GoDaddy vietņu veidotāja pārskats Vietnes + mārketings


Vislabāk

Ātrāk veidojams


GoDaddy apskats

Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

GoDaddy ir iesācējiem draudzīgs vietņu veidotājs, kas izmanto Mākslīgā dizaina inteliģenci (ADI), lai jūsu vietnes izveidošanu padarītu vieglāku un ātrāku nekā jebkad agrāk. Tas izmanto ievadīto informāciju, lai dažu minūšu laikā izveidotu pielāgotu vietni, padarot to par ideālu iesācējiem, kuri vēlas tiešsaistē publicēt vienkāršu vietni..

Kādi ir GoDaddy plusi un mīnusi?

Plusi

 • Varat izveidot vietni un iegūt to dzīvot dažu minūšu laikā
 • Tā’Tas ir ļoti ērti lietojams
 • Tās cenu plāni ir ļoti lēti, salīdzinot ar dažiem konkurentiem

Mīnusi

 • Nav daudz radošas brīvības
 • Trūkst dziļuma dažām tā īpašībām
 • Vietnes nav’t tikpat pievilcīgi kā citi vietņu veidotāji’

Pārskats

2019. gada septembrī GoDaddy uzsāka savu jauno un uzlabotu vietņu veidotāju: Vietnes + mārketings. Tas bija attālums no viņu vecā redaktora GoCentral, jo jauna uzmanība tika pievērsta tam, lai palīdzētu uzņēmējiem un mazajiem uzņēmumiem palielināt tiešsaistes klātbūtni.

Viss, kas jums jādara, ir ievadiet vēlamo informāciju savā vietnē, un, hey presto, tas jums rada unikālu vietni! Viegli, pareizi?

GoDaddy galvenokārt ir pazīstams ar to, ka ir pasaule’lielākais domēna reģistrators, un tas joprojām ir tās galvenā uzmanība. Tomēr tā’s arī paplašina savu vietņu veidotāju piedāvājumu ar mērķi dot lietotājiem iespēju izmantot vairāk uz izaugsmi orientētus rīkus.

Ej tēti’Jaunās un uzlabotās funkcijas ietver mārketinga rīkus un Ieskats GoDaddy, vieda mācību sistēma, kas paredzēta datu izmantošanai, lai palīdzētu jums sasniegt savus mērķus.

Lai gan dažām tās funkcijām joprojām trūkst nedaudz dziļuma, GoDaddy’s vietne + mārketings ir a ideāls risinājums jebkuram uzņēmējam vai mazam biznesam vēlas nokļūt tiešsaistē bez ilgstošām grūtībām un satraukumiem.

godaddy mājas lapas + mārketinga mājasGoDaddy vietņu veidotājs Vietnes + mārketings ir paredzēts, lai palīdzētu jums palielināt tiešsaistes klātbūtni.

Vietne + mārketings: tuvāk

Vietne + mārketings, GoDaddy’Atjaunināts vietņu veidotājs, pagājušajā gadā bija aizraujošs izlaidums. Tā vietā, lai vienkārši uzlabotu savu veco vietņu veidotāju, GoDaddy atjaunināja redaktoru pārī ar visu mārketinga rīku komplektu – lai tas būtu lieliski.

Tātad, kā tas darbojas? Vai tas joprojām ir pat vietņu veidotājs? Atbilde ir jā – jūs joprojām varat ātri un ērti izveidot vietni, izmantojot GoDaddy’Tikai tāpēc, ka tagad jūs saņemat palīdzību ārpus būvniecības posma.

Vietnes + mārketingu nodrošina GoDaddy Insight – vieda tehnoloģiju sistēma, kas palīdz jums augt ar pielāgotiem, pastāvīgiem norādījumiem pēc jums’ve hit publicēt.

Bet ko tas patiesībā nozīmē? Nu ja reiz tu’esat pabeidzis celtni, jūs saņem rezultātu kas mēra, cik labi jūsu klātbūtne tiešsaistē tiek salīdzināta ar citiem, piemēram, jūs. Pēc tam jūs saņemat pielāgots rīcības plāns, seko detalizēts metriku komplekts lai palīdzētu jums sekot līdzi savai izaugsmei un sniegumam.

