Ako napísať stránku o nás: 9 Dos and Don & rsquo; ts

Ak ty’znovu zdôraznil, ako napísať “O nás” stránky pre váš web, pravdepodobne to znamená, že viete, že je dôležité mať dobrý. “O nás” Táto sekcia je príležitosťou predstaviť sa podľa vlastných predstáv. to’je tiež návštevníkom’prvé stretnutie s ľuďmi a príbehmi za vašimi stránkami a silná stránka prenesie vašu vášeň na vašich čitateľov.


Dobrý “O nás” Stránka začína základmi, ale rýchlo sa pohybuje za nimi. Áno, používatelia musia vedieť, kto ste a aké služby poskytujete. Vaša stránka by však mala tiež uznať mäkšie veci, na ktoré sú ľudia zvedaví.

Premýšľajte o tom, že sa s niekým stretnete prvýkrát – oni’Chcem vedieť, prečo robíte to, čo robíte a ako ste začali vo svojom odbore. Ak ste sa stretli s niekým na večierku, ktorý sa neustále venoval témam špecializovaným na priemysel, vy’d pravdepodobne začať plánovať núdzový východ smerom k prednej d’predjedlá.

Vedieť, čo zahrnúť, uľahčuje remeslo “o” stránka, ktorá vytvára rovnováhu medzi praktickými a inšpiratívnymi – a dobrá správa je, že tam sú’nie je pre túto prácu lepšia osoba ako vy. Prečítajte si o základných dávkach a don’ts a vidieť príklady stránok, ktoré to napravili.

Čo zahrnúť na stránke O nás

1. Správny tón

Tón je prvok, ktorý by mal byť konzistentný v celom vašom “o” str. Ale nie’strach – vyhrali ste’Aby ste to dosiahli, nemusíte oprášiť anglické učebnice stredných škôl. Pre profesionálne webové stránky musí písanie len nájsť strednú cestu medzi nimi informovaný a prístupný.

Zapamätaj si to “profesionálny” nemá’nemusím myslieť “nudný” – to’je v poriadku, aby vaše písanie ukázalo nejaké vzrušenie! A nie’buď to premyslieť. Už viete, čo vy’keď už hovoríme, nechajte tok informácií, akoby hovoril s priateľom a vy’Pravdepodobne narazím na ideálny tón.

Čítanie novej kópie je skvelý spôsob, ako otestovať tón. Vypočutie, ako sa vety spájajú, vás upozorní na akúkoľvek neprirodzenú štruktúru alebo výber slov, ktoré by ste chceli’t skutočne použiť v dennej konverzácii.

2. Hodnoty vašej spoločnosti

Akonáhle budete mať všeobecný tón vypracovaný, posilnite to predstavením vašej spoločnosti’s. Ak ty’pri opätovnom písaní stránky pre väčšiu organizáciu by ste mohli mať nejaké predurčené hodnoty alebo pokyny pre značku, z ktorých môžete čerpať. Ale nie’nebojte sa, ak to’Nie je to tak – všetko, čo musíte urobiť, je len zopár kľúčových slov, ktoré najlepšie reprezentujú to, čo vaša firma znamená.

Zdôraznenie niekoľkých dobrých hodnôt je skvelý spôsob, ako usporiadať to, čo vy’rád by som povedal o vás “o” a môže vám pomôcť vysvetliť, že vaše podnikanie je menej náročné. Avšak, to’Je dôležité nevyberať heslá len preto, že znejú dobre, do čoho ľahko spadne: 55% všetkých spoločností zo zoznamu Fortune 100 “integrita” ako základná hodnota, zatiaľ čo 40% cituje “team-work.” Určite hodné atribúty, ale začínajú strácať význam, keď každý’s hádzaním.

Namiesto toho, aby ste sa stali generickými, dajte si čas na premýšľanie o tom, čo máte’ste na to hrdí a na to, čo vás oddeľuje od vašich konkurentov. Ste vážne produkt kvalita? Snažíte sa o to? udržateľnosť vo vašom výrobnom procese? Toto je čas na oslavu!

3. Vizuály, vizuály, vizuály

Tučný text a strategicky umiestnené nadpisy sú dobrým začiatkom pri organizovaní vašej stránky, ale najlepší spôsob, ako zaujať čitateľa’Oko prechádza cez dobre umiestnenú grafiku alebo tabuľky. Štúdie dokonca ukázali, že ľudia si dokážu vybaviť 65% vizuálne prezentovaných informácií tri dni po ich zobrazení.

Don’t ho potiť, ak nie’Nepovažujte sa za zvlášť dôvtipného dizajnu. tam’Existuje veľa softvéru pre návrh webových stránok, ktorý bol vytvorený, aby bola táto úloha čo najjednoduchšia. Pokiaľ ide o zdôrazňovanie vizuálnych prvkov, funkcia Squarespace je obzvlášť užitočná – takže ak máte veľa kreatívnej práce, ktorú môžete predviesť,’Je to skvelá voľba.

