PageCloud pārskats 2020: ko mēs veidojam no jaunā veidotāja blokā?

Kanādas vietņu veidotājs PageCloud darbojas tikai dažus gadus, bet tas tā ir’s jau ieguva lojālu sekošanu un iespaidīgu lietotāju novērtējumu.


Mēs domājām, ka ir pienācis laiks paņemt jauno celtnieku uz bloku testa braucienam.

PageCloud ‘slavas zāle’ ietver ļoti dažādas vietnes, sākot no kopstrādes vietām un fitnesa zīmoliem līdz fotogrāfiem un dizaineriem, 130 valstīs.

Mēs sazinājāmies ar Filipu Vestfaldu, kurš strādā PageCloud, lai uzzinātu, kurš viņš ir’d ieteikt platformu. Šeit’s tas, kas viņam bija jāsaka:

Tas acīmredzami ir ļoti ambiciozs celtnieks, bet vai tas cenšas būt pārāk daudz lietu pārāk daudziem cilvēkiem? Tas’s to, ko mēs gribējām uzzināt. Apskatiet PageCloud kopsavilkumu’Plusi un mīnusi zemāk, vai arī lasiet visu mūsu sadalījumu.

PageCloud plusi un mīnusi

PageCloud īsumā: plusi un mīnusi

Šeit’Īss pārskats par galvenajiem punktiem, ko atradām mūsu pētījumu laikā:

PlusiMīnusi
 • Skaisti veidotas veidnes
 • Liela pielāgošanas joma
 • Vienkārši ‘viss iekšā’ viena cena
 • Vietnē vienlaikus var strādāt trīs cilvēki
 • Veidnes nav izstrādātas’t automātiski reaģē uz mobilajām ierīcēm
 • Lai instalētu lielāko daļu papildinājumu, ir jāizveido konti trešo personu vietnēs
 • Dārgi tiem, kas tikai veido vienkāršu vietni

Lietošanas ērtums

Cik viegli mēs atradām PageCloud izmantot, sākot no reģistrēšanās un publicēšanas, un pēc tam?

Vietnes iestatīšana, izmantojot PageCloud, ir ļoti ātra. Vienkārši ielieciet savu e-pastu, izveidojiet paroli un jūs’Jums tiks lūgts izvēlēties galveno jūsu vietnes mērķi’atkārtoti izveidoju:

Vietnes PageCloud mērķa izvēle

Mēs izvēlējāmies ‘reklamēt uzņēmējdarbību vai cēloni’, un tika virzīti uz tēmu izvēli, kas būtu piemērots atspēriena punkts. Tik tālu, labi.

Vietnes izveidošana

Tāpat kā Wix un Weebly, PageCloud ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet. Jūs varat viegli uzņemt ‘elementi’ (tekstu, attēlus, pogas utt.) un pārvietojiet tos visur, kur vēlaties, lai viņi sēdētu jūsu lapā.

Pietiekami viegli, jā – bet, izmantojot visus trīs, mēs’d saki to’s nav tik intuitīvs kā Wix, un varbūt nedaudz vairāk nekā Weebly.

Mājaslapas rediģēšana vietnē PageCloud

Tā’Tas noteikti ir pietiekami vienkāršs, lai ikviens varētu to pakārt. Jums pat var būt pat trīs cilvēki, kas rediģē vietni vienlaikus, visi izmanto savus logins, kas ir milzīgs pluss jebkuram biznesam.

Veidojot vietni, sānu pusē parādās noderīgi videoklipi, kas palīdzēs jums veikt jūsu pašreizējo darbību. Jums noteikti liekas, ka palīdzība ir pie rokas – kaut kas mēs’Sīkāk apskatīsim palīdzības un atbalsta sadaļu.

Vēl viena mums tīkama detaļa ir jūsu vietnes aktivizēšanai nepieciešamo darbību kontrolsaraksts, ko var atrast informācijas panelī, un procentos norādīts, cik tālu jūs atrodaties’tu nāc. Tā’Tas ir patiešām jauks un arī noderīgs.

