Jak vytvořit obchodní web v 8 jednoduchých krocích

Jak vytvořit obchodní web


Contents

Postupujte podle našich 8 jednoduchých kroků a vytvořte pro svou firmu plně funkční web

Byly chvíle, kdy pro firmu bylo vzácné mít web. Věci se mohly v průběhu let změnit, ale až donedávna by vás stavění obchodní webové stránky stálo obrovský kus peněz.

Teď, my’znovu v úplně lepším čase: to’Snadno si sami vytvoříte obchodní web a vy můžete platit jen pár dolarů měsíčně, abyste si ho udrželi naživu.

To samozřejmě znamená, že nemáte obchodní web (nebo dokonce jen obchodní web, který’to není moc dobré) je obrovská nevýhoda. Ale nebojte se – tento článek vám poskytne všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření webové stránky, která vypadá skvěle a funguje dobře, bez ohledu na vaše odvětví.

Zde je devět jednoduchých kroků’Obal:

Vytvořte obchodní web v 8 jednoduchých krocích

 1. Získejte název domény
 2. Získejte osobní firemní e-mailovou adresu
 3. Vyberte si tvůrce webových stránek firmy (naší nejlepší volbou je Wix)
 4. Vyberte šablonu
 5. Naplňte svůj firemní web svým obsahem
 6. Přidejte aplikace pro další funkce
 7. Optimalizujte své stránky pro vyhledávače
 8. Publikovat!… Poté sledujte, upravujte a aktualizujte

Zůstaňte u nás a za pár hodin byste mohli mít plně funkční web. Zní to dobře? Nechat’je to začít.

Dobré vědět: Tento článek se zaměří na webové stránky pro podniky, které nejsou v provozu’nehledám na prodej online. jestli ty’Chcete-li zřídit internetový obchod, podívejte se na našeho úplného průvodce budováním webu elektronického obchodu.

Kterou platformu pro vytváření webových stránek doporučujeme?

V dnešní době je použití webového tvůrce, jako je Wix, nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem vytvoření obchodního webu. Tyto platformy jsou navrženy tak, aby Pomozte komukoli vytvořit profesionální webovou stránku během několika hodin, poskytuje širokou škálu přizpůsobitelných šablon.

Ale to’není to jediný způsob.

K vytváření webových stránek můžete také použít WordPress. Na rozdíl od Wix je WordPress platformou s vlastním hostitelem, což znamená, že jste’Budu mít neomezené možnosti přizpůsobení a naprostá tvůrčí svoboda – pokud víte, jak kódovat!

Používání WordPress také vyžaduje, abyste si uspořádali svůj vlastní webhosting, ale to’s opravdu jednoduché. I když existuje mnoho možností hostování tam, my’d rozhodně doporučujeme použít nejlépe hodnoceného poskytovatele hostingu pro webové stránky WordPress, Bluehost.

Tato příručka vás však naučí, jak vytvořit skvělý obchodní web pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek. Nechat’je to začít!

Krok 1: Získejte název domény

Název vaší domény je váš web’s jedinečná adresa.

Přestože je pro podniky velmi běžné, že mají doménová jména stejná jako jejich obchodní jména (např. Walmart.com), můžete si vybrat doménové jméno, které bude obsahovat libovolnou textovou frázi, pokud chcete’to ještě nebylo přijato.

Například název domény našeho webu je www.websitebuilderexpert.com. Pro podniky to’je důležité přemýšlet o tom, jak bude vaše doména relevantní pro to, co děláte. To’Je to první kontakt, který bude mít mnoho lidí s vaším webem, takže si to počítejte.

Se získáním vlastního názvu domény jsou spojeny dvě náklady:

 1. Náklady na nákup doménového jména
 2. Náklady na vedení registrace vašeho doménového jména každý rok.

Dobré vědět: Většina tvůrců webových stránek (například Wix) obsahuje první doménové jméno zdarma. V následujících letech můžete za své doménové jméno platit přímo prostřednictvím svého tvůrce.

Název domény obvykle stojí kolem 10 až 12 dolarů na nákup, a podobnou částku, aby byla každoročně registrována ve vašem jméně.

Pokud již někdo vlastní požadované doménové jméno, můžete’Musím vybrat jiné doménové jméno, nebo to’je možné oslovit majitele, aby si ho koupil.

