Náklady na vytvoření webové stránky 2020 Naše zkoušky a zkušenosti

náklady na vytvoření webové stránky “nemovitý” náklady na vybudování webové stránky pro nás byly úplným tajemstvím na samém začátku. Bylo by to 500 $? 1 000 $? 5 000 $? Nebo nebe zakaz, více??

Když jsme se v roce 2010 rozhodli vybudovat webové stránky, které experimentují s generováním příjmů, neudělali jsme to’Ani nevím, co je prvním krokem k vytvoření webové stránky, nevadí náklady na její vybudování.


My ano’Nevím, jak kódovat, takže vytváření vlastního webu na vlastní pěst bylo zcela vyloučeno.

Rozhlédli jsme se po webu a objevilo se několik diskusních článků o nákladech na vytvoření webové stránky. I když nám tyto odkazy poskytly několik referenčních bodů, zaměřily se na náklady na vytváření vlastních webů.

V té době by mohl být v budoucnu web navržený na míru, ale zatím jsme nebyli připraveni na takové finanční, mentální a časové závazky..

Po naší dlouhé, hrbolaté cestě vymýšlení věcí (což znamená, vytažení většiny vlasů a pocit, jako my)’čas od času jsem se stal opravdu naštvanými lidmi), máme několik datových bodů, které můžete zvýraznit, postřehy a sebereflexe a sdílet.

Obrys

Kliknutím na následující odkazy si můžete přečíst konkrétní sekce:

1. Náš marný pokus uhádnout náklady na vytvoření webové stránky

2. Začněte s malým řízením nákladů a omezením možných ztrát

3. 4 otázky – Zjistěte, co skutečně potřebujete, než začnete

4. Zjistěte, jaký typ webových stránek byste měli stavět – ovlivňuje to vaše náklady

5. Základy, jak se vyhnout finanční katastrofě

6. Táhnout & kapka stavitelé webových stránek & kolik to stojí

7. Náklady na vytvoření webu (stavitelé drag and drop, WordPress nebo Custom)

8. Váš čas je také náklady na stavbu vašich webových stránek

9. Závěr

Vyberte si výrobce webových stránek a vydělejte peníze online ještě dnes

Jaký typ webu chcete vytvořit?

vytvořit web vybudovat internetový obchod WEBOVÁ STRÁNKA ONLINE SKLADOVÁNÍ

HODNOCENÍ NÁKLADŮ NA VYTVÁŘENÍ WEBOVÉ STRÁNKY – NAŠE FUTILE ATTEMPT

zmatený-o-náklady na stavbu-a-webové stránky-minSnažili jsme se zjistit konečné náklady na stavbu našeho webu, když jsme poprvé začali, a právě pro nás se to stalo tak těžkým bodem zájmu, že nás ochromilo, abychom učinili první krok k vytvoření webu..

Byli jsme tak zaměřeni na peníze a rozpočet, že nás to opravdu oslepilo, když jsme se zaměřili na větší obrázek. Pro nás to bylo začít vytvářet webové stránky pro prodej produktů online.

Byli jsme úplně posedlí otázkami jako:

 • Opravdu potřebuji návrháře webových stránek?
 • Jak mám najmout návrháře nebo vývojáře & kolik stojí v rozvojových zemích (například v Indii) nebo v rozvinutých zemích?
 • Potřebuji designéra i vývojáře? Jeden je, aby web vypadal dobře, a druhý je kódový technik, který staví motor webu.
 • Kde najdu dobré designéry a vývojáře?
 • Kolik hodin budou skutečně potřebovat? Řekli, že jim to bude trvat 1 000 hodin. Opravdu?
 • Opravdu dostanu, co chci po zaplacení?
 • Chtěli by “opravdu” rozumět mé vizi?
 • Jak vím, že vyhráli’trhat mě? Nemám’ani je neznám!
 • Kdybych byl ošizen, co mám dělat? Dostanu někdy své peníze zpět???
 • Nemám’Nemám velký rozpočet, takže pokud mě vytrhnou, já’m opravdu zašroubovaný!!!!
 • Blah bla bla (jiné náhodné, zběsilé otázky)…

Pokud uvažujete o stejných věcech – STOP!

Jednou z největších chyb, kterou jsme udělali, bylo, že jsme v posledních několika letech udělali nejrůznější chyby,’t klást správné otázky.