Vai tas darbojas? Nu, protams, šķiet! Saskaņā ar GoDaddy teikto, 12 mēnešu laikā klientiem, kuri izmanto vietnes + mārketingu, biznesa ieņēmumi palielinājās vidēji par 18%. Diezgan iespaidīgi sīkumi.

Izklausās pārsteidzoši, bet šeit, vietnē Builder Expert, mēs’Es vienmēr vēlos rakt mazliet dziļāk un patiešām izveidot rūpīgu GoDaddy vietnes veidotāju pārskatu.

Mēs vēlamies sniegt jums vislabāko iespējamo ieskatu ne tikai no mūsu specializētās ekspertu grupas, bet arī veicot rūpīgu izpēti un runājot ar cilvēkiem tieši tāpat kā jūs!

Papildu informācija

 • Vai vēlaties pārdot tiešsaistē? Apskatiet mūsu GoDaddy e-komercijas apskats lai redzētu’s ir jūsu veikala īstais celtnieks.
 • Ja jums nepieciešama mitināšana jūsu vietnei, izlasiet mūsu GoDaddy mitināšanas pārskats lai redzētu’s ieguva nepieciešamās funkcijas.
 • Wix un GoDaddy ir divi populāri celtnieki – atklājiet vislabāko jums mūsu vietnē Wix vs GoDaddy salīdzinājums.
 • Ja jūs’Atjaunots starp ātrumu un stilu, atrodiet atbildes mūsu sadaļā GoDaddy vs Squarespace salīdzinājums.

Cik ērti GoDaddy var izmantot?

Lietošanas ērtums

Kā mēs zinām, cik viegli ir izmantot vietņu veidotāju? Mēs tos pārbaudām ar regulāriem, ikdienas cilvēkiem! Mēs saņēmām dalībniekus ar dažādu tehnisko spēju izveidot vietnes, izmantojot tās.

Mēs lūdzām viņiem aizpildīt uzdevumu sarakstu, izmantojot GoDaddy, un pēc tam ķērāmies pie viņu viedokļa par to, cik viegli (vai grūti) viņi atrada būvnieku..

Rezultāti atbilda mūsu pašu GoDaddy pārskatam’Vietnes veidotājs ir neticami ērti lietojams. 76% dalībnieku teica, ka viņi ieteiktu GoDaddy draugam, kurš’meklē tiešsaistē.

Tā’Tas nav pārsteigums, ņemot vērā, ka gandrīz visu darbu jūsu labā ir paveicis pats celtnieks!

Vienīgās problēmas bija, kad viņi vēlējās radošāku kontroli. Viņi to nedarīja’t, piemēram, GoDaddy’Stingrais dizains, un tā jau esošā rediģēšana kļuva nedaudz satraucoša.

Šeit ir tikai pāris viņu viedokļu:

“Kas man ļoti patīk, bija tas, kā tas jums lika pievienot lietas. Tas jutās kā krāpšanās, jo bija tik labi izdarīts.”

“Tā’s ļoti ātri. Nepilnas stundas laikā man ir vietne, kas izskatās labi. Tā’Ir viegli izmantot pamata funkcionalitātei, bet, ja vēlaties mazliet padziļināties un personalizēt to vairāk, tad es domāju, ka tas tā ir’s ir mazliet grūtāk.”

Klientu apmierinātība

Tā’Ir viss labi un labi, lai cilvēki pārbaudītu GoDaddy’Vietnes veidotājs, bet kā ir ar cilvēkiem, kuri patiesībā ir vietne ar viņiem? Vai viņi ir laimīgi??

Mēs aptaujājām 1 881 cilvēku par vietnēm un, konkrētāk, ja viņi’d izmantoja GoDaddy’vietņu veidotājs, lai izveidotu viņu vietni.

Rezultāti parādīja, ka no cilvēkiem, kuri bija izmantojuši GoDaddy’vietnes veidotājs, 89% no viņiem bija apmierināti ar savu tīmekļa vietni. Nav slikti.

Kurš ir GoDaddy labākais?

Emuāri

godaddy redaktora emuārs

Emuāra izveidošana vietnē GoDaddy ir tas pats, kas paveikt lielāko daļu lietu GoDaddy patiešām, ātri un vienkārši..

