A2 Hosting İncelemesi | Siteniz için En İyisi mi?


İçin en iyisi

Müşteri Hizmetleri İçin En İyisi


Genel Değerlendirme

4 5 üzerinden

A2 Hosting, mükemmel müşteri desteği ve güvenliği olan bir sağlayıcıdır. Bunlar en önemli önceliklerinizse, başka yere bakmanıza gerek yok. A2 Hosting’in zayıf yönlerine karşı güçlü yönlerini değerlendirirken okumaya devam edin.

İlk müşteri barındırma sağlayıcısı

A2 Hosting’in siteniz için en iyi sağlayıcı olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? İyi bir tada sahipsiniz – araştırmamızda okuduğumuz on iki barındırma sağlayıcısından A2 Hosting saygın bir dördüncü sırada geliyor.

En uygun barındırma sağlayıcınızı ararken,’Her seçeneğin aynı ses vermeye başlaması kolaydır. Biz’Gürültüyü kesmek ve size gerçekleri vermek için buradayız, böylece mümkün olan en bilinçli kararı verebilirsiniz – sonuçta, bu web siteniz için büyük bir hamle!

Yabancı otlara girmeden önce, burada’Bir bakışta A2 Hosting:

yıldız derecelendirmesi açıklama grafiği

Artıları & Eksileri

Artıları

 • Her zaman para iade garantisi: bir hesaba kaydolduktan sonraki ilk 30 gün içinde tam bir geri ödeme ve daha sonra herhangi bir zamanda orantılı bir geri ödeme alabilirsiniz. Bu A2 Hosting’i rakiplerinden ayırıyor
 • Duyarlı müşteri hizmetleri: A2 Hosting’s “Guru Ekibi” müşteri hizmetleri ekibi yüksek puan ve her zaman yardım etmek
 • Süper güvenli sunucular: A2 Hosting, sunucularının – ve dolayısıyla web sitenizin – hem dijital hem de fiziksel olarak güvenli olduğundan emin olmak için ekstra önlemler alır

Eksileri

 • Biraz hantal kayıt süreci: kalabalık bir ana sayfa ve fiyatlandırma bilgilerinin yavaş bir şekilde açıklanması, hesabın kaydolmasını olması gerekenden daha zor hale getirir
 • Piyasadaki en rekabetçi çalışma süresi değil: A2 Hosting’in iyi bir çalışma süresi vardır, ancak çalışma süresi en önemli önceliğinizse, HostGator ve Bluehost gibi diğer sağlayıcılar size daha iyi bir yüzde garanti edebilir

A2 Hosting’s her zaman para iade garantisi büyük bir profesyonel ve bu sağlayıcıya para için 3.9 / 5 değeri vermenin nedeninin bir parçası. o’kesinlikle göz ardı edilecek bir kategori değil – anket yaptığımız kişilerin% 88’i bir barındırma sağlayıcısı seçerken en önemli faktör olarak fiyatlandırmayı seçti.

Daha fazla bilgi:

En İyi Web Hosting Sağlayıcıları – HostGator, Bluehost ve GoDaddy Hosting karşılaştırmalı incelememiz

Kısaca A2 Hosting

A2 Hosting 2001 yılında Michigan, Ann Arbor’da iki odalı küçük bir ofiste Inquinet adı altında başlamıştır. Şirket halen Ann Arbor merkezli bağımsız bir işletme olup Kuzey Amerika, Avrupa ve Avrupa’daki veri merkezlerini içerecek şekilde genişletilmiştir. Asya.

Genel sıralama12 hosting sağlayıcısından 4’ü
FiyatlandırmaAylık 1,98 ABD dolarından başlayan fiyatlarla (aylık 5,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla)
Hosting PlanlarıPaylaşılan, WordPress, VPS, Bulut, Adanmış ve Bayi
Yardım & Destek7/24 müşteri hizmetleri ekibi
ÖzelliklericPanel kontrol paneli, SSL sertifikası, ücretsiz site geçişi
uptime% 99,90 garanti

uptime & hız

Çalışma zamanı değil’t A2 Hosting’s “vay” ancak bu sağlayıcı hala standart bir hizmet sunmak için gerekli tüm temelleri kapsamaktadır. Temel olarak, A2 Hosting’s çalışma süresi sitenizden asla ayrılmayacak arkasında eğri – o’sadece ortalama.