Ak nie’Nemám veľa tvorivej práce na predvádzanie, potom peknú fotografiu kancelárskych priestorov alebo skvelý graf minulého roka’Rastúci predaj je viac ako dosť. Pridanie vizuálneho alebo dvojitého textu je len skvelý spôsob, ako rozložiť text na svojej stránke a urobiť váš obsah zábavnejším na čítanie.

Existuje veľa ľahko použiteľných digitálnych nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť uvedené vizuálne prvky. Napríklad Canva je grafický návrhový nástroj vhodný pre všetky (alebo žiadne) úrovne zručností, kde môžete vytvárať originálne infografiky a logá..

Zoznam: 9 najlepších tvorcov webových stránok pre umelcov

Ideálne nástroje pre kreatívy, ktoré chcú zobraziť umelecké diela online

Ak ty’znovu nalepené na nápady je jedna fotografia, ktorá môže skutočne vytvoriť alebo rozbiť vašu stránku. To nás privádza k…

4. Váš tím

“O nás” stránka by mala personifikovať vaše podnikanie, aby sa potenciálni zákazníci nedotkli’• nepovažujem vás za čarodejníka typu Oz ‘muž za oponou.’ Pridanie obrázka a nejaké humanizačné pozadie o vás a vašom tíme ponúka skvelú príležitosť na spojenie s publikom a na kreativitu.

Najlepšia časť každého príbehu sú ľudia a potenciálni zákazníci budú zvedaví, čo vás vedie ako jednotlivcov vo vašom odbore. Ako sme už povedali, nikto nepozná tento príbeh lepšie ako vy, takže nie’nebojte sa to povedať!

5. Dôvod, prečo vám veriť

Ľudia prichádzajúci na vaše stránky prvýkrát sa zaujímajú predovšetkým o to, čo musíte povedať – a preto sme my’Toľko dôrazu som na to povedal. Ale keď nový návštevník formuje jeho názor na vašu firmu, pomáha to poskytnúť nejaké vonkajšie svedectvo na overenie.

Ak by ste chceli vedieť, či bola určitá reštaurácia dobrá, pravdepodobne by ste to urobili’Nezavolajte ich, aby ste to zistili. Namiesto toho sa môžete obrátiť na recenzie TripAdvisor alebo Yelp. Rovnaký princíp tu platí. tvoj “o” stránka je ideálnym miestom na zahrnutie pozitívnych ponúk zákazníkov, aby ich ľudia vedeli’získam čestný prehľad. Vo veku, keď 91% spotrebiteľov dôveruje online recenziam, rovnako ako osobné odporúčania, prechádza trochu sociálneho dôkazu dlhá cesta.

6. Spôsob, ako vás kontaktovať

V čase, keď sú návštevníci hotoví, sa vám číta “O nás” stránku’Budem pretekať, aby som sa dostal do kontaktu. Väčšina tvorcov webových stránok vám umožní ľahko prilepiť “Kontakt” alebo kdekoľvek na stránke, alebo môžete vytvoriť samostatnú vyhradenú stránku a odkaz na ňu.

Existuje tiež veľa tvorcov webových stránok navrhnutých špeciálne pre malé podniky, čo môže byť skutočne užitočné pri vytváraní každej stránky na vašom webe – od “O nás” na “Kontaktuj nás” – cítiť sa vyleštení a profesionálni.

Zoznam: 6 najlepších poskytovateľov hostingu elektronického obchodu

Ideálne platformy pre firmy, ktoré chcú predávať online

Čo sa vyhnúť na svojej stránke O nás

Teraz, keď viete, čo sa mení na veľké “O nás” stránku’je čas hovoriť o veciach, ktoré sú najlepšie vynechané. Čítajte ďalej pre don’ts:

1. Don’choď zblázniť sa

Funkcie rozloženia a dizajnu majú dopĺňať váš obsah a uľahčovať jeho čítanie. Zlý dizajn robí opak – odvádza pozornosť čitateľov od slov na stránke. Väčšina tvorcov webových stránok bude mať šablóny, z ktorých môžete pracovať, aby ste sa tomuto problému vyhli. Uistite sa však, že ste svoju stránku neustále kontrolovali čerstvými očami, aby ste zistili, či existujú nejaké obrázky alebo špeciálne efekty, ktoré zaostrujú váš obsah..

2. Don’nezabudnite povedať ľuďom, čo robíte.

tam’nie je nič viac frustrujúce, ako sa nechať vtiahnuť dobre napísaným “o” stránku, len aby ste dosiahli koniec a uvedomili si, že nemáte predstavu o tom, čo spoločnosť v skutočnosti robí alebo predáva.

Ľudia často častejšie vyhrávali’Nechcem vynaložiť ďalšie úsilie na to, aby ste zistili, čo robíte (alebo prečo potrebujú vašu službu). to’dobre stojí za to umiestniť niekoľko extra jasných viet na začiatok stránky “o” aby sa zabránilo odcudzeniu zmätených čitateľov.

