Vietnes123 pārskats 2020. gads – būtiskas lietas, kas jums jāzina


Vietnes123 pārskats

Vietnes123 pārskats


Vērtējums

4 no 5 zvaigznēm

Pievienojieties vietnei123 bez maksas

 • Pieejams bezmaksas plāns
 • 10,80 USD – 28,80 USD mēnesī
 • Pārsteidzošs tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Pārskats: Charlie Carmichael

Pēdējo reizi atjaunināts 2020. gada 14. janvārī

Vietne123 uzdod dažus jautājumus – piemēram, vēlamās vietnes veidu un vietnes nosaukumu -, pirms jums tiek izveidots pielāgots veidne ar visām nepieciešamajām funkcijām. Tīri, pareizi?

Tā’Nav pārsteigums, ka to iemācījāties Vietne123 ir paredzēta personām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama tīmekļa vietnes izveide ātri un ar minimālu satraukumu.

Tas var nebūt labākais patiešām sarežģītām vai jaudīgām vietnēm, bet ātrumam un efektivitātei (ar lielu palīdzības daudzumu!)’Es centīšos atrast labāku vietņu veidotāju.

Plusi mīnusi

TOP 3 SITE123 PROS# 1# 2# 3
Lielisks atbalsts, īpaši no tā tiešraides iespējas
Veidnes ir pilnībā mobilas un reaģē uz planšetdatoriem
Fantastisks un ērti lietojams lietotņu tirgus
TOP 3 SITE123 CONS# 1# 2# 3
Dažām funkcijām trūkst dziļuma un reālas kvalitātes
Jūs varat’Tiklīdz vietne tiek aktivizēta, nemainiet veidnes
Nav daudz radošas brīvības un elastības

1

Ievads

Vietņu veidošanas veidi pastāvīgi attīstās. Dažus gadus atpakaļ jums bija jākodē visa vietne no nulles.

Pēc tam radās vietņu veidotāji, kas vietējiem ļaudīm nodrošināja piekļuvi vietņu izveidošanai, izmantojot vilkšanas un nomešanas rīkus.

Tagad šo vietņu veidotāji ir atkal attīstījušies, radot jums gatavas vietnes, kas sniedz atbildes uz dažiem vienkāršiem jautājumiem par vietnes tipu’man patīk!

Vietnes123 iekāpšanaTiešām skaidrs ievads, kurā jūs varat pateikt Site123 savas vietnes mērķi, pirms ģenerējat jums sākuma veidni

Vietne123 ir vietņu veidotāja, kas ir jauninājumu priekšgalā, padarot tīmekļa vietnes izveidi vieglāku un ātrāku nekā jebkad agrāk.

Viņu veidnes ir labi izstrādātas, lietotnes ir viegli integrējamas, un tās piedāvā jums iespēju pārdot produktus caur jūsu vietni.

Ja tas nebūtu’Pietiekami, viņu palīdzības un atbalsta funkcijas ir dažas no labākajām, neļaujot jums iestrēgt jebkas no get-go.

Bet vai tas ir būvnieks jums? Mēs’mēs to izmantojām, un mēs’Esam ļāvuši cilvēkiem, tāpat kā jūs, to izmantot. Ļaujiet’Mēs redzam, kā tas notika, kad mēs to izgājām…

2

Cik ērti ir izmantot vietni123?

Lietošanas ērtums

Vārdu sakot: ļoti.

Vietne123 darbojas, vispirms uzdodot dažus jautājumus, pēc tam ģenerējot veidni ar atbilstošām funkcijām, pamatojoties uz jūsu sniegto informāciju.

Mums tas šķita pietiekami tiešs, taču šeit, vietnē Builder Expert, mēs vienmēr vēlamies uzzināt, ko domājat arī jūs, mūsu lietotāji.

Tātad, mēs ikdienā iesaistījām cilvēkus, lai pārbaudītu vietni123 un izveidotu vietni, pirms ziņotu mums, kā viņi to atrada.

Šeit’s tikai dažas viņu atbildes:

“Kopumā Es to atradu tiešām tiešu. Intuitivitātes ziņā tas bija patiešām viegli.”

“Es to atradu tiešām, patiešām vienkārši lietojamu. Es to nedarīju’Paturiet prātā, ka jums nav pārāk daudz radošas brīvības, jo es tik viegli varētu izveidot vietni.”

Mēs arī saņēmām cilvēkus novērtēt, cik viegli (vai grūti) viņi ir atraduši dažādas lietas, un statistika dublē savus vārdus.