A2 Hosting% 99,90 çalışma süresi talep eder, bu da yılda dokuz saatin altında çalışmama süresi anlamına gelir. Bizden’Görüldüğü gibi, sağlayıcı aslında% 99,95 ortalama çalışma süresi ile daha da iyi bir performans gösterdi. Her ikisi de% 100 çalışma süresinin elde edilmesinin imkansız olduğu ve hiçbir barındırma sağlayıcısının söz veremeyeceği göz önüne alındığında etkileyici rakamlardır..

a2 barındırma çalışma süresi taahhüdü

Bununla birlikte, en rekabetçi çalışma süreleri% 99.97-99.99 aralığındadır, bu nedenle A2 Hosting bu alanda paketin ortasındadır. Çalışma süresi en önemli önceliğinizse,’% 99,99 çalışma süresi sunan HostGator hakkında daha fazla bilgi edinmeye değer.

Yükleme hızı, bir barındırma sağlayıcısı seçerken dikkate alınması gereken başka bir faktördür. O’Ziyaretçilerin yarısından biraz fazlasının yüklenmesi üç saniyeden uzun süren bir sayfa bırakacağından,.

Yüksek yük hızı sağlamak için A2 Hosting, cPanel kontrol panelinizden kolay Cloudflare kurulumu sağlar. Cloudflare, A2 Hosting tarafından önerilen İçerik Dağıtım Ağıdır (CDN). “Bedava” ve “Ödül” ihtiyaçlarınıza göre katmanlar.

Türleri & Özellikleri

A2 Hosting altı farklı hosting türü sunar: Paylaşılan, WordPress, VPS, Bulut, Adanmış ve Bayi. Siteniz için hangi türün en iyi olduğuna karar vermeye çalışırken bunaltıcı olabilir, bu yüzden’Aşağıdaki her türün temellerini özetledik:

 • Paylaşılan Evsahipliği en uygun fiyatlı ve başlangıç ​​dostu barındırma türüdür, ancak sitenizi ölçeklendirme planlarınız varsa,’sonunda büyüyecek. A2 Hosting’nin paylaşılan planları araştırmamızda ortalama% 99,95 çalışma süresine sahiptir. Aylık $ 1.98’dan başlayan fiyatlar.
 • WordPress Barındırma WordPress web sitelerine ve bloglarına uyarlanmıştır, bu nedenle zaten WordPress ile bir siteniz varsa veya bir site oluşturmak istiyorsanız, bu en iyi seçenektir. A2 Hosting’s VPS planları araştırmamızda ortalama% 99,95 çalışma süresi. Aylık $ 1.98’dan başlayan fiyatlar.
 • VPS hosting küçük işletme siteleri için mükemmeldir. Paylaşılan barındırma temellerinin ötesine geçer, ancak’t Özel planlar kadar pahalı. A2 Hosting’s VPS planları araştırmamızda ortalama% 99,95 çalışma süresi. Fiyatlar aylık 5 $ ‘dan başlıyor.
 • Bulut barındırma ölçeklenebilirlik ve esneklik için mükemmeldir. Web siteniz birden fazla sunucuda depolanır, yani kaynakları farklı yerlerden alabilirsiniz. Bu, siteniz trafik gibi şeylerde düşüşler yaşarsa mükemmel hale getirir. Fiyatlar aylık $ 5’dan başlıyor.
 • Özel barındırma en pahalı ama aynı zamanda en ölçeklenebilir ve güçlü hosting türüdür. A2 Hosting’nin özel planları araştırmamızda ortalama% 99,94 çalışma süresi olmuştur. Fiyatlar aylık $ 99,59’dan başlıyor.
 • Bayi barındırma A2 Hosting’ten sabit disk alanı ve bant genişliği kiraladığınız anlamına gelir, ancak diğer tüm barındırma planlarının aksine,’orada bitmiyor. Daha sonra bu alanı, barındırma sağlayıcısı gibi üçüncü bir tarafa (örneğin, küçük bir işletmeye) kiralayabilirsiniz. Bayi hosting sadece web hosting şirketleri veya geliştiriciler için gereklidir. Fiyatlar aylık 9,80 $ ‘dan başlıyor.