Jebkuriem emuāru ierakstiem varat pievienot attēlus, video un audio, kā arī ļaut cilvēkiem reģistrēties, izmantojot RSS plūsmu, un izmantot Google sniegtos analītiskos datus..

GoDaddy ir veicis daudzus pasākumus, lai uzlabotu savas emuāru veidošanas iespējas. Tagad jūs varat iespējot komentārus par jūsu emuāra ziņām, un tiek solīts, ka tiks veikti turpmāki uzlabojumi. GoDaddy pat apgalvo, ka jūs varat iegūt emuāru tiešsaistē tikai 19 minūtēs.

Tomēr, runājot par emuāru veidošanu, pastāv labākas platformas. Iepazīstieties ar mūsu 10 labāko emuāru veidošanas platformu sarakstu, lai uzzinātu, kuras mēs iesakām.

Bizness

Ej tēti’Nesenie atjauninājumi patiešām parādīja, ka tā koncentrējas uz uzņēmējiem un maziem uzņēmumiem.

Izmantojot vairāk mārketinga rīku nekā jebkad agrāk, labāku SEO un pielāgotus rīcības plānus, kas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus, Vietnes + mārketings ir maza uzņēmuma īpašnieks’sapnis – īpaši, ja jūs’Re nav pārāk gudrs!

Kā mēs teicām, pēc tam, kad jūs to pateiksit GoDaddy’vietnes veidotājs, ko jūs vēlaties, tas’Jūs izveidosit vietni jums.

Tā’Uzņēmumiem tas neatšķiras. Jūs vienkārši ievadāt savu informāciju, un GoDaddy izveidos unikālu vietni ar atbilstošām funkcijām, kas raksturīgas tieši jūsu uzņēmumam.

Ja šeit’s kaut ko viņi’Jūs to vairs nevarat pievienot. Visas lietas, piemēram, analītika, rezervācijas, saraksti un kontaktformas, ir pieejamas.

GoDaddy Insight patiešām nozog šovu, kad tas attiecas uz biznesa vietnēm. Jūsu personalizētais rādītājs parāda, kā jūs’jūs darāt, salīdzinot ar citām līdzīgām vietnēm, un saņemtais pielāgotais rīcības plāns ir lieliski piemērots, lai palīdzētu sasniegt savus mērķus.

Turklāt GoDaddy sniegtie datu pārskati ir ļoti svarīgi, lai novērtētu jūsu panākumus un uzraudzītu jūsu vietni’izrāde.

GoDaddy ir lieliska iespēja mazam uzņēmumam, kurš vēlas ātri nokļūt tiešsaistē bez jebkādiem satraukumiem. Tajā ir viss nepieciešamais, un tā spēj ievilkt visus iespējamos sociālo mediju kontus vienā centrālajā centrā.

e-komercija

Pārdevāt dažus produktus eBay, Etsy vai citās tirgus vietās un tagad vēlaties to pārcelt uz nākamo līmeni, izmantojot vietni? Ej tēti’Vietnes veidotājs ir lieliska izvēle.

Dažu klikšķu laikā savai GoDaddy vietnei varat pievienot e-komercijas funkcionalitāti.

Par 25 USD mēnesī jūs varat pārdot līdz 1500 produktiem, iekļaut piedāvātos produktus un pievienot atlaides / kuponus.

GoDaddy apskats Onlinestore iestatīšana

Lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus, GoDaddy piedāvā arī SEO vadlīnijas (lai palīdzētu jums ierindoties meklētājprogrammās, piemēram, Google), pamestu grozu atkopšanas funkciju un iespēju savienot jūsu vietni ar saviem sociālo mediju veikaliem, piemēram, Facebook.

Varat arī uzskaitīt visu savu inventāru Amazon, Walmart un eBay, lai jūsu produkti būtu vairāk pircēju priekšā!

Pēc GoDaddy pārskatīšanas’vietnes veidotājs, tas’Skaidrs, ka visas GoDaddy vietnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm un ļauj veikt kredītkaršu un debetkaršu maksājumus, kā arī PayPal un Apple Pay izmantošanu, izmantojot uzticamu tirgotāju pakalpojumu ar nosaukumu Square.

