HostGator Fiyatlandırma İncelemesi 2020

HostGator’ı Yaparsanız’s Planları?

hostgator özellikli resim küçükHostGator, kullanıcılarını barındırma kolay ve uygun fiyatlı hale getirmeyi amaçlayan popüler bir barındırma sağlayıcısıdır.


Ününe ne kadar iyi yaşadığını görmek için titiz araştırma sürecimize koyduk ve’HostGator bizi şaşırttı, Bluehost’un hemen arkasındaki sıralamalarımızda en iyi ikinci barındırma sağlayıcısı oldu.

Ancak, HostGator’s fiyatları da bizi etkilemeyi başarıyor?

HostGator altı farklı hosting türü sunar ve her hosting tipi üç farklı fiyat planı sunar. o’seçim yapabileceğiniz çok şey var – teklif edilen pek çok plan, fiyat, indirim, özellik ve barındırma türleri ile hangisinin sizin için gerçekten en iyi olduğunu nasıl anlayabilirsiniz??

HostGator Fiyatlandırması: Hızlı Genel Bakış

HostGator planları, paylaşılan barındırma için ayda sadece 2,75 ABD dolarından başlar; ayrıca VPS, WordPress, bulut, bayi ve özel barındırma planları sunar. Dedicated hosting en pahalı, $ 118.99 ayda başlayan. Bunlar indirimli fiyatlardır, bu nedenle yenileme maliyetlerinin yanı sıra alanlar, CodeGuard yedeklemeleri ve diğer ekstralar gibi ek ücretlere dikkat edin.

Biz’yardım etmek için buradayız. Bu makale HostGator’un her birini parçalayacak’s hosting planları ve fiyatlar, beklediğiniz herhangi bir ekstra maliyetlere iyi bir göz atın, ve tam olarak rakiplerinin yanında nasıl ölçtüğünü ortaya koyun.

Başlamak için, burada’HostGator hızlı bir özet döküm’s fiyatlandırma planları:

 • Paylaşılan Evsahipliği: Aylık 2,75 ABD doları – 5,95 ABD doları
 • Bulut barındırma: Aylık 4,95 ABD doları – 9,95 ABD doları
 • WordPress Barındırma: Aylık 5,95 – 9,95 $
 • Bayi barındırma: Aylık 19,95 – 24,95 $
 • VPS hosting: Aylık 29,95 – 49,95 ABD doları
 • Özel barındırma: Aylık 118,99 ABD doları – 148,98 ABD doları

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun HostGator İncelemesi HostGator’a tam bir bakış için’özelliklerden müşteri desteğine kadar araştırmalarımızdaki performansı
 • Karşılaştırmak En İyi Web Hosting Sağlayıcıları derinlemesine incelememizde
 • Ayrıntılı incelememizdeki 50’den fazla planı karşılaştırın En Ucuz Web Hosting Sağlayıcıları

1

HostGator Planlarının Maliyeti?

HostGator’s fiyatlandırma planları, ilk döneminiz için ayda sadece 2,75 ABD dolarına mal olan ve bundan sonra ayda 6,95 ABD dolarında yenilenen ortak barındırma Hatchling planıyla başlar. Bundan sonra, planlar ve farklı barındırma türleri arasında ilerledikçe fiyatlar artar.

Tam bir arıza için aşağıdaki tabloya göz atın:

Temel Daha İyi En İyi Paylaşılan Bulut WordPress Bayi VPS Adanmış
$ 2.75 $ 3,95 $ 5.95
$ 4.95 $ 6.57 $ 9.95
$ 5.95 $ 7.95 $ 9.95
$ 19.95 $ 24.95 $ 24.95
$ 29.95 $ 39.95 $ 49.95
$ 118.99 $ 138.99 $ 148.98

Bu, her birinin ne kadar maliyeti hakkında bir fikir vermek için her bir hosting paketinin özet bir özetidir. Bu fiyatlar yeni kullanıcılar için indirimli planları yansıtır – biz’daha sonra daha ayrıntılı olarak ele alacağız, daha sonra HostGator’ın ayrıntılarına daldırın’s farklı barındırma türleri ve maliyetleri aşağıda.

Hangi hosting türüne ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Buraya’s seçmenize yardımcı olacak hızlı bir arıza:

 • Paylaşılan Evsahipliği: tek sayfalı bloglar gibi düşük trafiğe sahip küçük, temel siteler için en iyisi.
 • Bulut barındırma: çevrimiçi satış yapan mağazalar gibi trafikte artış ve düşüş yaşayan siteler için en iyisi.
 • WordPress Barındırma: her boyutta WordPress web sitesi için en iyisi.
 • Bayi barındırma: kendi hosting işini başlatanlar için en iyisi.
 • VPS hosting: çoğu standart web sitesi için en iyi seçim – it’s paylaşılan barındırmadan teşvik edilen bir yükseltme.
 • Özel barındırma: gelişmiş özelleştirme ve güvenlik gerektiren çok büyük web siteleri ve çevrimiçi mağazalar için en iyisi.

2

HostGator Fiyatlandırması Nasıl Çalışır?

Sen’HostGator’un’s fiyatları oldukça uygun. Vaov! Ev sahipliği yapmak için ayda sadece 2,95 ABD doları olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.’inanılmaz! Ne zaman bilmem gerek?’bu ucuz mu?!