Farklı barındırma türleri hakkında daha fazla bilgi isteyin?

 • VPS ve Paylaşılan Hosting Karşılaştırması
 • VPS ve Özel Hosting Karşılaştırması
 • Cloud vs WordPress Hosting Karşılaştırması

A2 Hosting Özellikleri

Her A2 Hosting planında ücretsiz cPanel kontrol paneli ve SSL sertifikası bulunur. Sen’Ayrıca her zaman bazı sağlayıcılar bu hizmet için 100 $ üzerinde ücret göz önüne alındığında oldukça cömert ücretsiz site geçiş seçeneği var! A2 Hosting ayrıca çevre dostu “yeşil hosting” dışı işletmeler için özel çözümler ve özel indirimler.

Tüm sağlayıcılarda olduğu gibi, diğer özellikler de barındırma türüne ve fiyatlandırma planına göre değişir. A2 Hosting, paketin ortasına yerleştiren özellikler için yaptığımız araştırmada 4.3 / 5 puan alır -’kesinlikle ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız, ancak sitenizi bir sonraki seviyeye taşımak için biraz fazladan ödeme yapmanız gerekebilir.

Tüm A2 Hosting’s paylaşılan ve WordPress planları sınırsız SSD depolama ve aktarımının yanı sıra bir cPanel kontrol panelini içerir. Bunlar endüstri genelinde oldukça standart inklüzyonlardır. Paylaşılan ve WordPress planlarının fiyatlandırma katmanını yukarı taşıdıkça,’Ayrıca sınırsız e-posta hesabı ve otomatik site yedeklemesi alırsınız.

A2 Hosting’ın üç VPS planı ve dört özel planı, root erişimi, cPanel kontrol paneli ve tam HostGuard yönetimi için karma ve eşleştirme sunar.

Fiyatlandırma

A2 hosting ile bir plana kaydolduğunuzda,’aşağıdakiler için bir seçeneğiniz olacaktır:

 • Aylık ödeme
 • Bir yıl peşin ödeme
 • İki yıl peşin ödeme
 • Üç yıl peşin ödeme

Üç yıl büyük bir taahhüt gibi görünüyor – yani’itiraz mı? Ne kadar fazla taahhütte bulunursanız fiyatlar o kadar düşük olur. Örneğin, Paylaşılan Paylaşılan plan, üç yıl boyunca peşin ödeme yaptığınızda aylık 1,98 ABD dolarından başlar; aya göre ödeme yaptığınızda ise 3,30 ABD doları / ay’dır. Hala iki veya üç yılın önceden taahhüt etmek için çok uzun bir zaman olduğunu düşünüyoruz, ancak yıllık olarak faturalandırılmış bir plan için ilkbahar muhtemelen cüzdanınız için en akıllıca.

O’s barındırma sağlayıcıları promosyon fiyatları kafa karıştırıcı eğilimindedir unutmayın ve A2 Hosting bir istisna değildir. Promosyon fiyatları, önemli ölçüde daha yüksek oranlarda yenilenen birinci yıl fiyatlarıdır. Örneğin, daha önce bahsettiğimiz 3,30 $ / ay, ilk yıldan sonra 9,99 $ / ay olur. Bu sinir bozucu olabilir, ama bir kez’bunun farkındasın, sen’Bütçeniz için en mantıklı planı seçmek için daha donanımlı olacak.

Hosting Tipi Promosyon Fiyat Aralığı Yenilendi Paylaşılan WordPress VPS Bulut Adanmış Bayi
$ 1,98-6,27 / ay $ 5,99-18,99 / ay
$ 1,98-6,27 / ay $ 5,99-18,99 / ay
$ 5-25 / ay $ 5-99,99 / ay
5-15 $ / ay
$ 99,59-141,09 / ay $ 119,99-192,99 / ay
$ 9,80-30,38 / ay $ 19,99-61,99 / ay

Eğer sen’Çevrimiçi olmanın en ucuz yolunu arıyor, kontrol et:

 • En Ucuz Hosting Sağlayıcıları
 • En Ucuz WordPress Barındırma
 • En Ucuz VPS Hosting
 • En Ucuz Kiralık Sunucu

A2 Hosting’s fiyatları endüstri için oldukça standarttır ve piyasadaki 12’den dördüncü sıradadır. “Paranın Değeri” (3.9 / 5 verdik). Referans olarak, Bluehost ve HostGator gibi en iyi rakiplerin sırasıyla 2.95-119.99 $ / ay ve 2.75-148.98 $ / ay fiyat aralıkları vardır.