100% dalībnieku bija viegli izpildīt tādus pamata uzdevumus kā teksta rediģēšana, savu attēlu pievienošana un kontakta formas iegulšana.

75% dalībnieku pat bija viegli veikt nedaudz sarežģītākus uzdevumus, piemēram, pielāgot vietni’navigācijas joslu, integrējot sociālo mediju kontus un padarot to atrašanās vietu redzamu kartē.

Klientu apmierinātība

Tā’Viss labi un labi, ka vietni123 ir viegli lietot, bet tas tā nav’t vienmēr nozīmē, ka cilvēki ir apmierināti ar to, kā viņu vietne’s izrādījās.

Pēc dalībnieku vaicāšanas 72% no viņiem sacīja’d labprāt ieteiktu Site123 draugam, kurš’meklē tiešsaistē.

Lai gan 72% nekādā gadījumā nav slikts skaitlis, iemesls tas nebija’Šķiet, ka vēl augstāks ir tas, kas ir vajadzīgs cilvēkiem, kuriem nepieciešama viņu vietne.

Daudzi sacīja, ka, ja viņi vēlas sarežģītu vietni ar daudzām īpašām prasībām, vietne123 to nedarītu’t ir produkta darbs.

3

Kurš ir vislabākais vietnei123?

Emuāri

Vietnei123 ir dažas patiešām lieliskas un būtiskas funkcijas, kas palīdzēs izveidot emuāru. Analytics, sociālā grāmatzīme, meklēšanas funkcija un RSS plūsma padara to par pārliecinošu izvēli būt jūsu ziņu vietnei.

Tā nav’t tomēr viss ir. Ja jūsu emuāram ir svarīgas displeja kategorijas, arhivēšana un komentāru sadaļa, tad vietne 123 uzvarēja’t nevar jums palīdzēt.

Ja jūs vēlējāties, lai vietne tikai blogotu, tad WordPress ir jūsu atbilde – tā’s kas tas’s paredzēts.

Ja blogošana ir kaut kas jūs’es vēlētos, lai jūsu vietne to varētu izdarīt, un vietne123 to nedara’Ja jums nav vajadzīgo funkciju, vislabāk ir pārbaudīt Weebly vai Squarespace.

Bizness & E-komercija

Cik labi vietne123 ir piemērota uzņēmējdarbībai un / vai e-komercijai, patiešām ir atkarīgs no jūsu vajadzībām.

Tā’Ir viegli izveidot vienkāršu, tīru biznesa vietni, kas parāda, kas ir jūsu uzņēmums. Turklāt jūs’Cīnīšos, lai radītu kaut ko būtisku.

Jūs varat izmantot CTA (Call To Actions), un vietnei123 ir e-pasta mārketinga iespējas, taču tas tā ir’s apmēram tik tālu, cik tas iet.

Tas arī nāk ar e-komercijas funkcionalitāti visos premium plānos un piedāvā uzlabotas e-komercijas funkcijas ‘Profesionāls’ un ‘Zelts’ plāni.

Šīs uzlabotās funkcijas ļauj pārdot digitālos produktus un pievienot kuponus.

Tomēr atkal trūkst reālu finanšu e-komercijas rīku – piemēram, automātiska rēķinu izrakstīšana un maksājumu izsekošana -, kas apgrūtina produktu pārdošanu plašā mērogā.

Vietne123 ir laba iespēja pamata biznesa vietnēm un pat tiem, kas vēlas pārdot dažus produktus. Ja jūs vēlaties kaut ko būtiskāku, jūs’Es gribēšu jaudīgāku risinājumu, piemēram, Shopify vai Bigcommerce.

Personīga

Šajā vietā vietne123 nonāk savā. Tā’Tā ir laba cenas / kvalitātes attiecība, viegli lietojama, un tai ir liels atbalsts (bet mēs’nākamajā sadaļā to vairāk apskatīšu).

Ja jums ir patvērums’Iegūstot lielu pārliecību par savām tehniskajām spējām un nepieciešama palīdzīga roka, vietne123 neapšaubāmi ir labākā izvēle tirgū šodien.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne ir paredzēta fotografēšanai, jūsu jaunajai grupai vai tikai tiešsaistes CV, Site123 ir ietvertas visas bāzes.

Tās veidnes ir modernas, un to komplektācijā ir noderīgas funkcijas, kuru pamatā ir jūsu vietne’s par.

Mērogojamība

Vietnei123 ir emuāru veidošanas un e-komercijas iespējas, mobilajām ierīcēm pielāgotas veidnes, kā arī lieliskas palīdzības un atbalsta funkcijas, lai palīdzētu jums augt.