Při pohledu zpět se naše mysl chovala jako nadměrná opice uvězněná v malé kleci, jen ji chrastila, aby se pokusila osvobodit se od pocitu uvíznutí. Neznalost průměrných nákladů na vytvoření webové stránky nám zabránila v pohybu vpřed.

V průběhu let jsme my a naši přátelé na Expert Market vybrali několik kvalitních partnerů, kteří mohou rychle vytvářet ohromující weby. jestli ty’snaží se postavit jeden sám, nebo prostě ne’Nemám čas, najmutí profesionála stojí za zvážení. Podívejte se níže!

ZAČNĚTE MALÉ KROKY – OMEZTE POTENCIÁLNÍ ZTRÁTY

Poté, co jsem se zastavil a snažil se přijít na naše další kroky, jsem si vzpomněl, co řekl můj učitel na střední škole mechanik ve třídě:

“Chcete-li se naučit, jak sestavit motor pro auto, nechte to’Začněte se stavbou tohoto malého motoru pro sekačku na trávu.”

Jednoduchý nápad je začít s malými, namočit si nohy, než se přesuneme k větším věcem. Tímto způsobem lze omezit poškození (pokud existuje).

Duševní chyba, kterou jsme měli, byla v tom, že jsme si představili velkou, komplexní webovou stránku. Pokud to udělal návštěvník, náš web to učiní. Pokud to udělal, pak tato jiná věc magicky udělá.

My ano’Ani se naučili základy a přemýšleli jsme o tom, jak vytvořit webové stránky, které fungovaly jako Amazon, Facebook nebo Groupon.

Že’když jsme to udělali, chtěli jsme postavit Ferrari’Nevím, k čemu je motor vhodný nebo jak do plynové nádrže vložit plyn.

Šílený? to jo.

To’to samé s vytvářením webových stránek. Don’Nechte se tak zapadnout s vytvářením dokonalých webových stránek.

Nejdůležitější věcí je začít, budovat určitou dynamiku a omezit váš finanční závazek, pokud to nebude fungovat’t vypracovat (stejně jako všechny investice).

Ano, náklady na vytvoření webové stránky jsou problémem, ale existují způsoby, jak “spravovat” toto – což my’Pojedu dolů.

Zhluboka se nadechněte a nechte’jde kupředu…

4 OTÁZKY – ZJIŠTĚTE, ČE VÁS POTŘEBUJETE POTŘEBNÉ PŘED ZAČÁTEK

Na začátku naší cesty jsme položili všechny špatné otázky a to nás vedlo k tomu, abychom všechno hodili proti zdi a modlili se, aby se něco skutečně nalepilo.

Toto je klasický případ “Nemám’Nemám tušení, co opravdu chci…”

jestli ty’tak se cítíš’je naprosto normální. Nikdo neočekává, že budete vědět, na co si dát pozor’to je proč’znovu si přečtěte tento článek, správně?

Experimentovali jsme s tažením & stavitelé webových stránek, WordPress, bezplatné šablony, placené šablony. Dokonce jsme vytvořili několik tisíc dolarů, abychom si vytvořili vlastní webovou stránku WordPress.

Tak, že’je fér říkat my’ve “byl kolem bloku” několikrát a vzal náš spravedlivý podíl rány a modřiny.

Při pohledu zpět, běhali jsme v kruzích, protože jsme kladli všechny špatné otázky.

Vzali jsme si tedy trochu času, přeskupili jsme a upravili náš přístup k plánování našich webových stránek.

S těmito jsme proces zjednodušili čtyři otázky, které byste si měli položit sami:

# 1. Co’s realistický rozpočet pro váš web?

Náklady na vytvoření webové stránky přesahují návrh a počáteční nastavení.

Existuje mnoho průběžných nákladů na údržbu, jako je hosting, ladění / odstraňování problémů, přidávání nových funkcí / nástrojů atd.

Takže máte skutečně dvě vrstvy nákladů na rozpočet (1) počáteční nastavení a design a (2) průběžné měsíční nebo roční náklady na údržbu.

Pokud máte finanční zdroje, které mohou investovat do vašeho webu až stovky dolarů za měsíc, pak by pro vás něco jako WordPress mohlo fungovat dobře.

jestli ty’nejste připraveni utratit více než 100 $ měsíčně, protože vaše firma ještě není v této fázi, pak hostované řešení (například přetažení & může být lepší přístup.