Bilmeniz gereken önemli bir şey var – HostGator, çoğu barındırma sağlayıcısı gibi, yeni kullanıcılar için indirimler sunuyor. Bu indirimli fiyatlar HostGator’da gösterilen fiyatlardır’web sitesi, çünkü’Planınıza başlamak için harika bir yol.

Bu indirim ilk döneminiz için geçerlidir. Bu, bir yıllık plana kaydolursanız, ilk yılı indirimli fiyatla alırsınız; iki yıllık bir plana kaydolursanız, ilk iki yılı indirimli olarak alırsınız. O’Ayrıca ilk kaydolduğunuzda toplam tutarı önceden ödediğinizi bilmeye değer.

Peki, ilk döneminiz sona erdiğinde ne olur? İyi, planın normal oranda yenilenecek – plan genellikle indirim olmadan ne kadara mal olur. Örneğin, HostGator’s Kuluçka planının başlaması 2,75 $, ancak ilk döneminiz bittikten sonra 6,95 $ ‘dan yenileniyor.

En Ucuz İndirim Fiyatını En Ucuz Yenileme Fiyatına Göre% Tasarruf Aylık Paylaşılan Bulut WordPress Bayi VPS Adanmış
$ 2.75 $ 6.95 % 60
$ 4.95 $ 8.95 % 45
$ 5.95 $ 9.95 % 40
$ 19.95 $ 29.95 % 33
$ 29.95 $ 89.95 % 67
$ 118.99 $ 189 % 37

Bu web barındırma arasında yaygın bir uygulamadır ve gerçekten ilk barındırma planınızda size çok şey vererek lehinize çalışabilir. Ancak, her iki gözü açık tutmanız ve ayaklarınızı – veya daha doğrusu kredi kartını – atmadan önce her zaman normal fiyatı kontrol etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bu, ilerleyen saatlerde gökyüzünün yüksek yenileme fiyatlarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır!

Hala karışık? Don’Endişelenme – bundan böyle biz’ne indirim fiyatları ve düzenli fiyatları tartışıyor olacak böylece tam olarak ne bilmek’için yeniden kayıt olun!

HostGator’dan en iyi şekilde faydalanırsınız’daha uzun bir faturalandırma döngüsüne kaydolursanız indirim alırsınız. Sen yine de’ve çok fazla seçeneğiniz var – HostGator çeşitli abonelik uzunlukları sağlar:

 • 1 ay
 • 3 ay
 • 6 ay
 • 12 ay
 • 24 ay
 • 36 ay

Eğer sen’memnun oldum “içeri kilitlemek” uzun bir süre için, daha uzun bir faturalandırma döngüsü seçerek en fazla paradan tasarruf edersiniz – aylık planlar cazip gelebilir, çünkü’az bir bağlılık, ama onlar’ayrıca uzun vadede daha pahalı.

HostGator, sitesinde 36 aylık faturalandırma döngüsünün fiyatlarını görüntüler. Kuluçka planına geri dönmek için’36 ay boyunca kaydolursanız, yalnızca en ucuz 2,75 $ fiyat alırsınız. Bir, üç veya altı aylık planları seçerseniz aynı planın fiyatı 10,95 ABD doları olacaktır.

3

HostGator Paylaşılan Barındırma Maliyeti

Paylaşılan barındırma, barındırma işleminin en temel biçimidir.’s çok sınırlı, ama bu da son derece uygun. Paylaşılan barındırma ana yararı ne kadar ucuz olduğunu – siteniz başka sitelerle bir sunucuyu paylaşır, yani kaynaklar hepinize yayılır.

Diğer siteler bu paylaşılan kaynaklardan çok fazla kullanıyorsa, siteniz zarar görür – örneğin, başka bir site trafikte ani artış olursa çökebilir. Bu, düşük trafiğe sahip çok küçük, basit web siteleri için paylaşılan barındırma işlemini en iyi hale getirir.

HostGator’s Paylaşılan Hosting Planları

HostGator, ayda 2.75 $ ile 5.95 $ arasında değişen üç paylaşılan barındırma planına sahiptir (36 aylık bir faturalandırma döngüsü ve ilk indirim için). Planların başlangıç ​​tarihi:

 • Kuluçka planı: $ 2.75, ayda 6.95 $ ‘dan yenilenir
 • Bebek planı: 3,95 ABD doları, aylık 9,95 ABD doları olarak yenilenir
 • İş planı: 5,95 ABD doları, aylık 14,95 ABD doları olarak yenilenir

hostgator paylaşılan hosting fiyatlarıHostGator’s paylaşılan barındırma planları ayda 2,75 $ ile 5,95 $ arasında değişir, bu da çevrimiçi başlamak için uygun bir seçenek haline getirir.

Buraya’özelliklerinin nasıl istiflendiğine yakından bakalım – biz’masanın altında daha fazla ayrıntıya gireceğiz:

Yavru Planı Bebek Planı İş Planı İlk indirimli fiyat Normal fiyat % indirim tasarrufu Disk alanı Bant genişliği Alan sayısı Ücretsiz özel IP Yedekleme işlevi Ücretsiz SSL
$ 2.75 $ 3,95 $ 5.95
$ 6.95 $ 9.95 $ 14.95
% 60 % 60 % 60
Unmetered Unmetered Unmetered
Unmetered Unmetered Unmetered
1 Sınırsız Sınırsız
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Mevcut özelliklere bakarak, aradaki farkın ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. ölçülmemiş ve sınırsız. İzin Vermek’Herhangi bir karışıklığı gidermek için hızlıca bakın.