Tomēr daudzām tā funkcijām ir ierobežotas iespējas, kas nozīmē’Nav īsti vietnes veidotājs, lai izvēlētos jūs’tas ir bizness, kura mērķis ir kļūt par lielu spēles dalībnieku.

Personīgās vietnes – lieliski. Mazs bizness – lieliski. Vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kas meklē jaudīgu vietņu veidotāju – nav labākā izvēle.

Ja vēlaties vietni, kas’Tā kā Weebly ir spējīgs augt kopā ar jūsu biznesu, tam ir daži lieliski pielāgojamie rīki, un šobrīd tas daudz laika iegulda e-komercijas funkciju uzlabošanā..

Shopify vai BigCommerce ir divas platformas, kas paredzētas tikai pārdošanai tiešsaistē, un tās palīdzēs jums izsist konkurentus no parka!

4

Vietne123’s Rīki

Palīdzība & Atbalsts

Ja vietnes izveidošana būtu kā mācīšanās braukt ar velosipēdu, tad vietne123 būtu jūsu stabilizators, kas jūs atbalstītu līdz brīdim, kad vietne ir gatava dzīvot.

Vietnes123 redaktora apmācībaVietnei123 ir pārsteidzošs iekāpšanas process. Viņi piedāvā ekskursiju pa redaktoru un parāda, kā viss darbojas.

Viņi piedāvā palīdzību pa e-pastu, sociālajiem medijiem un viņu zināšanu bāzi. Kas patiesībā spīd caur to, ir tā tiešraides atbalsts.

Tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti un balstās uz to pašu lapu, kurā jūs’rediģēšana notiek, lai jūs varētu saņemt ātras un saprotošas ​​atbildes, neizejot no lapas.

Mums tas patika, un tā darīja gandrīz visi, kas mums bija, lai pārbaudītu produktu. Šeit’s citāts no viena no viņiem:

Tas bija ļoti intuitīvi un viegli. Man ļoti patika, ja kāds sarunājās ar to, kurš tikko parādījās, kad gribējāt uzdot jautājumu. Bija jūtams, ka kāds process ir turējis tavu roku.

Sociālo mediju integrācija

Vietne123 ļauj saistīt ar 25 dažādām sociālo mediju platformām (skatīt attēlu labajā pusē).

Diemžēl to var parādīt tikai kā ikonu savas vietnes lapu kājenē, tāpēc pagaidām jūs to varat’t iegult nevienu dzīvu sociālo plūsmu.

Ja plānojat, ka sociālie mediji spēlē lielu lomu jūsu vietnē, vietne123 nav’t tieši jums.

Kaut kas līdzīgs Wix ir daudz labāks risinājums, ja jūs’atkal meklē

lai sociālie mediji un jūsu vietne darbotos labi kopā.

Analytics

Analytics ir svarīgs jebkuras vietnes aspekts. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izsekot lietotāju’Laiks vienā no jūsu lapām vai tas, cik daudz skatījumu ir jūsu jaunākajam emuāra ierakstam’tas ir lielisks veids, kā uzturēt lietas virs lietas.

Daži vietņu veidotāji piedāvā savu analītiku, bet vietne123 to nodrošina, izmantojot Google Analytics.

Negatīvs ir tas, ka Google Analytics ir izmēģināta un uzticama programmatūra, kas parāda precīzus, tūlītējus rezultātus.

SEO & Mārketings

Vietne123 piedāvā dažus galvenos SEO (meklētājprogrammu optimizācijas) rīkus, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnei ir iespēja pēc iespējas augstāk ierindoties meklētājprogrammās, piemēram, Google.

Piemēram, spēja rediģēt meta virsrakstu un aprakstu (tekstu, kas tiek parādīts Google’meklēšanas lapa), pielāgojamiem vietrāžiem URL un attēlu pievienošanai alt tekstam, lai meklētājprogrammas varētu identificēt, kādi tie ir, visa palīdzība.

Dons’Neuztraucieties, ja tas izklausās mazliet sarežģīti, vietnei123 ir norādījumi, kā parādīt, kā to visu izdarīt.

Ko vietne123 neveic’Piedāvājums ir atbalsts, ar kuru izmantot atslēgvārdus, vai jebkuras SEO specifiskas lietotnes. Tātad, lai pēc iespējas labāk izmantotu jūsu vietni, būs vajadzīgas zināmas SEO zināšanas.

Domēni

Pirmo gadu bez maksas domēnu var savienot ar jebkuru vietni123’Piemaksu plāni ar ikgadējām atjaunošanas izmaksām, kuru rēķins būs USD 13 pēc tam.