Zde jsou některé časté dotazy týkající se názvů domén:

Otázka: Kde si mohu koupit doménové jméno?

Odpověď: Mezi oblíbené poskytovatele doménových jmen patří GoDaddy, Domain.com a NameCheap.

Otázka: Kde najdu další informace o názvech domén? Například, jak vybrat, zakoupit a zaregistrovat moje doménové jméno?

Odpověď: Zde je náš komplexní průvodce začátečníky pro názvy domén. Vy’Zde najdete vše, co potřebujete vědět o názvech domén!

Krok 2: Získejte osobní firemní e-mailovou adresu

Chcete-li, aby vaše firma vypadala profesionálněji a zavedla se,’Budu potřebovat vlastní firemní e-mailovou adresu. Například, .

Nejběžnější formát firemních e-mailových adres ve skutečnosti používá název vaší firemní domény.

Například naše e-mailová adresa je style ="font-weight: 400;">Získání vlastní firemní e-mailové adresy je rychlé, levné a poměrně snadné. Doporučujeme používat G Suite, který využívá technologii Google.

jak vytvořit obchodní web - g suite gmail

To’v zásadě Gmail pro firmy, kromě toho, že máte personalizovanou e-mailovou adresu. Získáte uživatelsky přívětivé rozhraní, spolehlivost a zabezpečení Gmailu s cenami začínajícími 6 USD měsíčně za e-mailovou adresu.

Dobré vědět: G Suite je plně integrován s některými našimi doporučovanými tvůrci webových stránek. Pokud se rozhodnete použít některého z těchto tvůrců webových stránek, usnadní vám nastavení vlastních personalizovaných firemních e-mailových adres – vyhráli jste’Ani se nemusíte přihlásit do G Suite samostatně. Wix vám například umožňuje vytvořit firemní e-mailovou adresu zakoupením předplatného poštovní schránky G Suite na jejich přístrojové desce.

Krok 3: Vyberte tvůrce webových stránek firmy

Nyní přejděte k jednomu z nejdůležitějších kroků: výběr tvůrce webových stránek!

To’v tomto bodě je důležité zmínit, že neexistuje’t a ‘jedna velikost pro všechny’ řešení, pokud jde o výběr správného tvůrce webových stránek firmy. Různé podniky budou mít velmi odlišné potřeby – například nová moderní restaurace bude vyžadovat něco úplně jiného než malá advokátní kancelář.

To znamená, že po testování více než 50 tvůrců webových stránek můžeme s jistotou říci, že Wix je naší nejlepší volbou pro budování obchodní webové stránky, s Squarespace a Weebly také skvělými možnostmi. Můžeš’Pokud se rozhodnete pro některou z těchto platforem, nedojde k chybě, ale můžete si prohlédnout článek našich nejlepších tvůrců webových stránek s obchodním článkem, kde najdete ještě více.

1. Wix

Nejlepší celkový tvůrce webových stránek

Wix je náš nejjednodušší nástroj pro tvorbu webových stránek a tvůrce, který uživatelé s největší pravděpodobností doporučili po našem testování uživatelů. To’je největší tvůrce webových stránek na světě a přichází s více než 500 profesionálně navrženými šablonami pokrývajícími obrovské množství průmyslových odvětví.

Stručný přehled Wix:

 • Ceny: Zdarma plán k dispozici, placené plány začínají na 13 $ / měsíc (účtováno ročně)
 • Design: Rozsáhlá sbírka více než 500 šablon, pokrývající téměř každé odvětví, na které si vzpomenete
 • Funkce: Masivní trh aplikací s více než 260+ aplikacemi pro přidávání specializovaných funkcí na váš web
 • Podpěra, podpora: Zahrnuje telefon, e-mail, fórum a centrum nápovědy

Pro koho je Wix nejlepší?

 • Pokud potřebujete hodně pomoci při navrhování a vedení. Wix nabízí předvyplněné návrhy šablon, takže můžete snadno vyměňovat obrázky a obsah vaší firmy, aniž byste museli navrhovat vlastní rozvržení. A pokud chcete, aby Wix vytvořil web pro vás, můžete použít Wix ADI – jedná se o software pro návrh umělé inteligence, který se vás jednoduše zeptá, co se vám líbí, pak vezme vaše nápady a vytvoří pro vás vlastní design webových stránek..
 • Pokud potřebujete pružnější nástroje pro speciální obchodní web. Pokud potřebujete online rezervační / rezervační aplikaci, restauraci / aplikaci pro odběr objednávek nebo jakýkoli druh aplikace, která na váš web přidá více praktických funkcí, je Wix bezpečná sázka. Její trh aplikací je jedním z nejrozsáhlejších v oboru.

