Ucraft pārskats 2020: vai jūs tiešām varat izveidot pārsteidzošas vietnes?

Vai vēlaties izmantot Ucraft, lai izveidotu savu vietni? Lasiet tālāk, kad mēs pārskatām platformu un precīzi izskaidrojam, kas padara Ucraft ķeksīti.


Līdzīgi kā mākslinieciskais nosaukums, Ucraft ir vietņu veidotājs, kas projektē priekšplānā visu, ko tā dara. Gluds redaktors, noderīgas funkcijas un veidnes, kas ļauj attēliem ‘pop’ ir tikai dažas lietas, ko Ucraft nes galdā.

Bet pirms mēs tajā iedziļināmies, ļaujiet mums’s atpakaļ uz augšu. Kas patiesībā ir vietņu veidotājs?

ucraft pārskats

Vietņu veidotājs ir tiešsaistes rīks, kas ļauj ikvienam ātri, lēti un bez jebkādām zināšanām izveidot savu vietni.

Tur ir daudz vietņu veidotāju – šeit varat apskatīt mūsu visaugstāk novērtētās platformas -, bet šajā pārskatā mēs’koncentrēsies tikai uz Ucraft.

Ucraft plusi un mīnusi

Ucraft plusiUcraft mīnusi
 • Lieliski piemērots vietnēm, kurām nepieciešami to attēli
 • Pieejams pilnīgi bezmaksas plāns
 • Bezmaksas iebūvēta drošība un analītika
 • Nav tik vienkārši lietojams kā ‘tīrs’ velciet un nometiet vietņu veidotājus vai projektēšanas atbalstītas platformas
 • Mazāk funkciju nekā citās platformās, piemēram, Wix vai Squarespace
 • Nav ideāli piemērots sarežģītām vietnēm ar īpašām prasībām

Pievienojieties mums, kad mēs sadalāmies, kā Ucraft sakrājas piecās galvenajās jomās:

 • Lietošanas ērtums
 • Veidņu dizains
 • Iespējas
 • Palīdzība un atbalsts
 • Cenu noteikšana

1

Lietošanas ērtums

Darba sākšana ar Ucraft ir neticami vienkārša. Vienreiz tu’jūs izvēlējāties, kuru plānu jūs plānojat’es gribētu sākt ar – mēs’d iesakām izmantot bezmaksas plānu, lai vispirms redzētu, ko domājat par Ucraft – jūs’Jums tiks lūgts izvēlēties veidni.

Ucraft’s veidnes ir sadalītas kategorijās, tāpēc ir ļoti viegli atrast jums atbilstošu. Viņi’Tie būs aprīkoti ar šai nozarei raksturīgām iezīmēm un (parasti) tīru izkārtojumu.

Jūs varat sākt ar tukšu audeklu, bet tas tā’Vieglāk ir atrast sev tīkamu dizainu un apgleznot piemēru ar savu šedevru.

Pēc tam, kad esat to izvēlējies, ievadāt redaktoru (kā redzams labajā pusē). Šeit’s kur jautri tiešām sākas.

Jūs varat pievienot papildu elementus savām tīmekļa lapām, piemēram, kontaktformas, emuārus un biļetenus, un rediģēt to izkārtojumu, lai tas atbilstu jūsu vietnei.’s dizains.

Atšķirībā no konkurenta Wix, Ucraft ir nedaudz grūtāk rediģēt. Tas darbojas sadaļās vai ‘bloki’, kur jūs sakraujat elementus viens virs otra, lai izveidotu savu tīmekļa lapu. Jūs varat’Nepārvietojiet jebko, kur vien jūs varat, izmantojot Wix – katram elementam jāpaliek tā iestatītajā sadaļā.

Vienreiz tu’tu esi dabūjis galvu ap redaktoru, tā’s patiesībā ir diezgan ērti lietojams. Tas teica, tur’Tas ir izteikts brīvības trūkums, un jūs varat atrast redaktoru kā stingru.

2

Veidņu dizains

Ucraft kopumā piedāvā 63 veidnes. Tur nav’t pieejamo iespēju kalns, bet tur ir’tur joprojām ir pietiekami, lai palīdzētu jūsu vietni sasniegt jaunos augstumos.

