Огляд Wix 2020: 7 важливих речей, які потрібно знати


Найкраще для

Кращий загальний будівельник


Загальний рейтинг

5 з 5 зірок

Вікс’Редактор перетягування дозволяє легко створити професійний веб-сайт – не знаючи рядок коду! Маючи сотні шаблонів та чудових інструментів, Wix дозволяє створювати та продавати на своєму сайті. Зручна для початківців та масштабована, Wix підходить для будь-якого, від персональних онлайн-портфелів до веб-сайтів малого бізнесу.

Які плюси і мінуси Wix?

Плюси

 • Дуже інтуїтивний та простий у користуванні редактор
 • Велике співвідношення ціни та якості та довідкові функції
 • Найвища публічна рекомендація будь-якого розробника веб-сайтів

Мінуси

 • Можна’t перемикайте шаблони після того, як ваш веб-сайт вийде на екран
 • Можливо, доведеться витратити більше на додатки сторонніх розробників для масштабування вашого веб-сайту
 • Самий вибір та кількість налаштованих варіантів може бути величезним

Огляд WixПочніть свою дорогу до нового сайту, зробивши перший крок і спробуйте Wix безкоштовно

Огляд Wix

Вікс використовується понад 100 мільйонів людей у ​​190 різних країнах. Це’s доступний, простий та безпроблемний спосіб створення власного веб-сайту за лічені хвилини.

Створення власного веб-сайту раніше було лише те, що могли робити кодери. Або люди, які були достатньо багатими, щоб платити прискіпливі кодери, щоб зробити це за них!

Але завдяки Wix тепер кожен може створити власний веб-сайт. Незалежно від рівня вашої майстерності, Wix’Потужний редактор шаблонів дає вам повний творчий контроль – без необхідності знати слово коду.

Якщо ви подивитеся на деякі приклади веб-сайтів, створені Wix, вони’знову красивий і професійний.

Wix isn’t, звичайно, єдиний розробник веб-сайтів із перетягуванням. Але це’s найкращий у світі сьогодні.

Чому ми так думаємо? По-перше, він охоплює сотні галузей – набагато більше, ніж будь-який інший розробник веб-сайтів. Просто перевірте, що це’s за…

 • Малий бізнес
 • Кафе та ресторани
 • Готелі та гостинність
 • Музиканти
 • Фотографи
 • Графічні дизайнери

Незалежно від того, яка ваша ніша, ви’знайду Шаблони, інструменти та додатки Wix, які відповідають. Собаки? Успіх тренерів? Інтернет-зірки ?? Це’s простіше сказати, які галузі має Wix’t кришка!

З моменту запуску в 2006 році Wix швидко зарекомендував себе як ринок’s провідний розробник веб-сайтів. Перш ніж ми заглянемо в цей огляд Wix, дозвольте’Зробімо крок назад і поясніть, що насправді розробник веб-сайтів:

Конструктор веб-сайтів – це онлайн-платформа, яка допоможе вам створити власний веб-сайт без кодування.

Існує два основних типи розробників веб-сайтів – класичні платформи на основі шаблонів та більш сучасні платформи AI (Artificial Intelligence)..

Класичний розробник веб-сайтів дозволяє вибирати з широкого спектру заздалегідь розроблених шаблонів. Потім ви можете легко налаштувати шаблон і заповнити його всім власним вмістом, додавши корисні функції в процесі роботи.

AI-розробники веб-сайтів працюють, задаючи вам низку питань, як-от тип вашого веб-сайту’Вам подобається та ваші дизайнерські переваги. Після цього він створює веб-сайт для вас. Ви все ще можете змінити дизайн, але такий підхід дійсно для людей, яким потрібен простий веб-сайт швидко.

Wix – це класичний розробник веб-сайтів для шаблонів і AI-платформа, зведена в одну. Ви можете вибрати понад 500 шаблонів для галузі і скористатися його неймовірним редактором перетягування. Або якщо ви’d віддавайте перевагу, використовуйте Wix ADI і дозвольте Wix розробити веб-сайт для вас!