Zjistit více:

 • Přečtěte si náš plný Wix Review pro úplné rozdělení jeho funkcí, cen a další
 • Náš Wix Pricing Review blíže se podívá na to, kolik stojí Wix, a na další poplatky, které byste měli znát

2. Čtvercový prostor

Krásné vzory a ideální pro škálování vašeho podnikání

Squarespace je jako tvůrce webových stránek společnosti Apple. Může vám pomoci vytvořit vizuálně ohromující, minimalistické obchodní weby, které mohou zachytit vaše návštěvníky’ Pozornost. To’není tak snadné se s nimi vyrovnat jako s Wixem, ale jeho oceněné šablony stojí za mírně strmější křivku učení.

Stručný přehled

 • Měsíční plány: Placené plány začínají na 12 $ / měsíc (účtováno ročně). Tam’s žádný bezplatný plán, ale můžete si vzít 14denní bezplatnou zkušební verzi.
 • Vzory šablon: Squarespace trvá ‘Kvalita nad kvantitou’ přístup k designu šablon, který nabízí kurátorský výběr 60 šablon napříč klíčovými odvětvími.
 • Funkce: Žádný trh s aplikacemi, ale vestavěné funkce v dobré kvalitě (i když menší výběr než u Wix)
 • Podpěra, podpora: Zahrnuje e-mail 24/7, live chat a centrum nápovědy

Pro koho je Squarespace nejlepší?

 • Pokud chcete vytvořit vizuálně ohromující web pro podniky v kreativnějších odvětvích, jako je fotografie nebo design. Zde si můžete prohlédnout několik příkladů.

Zjistit více:

 • Přečtěte si náš plný Squarespace Recenze dozvědět se více o tom, co má co nabídnout

3. Weebly

Skvělá hodnota za peníze

Weebly je cenově dostupný, snadno použitelný webový tvůrce. To’Není to velký hitter, pokud jde o design, ale určitě přináší funkce. jestli ty’po levném, žádném způsobu, jak se dostat online, mohlo by to být ono.

Stručný pohled na Weebly:

 • Ceny: Placené plány začínají na 5 $ / měsíc (účtováno ročně) a tam’Je to také zdarma plán pro vás vyzkoušet
 • Design: Méně šablon než Wix a Squarespace, ale Weebly si stále musí vybrat z více než 50 témat, z nichž většina reaguje na mobilní zařízení
 • Funkce: Největší obchod s aplikacemi v oboru, bezplatné a placené aplikace pokrývají řadu průmyslových odvětví
 • Podpěra, podpora: Zahrnuje lístky podpory 24/7, živý chat, telefon, fórum a středisko podpory

Pro koho je Weebly nejlepší?

 • Pokud se vaše firma bude spoléhat na ekologický provoz. Weebly má nejlepší dostupné SEO funkce a podporu.
 • jestli ty’znovu pracujeme s velmi nízkým rozpočtem. Weebly má nejlevnější placený plán tří stavitelů.

Zjistit více:

 • Přečtěte si náš plný Weebly Recenze dozvědět se více o tom, co má co nabídnout

Zjistit více:

 • Srovnávací tabulka pro tvorbu webových stránek: Rozdělení stavitelů webových stránek a jejich funkcí vedle sebe.
 • Kvíz, který vám pomůže najít správného tvůrce webových stránek: 4 otázky, které vás dovedou k tomu nejlepšímu tvůrci webových stránek.
 • Otázky, které byste se měli zeptat při shromažďování webových stránek: Pomozte zjednodušit váš rozhodovací proces!
 • Průvodce náklady: Podrobné rozpis nákladů za použití WordPress a drag-and-drop tvůrců webových stránek
 • Nejlepší online obchodní nástroje: Vybavte se nejlepšími nástroji webových stránek, od registrátorů domén po návrháře log.

