Tērzēšanas veidotāju pārskats: vai jums vajadzētu izveidot citur?

Šajā rakstā tiks parādīts skaidrs IM veidotāja attēls’stiprās un vājās puses, kā arī viss, kas atrodas starp tām.


Dibinājis bijušais Wix darbinieks, Tērzēšanas veidotājs ir centies sasniegt populārās vilkšanas un nomešanas platformas reibinošos augstumus. Tā vietā IM Creator atrodas vietņu veidotāja kāpņu pakājē un diezgan daudzu iemeslu dēļ.

No mūsu pētījumiem mēs atklājām, ka IM Creator nodrošina sarežģītāku projektēšanas pieredzi, nekā tai nepieciešams – īsi sakot, tā’s nav iesācējiem. Lietotājam draudzīgākam ceļojumam mēs iesakām Wix, Weebly vai Squarespace. Ja jūs’mēs vēlamies izveidot tiešsaistes veikalu, mēs’d iesaku Shopify.

IM Creator ir vairāk piemērots lietotājiem ar lielu tīmekļa dizaina pieredzi. Tas pat piedāvā balto iezīmju plānu, kas pazīstams kā IM XPRS, ļaujot profesionāliem web dizaineriem veidot klientu vietnes, izmantojot platformu.

Mēs’Es iedziļināšos sīkāk, kur mēs’Aplūkosim citas jomas, piemēram, IM Creator’veidņu dizains, rīki un funkcijas, klientu atbalsts un cenas. Izlasot šo rakstu, jūs’Es uzzināšu visu par galvenajiem aspektiem, kas saistīti ar tīmekļa vietnes izveidošanu, izmantojot IM Creator, un to, vai tā ir’s jums piemērotā platforma.

Gatavs doties? Tad ļaujiet’s sāciet…

IM veidotāju plusi un mīnusi

Plusi mīnusiEstētiski patīkamas veidnes un dizaina elementi – katru elementu var ātri pielāgot jūsu izvēlētai veidnei, un to pašlaik nepiedāvā neviens cits veidotājs.

Uztur jūsu zīmola konsekvenci, ar visiem dizaina elementiem, kas pieskaņoti vienai konkrētai tēmai – ideāli piemēroti lietotājiem, kas nav tik radoši.

Iespēja mainīt jūsu vietnes izskatu mobilajās ierīcēs darbvirsmas redaktorā.

Bezmaksas konts ir pieejams tikai studentiem, māksliniekiem un bezpeļņas organizācijām, ar oficiālu pierādījumu.
Ierobežojošs interfeiss apgrūtina vietnes izveidi, it īpaši salīdzinājumā ar GoDaddy un Wix atrasto brīvību. Nav arī vilkšanas un nomešanas redaktora, un piedāvātā palīdzība ir maza.
Nav paredzēts kādam, kurš tikai sāk savu mājas lapu veidošanas ceļojumu – labāk piemērots web dizainam, kas nav paredzēts individuālai lietošanai.

Cik viegli to izmantot?

Ticiet vai nē, IM Creator faktiski to apgrūtina izveidot vietne. Šī ironija izriet no dažiem lieliem jautājumiem.

Pirmkārt, atšķirībā no vairuma vietņu veidotāju, nav logrīku informācijas paneļa, kas palīdzētu pievienot elementus. Izmantojot IM Creator, jums kaut kur jānoklikšķina un jāizvēlas esošais elements, lai to mainītu.

im radītāja redaktora lapaProjektējot vietni vietnē IM Creator, vajadzīgs laiks, lai atrastu pareizās pogas, lai noklikšķinātu

Otrkārt, nav tādas intuitīvas vilkšanas un nomešanas funkcijas kā ieslēgts Wix. Tas ir patiešām ierobežojošs, jo, izņemot dažus rediģēšanas klikšķus, tie ir arī šeit’Nav daudz ko jūs varat darīt ar iepriekš konfigurētu izkārtojumu. Un, lai arī tas nodrošina vairāk radošās brīvības nekā WordPress, IM Creator šajā nodaļā joprojām ievērojami atpaliek no Squarespace vai Weebly..

Visbeidzot, IM veidotājs to nedara’t nesniedziet norādījumus vai ceļvežus. Jūs’re nedaudz palicis tumsā – jums ir jānoklikšķina uz apgabala, kurā atrodas’es vēlētos pielāgot, pēc tam uz trim punktiem, pēc tam uz ikonas. Viss pielāgošanas process ir garš, nevis vēsmains.

Cik labi ir IM radītājs’s veidnes?