Takže přemýšlejte o tom, kolik jste připraveni investovat průběžně. Je to přes 100 $ za měsíc? Nebo méně než 100 $ měsíčně?

My’Dostanu se do několika dalších čísel níže.

Pokud si myslíte, že pro vás může být nejlepší tvůrce webových stránek, rychle porovnejte naše oblíbené v následující tabulce:

# 2. Jak chcete spravovat své webové stránky?

Chcete mít plnou kontrolu nad svým webem a dělat věci sami? Nebo chcete odevzdat veškerou práci designérovi / vývojáři?

To byla velmi důležitá úvaha, kterou jsme vynechali.

Mějte na paměti, že pokud nemáte’nevadí předat práci, ty’Obecně budete muset počkat, až bude práce vykonána, pokud si najmete vlastního designéra / vývojáře na plný úvazek. Čekací doba se může lišit v závislosti na pracovní zátěži a obecné odezvě vašeho dodavatele.

Tehdy již máme na WordPressu vytvořený web. Zatímco vlastní design zní sexy, vyskytlo se zde několik problémů’neočekávám.

Poté, co jsme v té době několik měsíců provozovali vlastní web WordPress, jsme zjistili, že se nám to nepodařilo’To se mi moc nelíbí kvůli:

 • Některé pluginy WordPress byly v rozporu s naším designem. Když jsme nainstalovali některé nástroje / pluginy, porušili některé z vlastních funkcí, které náš vývojář vytvořil. Takže jsme museli platit vývojáři, aby znovu nakonfiguroval náš web, aby věci fungovaly. Když vás’znovu sestavit nástroje, které jsou vytvořeny různými vývojáři’Není divu, že někteří z nich vyhráli’nefunguje dobře. To’je to jen část procesu a pro nás to bylo frustrující, protože to přidalo naši psychickou zátěž.
 • WordPress ne’t mít nejvíce uživatelsky příjemný design rozvržení. Pokud například chcete přidat velkou prezentaci v horní části stránky, možná budete muset přidat plugin nebo vlastní fragment kódu (pokud šablona nefunguje’• do rozvržení nechat předem zabudovaný nástroj prezentace). Pokud chcete přesunout nějaký obsah po stránce, musíte upravit kódy. Vypadalo to, že pokaždé, když jsme chtěli provést úpravy návrhu, museli jsme zaplatit vývojáři, aby nám pomohl, protože jsme’Nevím, jak kódovat zpět.

Zeptejte se tedy sami sebe – chcete plnou kontrolu nad úpravami svých webových stránek, aniž byste věděli, jak kódovat? Nebo jste v pořádku s předáním všech úprav (velkých i malých) najatým dodavatelům?

Pokud ne’nechci platit a čekat na někoho, kdo provede všechny změny na vašem webu, takže si můžete zachovat určitou úroveň kontroly a poté přetáhnout & vhodnější bude stavitel stránek drop.

Pokud máte rozpočet a chcete přenést většinu věcí na najatého člověka, pak něco pokročilejšího, jako je WordPress, může dobře fungovat.

# 3. Jaké funkce nyní potřebujete, jaké funkce potřebujete později a jaké funkce jsou správné “hezké mít”?

Když jsme poprvé začali, chtěli jsme všechno. Chtěli jsme všechny zvonky a píšťalky, které vidíme na jiných skvělých webech. Chtěli jsme, co jsme si mysleli, že bude perfektní nastavení.

Když jsme několikrát zasáhli zeď, uvědomili jsme si, že naše životy jsou mnohem příjemnější bez bolesti hlavy, které přináší složitost.

My ano’Nepotřebujeme všechny zvonky a píšťalky, aby naše podnikání fungovalo. Pokud byl náš obchodní model chybný, zvítězily všechny složitosti designu’nemělo smysluplný rozdíl.

Proto jsme se rozhodli, že je nejlepší udržet věci jednoduché a nemilosrdně řezané funkce, které nemáme’T absolutně potřebovat, postavit štíhlé, funkční webové stránky, které je dost dobré, aby svou práci. Věděli jsme, že jakmile vyděláme peníze z webu, můžeme vždy upgradovat později.

Zeptejte se sami sebe – potřebujete vše hned teď? Pokud vaše podnikání selže, vaše firma selže’Nemám dokonalý web?