Ölçülmemiş demektir’kullandığınız kaynak miktarı için ücret alınmaz – ama ne kadar kullanabileceğiniz konusunda hala bir sınır var. O’Ancak, sitenizin bu sınırlara yaklaşması pek olası değildir ve HostGator, sınırlarını aşabileceğiniz anlaşılıyorsa size e-posta gönderecektir..

Sınırsız gerçekten orada demek’sınır yok – böylece istediğiniz kadar alan adı alabilirsiniz!

Başka bir özellik’çok göreceğim SSL (Güvenli Yuva Katmanı). Bu, ziyaretçileriniz ile web siteniz arasında geçen bilgileri şifreler, verilerin bilgisayar korsanlarından veya sızıntılardan korunması. Google, ziyaretçileri’güvenli olmayan bir siteye girdiğinizde SSL’ye sahip olmak gerçekten önemli bir özelliktir.

Kuluçka planını sadece çok küçük web siteleri – adından da anlaşılacağı gibi, özellikleri çevrimiçi yeni başlayan siteler için en iyisidir. Yalnızca bir alan adı barındırabilir ve’t Ek koruma için SSL sertifikanızı yükseltme.

Bebek planı ayda 3,95 ABD doları için iyi bir orta yoldur – sınırsız sayıda alana ev sahipliği yapabilirsiniz ve özel SSL’ye yükseltmek istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Bu, daha iyi bir seçimdir.’birden fazla web sitesi çalıştırıyor veya daha iyi güvenliğe ihtiyacınız var.

İş planı, sitenize büyümesi için daha fazla alan sağlayan en gelişmiş özelliklere sahiptir. O’s ayrıca eğer en iyi plan’küçük bir çevrimiçi mağaza işletiyor. Olumlu bir SSL (temel sürümden daha yüksek bir güvenlik seviyesi sunar) ve kullanıcıların sitenizi çevrimiçi bulmasına yardımcı olacak SEO araçlarına ücretsiz yükseltme elde edersiniz.

Yani, hangi planı seçmelisin? Birden fazla alan adı barındırmanız gerekiyorsa, Bebek planı en iyi seçimdir. Küçük bir çevrimiçi mağaza işletmek istiyorsanız’İş planına ihtiyacınız olacak. Sadece tek bir siteyi barındırmak için’Yeni başladığınızda, Kuluçka planı sizi ayağınıza getirecek.

Daha fazla bilgi

 • Ucuz paylaşımlı hosting mi arıyorsunuz? Aramanız burada, 6 En İyi Ucuz Paylaşımlı Hosting Sağlayıcıları
 • İncelememizi okuyun 8 En İyi Paylaşımlı Hosting Hizmeti piyasadaki en iyi paylaşılan hosting bulmak için

4

HostGator Bulut Web Hosting Maliyeti

Bulut barındırma, web sitenizin bulunduğu yerdir’verileri normal paylaşılan barındırma kullanımları gibi fiziksel sunucular yerine birden çok sanal sunucuda depolanır. Bu, bir sunucu başarısız olursa sitenizin’t aşağı iniyor çünkü başka bir sunucu otomatik olarak devralacak. Cloud hosting çok ölçeklenebilir, güvenilir ve çok yönlü.

Trafikteki dalgalanmalarla başa çıkmak için son derece esnek bir barındırma ihtiyacınız varsa, bulut barındırma mükemmel bir seçimdir -’genellikle satışlar ve mevsimsel eğilimler nedeniyle yoğun trafik artışları yaşayan çevrimiçi mağazalar tarafından tercih edilmektedir.

HostGator’s Bulut Barındırma Planları

HostGator, ayda 4,95 $ ila 9,95 $ arasında değişen üç bulut barındırma planına sahiptir:

 • Kuluçka planı: 4,95 $, ayda 8,95 $ yeniler. Ücretsiz bir alan adı ve SSL sertifikası, ölçülmemiş bant genişliği alırsınız ve bir siteyi barındırabilirsiniz.
 • Bebek planı: 6.57 $, ayda 11.95 $ yeniler. Kuluçka planıyla aynı özelliklere sahip olursunuz, ancak sınırsız siteye ev sahipliği yapabilirsiniz.
 • İş planı: 9,95 $, ayda 17,95 $ yeniler. Bebek planıyla aynı özelliklere, ayrıca SEO araçlarına ve daha iyi bir SSL sertifikasına sahip olursunuz.

En ucuz Hatchling planındaki en büyük sınırlama, yalnızca bir web sitesine ev sahipliği yapabilmeniz ve küçük bir bellek ödeneğine sahip olmasıdır. HostGator ayda 6,57 $ ‘lık bebek planını öneriyor, bunun yerine fiyatı oldukça makul tutarken büyüme için daha fazla alan sağlıyor.

hostgator bulut hosting planlarıHostGator’s bulut barındırma planları ayda 4,95 dolardan başlıyor ve normal web barındırma planlarından daha fazla kaynak sunuyor.

