Stavitelé webových stránek pro kutily: Jsou snadno použitelné?

Tvůrce webových stránek pro kutily


Stavitelé webových stránek pro kutily představují způsob, jak mohou běžní lidé navrhovat a vytvářet své vlastní webové stránky bez použití kódu. Technologické know-how již není překážkou pro připojení k internetu, zda vy’podnikatel nebo hobbyista.

Ony’stále více a více lidí. Špičkový průmysl Wix má nyní přes 119 milionů registrovaných uživatelů, více než 3 miliony, kteří platí zákazníkům. Že’je to spousta webových stránek.

Tento kus pokryje vše, co potřebujete vědět o stavitelích webových stránek pro kutily – co to je, co to je’je schopen a který z nich je pro vás nejvhodnější (pokud chcete vyzkoušet).

Pokud chcete snížit hluk a dozvědět se více o konkrétních tvůrcích webových stránek, my’přikryl jsem tě. Mezi nejlepší stavitele webových stránek pro kutily v současnosti patří:

 • Wix
 • Weebly
 • Čtvercový prostor
 • Pojď tati

Úplné recenze každého tvůrce naleznete podle odkazů. Nebo se podívejte na tuto souhrnnou tabulku našich prvních tří:

Pokud jde o vás ostatní, přečtěte si další informace o úplném snížení úrovně u tvůrců webových stránek pro kutily.

Co je tvůrce webových stránek pro kutily?

Tvůrci webových stránek pro kutily jsou způsob, jak udělat webové stránky sami. Ostuda. Že’je to v kostce, ale je toho víc než to. Stejně jako cokoli jiného mají své silné a slabé stránky – a historii.

První webové stránky musely být ručně psány pomocí html. Dreamweaver byl jedním z prvních průkopníků, zatímco někteří z vás si mohou pamatovat GeoCities od začátku dne. Ačkoli se tento složil v roce 2009, jeho duch žije v Neocities, vynikající platformě pro ty, kteří se chtějí dozvědět o budování webových stránek na kódovací úrovni.

To znamená, že mnoho z nás ne’Nemám čas ani sklon se učit kód a vytvářet webové stránky od nuly. Nemáme ani peníze na to, abychom zaplatili odborníkovi, aby to pro nás udělal. Dnes’Pro vytvoření této mezery existují tvůrci webových stránek. Ony’o zajištění flexibility kódu, aniž byste museli dělat sami sebe. Ony’o svobodě nevytvářet webové stránky od základů, soustředit se na větší obrázek.

Dělají to tak, že poskytují šablony a umožňují vám přizpůsobit je, jak uznáte za vhodné. Pokud chcete zadat základní údaje a nechat je tam, dobře. Pokud o tom chcete všechno změnit, můžete.

To vše se provádí online’t stáhnout software pro vytváření webových stránek a vytvořit web ve svém počítači; jdete na dotyčný web, přihlásíte se a spravujete svůj web. To se hodí k přístupu „catch-all“ většiny tvůrců webových stránek. Mohou se postarat o všechny technické věci (hosting, doménové jméno atd.), Pokud je chcete.

Pohodlí a kontrola jsou chléb a máslo tvůrců webových stránek pro kutily. Umožňují rychlejší a plně funkční webové stránky. Jak ukazuje naše video níže, můžete jednu spustit za hodinu.

Hrát si

Věřte tomu nebo ne, že video je legitimní. Na většině tvůrců webových stránek můžete opravdu zřídit plně funkční web za méně než hodinu. Kdokoli vášnivý na svém webu by věnoval projektu trochu více času, než to, samozřejmě, ale stavitelé jako Wix zajistí, že čas a odborné znalosti již nebudou překážkou vstupu.

Jak to říká spoluzakladatel Wix Avishai Abrahami, tvůrci webových stránek “zjednodušit vytváření webových stránek pro každého”. Že’je dlouhý a krátký.

Pro koho jsou?

Co’Skvělé o tvůrcích webových stránek jsou oni’efektivně pro každého. Amatéři i profesionálové je mohou použít k nastavení webových stránek pro podnikání nebo zábavu. Náš vlastní výzkum ukázal, že dvě třetiny webových stránek jsou vytvořeny pro osobní použití. Don’Nemám pocit, že pouze firmy potřebují webové stránky. Ony’znovu v menšině! Tvůrci webových stránek pro kutily jsou pro téměř každý typ webu.

Šablony jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále typů stránek. Chcete nastavit místo pro svou restauraci? Tam’Budu výběrem šablon pouze pro restaurace. Fotografie portfolia? Ano. Blogy? Ano.

