Kā izveidot vietni vietnē GoDaddy

Contents

13 vienkāršos soļos izveidojiet vietni GoDaddy

kā izveidot vietni, izmantojot Godaddy demonstrēto attēluTā’Ir viegli justies mazliet apmaldoties’jūs izveidojat savu pirmo vietni. Jūs varētu sēdēt tur, domājot, kā izveidot vietni vietnē GoDaddy? Mūsu soli pa solim jūs aizvedīs pie rokas un vedīs jūs cauri katram posmam – galamērķim? Jūsu pašu GoDaddy vietne!


GoDaddy digitālajā pasaulē nēsā daudzas cepures, nodrošinot visu, sākot no domēniem un beidzot ar mitināšanu, taču viens no populārākajiem pakalpojumiem ir tās vietņu veidotājs.

Mēs izmēģinājām GoDaddy’Mēs paši veidojam vietni vietnei, kā arī labākos zīmolus tirgū. Kopumā mums patika lietot GoDaddy – tas tiešām izcēlās ar savu lietotājam draudzīgs izkārtojums un celtnieks, kam palīdz dizains.

Tā’Tas ir ļoti ērti lietojams, jo to izmanto ADI (mākslīgā dizaina intelekts) lai faktiski palīdzētu jums izveidot savu vietni. Kad ievadāt vēlamās vietnes veidu, tā automātiski izveido vietnes paraugu, kuru varat rediģēt. Jūs varat iedomāties, cik daudz laika un tehnisko piepūli tas ietaupa!

Tas padara GoDaddy vislabāko iesācējiem vai tiem, kuriem mājas lapa nepieciešama pēc iespējas ātrāk – tā’ātrākais vietņu veidotājs rietumos (vai jebkur citur).

Tur, kur tas nokrita, bija tā diezgan vienkāršais izskats, un tā īpašību trūkums – tu uzvarēji’t neiegūstiet jaudīgu vai sarežģītu vietni no GoDaddy, taču dažu minūšu laikā jūs iegūsit vienkāršu, ātru vietni. Pilnu attēlu skatiet zemāk esošajos zvaigznīšu vērtējumos!

Ja vēlaties uzzināt, kā mēs ieskatām GoDaddy tā darbības tempā, izlasiet par mūsu testēšanas procesu mūsu rakstā: Kā mēs veicam mūsu vietņu veidotāju izpēti. Ja domājat, ka jums varētu būt nepieciešams kaut kas sarežģītāks, izmantojiet mūsu viktorīnu, lai atrastu jums labāko vietņu veidotāju.

GoDaddy nāk ar viena mēneša bezmaksas izmēģinājums. Tātad, vai jūs’ja esat nervozs par savas pirmās vietnes izveidi vai kaut nedaudz sākat, lai sāktu, varat sākt celtniecību, netērējot vienu centu.

Ar to teica, ļaujiet’Mēs speram mūsu pirmo soli pa vietņu veidošanas līkumaino ceļu. Mēs’Es jums precīzi parādīšu, kā izveidot vietni ar GoDaddy. Mēs’Iepazīstieties ar iestatīšanas procesu, kā pielāgot savu vietni un pirms publicēšanas veicamās darbības. Mēs’atkal ar tevi ik uz soļa, tāpēc liec savu labāko kāju uz priekšu un ļaujies’s došos tālāk!

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu GoDaddy vietnes veidotāja pārskats lai uzzinātu vairāk par šo ātro celtnieku.
 • Skatiet, kā GoDaddy salīdzina mūsu Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma.
 • Uzziniet, kā GoDaddy ierindojas mūsu pārskatā par Labākie 2019. gada vietņu veidotāji.

1

Izvēlieties vietnes veidu

Pirmais, kas jums jādara, ir izlemiet, kāda veida vietni vēlaties izveidot. Ja vēlaties pārdot tiešsaistē, jūs’Vajadzēs izveidot tiešsaistes veikalu. Ja jūs uzvarētu’nepieņemot maksājumus caur jūsu vietni, jums jāizvēlas vietnes veidotāja opcija.

Godaddy mājas lapas veidotāja izvēlneJums jāizvēlas, kāda veida vietni vēlaties izveidot – tiešsaistes veikalu vai vietni.

Dons’neuztraucieties, šis lēmums nav pieņemts’t ielikts akmenī – ja tu pārdomāji, kas ir zemāks par līniju, vēlāk vienmēr savai vietnei varat pievienot tiešsaistes veikalu.

Šajā soli pa solim mēs’Es jums parādīšu kā izveidot vietni nevis tiešsaistes veikals, lai gan liela daļa darbību ir līdzīgas.

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Nolēma, kāda veida vietne jums nepieciešama
 • GoDaddy izvēlējās pareizo opciju’vietne

Papildu informācija

 • Vai vēlaties pārdot tiešsaistē? Izlasiet mūsu ceļvedi Kā izveidot tiešsaistes veikalu.
 • Skatiet, kā GoDaddy salīdzina mūsu pārskatā par Labākās e-komercijas platformas.

2

Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu

GoDaddy ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājums, kas noteikti ir vērts maksimāli izmantot. Varat praktizēt šīs darbības un sagatavot vietni bezmaksas izmēģinājumam, pēc tam izvēlēties jaunināt (vai ne), kad izmēģinājuma laiks tuvojas beigām..

Tas nozīmē, ka jūs varat uzzināt, kā lietot GoDaddy, netērējot vienu centu!

vietne godaddy celtnieks - bezmaksas izmēģinājuma versijaVienkārši noklikšķiniet uz pogas Sākt bez maksas, lai sāktu bezmaksas izmēģinājumu ar GoDaddy.