Gibi diğer sağlayıcılar, 1&1 IONOS, A2 Hosting’den daha ucuzdur, ancak sizin için ne ödeme yaparsınız. Bu durumda, A2 Hosting’e biraz daha fazla yatırım yapmak daha iyi müşteri hizmeti ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha çeşitli barındırma türleri anlamına gelir.

A2 Hosting’in en iyi kısmı’s fiyatlandırma onun her zaman para iade garantisi. Diğer hosting sağlayıcıları genellikle yalnızca bir aya kadar geri ödeme yaparlar, bu nedenle A2 Hosting bu politikadaki rekabeti çok aşar. Bununla birlikte, para iade garantisi her zamanki ince baskı ile birlikte gelir: kazandı’Şirketi ihlal edersen onur duy’s hizmet şartları, ve değil’t Etki alanı kaydı, kurulum ücretleri ve taşıma ücretlerini kapsamak. İlk 30 gün için tam bir geri ödeme ve daha sonra herhangi bir zamanda orantılı bir geri ödeme alırsınız.

Güvenlik

Her planda yer alan ücretsiz SSL sertifikasına ek olarak, A2 Hosting, sitenizi güvende tutmak için yukarıda ve öteye giden kendi Sürekli Güvenlik girişimini oluşturmuştur. Girişimin bir parçası olarak, hesabınız sitenize saldırıları önlemek için 7/24 çalışan ücretsiz HackScan koruması ile birlikte gelir. A2 Hosting Sürekli Güvenlik bir bütün içerir evsahibi (anladınız mı?)’d, aşağıdakiler gibi daha istisnai şeyler bekler:

 • Çift Barındırma Güvenlik Duvarı: genel bir ağ güvenlik duvarına ek olarak, A2 Hosting hesabınızda yetkisiz kullanıcıları engellemek için ek bir sunucu güvenlik duvarı bulunur.
 • Sınırlı Sunucu Erişimi: şifre yerine A2 Hosting’s personeli sunuculara erişmek için anahtarları kullanır. Anahtarlar parolalardan daha güvenlidir, çünkü herkesin tahmin edebileceği basit bir kod (parola) yerine bilgisayar ve sunucu arasındaki konuşma gibi işlev görürler..
 • Sunucu Sertleştirme: Bu, sunucuyu artırmak için ağ ayarlarının güçlendirilmesi ve erişim kontrolünün sıkılaştırılması anlamına gelir’s güvenliği.
 • Güçlendirilmiş DDoS Koruması: Dağıtılmış Hizmet Reddi (veya DDoS) saldırıları, sunucuyu kullanarak büyük miktarda sahte trafik bir web sunucusuna gönderildiğinde gerçekleşir’meşru trafiğin buna erişememesi için kaynakları.

Fiziksel güvenlik hakkında? Sen’ve muhtemelen hakkında biraz düşündüm dijital potansiyel barındırma sağlayıcınızın güvenlik önlemleri. Ama o’de dikkate almak önemlidir fiziksel sitenizin güvenliği’s sunucusu. A2 Hosting ziyaretçileri’s veri merkezi, video gözetimi ile zenginleştirilmiş binalara girmek için iki farklı güvenlik kartı gerektirir. Ayrıca, her sunucu, sunucuya erişmek için anahtarların gerekli olduğu kafeslerle tamamen çevrilidir.

Tüm bu önlemler uygulandığında, A2 Hosting’s sunucuları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı güvenli.