Krok 4: Vyberte šablonu

Teď ty’Vybral jsem si svého tvůrce webových stránek’je čas vybrat si šablonu. Toto je náš oblíbený krok’je to poprvé, co jste’Získáte skutečný přehled o tom, jak by vaše firemní web mohl vypadat.

Vaše šablona (nebo ‘téma’, jako oni’někdy nazýván) bude fungovat jako váš návrhový odrazový můstek.

Pokud stavíte s Wixem, vy’Budete mít úplnou svobodu přizpůsobit tuto šablonu, jak chcete, což znamená – k lepšímu nebo horšímu – můžete skončit s něčím úplně jiným, než s čím jste začali. Náměstí není’Toužím předat kreativní otěže, takže ty’trochu omezenější, jak můžete změnit svou šablonu – ale to’Není to špatná věc, vzhledem k tomu čtvercovému prostoru’Šablony jsou oceněné. Co se týče potenciálu přizpůsobení, Weebly sedí někde uprostřed.

Bez ohledu na to, se kterým tvůrcem se rozhodnete vytvořit web firmy, je rozumné začít se šablonou, která se nejvíce podobá vašemu cílovému cíli. A bez ohledu na to, s jakou stavitelkou jdete, jste vyhráli’t být málo možností:

 • Wix: Více než 500 šablon, z toho 156 klasifikovaných jako ‘Podnikání’
 • Čtvercový prostor: 60 šablon, z toho 12 klasifikovaných jako ‘Profesionální služby’ a osm jako ‘Místní podnik’
 • Weebly: Více než 50 šablon, z toho 15 klasifikovaných jako ‘Podnikání’

Všichni stavitelé rozdělují své šablony podle typu, takže míří na ‘Podnikání’ (nebo ekvivalentní) část by měla být vaším prvním krokem.

Wix obchodní šablonyWix dále rozděluje své obchodní šablony podle odvětví, aby vám pomohla třídit prostřednictvím velkého množství možností

Můžete si prohlédnout každou šablonu, poté vybrat jednu, která se vám líbí a začít upravovat. Šablony můžete před publikováním zaměnit tolikrát, kolikrát chcete, proto se ujistěte, že je několik vyzkoušíte. Jak Squarespace, tak Weebly vám také po publikování umožňují změnit šablonu, ale toto není’To není možné s Wix – tak si vybírejte moudře!

Šablony obchodních čtverců‘Mojave’ a ‘Om’ jsou dva příklady šablon kategorizovaných jako ‘Místní podnik’ na náměstí

Když se usadíte na šabloně pro svůj vlastní web, zkuste se podívat za hranice povrchnějších detailů, jako je písmo, barvy a obrázky. Bez ohledu na to, který stavitel používáte, bude možné tyto věci opravdu snadno vypnout.

Místo toho se zaměřte na strukturu webu, rozvržení stránek a obecné ‘cítit’: vypadá šablona moderně a ‘podrážděný’, nebo bezpečnější a tradiční? Je to víc ‘ve tvém obličeji’ nebo podhodnocené? Přemýšlejte o tom, jak to odpovídá vaší identitě vaší značky.

Zjistit více:

 • Jak si vybrat dokonalý design šablony webových stránek – stále na plotě? Podívejte se na tento článek!
 • Kolekce bezplatných šablon webových stránek – drag and drop weboví stavitelé vám nabízejí řadu bezplatných šablon, ze kterých si můžete vybrat. Podívejte se na některé z nejlepších zde!
 • Jak si vybrat svůj dokonalý design šablony webových stránek – průvodce, který sdílí tři jednoduchá pravidla, která vám pomohou vybrat ten správný design šablony pro váš web.

Krok 5: Naplňte web své firmy vlastním obsahem

Nyní byste měli experimentovat s několika různými šablonami a rozhodnout se podle svého konečného výběru. Pěkný!

Teď to’je čas vytvořit si tuto obecnou šablonu svou vlastní výměnou veškerého zástupného obsahu za svůj a přidáním dalších stránek nebo sekcí.

Pokud jde o stránky, všechny obchodní weby budou potřebovat:

 1. Silná domovská stránka. Návštěvníci by měli být schopni rychle zjistit, co děláte, a plynule procházet do jiných sekcí.
 2. Informativní ‘O nás’ stránka. Řekněte lidem svůj příběh a přidejte fotografie svého týmu.
 3. Čistý ‘Kontakt’ stránka. Zákazníci potřebují vědět, kde vás mohou najít a jak se k vám nejlépe dostat.

