Čo potrebujete na vytvorenie webovej stránky – konečný kontrolný zoznam

čo-to-má-to-build-a-webové stránky-kontrolný zoznamMilujem kontrolné zoznamy.


to’nie preto, že mám obsedantno-kompulzívnu potrebu zostaviť podrobný plán všetkého, čo robím – v poriadku… Ja áno, ale je to tak’nie je dôvod, prečo sa mi to páči.

to’s pretože Kontrolné zoznamy sú vynikajúce pri zjednodušovaní zložitých alebo drvivých projektov, ako je napríklad vytvorenie webovej stránky do ľahko zvládnuteľných krokov.

Všetko je pre vás pekne usporiadané ako organizovaná cestovná mapa – takže sa z tvorby vašich webových stránok odstraňujú všetky dohady..

Ak sa cítite úplne stratení a nie’Neviem, kde začať, keď príde na vytváranie webových stránok, ty’prišiel som na správne miesto.

Tento kontrolný zoznam vám presne ukáže:

  1. Čo potrebujete, aby ste mohli začať s webovou stránkou, a
  2. Čo si ty’Nepotrebujem a pravdepodobne nikdy nepotrebujem pre tvoj web.

Ak ty’Už som urobil nejaký výskum a má hrubú predstavu o tom, čo je potrebné na vytvorenie webovej stránky, tento kontrolný zoznam vám môže pomôcť zistiť, či vám niečo uniklo (len pre prípad). my’Tiež som prepojil niekoľko úžasných sprievodcov, aby ste sa uistili, že máte dobrý štart!

Čo ty “Mysli, čo potrebuješ” vs čo si ty “Skutočne potrebujeme” vytvoriť webovú stránku.

Jeden z najväčších omylov, ktoré ľudia urobia pri vytváraní svojej prvej webovej stránky, je sa snažím urobiť príliš veľa.

Nakoniec vás čaká nekonečný zoznam vecí, ktoré musíte urobiť a čo musíte zaplatiť.

Čoskoro budete ohromení a nakoniec nič neurobíte – znie to dobre povedome?

Vieme to, pretože my’už som tam bol. Keď sme stavali našu prvú webovú stránku, boli sme úplne paralyzovaní nekonečnými otázkami a možnosťami.

Po spravodlivom zdieľaní chýb sme sa dozvedeli, že by ste mali len začnite s holými základmi vytvoriť webovú stránku a pridať ďalšie funkcie podľa toho, ako bude web rásť.

Prečo? pretože “ty nie’neviem, čo nemáš’neviem.”

you-nepáči-know-čo-you-nerob-knowZváž toto: Už ste niekedy zabalili dovolenku na miesto, kde ste’nikdy som nebol a pre počasie / podnebie máte málo skúseností?

Minulý rok sme šli na dovolenku na karibský ostrov. Zriedka cestujeme do vlhkých a horúcich miest určenia, kde máme pocit, že potrebujeme sprchu po vystúpení vonku len za 3 minúty..

Chceli sme robiť veľa vodných športov (pádlovanie, šnorchlovanie, vodné lyžovanie atď.)

Ako každý nadšený dovolenkár, išli sme von a kúpili sme veľa oblečenia pre aqua (napríklad vyrážky, aqua topánky) a výstroj, o ktorom sme si mysleli, že potrebujeme.

Cítili sme sa dosť šikovne, pretože kúpa tohto druhu vecí na vzdialenom ostrove bude určite stáť ruku a nohu!

Dost isty, polovicu vecí, ktoré sme kúpili, sme nikdy nepoužili.

Mysleli sme si, že potrebujeme všetko vybavenie a vybavenie (na základe toho, čo sme videli v televízii, niektorých webových stránkach atď.)

Hej, práve sme to urobili’Neviem nič lepšie – ja’m istý, že sa to stane každému v pravý čas?

Rovnako ako balenie na dovolenku na nové miesto, ako viete, aké funkcie a nástroj skutočne použijete pre svoju prvú webovú stránku?

  • Stratíte čas a peniaze na vytvorenie webovej stránky s nástrojmi a funkciami, ktoré ste vyhrali’t skončiť pomocou?
  • Budete utrácať ťažko zarobené peniaze na vlastný dizajn webových stránok a pokročilé funkcie a len zistiť, že neskôr’t pracovať pre vaše cieľové publikum?
  • Skončíte s prepracovaním svojich webových stránok, pretože sa to nepodarilo podľa vášho vlastného návrhu’Nepracujte, len sa modlite, aby vám nový dizajn poskytol lepšie výsledky?