Wix має велику репутацію, але ось у веб-сайту Expert Builder Expert це’s наша робота, щоб подряпати під поверхнею і сказати вам точно як це добре На відміну від багатьох відгуків Wix, ми проводимо власне ретельне дослідження та тестування, щоб принести вам експертний аналіз.

Протягом усього огляду Wix, ви’Я дізнаюся про його сильні та слабкі сторони, наскільки підходить Wix для різних типів веб-сайтів та як це сталося, коли ми розглядаємо його через його кроки.

Відео огляду Wix

Будь ти’повторно комп’ютерний свист або просто зрозуміти основи, Вікс швидкий і простий у використанні для всіх.

Щоб довести це, ми поставили Wix на тест:

Грати

Відгуки користувачів Wix

Ми звернулися до різних користувачів Wix, щоб ознайомитись з їх досвідом використання конструктора веб-сайтів для створення та розвитку свого інтернет-бізнесу.

ПЕРЕГЛЯД КОРИСТУВАЧА: ЗАКЛЮЧИТИ ДЕВІТНІ ЗАХОДИ

wix огляд користувача Сара

“Я настійно рекомендую Wix кожному власнику малого бізнесу, якого я зустрічаю, для його простоти у користуванні, централізованих функцій бізнесу та для зручності керування ним усім із мого телефону.”

Надихнувшись своєю пристрастю до в’язання, Сара розпочала свій малий бізнес, Cloud Nine Knits, щоб навчити людей по всій Великобританії, як плести гачком і в’язати руками, використовуючи гігантські пряжі. Сара створила свій веб-сайт, тому що їй було потрібне місце в Інтернеті, де вона змогла керувати бронюваннями для своїх семінарів, а також продавати невеликий вибір в’язаних виробів ручної роботи.

ОГЛЯД КОРИСТУВАЧА: NAZ & ELLA

огляд користувача ella wix

“Ми знайшли Wix дуже легко створити наш веб-сайт. Це’s дійсно простий і робить для вас багато ажурних робіт, таких як надання заздалегідь виготовлених шаблонів і кольорових схем.”

Елла грає на гітарі та співає бек-вокал у своєму інді-фольк-гурті Naz & Елла. Дует виконує концерти в Лондоні і навколо нього, включаючи функції в пабах і барах, а також на корпоративних заходах. Елла захотіла місця в Інтернеті, де вона могла просувати свої шанувальники музики, відео та концертів.

ПЕРЕГЛЯД КОРИСТУВАЧА: ВЕГАНСЬКИЙ ПЕЧЕ

огляд користувачів електронної комерції Wix Клаудія

“Мені подобається, як просто переміщуватися та створювати прекрасні сайти. Я хотів мінімально сучасного та професійного вигляду, і це було так просто створити на Wix.”

Клавдія веде веганські випічки зі своєї кухні вдома. Вона розпочала свій бізнес, перетворившись на веганські та намагаючись здобути будь-які смачні веганські ласощі. Вважаючи, що нікому не доведеться пропускати трохи поблажливості, Клавдія вирішила створити інтернет-магазин Wix для продажу та доставки своїх брауні, печива та тортів клієнтам по всій Великобританії..

Наскільки легко використовувати Wix?

Ми попросили багато повсякденних людей спробувати Wix і сказати нам, що вони думають.

Відгуки, які ми отримали, говорять самі за себе – люди любили Wix! Ось лише пара їх думок:

“Я був щиро здивований, що зробити веб-сайт можна зробити це швидко. Я не став’Я не думаю, що все це вийде, але за годину я’я все зробив.”

“Раз я’Був би впоратися з цим, це стало дійсно легко. Я бачу, що я безперечно використовую Wix, щоб створити власний особистий веб-сайт.”

У Wix у вас є два варіанти – Wix Editor або Wix ADI. Редактор Wix використовує функцію перетягування, тобто все, що можна змінити на вашому веб-сайті, просто клацнувши та утримуючи елемент, перемістивши його там, де ви хочете.