Tā’ir viegli sākt bezmaksas izmēģinājumu – vienkārši noklikšķiniet uz jebkura no Sāciet bez maksas pogas GoDaddy’vietni, pēc tam izveidojiet kontu. Tā’ir pilnīgi bez maksas, un jūs don’Lai reģistrētos, nav jāievada jebkāda kredītkartes informācija.

Viss, kas jums nepieciešams, ir e-pasts un parole, un jūs’re labi iet!

Godaddy izveidot bezmaksas kontuTā’Ļoti vienkārši ir sākt darbu ar GoDaddy. Nepieciešama tikai e-pasta adrese – nav nepieciešama kredītkartes informācija.

Ej tēti’Bezmaksas izmēģinājuma versija ir ārkārtīgi dāsna un dod jums daudz laika, lai par to pārliecinātos’s ir ideāls celtnieks jums. Tur’s nav riska un spiediena reģistrēties Kad izmēģinājuma laiks ir beidzies, jūs maksājat tikai tad, ja jums patika lietot GoDaddy!

Pēc izmēģinājuma beigām jums ir četri cenu plāni, no kuriem izvēlēties Mēnesī – 10 un 25 ASV dolāri (kad rēķins tiek izrakstīts katru gadu). Pamata plāns ir lētākais, un tas sniedz jums visas parastās pamatprasmes, piemēram, SSL drošību un ierobežotas sociālās koplietošanas iespējas.

SEO rīkiem jūs’Jums būs nepieciešams standarta plāns 15 ASV dolāru mēnesī un jāpieņem rezervācijas un maksājumi par pakalpojumiem vai tikšanās reizēm’Vajadzēs 20 USD mēnesī piemaksu plānu.

E-komercijas plāns ir visdārgākais – 25 USD mēnesī – tas nāk ar pārdošanas rīkiem, piemēram, atlaidēm, nosūtīšanu un krājumu pārvaldību.

Tomēr pagaidām vienkārši sāciet celt bez maksas un atgriezieties, lai izvēlētos cenu plānu, kad izmēģinājuma laiks būs beidzies – vienkārši!

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Noklikšķiniet uz Sākt bez maksas
 • Ir izveidots jūsu GoDaddy konts

Papildu informācija

 • Vai vēlaties veidot un publicēt bez maksas? Izlasiet mūsu pārskatu par Labākie bezmaksas vietņu veidotāji.

3

Atlasiet nozares un vietnes nosaukumu

Vienreiz tu’esat pierakstījies, jūs’Es redzēšu šo lapu sev priekšā, mudinot jūs sākt. Šis ir pirmais solis, lai faktiski izveidotu jūsu vietni – un to nevarēja’t būt vieglāk.

Godaddy redaktors ļauj sāktVietnes izveidošana ir vienkārša – vienkārši ievadiet savu vietni’vārds un nozare, uz kuru tā attiecas.

Jums tikai jāievada nozare, kurā ietilpst jūsu vietne, un vietnes nosaukums. To darot, GoDaddy automātiski izveido lapas paraugu, pamatojoties uz jūsu pamatinformāciju’esat ienācis.

godaddy vietņu iestatīšanas nozare un nosaukumsGoDaddy, pamatojoties uz jūsu informāciju, izveido jums vietni’esat ienācis.

Mēs gribējām vietni, kas atrodas nozarē “rakstnieks”, ar nosaukumu “Lūcija mīl rakstīt”. Ej tēti uzreiz deva mums šo vienkāršo, stilīgo tēmu, centrā ir tas, kas mēs’d to stāstīju līdz šim. Lai atrastu jūs, varat spēlēt dažādas nozares un vietņu nosaukumus’atkal priecājies – ja reiz esi’Esat apmierināts, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Turpināt.

Ak, un don’t neuztraucieties, ja nevēlaties’šī pirmā vietne nemīl katru lietu – tu’Pēc brīža to varēšu pielāgot.

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Jūs izvēlējāties, kurā nozarē darbojas jūsu vietne
 • Doma par jūsu vietnes nosaukumu
 • Ievadīju šo informāciju savā vietnē
 • Noklikšķiniet uz Turpināt, lai pārietu uz nākamo posmu

Papildu informācija

 • Vai jūs veidojat uzņēmuma vietni? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi Kā izveidot biznesa vietni daži noderīgi padomi.

4

Sāciet rediģēt vietni: izvēlieties tēmu

Tagad Tu’Ja esat ieguvis pamata veidni, varat sākt to rediģēt’Tas ir unikālāks un atbilstoši jūsu zīmolam. Pirmais, kas jādara, ir izvēlēties savu tēmu. Jūsu tēma maina vietnes dizainu un izkārtojumu, tāpēc tā’Ir svarīgi izvēlēties vienu, kas jums patīk!

vietņu veidotājs godaddy kā rediģētGoDaddy palīdzēs jums caur jūsu vietni’Iestatīšana, pamudinot izvēlēties motīvu un pievienot savu tekstu.

Tā’Motīvu ir viegli mainīt – vienkārši noklikšķiniet uz pogas Motīvs un jūs’Jūs atradīsit daudz dažādu motīvu, lai jūs varētu tos priekšskatīt.