Viss Ucraft’s veidnes ir pilnībā atsaucīgas mobilajām ierīcēm, kas nozīmē, ka tie automātiski tiks pielāgoti mobilā un planšetdatora ekrāna izmēriem – jūs uzvarējāt’lieta nav jārediģē!

ucraft veidnesUcraft’s veidnes ir tīras, skaidras un fokusētas uz attēlu.

Tas arī liek lielu uzsvaru uz fotoattēliem un ļauj viņiem sarunāties. Kā, tās veidnes dod priekšroku vietnēm, kurās ir daudz augstas kvalitātes attēlu.

Ja jūs’Ja jūs mēģināt izvēlēties veidni, jūs vienmēr varat priekšskatīt pieejamās iespējas. Ar vienu klikšķi jūs varat pārlūkot katru fiktīvu vietni, pirms lēmuma pieņemšanas paredzot, kā jūsu saturs izskatīsies savā vietā.

3

Iespējas

Funkcijas ir Ucraft stipra puse. Ļaujiet’s sāksim ar dažiem standarta piedāvājumiem:

Ucraft’s galvenās iezīmes

 • Drošība: Tas tiek izsniegts SSL sertifikāta veidā, kas padara jūsu vietni drošu. Jūs varat noteikt, vai vietne’To ieguva, meklējot nelielu piekaramās atslēgas ikonu blakus tās vietrādim URL. SSL drošība to nedara’Tas tikai palīdz jums droši apstrādāt sensitīvu informāciju – tas arī ļauj apmeklētājiem jūs zināt’re uzticama un uzticama vietne.
 • Atbalsts: SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija ir jūsu vietnes izmaiņu veikšanas process, kas palīdz tai ieņemt augsto vietu meklētājprogrammās, piemēram, Google un Bing. Ucraft ir sava īpaša SEO lietotne, kas jums to palīdz.
 • Analytics: Tā vietā, lai sapulcinātu pats savu apakšvērtību analīzes rīku, Ucraft ļauj integrēt savu vietni ar Google Analytics. Tas ir noderīgi, lai izsekotu visam, sākot no apmeklētāju skaita un beidzot ar atlēcienu līmeni (cilvēki dažu sekunžu laikā atstāj jūsu vietni).

Paliekot uzticīgam savam attēla principam, Ucraft ir arī tādas funkcijas kā attēlu rediģēšanas rīki, video foni un sociālo mediju integrācija.

Pēdējais ir svarīgs, jo tas nozīmē, ka jūs varat savienot savu vietni ar jebkuru citu sociālo mediju, kas jums ir. Ja jūs’Atkal sakot, fotogrāfs un vēlaties parādīt savu Instagram plūsmu savā Ucraft vietnē, jūs varat!

Kaut kas cits, ko Ucraft dara labi, ir trešo personu integrācija. Tas nemanāmi darbojas ar tādām lietotnēm kā iTunes un Eventbrite, padarot to vēl pievilcīgāku, ja jūs’re radošajā jomā.

Pēdējais – bet noteikti ne mazāk svarīgais – ir Ucraft’bezmaksas logo veidotājs. Ja jūs’vēlreiz, lai sakārtotu jebkuru zīmolu, Ucraft var parūpēties par dizainu jums. Viss, kas jums jādara, ir atbildēt uz dažiem jautājumiem, un bam – jūs’Jums būs savs logotips.

ucraft integrācijasUcraft ir daudz lietotņu integrāciju, kuru varat tūlīt izveidot savienojumu ar savu vietni.

Kādas funkcijas trūkst Ucraft?

Tā’Tomēr ne visas rozes. Kā mēs minējām, Ucraft var sevi pārdot kā vilkšanas un nomešanas celtnieku, bet tas tā’Tā nav tīra vilkšana un nomešana tādā pašā veidā, kā Wix. Tā’ir vairāk līdzīgs Squarespace vai Weebly, kur jūs veidojat savas tīmekļa lapas pa sadaļām.