Kā mēs’Ve teica, ka IM veidotājs piedāvā dažas slidenas veidnes. Tam ir vairāk nekā 30 dizainparaugu, no kuriem izvēlēties, un tie visi reaģē uz mobilajām ierīcēm, lai tie labi izskatās visos ekrānos. Šīs tēmas ir sadalītas arī daudzās nozarēs, ieskaitot fotografēšanu, arhitektūru, kāzas, atsākšanu, nekustamo īpašumu un daudz ko citu..

im veidotāju veidnesIM Creator ir dažas brīnišķīgas veidnes, ar plašu izvēli, lai sāktu

Tāpat kā visi vietņu veidotāji, katra veidne ir paredzēta iepriekš aizpildīts ar parauga saturu, kuru pēc tam varat pats pielāgot. Izmantojot IM Creator, jūs varat mainīt tekstu, attēlus un kopējo izkārtojumu ar dažiem klikšķiem, bet tas isn’t gandrīz tikpat vienkārša kā Wix vai Weebly. Nav vilkšanas un nomešanas funkcijas, kuras dēļ jūsu vietnes rediģēšana jūtas daudz ilgāka, nekā tai vajadzētu būt.

Jūtaties piedzīvojumiem bagāts? Jums ir arī iespēja izveidot dizainu no nulles. Tomēr, ja jūs don’t nav daudz web dizaina pieredzes, mēs iesakām pieturēties pie veidnēm.

Viens no trūkumiem, izmantojot IM Creator’Dizaina elastība ir tāda pēc publicēšanas savu veidni nevar mainīt. Tāpēc izvēlieties uzmanīgi – ja vēlaties mainīt veidnes, jums būs jāievieto viss saturs atkārtoti.

Vēl viens ierobežojums ir tāds jūs nevarat piekļūt HTML vai CSS kodiem. Tas var būt nomākta, ja jūs’esat dedzīgs kodētājs un vēlaties veikt veidņu pielāgojumus. Protams, ja jums nav’Ja esat apmierināts ar kodiem, neveiciet’t par to neuztraucas.

Kādus rīkus un funkcijas tas piedāvā?

Kā jūs zināt, IM Creator apgrūtina vietnes izveidi. Daļēji tas ir saistīts ar funkcijām, kā arī to, ka tām nav kvalitātes un pielāgojamības’Re diezgan nepatīkami izmantot reizēm, un, ja jūs don’jums nav nekādas tīmekļa dizaina pieredzes’Cīnīšos ar piedāvātajiem rīkiem.

Tomēr tas, kas mums patīk, izmantojot IM Creator’Tās funkcijas ir tādas, ka jūs varat savienot savu domēnu ar visiem cenu plāniem. Jūs varat arī izmantot ziedojumu pogu labdarības vietnēm, un jums ir piekļuve krājuma attēliem, kas var palīdzēt paātrināt vietnes dizainu..

IM veidotājs zaudē dažus nopietnus punktus līdz nepiedāvājot lietotņu veikalu, attēlu rediģēšanas rīkus vai jebkādu e-pasta mārketingu. Šīs ir dažas svarīgas veiksmīgas vietnes izveides funkcijas, un tās var atrast gandrīz visiem citiem vietņu veidotājiem tirgū.

Bet kā ir ar funkcijām citās jomās?

E-komercija

Neskatoties uz trūkumiem, IM Creator ir viens no nedaudzajiem vietņu veidotājiem, kas piedāvā e-komercijas funkcionalitāti, nepieprasot jaunināt abonementu. Tomēr tā e-komercijas piedāvājumi ir vāji.

Pieejamās e-komercijas funkcijas ietver veikalu analītiku, norēķinu pakalpojumus un neierobežotu krātuves un joslas platumu visos plānos, taču tas’s par to. Ja jūs’re nopietni domājat par tiešsaistes veikala izveidi, jūs’Daudz labāk izmantot tādu stabilāku platformu kā Shopify vai BigCommerce.

Emuāri

Emuāra pievienošana ir lieliska SEO (meklētājprogrammu optimizācija), jo tā’tie ir noderīgi atslēgvārdu pievienošanai jūsu vietnei. Emuāri ir lieliski piemēroti arī tam, lai apmeklētāji tiktu informēti par jūsu jaunākajām ziņām vai piedāvājumiem. Izmantojot IM Creator, jūs varat pievienot emuāru, izmantojot zilo krāsu ‘+’ poga lapas augšpusē.

Izmantojot IM Creator, pamati ir, bet rīkkopa varētu būt daudz visaptverošāka. Un, apsverot faktu tur’Nav piekļuves lietotnēm, kas var palīdzēt uzlabot jūsu vietni’sniegumu, jūs varat redzēt, kāpēc šī platforma to nedara’t ir augsta mūsu izlases sarakstā.

im radītājs pievienot emuāruEmuāra pievienošana ir diezgan vienkārša, un tas ļauj ērti sazināties ar apmeklētājiem

Kāda palīdzība un atbalsts ir pieejams?

Tīmekļa vietnes dīkstāves ir zemākas. Tā’Slikta pieredze jūsu apmeklētājiem, un tā var kaitēt jūsu zīmola reputācijai. Tas ir tas, kas labu klientu atbalstu padara tik svarīgu – tas var palīdzēt jūsu vietni uzturēt cilvēkiem’s labas grāmatas, un ja jūs’Ja darbojas tiešsaistes veikals, tajā var ienākt nauda.