Tur ir virs 130 domēna paplašinājumi, no kuriem izvēlēties, tas nozīmē, ka jūs varat pielāgot savu domēnu savai nozarei – piemēram, .com vietā jūs varētu izvēlēties domēna paplašinājumu .store..

Vietnei123 ir domēnu meklēšanas rīks, kas ļauj ātri un viegli atrast perfektu domēnu.

Ja jums jau pieder domēns, pēc jaunināšanas uz kādu no vietnes123 varat to vienkārši novirzīt uz savu vietni’premium plānus, mainot domēna DNS (Domain Name System) iestatījumus.

Tādā veidā domēnu joprojām mitinās jūsu pašreizējais resursdators, lai jūs tur varētu turpināt atjaunot un pārvaldīt, un tas vienkārši tiks novirzīts uz jūsu vietni.

Ja jūs aren’Pārliecinieties, kā mainīt DNS iestatījumus. Vietne123 to var izdarīt arī jums.

Drošība

Vietne123 aizsargā jūsu vietni pilnīgi bez maksas izmantojot kaut ko, ko sauc par drošu SSL (vietnes ligzdas slāņa) šifrēšanas protokolu.

Izklausās pēc kravas ar techie žargonu, vai ne? Būtībā tas’tehnoloģija, kas padara jūsu vietni pilnīgi konfidenciālu. Jūsu dati tiek aizsargāti ar vismodernākajām drošības procedūrām.

To visu Site123 paveic jums reālā laikā 24 stundas dienā, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par vietnes Site123 drošību..

Dublējumi & Atjauno

Neviens nevēlas, lai viņu vietne sabojātos, bet tā ir’vienmēr esmu pārliecināts zināt, ka viss, kas jums ir, ir dublēts.

Vietne123’Parocīgais automātiskās saglabāšanas līdzeklis nodrošina to, ka jūs’Jums nekad nebūs jāuztraucas par visas vietnes zaudēšanu’s saturs.

Visu jūsu saturu dažu klikšķu laikā var atjaunot pēdējā automātiskajā saglabāšanā, pārliecinoties, ka vietne darbojas augstā līmenī, kā arī sirdsdarbības ātrums paliek jauks un zems.

5

Vietne123’Cenas un cenas / vērtības attiecība

Pirmā lieta, kas jāņem vērā, aplūkojot vietni123’Cenu plāni ir tādi, ka maksājamā summa atšķiras atkarībā no tā, cik ilgi jūs pierakstāties pie viņiem.

Ir četri laika periodi: 3 mēneši, 1 gads, 2 gadi un 3 gadi.

Kā tu’d gaidiet, jo ilgāk reģistrēsities, jo lētāks būs jūsu ikmēneša rēķins. Padomājiet par to kā lojalitātes atlaidi.

Zemāk ir sadalījums par to, cik Site123 maksā par katru cenu plānu, izmaksu starpība atkarībā no tā, cik ilgi jūs reģistrējaties, un summa, kuru jūs varētu ietaupīt procentos:

Vietnes123 plānsPay 3 mēnešus (mēnesī / mēnesī) Maksāt katru gadu (mēnesī / mēnesī) Maksāt 2 gadus gadā (mēnesī / mēnesī) Maksāt katru gadu 3 mēnesī (mēnesī / mēnesī) Ietaupīt (%)PamataAdvancedProfesionālsZelts
17 USD10,80 USD7,30 USD6,45 USD62%
25 USD16,80 USD13,30 USD11,45 USD54,2%
33 USD22,80 USDUSD 17.3014,45 USD56,2%
41 USD28,80 USD22,30 USD19,45 USD52,6%

Tagad pie lielā jautājuma: ko jūs faktiski iegūstat par savu naudu?

Vispirms iesācējiem vietne123 piedāvā bezmaksas plānu. Tas dod jums iespēju izveidot un publicēt tik daudz vietņu, cik vēlaties, 500 MB krātuves un 1 GB joslas platumu. Nav slikti.

Problēmas rada tas, ka 500 MB ir par mazu, ja vēlaties savā vietnē videoklipus, un mazais joslas platums var ierobežot jūsu saturu un trafiku.

Turklāt jūsu vietne tiks apzīmogota ar vietnes123 zīmolu gan jūsu apakšdomēnā, gan visas vietnes kājenē.’s lapas.

Ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu uztverta nopietni, ieguldīšana prēmiju plānā ir gudra ideja. Kurš plāns ir atkarīgs no jūsu vajadzībām, un zemāk esošais attēls precīzi sadala to, ko katrs jums piedāvā.

