Gator pārskats 2020: vai HostGator jaunais vietņu veidotājs jums ir piemērots?

HostGator ir viena no pasaules’Lielākie pakalpojumu sniedzēji attiecībā uz tīmekļa mitināšanu. Tas piedāvā virkni pakalpojumu, kas ir nepārspējami, no kuriem viens ir pašas vietņu veidotājs Gator.


Gator ir vienkāršs vietņu veidotājs, kas paredzēts tiem, kam ir maz tehnisko zināšanu un kuriem nepieciešama pamata vietne. Tas apvieno intuitīvu vilkšanas un nomešanas redaktoru ar nedaudz veidnēm, tikai gaida, kad jūs uzliksit viņiem pašiem savu spin.

Tā’Tai ir daudz funkciju (lai arī dažas no tām ir pamata), padarot to lieliski piemērotu jebkuram mazam biznesam, kam nepieciešams reklamēt pakalpojumu, vai personīgām vietnēm, piemēram, emuāriem.

HostGator tīmekļa mitināšanas pārskats

Visā šajā pārskatā mēs’Es sniegšu īslaicīgu Gator sadalījumu’s galvenās jomas, un grimējiet zobus stiprās un vājās puses. Bet vispirms šeit’s ir Gator pārskats’plusi un mīnusi:

Gator ProsGator Cons
  • Neticami ērti lietojams redaktors
  • Liela sociālo mediju integrācija
  • Lētas pierakstīšanās cenas
  • Nav piemērots sarežģītām vietnēm
  • Nav iebūvēta e-pasta mārketinga
  • Ierobežots palīdzības centrs

1

Lietošanas ērtums

Darba sākšana ar Gatoru ir kūkas gabals. Vienreiz tu’esat pierakstījies, pirmā lieta, ko jūs’Jums būs jāizvēlas veidne (A.K.A tēma).

Gator padara šo super vienkāršo, klasificējot visas veidnes nozarēs (bet vairāk par to nākamajā sadaļā). Tur’S ir arī meklēšanas josla, ja vēlaties papildināt konkrētu dizainu.

Pēc tam jūs ievadāt redaktoru, kas izmanto tīru vilkšanu un nomešanu. Ar to mēs domājam, ka no sānu paneļa varat ievilkt jebko savās tīmekļa lapās un novietot to tieši tur, kur vēlaties.

Ja jūs’Jūs kādreiz esat izmantojis PowerPoint, kur jūs varat pārvietot lietas uz slaidiem’Jums nebūs problēmu sazināties ar Gatoru.

Citi vietņu veidotāji, piemēram, Wix, izmanto arī vilkšanas un nomešanas redaktoru, un tas arī’Parasti to uzskata par vienkāršāko veidu, kā izveidot savu vietni.

Papildus tam Gatorā ir ērta apmācība par iekāpšanu, kur jūs’Mācīšos tur, kur viss ir kārtībā, sākot ar piekļuvi. Netērējot pusstundu, mēģinot saprast, kur ‘Rediģēt tekstu’ poga ir!

Gator bortāGator’Ātrā apmācība nozīmē jūs’Es precīzi zinu, ko tu’es daru tieši no paša sākuma.

Runājot par tekstu, jūs varat bez piepūles mainīt izmērus, mainīt fontus un mainīt krāsas. Tas pats attiecas uz attēlu sakārtošanu, kā arī tādu lielisku iespēju iegulšanu kā emuāri, sociālo mediju ziņas un videoklipi.

Īsāk sakot, Gator ikvienam ļauj viegli izveidot savu vietni neatkarīgi no viņu datorprasmēm.

2

Veidņu dizains & Pielāgošana

Kā mēs pieskārāmies iepriekš, Gator piedāvā jums veidņu kolekciju, no kuras izvēlēties. Viņi’atkārtoti iedala kategorijās, piemēram, bizness & konsultācijas, skaistumkopšana & mode un mūzika & izklaide, padarot to viegli filtrējamu’atkal meklē.

Gator veidnesKatra veidne ir skaidri parādīta, klasificēta kategorijās un meklējama.

Viena lieta, ko mēs teiktu, ir nedaudz ierobežota veidņu dizaina dažādība. Viņi’Re arī tad pamata, kas ir piemērots dažām vajadzībām, bet nav ieteicams, ja jūs’Re radošajā industrijā, piemēram, fotogrāfijas grafiskajā dizainā. Ja tas’Šajā gadījumā pārbaudiet kvadrātu.

Pāriet uz Gator rediģēšanu’s veidnes, mēs’Jūs minējāt, cik viegli ir pārvietot lietas un mainīt to izmērus, taču ir viena svarīga lieta, kas jāpatur prātā, pievienojot jaunu saturu.

Atšķirībā no Wix un citiem vietņu veidotājiem, izmantojot Gator, jūsu saturs uzvarēja’t automātiski pielāgojas, kad uzleksit jaunu elementu vai funkciju. Notiks tas, ka jūsu saturs sāks pārklāties vai sēdēt viens virs otra. Tas nozīmē to’Pirms pievienot citas lietas, ir svarīgi izveidot vietu jūsu lapā.

