Як користуватися Wix

Contents

Як користуватися обраним зображенням статті WixЯк створити веб-сайт Wix, який світить

Вікс – це світ’s найпопулярніша платформа дизайну веб-сайтів. Він обслуговує понад 110 мільйонів людей у ​​190 країнах, щодня мають 45 000 нових підписок. Шукаєте приєднатися до них? Наш покроковий посібник покаже вам, як користуватися Wix та як легко розпочати роботу. Тож якщо ти’Вам цікаво, як створити веб-сайт Wix, що’Вражаю кожного відвідувача, це’s цілком виконаний – як редактор веб-сайтів із перетягуванням, Wix дуже простий у вивченні та використанні.


Отже, Wix популярний, багато чого зрозуміло. З моменту запуску в 2006 році він’s перетворила таємничого малюка, який займався веб-дизайном, на найбільш симпатичного студента на кампусі. Але як? Простий – Wix зробила веб-дизайн швидким, легким та цікавим для всіх.

Підйом Wix також заощадив компанії тисячі доларів на веб-дизайнерах. І кожен любить те, що вони’ви створили, правда? Так само, як і ваш шафа IKEA.

То чому ми, спеціаліст із створення веб-сайтів, любимо Wix? Це’s гнучка і проста у використанні. Функція перетягування є текучою, ви можете легко налаштувати медіа та мати доступ до сотень зручних додатків.

І це’s не тільки ми, хто так думає. У нас люди, як і ви, також перевіряють Wix. Під час нашого тестування один користувач сказав:

Це’s дуже простий у використанні, навіть для тих, хто не має дизайнерських навичок.”

Насправді, Wix вийшов на перше місце у наших тестуваннях та дослідженнях користувачів як найкращий всебічний розробник веб-сайтів, маючи високу ефективність у кожній категорії:

Існує більше ніж один спосіб зробити веб-сайт на Wix?

Дизайн веб-сайту за допомогою Wix можна здійснити двома способами.

паралельне порівняння wix adi та редактора wix

Wix Editor – це стандартний розробник веб-сайтів, якого ми знаємо і любимо. Для початку ви обираєте понад 500 шаблонів. Раз ти’Ви вибрали ідеальне полотно, ви можете перетягувати різні елементи тексту та зображення, щоб налаштувати його. Найкраща особливість Wix Editor – це широке меню варіантів, з якими можна грати.

меню редактора wixМеню в редакторі Wix просте у навігації та пропонує безліч варіантів налаштування.

То для кого редактор Wix? Редактор Wix дозволяє створити прекрасний веб-сайт всього за пару годин. Це робить його ідеальним для таких користувачів, як:

 • Малий бізнес
 • Ресторани
 • Інтернет-магазини
 • Блогери
 • Фотографи

Другий варіант Wix – перший у своєму роді: Wix ADI (Artificial Design Intelligence). Використовуючи передові технології, він автоматично створює приголомшливі веб-сайти. Ось як створити веб-сайт Wix без жодної роботи з вашого боку.

То як працює Wix ADI? Просто надайте основну інформацію, наприклад, тип вашого бізнесу, контактну інформацію та присутність в Інтернеті, а все інше. Ви навіть можете зробити невеликі зміни дизайну на ваш смак, коли сайт буде створений.

wix adi введення питаньВсе, що вам потрібно зробити, – це відповісти на ряд запитань про ваш сайт, і Wix ADI створить вражаюче для вас.

Отже, враховуючи простоту використання та вражаючі дизайнерські швидкості, Wix ADI найкраще підходить для:

 • Менше користувачів, які користуються технологією
 • Зайняті власники бізнесу
 • Блогери з обмеженим часом

З Wix ADI, ти’У вас буде створений веб-сайт за кілька хвилин. Дивовижно, хіба що’т це? Але при такій простоті приходить менша гнучкість. Ти можеш’t плавно перетягуйте елементи, такі як зображення, відео та додатки, як Wix Editor. ви’знову обмежений.

