Огляд SEO Wix: Як ранжирувати з Wix

Wix SEOОптимізація пошукових систем (SEO) має важливе значення для досягнення успіху в Інтернеті. Є майже 200 мільйонів активних веб-сайтів (і рахуючи), і лише стільки з них може виділитися. Найкрасивіший сайт у світі isn’т надзвичайно цінний, якщо його ніхто не може знайти. Wix ви охоплювали прекрасні сайти, але чи корисно це для SEO?


Коротка відповідь – це, “Так”.

В останні кілька років Wix багато працював, щоб наздогнати конкурентів WordPress та Weebly. Сьогодні він може похвалитися широким спектром функцій SEO, які практичні та прості у використанні.

Веб-сайти, що використовують Wix, не мають труднощів потрапити до вершини результатів пошукової системи.

Хоча є й інші будівельники з більш вдосконаленими функціями, Wix – це ідеально підходить для малого бізнесу, блогів та персональних веб-сайтів.

Ми’ми перевірили його можливості, щоб побачити, як вони співпадають з іншими розробниками веб-сайтів, і віднайшли найкращі поради щодо успіху з Wix SEO. Ми маємо всю інформацію, яку вам потрібно вирішити, чи Wix підходить саме вам і вашому сайту.

Перегляньте наш знімок Wix у цій підсумковій таблиці нижче, щоб отримати швидке уявлення про те, як ми це оцінюємо.

Ми’Я окреслив плюси і мінуси, з більш ретельним розбиттям нижче. Якщо у вас вже є Wix і шукаєте інформацію про те, як поліпшити свій рейтинг, ми’я також зібрав наші основні поради.

На перший погляд: плюси і мінуси Wix SEO

Один з Wix’Основними точками продажу як розробника веб-сайтів є простота його використання, і те саме стосується його функціональності SEO. У Wix вбудовані всі основні функції SEO, і більшість вдосконалених.

Плюси

 • Кодування не потрібно. Ви дон’не потрібно будь-яких навичок кодування для використання Wix SEO, що дивовижно. SEO може бути трохи непростим для новачків, але Wix робить його простим та інтуїтивним.
 • SEO вбудований. Там’s не потрібно возитися з плагінами та віджетами. Функціональність SEO вбудована в панель приладів Wix, а це означає, що ви можете зосередитися на вмісті.
 • Інтеграція Google. Підключення веб-сайтів Wix до Google Analytics та пошукової консолі Google (обидва вони дуже корисні для SEO) дуже, дуже просто.

Інтерфейс переадресації Wix SEO 301Wix зберігає потенційно складну роботу SEO, як 301 переспрямування просто

Мінуси

 • Розширений SEO складніше. Wix відмінно підходить для основних SEO, але це не так’т відмінно підходить для більш фантазійних речей. Націнки можуть бути досить хорошими, коли мова йде про результати пошуку, а Wix – ні’t вищий за межі основ.

Вікс’s SEO – це чудовий варіант для малого бізнесу та блогерів. Він охоплює всі основи з простотою використання, що дозволяє зосередитись на вмісті. SEO isn’t вже не для техніків. З Wix це може зробити кожен.

Контрольний список функцій Wix SEO

ОсобливістьЩо це??Мета заголовок

Мета опис

Спеціальні URL-адреси

Рубрики

Зображення тексту alt

Хороша швидкість & тривалість роботи

Мобільний дружній

301 переадресація

Шифрування SSL (HTTPS)