Ej tēti’e-komercijas plāns ir ideāli piemērots privātpersonām vai maziem uzņēmumiem, kas vēlas pārdot dažādus produktus. Tā kā tas ir izstrādājuma vāciņš, tas tā nav’t vispieejamākais e-komercijas veidotājs tirgū.

Personīga

Kaut arī ir dažas kvalitātes funkcijas, kas ir piemērotas personīgai lietošanai, GoDaddy tā nav’t ir vislabākais, ja runa ir par fotogrāfijām vai portfeļa vietnēm.

Ej tēti’Vietnes veidotājam ir attēlu galerijas ar daudzām krājuma fotogrāfijām, un jūs varat iegult video un audio attiecīgi no YouTube / Vimeo un SoundCloud.

GoDaddy ir daudz vairāk tēmu nekā senāk, jo tagad ir pieejams vairāk nekā 100. Jaunā tēma Customizer ļauj jums apskatīt savu vietni 20 dažādos stilos, nezaudējot saturu, kas ir lielisks papildinājums!

Turklāt jūsu saturs tiks automātiski atjaunināts, lai tas būtu piemērots jaunajam formātam gan galddatoros, gan mobilajās / planšetdatoros.

Tomēr, pēc mūsu godīgā viedokļa, ja dizains ir jūsu prasību saraksta augšgalā, jūs’re labāk apsvērt citu vietņu veidotāju. Kvadrāts parādījās mūsu dizaina pētījuma topā, tāpēc tā būtu laba vieta, kur sākt.

Uzzināt vairāk

 • Vai jūs veidojat portfeli? Iepazīstieties ar mūsu pārskatu par ļoti Labākie portfeļa vietņu veidotāji tirgū šodien.
 • Fotoattēlu demonstrēšana ir tēlotājmāksla – salīdziniet 10 labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji pirms izlemt!
 • Mēs’Ļaujiet jums dot spoileri – laukums Squarespace ir vislabākais gan fotografēšanas vietnēm, gan portfeļiem. Atklājiet mūsu plusus un mīnusus pilnībā Pārskats par kvadrātu.

Mērogojamība

Ej tēti’Mērogojamība ir atkarīga no tā, ko jūs’jūs vēlētos izkļūt no savas vietnes.

Ja jūs’Ja tas ir mazs uzņēmums vai indivīds, mēs varam droši teikt, ka no mūsu GoDaddy vietņu veidotāja pārskata tas ir’tas ir produkts, kurā ir viss nepieciešamais, lai palielinātu savu vietni.

Tas sniedz jums daudzas funkcijas, analītiskos rīkus, SEO norādījumus un ļauj mainīt vietni’Izkārtojums vai vispārēja estētika, kad vien vēlaties.

Ja jūsu galvenais mērķis ir pārdot tiešsaistē un jums ir vēlmes pārdot produktus masveidā, iespējams, vēlēsities apsvērt citu ražotāju (skatiet mūsu e-komercijas salīdzināšanas tabulu šeit).

GoDaddy ierobežo e-komercijas produktu piemaksu 1500 produktiem. Tā’s vairāk nekā pietiekami, ja jūsu veikals nav’t ir jsu vietnes galvenā iezīme, bet, ja jūs’Mēs nopietni domājam par sava tiešsaistes veikala paplašināšanu’d iesaku ieskatīties Shopify.

GoDaddy rīki

Palīdzība & Atbalsts

GoDaddy piedāvā 24/7 tālruņa līniju, lai risinātu visas iespējamās problēmas. Tur’ir arī tiešraides tērzēšanas funkcija’Pieejams pirmdienās – piektdienās, plkst. 5–18.

GoDaddy palīdzība un atbalsts

Ja jūs don’GoDaddy tomēr nevēlas gaidīt pa tālruni vai arī ir nepieciešama palīdzība ārpus šīm stundām’Jūsu zināšanu bāze un forums būs jūsu izejas resurss.

Godīgi sakot, pārbaudot un pārskatot tos, neviens nav fantastisks.