Але який би інструмент ви не вибрали, ви’Знайдемо швидко та просто створити прекрасний веб-сайт. Можна’t вирішувати, хто з вас? Ну, ми’Я створив практичну інструкцію Wix для кожного інструменту, який показує, як створити сайт для хворих очей (вибачте, не можу’не протистояти).

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше порівняння Wix та Wix ADI тут.

Як користуватися Wix Editor

Щоб зробити речі простішими, ми’Ви розбили процес редактора Wix на 12 етапів:

 1. Зареєструйтесь
 2. Виберіть шаблон
 3. Оновлення тексту та зображень
 4. Персоналізація фону
 5. Додати сторінки / навігацію по сайту
 6. Додайте додатки
 7. Налаштуйте блог
 8. Додайте інтернет-магазин
 9. Оптимізація для пошукових систем
 10. Зробіть це добре виглядати на мобільних пристроях
 11. Виберіть доменне ім’я
 12. Опублікувати

Крок 1: Зареєструйтесь

Якщо ви’Ви порівняли топ-розробників веб-сайтів і дійшли висновку, що Wix – це для вас, то багато вашої роботи вже зроблено. Але там’s ще одне рішення, яке потрібно прийняти до того, як Wix зробить інший важкий підйом: вам потрібно вибрати план ціноутворення.

Wix пропонує вісім планів ціноутворення, тому ви можете почати кілька різних місць. Як і у всіх підписок, чим більше ви платите, тим більше функцій отримуєте. Ви також можете вибрати вільний план, але ви’Вам доведеться пожертвувати професійним доменним іменем та мати справу з рекламою на місці, яка надає веб-сайтам більш любительський вигляд.

Ми рекомендуємо Преміум-плани – вони’знову доступні та відкрийте більше можливостей для бізнесу.

Плани Wix Premium такі:

 1. Комбінований план: $ 17 на місяць ($ 13 / місяць щомісячно сплачується)
 2. Безлімітний план: $ 22 на місяць ($ 17 / місяць щомісячно сплачується)
 3. Профільний план: $ 27 на місяць ($ 22 / місяць щомісячно сплачується)
 4. VIP-план: $ 47 / місяць ($ 39 / місяць щомісячно сплачується)
 5. Основний план бізнесу: 28 доларів США на місяць (щорічно сплачується 23 долари США)
 6. План безлімітного бізнесу: $ 33 на місяць ($ 27 на місяць щомісячно сплачується)
 7. Бізнес-план VIP: $ 56 на місяць ($ 49 / місяць щомісячно сплачується)
 8. План підприємства: 750 доларів США на місяць (500 доларів США щомісяця сплачується)

Ми рекомендуємо план Combo для малого бізнесу. Це’Без реклами, постачається з персоналізованим доменним іменем на один рік та забезпечує достатню кількість пам’яті для більшості потреб веб-сайту. Це’s також за розумними цінами.

Якщо ви’Починаючи Інтернет-магазин, опція Business Unlimited дозволяє – ви здогадалися – необмежену кількість продуктів. Однак для великих інтернет-магазинів найкращий план VIP, оскільки він пропонує першочергову підтримку клієнтів.

Прочитайте нашу розбивку Wix’s цінові плани тут.

Крок 2: Виберіть шаблон

Для початку виберіть Створіть новий сайт зі спадного меню у верхньому правому куті приладової панелі. Після натискання Wix запитає, який тип веб-сайту ви хочете. Є варіанти для всіх, від інтернет-магазинів до особистих портфелів.

Виходячи з вашого вибору, ви’Ви перейдете на сторінку відповідних шаблонів на вибір – а коли мова йде про шаблони Wix, ви’знову зіпсований на вибір. Всього існує понад 500 шаблонів, тож якщо шаблон вашої мрії чи не так’t у вибраній категорії, ви завжди можете використовувати панель пошуку, щоб знайти більше.

домашня сторінка редактора wixWix підходить будь-якому користувачеві веб-сайту

Використовуйте максимально ваш дизайн Wix за допомогою нашого огляду шаблонів Wix.