Карта сайту

Google Analytics

Пошукова консоль Google

Інтеграція соціальних медіа

Інструкції пошукової системи

Канонічні теги

Структуровані дані

Повідомляє пошукові системи та користувачів про те, про яку сторінку йдеться.Так… Кожна сторінка та публікація має свій розділ SEO. Там ви можете заповнити важливу інформацію та переглянути спосіб відображення сторінки в результатах пошуку.
Шанс розширити вміст у заголовку, підсумовуючи, що очікують користувачі та чому вони повинні натискати вашу сторінку.Так
Дозволяє робити URL-адреси, які відображають зміст, а не випадкову сукупність цифр і букв. example.com/article/wix-seo-guide набагато інформативніший, ніж веб-сайт.com/hds73tghaТак
Підзаголовки, які показують пошуковим системам (і читачам) як ви’ви структурували ваш вміст.Так
Google розумний, але це’s не (ще) досить розумний, щоб точно знати, що зображення відображає або чому це’s відповідні. Текст Alt описує зображення на вашому сайті.Так… Клацніть зображення, перейдіть до його налаштувань, і це’s один із розділів, який ви повинні заповнити.
Сайти швидко завантажуються та надійно ‘жити’ більше 99% часу.Так
Сайти зручні у користуванні на мобільних пристроях та легко скануються (розуміються) пошуковими системами.Так… Редактор перетягування дозволяє редагувати ваш сайт як на мобільному, так і на робочому столі. Його ‘Оптимізатор макета сторінки’ робить сторінки зручними для мобільних пристроїв одним клацанням миші.
Якщо ви зміните URL-адресу сторінок з X на Y, 301 переадресація означає, що люди будуть спрямовані на нову сторінку, навіть якщо вони використовують стару адресу.Так… Це вбудовано прямо в панель приладів. Ви ставите стару URL-адресу в одне поле, а нову – в інше. Простий.
SSL (Secure Sockets Layer) встановлює захищений, зашифрований зв’язок між веб-сервером та браузером. Пошукові системи починають карати сайти без SSL, тому це важливо. Плюс це’s просто хороша практика.Так… На всіх сайтах Wix є HTTPS і надаються сертифікати SSL.
Повний список сторінок вашого сайту, який повідомляє пошуковим системам, як це робити’s структурований. Спробуйте додати ‘/sitemap.xml’ до кінця сайту’s URL, щоб переконатися в цьому!Не зовсім… На вашому веб-сайті Wix буде карта сайта, але ви’Вам потрібно буде перейти до Пошукової консолі Google, щоб керувати нею.
Безкоштовний інструмент Google, який дозволяє переглядати дані про ваш сайт, від певного сторінкового трафіку до демографічних даних користувачів.Так… Ви просто натискаєте ‘+ Новий інструмент’ в Менеджері сайтів Wix та введіть свій код Google Analytics.
Безкоштовний інструмент Google, який показує, як працює ваш сайт у результатах пошуку.Так… Підключення до консолі пошуку Google – один із кроків у інструменті Wix SEO Wiz.
Вбудована функціональність для того, щоб користувачі могли ділитися вашим вмістом у соціальних мережах.Так
Іноді сайт потребує ‘говорити’ до пошукових систем, просять їх не індексувати певні сторінки.Так… Кожна сторінка має свої налаштування SEO. Якщо вам’не хочете, щоб сторінка відображалася в результатах пошуку, ви просто позначте її ‘Сховати’ варіант.
Якщо у вас є кілька версій однієї сторінки, канонічні теги дозволяють вам вибрати, на якій пошуковій системі слід орієнтуватися. Це не дає їм конкурувати один з одним.Так
Спосіб надання пошуковій системі більше інформації про ваші сторінки. Ви знаєте рейтинги зірок, які бачите в результатах пошуку? Це’s структуровані дані. І це’s лише один тип тисяч. Пошукові системи люблять структуровані дані, оскільки вони допомагають співставити користувачів із відповідною інформацією.Типу… Структуровані дані’t вбудований у Wix так гладко, як ви могли очікувати. Ви можете додати його самостійно, але це може бути хитро. За допомогою правильних плагінів його’s насправді простіше додати структуровані дані в щось на зразок WordPress.

7 порад для отримання максимальної користі від Wix

Кожен розробник веб-сайтів має сильні та слабкі сторони… і примхи. А Ferrari’s не дуже добре, якщо ви не’не знаю, як вийти з першої передачі. Зважаючи на це, ось наші поради щодо отримання максимальної користі від Wix SEO.