Tēma, ar kuru mēs šeit sākām, tika saukta par Tirdzniecību, taču ir daudz citu, ko pārlūkot.

godaddy izvēlēties savu tēmuGoDaddy piedāvā virkni dažādu motīvu, no kuriem izvēlēties, un pat ļauj mainīt šajā priekšskatījumā krāsas un fontus, lai palīdzētu jums izlemt.

Katras tēmas pamati paliek vienādi, taču izkārtojumi un stili katrai no tām atšķiras.

Noklikšķiniet uz krāsu pogām labajā pusē, lai redzētu, kā šie motīvi izskatās ar atšķirīgu krāsu shēmu, vai izmēģiniet dažādus fontus, lai iegūtu priekšstatu par to, kas varētu būt piemērots jūsu vietnei..

godaddy motīva priekšskatījuma krāsasTā’Ir viegli priekšskatīt motīvus citā krāsu shēmā – vienkārši noklikšķiniet uz dažādām krāsu pogām labajā pusē.

Noslēgumā mēs izvēlējāmies tēmu ar atstarpi ar jaunu fontu un baltas krāsas tēmu, lai teksts patiešām izceltos. Vienreiz tu’esat izvēlējies savu tēmu, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Gatavs.

Šis uzvarēja’t nav jūsu vietnes galīgā versija, tāpēc nelietojiet’t neuztraucieties, ja tas’s nav 100% ideāls – tu’Jūs saņemsit iespēju pievienot savus attēlus, tekstu, lapas un citu, pirms noklikšķināt uz publicēt.

Tā’Ir svarīgi zināt jūsu tēmu’t ielikts akmenī – GoDaddy ļauj atgriezties un mainīt motīvu jebkurā laikā, pat pēc tam, kad jūsu vietne būs aktivizēta!

godaddy izvēlēties motīva krāsu un fontuVienreiz tu’Ja esat izvēlējies savu motīvu, noklikšķiniet uz Gatavs, lai patiešām sāktu pielāgot savu vietni. Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Bija apskatījis labu tēmu klāstu – don’pieturieties tikai pie pirmā redzētā!
 • Priekšskatītas dažādas krāsas un fonti
 • Jūs izvēlējāties sev tīkamu tēmu (taču atcerieties, ka jebkurā laikā varat atgriezties un mainīt to!)

Papildu informācija

 • Jums vajadzīga iedvesma? Apskatiet šos Satriecoši mājas lapas dizaina izkārtojumi!
 • Ja jūs’nezināt, kuras krāsas darbojas vislabāk, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi Kā izvēlēties labu krāsu shēmu savai vietnei.
 • Pārliecinieties, ka esat izvēlējies savai vietnei pareizo fontu, kurā atrodams mūsu ceļvedis Kā izvēlēties perfektu fontu stilu savai vietnei.

5

Pielāgojiet dizainu: pievienojiet savus attēlus

Attēli ir ļoti svarīgi jūsu vietnei’panākumi. Jūsu tēmā ir jau esoši krājuma attēli, taču jūs, iespējams, vēlaties pievienot savus!

Pirmkārt, varat mainīt attēlu formātu vai piemērotību, noklikšķinot uz maza zila poga Atjaunināt, kas atrodas maināmā attēla labajā apakšējā stūrī. Pēc tam varat priekšskatīt četras dažādas derības – zemāk esošajā piemērā mēs izvēlējāmies “Aizpildiet”.

kā rediģēt attēlusŠeit jūs varat redzēt dažādas attēla stila rediģēšanas iespējas.

Tomēr jūs varētu vēlēties šo krājuma attēlu aizstāt ar citu – varbūt pat jūs fotoattēlus’ve sevi pieņēmis! Lai to izdarītu, labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Aizstāt. Tas atvērs jūsu multivides bibliotēku (ooh).

Šeit jūs varat augšupielādēt savus attēlus, pārlūkot bezmaksas fotoattēlus vai pat izveidot savienojumu ar sociālo mediju, lai ar pogas klikšķi pievienotu attēlus..

godaddy mediju bibliotēkaMultivides bibliotēka ir vieta, kur jūs pārvaldāt, augšupielādējat un meklējat attēlus, ko ievietot savā vietnē.

Ja jūs’Izmantojot bezmaksas krājuma attēlus, jūs varat atvieglot dzīvi, izmantojot meklēšanas funkciju. Vienreiz tu’es izvēlējos savus attēlus, noklikšķiniet uz Ievietot lai redzētu, ka tie parādās jūsu vietnē.

Galvenais padoms! Dons’Kad esat aizmirsis pievienot tekstu’atkārtoti ievietojot attēlus savā vietnē. Alt teksts cilvēkiem norāda, kāds ir attēls, kas ir noderīgi, ja attēls to nedara’t ielādēt vai ja kāds izmanto ekrāna lasītāju. Tā’Tas ir arī ļoti svarīgi SEO (meklētājprogrammu optimizācija), kas ir būtisks, ja vēlaties, lai jūsu vietne labi ierindotos Google.

Zemāk varat redzēt lodziņu, kurā ierakstāt savu alt tekstu – ievērojiet, kā jūsu alt teksts parādās arī, novietojot peles rādītāju virs attēla.

kā pievienot alt tekstuVienmēr atcerieties, ka attēliem jāpievieno arī alt teksts – tas ir teksts, kas parādās, virzot kursoru virs attēliem, un ir svarīgs SEO. Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Augšupielādējāt savus attēlus savā multivides bibliotēkā
 • Pievienoja jaunus attēlus jūsu vietnei
 • Formatēja savus attēlus atbilstoši jūsu stilam
 • Uzrakstīts visu jūsu attēlu teksts’ve pievienots

Papildu informācija

 • Noguris no krājuma fotoattēliem? Izlasiet mūsu ceļvedi Kur atrast profesionālus attēlus savai vietnei.