шаблони редактора wixУ Wix є понад 500 шаблонів на вибір

Недоліком усього цього вибору є те, що вибираючи шаблон, ви можете’t змінити його. ви’Тому я хочу переконатися в цьому’задоволений обраним вами шаблоном, але не хочу’t хвилюйтесь – Wix’Гнучкі функції редагування дозволяють легко приправити будь-який дизайн робити вибирайте в будь-який час.

Крок 3: Оновлення тексту та зображень

У цей момент ви’Ви побачите сторінку попереднього перегляду вибраного шаблону. Тут ви можете пограти за допомогою простих, але блискучих функцій редагування, таких як дизайн із перетягуванням та текстові поля.

Щоб отримати детальну допомогу, перегляньте це відео про створення програми з Wix:

Грати

Спочатку ви’Я хочу оновити інформацію про свою компанію, портфоліо чи блог. Просто натисніть на текст, який ви хочете змінити, а потім перепишіть – його’s це легко. Ви також можете змінити розмір і колір шрифту, а також вибрані шрифти курсивом і сміливий також є для додаткової забави на основі шрифту.

редактор текстового поля wixРедагувати текст на Wix легко

Якщо у вашому шаблоні є зображення, їх також можна змінити. Саме це робить Wix найкращим – ви можете дійсно зробити веб-сайт власним, одним кліком за один раз. Дон’т подобається зображення? Клацніть по ньому і вимкніть його для чогось, що вам робити подібно до. Це може бути збережена фотографія вашого бізнесу або одна з Wix’s безкоштовні зображення – тут є можливість розглянути багато можливостей дизайну.

Крок 4: Персоналізація фону

Якщо невеликі зображення aren’t достатньо, ви також можете змінити фон шаблону. На лівій бічній панелі є a ‘Фон’ кнопка, яку ви можете легко натиснути та змінити.

Ми рекомендуємо додати відео на ваш фон – вони’Ви стаєте одним з найпопулярніших тенденцій UX (User Experience) 2019 року та викличете більший інтерес. Фактично, 85% американської інтернет-аудиторії дивиться відео в Інтернеті!

Прочитайте нашу статтю на тему кращі тенденції UX.

Редагуючи фон вашого веб-сайту Wix – або будь-яку іншу частину, з цього питання – ви’У мене будуть дві панелі інструментів, з якими можна працювати: одна з правого боку екрана та одна з лівого боку.

Панель інструментів зліва призначена для додавання додатків на ваш сайт, таких як фони, більше сторінок, зображень або навіть додатків (ми’Поясню програми на кроці 7!).

Раз ти’Якщо ви включили все, що вам потрібно, ви можете скористатися правою панеллю інструментів для копіювання, обертання або видалення різних нових доповнень.

Ви також можете переходити в шахрайство і перемішувати додатки навколо за допомогою перетягування, використовуючи пунктирні лінії, щоб допомогти з симетрією (якщо це’твій стиль).

Крок 5: Додати сторінки

Раз ти’я створив приголомшливу домашню сторінку, є кілька інших сторінок, які ви повинні додати, щоб переконатися, що на вашому веб-сайті є все, що відвідувачі шукають. Наприклад, обов’язково включіть “Про” сторінки та а “Зв’яжіться з нами” сторінки.

Ми’я зробив зручний посібник про те, як писати “Про нас” сторінки.

Щоб додати сторінку до свого веб-сайту за допомогою редактора Wix, натисніть стрілку вниз поруч із поточною сторінкою вгорі редактора, а потім натисніть кнопку “Управління сторінками.”

Приклад меню веб-сайту wix

З отриманого меню ви’Ви зможете додавати сторінки та налаштовувати їх на різні цілі.

Крок 6: Додайте програми

До цього моменту, ви’Ви налаштували ваш сайт’s шаблон і додав тверді зображення та сторінки. Але якщо ваш сайт все ще відчуває себе трохи зрозумілим, є’s не потрібно турбуватися – додавати хвилюючі дзвіночки набагато простіше, ніж здається. Вікс’s Маркет додатків має понад 250 дивовижних програм для покращення вашого сайту, і вони охоплюють все, від замовлень ресторану до інтерактивних вікторин. Програми не роблять’і просто виглядати чудово – вони також надають вашому веб-сайту сучасний інтерфейс, необхідний для конкурентоспроможності.