Destek

A2 Hosting hasn’kazanmadık “Müşteri Hizmetleri İçin En İyisi” sebepsiz başlık! Sağlayıcı, müşteri desteği araştırmamızda mükemmel bir 5/5 puan alır. Guru Ekibi – A2 olarak’Bire bir yardımcılarının çağrılması – sitenizin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için 7/24 hizmetinizdedir. Ayrıca çeşitli destek seçeneklerine de sahip olursunuz – A2 Hosting, doğrudan Guru Ekibinden duyabileceğiniz çevrimiçi biletler, aranabilir bir bilgi tabanı, küresel telefon hatları ve canlı sohbet özelliği sunar.

a2 hosting bilgi tabanı

İncelediğimiz incelemelerden’ve kullanıcılar, A2’den toplu olarak memnun olurlar’özellikle müşteri desteği. Shizane adında bir müşteri şunları söyledi:

“ben’Temel sorulardan daha ileri düzeylere kadar her şeyi sordular ve ya hemen ya da birkaç saat içinde cevap veriyorlar.”

Antonia adlı bir kullanıcı benzer bir deneyime sahipti:

“Onların desteği hızlı ve hızlı tempolu bir ortamda çalışan bizim için çok yararlı.”

Ancak, John’un en iyi şekilde özetlediğini düşünüyoruz:

“A2, bir web barındırma hizmetinde yaşadığınız en iyi müşteri hizmetine sahiptir. Sorunları çözmek için bilgili ve hızlıdırlar. ben’Tüm web sitelerim için onlara geçmekten memnunum.”

A2 Hosting müşteri hizmetlerinde parlarken, kullanım kolaylığı açısından biraz geride kalıyor. Hosting planını seçtiğinizde’kaydolmak isterseniz, A2 Hosting bir alan adı kaydetmenizi, mevcut bir alan adını kullanmanızı, alan adınızı başka bir kayıt kuruluşundan aktarmanızı veya bir A2 Hosting alt alan adı kullanmanızı ister. Bu bölüm’t Yeni bir alan için alacağı fiyattan bahsetmeyin – bu ideal olandan daha azdır, çünkü’bir alan için fazla ödeme.

a2 barındırma etki alanı denetleyicisi

Kayıt işlemi sırasında’her türlü eklenti ile karşılaşacaksınız (dublajlı) “Yapılandırılabilir Seçenekler”) ndan şeçmek. En popüler web hosting şirketlerinin aksine, A2 Hosting’t El ile işaretini kaldırmanız gereken ücretli seçenekleri otomatik olarak seçin; bu uygun bir durumdur. Ama bu aynı zamanda kazanılan iyi şeyler anlamına da gelir’Sizin için de kontrol edilmez. Örneğin, A2’nin ücretsiz katmanını seçmeyi unutmayın’kendi web sitesi oluşturucuysa’sana bir hizmet’ilgi duymak.

Başka bir kullanışlı yapılandırılabilir seçenek, WordPress veya Drupal gibi uygulamalar için otomatik kurulumdur. Kontrol paneline gitmeden önce bunları kayıt işlemine hazırlamak, fazladan bir adımı kaldıran harika bir seçenektir – yeni kullanıcılar için harika bir yardım.

Tam yazımızı okuyun WordPress İncelemesi platform hakkında daha fazla bilgi edinmek için

Ne kadar bekleyeceğinizi öğrenin alan adı maliyetleri

A2 Hosting’in, En İyi PHP Sağlayıcıları

Son düşünceler

Yapabilirsin’A2 Hosting ile gerçekten yanlış gitmiyor, ama öyle değil’demek istemiyorum’s herkes için en iyi sağlayıcı. Genel olarak, A2 Hosting’s sıralamamızda 5 üzerinden 4,3 puan hak ediyor ve bazı çok güçlü yanları var.

A2 Hosting sizin için…

 • Müşteri desteği sizin için çok önemlidir
 • Güvenlik sizin için çok önemlidir
 • Sen’bulut veya bayi barındırma ile ilgileniyor

A2 Hosting değil’eğer senin için…

 • Çalışma süresi 1 numaralı önceliğinizdir – bunun için HostGator’a göz atmak isteyebilirsiniz

Eğer sen’A2 Hosting hakkında ne düşündüğünüzden gerçekten emin değilseniz, her zaman para iade garantisi, ilk elden denemek için büyük bir düşük riskli sağlayıcı yapar.

Eğer sen yapmak güçlü hosting görüşleriniz varsa, yorum yapın ve bir sağlayıcıda en çok neye değer verdiğinizi bize bildirin!

SSS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map