Vispārīgi un plaši jautājumi ir lieliski, taču, ja vēlaties uzzināt kaut ko specifisku vai nišu GoDaddy, iespējams, ka jūs esat’Lai saņemtu atbildi, jums jāgaida un jārunā ar kādu.

Vietņu veidotājiem, kuriem ir labāka palīdzība un atbalsts, apskatiet tādus produktus kā Wix vai Squarespace.

Uzzināt vairāk

Wix vs Squarespace 2018 | 4 galvenās atšķirības, kas jums jāzina – skatiet mūsu salīdzinājumu, kad mēs Wix un Squarespace atdalām viens pret otru

Sociālo mediju integrācija

Sociālie mediji ir lielisks piemērs tam, kur funkcija ir pieejama vietnē GoDaddy’vietnes veidotājs, taču pēc pārskatīšanas tā funkcionalitāte ir ierobežota.

Varat pievienot ikonas, lai izveidotu saiti uz dažādām sociālajām lapām un pat izveidotu savienojumu ar savu Facebook veikalu, bet šobrīd tas’s cik tālu iet.

Jūs varat’t savā vietnē neiekļaut dzīvu sociālo plūsmu, kā arī nevarat panākt, lai apmeklētāji kopīgotu jūsu saturu, izmantojot savus sociālos kanālus. Lai gan būtu taisnīgi, GoDaddy saka, ka viņi to saka’atkal strādā, tāpēc sekojiet līdzi!

Analytics

GoDaddy izmanto Google Analytics, lai palīdzētu jums izsekot apmeklētājiem, kuri nolaižas uz jūsu vietni.

Tas ļaus jums izsekot visam – sākot ar to, kuras lapas iegūst visvairāk skatījumu, līdz laikam, ko lietotāji parasti pavada jūsu vietnē.

Daudziem vietņu veidotājiem ir savi analītiskie rīki, taču, uzticot tos Google tīklam, GoDaddy ir nodrošinājis, ka viņu lietotāji saņem izcilu un bezmaksas analīzi..

SEO & Mārketings

GoDaddy vietnes + mārketings tagad automātiski pārskata jūsu vietni un optimizē to tādām populārām meklētājprogrammām kā Google, Bing un Yahoo! Ja vadāt uzņēmumu, varat arī uzskaitīt savu informāciju Google un Yelp, lai tiešsaistē sasniegtu vairāk klientu.

GoDaddy SEO nav’t ir pieejams lētākajā plānā, un tas ir kaut kas jāņem vērā, izvēloties plānu. Pēc GoDaddy teiktā, vietnēs, kas izmanto GoDaddy SEO, deviņu mēnešu laikā to Google trafiks palielinājās 2,5 reizes, salīdzinot ar vietnēm, kuras to neizmanto..

Nav slikti!

Ej tēti’SEO vednis ir patiešām iesācējiem draudzīgs veids, kā sākt ar savas vietnes optimizēšanu.

Sākumā uzdodot dažus vienkāršus jautājumus, lai saprastu, kāda veida mērķauditorija jūs esat’es gribētu darīt. Pēc tam GoDaddy iesaka labākos iekļaujamos atslēgvārdus, lai optimizētu jūsu vietni un iegūtu augstāku rangu Google!

Ja jūs’e-komercijas plānā, jūs’Jums būs pieejami arī personīgi SEO ieteikumi no eksperta, lai palīdzētu redzēt jūsu produktus.

Mārketinga ziņā, GoDaddy ļauj jums vadīt mērķtiecīgas e-pasta mārketinga kampaņas tieši caur pašu veidotāju.

Jūs varat sinhronizēt savu vietni ar savu Facebook veikalu, lai nodrošinātu vairāku kanālu mārketingu un pat izsniegtu kuponus, lai lietotāji būtu informēti par visiem atlaižu kodiem..

Domēni

GoDaddy ir viens no lielākajiem domēnu reģistrētājiem pasaulē, un domēna iestatīšana ar viņiem nevarēja’t būt vieglāk.

Cenu sākums ir no 9,99 USD (bez PVN), lai iegādātos domēnu uz 1 gadu, bet, ja izvēlaties 2 gadus vai ilgāk, 1. gads maksā tikai 0,01 USD.

Vai jums jau ir domēns un vēlaties to pārsūtīt GoDaddy? Nekādu problēmu.