Tomēr kopumā Gator’s veidnes ir vairāk nekā piemērotas, un tās sniedz jums lielisku sākuma bāzi, lai tās izveidotu.

3

Iespējas

Gator piedāvā visas pamata funkcijas’d sagaidīt no vietņu veidotāja, kā arī pāris jaukus bonusus.

Gator funkcijasAplūkojot elementus, kurus varat pievienot, Gator ļoti skaidri norāda, kādas funkcijas tiek piedāvātas.

Visos cenu noteikšanas plānos ir iekļauts SSL drošības sertifikāts, mobilas reaģējošas veidnes, sociālo mediju integrācija, vietnes analīze un domēna nosaukums.

Lai sniegtu zināmu kontekstu tieši to, kas tie ir:

SSL sertifikāti padarīt jūsu vietni drošu apmeklētāju pārlūkošanai. Tos simbolizē maza piekaramās atslēgas ikona blakus jūsu vietrādim URL, un tie ir svarīgi drošības nolūkos – ja jūs to neveicat’ja tāda nav, apmeklētāji redzēs vārdus ‘nav drošs’ blakus jūsu vietrādim URL.

Mobilā atsaucība nozīmē, ka jūsu vietne automātiski pielāgojas, lai tā būtu piemērota dažādiem ekrāna izmēriem. Arvien vairāk cilvēku pārlūko mobilos tālruņus’Ir lieliski zināt, ka jūs to nevēlaties’nav jāprojektē vietnei paredzēta mobilajām ierīcēm paredzēta versija.

Sociālo mediju integrācija ļauj iegult saturu no iecienītākajām Facebook, Twitter un Instagram tieši savā vietnē. Ja jums ir sociālās pogas, tiešsaistes plūsmas un attēlu galerijas, jūsu tiešsaistes klātbūtne tiks savienota.

Vietņu analītika ļauj izsekot svarīgai informācijai, piemēram, vietnes apmeklētāju skaitam’atkal kļūst. Izvērtējot to, jūs varat redzēt, cik nelieli jūsu lapu pielāgojumi var ietekmēt to cilvēku skaitu, kuri to skatās.

Domēna vārds būtībā ir jūsu vietne’vārds, piemēram ‘vietnebuilderexpert.com’. Ja domēns nebūs jāpērk citur, jūs ietaupīsit laiku un naudu.

Tagad uz tām sulīgajām bonusa funkcijām, kurām mēs pieskārāmies. Iespaidīgi, HostGator – visaugstākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs – nodrošina savas vietnes veidotāju ar neierobežotu joslas platumu un krātuvi.

Tas nozīmē, ka tur’nav ierobežojumu satura vai apmeklētāju skaitam, ko jūsu vietne var apstrādāt. Mūsuprāt, tas padara Gator par perfektu izvēli vietnēm, kurām vajadzīgas lielas attēlu galerijas, piemēram, nekustamā īpašuma brošūras.

4

Palīdzība & Atbalsts

Gator’Draudzīgais atbalsta personāls ir klāt, lai palīdzētu jums visu diennakti, izmantojot tālruni, tiešsaistes tērzēšanu un e-pastu. Jūs varat arī saņemt atbalstu, izmantojot Gator’palīdzības centrā, lai gan jums ir tikai trīs meklēšanas vārdi, tāpēc tas ir’s nav ieteicams sarežģītiem vai nišas jautājumiem.

Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tāda, ka atbalsta personāls var būt diezgan aizsērējis ar pieprasījumiem, tāpēc jums, iespējams, nāksies nedaudz gaidīt atbildi.

To var izvairīties, pierakstoties Gatorā’Vidēja vai vidēja līmeņa plāns, kurā jūs saņemat prioritāru atbalstu un gandrīz nekavējoties varat ar kādu runāt. Padomājiet par to, piemēram, pērciet rindu lēkmes atrakciju parkā – protams, jūs’atkal maksā vairāk, bet tur’s nav laika zaudējis gaida rindā!

99% laika, mēs’d iedomājieties, ka jūs uzvarējāt’nepieskarieties palīdzības un atbalsta pakalpojumiem. Retos gadījumos jums tomēr ir vajadzīga palīdzīga roka’pārliecinoties, ka varat saņemt atbalstu visu diennakti.

5

Cenu noteikšana

Gator piedāvā trīs dažādus cenu plānus, kurus varat parakstīt uz mēnesi, gadu vai divus gadus. Protams, jo ilgāk jūs apņematies Gatoru, jo vairāk naudas ietaupīsit katru mēnesi.

Zemāk mēs parādām, cik maksā katrs cenu plāns, ja reģistrējaties uz diviem gadiem, kā arī ietaupījumus’To veiksiet salīdzinājumā ar abonementu mēnesī.