3. Don’príliš nacpať na jednu stránku

tvoj “O nás” stránka bude jednou z najdôležitejších stránok na vašom webe, ak nie, je to tak’Neznamená to, že by mala vyzerať ako jediná stránka na vašom webe. Nezabudnite zdôrazniť iba tie najdôležitejšie aspekty vašej firmy, aby ste sa vyhli ohromujúcim informáciám pre nových návštevníkov. Periférne informácie môžu žiť kdekoľvek na vašom webe a môžete na ne dokonca poskytnúť odkazy.

Naše obľúbené stránky O nás

Teraz, keď viete, čo robiť’s a don’ts, pozrite sa na tieto príklady víťazstva “O nás” stránky zo všetkých druhov priemyslu. my’usporiadal som ich na základe konkrétnych silných stránok, takže môžete získať inšpiráciu pre každý aspekt dokonalej stránky.

Najlepšie pre: rozprávanie príbehov a kreativitu

1.1 Snowboardy Burton

príklad o nás

Burton’s “O nás” Stránka robí neuveriteľnú prácu humanizácie veľkej spoločnosti – v skutočnosti je táto stránka skutočne pomenovaná “Kto sme.” V čase, keď ste’čítanie o Burtonovi’skromné ​​začiatky vo Vermonte a v tíme’s venovaním snowboardingu, vy’Chcem sa dostať na svahy sám.

1,2 svorky

druhý príklad o nás

my’Priznám sa, že s snowboardmi sa dá celkom ľahko baviť. že’to je dôvod, prečo spoločnosť Staples získava ďalšie body so zlatými bodkami, ktoré sa im pri predaji podarilo inšpirovať… kancelárske potreby. Všimnite si, ako spoločnosť štruktúruje informácie na svojej stránke, aby udržala návštevníkov v interakcii. Počnúc “Náš príbeh” je skvelý spôsob, ako zdieľať inšpiráciu a sledovať ju “Čo robíme” dodáva dokonalú kombináciu praktickosti.

Najlepšie pre: fakty a dôvera

2. HSBC

tretí príklad o nás

HSBC’s “o” stránka zdôrazňuje čísla, ktoré vzbudzujú dôveru. To isté môžete urobiť tak, že uvediete všetky štatistiky, ktoré preukazujú popularitu a spoľahlivosť vášho podnikania. Počet zákazníkov, ktoré máte, alebo rokov, ktoré ste vy’som bol okolo, sú skvelé miesta, kde začať.

Ak si myslíte, že’Pokryl som tie zjavné, neváhajte a upresnite. Koľko čerstvých zákuskov pečí vaša kaviareň denne? Koľko ručne pletených svetrov predáva váš elegantný obchod za týždeň? to’Je skvelé prinútiť ľudí, aby premýšľali o všetkej tvrdej práci, ktorá sa deje offline.

Najlepšie pre: dizajn

3. Jacob Tyler

štvrtý príklad o nás

Mohlo by sa zdať zrejmé, že kreatívna agentúra by si vzala tortu za najlepší dizajn, ale my všetci môžeme vziať niekoľko ukazovateľov z elegantnosti agentúry Jacob Tyler.’s “Čo robíme” str. Jednoduchá červená, biela a čierna farebná schéma uľahčuje rozhodovanie o tom, čo vynikne.

S odkazmi na tituly ako “komunikácia” a “Užívateľské skúsenosti” tiež umožní, aby stránka vyzerala elegantne, bez obetovania ďalších informácií. Tento dizajn je dôkazom toho, že ľahko čitateľný + pekný pohľad je výherná kombinácia.

Najlepšie celkovo: Moburst

piaty príklad o nás

Moburst’s “o” stránka je dôkazom toho, že kreativita a tvrdé štatistiky môžu byť skutočne priateľmi. Táto marketingová spoločnosť predstavuje niekoľko pôsobivých postáv popri fotografiách zábavných tímov a životopisoch zakladateľov osobnosti. Konečným výsledkom je elegantná interaktívna stránka’Je vzrušujúce prechádzať – ale najlepšie zo všetkého je, že písanie zamerané na detaily by bolo potešením čítať s vynikajúcim dizajnom alebo bez neho.

Ako napísať stránku O nás: rekapitulácia

Tieto príklady slúžia ako referencie’re dobre vybavené pre remeselnú ideálu “O nás” stránka pre vaše podnikanie. Keď prispôsobujete svoju stránku, vráťte sa späť k šiestim základným prvkom, ktoré zahŕňajú:

 1. Správny tón
 2. Hodnoty vašej spoločnosti
 3. vizuálne
 4. Trochu o vašom tíme
 5. Dôvod, prečo vám veriť
 6. Spôsob, ako vás kontaktovať

A uistite sa, že nemáte’T

 1. Choďte zblázniť
 2. Zabudnite povedať ľuďom, čo skutočne robíte
 3. Naplňte príliš veľa na jednu stránku

S týmito dos a don’na pamäti, my’Teraz ti dám mikrofón. Tak choďte do toho… povedz nám o sebe!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map