Vienkārši izpildiet vienkāršās darbības šajā noderīgajā rokasgrāmatā un jūs’re labi iet. Tā’Jāatzīmē, ka pārsūtīšanas process var aizņemt no 7 līdz 10 dienām.

Drošība

SSL (drošu ligzdas slāņu) drošība ir iekļauta visās GoDaddy pakotnēs.

Vienkārši sakot, SSL drošība izveido saikni starp tīmekļa serveri un pārlūku, lai nodrošinātu, ka visi starp šiem diviem lietotājiem saglabātie dati paliek privāti un neatņemami..

GoDaddy piedāvā arī 99,9% darbības laika garantiju un pilnīgu tīkla atlaišanu.

Dublējumi & Atjauno

Ej tēti’Vietnes veidotājam ir patiešām noderīga automātiskās saglabāšanas funkcija, kas dublē jūsu vietni, pat ja aizmirstat. Šī ir lieliska īpašība, ja to izmantojat tikai gadījumā, ja jūsu vietne avarē vai tiek uzlauzta.

Tomēr atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem jūs varat atjaunot savu vietni tikai no pēdējā brīža, kad tā tika saglabāta.

Tas nozīmē, ja jūs pieļaujat kļūdu un tā automātiski tiek saglabāta’Tas būs manuāli jālabo, nevis tikai jāatjauno vietne, līdz kļūda tika pieļauta.

GoDaddy cenas un cenas attiecība

Skatoties uz vietņu veidotājiem’ cenu plāni, mums patīk saskrāpēties zem virsmas un redzēt, cik daudz jūs’re tiešām gatavojas saņemt par savu naudu.

Tātad, lai sāktu, salīdzinot ar citiem celtniekiem, GoDaddy ir viens no zemākajiem vidējiem cenu plāniem. (Ja jūs’jūs meklējat daudz, pārbaudiet mūsu pārskatu par labākajiem lēto vietņu veidotājiem).

GoDaddy ir četri cenu plāni: Pamatplāns 10 USD / mēnesī ir lētākais, taču jūs atbloķējat tikai SEO rīkus 15 USD / mēnesī Standarta plāns. Piemaksu plāns mēnesī 20 USD / mēnesī ietver neierobežotu skaitu sociālo ziņu un ļauj pieņemt tiešsaistes tikšanās. USD 25 mēnesī E-komercijas plāns nāk ar pārdošanas funkcijām.

Tas arī piedāvā mēnešu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai ļautu jums patiešām izpētīt, vai tā ir pieejama’s ir pareizā opcija pirms reģistrēšanās.

Tagad ļaujiet’Sāciet darbu un uzziniet, ko jūs iegūstat katrā plānā.

Godaddy pārskata cenu plānus

Pieejamie plāni

PamatplānsStandarta plānsPremium plānsE-komercijas plāns
Par 10 USD mēnesī, jūs’Jūs iegūsit virkni funkciju no emuāru veidošanas funkcionalitātes līdz attēlu galerijām, video un audio ieviešanai. Katrā vietnē ir ātra lapu ielādes veiktspēja, un tās visas reaģē uz mobilajām ierīcēm. Jūs arī iegūstat piekļuvi visiem GoDaddy’palīdzības un atbalsta funkcijas. Ir iebūvēti arī SSL drošība, sociālā koplietošana un GoDaddy mārketinga komplekts, ko sauc par GoDaddy Insights..
Ar 15 ASV dolāru mēnesī jūs iegūstat visu, kas iekļauts pamatplānā, kā arī palielinātas sociālās koplietošanas iespējas un, pats galvenais, SEO vedni, kas palīdz novērtēt jūsu biznesu un piedāvā norādījumus par to, kā augstāk pakāpties Google.
Iespējams, ka 20 USD mēnesī jūs domājat ‘kas’s atšķirība starp šo un standarta plānu?’ Nu, patiesībā diezgan daudz. Jūs’Tiks atvērts daudzām jaunām funkcijām, piemēram, spējai pieņemt kredītkaršu maksājumus, grāmatu atkārtotus pasākumus un nodarbības, klientu pārvaldības rīkiem kontaktinformācijai, tikšanās reizēm un maksājumu vēsturei un vietnes sinhronizēšanai ar visām jūsu biznesa lapām / veikaliem. sociālajos medijos.
Par 25 ASV dolāriem varat sākt pilnībā pieejamu tiešsaistes veikalu. Tas piedāvā ātru izrakstīšanos, iespēju pārvaldīt jūsu produktus, krājumus un pasūtījumus, nosūtīšanas un nodokļu likmju konfigurēšanu, iespēju piedāvāt atlaides un akcijas, ieviest pamestu groza atkopšanu un nosūtīt klientiem īsziņas ar brīdinājumiem, kad tiek veikti pasūtījumi.