Firmy ne’Neúspěch, protože na jejich webových stránkách chybí zvonky a píšťalky. Pokud dokážete vyřešit problém, který je třeba vyřešit, slibujeme vám, že nemáte’K vybudování firmy nepotřebujete nejpokročilejší web.

Don’Nezapomeňte – garantujeme, že budete muset svůj web v určitém okamžiku přepracovat. Může to být velká obnova, nebo jen přepracování části vašeho webu. Při lepším porozumění tomu, co návštěvníci vašeho webu hledají, a co budete dělat, provedete mnoho změn v rozvržení a obsahu’pracuje na vašem webu a co není’t. Mějte na paměti a podle toho naplánujte. Přáli jsme si, aby nám o tom někdo tehdy řekl.

Vytvořte základní funkční verzi svého webu a v případě potřeby upgradujte později. Nejhorší, co můžete udělat, je strávit měsíce a věnovat spoustu peněz budování webových stránek, a pak zjistit, že vaše firma nemá’T docela práce.

# 4. Chcete se vypořádat s hostitelskými, bezpečnostními a technickými aspekty sami??

Provozování webové stránky může být velmi administrativní. Věci, jako je konfigurace vašich hostitelských služeb, jejich sledování, aktualizace vaší platformy (například aktualizace WordPress, které se čas od času vydávají), zajištění vyhraných aktualizací’• konflikt s vaší šablonou a zásuvnými moduly atd.

Pro zkušené veterány nebo lidi, kteří to nemají, nemusí to být velká dohoda’nevadí vyhrnout si rukávy, aby udělali trochu technické práce. Ale jsi ta osoba?

Nemáme’V té době jsme měli dost zkušeností na to, abychom tuto otázku zvážili před nastavením našeho webu WordPress, a nakonec jsme museli zvládnout mnohem více technické práce, než jsme se domluvili.

Správa technických aspektů vašeho webu je osobní preferencí. Ty ne’Nemusím, pokud ne’nechci (pomocí přetažení) & stavitelé webových stránek – více níže).

Někteří lidé ne’nevadí mi to a mají čas a zdroje, abychom se s tím vypořádali. Někteří vyhráli’Nemám čas, finanční a duševní zdroje. Děláš??

VĚDĚJTE, CO TYP WEBOVÉ STRÁNKY BYSTE MĚLI BUDE BUDE STAVIT – IT ovlivňuje vaše náklady!

Jak jste odpověděli na 4 výše uvedené otázky?

Flexibilnější a intenzivnější platforma, jako je WordPress, pro vás bude dobře fungovat, pokud:

 1. Máte vyšší a flexibilní rozpočet (pro ZÁSOBU fáze nastavení a fáze průběžné údržby).
 2. Dáváte přednost tomu, abyste při vytváření a úpravách svých stránek nebyli příliš praktičtí. Máte finanční zdroje na zadávání práce designérům / vývojářům, a to i v případě malých úprav návrhu. Ty taky ne’nevadí čekání na změny.
 3. Skutečně potřebujete pokročilé funkce a více zvonků a píšťalek, které si můžete na svůj web sami kódovat’v pořádku s placením někoho, kdo je opraví, pokud se zlomí.
 4. Ty ne’nevadí vám spravovat hosting sami, provádět aktualizace WordPressu a sledovat výkon vašeho webu – v podstatě hraje roli IT Manager pro váš web.

Pokud máte obavy ohledně některé z výše uvedených otázek, můžete zvážit použití přetažení & začněte tím, že vytvoříte webový prohlížeč.

Pokud se vaše firma dostane do bodu, kdy je taková investice oprávněná, můžete vždy upgradovat na pokročilejší tvůrce webových stránek (například WordPress)..

Skok na používání něčeho, jako je WordPress, vyžaduje značnou investici vašeho času (což může být omezeno, protože pravděpodobně budete muset dělat i jiné věci). Je to také velká finanční investice.

Pokud tedy’Nejste si stoprocentně jisti, že potřebujete něco tak pokročilého jako WordPress, jak spravujete / snižujete svá rizika?

ZÍSKEJTE ZÁKLADY WEBOVÝCH STRÁNKŮ, KTERÝM OMEZÍ FINANČNÍ DISASTER

kapitola-2 --- snadno použitelný web-stavitel-minNakonec jsme se rozhodli udělat opravdu malé. Jeden malý krok za druhým, abych tak řekl.

Byli jsme docela zbití z pronásledování všech nejnovějších funkcí a upřímně řečeno, prostě jsme ne’Nemám čas se vypořádat s veškerou technickou prací, která přišla s pokročilejšími webovými tvůrci.