 1. Бери перевагу з Wix SEO Wiz. Він створить для вас індивідуальний план SEO на основі лише декількох питань. Це’s не самий ретельний план, але це’s відмінне вступ, якщо ви’знову нова у SEO. Це навіть дає вам досягнення, коли ви досягаєте своїх цілей. Ми’Ви не впевнені, що ми’Буду коли-небудь дзвонити SEO весело, але Wix дає йому чудовий хід.
 2. Отримати основи правильно. ви’Буду вражений тим, скільки сайтів роблять’t навіть робити основні SEO правильно. Подивіться результати на другій сторінці наступного разу, коли ви щось шукаєте, ви’побачимо, що ми маємо на увазі Wix дає вам усе необхідне для розмови з пошуковими системами. Дон’t вирізати кути. Іноді все, що потрібно для рейтингу, – це послідовність.
 3. Зосередьтеся на мобільному. Wix відмінно підходить для створення мобільних веб-сайтів, а Google нагороджує мобільні сайти. Урок? Витратьте додатковий час, щоб зробити ваш сайт максимально гарним на мобільних пристроях. Пошукові системи сподобаються і, що важливо, так і ваші користувачі.
 4. Використовуйте мета описи в повній мірі. Рекомендований ліміт символів до 160 (130 для мобільних пристроїв) – використовуйте його. Це’s Ваша одна можливість пояснити, чому шукачі повинні натискати на вас. Використай це. Тести пропонують більш тривалі описи покращити взаємодію користувачів.
 5. Надішліть мапу сайту Мапи сайту є важливими для SEO. Вони розказують пошуковим системам що’s на вашому сайті, як це’s структурована, і де її знайти. Карта сайту – одна з небагатьох речей, яку виграла Wix’не піклуюся про тебе, так’s Надзвичайно важливо налаштувати обліковий запис Пошукової консолі Google і переконатися в усьому’s в порядку.
 6. Підключіться до Google Analytics. Жоден розробник веб-сайтів не може надати інформацію про трафік, яку може зробити Google. Google Analytics – це золотий стандарт веб-аналітики’s безкоштовно! Підключіть свій обліковий запис Wix до Google Analytics і ви’Відкрию цілий новий світ корисних даних про те, як можна покращити свій веб-сайт.
 7. Продовжуйте дізнаватися про SEO. Wix чудово підходить для ‘стрибок-старт’ продуктивність вашої пошукової системи, але для успіху в довгостроковій перспективі варто детальніше дізнатися про SEO. Там багато чудових ресурсів, але ми рекомендуємо Початківцю’s Посібник з SEO від Moz для початку роботи.

Основна сила Wix – це дозволяє вам створити свій сайт навколо свого вмісту. Незалежно від того, хто ви створили веб-сайт’Повторне використання, найкращий спосіб успіху в результатах пошуку – бути цікавим та / або корисним. Google isn’t зацікавлені в сайтах, які намагаються грати в систему. Зосередьтеся на своєму сайті, проведіть розумне SEO, і результати прийдуть.

Wix SEO: ми запитуємо експерта

Марк Престон, експерт з SEO, перемістив свій дуже успішний сайт з WordPress в Wix. На його подив, його сайт побачив величезний підйом в результаті.

Ми наздогнали своє ‘прямого розмови SEO’ гуру для обговорення Wix’s функціональність SEO, дізнайтеся, як він перейшов від скептичного Wix до вентилятора Wix:

Wix SEO за Марком Престоном (SEO тренер, спікер та консультант)

Q: Які нещодавно випущені (останні 6 місяців) функції Wix SEO ви вважаєте найціннішими?

A: Wix випустила ‘Розширена функція SEO’ що дозволяє змінювати канонічний тег та додавати структуровані дані на окремі сторінки. Отримати рейтинг у обраному фрагменті (позиція 0), можливість додавати схему на сторінку – це величезний бонус.

Q: Яких можливостей SEO у Wix ще немає? Як це відмовило вас від оптимізації роботи вашого веб-сайту?