Rostoucí počet stavitelů pro kutily se výslovně zaměřuje na elektronický obchod – prodej věcí online. Poskytují rámec, který potřebujete pro spuštění internetového obchodu. Shopify a BigCommerce jsou v současné době velcí psi, platformy jako Sellfy se snaží udržet je na nohou.

Stručně řečeno, tvůrci webových stránek mají omezené finanční a technické zdroje. Jak jsme zjistili sami, náklady na vytvoření webové stránky jsou neustále se pohybujícím cílem, s velkým prostorem pro vymknutí se kontroly. Fixní sazby tvůrců webových stránek znamenají, že se můžete vydat do světa webdesignu, aniž byste do kapsy pálili díru.

Co mohou dělat?

Hlavní hodnota tvůrců webových stránek pro kutily je umožnit vám soustředit se na design a funkce. Mají tendenci nabývat jedné ze dvou forem: drag and drop a generované.

Drag and drop stavitelé dělat to, co říkají na cínu (pokud ano’znovu dobrý). Jednoduše umístěte prvky stránky na místo, kde je chcete, a styl, jak uznáte za vhodný. Vygenerované weby vám položí několik otázek a na základě vašich odpovědí vytvoří stránky pro vás. Výsledky můžete stále upravovat a přidávat nebo odebírat prvky, ale ty’obvykle se jedná o strukturovanější zážitek.

Na pozadí vám pomohou spravovat optimalizaci vyhledávacích strojů (SEO) a dávají vašemu webu nejlepší možnou šanci na dobré hodnocení na Googlu a v Bingu. Mnoho také nabízí analytiku, která vám umožní zjistit, kolik lidí navštěvuje vaše stránky, co oni’dělám a kde jsou’znovu přicházím.

Jaké DIY webové stránky stavitelé jsou k dispozici?

Počet stavitelů neustále roste a ne všichni jsou strašně dobří. Jak trh roste’Je to přirozené, aby se uchazeči pokusili vyšplhat na rozjetý vůz. Co dobré stavitelé webových stránek jsou k dispozici, je skutečná otázka.

Záleží na vašich požadavcích a potřebách. Neexistuje žádná univerzální velikost ‘nejlepší’ tvůrce webových stránek. To ne’neexistuje a nikdy nebude. Existuje příliš mnoho proměnných. Spíše existuje výběr nejlepších tvůrců webových stránek pro kutily, kteří splňují různé požadavky.

Na první pohled získáte představu o tom, co jsme’mluvíme o více než v našem grafu srovnávání tvůrců webových stránek, ale my’Jdu do hloubky hloubky níže.

Snadné použití stavitelů webových stránek

Chtěli jsme na to nabídnout více než jen názor, takže my’provedli jsme průzkum na všech nejlepších tvůrcích webových stránek. Testy uživatelské zkušenosti byly seskupeny s funkcemi, podporou a stanovováním cen, aby byl seřazen seznam nejjednodušších tvůrců webových stránek, které lze použít.

S ohledem na to jsou následující stavitelé webových stránek pro lidi, kteří nemají žádné kódovací pozadí. Snadno se používají s dobrou podporou a intuitivním rozhraním. Oni ne’• Vždy nabízíme tolik backend kontroly jako jejich pokročilí bratři, ale pokud chcete vytvořit svůj vlastní web s co nejmenšími obtížemi, je to způsob, jak jít.

Wix →

Wix je právě teď nejlepší stavitel drag and drop. Nabízí úplnou kontrolu nad tím, jak vaše webové stránky vypadají. Chcete, aby tam bylo vaše logo? Přesuňte to tam. Chcete, aby tento odstavec byl vzhůru nohama? Knock sami. Rozhraní může být zpočátku trochu ohromující, ale jakmile se s ním uchopíte, Wix je jedním z nejjednodušších stavitelů k použití.

Pro ty nové ve hře webdesignu, kteří se chtějí učit, je Wix skvělou volbou. Svoboda, kterou poskytuje, vás zve k seznámení se základními principy webdesignu: jak prezentovat svou domovskou stránku, co vložit do navigačního panelu – vše dobré.

Naše uživatelské testování ukázalo Wix’Kombinace snadného použití a zákaznické podpory je v současné době neomezená. Nováčci i profesionálové si ji užívali. Sami si to myslíme’Je to jedna z nejlepších možností pro ty, kteří začínají s webovým designem. Snadněji se hodí na jednoduché weby, ale většina webových stránek je pak jednoduchá.