Редактор Wix ADIWix спрощує налаштування свого веб-сайту дуже просто. Ви можете вибрати між редактором Wix, де ви редагуєте шаблон, або Wix ADI, який створює персоналізований веб-сайт для вас за лічені хвилини.

Wix ADI створить ваш веб-сайт для вас. Ви відповідаєте на кілька запитань щодо типу веб-сайту, який ви використовуєте’Вам подобається, і перш ніж ви це дізнаєтесь, перед вашими очима буде створений ваш особистий унікальний сайт. ви може вносити зміни до остаточного дизайну, але цей процес не є ідеальним, якщо ви хочете повного контролю.

Подумайте про це як про гру в телефоні порівняно з ігровою консоллю. Ви все ще можете грати в додаток, і це’s простіше, але ти’Ви не отримаєте такого ж рівня контролю чи досвіду, який би ви отримали від ігрової консолі.

Для тих, хто трохи більш кмітливий у технологіях, ви також можете скористатись Wix Code. Це дозволяє отримувати доступ та редагувати необроблений HTML за вашим шаблоном для ще більшого налаштування. Використання Wix-коду аж ніяк не важливо, але це варіант’s там, якщо ви хочете копати трохи глибше.

Задоволеності клієнтів

Після того, як всі закінчили тестування Wix, ми запитали їх, чи є вони’буду рекомендувати .. Ну, результати – і вони’знову світиться.

Масивні 88% людей, які його використовували, настійно рекомендували б Wix другові.

Щоб помістити цю оцінку в якийсь контекст для вас, ця рекомендація:

 • На 24% вище, ніж у Weebly’с
 • На 20% вище, ніж у Squarespace’с
 • На 12% вище, ніж GoDaddy’с.

Люди любили свободу, яку надав їм Wix під час редагування, і те, як легко перетягувати речі на свій веб-сайт. Вони також були вражені тим, наскільки швидко вони могли щось створити’буду радий публікувати в Інтернеті.

Єдиною критикою, яку люди викликали, то, що для початку Wix може відчувати себе непосильним. Там’s стільки вибору – у шаблонах, особливостях та налаштуваннях – що для влаштування платформи потрібно кілька хвилин.

Однак чиста зручність у використанні та творчий контроль Wix не має собі рівних.

Подальше читання

Wix Editor vs Wix ADIДетальна розбивка ключових відмінностей між Wix’s Параметри побудови веб-сайту.

Хто найкращий для Wix?

Ми’я визначив, що Wix найкращий загалом розробник веб-сайтів, але це правильно для вас?

Тип огляду WixЗа допомогою Wix ви можете створити веб-сайт для будь-яких уявлених потреб.

Залежно від ваших потреб, Wix може бути лише відповіддю вам’шукаєш. Однак там може бути інша платформа, яка краще підходить для роботи. Нижче ми’Переглянемо, чому люди створюють веб-сайти, обговоримо, на що здатний Wix, та запропонуємо інші варіанти для Wix, якщо ми вважаємо, що там краще.

Бізнес

Бізнес-сайти – це Wix’s хліб і масло. Є кілька шаблонів на вибір, розроблених спеціально для різних галузей. Від зручних послуг до реклами та маркетингу, нерухомості до фінансів та права, все охоплене.

У Wix також є ціла низка дивовижних бізнес-функцій – наприклад, форми підписки, бронювання зустрічей та маркетинг електронною поштою – та ринок додатків, що розривається дивовижними додатками.

Подальше читання

Як створити бізнес-сайтХочете отримати свій бізнес в Інтернеті? Виконайте наші 5 простих кроків.

5 кращих будівельників веб-сайтів для малого бізнесуПерегляньте наш путівник, щоб побачити найкращі платформи на ринку.

Електронна комерція

Якщо ви’Ви шукаєте, щоб почати продавати в Інтернеті, Ви охопили електронну комерцію Wix. Створіть власний приголомшливий інтернет-магазин з легкістю та швидкістю за допомогою Wix Editor або Wix ADI.