ринок додатків wixНа ринку додатків Wix є понад 250 варіантів

Проведіть віртуальну прогулянку по ринку та виберіть улюблених. Кожен додаток має попередній перегляд мініатюр із символом a ‘Безкоштовно’ або ‘Преміум’ ціновий варіант (або обидва). І найкраще, на відміну від більшості ринків, ви виграли’не потрібно торгуватися за цінами.

Хочете дізнатися більше про Wix App Marketplace? Ми’я переглянув це!

Крок 7: Налаштування блогу

Тримайте свою аудиторію в циклі за допомогою сторінки професійного вигляду блогу, повністю інтегрованої з вашим сайтом. Новий блог Wix можна знайти, натиснувши перо ‘Почніть ведення блогів’ кнопку, яку можна знайти внизу меню конструктора.

меню блогу wixІнтеграція блогу Wix – це легкий вітер

Для вибору програм для ведення блогів знайдіть пошук у ‘Додайте програми’ кнопки в тому ж меню. У вас є вибір додатків для блогу, але ми радимо Wix Blog для його простоти використання та витонченого вигляду.

Сам додаток також легко керується. Потім натисніть ту саму кнопку, що має форму пера ‘Додати елементи блогу’ щоб передати деякі зручні функції, такі як стрічка в Instagram, події або кнопка RSS (дійсно проста синдикація), яка використовується для обміну вмістом в Інтернеті.

Початківець’s Посібник із створення блогу

Крок 8: Додайте Інтернет-магазин

Якщо ви’буду, як ваш сайт функціонувати як інтернет-магазин, то ви’Я зробив хороший вибір за допомогою Wix. Насправді ми’Ви оцінили його як найкращого розробника веб-сайтів для малого бізнесу.

Натиснувши на “+” значок у лівому меню, ви’Буде представлений список доповнень для вашого сайту. У цьому списку натисніть “Магазин,” і ти’я побачу таке меню:

функції інтернет-магазину wix

З цього моменту Wix автоматично налаштує для вас функції електронної комерції, включаючи галереї продуктів, кілька способів оплати та управління запасами.

Вітальна сторінка магазинів wix

Вікс’Функції електронної комерції дозволяють вам відпочити і почати продавати за мить очей.

Прочитайте наш огляд електронної комерції Wix для отримання більш детальної інформації

Щоб отримати поради та поради, перегляньте наш посібник із продажу в Інтернеті

Крок 9: Оптимізація пошукових систем

Редактор Wix спрощує роботу з вашим сайтом’s можливості SEO (оптимізація пошукових систем). У лівій частині редактора сайту ви можете натиснути “Меню та сторінки,” потім натисніть на еліпси поруч із будь-якою сторінкою, щоб представити цей список параметрів:

wix seo налаштування навігації

Потім натисніть кнопку “SEO Google” щоб дістатися до цього поля:

налаштування сторінки wix seo

Ось, ти’Вам надано контроль над усім Вашим сайтом’основні функції SEO – від ключових слів, якими ви позначаєте свою сторінку, до опису сайту, який відображатиметься на SERP (сторінки результатів пошуку) – все це ви можете легко редагувати.

Крок 10: Зробіть це добре на мобільному телефоні

Переконатися, що мобільна версія вашого веб-сайту виглядає чудово, є життєво важливим для її успіху, оскільки мобільний в значній мірі переймає світ – в наші дні 40% людей шукають лише на смартфоні.

На щастя, за допомогою редактора Wix мобільна оптимізація є такою ж легко так як є важливий. Для початку наведіть курсор миші на екран робочого столу вгорі редактора.

опція редактора wix для мобільних переглядів

Потім натисніть значок мобільного пристрою, щоб побачити, як виглядатиме ваш веб-сайт при перегляді з екрана телефону.

