperts – 45 USD / mēnesī

1 un 1 IONOS e-komercijas plāni1&1 IONOS piedāvā trīs e-komercijas plānus, sākot no 15 USD līdz 45 USD mēnesī.

Galvenā atšķirība starp e-komercijas plāniem ir jūsu izstrādājumu skaits’var krājumus; izmantojot tiešsaistes veikala plānu, jūs varat pārdot līdz 5000. Izmantojot tiešsaistes veikala uzlaboto, to plānojiet’s 10 000, un, izmantojot tiešsaistes veikala ekspertu plānu, jūs varat pārdot līdz 1 000 000 produktu.

Otra galvenā atšķirība ir citu kanālu skaits’spēj integrēties ar. Izmantojot tiešsaistes veikala plānu, jūs’re tikai Facebook veikalā. Tiešsaistes veikala uzlabotais plāns pievieno Instagram kolekcijā, un ar tiešsaistes veikala ekspertu jūs plānojat’Es saņēmu iespēju arī Amazon un Ebay. Pat ja jūs vēlaties izklaidēties tikai citos kanālos, tiešsaistes veikala ekspertu plāns par 45 USD / mēnesī noteikti ir veids, kā iet.

Visiem plāniem (e-komercija vai e-komercija) ir bezmaksas domēna un e-pasta konti, sociālie mediji un biznesa logrīki un daudzvalodu tulka rīks. Mēs varam domāt par daudz sliktākiem veidiem, kā iztērēt piecus dolārus!

Tur’s nav bezmaksas izmēģinājuma vai plāna ar 1&1 IONOS, bet par 60 ASV dolāriem visu gadu mēs to uzskatām’Ir vērts to apskatīt un redzēt, ko domājat.

1&1 IONOS apskats: kopsavilkums

1&1 IONOS ir stabils vietņu veidotājs, kas to nedara’t izliekas par kaut ko’s nē.

Ja vēlaties kādu bezgaumīgu, modernu vietni, tur ir daudz citu platformu, no kurām izvēlēties. Bet, ja vēlaties nopietnu vietni reklamēt savu biznesu, 1&1 IONOS MyWebsite ir vietņu veidotājs jums. Jūs varat ātri un ērti izveidot vietni, netērējot laiku vai pat tērējot daudz laika.

Izmantojot lieliskus rīkus, piemēram, e-pasta mārketingu, daudzvalodu tulkošanu un visu diennakti pieejamu palīdzību un atbalstu, jūs’Jums būs viss nepieciešamais, lai jūsu vietne ātri darbotos, un pēc tam efektīvi palieliniet to, kad pienāks laiks.

Mēs’d iesakām mazajiem uzņēmumiem un emuāru autoriem parakstīties 1&1 IONOS un redzi, ko viņi domā. Tā’Tas ir tikpat lēti kā pieci dolāri mēnesī un varētu palīdzēt jūsu sapni padarīt par realitāti.

1&1 IONOS apskats: FAQ

Kas par 1&1 IONOS mitināšana?

1&1 IONOS’ mitināšanas pakalpojumi ir atsevišķi vietnes veidotājam. Tas piedāvā tīmekļa mitināšanu, mākoņa mitināšanu un speciālu mitināšanu. Ja jūs’Vai esat ieinteresēts uzzināt vairāk par mitināšanu, izlasiet mūsu rakstu par ‘kas mitinās’ šeit.

Kā var 1&1 IONOS palīdz man ierindoties Google?

Ir daudz iespēju, kā uzlabot jūsu vietni’rangu, bet 1&1 IONOS ir dažas patiesi noderīgas SEO iespējas, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo iespēju. Tādas lietas kā savu meta virsrakstu un aprakstu rakstīšana, atslēgvārdu atbalsta saņemšana un Google Analytics integrācija ir iespējamas.

Ir 1&1 IONOS’ mobilajām ierīcēm draudzīgas veidnes?

Jā! Visi 1&1 IONOS veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm, tas nozīmē, ka tās automātiski pielāgojas piemērota tālruņa un planšetdatora ekrāna izmēriem. Tomēr viena lieta, kas jāuzmanās, ir tas, ka varat’Mainīt veidnes pēc tam, kad jūsu vietne būs aktivizēta. Kaut kas jāpatur prātā, kad sākotnēji izvēlaties vienu: dodieties uz veidni, kas var augt kopā ar jums.

Atrasts mūsu 1&1 IONOS pārskats ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map