HostGator’s bulut web hosting planları normal paylaşılan barındırma daha iyi hız, güvenilirlik ve kaynak vaat ediyor. Ama paranız için gerçekten ne elde edersiniz? Aşağıdaki tablo her planı yıkıyor’s özellikleri:

Yavru Planı Bebek Planı İş Planı İlk indirimli fiyat Normal fiyat % indirim tasarrufu Disk alanı Bant genişliği Alan sayısı Ücretsiz özel IP Yedekleme işlevi Ücretsiz SSL Hafıza CPU çekirdeği sayısı
$ 4.95 $ 6.57 $ 9.95
$ 8.95 $ 11.95 $ 17.95
% 45 % 45 % 45
Unmetered Unmetered Unmetered
Unmetered Unmetered Unmetered
1 Sınırsız Sınırsız
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2GB 4 cigabayt 6GB
2 4 6

Sen’Buradaki özellikler ile paylaşılan barındırma planında sağlananlar arasında bir benzerlik olduğunu fark edeceksiniz. Peki neden fiyat artışı? Bulut barındırma size daha iyi performans sağlar çünkü birden çok sunucuya erişiminiz vardır.

O’hesabınıza adanmış olmak yerine kaynakların hala paylaşıldığını bilmeye değer – ama sen’kaynaklarınızın ve ne kadarının kontrolünde çok daha fazla’kullanarak, yönetmeyi kolaylaştırır.

Buradaki ana fark, bellek ve CPU çekirdeklerinin eklenmesidir. Ne kadar fazla belleğiniz varsa, sitenizin yüksek trafikli zamanlarda daha iyi performans göstermesi – Siteniz gerçekten küçük olmadığı sürece Bebek planının güvenli olmasını öneririz.

CPU merkezi işlem birimi anlamına gelir, ve bir şeylerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için önemli eylemlerin çoğunu gerçekleştiren bir bilgisayarın parçasıdır.

Neyse ki, yapmıyorsun’CPU çekirdeği hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok. Sadece ne kadar çok CPU çekirdeğine sahip olduğunuzu, sisteminizin ne kadar çok veri işleyebileceğini ve sitenizin daha iyi performans alacağını bilmeniz gerekir. Basitçe: Ne kadar çok çekirdeğiniz varsa, o kadar iyi!

Çoğu web sitesi için, iki ila dört CPU çekirdeği iyi olmalıdır – sen’eğer sadece bundan daha fazlasına ihtiyacınız olacak’web siteniz üzerinden karmaşık programlar (gelişmiş oyunlar gibi).

Genel olarak, Hatchling planı düşük trafiğe sahip newbie siteleri için iyidir, ancak ayda 6,57 $ Bebek planı kesinlikle ödemeye değer. Daha fazla trafiğin üstesinden gelmek için araçlar sağlar ve sitenize büyümenizi sağlar. Çoğu insan kazandı’t İş planı ile birlikte gelen ekstralara ihtiyacınız yoksa,’karmaşık bir web sitesi çalıştırıyor.

Daha fazla bilgi

 • En iyinin peşinde misin? İncelememizi okuyun En İyi Bulut Barındırma Sağlayıcıları birinci sınıf bir hizmet aldığınızdan emin olmak için

5

HostGator WordPress Barındırma Maliyeti

Dışarıda WordPress hayranları var mı? Şansın, sen’WordPress’i kullandığını – veya en azından duyduğunu – İnternetin% 34’ü! Ve tüm bu WordPress sitelerinin neye ihtiyacı var? Anladın – barındırmaya ihtiyaçları var.

WordPress hosting, bir WordPress web sitesi çalıştırmakla birlikte gelen belirli ihtiyaçlara cevap verir. Örneğin, WordPress sitenizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için genellikle daha iyi güvenlik ve koruma, taşıma hizmetleri ve güncellemeler içerir.

HostGator’s WordPress Barındırma Planları

HostGator’un üç WordPress barındırma planı vardır – en ucuz ayda 5,95 dolardan başlarken, en pahalısı ayda 9,95 dolardan başlar:

 • Başlangıç ​​planı: 5,95 $, ayda 9,95 $ yeniler. Ücretsiz SSL ve alan adı dahil olmak üzere bir siteyi barındırın. Ayda 100 bin ziyareti destekler.
 • Standart plan: 7,95 $, ayda 15,95 $ yeniler. Ücretsiz SSL ve alan adı dahil olmak üzere en fazla iki siteyi barındırın. Ayda 200 bin ziyareti destekler.
 • İş planı: 9,95 $, ayda 22,95 $ yeniler. Ücretsiz SSL ve alan adı dahil üç adede kadar siteyi barındırın. Ayda 500 bin ziyareti destekler.

Bunu bildiğim iyi oldu… planınızın fiyatı, barındırmak istediğiniz site sayısından etkilenecektir. Örneğin, İş planında beş site barındırabilirsiniz, ancak bu, yukarıda gösterilen fiyat yerine fiyatı 11,95 dolara kadar yükseltir.hostgator fiyatlandırma wordpress hosting planlarıHostGator, WordPress siteleri için özel olarak tasarlanmış ve ayda sadece 5,95 ABD dolarından başlayan hosting planlarına sahiptir.