Шанси на те, що Wix подбав про перегляд мобільних пристроїв для вас, і ваш сайт вже виглядає приголомшливо в такому форматі. Але ви все одно можете внести стільки змін, скільки захочете – і будь-які зміни, внесені в перегляд для мобільних пристроїв, будуть ні впливати на версію вашого веб-сайту для настільних ПК.

Крок 11: Виберіть ім’я домену

Перш ніж опублікувати свій сайт Wix, ви’Вам потрібно буде встановити своє доменне ім’я (Wix запропонує вам це зробити при натисканні “Опублікувати”).

Якщо ви’повторно за допомогою Wix’З вільним планом, тоді ви виграли’не зможете використовувати звичайне доменне ім’я, як “www.mysite.com” або “www.mysite.net” (такі домени поставляються з Wix’s платні плани). Натомість ваш веб-сайт буде дотримуватися формату www.yourname.wixsite / yoursite, якого достатньо для його роботи та роботи. Але якщо ти’Ви хочете отримати більш професійний вигляд, тоді ми радимо перейти на платний план, щоб забезпечити більш відполірований домен!

Крок 12: Опублікуйте!

На даний момент ваш веб-сайт редактора Wix буде готовий до роботи. Протягом процесу редагування Wix ви можете переглянути свій шедевр кнопкою у верхньому правому куті. Раз ти’Ви задоволені, просто натисніть ‘Опублікувати’ поруч із попереднім переглядом та… це’s жити!

Ви завжди можете редагувати свій сайт Wix після публікації, тому не працюйте’не відчуваю, як це’s постійна прихильність до змін, які ви’Ви зробили. Просто відкрийте свій сайт’s приладну панель, натисніть “Управління сайтом,” тоді “Редагувати сайт,” і геть ви йдете. Щоб повторно опублікувати, просто натисніть ‘Опублікувати’ знову в правому верхньому куті.

Збірка редактора Wix

Готові йти? По-перше, нехай’s резюмуйте кроки для використання редактора Wix:

 1. Виберіть план цін
 2. Вирішіть, який саме веб-сайт вам потрібен
 3. Виберіть шаблон
 4. Редагуйте текстові поля та меню навігації
 5. Налаштувати фон
 6. Перетягування елементів
 7. Додайте програми
 8. Перевірте, чи функціонують мобільні та SEO
 9. Попередній перегляд
 10. Опублікувати

Там’s причина, чому Wix є нашим найбільш рейтинговим розробником веб-сайтів (див. таблицю порівняння). Це’s легко, весело і дозволяє вам взяти під контроль. Виконайте ці дії, щоб створити веб-сайт, який ви є’Ви пишаєтесь – ні з одним із головних болів, які ви, можливо, не передбачали.

Як користуватися Wix ADI

Wix ADI (Artificial Design Intelligence) спростив, як ніколи, дизайн веб-сайту. ви’Ви знову задали кілька питань, а потім дали приголомшливий веб-сайт, просто так. Ніби Wix не міг’не стане легше, правда?

Детальніше про штучний інтелект та майбутнє веб-дизайну

Хоча редактор Wix простий, Wix ADI призначений для менш розумних користувачів, або тих, хто просто не працює’у вас є час створити веб-сайт з нуля. Тож якщо ти’Ви зайняті жонглюванням рахунками-фактурами та телефонними дзвінками, за допомогою Wix ADI веб-сайт Wix може бути вашим лише за 8 простих кроків:

 1. Почати
 2. Додайте функції
 3. Введіть свої контактні дані
 4. Дизайн вашого сайту
 5. Виберіть стиль
 6. Переконайтесь у цьому’s SEO та зручні для мобільних пристроїв
 7. Виберіть доменне ім’я
 8. Опублікувати

Крок 1: Початок роботи

Після входу натисніть на ‘+ Створіть новий сайт’ кнопка, а потім ‘Почніть з Wix ADI’.

сторінка вибору wix adiВиберіть Wix ADI, щоб заощадити час та творчі зусилля

Крок 2: Додайте функції

ви’Потім буде запитано, які функції вам можуть знадобитися. Поставте галочки у відповідних полях та натисніть кнопку ‘Далі’ в нижній правій частині. Дон’не хвилюйтесь, якщо ви передумаєте, чи навіть свою бізнес-модель – ви можете будь-коли редагувати Wix ADI.