Gator cenu plānsIzmaksas (vairāk nekā 2 gadi)IetaupotStarteris

Piemaksa

e-komercija

7,68 USD / mēnesī (parasti 9,98 USD)23%
USD 11,98 mēnesī (parasti USD 12,98)8%
USD 18,45 mēnesī (parasti USD 24,98)26%

Kā redzat, tur’Gatorā gandrīz nemaz nav tik daudz vērtības’s Premium plāns, kāds ir pārējos divos. Papildus tam, jūs varat piekļūt visiem Gator’s funkcijas tā sākuma plānā – vienīgā atšķirība, vai jūs esat uzvarējis’t saņemt prioritāru atbalstu.

E-komercijas plāns ir paredzēts tiem, kas vēlas izveidot tiešsaistes veikalu – būtībā, ja jūs pierakstīsities uz šo plānu, jūs varat pārdot produktus savā vietnē. Tātad, ja pārdošana tiešsaistē nav’t kaut ko tu’raugoties, gudrā izvēle ir Gator’s Sākuma plāns.

Gator šobrīd to nedara’t nav bezmaksas plāna vai izmēģinājuma. Šī iemesla dēļ mēs’d iesaku izņemt sākuma plānu vienam mēnesim – ja jums patīk tas, ko jūs saņemat, tad varat apņemties abonēt divus gadus uz lētākām cenām..

Pirmais mēnesis jums izmaksās lētāk nekā picu, kas varētu būt mazs, un tas var novest pie jūsu paša tiešsaistes pasaules šķēles.

6

Vietnes HostGator vietņu veidotāja pārskats: secinājums

Diemžēl mēs’es nonācu līdz beigām. Mēs ceram, ka mūsu HostGator vietņu veidotāju pārskats jums bija noderīgs!

Lai atgādinātu, ļaujiet’s apkopot to, ko mēs’esmu iemācījies:

  • HostGator’Vietnes veidotājs Gator ir neticami lietotājam draudzīgs. Celtniekam ir iepriekš sagatavotas veidnes un velciet un nometiet redaktoru.
  • Pašas veidnes izskatās nedaudz pamata, bet tās ir’tas ir lieliski piemērots, lai izveidotu vienkāršas tiešsaistes prezentācijas, piemēram, emuārus.
  • Gator ir dažas lieliskas iespējas. Papildus tam, ka tas tiek mitināts jums, tas sniedz arī neierobežotu joslas platumu un uzglabāšanas vietu.
  • Tur’Nav bezmaksas plāna vai izmēģinājuma, taču cenas ir ļoti saprātīgas. Gator’s Starta plāns ir visizdevīgākā cena.

Mēs’d skatiet HostGator’vietņu veidotājs kā lieliska iespēja cilvēkiem ar ierobežotu pieredzi tīmekļa vietnes veidošanā un tiem, kam nepieciešams vienkāršs DIY risinājums.

Tā kā Gatorā ir daudz krātuves un pārsteidzoša sociālo mediju integrācija, tas ir piemērots vietnēm, kas balstītas uz pakalpojumiem, kā arī vietnēm, kurām vajadzīgas lielas galeriju sadaļas ar lielu multivides saturu.

Dons’Tomēr neņemiet vērā tikai mūsu vārdu – paņemiet Gatoru pie sevis un ieraudzījiet, ko domājat. Viss tas’Jums izmaksās pāris dolāri un pāris stundas.

7

HostGator vietņu veidotāja pārskats: FAQ

Ir HostGator’Vietnes veidotājs ir piemērots maziem uzņēmumiem?

Atbilde patiešām ir atkarīga no tā, kāds ir jūsu bizness. Gator’Lielā atmiņas ietilpība un neierobežots joslas platums padara to par ideālu uzņēmumiem, kuriem vajadzīgas attēlu galerijas vai daudz multivides satura. Tā nav’t tomēr nav iebūvēts e-pasta mārketings’s kaut kas jāpatur prātā.

Vai varat izveidot tiešsaistes veikalu ar Gator??

Pilnīgi. Gator’augšējā līmeņa plāns, ‘e-komercija’ ir uzbūvēta tieši tā. Tas ļauj pārdot produktus un apstrādāt maksājumus, kā arī tam ir foršs analītikas komplekts, lai jūs varētu sekot visam. Ir arī citas e-komercijas iespējas, taču Gator ir saprātīga izvēle.

Kas jāmeklē vietņu veidotājā?

Pareiza vietņu veidotāja izvēle vienmēr ir subjektīvs lēmums – kad viss ir pateikts un izdarīts, jums ir nepieciešams jūsu vajadzībām atbilstošs. Vispārējās lietas, kas jāņem vērā, ir piedāvātā īpašība, cena un tas, cik laba ir palīdzība un atbalsts. Lai salīdzinātu visu šo un citu, dodieties uz mūsu vietņu veidotāju salīdzināšanas tabulu.

Kurš vietņu veidotājs ir labākais?

Mēs’Mēs veltījām stundām ilgu pētījumu par šo jautājumu. No mūsu atzinumiem Wix ir labākais vispusīgo vietņu veidotājs, bet citas augstākās platformas kalpo specifiskām vajadzībām. Piemēram, kvadrāts ir lieliski piemērots dizainam, savukārt Shopify ir ideāls, ja jums nepieciešams tiešsaistes veikals.

Mūsu pārskats bija noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me