Огляд шаблонів Wix – Як зробити ваш веб-сайт добре виглядати!


Огляд шаблонів Wix

Огляд шаблонів Wix


Рейтинг

4,5 з 5 зірок

Див. Шаблони Wix

Шаблони Wix прекрасно виготовлені та готові до мобільних пристроїв. Ми’знову вражений тим, як ці конструкції можуть допомогти користувачам’ веб-сайти виглядають більш професійно.

Wix завжди представляє нові дизайни, які оновлюються до останніх тенденцій – але вони роблять їх простими у використанні. Вони’підходить для користувачів усіх рівнів кваліфікації.

Рецензія Джеремі

Востаннє оновлено 16 квітня 2019 року

Шаблони Wix прекрасні. Ми робимо’я не знаю, що це, але щоразу, коли ми дивимось на них, включають слова, які потрапляють нам на думку “професійний”, “стильний”, або “відшліфований”.

Існує багато розробників веб-сайтів, кожен зі своїх сильних і слабких сторін.

Хоча більшість із них роблять досить непогану роботу, дозволяючи нетехнологіям створювати веб-сайти (без необхідності вивчати коди), багато з них справді відчувають себе незавершеними тим, що шаблони, які вони пропонують вам, просто не є’t досить професійний.

Звичайно, ви можете заповнити веб-сайт вмістом – майже будь-хто може додавати зображення та текст.

Але магія справді в дизайні, і саме тут шаблони Wix дійсно сяють.

Їх шаблони дизайну оновлені до останніх тенденцій дизайну та допомагають надати відвідувачам вашого веб-сайту’ таке враження, що ти’У Вас був веб-сайт, розроблений професійно.

Крім того, Wix завжди додає нові дизайни до своєї колекції шаблонів, що нам дуже подобається. Це те, що Wix’s конкуренти не роблять.

Впевнені, що деякі їх шаблони пристойні на вигляд, але вони зазвичай впроваджують нові шаблони лише один чи два рази на рік (Wix створює нові шаблони кілька разів на рік).

Це свідчить про те, що Wix є прогресивним та інноваційним розробником веб-сайтів, і це’тому ми вважаємо їх досить високо.

Понад 510 шаблонів Wix безкоштовно

Це дійсно так’t незалежно від типу веб-сайту, який ви будуєте, для вас є шаблони Wix.

Маючи понад 510 преміальних шаблонів, Wix’Шаблони s унікально розроблені для підприємств, інтернет-магазинів, музики, ресторанів, гостинності, фотографії, портфоліо, роздрібної торгівлі, моди, творчих тощо.

Wix іде ще далі і класифікує свої шаблони на понад 70 підгалузей. Вони розуміють, що не всі бізнес-шаблони застосовні до всіх підприємств.

Адже дизайн веб-сайту для юриста повинен відрізнятися від дизайну для сантехніка. Веб-сайт музичної рок-групи повинен відрізнятися від дизайну веб-сайтів для класичних музикантів. Весільний фотограф’Веб-сайт має відрізнятися від подорожуючого фотографа’s веб-сайт.

Вони категоризують свої шаблони, щоб це полегшило вам знайти шаблон, який’s відповідає типу веб-сайту, який ви будуєте.

категорії шаблонів wix

Ви можете зареєструватися на безкоштовний акаунт у Wix, щоб спробувати їх шаблони та розробник веб-сайтів (натисніть тут, щоб отримати повний огляд Wix).

Просто виберіть будь-який із шаблонів, і ви можете почати перетягувати та випускати на веб-сайт картинки, слайд-шоу та інший вміст. Wix робить вас досить легким для початку роботи, а їх функція Help – справді одна з найкращих серед інших розробників веб-сайтів..

Найпопулярніші шаблони Wix

Якщо ви’переконайтесь, з яких шаблонів Wix почати, ви можете переглянути їх “Найбільш популярний” шаблони. Це чудовий вихідний пункт, як і ви’Ми побачимо, які шаблони популярні одразу.

Ось лише кілька найкращих шаблонів:

Фотостудія
вікс-шаблони

Їжа & Напої
вікс-шаблони

Фотографія продовольства
вікс-шаблони

Роздрібна торгівля
вікс-шаблони

Фітнес
вікс-шаблони

Радники / консультанти
вікс-шаблони

Послуги
вікс-шаблони

Салон
вікс-шаблони

Якби ти не став’не бачите шаблонів вище, що вас цікавить, є набагато більш популярні професійні шаблони від Wix для понад 70 різних галузей – натисніть тут, щоб переглянути їх.

Реальний приклад веб-сайтів із шаблонами Wix

Якщо вам потрібні певні натхнення щодо того, як інші користувачі використовують шаблони Wix, натисніть тут.

ви’Ви побачите широкий спектр живих веб-сайтів та найкраща частина полягає в тому, що після натискання на деякі з цих веб-сайтів він підкаже, які шаблони веб-сайти використовують.

вікс-шаблони

Ми вважаємо цю функцію дуже корисною, особливо ми можемо побачити, що роблять інші користувачі Wix зі своїм веб-дизайном.

Дозволяє’s обличчя, це’s складно створити веб-сайт з нуля. Тож можна отримати натхнення, дивлячись на інших людей’веб-сайти, і знаючи, якими шаблонами Wix вони користуються, буде дуже корисно для початку роботи.

Огляд шаблонів Wix Відео

Шаблони HTML5

Шаблони Wix – це шаблони на основі HTML5, тому вони використовують найновіші коди, щоб гарантувати, що конструкції більш зручні для SEO та що вони також сумісні з мобільними пристроями (наприклад, iPhone, iPad та iPod).

Це допомагає забезпечити найкращі враження для відвідувачів, коли вони приземляються на вашому веб-сайті. Останнє, що вам потрібно, це те, щоб ваші відвідувачі бачили ваш веб-сайт інакше, ніж те, як ви його переглядаєте. Ось чому Wix є гарним вибором для розробників веб-сайтів, оскільки їх шаблони не тільки стильні та професійні, але й створені за допомогою новітніх технологій.

Висновок огляду

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me