Vše, co jsme chtěli (a potřebovali) byl funkční web, který fungoval a nefungoval’Nevyžaduje hodně času, peněz a pokračujících údržbářských závazků.

Snažili jsme se vybudovat firmu, takže jsme na web věnovali spoustu času a peněz’t priorita nebo “musí”.

Tvůrci drag and drop webových stránek jsou online software, který nám umožnil vytvářet webové stránky, aniž by věděl, jak napsat řádek kódu. To pro nás bylo perfektní.

Mají také podpůrné týmy, které zodpovídají jakékoli dotazy, a technické týmy, které spravují všechny technické aspekty vytváření webových stránek, takže to neděláme’nemusím.

Pokud náš obchodní koncept pracoval nebo získal trakci, můžeme vždy investovat více peněz a času do budování pokročilejší webové stránky, nebo dokonce najmout vývojáře, který nám pomůže.

guide-section-thumbnail1-minNež jsme se však dostali k tomuto bodu, chtěli jsme se chránit před perspektivou finančního závazku a “dokázat” obchodní nápad nejprve přetažením & kapka tvůrce webových stránek.

Pomocí několika tvůrců webových stránek jsme se více seznámili s tím, jaké doménové názvy jsou, jak je připojit k webovým serverům, jak nastavovat e-maily, jak používat jednoduché grafické editory k vytváření grafiky, jak provádět základní SEO (optimalizace pro vyhledávače) , jak vytvářet blogové příspěvky, jak generovat obsah atd.

To vše jsou základy budování funkčního webu. Pomocí těchto snadno použitelných, bez kódových tvůrců webových stránek jsme mohli uvolnit spoustu času, abychom mohli “praxe” další aspekty vytváření webových stránek.

Když se ohlédneme zpět, pokud bychom byli příliš doháněni v tom, jak se naučit kódovat, nebo se učit, jak spravovat vývojáře, aniž bychom měli výhodu vybudování několika jednodušších webů, myslím, že se můžeme dostat tam, kde jsme dnes, ale ta cesta by byli mnohem horší (mentálně i finančně).

Vytváření webových stránek a podpora vašeho podnikání s webem není samostatnou pohyblivou součástí. Je to celý systém, který zahrnuje spoustu různých pohyblivých částí (marketing, tvorba produktů atd.)

Využití tažení & kapka tvůrce webových stránek, něco takového’Je to velmi jednoduché použití, umožnilo nám uvolnit tolik času a duševní energie, abychom se mohli soustředit na jiné věci.

Skutečně připisujeme skutečnost, že jsme se dokázali uvolnit od mentálních úzkostí při vytváření složitých webových stránek, přesměrovávat naši energii do dalších důležitějších částí našeho podnikání, k tomu, co jsme’je schopen dosáhnout dnes.

CO JSOU NĚKTERÉ DRAG & DROP WEBSITE BUILDERS & JAK TO MNOHO NÁDOBÍ NÁM?

Máte-li pocit, že použití nástroje pro vytváření a přetažení webových stránek může být pro vás potenciální možností (tam, kde je to)’je dostatečně snadné, abyste mohli spravovat celý svůj web, aniž byste museli vědět, jak kódovat), pak to’je čas vyzkoušet několik z nich, abyste zjistili, který tvůrce webových stránek by pro vás mohl skutečně fungovat nejlépe.

Protože my’V minulosti jsme je hodně používali, sestavili jsme srovnání, abychom zdůraznili klady a zápory některých tvůrců webových stránek. To opravdu záleží na tom, co potřebujete a jak se vám líbilo používání jejich uživatelského rozhraní.

Používání webového tvůrce stojí kdekoli od 4 $ – 25 $ za měsíc, v závislosti na tom, který webový tvůrce používáte a jaký plán se zaregistrujete.

Většina z těchto webů má zdarma plán, takže si je můžete zdarma před vyzkoušením vyzkoušet. Jejich bezplatné plány nejsou časově omezené, takže je možné i nadále používat, dokud chcete. Pokud ne’Nemají-li bezplatný plán, budou mít alespoň zkušební dobu minimálně 2 týdny.

Zatímco placené plány jsou měsíční, opakující se poplatky, mějte na paměti, že zde je myšlenka omezit vaše finanční rizika.