Параметри функції wix adiПерсоналізуйте свій сайт за допомогою функцій Wix

Крок 3: Введіть свої контактні дані

Wix ADI попросить вас вказати контактну інформацію’Я хотів би включити на свій сайт. Постарайтеся надати якомога більше інформації, оскільки це дозволяє ADI легко створювати детальні навігаційні меню, колонтитули, заголовки та сторінки контактів..

І пам’ятайте – чим точніші ваші відповіді, тим більше Wix ADI може налаштувати ідеальний для вас сайт.

контактна форма контактних даних для wix adiЗаповніть сторінку детальної інформації щодо високоякісних заголовків, сторінок контактів та меню навігації

Крок 4: Дизайн вашого сайту

Так, дизайн залежить від ADI, але ви все одно можете мати деякий внесок, якщо хочете. ADI може створювати мільярди текстових комбінацій та зображень’знову гарантовано веб-сайт, що’s гладкий і унікальний.

Вибір кольору wix adiВибір кольорової теми за допомогою Wix ADI – це просто

Тепер, коли ADI знає, що вам потрібно, він перенесе вас через процес проектування. Після натискання “Старт,” ви’Буду представлено деякі кольорові гами. Візьміть свій вибір, але не’t занадто сильно напружуйтеся – ви можете змінити їх згодом, якщо хочете. Після цього у вас з’явиться абсолютно нова домашня сторінка, запропонована протягом декількох хвилин.

Пропозиції на домашній сторінці wix adiПропозиції на домашній сторінці Wix ADI Як вибрати кольорову гаму для свого веб-сайту

Крок 5: Виберіть стиль

Задоволений загальним виглядом? Тепер ви можете персоналізувати його додатково, змінюючи шрифти, додаючи медіа та вводячи цілу низку інших функцій за допомогою Wix ADI’s розумний помічник. Це’s швидкий та дає вам невелику кількість творчого контролю. Це’s як вручити художнику фарби, які ти малює’буду любити їх кисть.

Однак розумний помічник ADI набагато більш обмежений, ніж редактор Wix. Тож якщо ти’я був натхненний, щоб дійсно поставити штамп на своєму сайті – або якщо ви’просто не задоволений – ви можете легко перейти в режим редактора Wix коли завгодно. Подумайте, хоча, тому що’s важче повернути процес; ви’Вам потрібно зберегти останню версію ADI, а потім відновити її.

Тепер Wix ADI надасть остаточну пропозицію. Звідси ви можете перейти попередні кроки та внести деякі зміни. Це важливо – якщо ти’Ви не зовсім задоволені, тоді шанси на те, що ваші відвідувачі виграли’не бути будь-яким.

сторінка редактора wix adiСпрощена сторінка редагування Wix ADI

Крок 6: Переконайтесь у цьому’s SEO та Mobile Friendly

Якщо ви думали, що SEO та мобільні функції легко реалізувати за допомогою редактора Wix, то у нас є хороші новини: з Wix ADI це стає легше..

Щоб відредагувати функції SEO будь-якої сторінки на вашому сайті, натисніть її на лівій панелі інструментів і виберіть “Сторінка SEO.”

налаштування seo wix adi

ви’Ви побачите наступний екран:

wix adi seo редактор

Звідси все, що вам потрібно зробити, – це ввести ключові слова, заголовок та опис сторінки, які ви хочете додати!

Оптимізація вашого сайту Wix ADI для мобільних пристроїв вимагає рівномірного менше зусиль, ніж SEO. Коли ви клацаєте на піктограму робочого столу у верхньому меню сторінки вашого сайту, ви’Я зможу перейти до піктограми мобільного телефону.

wix adi mobile option

Натиснувши це, ви перейдете до мобільного перегляду вашого сайту, який ви виграли’не потрібно робити жодних змін (якщо ви цього не хочете). Wix ADI вже підготував ваш сайт до вишуканого вигляду глядачів у дорозі – що найбільше глядачів, оскільки мобільний трафік з 2015 року перевищує трафік настільних ПК.