6

Pievienojiet savu tekstu

Šis ir vienkāršs, bet izšķirošs solis, lai pielāgotu jūsu vietni. Vietņu pasaulē saturam ir nozīme, tāpēc jums ir jāaizstāj šis teksts un jāievieto pats slepkavas saturs!

kā rediģēt tekstuNoklikšķiniet uz teksta, lai sāktu tā rediģēšanu.

Par laimi sava teksta pievienošana ir ļoti vienkārša. Noklikšķiniet uz teksta, kas’s jau tur, un tu’Jūs varēsit to izcelt, izdzēst un pievienot. To nevarēja’t būt vieglāk!

Godaddy rediģēja tekstuTekstu var atjaunināt, kad vien vēlaties.

Tā’Ir viegli rediģēt krājuma tekstu, kas jau atrodas jūsu lapā, bet jūs’re, kad runa ir par pārvietošanu vai pat jaunu tekstu lodziņu pievienošanu, ir ierobežotāka Jūs varat’t vienkārši noklikšķiniet un velciet tekstlodziņus apkārt, un jūs varat’t savai lapai pievienot vienu tekstlodziņu.

Tā vietā jums jāpievieno jauna sadaļa (mēs’nokļūsim nākamajā) un nomainiet pievienoto krājuma tekstu.

Ja jūs’atkārtoti rakstot emuāru, vienkārši noklikšķiniet uz Sākt rakstīšanu un GoDaddy atvērs emuāra melnrakstu, lai jūs varētu sākt veidot ziņas.

Galvenais padoms! Jūsu veiktās izmaiņas tiek automātiski saglabātas GoDaddy, lai jūs to nedarītu’nav jāuztraucas par jebkāda darba zaudēšanu’es izdarīju! Tā’tā ir laba ideja turpiniet priekšskatīt savu vietni, kad vien dodaties – tas ļauj jums redzēt, kā jūsu vietne izskatīsies tiešraidē, palīdzot izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, kad jūs uzņematies’esi gatavs publicēt. Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Mainīts jebkurš krājuma teksts, kas pievienots jūsu motīvam
 • Pievienoja savai vietnei savu saturu
 • Sācis rakstīt emuāra ziņas (ja tu’emuāra iekļaušana)
 • Priekšskatīja savu vietni, lai redzētu, kā izmaiņas stājas spēkā

7

Pievienojiet jaunas sadaļas

Jūs’Jūs pamanīsit, ka jūsu vietnē jau ir četras sadaļas – galvene, par mums, sazinieties ar mums un kājene. Viens no labākajiem veidiem, kā padarīt jūsu vietni unikālu, ir pievienojot jaunas sadaļas – izmantojot šo parocīgo rīku, jūs varat pievienot foto galerijas, emuārus, videoklipus, izvēlnes un daudz ko citu.

Kad jūs’rediģējot savu lapu, jūs’Jūs pamanīsit zilas pogas ar plus zīmēm uz tām – virziet kursoru virs vienas no tām, un parādīsies vārdi Pievienot sadaļu.

pievienot sadaļas godaddy vietņu veidotājs

Noklikšķiniet uz šīs pogas un pēc tam izvēlieties, kāda veida sadaļu jūs izvēlaties’Vēlos pievienot no uznirstošā garā saraksta:

godaddy lapas sadaļu izvēlne

Katrā lapā varat pievienot līdz 20 sadaļām, kam vajadzētu būt daudz. Vienīgās sadaļas, kuras varat’Pievienojiet vairāk galvenes vai kājenes, bet ne jūs’Varat brīvi izvēlēties, ko vēlaties, no šīs iespaidīgās izvēlnes.

Ja vēlaties pievienot daudz jauna satura, tas’Vislabāk ir pievienot sadaļu Saturs, jo tas nozīmē, ka varat rakstīt tik daudz, cik vēlaties!

Ja nejauši pievienojat sadaļu vai nolemjat, ka jums tas vairs nav nepieciešams, jūs varat viegli izdzēst sadaļas noklikšķinot uz tiem, pēc tam noklikšķinot uz sarkanās pogas Dzēst sānu joslas apakšā, kas parādās labajā pusē.

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Jūsu vietnei tika pievienotas jaunas sadaļas
 • Izdzēsa visas sadaļas, kuras jūs neizmantojāt’t vajag

8

Pievienot lapas

Daži vietņu veidotāji ļauj jums izveidot tikai vienas lapas vietnes, savukārt citi ļauj izveidot sarežģītas vietnes ar simtiem lapu. Tātad, kā GoDaddy darbojas? Nu, GoDaddy pieticīgi sēž starp šīm galējībām – jūs varat pievienot līdz 50 lapām savā vietnē vai saglabājiet to vienkāršu ar vienu lapu.

Lapu pievienošana ir vienkārša – vienkārši dodieties uz sākuma izvēlni (ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz mazās mājas simbola) un atlasiet Lapas.

Tas parāda jūsu lapu sarakstu un ļauj jums tās pasūtīt, pievienot, dublēt vai izdzēst. Lai izmantotu šīs pēdējās divas iespējas, vienkārši noklikšķiniet uz trim punktiem blakus lapai, kuru vēlaties dublēt vai izdzēst.