Seçtiğiniz plan büyük ölçüde sahip olduğunuz web sitelerinin sayısına bağlıdır – örneğin, birden fazla siteniz varsa,’Ayda en az $ 7.95 gerekir Standart plan. Karar vermenize yardımcı olması için aşağıdaki tabloya göz atın:

Başlangıç ​​Planı Standart Plan İş Planı İlk indirimli fiyat Normal fiyat % indirim tasarrufu Disk alanı Bant genişliği Aylık ziyaretler Site sayısı Ücretsiz alan adı Ücretsiz SSL Ücretsiz yedeklemeler Yedek depolama alanı Otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma Otomatik WordPress güncellemeleri
$ 5.95 $ 7.95 $ 9.95
$ 9.95 $ 15.95 $ 22.95
% 40 % 50 % 57
Unmetered Unmetered Unmetered
Unmetered Unmetered Unmetered
100.000 200,000 500.000
1 2 3
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
1GB 2GB 3 GB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Tüm planlara ücretsiz bir geçiş hizmeti de dahildir mevcut WordPress sitelerini HostGator’a aktarması gereken tüm kullanıcılar için’s sunucuları.

Yalnızca bir WordPress web siteniz varsa, aylık 5,95 ABD doları Başlangıç ​​planı, tüm temel özelliklere sahiptir.’Başarılı olmalıyım. Hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için 1 GB’a kadar ücretsiz yedeklemeler, ücretsiz alan adı ve otomatik güncellemeler dahildir.

Siteniz ayda ortalama 100.000’den fazla ziyaret alıyorsa veya barındırılacak birden fazla siteniz varsa,’daha gelişmiş bir plana ihtiyacım olacak.

Standart planın ana avantajları, Başlangıç ​​planından iki kat daha fazla trafik işleyebilmesi ve yedek depolama alanınızı iki katına çıkarmasıdır. O’en düzenli WordPress sitelerine uyan çok yönlü bir plan,’yeniden ölçekleniyor veya sadece sürekli ilerliyoruz. Bu planda en fazla iki web sitesi barındırabilirsiniz – eğer iyi bir seçim’birden fazla proje yürütüyoruz!

İş planı, ayda başa çıkabileceği ziyaretçi sayısında büyük bir sıçrama görüyor – 500.000’e kadar! Bu,’büyük bir büyüme için gerçekten ateş ediyor ve büyük miktarda trafiği destekleme planınıza ihtiyacınız var.

HostGator, tüm kullanıcılarının zevk alması için en önemli özelliklerin tümünü içerir, bu nedenle seçiminiz gerçekten iki ana şeye iner:

 • Barındırmanız gereken site sayısı
 • Bu siteler ayda ne kadar trafik üretiyor?

Kararınızı bu faktörlere dayandırın ve sizin için mükemmel WordPress barındırma planına sahip olmalısınız.!

Daha fazla bilgi

 • Başka bir yerde daha iyi bir anlaşma elde edip edemeyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? İncelememize göz atın En Ucuz WordPress Barındırma bulmak için!
 • Karşılaştırmamızı okuyun 8 En İyi Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısı Eğer sen’gerçekten profesyonel bir hizmetten sonra

6

HostGator Bayi Barındırma Maliyeti

Eğer sen’kendi hosting işinizi kurmak istiyorsanız,’bayi barındırma ihtiyacınız olacak. Bu, barındırma için ödeme yaptığınız ve daha sonra para kazanmak için kendi müşterilerinize sattığınız yerdir. O’bir hosting iş başlatmak için harika bir yol, çünkü sen don’t Sunucu bakımı gibi genel masraflar için ödeme yapmak zorunda.

HostGator size güç ve teknoloji sağlar ve müşterilerinize barındırma, hizmetler, destek ve daha fazlasını sağlarsınız. O’s web tasarımcıları, serbest çalışanlar ve tomurcuklanan web ana bilgisayarlar ile popüler bir seçenek – satıcı barındırma hosting sektöründe büyük isimlerin bir sürü nasıl başladı!

HostGator’s Bayi Hosting Planları

HostGator’un ayda 19.95 $ ile 24.95 $ arasında değişen üç bayi barındırma planı vardır:

 • Alüminyum planı: $ 19.95, ayda 29.95 $ ‘dan yenilenir. 60GB disk alanı ve 600GB bant genişliği elde edersiniz.
 • Bakır planı: 24,95 $, ayda 41,95 $ yeniler. 90GB disk alanı ve 900GB bant genişliği elde edersiniz.
 • Gümüş plan: $ 24.95, aylık 59.95 $ ‘dan yenilenir. 140 GB disk alanı ve 1400 GB bant genişliği elde edersiniz.

Bunlar planlarımızdan çok daha pahalı’Şimdiye kadar baktım, çünkü çok daha fazla özellik içeriyorlar. Bu, yenileme maliyetlerine dikkatle bakmanız gereken bir durumdur – indirimli fiyatlar, Gümüş planını Bakır planıyla aynı fiyata alabileceğiniz anlamına gelir, ancak yenileme fiyatları normal değerlerini yansıtır.

hostgator bayi hosting planlarıBayi barındırma, müşterilere barındırma satmak isteyenler için inşa edilmiştir ve fiyatlar aylık 19,95 $ ‘dan başlar.