Mnoho podniků bude také potřebovat:

 1. Stránka produktů / služeb. Mluvte o tom, co umíte nejlépe, a přidejte obrázky, pokud je máte.
 2. Blog. To vám může pomoci prokázat vaši odbornost, udržet váš web svěží a pomoci vašemu webu dobře pracovat s vyhledávači – ale pouze v případě, že se můžete zavázat k pravidelnému zveřejňování příspěvků.

Průvodci, kteří s tím mohou pomoci:

Jak navrhnout vítěznou webovou stránku – co zahrnout a v jakém pořadí.

Jak napsat stránku o nás – odborné tipy a příklady, jak pomoci vaší firmě se rozzářit.

Digitální dovednosti učit se doma – jak zajistit, aby vaše firemní webové stránky vyčnívalo ze konkurence.

Nyní je také dobrý čas podívejte se na soutěž. Jaké stránky se vám na jejich webových stránkách líbí? Je tam něco, co?’zmeškal jsi na tobě? Jakékoli úskalí vás’znovu se chcete vyhnout? Váš web by měl vypadat individuálně, ale ano’je dobré vědět, co vaši zákazníci očekávají.

Další užitečné zdroje:

 1. Jak vytvořit logo za 1 minutu – bez jakýchkoli návrhových dovedností: Naučte se, jak můžete vytvářet profesionální loga bez použití efektních (a komplikovaných) editorů obrázků, jako je Photoshop..
 2. Kde najdete levné obrázky pro váš web levně: Objevte 5 nejlepších zdrojů, kde najdete krásné obrázky, které zvyšují profesionalitu vašeho webu
 3. Jak si vybrat dobrý barevný program pro váš web: Výběr správného barevného schématu pro váš web může pomoci značit vaši firmu a ovlivnit také vaše návštěvníky.’ psychologie. Podívejte se na našeho průvodce, jak vybrat a používat barvy.
 4. Jak vybrat perfektní design stylu písma pro váš web: Výběr správného designu stylu písma může výrazně zlepšit celkový design webových stránek a také zlepšit návštěvníky.’ zkušenosti. Zde si můžete zjistit, jak vybrat správné písmo pro svůj web.
 5. Jak používat pozadí videa na vašem webu: Přidání pozadí videa na váš web může způsobit, že bude vypadat módní a profesionální, a “Wow” vaši návštěvníci. Zjistěte, jak přidat jeden, a dozvědět se více o tom’s a don’ts.

Krok 6: Přidejte aplikace pro další funkce

Teď, když’Vyřadil jsem vaše stránky a naplnil je vlastním obsahem’s čas přidat některé další funkce.

Obvykle se to provádí přidáním ‘aplikace’ od stavitele’vlastní trh aplikací, i když některé nabízejí pouze vestavěné funkce.

Trh aplikací Wix

Co přesně ale myslíme na základě extra funkčnosti? Zde je několik příkladů užitečných aplikací a funkcí, o kterých si myslíme, že mohou dobře fungovat pro obchodní weby:

 1. formuláře – vaše zákazníci tak získají alternativní způsob, jak vás kontaktovat, a pomůže vám uspořádat vaše dotazy. Můžete také povzbudit lidi, aby se zaregistrovali k e-mailové komunikaci.
 2. Integrace sociálních médií – ať už se jedná’ve formě tlačítek propojujících vaše sociální účty, vestavěnou galerii Instagramu nebo živý zdroj Twitter, tam’s aplikací pro to.
 3. Upozornění na soubory cookie – být transparentní se svými návštěvníky o tom, jak vy’znovu použít svá data a dát jim možnost toto změnit.
 4. Živý chat – další užitečný (a stále populárnější) způsob, jak se v reálném čase spojit se svými zákazníky.
 5. Google mapy – interaktivní mapa, která pomůže zákazníkům najít vás.
 6. Ohlasy zákazníků – zobrazovat komentáře a posudky zákazníků na vašem webu. Přidání sociálního důkazu na váš web posílí důvěru a konverze.