GoDaddy →

V našem uživatelském testování to fungovalo opravdu dobře. GoDaddy poskytuje zkušenější stavební zážitek a dělá to tak’s intuitivní a snadno sledovat. Chcete-li získat malý, leštěný web rychle ze země, nemusí existovat lepší stavitel než GoDaddy. Poskytují také registraci domény a hosting, takže s nimi můžete dělat vše na jednom místě.

Pokročilí tvůrci webových stránek

Dále podél zvonové křivky jsou stavitelé webových stránek pro kutily, které je obtížnější používat, ale které nabízejí větší kontrolu a škálovatelnost. Tito zasáhli pěkné sladké místo, kde je vaše úsilí o budování webových stránek podporováno, ale tam’s také příležitost rozvíjet své technické dovednosti.

Čtvercový prostor

Squarespace je pěkný, tajemný, mírně domýšlivý tvůrce webových stránek, který kouří v rohu. Ony’v současné době je to nejstabilnější platforma ve hře a jejich backend je natolik sofistikovaný, aby zvládl velké, vysoce náročné stránky, jako jsou časopisy..

Příklady šablon čtvercůSlužba Squarespace je právem známá kvalitou svých šablon, které jsou optimalizovány tak, aby dobře fungovaly jak na ploše, tak na mobilních telefonech

Čtvercový prostor’Díky velkému množství elegantních šablon se můžete soustředit na obsah svých webových stránek, což je nakonec nejdůležitější věc. To’Není to úplně součást drag and drop klubu, ale je to’Je to stále jeden z nejlepších stavitelů přizpůsobitelnosti.

Tato přidaná funkce znamená, že musíte být s některým kódováním pohodlní, abyste získali co nejvíce z Squarespace, ale to’Je to skvělá volba pro ty, kteří se chtějí dozvědět, co se děje v tom, že se velké místo zaškrtne.

WordPress.org →

Toto je celý jiný svět – jen stěží se kvalifikuje jako tvůrce webových stránek. WordPress.org je systém správy obsahu s otevřeným zdrojovým kódem (CMS). Pokud ano’t vám dává smysl, můžete být lepší pomocí tvůrce webových stránek. Stále, to’s platformou, kterou chcete použít, když chcete přejít na další úroveň webu. Téměř třetina internetu je postavena na základech WordPress.org.

CMS je v zásadě tvůrce webových stránek bez použití rukou. Musíte být schopni kódovat, starat se o věci jako webhosting sami. To’Není to tak technické, jak si možná myslíte, ale určitě ztratíte pohodlí pro tvůrce webových stránek.

Také, aby bylo jasné, WordPress.org není zaměňovat s WordPress.com, vynikající, i když jinak omezenou platformou pro blogování..

Tvůrci webových stránek elektronického obchodu

Někteří tvůrci webových stránek se zaměřují na online maloobchod. Pokud chcete zřídit internetový obchod relativně snadno, je to způsob, jak jít.

Shopify →

Služba Shopify zahájena v roce 2006 a v posledních letech rostla exponenciálně. Jak stále více lidí na internet prodává věci, oni’Potřeboval jsem je někde prodat. Že’s, kam vstoupil Shopify’účinně tvůrce webových stránek elektronického obchodu, který poskytuje vynikající rámec pro nastavení obchodu online.

Zkušenosti zákazníků jsou jádrem toho, co dělají. Ve skutečnosti to bylo založeno třemi přáteli, kteří se snažili prodávat snowboardy online. Bez možnosti, kterou měli k dispozici, si vytvořili vlastní. Jejich posláním je dnes poskytovat uživatelům “bezproblémová platforma pro budování jejich maloobchodu.”

Tvůrci webových stránek pro obecné účely, jako jsou Wix a Shopify, nabízejí elektronický obchod prostřednictvím pluginů. To je v pořádku, ale velké internetové obchody vyžadují specializované platformy. Shopify je v současnosti nejlepší z nich, zejména pro ty z vás, kteří právě začínají.

BigCommerce →

BigCommerce vám nabízí více nástrojů ‘z krabice’ než Shopify dělá, kompromis je’s clunkier k použití. Přečtěte si naše srovnání Shopify a BigCommerce, abyste získali kompletní přehled o tom, jak porovnávají a který z nich bude pro vás pravděpodobně lepší..

Jaké jsou jejich limity?

Stejně jako cokoli jiného, ​​stavitelé webových stránek nejsou’t perfektní. Vědět, jaké jsou jejich slabiny, je stejně důležité jako znát jejich silné stránky. Webové stránky jsou seriózní věc a vy ne’nechci se osedlat na špatnou platformu.