Bayi barındırma oldukça teknik özelliklerle geliyor – sadece kişisel web siteniz için barındırma ihtiyacınız varsa, o zaman barındırma bu tür olduğunu söylemeye gerek yok’senin için.

Alüminyum Plan Bakır Plan Gümüş Plan İlk indirimli fiyat Normal fiyat % indirim tasarrufu Disk alanı Bant genişliği Alan sayısı Ücretsiz SSL Ücretsiz WHMCS yazılımı Otomatik yedeklemeler MySQL veritabanı sayısı WHM kontrol paneli cPanel kontrol paneli
$ 19.95 $ 24.95 $ 24.95
$ 29.95 $ 41.95 $ 59.95
% 33 % 41 % 58
60GB 90GB 140GB
600GB 900GB 1.400 GB
Sınırsız Sınırsız Sınırsız
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
Sınırsız Sınırsız Sınırsız
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Planlar arasındaki temel fark, her biri ile elde ettiğiniz depolama miktarı ve bant genişliği – bu, sizin için en iyi planın hangisi olduğuna karar vermenin en kolay yoludur.

Bunu bildiğim iyi oldu… Daima en büyük ihtiyaçlarınıza cevap veren planı seçin. Örneğin, 900 GB bant genişliğine ihtiyacınız olsa bile,’t 90GB depolama alanına ihtiyacınız varsa, üst sınırınızla devam etmeli ve Bakır planını seçmelisiniz. Aksi takdirde, kendinizi ilk günden sınırlarsınız!

En ucuz Alüminyum plan, yeni başlayanlar veya az sayıda müşteriye satılan serbest çalışanlar için en iyisidir. Ayrıca, birkaç web barındırma paketi satın almaktan daha ucuz ve daha yönetilebilir çalışabileceği için, birden fazla sunucuya ihtiyaç duyanlar için iyi bir uyum olabilir.

Daha büyük bir avuç müşteriye satış yapan standart boyutlu bir işletme için Bakır planı rahat bir uyum olmalıdır. Daha fazla depolama alanına ve bant genişliğine sahip, size işinizi büyütmek için yer bırakıyor.

Daha fazla kaynak için, Gümüş plan bariz bir seçimdir – ancak indirim süresi bittiğinde oldukça pahalı olabilir, bu yüzden yükseltmeden önce işletmenizin gerçekten de ekstra özelliklere ihtiyacı olduğundan emin olun.

Durumunda’Bu teknik özelliklerden birkaçı hakkında karanlıkta, burada’hızlı bir bakış:

 • WHMCS faturalandırma sürecinizi yönetmenize yardımcı olan bir müşteri yönetimi yazılımıdır
 • cPanel site ve sistem ayarlarınızı yönettiğiniz popüler bir kontrol panelidir – müşterilerinizin sizi barındırma hizmeti için kullanacakları şey budur’onları sattım.
 • WHM (Web Hosting Manager) kontrol paneli, müşterilerinizin her biri için cPanels oluşturmanızı sağlar. Tüm müşterilerinizi yönetmek için kullandığınız şey budur’ hesapları.
 • MySQL içerik eklemenizi ve yönetmenizi kolaylaştıran bir veritabanı yönetim sistemidir

Alüminyum plan,’Başlamak için uzun vadeli bir plana kilitlenmek istememenize rağmen, kaç kaynağa ihtiyacınız olduğundan emin olun. HostGator, yükseltmeyi ücretsiz ve kolay hale getirir, böylece en düşük depolama alanı ve bant genişliği ile başlayıp oradan büyüyebilirsiniz..

Daha fazla bilgi

 • Bizim gözden geçirme ile iş için en iyi ev sahibi seçtiğinizden emin olun 5 En İyi Bayi Hosting Hizmeti.

7

HostGator VPS Barındırma Maliyeti

Genellikle, bir kez sen’ve outgrown paylaşılan hosting, bir sonraki adım VPS hosting. Bu, sitelerin hala bir sunucuyu paylaştığı bir barındırma türüdür, ancak daha az siteyle paylaşırsınız, böylece her birinin kendi kaynak kümesi olur. O’Paylaşımlı barındırma işleminden daha iyi performans sağlayan daha hızlı, daha güvenli ve daha güvenilir bir barındırma türü.

Bu, paylaşılan planların sağlayabileceğinden daha tutarlı bir barındırma gerektiren normal veya orta ölçekli siteler için en iyisidir. Eğer sen’Örneğin, bir işletme web sitesi çalıştırıyorsanız, VPS hosting akıllı bir seçimdir.

HostGator’s VPS Barındırma Planları

HostGator, ayda 29.95 $ ile 49.95 $ arasında değişen üç VPS barındırma planına sahiptir:

 • Snappy 2000 planı: 29,95 $, ayda 89,95 $ yeniler. 2GB RAM, 120GB disk alanı ve 1.5TB bant genişliği elde edersiniz.
 • Snappy 4000 planı: $ 39.95, ayda 129.95 $ ‘dan yenilenir. 4 GB RAM, 165 GB disk alanı ve 2 TB bant genişliği elde edersiniz.
 • Snappy 8000 planı: 49.95 $, ayda 159.95 $ yeniler. 8GB RAM, 240GB disk alanı ve 3 TB bant genişliği ve ekstra 2 CPU çekirdeği elde edersiniz.