Ale to je opravdu jen špička ledovce! Všechny příklady jsme’Výše uvedené jsou od společnosti Wix, jednoduše proto, že má jeden z největších trhů s aplikacemi (s více než 260 aplikacemi). Tento výběr funguje u mnoha různých typů podnikání, ale tam’je také spousta aplikací specifických pro dané odvětví, které mají více specializovaných funkcí – podívejte se na příklady obchodů Wix, rezervace Wix, restaurací Wix, hotelů Wix a videa Wix.

Krok 7: Optimalizujte své stránky pro vyhledávače

Dříve v tomto článku jsme se krátce dotkli toho, jak učinit váš web přitažlivým pro Google, když jsme hovořili o výhodách přidání blogu. Teď, my’znovu se podívám podrobněji na to, jaká opatření SEO (optimalizace pro vyhledávače) byste měli provádět pro svůj web, a proč.

Ty to vidíš’Je to velmi dobře a dobré, mít krásný web a přidat tuto důležitou kontaktní stránku, která povzbudí vaše zákazníky, aby se s vámi spojili. Můžete dokonce přidat interaktivní aplikaci Google Map, která vás přivede k vašim dveřím. Ale pokud vaši zákazníci nikdy neuvidí váš web, protože to nikdy nedovolí, aby na stránku jeden z výsledků vyhledávače, pak všechny vaše tvrdá práce bude marná.

Když zadáte hledaný výraz jako ‘nejlepší brunch v Chicagu’ na Google’s vyhledávací lištou, o výsledcích vás rozhodne složitý algoritmus’znovu představeny a jejich pořadí. Tento algoritmus bere v úvahu velké množství faktorů (počet je považován za vyšší než 200), ale existuje několik jednoduchých kroků, které zajistí, aby Google rozpoznal váš web jako relevantní a užitečný pro vyhledávací dotazy, které se vztahují na vaši firmu :

 1. Ujistěte se, že se váš web načítá rychle

Uživatelé ne’jako pomalé weby – většina opustí váš web, pokud to trvá déle než 3 sekundy, než se úplně vykreslí – a proto ani Google. Ujisti se ‘komprimovat’ všechny obrázky, které nahrajete – je to snadný způsob, jak zmenšit velikost souboru během několika sekund, aniž by došlo ke zhoršení kvality obrazu. Naším oblíbeným nástrojem je kraken.io.

Spusťte svou stránku pomocí bezplatného nástroje pro rychlost načítání stránky (máme rádi PageSpeed ​​Insights od Google), abyste identifikovali jakékoli problémové oblasti.

 1. Don’Nezapomeňte na mobil

Více vyhledávání Google se nyní provádí prostřednictvím mobilu než přes počítač, takže je to možné’Je velmi důležité, aby se váš web dobře formátoval pro menší obrazovky. A ‘mini’ verze vašeho webu pro stolní počítače vyhrála’t řezat hořčici; prvky a text budou příliš malé a Google vám potrestá za špatné uživatelské prostředí. Všichni stavitelé webových stránek jsme’Na tomto seznamu jsou plně šablony reagující na mobily, takže by se měly automaticky přeformátovat – před zasláním publikace to vyzkoušejte..

 1. Použijte klíčová slova (střídmě)

Pokud chcete najít na základě klíčových termínů, má smysl vědět, jaké výrazy lidé hledají, a zahrnout je do svého vlastního obsahu. Pomocí vyhledávače klíčových slov, jako je Plánovač klíčových slov pro reklamy Google, můžete identifikovat obzvláště oblíbená vyhledávání.

Vrátíme-li se k příkladu našeho brunch, možná to zjistíte ‘nejlepší snídaně v Chicagu’ má nesmělý objem vyhledávání 10 uživatelů za měsíc, ale ‘nejlepší brunch v Chicagu’ je mnohem populárnější, se stovkami měsíčních vyhledávání.

Jednou’našel jsem několik populárních (a relevantních) klíčových pojmů’je čas se ujistit’jsou opět součástí vašeho obsahu. Zde postupujte opatrně; přidejte příliš mnoho zmínek o těchto termínech a váš obsah bude vypadat neohrabaně a Google vám potrestá ‘nádivka klíčového slova’. Pokud se cítí příliš nepřirozeně, jen pokračujte ve vytváření dobrého obsahu a důvěřujte společnosti Google, že se připojí k tečkám – její algoritmus je doslova chytřejší každý den doslova!