Lai pievienotu jaunu lapu – jā, jūs uzminējāt – noklikšķiniet uz pogas Pievienot.

kā pievienot lapas

Viss, kas jums jādara tagad, ir piešķirt savai jaunajai lapai virsrakstu, atlasīt vēlamos iestatījumus – piemēram, ja tam vajadzētu parādīties navigācijas izvēlnē – un noklikšķiniet uz Izveidot lapu.

Galvenais padoms! Turiet īsu lapas nosaukumu, jo tas parādīsies navigācijas izvēlnē. Garie, sarežģītie lapu nosaukumi padarīs jūsu izvēlni pārblīvētu un mulsinošu.

Vienreiz tu’Ja esat izveidojis savu spīdīgo jauno lapu, varat sākt tajā iedziļināties, pievienojot sadaļas, lai to aizpildītu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai videoklipi, kontaktu veidlapas vai pat lapā tiktu iegults pielāgots kods’s ir tukšs audekls, ar kuru jūs varat spēlēties.

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Pievienots tik daudz lapu, cik nepieciešams (tas nav obligāti – tur)’s nekas nav kārtībā ar vienas lapas vietni!)
 • Izdzēsa visas jūsu neizlasītās lapas’t vajag
 • Saglabātie lapu nosaukumi ir īsi un tīri
 • Aizpildot visas jaunas lapas ar saturu, pievienojot jaunas sadaļas
 • Sakārtojat savas lapas jūsu veidotā struktūrā’atkal priecājos par

9

Pārvaldiet vietnes iestatījumus

Sākuma izvēlnē iedziļinoties vietnes iestatījumos, jūs’Jūs atradīsit daudz lietu, kuras varat pievienot, rediģēt vai iespējot. Mēs’Izpētīsit četras galvenās funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties pārvaldīt.

Vietnes profils

Jūsu vietnes profils ir tur, kur jūs’atradīsit pamatinformācija par jūsu vietni, piemēram, jūsu e-pasts, adrese un vietnes nosaukums. GoDaddy automātiski izmantos e-pastu, kuru izmantojāt, lai reģistrētos, bet, ja vēlaties, varat to aizstāt ar citu adresi.

Šeit varat arī mainīt uzņēmuma kategoriju vai pievienot tālruņa numuru vai adresi. Tas ir īpaši vērts aizpildīt, ja jūs’re biznesa vietnes veidošana, jo tas palīdz veidot uzticēšanos potenciālajiem klientiem.

Meklētājprogrammu optimizācija

SEO ir māksla, kā atrast tiešsaistē. Jūs varat optimizēt savu vietni, lai to varētu atrast un atbalstīt tādas meklētājprogrammas kā Google – ir dažādi veidi, kā to izdarīt, taču GoDaddy to vienkāršo ar savu SEO rīku..

Iestatījumu izvēlnē dodieties uz cilni SEO un noklikšķiniet uz Sāciet optimizēšanu – tas jūs aizvedīs uz jaunu lapu, kurā varēsit iziet GoDaddy’s SEO vednis. Šeit jūs varat atbildēt uz jautājumiem, piemēram, vai jūsu auditorija ir visā pasaulē vai vietēja, izskaidrot, kas ir jūsu vietne, un izvēlēties atslēgvārdus no GoDaddy’s ieteikumi.

Godaddy SEO optimizācijaEj tēti’SEO vednis ir ārkārtīgi vienkāršs un draudzīgs iesācējiem.

GoDaddy paveic lielisku darbu SEO veidošanā pieejams ikvienam un visiem – jūs don’Lai sāktu vietnes optimizēšanu, jums nav jāsaprot neviens no tehniskajiem jautājumiem. Tā’Tas nav vismodernākais optimizācijas rīks, bet iesācējiem tas ir’s ideāls.

Google Analytics

Ja jūs’Ja nopietni domājat par savu vietni, patiesība ir tāda, ka vēlaties, lai Google Analytics būtu jūsu komanda. Tā’ir populārs, jaudīgs rīks, kas sniedz jums vērtīgu ieskatu par jūsu vietnes veiktspēju un to, kā cilvēki mijiedarbojas ar jūsu vietni.

Galvenais padoms! Pārliecinies, ka tu’pirms esat mēģinājis veikt šo darbību, esat pierakstījies pakalpojumā Google Analytics. Tā’Tas ir pilnīgi bez maksas un tiešām viegli.

Vispirms dodieties uz sadaļu Iestatījumi un atrodiet izvēlnes cilni ar nosaukumu Google Analytics.

Reģistrējoties pakalpojumā Google Analytics, jūs’jums tiks dota a Izsekošanas ID – ja jums tas ir jādara, viss, kas jums jādara, ir ievadīt to iestatījumu marķētajā lodziņā un ļaut GoDaddy pārējo kārtot jums.

Ja jūs don’Ja jums tas nav, izsekošanas ID varat atrast sava Google Analytics konta apgabalā Administrators.

Sīkdatņu un izsekošanas trauksme

Mēs’mēs visi esam iepazinušies ar uznirstošajiem logiem, kas skum sīkfailus, datus un atļaujas un sniedz mums vislabāko lietotāja pieredzi. Visticamāk, jūs tos pieņemat, nedodot viņiem otru skatienu.

Kad jūs’Jūs pats veidojat savu vietni’Vajadzēs vēlreiz padomāt par šīm sīkdatņu politikām – tā’s likums!

GoDaddy nodrošina jums noklusējuma sīkfailu ziņojumu, kas labi darbojas vispārējās vietnēs. Pirms vietnes publicēšanas pārliecinieties, vai tas ir iespējots jūsu iestatījumos, vai tas uzvarēja’t parādās apmeklētājiem.