Biz’Yalan söylemeyeceğim – bu fiyatlar piyasadaki diğer sağlayıcılara göre oldukça pahalı!

hostgator vps hosting planlarıHostGator’s VPS planları güçlü bir seçim haline gelen özelliklerle birlikte gelir – tek yakalama yüksek fiyatlarıdır.

HostGator neden VPS planları için bu kadar çok ücret alıyor? İzin Vermek’görüp görmediğiniz özelliklere göz atın’sabit kazanılan paranıza değer:

Snappy 2000 Planı Snappy 4000 Planı Snappy 8000 Planı İlk indirimli fiyat Normal fiyat % indirim tasarrufu Disk alanı Bant genişliği Alan sayısı Ücretsiz SSL Ücretsiz yedeklemeler Bellek (RAM) CPU çekirdeği sayısı Kök erişimi Özel IP adresleri
$ 29.95 $ 39.95 $ 49.95
$ 89.95 $ 129.95 $ 159.95
% 67 % 69 % 69
120GB 165GB 240GB
1.5TB 2TB 3TB
Sınırsız Sınırsız Sınırsız
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2GB 4 cigabayt 8GB
2 2 4
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2 2 2

Orada’HostGator ile yanlış bir şey yok’s özellikleri – size her şeyi verir’d sitenizi başarıyla çalıştırmanız gerekiyor. Burada düştüğü tek yer, pahalı fiyatları nedeniyle para için değerdir.

Neyse ki, en ucuz plan harika bir başlangıç ​​noktası – trafik artışlarına izin vermek için çok miktarda bant genişliği ve sitenizi korumak için yeterli miktarda bellek ve depolama alanı elde edersiniz’s performansı pürüzsüz.

Snappy 4000 planına geçmenin ana nedeni, daha fazla depolama alanı, gerisi hemen hemen aynı kalır. Bant genişliği 2 TB’a kadar çıkabiliyor, ancak siz’sadece bant genişliğinizden en ucuz planda gerçekten patlarsanız bunun faydasını hissedeceksiniz.

Snappy 8000 planına gelince,’s bir indirim ile aylık 49,95 $ maliyet bilerek tavsiye zor. Yine de, eğer’HostGator ile birlikte gelen güvenilirliği ve gücü sevmek’s özellikleri ve don’bombardımanı umursamıyorsun’büyük bir 3TB bant genişliğinin tadını çıkaracaksınız – bu, sitenize atabildiğiniz kadar fazla trafiği ele almalıdır!

Tüm planlar tam root erişimi ile birlikte gelir, sitenize erişmenizi sağlar’s sunucusu. Bu, siteniz üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz anlamına gelir’s ayarları – sunucunuzu özel gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

 • İncelememizi okuyun En İyi VPS Hosting Sağlayıcıları HostGator’ın listeyi yapıp yapmadığını görmek için
 • HostGator’s VPS planları aren’t en ucuz – daha uygun fiyatlar için, incelememizi okuyun En Ucuz VPS Hosting Sağlayıcıları

8

HostGator Adanmış Barındırma Maliyeti

Dedicated hosting en gelişmiş hosting türüdür – ve en pahalı! Burası, sitenizin kendisine tam bir sunucu sağladığı ve size en üst düzeyde performans, hız ve güvenlik sağladığı yerdir..

Çoğu site’t Bu aşırı düzeyde barındırma ihtiyacı, ama’Eğer kesinlikle’büyük bir çevrimiçi mağaza, göz alıcı trafik düzeylerine sahip bir site işletiyorsanız veya çok hassas güvenlik gereksinimlerine sahip olduğunuzda.

HostGator’s Özel Hosting Planları

HostGator, araştırmamızda özel hosting için en iyi sağlayıcı olarak ortaya çıktı. Aylık 118,99 $ ila 148,98 $ arasında değişen üç özel barındırma planı vardır:

 • Değer Sunucusu planı: $ 118.99, ayda 189 $ ‘dan yenilenir. 4 CPU çekirdeği ve 8GB RAM elde edersiniz.
 • Power Server planı: $ 138,99, ayda 249 $ ‘dan yenilenir. 8 CPU çekirdeği ve 16GB RAM elde edersiniz.
 • Kurumsal Sunucu planı: 148,98 $, ayda 289 $ yeniler. 8 CPU çekirdeği ve 30GB RAM elde edersiniz.

Gördüğünüz gibi, bu büyük barındırma, büyük bütçeli büyük web siteleri için tasarlanmıştır!

hostgator fiyatlandırma özel hosting planlarıÖzel barındırma, aylık 118,99 $ ‘dan başlayan fiyatlarla gelişmiş bir çözümdür.

Eğer yapmazsan’t çok teknik bilgiye sahip, özel hosting en iyi şekilde mücadele edebilir – özellikleri gelişmiş ve sen’onlarla kavramak için biraz deneyime ihtiyacım olacak. Yönetilen barındırma çözümünü öneriyoruz hayatı çok kolaylaştırdığı için!