Mohli bychom pokračovat dlouhou a dlouhou dobu v oblasti osvědčených postupů SEO, ale bylo to’je důležité to vědět všechny společnosti Google’Faktory hodnocení závisí na kvalitě a uživatelském dojmu – pokud tedy upřednostňujete, můžete’příliš daleko špatně.

Krok 8: Publikovat! … Poté sledujte, upravujte a aktualizujte

Takže ty’Následovali jsme naši radu k dopisu a nyní máte krásný obchodní web připravený k odeslání do světa – kudos!

Dejte mu poslední náhled – pomocí zobrazení mobilních zařízení, tabletů a stolních počítačů a v různých prohlížečích – poté klikněte na publikovat. Ale než řeknete světu a sdílíte ho se svými sociálními přívrženci, nechte své přátele a rodinu v případě naléhavých testů uživatelů. Svůj web můžete v režimu náhledu zkontrolovat, co chcete, ale problémy se někdy projeví až po zveřejnění – a to’Je lepší je vyžehlit co nejdříve.

Jednou’věřit, že všechno’Funguje to dobře, vaši přátelé a rodina jsou vhodně ohromeni svými dovednostmi pro stavbu svých webových stránek pro kutily a váš provoz je na cestě z pomalého pramene k trvalému proudu,’je čas se posadit, odpočinout si a vykopat svůj úspěch…

…ale ne příliš dlouho! Že’protože protože – my’omlouvám se ti to říct – tam’prostě nic takového jako ‘hotový web’.

Nejenže musíte neustále udržovat aktualizace – nahrávat nové příspěvky na blogu, přidávat nové projekty nebo nové služby, aktualizovat stránku O nás novými členy nebo úspěchy týmu – ale musíte sledovat, jak lidé používají váš web, a vzít kroky ke zlepšení jejich zkušeností.

Máme tři nástroje’d doporučit pro toto:

 1. Google Analytics
 2. Hotjar
 3. Optimálně

Dobré vědět: Doporučujeme nainstalovat Google Analytics co nejdříve, ale Hotjar a Optimizely stojí za zvážení později.

Google Analytics

Za prvé, nezapomeňte propojit svůj web s Google Analytics. Toto je bezplatný nástroj a tvůrce webových stránek, který používáte, nabídne průvodce, jak přidat co’s názvem ID sledování vašeho webu, takže Google Analytics může začít sbírat údaje o tom, jak se váš web používá.

Pomocí Google Analytics můžete zjistit:

 • Kdo je vaše publikum, tj. Jejich věk, pohlaví a poloha
 • Vaše nejoblíbenější stránky
 • Na kterých stránkách lidé tráví dlouhou dobu a na kterých stránkách ‘odskočit’ rovnou

Tyto statistiky můžete použít k úpravám svých stránek ak informování o tom, jak budete v budoucnu vytvářet obsah.

Hotjar

Je to skvělý nástroj, který vám mnohem více vizuálně ukáže, jak lidé interagují s vaším webem. Můžete přidat Hotjar na konkrétní stránky, abyste změřili, kde lidé klikají, a jak daleko se posouvají.

My’d zejména doporučujeme použít k testování vaší domovské stránky Hotjar. To’je to skvělý způsob, jak identifikovat body, kde uživatel bojuje. Je možné, že oni’znovu očekávám něco, na co se dá kliknout, což není’t, nebo tráví příliš dlouho snahou procházet příliš komplikovanou nabídkou. Možná zjistíte, že váš klíčový obsah je pohřben příliš hluboko na stránce a pouze malé procento se posouvá dostatečně daleko, aby s ním mohlo interagovat..

Hotjar je zdarma až 2 000 zobrazení stránek za den a poté stojí 29 $ + měsíčně (s bezplatnou zkušební verzí).

Optimálně

Jednou’znovu získat značné množství provozu, přemýšlet o přihlášení k Optimizely. Toto je způsob, jak otestovat dopad změn na váš web ‘perfektní testovací podmínky’. Pomocí Optimizely můžete spustit co’je známý jako ‘Test A / B’, kde se polovině publika zobrazí původní verze stránky a polovině se zobrazí aktualizovaná stránka. Poté můžete zkontrolovat, která z nich má lepší výkon na základě vybrané metriky.