Náš myšlenkový proces byl – můžeme žaludek 25 dolarů za měsíc (a to’s vyšší měsíční plány), místo placení “nedokázaný” vývojář stovky až tisíce dolarů.

Dále, přibližně za 25 USD měsíčně, získáváme podporu od jejich týmů péče o zákazníky a jejich technických týmů pracuje na pozadí, abychom zajistili, že všechny technické aspekty našeho webu jsou plně spravovány..

Co’je to nejhorší, co se může stát? Náš program s tvůrcem webových stránek můžeme kdykoli zrušit a odejít.

Don’Nezapomeňte, můžete se plně stavět s stavitelem, jak můžete využít jejich bezplatný plán nebo bezplatné zkušební období. Ve skutečnosti si můžete téměř vytvořit kompletní web s plánem zdarma, aniž byste jim museli platit desetník.

Tvůrci webových stránek vám poskytnou většinu nástrojů, které potřebujete k vytvoření funkčního webu, včetně hostingových služeb (aby váš web mohl být publikován online), nástrojů pro tvorbu obsahu (schopnost vkládat tituly, text, grafiku, prezentace atd.) A návrhové šablony.

Toto vše získáte zdarma a odemknutí dalších nástrojů máte možnost upgradovat.

Že’jak můžete efektivně spravovat svá finanční rizika, a stejně tak důležité je přestat mentálně posedávat průměrnými náklady na vytvoření webové stránky.

Někteří tvůrci webových stránek vám za první rok zdarma zadají vlastní doménové jméno, pokud se zaregistrujete do svých ročních plánů. Po prvním volném roce se náklady na každý rok obnovují kolem 20 $. Pokud dáváte přednost nákupu vlastního vlastního názvu domény jinde, protože je obvykle levnější, můžete si koupit své doménové jméno prostřednictvím GoDaddy a bude vás to stát asi 12 – 15 USD ročně. Z většího pohledu na obrázek to’to není významný rozdíl.

NÁKLADY NA STAVEBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY VYUŽITÍ DRAG & DROP BUILDER, WORDPRESS OR CREATING CUSTOM WEBOVÁ STRÁNKA

Známe vás’docela dychtivě se ponořit do některých drsných čísel. Tak ať’jde to.

Pokud chcete nějaké širokopásmové odhady, jsou zde ročně:

 • Táhnout & Drop Builder – 100 až 400 USD
 • WordPress – 140 až 500 USD **
 • Vlastní – 2 000 – 10 000 $+

My’volně zohledňuji náklady na doménové jméno, levnější hosting a prémiovou šablonu pro WordPress a některé datové body z našich vlastních zkušeností s vytvářením vlastního webu.

Zde uvádíme několik diskusních článků, které vám poskytnou podrobnější představu o našich myšlenkách na porovnání pomocí přetažení & kapka tvůrce webových stránek proti používání WordPress.

Elegantní témata (jeden z nejlepších současných vývojářů motivů WordPress), odhaduje se, že může trvat přibližně 200 – 1 000 $ +, než začnete s WordPress (a to neovlivňuje najímání někoho, kdo vám pomůže).

náklady na vytvoření webové stránky - elegantní témataZdroj: Elegantní témata (poznámka: předpokládá se, že ne’najmout někoho, kdo vám pomůže)

Odhadovali také, že vlastní téma WordPress bude stát přibližně 3 000 – 6 000 $ (pro návrh a vývoj) a vlastní web WordPress se pohybuje kolem 6 000 – 15 000 $ (pro návrh a vývoj s vlastními pluginy). Jejich odhady si můžete prohlédnout zde.

To’je důležité si to uvědomit’Je opravdu náročné určit i náklady na parkový park. jestli ty’Mluvil jsem někdy s některými lidmi, kteří se pokusili stavět své vlastní domy, pak je poměrně důsledným příběhem překročení rozpočtu kvůli nepředvídatelným okolnostem. Stejný koncept platí do značné míry stejným způsobem při vytváření vlastního webu.

Náklady na vytvoření webové stránky jsou neustále se pohybujícím cílem, zejména pokud jde o WordPress nebo vlastní weby.

To je důvod, proč pomocí tvůrce webových stránek drag and drop je dobrý způsob, jak začít učit základy tvorby webových stránek, experimentovat s vašimi nápady a omezit vaše finanční rizika (protože měsíční poplatek je fixní a můžete si vytvořit svůj vlastní web jako bez kódů – ty ne’nemusí být vůbec technické).