Vietnes pabeigšanas kontrolsaraksts

Viena no jomām, kas var aizņemt nedaudz vairāk laika, ir jebkuru papildu lietotņu instalēšanas process. Mēs’Paskaidrošu, kāpēc mazliet vēlāk.

Veidņu dizains un pielāgošana

Cik labi ir izstrādātas PageCloud veidnes, un kādas’s pielāgošanas joma?

PageCloud piedāvā veidotu 40+ veidņu izvēli, kas ir klasificēta pēc profesijas un mērķa. Tas varētu izklausīties kā mazs skaitlis, salīdzinot ar 500+, ko piedāvā Wix, bet tur ir’Šeit ir kāda reāla kvalitāte.

'Uzņēmējdarbības' PageCloud veidņu izvēleŠeit’Uzņēmējdarbības vietnēm ieteikto veidņu izvēle

PageCloud’S tēmas ir patiešām foršas. Viņi’moderns, labi izstrādāts un gluds. Mēs noteikti bijām pārsteigti.

Ar tik augstas kvalitātes dizainu un šādu elastību domājiet par PageCloud kā laimīgu mediju starp Squarespace un Wix.

Vietnes pielāgošana

PageCloud ir vilkšanas un nomešanas sapnis. Vietņu veidotāju pasaulē tas’s nekas jauns.

Tur ir tas, kas mums patīk PageCloud’Reālas iespējas reklāmdevējiem un topošajiem dizaineriem līdzās virspusējiem sīkumiem iestrēgt dziļākā pielāgošanā.

Ja jūs’Ja esat Photoshop vednis, varat izveidot slāņus, pēc tam tos kopēt un ielīmēt savā vietnē. Un izmantojot ‘PageCloud plusi’, jebkurš pārliecināts kodētājs var vienkārši atvērt savu tīmekļa inspektoru un mainīt lapu’s kods tieši. Wix piedāvā diezgan līdzīgu pakalpojumu, taču tas ir progresīvs un iespaidīgs sīkums salīdzinoši mazam celtniekam.

Tikai atceraties, kā iet vecais teiciens (sava ​​veida): ar lielu elastību nāk liela atbildība. PageCloud’s veidnes izstrādājuši profesionāļi – arī saņemiet ‘noklikšķiniet laimīgs’ pielāgošanas posmā, un jūs riskējat izveidot vietni, kas’Tas ir unikāls visu nepareizo iemeslu dēļ.

Ak, un vēl viena lieta – kamēr tur’s praktiski nav ierobežojumu kas jūs varat pielāgot, ir ierobežots varat to pielāgot, vai īpaši no kurienes. Mēģiniet rediģēt vietni no sava tālruņa, tāpat kā mēs, un jūs’Es tikšos ar šo ziņojumu:

PageCloud mobilās rediģēšanas kļūdas ziņojums

Mēs kopā ar PageCloud atbalsta komandu reģistrējāmies, lai redzētu, vai rediģēšana mobilajām ierīcēm bija viņu radarā, un tā bija viņu atbilde:

Tāpēc uzmanieties nākotnē. Un sauciet mūs par vecmodīgiem, bet atklāti sakot – mēs’d vienmēr labot labojumus no klēpjdatora vai datora.

Mobilās versijas izveidošana

PageCloud’s veidnes aren’t automātiski reaģē uz mobilajām ierīcēm. Katras lapas versija ir jāveido mobilajām ierīcēm, iestatījumos ieslēdzot šo opciju:

PageCloud mobilās versijas iestatījums

Pēc tam veidnēm to sākotnējā formātā vajadzētu būt mobilajām ierīcēm draudzīgai versijai. Tomēr dažos gadījumos dažām detaļām bija nepieciešams nedaudz mainīt izmērus, lai tās būtu ideāli piemērotas (piemēram, Koda tēma). Ja jūs’Jūs esat nomainījis jebkuru darbvirsmas lapas elementu lielumu’Jums noteikti būs jāspēlē ar mobilo versiju, jo šīs nav’t automātiski pielāgojas:

PageCloud mobilais izkārtojums pirms un pēcKreisajā pusē parādīts, kā izskatījās mūsu mājas lapas mobilā versija, pirms mēs ar to spēlējāmies.