Wix дозволяє вам продавати необмежену кількість продуктів – фізичну, цифрову чи послугу. Ви також можете створювати знижки та промо-коди, контролювати свої варіанти доставки та навіть керувати своїм магазином у дорозі через його мобільний додаток.

Якщо ви хочете перевести свій інтернет-магазин на новий рівень, ми’d рекомендую використовувати додаток Wix під назвою Ecwid. Це дає вам доступ до замовлень гостей, відстеження товарних запасів, соціальної комерції та іншого.

Wix також вклала багато енергії для того, щоб зробити аналітику електронної комерції набагато потужнішою. Завдяки аналітиці магазинів на інформаційній панелі тепер ви можете отримати доступ до внутрішніх даних, щоб перемогти дані спеціалізованих платформ електронної комерції.

Це сказав, якщо ти’для отримання шестицифрових щомісячних прибутків та потрібна потужна платформа, здатна керувати масовими замовленнями та масштабувати з вами, подивіться або на Shopify, або на BigCommerce. Це розробники веб-сайтів електронної комерції, призначені виключно для створення інтернет-магазинів.

Подальше читання

Огляд електронної комерції WixДля більш детального ознайомлення з Wix’Можливості електронної комерції див. у нашому спеціальному огляді.

Shopify проти BigCommerceПодивіться, як ці два гіганти електронної комерції складаються один проти одного.

Особисті

Особисті веб-сайти – ще одна сила Wix’с. Незалежно від того, чи потрібен вам сайт для події (наприклад, весілля), портфоліо для демонстрації вашої роботи або навіть просто онлайн-резюме, Wix охопив вас.

Існують шаблони майже для всього, що можна уявити, і з Wix’Інтуїтивно зрозумілий редактор, ви дійсно зможете зрозуміти свою особистість.

Однак, якщо ти’знову в творчому полі – наприклад, фотографії, мистецтві чи графіці – можливо, вам буде краще використовувати Squarespace. Її шаблони красиві і краще обслуговують ці райони.

Подальше читання

9 кращих будівельників веб-сайтів для портфоліо – Дивіться наш остаточний список найкращих портфоліо платформ.

Огляд квадратного простору – 10 питань, які потрібно задати собі перед тим, як використовувати Squarespace.

Ведення блогів

Wix надає більш ніж достатньо функцій для створення фантастичного блогу. Однак, якщо вам потрібен веб-сайт виключно для ведення блогів, є кращі варіанти.

Wix дозволяє створювати публікації в блогах, розділяти їх на категорії, соціальні закладки і навіть додавати розділ коментарів та рядок пошуку для своїх користувачів. Ідеально, якщо вам потрібен розділ блогів для вашого сайту.

Для більш округлих вражень ви можете’не дивитись повз Веблі. Weebly’s функції блогів відмінні, і вони’використовуються деякими дуже добре зарекомендованими блогерами. Детальніше про Weebly читайте наш огляд експертів тут.

Масштабованість

Розмовляючи з нашими користувачами, деякі висловлювали занепокоєння щодо того, чи можете ви перерости веб-сайт Wix. Чесно кажучи, якщо тільки ваш веб-сайт’Ви отримаєте глобальне, домашнє ім’я, у Wix це вже більше, ніж достатньо, щоб розширити масштаби з вами.

Вікс’s ринок додатків чудовий, і він завжди випускає нові, захоплюючі додатки, які покращать його веб-сайти – як щодо функцій, які він може виконувати, так і якості існуючих.

Як уже згадувалося, якщо вам потрібен великий, потужний веб-сайт електронної комерції, Wix може виявитися не найкращим чином. Інакше, Wix’s розробники постійно вдосконалюють платформу, і вона йде в ногу практично з усіма потребами.

Наскільки добре Викс’s Шаблони?

Вікс’s шаблони всі схожі на веб-сайти дизайнерів. Існує сотні на вибір, і дизайн супроводжується останніми тенденціями.

Будь-яка з них може надати вашому сайту стильний, професійний вигляд, який йому потрібен – навіть якщо у вас взагалі немає навичок дизайну чи кодування.