Atkarībā no tā, kāda veida vietni jūs izmantojat’atkārtoti darbojoties vai kurā nozarē darbojas jūsu bizness, jums, iespējams, vajadzēs to rediģēt, lai būtu konkrētāks un juridiski hermētisks ziņojums.

Ja jums ir garāka un ļoti detalizēta politika, varat arī savai vietnei pievienot konfidencialitātes politiku – to darāt, pievienojot savai lapai jaunu sadaļu un izvēloties opciju Privātuma politika..

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Atjaunināja un pielāgoja jūsu vietnes profilu
 • Optimizēja savu vietni meklētājprogrammām, lai palīdzētu uzlabot jūsu vietni’klasifikāciju, kad tas’s dzīvo
 • Reģistrējies bezmaksas Google Analytics kontam un pievienojis to savai vietnei
 • Iespējoja sīkfaila trauksmes ziņojumu un, ja nepieciešams, pielāgoja to
 • Pievienota konfidencialitātes politika, ja jums ir nepieciešama papildu informācija juridiskajās atrunās
 • Pārbaudīja pārējos iestatījumus, lai par to pārliecinātos’s viss ir iestatīts pēc jūsu vēlmēm

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu pārskatu par Labākie vietņu veidotāji SEO ja tu’Re tiešām nopietni vēlas iegūt jūsu vietni.

10

Get Advanced

Tagad Tu’ve ieguvuši pamatus, šeit ir trīs lietas, kuras jūs varētu vēlēties pievienot, lai iegūtu papildu līmeni “wow” un profesionalitāti jūsu vietnei.

Pievienojiet galvenē logotipu

Kas to nedara’Vai jums patīk logotips? Zīmoli ir veidoti uz tiem, un tie var kļūt par jūsu vietnes galveno daļu’identitāte. Rediģēšanas sānu joslā noklikšķiniet uz cilnes Lapas, atlasiet savu mājas lapu un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Header.

Noklikšķinot uz etiķetes Header, tiek atvērti galvenes iestatījumi, kur varat izvēlēties pievienot savu logotipu. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Logotips, un augšupielādējiet attēlu, kuru vēlaties izmantot. Varat mainīt tā izmēru un pēc tam noklikšķiniet uz Gatavs, lai saglabātu izmaiņas.

kā pievienot logotipuNoklikšķiniet uz pogas Logotips, lai augšupielādētu, mainītu izmēru un saglabātu logotipu.

Jūsu logotips automātiski parādīsies katras jūsu vietnes lapas galvenē un darbosies arī kā saite uz jūsu mājas lapu – jums nevajadzēs pacelt tik daudz kā pirkstu!

Pievienojiet savai vietnei sociālo mediju

Palieciet saistīts, integrējot sociālos medijus savā vietnē. Varat pievienot pogas, kas saites uz jūsu dažādajiem sociālo mediju kontiem, padarot apmeklētājus jums vieglāk pieejamus un sekojošus. Vienkārši pievienot jaunu sadaļu un atlasiet “Sociālais”. Pēc tam varat izveidot saiti uz saviem sociālajiem kontiem, ievietojot atbilstošās saites.

Godaddy sociālo mediju integrācijaIzmantojot GoDaddy, varat izveidot savienojumu ar dažādiem sociālā multivides kontiem, sākot no Facebook un beidzot ar Yelp.

Pievienojiet tiešsaistes tikšanās

Biznesa Plus un e-komercijas klienti var izveidot tikšanās sadaļas viņu GoDaddy vietnē. Tomēr jūs joprojām varat to izmēģināt bez maksas – noklikšķiniet uz Pievienot sadaļu, pēc tam dodieties uz “Iecelšana & Pakalpojumi.”

Jūs’Vietnes informācijas panelī jums būs jāievada informācija par šīm rezervēšanām un cenu informācija, taču GoDaddy palīdzēs jums šo procesu veikt..

godaddy tiešsaistes tikšanāsGoDaddy automātiski nokļūst jūsu informācijas panelī, kur varat pārvaldīt savus rezervējumus.

Šī funkcija ļauj klientiem rezervēt tikšanās un pakalpojumus tieši caur jūsu vietni. Tas izskatās tiešām profesionāli un padara dzīvi daudz vieglāku gan jums, gan klientiem!

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Jūsu vietnes galvenē tika pievienots logotips
 • Jūsu sociālo mediju konti ir savienoti ar jūsu vietni
 • Jūsu vietnē tika izveidota tikšanās un pakalpojumu sadaļa (ja jums šī funkcija nepieciešama)
 • Ja jūs’iestatījāt tikšanās, pārvaldiet rezervējumus GoDaddy informācijas panelī

Papildu informācija

 • Izveidojiet savas vietnes profesionālu logotipu – izlasiet mūsu noderīgo ceļvedi Kā izveidot logotipu!

11

Pievienojiet pielāgotu domēnu

Jūs’re gandrīz tur! Pēdējā lieta, kas jāveic pirms vietnes publicēšanas, ir savienot pašu domēna vārdu.

GoDaddy piešķir jums bezmaksas domēnu, kas izskatīsies šādi: www.lucyloveswriting.godaddysites.com. Var droši teikt, ka’s nav ļoti profesionāls vai pat neaizmirstams!

Lai gan jūs varat publicēt savu vietni, izmantojot šo bezmaksas domēnu, mēs to nedarām’t to ieteikt. Tā vietā jūs varat vai nu savienot esošu domēna vārdu, ja tas jau jums pieder, vai arī iegādāties jaunu domēnu no GoDaddy. Šīs trīs iespējas ir redzamas zemāk.