Zde jsou některé z možných nedostatků tvůrců webových stránek pro kutily:

Limity přizpůsobení. Někteří tvůrci webových stránek mohou být docela restriktivní, pokud jde o přizpůsobení vašich stránek. To’s cena, kterou zaplatíte za strukturu a pohodlí. Tvůrci drag and drop odrůdy Wix se snaží poskytnout vám co největší kontrolu, jak je to možné, ale i oni mají svá omezení. Pro skutečně jedinečnou funkčnost a prezentaci’■ Není možné vyhnout se HTML a CSS. Všechny silnice vedou ke kódu na celosvětové síti.

Sdílený hosting. Webové stránky musí být uloženy, kam má kdokoli přístup kdykoli a kdekoli. Tomu se říká hosting. Většina tvůrců webových stránek to dělá za vás, ale vy’web bude sdílet zdroje s dalšími weby v systému. Tomu se říká sdílený hosting. To’Je to zřídkakdy problém pro malé webové stránky, ale jak se rozšiřují tam’je to riziko, které vyhráli’umím se vypořádat. Stránky o riziku sdíleného hostování pomalejší rychlosti načítání nebo dokonce úplné výpadky, pokud se to snaží dostatek lidí.

Žádné zálohy. Tvůrci webových stránek obvykle s výjimkou Weeblyho a IM Creatora obvykle nemají’t vám umožní zálohovat vaše stránky. To velmi ztěžuje přechod z jedné platformy na druhou. Tvůrci webových stránek nejsou’charitativní organizace. Chtějí vás udržet jako zákazníka, jakmile budou’Dostal jsem tě, a to je jeden z hlavních způsobů, jak to dělají.

Oni ne’měřítko dobře. Tohle není’t všeobecně pravda, ale je to’Je to dost často na to, aby bylo možné nahlásit. Čím větší je váš web, tím méně se hodí pro webovou stránku’to bude. Pro malé weby’znovu ideální, ale pokud máte sny o velkém a složitém webu, může být lepší začít s WordPress.org hned od začátku.

Mnoho z vás nikdy nebude konfrontováno s výše uvedeným. Ony’znovu malé překážky, ale to’stojí za to být jasné, stavitelé webových stránek nejsou bez jejich nedostatků. Většina z nich nabízí bezplatné zkušební verze nebo freemiové služby’s dostatkem času na zvážení věcí pro sebe, než utratíte cent.

jestli ty’tam začínáme’Je to silný důvod pro tvůrce webových stránek. Ony’úvod do světa webdesignu. I když váš web přeroste a podíváte se na něco pokročilejšího, vaše zážitky vás na tuto cestu mnohem lépe vybaví.

Kolik stojí stavitelé webových stránek pro kutily?

Dlouho a krátce to je DIY stavitelé webových stránek jsou jen drahé, pokud se rozhodnete jít s drahými plány. Nejsou žádné triky, žádné poplatky za pochopení. Základní web bude vyžadovat pouze zdroje základního plánu, a to’je to všechno vy’Budu muset zaplatit. Pokročilá stránka s vyššími nároky bude vyžadovat zdroje pokročilého plánu.

Za co to je’s ohledem na to, náš výzkum označil následující tři stavitele za nejlepší hodnotu za peníze:

 1. Wix
 2. Úžasně
 3. Weebly

Každý z nich nabízí velmi odlišné zkušenosti s vytvářením webových stránek. Wix je drag and drop, nápadně je jednoduchý a strukturovaný a Weebly zasáhne rovnováhu obou. Všichni nabízejí bezplatné zkušební verze’s dostatečnou příležitostí zjistit, na který z nich někdo klikne.

jestli ty’teprve začínáte, poslední věcí, kterou musíte udělat, je házet peníze kolem. Vyberte si cenově dostupný plán a rozšiřujte se podle toho, jak vaše webové stránky rostou.

Závěr

Programátoři již nemají monopol na web design. Tvůrci webových stránek pro kutily umožnili každému vytvořit si stylovou a funkční přítomnost online. Dalo by se vytáhnout webové stránky za den, pokud jste opravdu chtěli (i když ne’t doporučuji být docela gung ho).

Existuje spousta vynikajících tvůrců webových stránek, ale neexistuje ‘nejlepší’ tvůrce webových stránek. To záleží na vašich potřebách. Pokud je pro vás důležité snadné používání, zaregistrujte se na bezplatnou zkušební verzi s lajky Wix nebo Pojď tati. Pokud chcete rozvíjet své technické know-how při vytváření, něco podobného Čtvercový prostor může být více na vaší uličce. Dejte jim točit a uvidíte, co klikne. Zkoušet to nestojí nic.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map