VAŠE ČAS JE NÁKLADY NA STAVEBNÍ VAŠE WEBOVÉ STRÁNKY

Nechat’čelit tomu, čas jsou peníze.

Pokud chcete vytvořit webovou stránku, buďte připraveni zavázat do svého projektu hodně duševní a fyzické energie (i když externě budujete webovou stránku).

Jak tyto náklady zohledníte při vytváření webových stránek? Dobře ty’Budu muset hádat, kolik stojí hodina vašeho času.

Má hodina vašeho času hodnotu 20 $? 50 $? 100 $? Pokud vás někdo oslovil a zeptal se, kolik to bude trvat “nákup” hodinu svého času, aby jim pomohla něco udělat’je to férová cena pro vás? Částka, kterou vám zaměstnavatel právě vyplácí, může být také hrubá.

Vezměte si toto číslo, vynásobte jej počtem hodin, které plánujete / rozpočet na stavbu svého webu, a budete volně hádat, kolik dodatečných nákladů bude zapotřebí k vytvoření vašeho webu (na základě vašeho časového závazku)..

Budete tedy trávit čas hledáním všech technických věcí, jako je hosting, zabezpečení, kódování? To na základě našich vlastních zkušeností sčítá opravdu rychle.

Nejenže jsou technické aspekty velkým časovým sáním, ale mají tendenci ničit vaši náladu, výhled na život a jen vás dělají docela nevrlý člověk, který má být v okolí (že’to, co se nám stalo!)

Náklady tedy přesahují čas a mohou ovlivnit vaše osobní štěstí!

Pomocí přetažení & drop Builder odstraní tento bod bolesti do značné míry. Zabývají se všemi technickými bolestmi hlavy, takže se můžete soustředit na další důležitější věci a obecně vás udržují v mnohem lepší náladě!

ZÁVĚR – NÁKLADY NA STAVENÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Víme, jak frustrující je vytvořit si vlastní web, zejména když je to poprvé. Vaše mysl prochází milión věcí a obav a my’Prošli jsme si tím sami.

Stejně jako u všech hlavních snah nebo projektů, které chcete prozkoumat, začněte malými, kojeneckými kroky, které vám pomohou omezit rizika poklesu.

Takže místo toho, abyste šli se všemi svými zbraněmi planoucími, odevzdat tisíce dolarů neprověřenému vývojáři, aby vám vytvořil váš web, proč to zkusit udělat sami s menším měsíčním závazkem 4 – 25 $ pomocí tvůrce webových stránek?

Pokud změníte názor po několika měsících, vaše finanční ztráty jsou omezeny na přibližně 100 USD – to’Je to docela slušné z hlediska řízení rizik.

Pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek se zbavíte mnoha technických bolestí hlavy’d setkat a omezit vaše finanční rizika.

To vám také pomůže osvobodit se od duševní úzkosti starostí neustále o tom, kolik vás bude stát vytvoření webové stránky. Měsíční platební plány můžete vždy zastavit.

Pokud vámi vytvořený web ukazuje potenciál a vaše firma / projekt se pohybuje správným směrem, můžete vždy zvážit investování více peněz do budování přizpůsobeného webu později. Do té doby, vy’Budu mít obecný smysl toho, jak funguje budování webových stránek.

To je jeden z nejlepších přístupů k omezení vašich finančních rizik, pokud jde o budování vaší první webové stránky.

Tvůrci webových stránek vám umožní začít rychle, získat impuls, abyste mohli vidět skutečné hmatatelné výsledky. Versus prochází řadou mentální gymnastiky, snaží se vyřešit všechny technické “věci” vytváření webových stránek a obavy, kolik tisíc dolarů může špatný vývojář potenciálně vytrhnout z vás.

Neříci, že se to stane hodně, ale je to’je to “faktor strachu” to vás ochromí, abyste jednali a postupovali kupředu. Že’to, co se nám tehdy stalo, a nebylo’Obzvláště zábavná vůbec.

Chcete-li ušetřit čas, bolesti hlavy a minimalizovat svá finanční rizika, doporučujeme vám zvážit vyzkoušení svých nápadů pomocí tvůrců webových stránek bez kódu..

Zjistit více:

Nejlepší tvůrci webových stránek s přetažením

Nejlepší tvůrci webových stránek pro elektronický obchod

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me