Усі шаблони Wix класифікуються на типи веб-сайтів – такі як бізнес, блоги, фотографії тощо – і реагують на мобільні мобільні пристрої. Це означає ваш веб-сайт автоматично налаштується на розмір екрану для мобільних пристроїв та планшетів.

У Wix є понад 510 настроюваних шаблонів, що охоплюють будь-яку галузь, про яку ви можете придумати.

Недоліком використання Wix є те, що ви можете’не перемикайте шаблони після публікації вашого веб-сайту в Інтернеті. Переконайтеся, що ви робите’не поспішайте вибирати улюблений шаблон – якщо згодом ви переключите шаблони, ви’Ви втратите вміст та налаштування.

Якщо це’s для вас, ви можете віддати перевагу Squarespace. Квадратний простір’s шаблони менш гнучкі, ніж Wix’s, але ви можете перемикатися між ними, коли захочете.

Ми сіли з провідним фахівцем у галузі веб-дизайну, щоб отримати думку про Wix’s шаблони порівняно з іншими топ-платформами там. Ось’s, що вони мали сказати:

“Мені подобається Wix за те, що він має ці цілісні функції, які бігають по сторінці. Це’s – єдиний розробник веб-сайтів, який має почуття особистості, хоча Weebly і Squarespace, ймовірно, дотримуються більш послідовних моделей дизайну”

Настроювання дизайну

Вікс’s шаблони – це готові веб-сайти самі по собі. Ви можете зберігати підроблений вміст і опублікувати одразу, якщо хочете, але зробити сайт власним, ви’Вам потрібно буде зробити кілька редагувань.

Wix робить основні налаштування дуже просто. Наприклад, щоб редагувати текст, просто клацніть текст-манекен і введіть його. Зміна її розміру також є простим питанням перетягування повзунка:

Wix дозволяє легко працювати з основними настройками, такими як редагування тексту та зміна розміру шрифту.

Це’s також просто завантажувати вміст зі свого ноутбука чи інших облікових записів в Інтернеті, таких як Facebook чи Instagram.

Коли ви починаєте проявляти більше творчості, Wix дійсно стає своїм. ви’Незабаром ви знайдете, що можете справді перетворити цей шаблон на щось особливе.

Кнопка анімації – прекрасний приклад. Ви можете повернути практично будь-яку функцію – заголовок, фотографію, меню чи будь-що інше – зробивши її масштабуванням, згасанням або навіть поверненням на сторінку.

Анімація редактора WixПринесіть свій сайт’s особливості до життя, анімуючи їх за допомогою Wix’s простий вбудований інструмент

У Wix також є сотні додаткових функцій сайту, які ви можете додати, перетягнувши їх на шаблон.

Ви можете додавати блоги, меню ресторанів, контактні форми, музичні плеєри, карти, інтерактивні слайд-шоу, відео-фони… набагато більше, ніж ми маємо тут перелічити!

Раз ти’Крім додаткових функцій, більшість можна налаштувати, змінивши їх розмір та поведінку, або додавши ефекти, такі як анімація.

Редактор Wix додати елементДодайте контактні форми, карти, меню ресторану та інше – просто перетягнувши на шаблон.

Wix пропонує величезну бібліотеку професійних фотографій, графіки та відео, які можна безкоштовно використовувати на вашому сайті. Вікс’s безкоштовний медіа-контент може заощадити багато часу та прийняття рішень.

Подальше читання

Огляд шаблонів Wix – Клацніть тут, щоб побачити наш детальний огляд Wix’s шаблони.

Дивовижні макети домашньої сторінки, які ви можете скопіювати – Вам потрібні якісь дизайнерські inspo? Ось кілька порад.

Вікс’s Інструменти та функції

У той час як його шаблони та функції крадуть шоу, воно’s Wix’s інструменти, які зберігають речі за кадром.

Ми’Буду тут цілий день, якби ми хотіли перерахувати кожен єдиний від Wix’s інструменти. Отже, ми’я вибрав кілька найважливіших з них, які слід розглянути.