GoDaddy vietnes veidotāja pārskats – kopsavilkums

GoDaddy ir platforma, kas nodrošina daudzus pakalpojumus, sākot no domēniem un beidzot ar mitināšanu. Ej tēti’Vietnes veidotājs izmanto AI, lai palīdzētu pēc iespējas vienkāršāk izveidot jūsu vietni, izmantojot ievadīto informāciju, lai jums izveidotu vietni. Tas padara GoDaddy ātrāko tīmekļa vietnes veidošanas veidu.

Mūsu ir vairāk nekā 1500 biznesa iespēju, intuitīvs interfeiss un lēti cenu plāni GoDaddy vietnes veidotājs pārskats ir atrasts šo produktu noteikti ir daudz kas tam jādara.

Vietnes + mārketings ir pārņēmis GoDaddy’vietņu veidotājs pilnīgi jaunā līmenī – un tas’Esiet gatavs arī jūsu vietni pacelt pilnīgi jaunā līmenī. Ja jūs’pēc ātras un vieglas iestatīšanas, kā arī palīdzīgas rokas savas vietnes palielināšanā, pēc tam – GoDaddy’s Vietnes + Mārketings ir diezgan ideāls.

Izmantojot dizaina palīdzību, jums atliek tikai ievadīt savu informāciju, un GoDaddy ģenerēs jums unikālu vietni, kas atbilst jūsu vajadzībām. Pēc tam GoDaddy Insight izveidos pielāgotu plānu, lai palīdzētu jums uzlabot tiešsaistes klātbūtni.

Ej tēti’Vietnes veidotājs piedāvā virkni iekšējo funkciju un ir lieliski piemērots pārdošanai tiešsaistē mazos daudzumos, padarot to par ideālu maziem uzņēmumiem, kuri ir laika apzināti un kuriem nepieciešama vietne, kas satur ASAP.

Tomēr, ja vēlaties personīgu vietni vai jūsu bizness darbojas mākslas nozarē, tas, iespējams, nav jūsu labākais solījums.

Ātrums, ar kādu varat piekļūt tiešsaistē, atņem jūsu radošo kontroli, atstājot vietni, kas var nedaudz izskatīties ‘vienkāršs’ estētiski runājot.

Funkcijām – e-komercijas bloķēšanai – arī trūkst kvalitātes, un tās varētu darīt ar tām dziļāk (lai gan GoDaddy saka, ka tas ir kaut kas’atkal strādājam!)

Kopumā GoDaddy’Vietnes veidotājs galvenokārt ir paredzēts uzņēmējiem un maziem uzņēmumiem, kuri vēlas bez pūlēm piekļūt tiešsaistē, un kuri, iespējams, vēlas arī viņu rokās, palielinot savu klātbūtni tiešsaistē.

GoDaddy FAQ

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Šajā rakstā ietvertās analīzes un grafikas ir balstītas uz autentiskiem avotiem, ko mūsu iekšējie eksperti ir savstarpēji apstiprinājuši. Mēs ļoti rūpējamies, lai mūsu publicētā informācija būtu uzticama un precīza. Tomēr WBE neuzņemas atbildību par informācijas, ko mums, lietotājiem, pētījuma dalībniekiem vai citām organizācijām, piegādāto datu neprecizitātēm.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā rakstā sniegtais ieskats ir paredzēts tikai vispārīgai informācijai. Mēs’priecājos atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt par šo rakstu un tā atbalstošajiem pētījumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar vietņu veidotāju ekspertu tieši pa e-pastu .

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map