A: Я б сказав, розміщуючи зображення, прикріплені до домену. Однак я знаю, що Wix має це у дорожній карті розвитку.

Q: На основі вашого досвіду, які найпоширеніші помилки уявлення про Wix’s Можливості SEO?

A: Сприйняття WIX базується на застарілих знаннях та інформації. SEO шукали Wix кілька років тому, і це сміття, тому вони все ще вважають, що це сміття. За останні 18 місяців Wix зробила значні вдосконалення, про які люди поза спільнотою Wix не знають.

Найбільша помилкова думка повинна бути – “WIX не корисний для SEO”. Це неправда, як я довів у своєму Тематичне дослідження Wix SEO, що спричинило неабиякі розлади у спільноті SEO.

Історії успіху Wix

Доказ – у пудингу. Це’s все добре і добре говоримо про теорію SEO, але важливо – це результати. Ось кілька прикладів веб-сайтів Wix, які перевершують своїх конкурентів у результатах пошуку.

The Вирізи & Синяк перукарня у Лондоні. Тип ‘перукарі стелили Ньютонгтон’ і там вони прямо вгорі. Вони навіть представлені на Картах Google! Вирізи & Синяки – відмінний приклад рейтингу правильно ключові слова, а не найпопулярніші.

ранговий рейтинг в Google з wix seoПерше місце в Google є неоціненним

Асоціація авіації морської піхоти. Цей веб-сайт було складено за два дні! Зараз він займає понад 190 ключових слів, завдяки чому ті, хто шукає сайт, зможуть легко знайти його. Залежно від того, для чого ваш веб-сайт, іноді це’s лише випадок крапки я’с і перетинання т’с.

Довгий Джон Сілвер’с працює на Wix, з’являється щоразу, коли люди в США шукають місцевий виїзд риби. Чудово виглядає теж, що не так’t боляче.

Це все дуже різні сайти, і там’s тисячі більше, звідки вони прийшли. Wix надає всі інструменти, необхідні для успішного SEO. Зосередьтеся на своєму вмісті / сервісі, виконайте найкращі практики SEO, і рейтинги прийдуть.

Wix SEO Battle

Минулого року Wix вирішив раз і назавжди врегулювати дебати щодо SEO щодо Wix, вибравши два агентства, щоб спробувати зайняти найвищий рівень за пошуковим терміном ‘Wix SEO’ протягом шестимісячного періоду. Одне агентство – своє ‘Любителі Wix’ – конкурував із веб-сайтом, побудованим Wix, а інший – the ‘Wix Haters’ – міг вільно користуватися будь-якою платформою.

Wix SEO Battle

The ‘Любителі Wix’, Marie Haynes Consulting вийшла на перше місце. Незважаючи на те, що існують серйозні суперечки щодо обґрунтованості експерименту, навіть ‘Wix Haters’ визнав:

[Wix] надзвичайно вдосконалив свої інструменти та вирішив деякі основні проблеми SEO, які раніше мучили їх користувачів.

Остаточний вердикт: це Wix для вас?

Wix – це чудово, якщо ти’Вам не зовсім зручно з SEO. Вбудована підтримка та поради роблять його фантастичним способом вивчення основ, і передові методики все ще можна використовувати, як тільки ви відчуваєте себе комфортніше в процесі.

Якщо ви вважаєте себе трохи оптимізатором, Wix’З постійним триманням рук через деякий час може нажити на нерви. Для кращого контролю через дещо незграбний інтерфейс, такі постачальники, як Squarespace або WordPress, можуть вам краще підійти..

Будьте впевнені, що ви можете скласти рейтинг із Wix та добре класифікуватись.

Справжнє питання – чи почуваєтесь ви комфортно з його інструментами SEO, і єдиний спосіб точно знати – це спробувати його самостійно.

Вікс’Безкоштовна пробна версія включає в себе більшість його функцій SEO, так що ви можете відчути її функції, не передаючи ні цента. Дайте йому крутитися.

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me