Ринок додатків

Вікс’s вбудовані інструменти чудові, але вони можуть’t цілком все робити. На щастя, якщо є’s щось вони можуть’т, там’s, ймовірно, додаток Wix, яке може.

Ринок додатків Wix містить сотні функцій сторонніх веб-сайтів, завдяки яким ваш веб-сайт робить більше, краще.

В основному, це означає, що є певні інструменти, які Wix не надає вам як частину основних сервісів, тому, щоб заповнити цю порожнечу, Wix надає вам установку інструментів, що виробляються зовнішніми постачальниками послуг, в один клік..

Додатки Wix схожі на ‘плагіни’ ви можете додати до WordPress або ‘розширення’ ви можете додати до Chrome; різні назви, в основному те саме.

Обслуговування власників веб-сайтів Wix – наш пріоритет номер один. Наша мета – запропонувати широкий вибір додатків, які надають популярні та нішеві функції, про які користувачі Wix просили або вирішують поточні та майбутні тенденції ринку. – Avishai Abrahami, генеральний директор Wix & Засновник

Додатки Wix дуже популярні. Зараз користувачі Wix встановлюють додатки зі швидкістю 44 000 додатків на день – це’s 16 мільйонів установок додатків на рік!

Додатки вилітають із ринку App Wix зі швидкістю 44 000 щодня

Ринок додатків Wix включає корисні інтеграції, такі як кошики для покупок, віджети в чаті та маркетингові інструменти. Багато цих додатків є абсолютно безкоштовними, хоча деякі пропонують вам преміум-версії за невелику щомісячну плату, щоб ви могли отримати доступ до ще більше функцій.

Ось кілька додатків, які ми дійсно оцінюємо:

123FormBuilder

123FormBuilder – це хмарне програмне забезпечення, призначене для роботи для будь-якого бізнесу та приватних осіб, яким потрібно збирати дані в Інтернеті та офлайн. Їх гнучка платформа пропонує різноманітні можливості для створення будь-якого типу форми, опитування, анкети, вікторини, опитування та навіть графіків роботи.

Перегорнути книги

Якщо ви виготовляєте друковані матеріали (такі як брошури чи журнали) і хочете їх також показати в Інтернеті, це додаток для цієї роботи. Flip Books створює цифрові версії всіх ваших найкращих друкованих матеріалів. Користувачі можуть повертати віртуальні сторінки прямо на ваш сайт, не потребуючи завантаження нудного PDF. Доступні безкоштовні та преміум-версії.

Якщо ви’переконайтесь, що робить додаток, усі програми Wix App Market мають описи, відгуки користувачів та демонстрації відео. Це означає, що ти’Я отримаю досить гарну ідею, якщо додаток’правильно для вас, перш ніж вирішити його використовувати.

Подальше читання

Огляд ринку додатків Wix – Один з наших багатьох відгуків Wix, присвячений його ринку додатків.

Довідка & Підтримка

Кнопки знака питання розкидані по Wix’s редактор невеликих розмірів, але може бути корисним!

Кожна кнопка відкриває вікно, упаковане з розумними підказками щодо інструменту’s додається до, намальовано з Wix’s величезний довідковий центр. Деякі коробки містять навіть відеоурок.

довідковий центр редактора оглядів редакцій wixВікс’Кнопки запитального знака проводять вас за допомогою редактора – і заощаджують багато часу на пошук.

Якщо ви’шукаючи більш особистого зв’язку, ви можете зв’язатися з Wix безпосередньо електронною поштою або телефоном з понеділка по четвер, 5 ранку до 17 вечора EST.

Wix так’в даний час пропонують підтримку чату в прямому ефірі, але ви можете отримати відповіді на свої запитання, зв’язавшись з Wix безпосередньо в соціальних мережах або від іншого користувача в Wix’s офіційний форум.

Інтеграція доменів та соціальних медіа

Якщо ви зареєструєтесь у будь-якому з Wix’Преміум-плани, ти’Я отримаю користувальницьке доменне ім’я безкоштовно протягом першого року. Ціна поновлення становить 16,89 доларів США щорічно, і ви також можете перенести існуючий домен і підключити його до свого сайту Wix, як тільки оновите до платного плану.