Godaddy domēna iestatījumiVietnes domēna atlasīšanai jums ir trīs izvēles iespējas.

Ja jums jāiegādājas jauns domēns, GoDaddy sniedz dažus ieteikumus, pamatojoties uz jūsu vietnes nosaukumu, vai arī varat meklēt vienu pats. Jums būs jāmaksā par jauno domēnu, bet tam nevajadzētu’t nav pārāk dārgi – tie, par kuriem mēs izskatījāmies Pirmo gadu – 11,99 USD.

Ja vēlaties, varat bloķēt savu domēnu līdz 10 gadiem!

godaddy domēna piemēriTā’Ir viegli meklēt savu domēna vārdu. Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Jūsu vietnei izvēlēts domēns – neatkarīgi no tā’s bezmaksas versiju, esošu versiju vai pavisam jaunu domēnu

Papildu informācija

 • Nepieciešama mazliet vairāk informācijas? Apskatiet mūsu Kas ir domēna vārds? Iesācējs’s ceļvedis lai pilnībā iepazīstinātu ar domēna vārdiem.

12

Priekšskatiet un publicējiet savu vietni

Tā’s laiks! Jūs’esat gatavs publicēt un kopīgot savu vietni ar tiešsaistes pasauli. Lai izvairītos no pārsteigumiem, jums to vajadzētu darīt vienmēr izveidojiet priekšskatījumu vietnei – bet tagad tā’s pēdējās pārbaudes laiks. Lieciet kādam citam aplūkot jūsu vietni izmēģinājuma brauciena laikā pirms noklikšķināt uz lielās zaļās pogas.

Uzmanies no salauztām saitēm un attēliem, kas uzvarēja’t ielādēt vai sadaļas, kuras bijāt domājis izdzēst un par kurām aizmirsāt. Vienreiz tu’Esat pilnībā apmierināts ar savu vietni, dodieties uz priekšu un piesitiet šai īpaši aicinošajai pogai Publicēt.

Apsveicam! – jūsu vietne ir tiešsaistē!

Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Priekšskatīja jūsu vietni
 • Pārbaudīja savu vietni, lai pārliecinātos, ka tajā nav’t jebkādas kļūdas, trūkumi vai sabojātas saites
 • Rezultāts publicēt!

13

Reklamējiet savu vietni

Viena pēdējā lieta. Tagad jūsu brīnišķīgā vietne ir dzīva, un jums ir nepieciešams, lai cilvēki nāk un to apbrīno – un vēlams aplaudēt (skaļi). Tagad’ir laiks e-pasta mārketinga kampaņu vadīšanai un savu apmeklētāju piesaistīšanai.

Vienkārši pievienojiet savai vietnei sadaļu Abonēt lai mudinātu cilvēkus reģistrēties – jūs varat pielāgot formulējumu un pat izkārtojumu, lai tas patiešām izceltos.

Ja jūs’Uzņēmējdarbības plus vai e-komercijas plānā varat arī uzskaitīt savu uzņēmumu Google tīklā. Tas dod labumu jūsu uzņēmuma vietnei, jo tas palielina jūsu redzamību, meklēšanas rezultātos parādot darba laiku, atrašanās vietu un kontaktinformāciju.

Dodieties uz informācijas paneli, lai uzskaitītu savu biznesu Google, pārvaldītu e-pasta kampaņas un uzlabotu SEO.

reklamējiet savu vietni ar godaddyJūs’Informācijas panelī atradīsit noderīgus rīkus, kas palīdzēs reklamēt jūsu vietni. Pirms pārejat, pārliecinieties’ve:

 • Jūsu vietnei tika pievienota abonēšanas sadaļa
 • Izmantojot informācijas paneli, esat izveidojis savu pirmo e-pasta kampaņu
 • Ja jūs’tas ir bizness, jums vajadzētu’Jūsu uzņēmums Google ir uzskaitījis, lai nodrošinātu labāku redzamību
 • Uzlabojāt savu SEO no informācijas paneļa

Kā izveidot vietni vietnē GoDaddy: kopsavilkums

Šis raksts ir palīdzējis jums pašiem izveidot savu GoDaddy vietni, sākot no reģistrēšanās līdz e-pasta kampaņu izsūtīšanai, lai reklamētu jūsu spīdīgo jauno vietni..

Lai gan tas var šķist daudz soļu, pateicoties GoDaddy, jūs varat izveidot vietni pārsteidzošā ātrumā’Sastādītais redaktors. Lieliski piemērots iesācējiem, kuri vēlas tikai vienkāršu vietni, vai ikvienam, kam nepieciešams ātri piekļūt tiešsaistē, GoDaddy ir patīkams vietņu veidotājs.

Tagad jūs precīzi zināt, kā izveidot vietni vietnē GoDaddy, taču jautrība to nedara’t apstāties tur.

Jūsu vietņu veidotāja ceļojums nekad nebeidzas – jūs’Jūs pastāvīgi atjaunināsit, mainīsit un pārvaldīsit savu vietni. Jūs varat izsekot savai vietnei’Panākumi tiek gūti no jūsu GoDaddy informācijas paneļa, kā arī izmantojot Google Analytics.