Tur’s apgabals, kurā nav tikai dalībnieku, nozīmē, ka varat’● paslēpt noteiktas vietnes daļas no sabiedrības – mazāk nekā ideāli, ja vēlaties izveidot pierakstīšanās klientu zonu. Ja tas’Mēs jums to darīsim kā darītāju’d iesaku pārbaudīt Wix.

Par savu domēnu jums arī ir jāmaksā no sākuma. Tas izklausās normāli, bet tā’Patiesībā diezgan bieži vietņu veidotāji piedāvā pirmo gadu bez maksas.

4

Palīdzība & Atbalsts

Ucraft’Atbalsta komanda neapšaubāmi ir noderīga, taču veidi, kā jūs varat saņemt palīdzību, ir nedaudz ierobežoti.

Ir trīs veidi, kā saņemt palīdzību no Ucraft: FAQ sadaļa, palīdzības centrs un atbalsts 24 stundas diennaktī.

 • BUJ: Ko tas patiesībā saka par alvu. Šī ir tikai Ucraft sadaļa’vietne, kurā varat pārlūkot bieži uzdotos jautājumus, kas varētu palīdzēt atrisināt jūsu problēmu.
 • Palīdzības centrs: Padomājiet par šo kā tiešsaistes bibliotēku. Tā’s ir pilns ar ‘kā’ rokasgrāmatas, kurās precīzi aprakstīts, kā veikt noteiktus uzdevumus Ucraft redaktorā.
 • Tiešraides Čats: Tiešraides tērzēšana, kas ir pieejama visu diennakti, būs jūsu izejas resurss gandrīz jebkam un visam. Atbildes saņemšana var prasīt dažas minūtes, taču darbinieki parasti ir ļoti zinoši un izpalīdzīgi.

Tāpat kā tā funkcijas, Ucraft’Palīdzība un atbalsts ir labs, bet ne lieliski. Atšķirībā no citām platformām, kas tur darbojas, tas tā nenotiek’t iet pāri un ārpus tā. Lielākajai daļai vietņu veidotāju būs atbalsts pa tālruni un e-pastu, papildus Ucraft sniegtajai palīdzībai.

5

Cenu noteikšana

Ucraft ir četri plāni, kas svārstās no pilnīgi bez maksas līdz USD 39 mēnesī.

ucraft cenu noteikšanaUcraft ir četri cenu plāni, kas visi ir vērsti uz dažādiem cilvēkiem.

Zemāk mēs’Pārdomāšu katru plānu, pastāstīšu mazliet par to un ieteiksim, kurš to izstrādā’s par.

Bezmaksas vietne

Jūs mūs dzirdējāt pareizi – šis plāns ir 100% bezmaksas! Jūs’Jūs varēsit piekļūt visiem Ucraft’pamatfunkcijas, kā arī visas veidnes. Tomēr tāpat kā lielākajai daļai bezmaksas rezervistu ir nozveja.

Jūsu domēna vārdam būs jābeidzas ar .ucraft.com, kas diez vai izskatās profesionāls. Šī iemesla dēļ, mēs to redzam kā plānu tiem, kam nepieciešama personīga vietne, piemēram, emuārs vai kāzu vietne. Tā’s nav īsti piemērots biznesam vai pat brīvmāksliniekam.

Pro vietne

Šis plāns būs pirmais solis uz kāpnēm daudziem uzņēmumiem. Vairāk nekā tikai lipīgā Ucraft zīmola noraušana, jūs piekļūstat arī visiem Ucraft’Lietotnes un funkcijas.

Tas ietver e-komerciju. Par 10 USD mēnesī jūs varat pārdot līdz 50 dažādiem produktiem. Varat arī tulkot savu vietni citā valodā, padarot to daudzvalodīgu.

Mēs’d uzskata, ka pro plāns ir paredzēts maziem, uz pakalpojumiem balstītiem uzņēmumiem. Kāds bārddzinis, fotogrāfs vai personīgais treneris varētu gūt labumu no Pro vietnes plāna.