Підключення вашого веб-сайту до облікових записів соціальних медіа – чудовий спосіб посилення взаємодії для обох. Wix дозволяє додавати соціальні кнопки, лайки, спільний доступ, канали та кількість підписників на ваш веб-сайт, щоб люди могли легко знаходити та слідкувати за вами.

Одне, що у Wix немає’т тріщин поки багатоканальний продаж. В даний час ви можете’t продавати продукти безпосередньо в соціальних мережах або на ринках, як ви можете, з Shopify та BigCommerce.

SEO

Що стосується SEO (оптимізація пошукових систем), Wix – один з найкращих розробників веб-сайтів, який допомагає вам досягти високого рейтингу в Google із вбудованими інструментами SEO. Ви можете редагувати мета-заголовки та описи, налаштовувати URL-адреси і навіть налаштувати код заголовка.

Там’s також цілий ряд програм SEO, доступних від Wix’s ринок додатків, якщо вам потрібна допомога або підтримка ключових слів. З нашого власного SEO тестування, тільки Weebly наблизився до Wix на те, наскільки хорошими були його пропозиції SEO.

Хочете дізнатися більше про SEO? Прочитайте наші дивовижні посібники щодо професійних порад:

 • Архітектура веб-сайтів
 • Зворотне посилання
 • Текст якоря

Безпека, резервне копіювання та відновлення

Усі веб-сайти Wix мають вбудовані сертифікати безпеки SSL. SSL розшифровується як ‘Безпечний шар розеток’, і все це насправді означає, що ваші відвідувачі будуть знати сайт, на якому вони є’знову в безпеці завдяки маленькому значку замка, який з’явиться поруч із вашою URL-адресою.

Щоб у вас не виривалося волосся, якщо щось піде не так, Wix також має зручну функцію автоматичного збереження. Кілька версій вашого веб-сайту буде створено резервну копію, тож ви зможете відновити свій веб-сайт до попереднього пункту за кілька кліків. Phew!

Wix Ascend (маркетинг)

Як випливає з назви, Ascend by Wix допомагає вашому бізнесу досягти більш високих рівнів. Це’s всебічне рішення, яке дозволяє вам зв’язуватися з клієнтами, автоматизувати робочий процес і загалом просувати ваш бізнес.

Що робить Ascend таким різним? Хоча Squarespace і Weebly впровадили більше інструментів маркетингу, пакет Wix набагато амбітніший. Він охоплює 20 областей продукції в одному місці, включаючи:

 • Чат в прямому ефірі
 • Автоматизація Wix (як персоналізовані повідомлення та сповіщення)
 • Маркетинг по електронній пошті
 • Повідомлення в соціальних мережах
 • SEO

Як звук того? Ascend by Wix доступний як окрема підписка, коливаючись від всього $ 9 до $ 45 на місяць. Дозволяє’s погляньте на те, що ви можете отримати на кожному плані нижче.

Плани зростання цін

Основні професійні необмежені Дописувачі

Форми захоплення свинцю

Маркетингові кампанії електронною поштою на місяць

Електронні листи на місяць

Кампанії соціальних медіа на місяць

1 5 Необмежений
50 150 Необмежений
5 20 Необмежений
9 500 50 000 1 000 000
5 20 Необмежений

Це показує, наскільки Wix може допомогти вашому бізнесу зростати, а з трьома варіантами ціноутворення він підходить практично кожному. Чи буде цей рік ваш веб-сайт перехідний?

Ціни та співвідношення ціни та якості Wix

Жоден огляд Wix не був би повним, не дивлячись, що це таке’s фактично буде коштувати вам. Ну, а для початку це не так’не доведеться коштувати тобі речі!