Jūs’Jūs esat ieguvis daudz brīvības, lai jūsu vietnes mobilā versija izskatās tieši tā, kā vēlaties – tikai pārliecinieties, ka atceraties izveidot mobilo versiju! Ja nē, jūs riskējat ar dažiem neapmierinātiem lietotājiem un lielu Google īkšķu sniegumu.

Iespējas

Vietnes PageCloud izskatās lieliski, taču vai tām ir atbilstošas ​​kvalitātes funkcijas?

PageCloud ir plašs lietotņu integrācijas saraksts, ieskaitot tādus lielus nosaukumus kā Shopify, MailChimp un Vimeo. Tur’s arī iespēja ‘Pieprasīt integrāciju’ ja trūkst jūsu iecienītākās vietas, tas tikai pierāda platformu’apņemšanās attīstīties.

Lietotņu veikals PageCloud

Ja jums ir nepieciešams iegult veidlapas savā PageCloud vietnē, tad jūs’re veiksmē: tur’s ir milzīgs veidlapu klāsts, sākot no konkursiem un recenzijām, līdz tāmēm un biļeteniem. Protams, viņi’Arī tos visus var pilnībā pielāgot.

Ja vēlaties savai vietnei pievienot emuāru, lietas nenotiek’t tik vienkārši. Jūs’Jums būs jābūt esošam emuāram citā platformā, pēc tam importējiet to un ieguljiet to savā PageCloud vietnē. Tā’Sāpes un izplatīta tēma, ko atradām starp lietotnēm PageCloud un integrācijām – lielākajā daļā gadījumu vispirms ir jāiestata konts trešās puses vietnē aiz lietotnes..

Pēc tam to iegulšana var būt nedaudz sarežģīta’s kopumā nav tik vienkārši kā ‘instalēšana ar vienu klikšķi’ pieejams kopā ar citiem celtniekiem. Tomēr fakts, ka visas lietotnes un integrācija ir iekļauta galvenajā cenā, ir milzīgs bonuss.

Palīdzība un atbalsts

LapaCloud piedāvā tiešraides tērzēšanu no plkst. 9 līdz 16.30. Daudzsološs!

PageCloud tērzēšanas lodziņš

Parasti PageCloud atbild pēc dažām stundām’? Labi, mazāk perspektīvi…

Par laimi, mēs’atkal tikai restorānu īpašnieki niez, lai mūsu kvēlojošās atsauksmes būtu aktīvas. Ja mūsu biznesa vietne faktiski nedarbojās, jūs izdarījāt likmes’d līdz tam brīdim izraujīsim matus.

Tomēr saņemtā atbilde izrādījās diezgan savlaicīga un patiešām noderīga. Varētu arī pateikt, ka to ir uzrakstījis īsts cilvēks, kas vienmēr ir jauki.

Varat arī saņemt atbalstu no PageCloud pa e-pastu vai meklēt atbildi tās atlasē ‘Palīdzības raksti’.

Cenu noteikšana

Mēs’es redzēju, ko var PageCloud darīt, bet cik tas maksā?

PageCloud ir diezgan unikāla pieeja cenu noteikšanai.

Iesācējiem tur’s ir tikai viens plāns. Tas ietver visu (e-komercija, lietotnes, veidnes, domēns) un izmaksas USD 20 mēnesī katru gadu vai 24 USD mēnesī mēnesī.

PageCloud cenu noteikšana

Tas padara lietas ļoti vienkāršas, protams, bet vai tā ir laba vērtība? Patiešām, tas viss nozīmē to, ko plānojat izmantot PageCloud.