Vietnes123 cenu plāniSadalījums tam, ko jūs iegūstat ar katru vietnes123 cenu plānu. Skaitļi balstās uz ikmēneša maksu, reģistrējoties 12 mēnešus.

Katrs plāns pieļauj arvien vairāk vietas un joslas platumu. Tas nozīmē, ka augstākie plāni ir labāk piemēroti, ja jūsu vietnē ir daudz plašsaziņas līdzekļu, ko ievietot (piemēram, ja esat fotogrāfs), vai ja jūs sagaidāt lielu trafiku.

Tas pats attiecas uz e-komerciju. Ja jūs’jūs vēlaties pārdot pāris preces mēnesī pusē, lieliski. Bet ja tu’Ja nopietni domājat par pārdošanas un e-pasta mārketinga jautājumiem, jums vajadzētu apskatīt Zelta un Profesionālās darbības plānus.

6

Vietnes123 pārskats – kopsavilkums

Īsāk sakot, Site123 viss ir saistīts ar vienkāršību.

Vietnes veidotājs ir ērti lietojams, pateicoties pieejai, kas balstīta uz dizainu, un vietnes izveidošana padara brīzi. Veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm un piedāvā gan emuāru veidošanas, gan e-komercijas funkcijas.

Tā kā par jums tiek rūpējies tik daudz, var būt grūti patiešām pielāgot vai izveidot sarežģītu vietni ar daudzām īpašām prasībām.

Vietne123’Citi trūkumi slēpjas tā īpašību kvalitātē. Funkcijas ir kaut kas, ko viņi’tomēr ieguldāt atkārtoti, un tie pastāvīgi uzlabojas.

Viņi sniedz dažus no labākajiem palīdzības un atbalsta pakalpojumiem tirgū, un viņu tiešraide ir absolūti labākais mēs’esmu izmantojis. Tas nāca arī ar kvēlojošām atsaucēm no tiem, ar kuriem mēs to pārbaudījām.

Ja jūs’tas ir vidējs vai liels uzņēmums ar cerībām ātri palielināt jūsu biznesu, tomēr tas tā ir’s, iespējams, vislabāk meklēt citur.

Vietne123 ir vislabāk piemērota personīgām vietnēm vai maziem uzņēmumiem, kuri vēlas vietu tiešsaistē, lai parādītu sava uzņēmuma informāciju un kontaktinformāciju vai pārdotu dažus produktus.

7

Vietnes123 FAQ

Kāpēc man vajadzētu izvēlēties Site123 pār citu vietņu veidotāju?

Ja jums ir nepieciešama vietne, kas izveidota ātri, bet nav nepieciešama’Ja jums nav zināšanu par kodēšanu vai par tīmekļa vietnes izveidi kopumā, vietne123 ir lieliska izvēle.

Projektēšanas palīdzības izmantošana – vietne123 uzdod jums dažus jautājumus par to, kāda veida vietni jūs izmantojat’pēc tam un pēc tam ģenerē veidni ar attiecīgajām funkcijām – ir neticami intuitīva un laiku taupoša iespēja.

Arī citi vietņu veidotāji, piemēram, Wix ADI un GoDaddy, palīdz projektēšanas jomā’Pirms pieņemat galīgo lēmumu, ir vērts tos pārbaudīt.

Kas’Vislabākā ir vietne123?

Palīdzība un atbalsts, rokas uz leju. Jūs’Nekad neiestrēgšu vairāk kā dažas minūtes, kaut ko darot ar vietni123’draudzīga un noderīga tiešraide, kas ir pieejama visu diennakti. Reakcijas laiks ir ātrs, un saņemtās atbildes vienmēr ir skaidras un kodolīgas.

Ja tiešraide nav’Tā nav īstā jūsu lieta, viņi piedāvā arī e-pasta atbalstu, padomus sociālajos plašsaziņas līdzekļos un zināšanu centru, kas satur daudz noderīgu rakstu ar rakstiskiem un vizuāliem norādījumiem..

Kāda izskatās vietnes123 nākotne?

Vārdu sakot, koši! Vietne123 vienmēr cenšas uzlabot un uzlabot savu produktu un padarīt to par labāko vietņu veidotāju, kāds tas var būt.

Ja jūs’jūs esat pierakstījies vienā no viņu plāniem’No viņiem regulāri saņemsiet e-pastus par visām jaunajām funkcijām’re radot un uzlabojumus viņi’ve vecajiem.

Vietne123 noteikti ir vietņu veidotāja’Virzoties pareizajā virzienā, jūs varat būt pārliecināti, ka platforma virzās uz priekšu, ja izvēlaties doties kopā ar tām.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map