Ja jums ir nepieciešams ātrs atgādinājums par to, kā izveidot savu vietni vietnē GoDaddy, šeit ir soļi, kas atkal aprakstīti zemāk:

 1. Izvēlieties vietnes veidu
 2. Sāciet bezmaksas izmēģinājumu
 3. Atlasiet nozares un vietnes nosaukumu
 4. Sāciet rediģēt vietni: izvēlieties savu motīvu
 5. Pielāgojiet dizainu: pievienojiet savus attēlus
 6. Pievienojiet savu tekstu
 7. Pievienojiet jaunas sadaļas
 8. Pievienojiet lapas
 9. Pārvaldiet vietnes iestatījumus
 10. Esiet progresīvs
 11. Pievienojiet pielāgotu domēnu
 12. Priekšskatiet un publicējiet savu vietni
 13. Reklamējiet savu vietni

Jūs don’Lai izmēģinātu šīs darbības, jums nav jāapņemas veikt apmaksātu plānu – viss, kas jums nepieciešams, ir GoDaddy’bezmaksas izmēģinājuma versija, kas ļauj izmēģināt pirms pirkšanas. Tādā veidā jūs precīzi zināt, vai GoDaddy ir piemērots tieši jums.

Ja GoDaddy to nedara’atzīmējiet visas rūtiņas, jūsu tīmekļa veidošanas karjera nav paredzēta’t pāri. Izmēģiniet Wix ADI, kas darbojas līdzīgi GoDaddy, izveidojot jums stilīgu vietni, kuras pamatā ir jūsu sniegtā informācija. Atšķirība ir tā, ka varat izvēlēties pārvietot vietni uz parasto redaktoru, ja nolemjat, ka vēlaties vairāk radošas brīvības, padarot to mazāk ierobežojošs nekā GoDaddy’s celtnieks.

Ar dāsnu viena mēneša bezmaksas izmēģinājums, tur’Nav nekāda kaitējuma, dodot GoDaddy iet – mēs’tu parādīji ceļu, tu’es saņēmu soļus uz leju, tāpēc ko jūs gaida? Padariet savu ceļu uz panākumiem tiešsaistē, izmantojot GoDaddy’vietnes veidotājs un izbaudiet braucienu!

Papildu informācija

 • Ja GoDaddy nav’Pilnīgi pareizi, izlasiet mūsu pārskatu par Vienkāršākie vietņu veidotāji iesācējiem draudzīgām alternatīvām.
 • Izlasiet mūsu salīdzinājumu Wix redaktors vs Wix ADI lai redzētu, kurš celtniecības stils jums ir vislabākais.
 • Izlasiet mūsu Galīgais vietnes izveidošanas ceļvedis lai iegūtu vairāk noderīgu padomu.

BUJ

Es gribu izveidot tiešsaistes veikalu – vai soļi atšķiras?

Jā un nē – ja jūs’Veikala celtniecība no jauna, tad jums būs jāveic dažādas darbības (jūs’Jums būs jāpievieno produkti savai vietnei un, piemēram, jāiestata nosūtīšana). Bet mūsu ceļvedis par to, kā jūs izmantojat GoDaddy, joprojām attiecas uz vietnes izveidošanas pamatiem.

Es varētu vēlēties pārdot produktus nākotnē – vai man tagad jāmaksā par e-komercijas plānu?

Nē! Veidojiet savu vietni kā parasti – kad vēlaties sākt pārdot produktus, vienkārši pievienojiet vietnei tiešsaistes veikala sadaļu. Kad esat, varat jaunināt uz e-komercijas plānu’esat gatavs sākt pelnīt naudu, izmantojot savu vietni.

Vai es varu rediģēt savu vietni no sava mobilā tālruņa?

Jā! Vietni varat atjaunināt un pārvaldīt jebkurā ierīcē neatkarīgi no tā, vai jūs’strādājat no klēpjdatora, tālruņa vai planšetdatora. Tas ļauj ērti vadīt vietni, atrodoties ceļā, un tā ir pieejama visās GoDaddy’s plāni.

Vai man ir jāatrod savas vietnes mitināšana, pirms es varu publicēt??

Nē! GoDaddy mitina jūsu vietni jūsu vietā, tas nozīmē, ka viss, kas jums jādara, ir reģistrēties, veidot un publicēt jūsu vietni. Jūs don’Jums nav jāuztraucas par jūsu vajadzībām atbilstoša mitināšanas plāna vai nodrošinātāja atrašanu vai papildu mitināšanas izmaksu iekļaušanu budžetā. Ej tēti’s jūs aizklājāt.

Cik maksās mana vietne, kad būs beigusies bezmaksas izmēģinājuma versija?

Ja jūs nolemjat reģistrēties GoDaddy un publicēt skaisto vietni jūs’būvēts, jums ir četri cenu plāni, no kuriem izvēlēties. Lētākais personīgais plāns sākas tikai ar USD 5,99 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu). Tomēr mēs iesakām parakstīties uz biznesa plānu par USD 9,99 mēnesī, jo tajā ir ietverts SEO, kas ir būtisks jūsu vietnes atrašanai.!

Ko darīt, ja man iestrēgst mana GoDaddy vietne?

Vietnes izveidošana, izmantojot GoDaddy, ir ļoti vienkārša, un ir noderīgi uznirstošie logi, kas palīdzēs jums katrā posmā. Tomēr mums visiem šad un tad ir vajadzīga palīdzīga roka – GoDaddy ir pieejama diennakts atbalsta komanda, kas pieejama pa tālruni. Jūs varat arī izmantot tiešsaistes tērzēšanas atbalstu no pirmdienas līdz piektdienai vai pārlūkot GoDaddy palīdzības centru, lai saņemtu atbildes.

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map