Крок 7: Виберіть ім’я домену

Коли ти’закінчивши створення свого веб-сайту, ви можете натиснути “Опублікувати” у верхньому правому куті екрана, і ви’я отримаю цю сторінку:

публікація домену wix adi

Оновлення до платного плану – єдиний спосіб захистити домен у звичайному форматі “www.mysite.com.” Якщо ви’повторно за допомогою Wix’З вільним планом, ти’Вам доведеться використовувати домен у форматі www.yourname.wixsite / yoursite.

Крок 8: Опублікуйте!

Тепер ваш готовий продукт готовий до публікації. Клацніть ‘Попередній перегляд’ у верхній частині екрана ADI, щоб мати останню перевірку, потім просто натисніть значок X, щоб повернутися на сторінку редагування. Тепер удари ‘Опублікувати’ на вершині.

Сумніваючись у дизайні? Ви можете будь-коли вносити зміни після публікації на Wix ADI. Просто увійдіть у свою інформаційну панель після входу, натисніть “Мої сайти,” тоді “Редагувати” на вашому веб-сайті ADI.

Wix ADI раунд

Тепер, коли ти’готова створити за допомогою Wix ADI, нехай’s повторно виконайте дії:

 1. Зареєструйтесь
 2. Скажи, хто ти такий
 3. Виберіть потрібні функції
 4. Додати ім’я та місцезнаходження
 5. Будьте стильні з помічником
 6. Перевірте, чи функціонують мобільні та SEO
 7. Встановіть свій домен
 8. Попередній перегляд
 9. Опублікувати

Ознайомтеся з інформаційною панеллю Wix

ви’Ви користуєтесь приладною панеллю Wix майже з початку роботи, незалежно від того, чи був ваш сайт створений за допомогою редактора Wix або ADI. Після того, як ваш веб-сайт стане активним, на панелі інструментів Wix ви зможете вносити будь-які оновлення чи зміни у свій обліковий запис – так це’найкраще, щоб як можна зручніше користуватися цією сторінкою!

пояснення інформаційної панелі wix

Ми’Ви позначили інформаційну панель Wix відповідно до трьох розділів, які, на наш погляд, є найбільш актуальними. Розділ 1 – це аналітичний центр, де ви можете керувати потенційними функціями сайту, як-от інтернет-магазин (“Фінансові інструменти”), маркетинг та реклама (“Інструменти маркетингу”) і блог (ви це здогадалися, “Блог”).

Розділ 2 – це ваш шлюз назад до редактора сайту, де ви можете внести ще творчі зміни. Натиснувши на “Дії на сайті” меню, ти’Буде надано цей список варіантів:

дії на інформаційній панелі wix

З цього розділу ви також можете оновити свій план Wix та відредагувати своє доменне ім’я.

Розділ 3 – це прокручуваний список справ, який ви можете пропрацювати, щоб створити найефективніший можливий сайт. Що стосується доповнень та ідей, Wix продумав все для вас, тож ви можете витратити час на вибір та вибір варіантів, які ви’буду хотіти реалізовувати.

Як зробити веб-сайт Wix: Висновок

Ми вважаємо, що Wix ADI змінює світ веб-сайтів. Це’s перший інструмент штучного інтелекту, створений для розробки веб-сайту для вас, і це’s перетворила колись подумки витікаюче завдання на вітер: ви просто відповідаєте на кілька запитань, вибираєте улюблені кольори та пересуваєте кілька речей.

Однак, ця відсутність творчого контролю може засмучувати. Wix ADI не настільки гнучкий, як Wix Editor, який пропонує плавний дизайн перетягування та текстові поля, що легко редагуються. Отже, хоча ви можете насолоджуватися простотою з обома інструментами Wix, редактор Wix пропонує більше свободи. Крім того, він створює більше особистих сайтів, завдяки оновленим Планом Premium та широкому вибору програм.

Як користуватися Wix: FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map