Piemēram, ja jūs’Ja vēlaties izveidot vienkāršu emuāru, portfeli, mazā biznesa vietni vai personisko vietni, 20 ASV dolāri jūtas nedaudz strauji. Jūs varētu izveidot lielisku vietni citur par daudz mazāk:

Vietnes veidotājsCheapest apmaksāts plāns (/ mēnesī)Ej tētiVietne123WixKvadrātsWeeblyPageCloud
5,99 USD
10,80 USD
11 USD
12 USD
12 USD
20 USD

Bet ja tu’Ja vēlaties izveidot diezgan lielu vai sarežģītu vietni, integrēt daudz lietotņu un pārdot vietnē, lietas sāk izskatīties daudz saprātīgāk:

Vietnes veidotājsCheapest apmaksāts plāns (/ mēnesī)PageCloudWixWeeblyKvadrātsEj tēti
20 USD
20 USD
25 USD
26 USD
29,99 USD

Kā mēs’mēs jau pieminējām, taču mēs bijām’t aizrauj PageCloud’s e-komercijas iespējas.

Jebkurā gadījumā, piedāvājot 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, vislabāk ir dot tai iespēju izvēlēties un pašam izlemt!

PageCloud pārskats: mūsu spriedums

Tātad, ko mēs domājam par PageCloud un kam mēs to ieteiktu??

Ļaujiet’ātrs pārskats par to, ko atradām, paši pārbaudot platformu:

Lietošanas ērtums – Ņemot vērā to, cik daudz jūs varat mainīt vietnē PageCloud, mēs to atradām diezgan viegli izmantot. Tā’Tas nav tik intuitīvi kā Wix, taču tas ir labs darbs.

Veidņu dizains un pielāgošana – Gludas veidnes un plašas iespējas patiešām jēgpilnai pielāgošanai, kas pārsniedz vienkāršu vilkšanu un nomešanu. Mobilā atsaucība ir problēma’es tomēr gribētu redzēt uzrunātu, un jūs varat’t rediģējiet savu vietni, atrodoties ceļā.

Iespējas – Liela lietotņu izvēle, taču ļoti maz no tām faktiski ir lapas PageCloud daļa. Jūs’Jums jau būs jābūt kontiem partneruzņēmumos, pēc tam ieguliet šo kodu savā vietnē. Tā’Tas ir nedaudz ilgi izturēts un atkarībā no nepieciešamības var kļūt dārgs.

Palīdzība un atbalsts – Daudzi noderīgi videoklipi ir pieejami, lai palīdzētu jums vietnes veidošanas procesā. Atbalsta komanda ir zinoša, taču tiešās tērzēšanas reakcijas laiks var būt lēns.

Cenu noteikšana – Tikai vienu ‘viss iekšā’ cenas opcija: USD 20 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu) vai USD 24 mēnesī (rēķins mēnesī). Dārgi, ja jūs’Atkal tikai pēc vienkāršas vietnes, bet konkurētspējīga, ja vēlaties pārdot lietas un instalēt vairākas citas lietotnes.

Ir daži trūkumi, kas jāizstrādā, taču PageCloud noteikti ir aizraujošs, ko skatīties, un mēs ceram redzēt, kā tas pieaug nākamajos gados.

Kam mēs ieteiktu PageCloud?

PageCloud veidnes ir stilīgas, un tā’s ir pieņemama (kaut arī ne īpaši iespaidīga) e-komercijas iespēja. Ja jūs’Piemēram, ja mākslinieks meklē labi izstrādātu vietni, lai reklamētu sevi un pārdotu dažus produktus, PageCloud varētu darboties patiešām labi. Ja jūs’Ja esat mazs uzņēmums, tas, ka vietnei var izmantot trīs pieteikšanās, ir īsts pluss, un tas varētu attaisnot augstākas izmaksas – tas tiešām ir atkarīgs tikai no jūsu iestatījumiem.

Vai jūs jau esat izmantojis PageCloud? Paziņojiet mums, ko jūs par to domājāt, atstājot komentāru zemāk!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map