У Wix є вільний план а також загалом сім плачених преміальних планів, від 13 до 49 доларів на місяць. Там’s також бізнес-рішення високого класу під назвою Wix Enterprise, яке коштує 500 доларів на місяць. Чим вищий план, тим більше функцій ви розблокуєте, як-от видалення оголошень Wix зі свого веб-сайту та безкоштовний власний домен на один рік.

У Wix також є двотижнева гарантія повернення грошей, тому якщо ви не зробите це’Якщо вам подобається те, що ви бачите, ви можете подати запит на повернення коштів негайно.

Ось’s докладніше подивіться, що ви отримуєте з кожним планом:

плани ціноутворення на веб-сайті та електронній комерції(Ціни – щомісячна плата, коли сплачується щорічно без ПДВ)

Чим вище в планах, які ви йдете, тим більше функцій ви отримуєте (і шаблони, і програми, і підтримка – більше всього!) Плюс, чим довше ви підписуєтеся, тим кращою буде ваш план..

Наприклад, якщо ви платите за однорічний або дворічний план наперед, ви можете заощадити від 25% до 43% на рік.

Якщо велика цінність – це те, що ти’знову після, то Wix’s План Pro для вас. Це’s розроблений для малого бізнесу, який потребує брендингу фірм, який опікується ними. Ви отримуєте безкоштовний дизайн логотипу – зазвичай коштує 50 доларів – та доступ до Ascend, Wix’s інструмент маркетингу.

Вікс’Найпопулярніший план, однак, є його Бізнес Безлімітний план. Не дивно, що ви отримуєте необмежену пропускну здатність, а також доступ до всіх Wix’Основні довідкові служби, функції та програми. Ви навіть можете створити власний інтернет-магазин з Wix’s відмінні інструменти електронної комерції.

Подальше читання

Огляд ціни Wix – Дивіться тут для глибокого розбиття чого’s включено в кожен план і з’ясуйте, який саме вам підходить.

Огляд Wix: Підсумок

Wix дозволяє легко створити приголомшливий, потужний та інтерактивний веб-сайт для будь-якого проекту, бізнесу чи ідеї, яку ви могли б собі уявити – і ви можете зробити це все вдень, не потрібно кодування.

Його дизайнерські шаблони дають вам великий початок. Це дозволяє вам широко налаштувати за допомогою елементів перетягування, які є більш потужними, ніж ті, що ви’Ви знайдете у будь-якому іншому розробнику веб-сайтів.

Вікс’Найкращі преміум-функції коштують лише кілька доларів на місяць. Вони’знову відмінна цінність – і вони’змушу ваших відвідувачів думати вас’Ви заплатили тисячі доларів за створений на замовлення веб-сайт.

Ми’буду рекомендувати Wix усім, хто хоче створити або невеликий бізнес, або особистий веб-сайт. Для бізнесу Wix має яскраві шаблони, інструменти для SEO та маркетингу та безліч додатків, які допоможуть вам масштабувати. Для особистих сайтів у вас під рукою є все необхідне для ведення блогів, портфоліо чи резюме.

Wix так’не маю все для всіх, хоч. Його функції електронної комерції не є’t такий потужний, як Shopify’s, і це не робить’t дозволяти вам перемикати шаблони або отримувати допомогу через чат в реальному часі – обидва вони пропонуються Squarespace.

Жоден із цих недоліків не є для нас порушниками. Наприклад, ми вважаємо, що якість Wix’s підтримка більше, ніж переважає той факт, що там’s немає можливості живого чату.

Це’s легко почати, і не’т коштував ні копійки. Пам’ятайте, що всі преміальні плани Wix поставляються з двотижневою гарантією повернення грошей, запитань не задається (хоча ви можете безкоштовно використовувати Wix назавжди, якщо хочете).

Wix Needn’не обійдеться ні за що, крім півгодини свого часу, тому дайте йому кружляти! Зрештою, що’s найкращий спосіб дізнатися, чи це’s дійсно правильний веб-сайт для вас.

Поширені запитання Wix

Спеціаліст із створення веб-сайтів прагне надати вам чесні дані. Це’тому ми проводимо власні дослідження та отримуємо безпосереднє особисте розуміння. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me