Nejlepší tip: Při testování stránek tímto způsobem nezapomeňte pouze vytvořit jedna jasná změna na testovací stránce – jinak’Je těžké vědět, která změna měla dopad!

Shrnutí: Jak vytvořit obchodní web v 9 jednoduchých krocích

Takže, máme to – osm jednoduchých kroků k vytvoření webové stránky pro vaši firmu. Nechat’naposledy je rekapituluji:

Vytvořte obchodní web v 8 jednoduchých krocích

 1. Získejte název domény.
 2. Získejte osobní firemní e-mailovou adresu.
 3. Vyberte si tvůrce webových stránek firmy.
 4. Vyberte šablonu.
 5. Naplňte svůj firemní web svým obsahem.
 6. Přidejte aplikace pro další funkce
 7. Optimalizujte své stránky pro vyhledávače.
 8. Publikovat!… Poté sledujte, upravujte a aktualizujte.

Postupujte podle těchto pokynů a vy’Budu na dobré cestě k vytvoření krásného praktického webu pro své klienty. jestli ty’znovu najít tento seznam trochu skličující, mějte na paměti, že většina podniků bude mít ‘publikovatelné’ webové stránky po kroku pět – tak to’Je v pořádku řešit kroky šest až osm o něco dále po řadě.

K vytvoření našeho obchodního webu doporučujeme použít Wix. To’Je to jeden z nejjednodušších tvůrců webových stránek, který lze použít, a přichází s jednou z největších možností šablon a aplikací na trhu. Má také fantastickou podporu, pokud byste měli nějaké problémy, as cenami již od 13 $ / měsíc vyhrál’rozbít banku!

Existuje něco, co můžeme udělat, abychom vám pomohli s budováním vaší firemní webové stránky? Nějakou radu my’zmeškal jsi? Máte nějaké nejlepší tipy, jak projít procesem sami? Dejte nám vědět v komentářích – my’d rád slyším od vás!

Vytvoření obchodní webové stránky: Nejčastější dotazy

Jak mohu zdarma vytvořit web pro svou firmu?

Většina tvůrců webových stránek má bezplatné plány nebo alespoň bezplatné zkušební verze, což znamená, že můžete vytvořit obchodní web pro nic za nic! Bezplatné plány však přicházejí s omezeními, která mohou být pro vaše podnikání omezující, například zobrazování reklam na vaše webové stránky na vašem webu. Tohle ne’t rozdávat velmi profesionální image, ale můžete se jich zbavit upgradem na placený plán za skromný měsíční poplatek.

Wix má zdarma plán, který můžete použít tak dlouho, jak budete chtít. Pokud tedy’začněte bezplatně vytvářet obchodní webové stránky, dejte Wixovi víru!

Kolik stojí vytvoření webové stránky pro malou firmu?

Můžete si technicky vytvořit web pro malé firmy zdarma pomocí bezplatného plánu pro tvorbu webových stránek. Avšak za účelem vytvoření skutečně profesionálně vypadající obchodní webové stránky, s osobní doménou a bez reklam, náklady začínají přibližně od 5 $ měsíčně.

Který tvůrce webových stránek je nejlepší pro obchodní weby?

Doporučujeme Wix jako nejlepší tvůrce webových stránek firmy. Má fantastické funkce a je opravdu flexibilní a snadno použitelná platforma.

Který webový tvůrce je nejjednodušší použít?

Podle našeho výzkumu vychází SiteBuilder jako nejjednodušší nástroj pro tvorbu webových stránek, s Wixem na druhém místě.

Jak dlouho trvá vytvoření webové stránky firmy?

Pokud chcete, můžete si vytvořit obchodní web během několika hodin! Ano – je to tak rychlé a snadné!

Použití nástroje pro tvorbu webových stránek znamená, že vaše firma může mít novou značku, která bude vypadat profesionálně, v žádném okamžiku. Doporučujeme nechat den nebo dva opravdu uvést váš web do provozu a na úroveň, na kterou jste’znovu spokojený.

Což je nejlevnější tvůrce webových stránek?

Wix a Weebly mají zdarma plány, které můžete použít tak dlouho, jak budete chtít. Chcete-li upgradovat na své nejlevnější měsíční plány, Wix začíná na 5 $ měsíčně a Weebly na 8 USD měsíčně. Další informace naleznete v našem průvodci s nejlevnějšími tvůrci webových stránek.

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me