Jednoduchý spôsob, ako malým podnikom zarobiť viac peňazí

Jednoduchý spôsob, ako malým podnikom zarobiť viac peňazíNa základe rozsiahleho výskumu, ktorý uskutočnil Weebly, som presvedčený, že najčastejšie prehliadaným a ľahkým spôsobom, ako môžu malé podniky zarobiť viac peňazí a zvýšiť svoj podnik, je jednoducho vytvoriť webovú stránku..


Koniec koncov, kto nie’Nemáte webovú stránku v súčasnosti? Don’• všetky podniky majú webové stránky?

Vlastne… šokujúce – Nie.

Pamätám si, keď som bol ešte na strednej škole v polovici 90. rokov’s, nikto nemal e-maily, mobilné telefóny a koncept zisťovania informácií na internete bol stále dosť cudzí. Mali sme knižnice (pamätáte, skutočné fyzické knihy?) A boli to prvé a mnohokrát, jediný spôsob, ako vykonať náležitý výskum.

Rýchly posun vpred 15 až 20 rokov, všetko je online a fyzická kniha je takmer minulosťou. Spoločnosť Google začala dominovať internetu za menej ako 20 rokov (bol vytvorený v roku 1996) a všetko je teraz online.

že’to, čo som si myslel. Ale je to tak?

Mnoho ľudí stále nie’t Majte webové stránky

Weebly nedávno vytvoril infographic o prítomnosti webových stránok v Spojených štátoch od roku 2013. Infographic (pozri nižšie) v podstate zdôrazňuje, koľko ľudí (hlavne malé organizácie, ako sú podniky a neziskové organizácie) stále’Nemám webové stránky a potenciál rastu tvorcov webových stránok.

Štatistiky považujem za veľmi zaujímavé a zároveň boli trochu šokované. Tu je len niekoľko najdôležitejších informácií:

 • 58% firiem nemá webovú stránku
 • 56% spotrebiteľov neveria firme, ktorá nemá webovú stránku
 • 40% neziskových organizácií nemajú webovú stránku
 • 75% spotrebiteľov don’t spustenie webových stránok z dôvodu nedôvery, že môžu vytvoriť vysoko kvalitnú webovú stránku
 • 50% ktorí začínajú, snažia sa skončiť tak, ako to robia’nemať správny plán / plán
 • 67% ľudí, ktorí používajú weebly na vytváranie webových stránok, chcú buď obchodovať online, alebo rozšíriť svoje súčasné podnikanie, aby získali viac zákazníkov

Môžu ľudia dôverovať vašej firme?

Na základe Weebly’s infographic a výskum, to’Je ťažké uveriť, že väčšina malých firiem stále nemá webovú stránku, najmä keď tvorcovia webových stránok, ako je napríklad Weebly, veľmi ľahko dajú webovú stránku zostaviť (pozrite si našu úplnú recenziu o webe Weebly a o tom, ako je tu užívateľsky prívetivý).

Toto je obzvlášť dôležité, keď to výskum naznačuje 56% spotrebiteľov neverí firme, ktorá nemá webovú stránku.

Takže ak ste vlastníkom malej firmy, ktorý stále nemá’Nemám webovú stránku, Toto je obrovská príležitosť, aby ste rýchlo rozrástli svoje podnikanie. To by som považoval za “Nízko visiace ovocie” kde máte príležitosť rýchlo rozvíjať svoje podnikanie bez vynaloženia veľkého úsilia a investícií, vytvorením jednoduchej, ale profesionálnej webovej stránky, ktorá vašej firme poskytne online prítomnosť a potrebnú dôveryhodnosť.

Tvorcovia webových stránok vám môžu pomôcť

Myšlienka vytvorenia webovej stránky pre vaše podnikanie môže byť skľučujúca. Rovnako ako ja sa snažím zostaviť motor auta od nuly (verte mi, keď to hovorím’Bude to katastrofa!). to’s cudzím’je strašidelné a zdá sa nemožné bez toho, aby ste si najali poskytovateľa služieb, ktorý môže účtovať tisíce dolárov za zostavenie a údržbu jednoduchých webových stránok.

Našťastie existuje veľa skutočne dobrých, spoľahlivých a ľahko použiteľných tvorcov webových stránok, ktoré vám môžu pomôcť rýchlo a ľahko (áno, že’je to pravda!) vyšľahajte si vlastnú webovú stránku (viac nižšie).

Naozaj to nie je’príliš ťažké vložiť text, obrázky vašich výrobkov alebo služieb, niektoré propagačné videá (ak nejaké máte), kontaktný formulár, aby vám ľudia mohli poslať e-mail, vašu adresu a mapu. To všetko môžete urobiť v priebehu niekoľkých hodín, ak to jednoducho dokážete.

Don’Nepokúšajte sa vybudovať svet’najkrajší a najkomplexnejší web. Ty nie’to nepotrebujem. Ak ty’V kaviarni potrebujete iba svoju adresu, kontaktné číslo, niekoľko krásnych a profesionálnych snímok vášho obchodu, kávu, usmievajúcich sa zákazníkov, ktorí sa dobre baví, a mapu, aby vás ľudia našli. to’je to skutočne také jednoduché. Čokoľvek viac, ako by vám bolelo hlavy, a odrádza vás od dokončenia vašich webových stránok.

Ktorý nástroj na tvorbu webových stránok môže pomôcť?

Vo svojich vlastných rukách na skúsenosti som’d odporúčame vyskúšať nasledujúcich tvorcov webových stránok a som presvedčený, že si môžete vytvoriť webovú stránku s ktorýmkoľvek z nich v krátkom časovom období, pretože sú určené na pomoc netechnickým ľuďom pri zostavovaní webových stránok..

Tiež zvíťazili’Nenabíjajte tisíce dolárov tak, ako sú’opäť veľmi cenovo dostupné najmä pre malé podniky (od bezplatných po menej ako 25 dolárov mesačne).

 • Weebly
 • Wix
 • Squarespace
 • Jimdo
 • weby

Kľúčovou vecou je začať. Buďte kreatívni, ak naozaj nie’Nemám čas vytvoriť jednoduchú webovú stránku. Tvorcovia webových stránok, ktoré som uviedol vyššie, vám už poskytujú základné nástroje na vytváranie webových stránok. Skúste si najať stredoškoláka na Craigslist, aby vám pomohol. Deti v dnešnej dobe sú na tento druh výkriku a väčšina z nich nie’Nepožiadam o veľa peňazí. Buďte kreatívni pri využívaní “lacnejšie” zdroje.

Všetci vyššie uvedení stavitelia webových stránok sú tvorcami drag and drop – to znamená, že doslova drag and drop obrázky, text, prezentácie, mapy atď. Na webovú stránku. Na dokončenie svojej webovej stránky nepotrebujete žiadne kódy – preto je tak dostupné vytvoriť webovú stránku pre vaše podnikanie.

Je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako rozšíriť svoje podnikanie, rozšíriť online a osloviť nové publikum, a potenciálne zarobiť viac peňazí. Podľa prieskumu Weeblyho sa väčšina spotrebiteľov nezmieňuje’• Dôverujte podnikom, ktoré nemajú webovú stránku.

to’je pravda, pretože pre mňa je podnikanie menej dôveryhodný alebo “temný” ak nie’Nemám webovú stránku. Či je to spravodlivé alebo nie, nie’Naozaj nezáleží. V dnešnej dobe si webové stránky získajú dôveryhodnosť a tento trend bude rásť až v nasledujúcich rokoch.

Tu’s Weebly’s Infographic:

vytvoriť bezplatnú webovú stránku

Táto recenzia je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map