Tērzēšanas veidotāju atbalsts ir diezgan pamatots. Lai gūtu labumu no diennakts klientu atbalsta, tu’Jums būs jājaunina uz piemaksu plānu, maksājot 8 USD mēnesī – bet ko jūs iegūstat no brīvā plāna?

IM Creator izmanto biļešu pārdošanas sistēmu, ļaujot klientiem iesniegt atbalsta biļetes ar vaicājumu vai problēmu, pirms atbalsta aģents atgriežas ar atbildi. Vidējais reakcijas laiks ir mazāks par 12 stundām, kas ir diezgan iespaidīgi, ņemot vērā, ka IM Creator pašlaik nodrošina aptuveni 11 miljonus vietņu.

Varat arī lejupielādēt noderīgu lietotāja rokasgrāmatu, kas vairumam vietņu veidotāju nav nepieciešama’t nodrošināt. Tas no mums saņem lielu ķeksīti. Papildus tam ir liels zināšanu centrs, kas piepildīts ar jautājumiem, jautājumiem un kvalifikācijām, kas var palīdzēt atrast vajadzīgo atbildi..

Tomēr kopumā IM veidotāju atbalsta iespējas varētu būt daudz visaptverošākas. Piemēram, nav tiešraides tērzēšanas atbalsta, un jūs to varat’t pa tālruni nesazināties ar IM Creator klientu aģentiem.

Cik maksā IM Creator?

Tagad jūs zināt, ko IM Creator var (un var’t) nodrošina, bet cik daudz tas jūs atgrūž? Galu galā nauda ir liels darījums.

Abonēšanas ziņā IM Creator piedāvā trīs plānus, kurus mēs izdalīsim turpmāk…

Bezmaksas plāns

Dons’t pārāk satraukti – bezmaksas plāns ir paredzēts tikai studenti, mākslinieki, un bezpeļņas organizācijas. Lai gūtu labumu no šī abonementa, jūs’Jums būs jāsniedz rakstisks pierādījums un apraksts par to, kāpēc jums nepieciešama vietne. Un, kā mēs’Ja jums ir ietverts šis plāns, klientu atbalsts ir ārkārtīgi svarīgs.

Piemaksa – USD 8 mēnesī

Tas ir domāts uzņēmumiem. Varat savienot savu domēnu, kas palīdz veidot sava zīmola identitāti, un baudīt piekļuvi neierobežotam joslas platumam, lai jūs varētu izveidot lielu vietni, neuztraucoties par lēnu ielādes ātrumu. Kopumā tas’Tas ir pieņemams risinājums, salīdzinot ar pārējo tirgu.

Pro un baltā etiķete – USD 350 gadā

Kā norāda nosaukums, tas ir plāns baltās etiķetes uzņēmumiem. Piemēram, tā’s par tīmekļa dizaina aģentūras, kas vēlas izveidot vietnes klientiem, izmantojot vietņu veidotāju. Šī plāna ietvaros jūs saņemat neierobežotas licences, kas nozīmē, ka, izmantojot IM Creator, jūs varat izveidot tik daudz klientu vietņu, cik vēlaties.

Tērzēšanas veidotāju pārskats: kopsavilkums

Mēs’Tagad mēs pārskatījām visas galvenās vietnes izveidošanas jomas ar IM Creator. Aptverot visu, sākot no lietošanas vienkāršības un beidzot ar klientu atbalstu, jums tagad jābūt skaidram priekšstatam par to, vai IM Creator ir paredzēts jums.

Joprojām neesat izlēmis? Dons’t jāuztraucas – tas’s kāpēc mēs’re šeit! Vienkārši sakot, IM Creator nav paredzēts iesācējiem. Ja jūs’Kad esat izveidojis savu pirmo vietni, jums vajadzētu apskatīt Wix vai Weebly.

IM Creator praktiski nenodrošina uzvednes vai vizuālas norādes’lai izveidotu savu vietni, un tajā trūkst intuitīvu vilkšanas un nomešanas funkciju, kas atrodamas citās vadošajās platformās.

Jūs varētu piedot platformai, kas’ir nepatīkami izmantot, ja tam būtu brīvs plāns. Un IM Radītājs to dara – zināmā mērā. Kamēr ir bezmaksas iespēja, tā’s tikai studentiem, māksliniekiem un bezpeļņas organizācijām. Un jūs’Jums ir nepieciešams rakstisks pierādījums.

Tomēr IM Creator nodrošina dažas skaistas veidnes, un jūs varat diezgan viegli integrēt savu emuāru. Bet visam citam, ieskaitot klientu atbalstu, lietošanas vienkāršību un e-komercijas funkcionalitāti, IM Creator varētu paveikt daudz labāk – līdz vietai, kur šīs platformas izmantošana faktiski var radīt problēmas jūsu vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me