Pro veikals

Šeit’s kur tu’Es vairāk sliecos uz tiešsaistes veikalu, nevis tikai uz vietni. Ucraft ļauj jums pārdot līdz 1000 dažādiem produktiem un dod jums iespēju rediģēt rēķinus, apgriezt PVN iekasēšanu un iespējot atlaižu kuponus – visu par USD 21 mēnesī.

Tam ir arī ērta veikala pārvaldības lietotne, kas palīdzēs jūsu veikalā ķeksīšus noturēt. Šis plāns ir paredzēts e-komercijas uzņēmumiem, kuri vai nu aug, vai arī pārdod ierobežotu produktu skaitu. Kāds mākslinieks vai profesionāls fotogrāfs, kurš pārdod izdrukas, uzskatīs šo plānu par visnoderīgāko.

BigCommerce

Nejauciet ar e-komercijas vietņu veidotāju BigCommerce, šis plāns sniedz jums visu, ko Ucraft var piedāvāt. Galvenās atšķirības starp BigCommerce plānu un Pro Shop ir tās’Pārdošanā esošo produktu daudzumam nav ierobežojumu.

Turklāt jūs varat pārdot arī sociālajos plašsaziņas līdzekļos un tirgos, piemēram, Facebook un eBay. Šis plāns ir paredzēts vidēja lieluma e-komercijas uzņēmumiem, kuriem nepieciešama platforma, kas var sekot līdzi.

Populārākais padoms: Ja jūs’jūs meklējat tīru e-komercijas platformu’atkal labāk pārbaudīt Shopify. Tā’mērķim, kas izveidoti tiešsaistes veikaliem, un mūsu pētījuma topā kļuva par labāko e-komercijas platformu.

Ucraft vietņu veidotāja pārskats: secinājums

Tagad jums vajadzētu būt diezgan labam priekšstatam par to, kas ir Ucraft un vai tas ir’s tieši jums. Atgādinājums:

Ucraft ir uz attēlu orientēts vietņu veidotājs, kas nāk ar lielāko daļu standarta funkciju, kā arī ar pāris lieliskām integrācijām. Mēs’d redzēt Ucraft kā platformu radošām personām un nozarēm vai maziem e-komercijas uzņēmumiem, kuriem nepieciešama vienkārša vietne.

Tā’Bezmaksas plāns ir reāla izloze, un jūs varat izlasīt jebkuru no tā citiem plāniem 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma ietvaros. Godīgi sakot, tur tomēr ir labāki vietņu veidotāji.

Piemēram, Wix ir arī bezmaksas plāns, vienkāršs vilkšanas un nomešanas redaktors, vairāk funkciju, labāk izstrādātas veidnes un vairāki atbalsta saņemšanas veidi..

Tāpat, ja jums ir nepieciešams tiešsaistes veikals, Shopify ir daudz visaptverošāka platforma. Tā’ir īpaši izstrādāts e-komercijai, un tam ir desmitiem jaudīgu rīku un funkciju.

Īsumā – Ucraft ir paredzēts radošiem cilvēkiem, kuri vēlas pārdot nepāra produktu, bet ne’Nav nepieciešams jaudīgs e-komercijas risinājums.

Ucraft vietņu veidotāja pārskats: FAQ

Cik mērogojams ir Ucraft?

Ja jūs’ja esat jauns uzņēmums vai jums ir nepieciešama personīga vietne, atbilde ir ļoti laba. Varat sākt ar bezmaksas plānu un jaunināt savu vietni, pieaugot. Tomēr maziem un vidējiem uzņēmumiem vai tiešsaistes veikaliem var šķist, ka jūs nedaudz pārspiežat Ucraft.

Vai ir kādi citi vietņu veidotāji, kuru mērķis ir reklāmas?

Jā – Squarespace lepojas ar savām satriecoši veidotajām veidnēm un kvalitātes īpašībām. Jūs varat domāt par Squarespace kā Ucraft’vecākais brālis. Tā’Tas ir nedaudz dārgāks, taču jūs saņemat labāku, jaudīgāku platformu’tas ir labāk piemērots lielākām vietnēm.

Mūsu pārskats bija noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map