Tu’je trápne – boli sme vinní zo všetkých 3 bodov, keď sme prvýkrát začali!

Po vytvorení viac ako tuctu rôznych typov webových stránok sme sa pri spustení vášho prvého webu dozvedeli zlaté pravidlo:

To, čo si myslíte, že chcete, je často odlišné od toho, čo skutočne potrebujete.

Začnite teda so základnou verziou webovej stránky, ktorú považujete za potrebnú.

Skúste zistiť, čo funguje a čo nie’t na vašom webe s minimálnym časovým a peňažným investovaním.

Keď viete, čo funguje, môžete na svojom webe inteligentne investovať.

Kontrolný zoznam – Čo potrebujete na vytvorenie webovej stránky

Ak chcete webovú stránku, na ktorej neakceptujete žiadne platby online (nie internetový obchod), don’Nepotrebujete schopnosť ľudí rezervovať si schôdzky online alebo spravovať platených členov. Nižšie nájdete holé základy, ktoré vám často stačia na vytvorenie dobrého funkčného webu, aby ste mohli začať..

9 vecí, ktoré potrebujete na spustenie webovej stránky

# 1 – Doménové meno

# 2 – Firemná e-mailová adresa

# 3 – Softvér na vytváranie webových stránok

# 4 – Hosting webových stránok

# 5 – Návrh šablóny webovej stránky

# 6 – Návrh loga

# 7 – Vysoko kvalitné obrázky pre webové stránky

# 8 – Editory obrázkov

# 9 – Google Analytics

# 1 Získajte doménové meno

get-a-domain-name

Názov domény je často prvá vec, ktorú potrebujete pri spustení webovej stránky. Je to vaša digitálna adresa, ktorú ľudia použijú na pripojenie k vášmu webovému serveru.

Napríklad názov domény pre túto webovú stránku je www.websitebuilderexpert.com.

Niektorí populárni poskytovatelia doménových mien sú GoDaddy, Domain.com a NameCheap. Môžete ľahko skontrolovať, či je k dispozícii požadované meno a koľko to bude stáť, čo je zvyčajne okolo 10 až 20 dolárov ročne..

Máme ABC Sprievodca názvami domén pre začiatočníkov kde sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o výbere, nákupe a registrácii názvu vašej domény.

Konkrétne nájdete “rozdiel medzi bezplatnými a platenými názvami domén”, alebo “Sú názov domény a webové stránky samostatné veci?”, a oveľa viac.

# 2 Získajte firemnú e-mailovú adresu

Verím v obchodnú e-mailovú adresu pre každého, kto má vážne problémy s budovaním firmy.

prečo?

Pri ničení vašich webových stránok nie je nič efektívnejšie’s alebo vaše podnikanie’ dôveryhodnosť e-mailov, ktoré sa mi páčia, alebo prvej otázky, ktorá sa mi objaví, je – “wow, môžu’Ani si nemôžete dovoliť 5 dolárov mesačne na firemný e-mail? Toto nie je’nevyzerajú veľmi profesionálne. Je ich služba alebo produkt dokonca spoľahlivý?

Viem, že to znie tvrdo a súdom, ale to’ako veľa ľudí myslí!

to’Nie je ľahké budovať dôveru a získať dôveryhodnosť na internete. Keď vidím podniky, ktoré používajú bezplatné e-mailové účty pre svoju obchodnú webovú stránku, skutočne ma vedie k otázke, aký robustný a dôveryhodný je obchod.

To vytvára zbytočné pochybnosti, ktoré naozaj nemáte’t potreba – najmä ak začínate nové podnikanie.

Iste, ak už poznám vaše podnikanie a ja’Už roky používam vašu službu, môžem sa menej zaujímať o to, akú e-mailovú adresu používate.

Nie je to však vždy tak – väčšina vašich návštevníkov webových stránok o vás prvýkrát nájde viac. Oni vyhrali’• nemajte s vami predchádzajúci vzťah, takže existuje viac priestoru na pochybnosti.

Takže, ak ste vážne pri zostavovaní webovej stránky, ktorá vám pomôže prilákať nových zákazníkov a rozšíriť svoje podnikanie, získajte e-mailovú adresu s menom domény svojej webovej stránky. to’s nastavením je veľmi jednoduché (a lacné) so spoločnosťou Google’s G Suite.

Keď už máte doménové meno, môžete ho použiť na vytvorenie firemného e-mailu, napríklad

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me