Değer Sunucusu Planı Güç Sunucusu Planı Kurumsal Sunucu Planı İlk indirimli fiyat Normal fiyat % indirim tasarrufu Disk alanı Bant genişliği Ücretsiz SSL Bellek (RAM) CPU çekirdeği sayısı Kök erişimi Özel IP adresleri
$ 118.99 $ 138.99 $ 148.98
$ 189 249 $ $ 289
% 37 % 44 % 48
1 TB HDD 2 TB HDD
veya
512 GB SSD
1 TB SSD
Unmetered Unmetered Unmetered
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
8GB 16 GB 30GB
4 8 8
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
3 4 5

Bunu bildiğim iyi oldu… yapmazsın’t Bu planlardan herhangi biriyle ücretsiz yedek al – it’isteğe bağlı bir ekstra olarak sunulur, böylece’kaydolurken bunu muhtemelen eklemek isteyeceksiniz.

$ 118.99 aylık Value Server planı harika bir başlangıç ​​noktası – değil’t Yönetilebilir bir seçim olmasını sağlayarak özellikler ile bataklık yapın. 8GB RAM bol miktarda bellek ve sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için dört CPU çekirdeği yeterli olmalıdır.

En ucuz planın tek dezavantajı, HDD (Sabit Disk Sürücüsü) depolama birimini kullanmasıdır. Bu n’Kötü değil ama kazandı’t Daha yeni SSD (Katı Hal Sürücüsü) depolama alanı kadar hızlı daha gelişmiş planlarla geliyor.

HostGator, Power Server planını önerir ve’ve ayda 138.99 dolara kadar bütçe var, o’sağlam bir seçimdir. Bir şey için HDD ve SSD depolama alanı arasında seçim yapabilirsiniz, yani isterseniz daha hızlı seçeneği seçebilirsiniz.

Çoğu kullanıcı kazandı’Enterprise Server planına ihtiyaç duymaz ve kesinlikle hemen değil – bu plan üzerinde çalışılacak bir şey. Sekiz çekirdek ve 1 TB SSD depolama alanı “normal” web siteleri – emin olun’planı seçerek paranızın karşılığını alıp’senin için çok çalışacağım!

Daha fazla bilgi

 • Bir göz atın En İyi Dedicated Sunucu Barındırma en iyi sağlayıcıların derinlemesine incelemesinde
 • Dedicated hosting en pahalı türü, ama yine de para için büyük bir değer alabilirsiniz – biz ortaya En Ucuz Dedicated Sunucu Barındırma detaylı incelememizde

9

HostGator Hosting Planları ve Rakip Hosting Planları

Biz’her HostGator’a baktım’s ayrıntılı planları barındırma, bu yüzden kendi siteniz için hangisini seçeceğini oldukça iyi bir fikir olmalıdır. Ama bunu yapmadan önce, muhtemelen başka bir yerde daha iyi bir anlaşma yapıp yapamayacağınızı bilmek istersiniz,?

HostGator’s fiyatları ana rakipleri InMotion ve Bluehost ile oldukça iyi uyuyor. O’s en ucuz değil, ama genel olarak bazı çekici fırsatlar masaya koyar. Tüm barındırma planlarının karşısında, burada’Bu üç en iyi rakibin fiyat aralığı şu şekildedir:

 • HostGator’s fiyatları aylık 2,75 $ ile 289 $ arasında değişiyor
 • Bluehost’s fiyatları aylık 2,95 $ ile 209,99 $ arasında değişmektedir
 • Hareket halinde’s fiyatları aylık 3,99 $ ile 589,99 $ arasında değişmektedir

HostGator, genel fiyat aralığında Bluehost’a oldukça yakındır ve en iyi fiyatlı planları söz konusu olduğunda InMotion’dan çok daha ucuz bir fiyatlandırma sunduğunu açıkça görebilirsiniz. Ancak, planlar halinde nasıl karşılaştırırlar? İzin Vermek’s bir göz atın (tabloda gösterilen tüm fiyatlar sadece indirimli fiyatlardır):

HostGator Bluehost InMotion Paylaşılan Bulut WordPress Bayi VPS Adanmış
2,75 ABD doları – 5,95 ABD doları 2,95 ABD doları – 13,95 ABD doları 3,99 ABD doları – 13,99 ABD doları
4,95 TL – 9,95 TL N / A 21.04 $ – 69.34 $
5,95 TL – 9,95 TL 2,95 TL – 49,95 TL 4,99 ABD doları – 10,99 ABD doları
19,95 $ – 24,95 $ N / A 15,39 $ – 89,94 $
29,95 $ – 49,95 $ $ 18,99 – $ 59,99 29,19 $ – 69,34 $
118,99 ABD doları – 148,98 ABD doları 79,99 $ – 119,99 $ 105,69 $ – 519,49 $

HostGator piyasadaki en ucuz fiyatları sunmasa da, fiyat planlarında daha uygun bir üst limite sahip olma eğilimindedir.

HostGator, InMotion’dan daha iyi para değeri sunar ve paylaşılan planları size Bluehost’tan daha iyi değer verir’s. Biz’HostGator’un’t VPS hosting için en iyi değer seçimi, ancak bunun dışında planları rakipleriyle oldukça iyi eşleşti.

Daha fazla bilgi

 • InMotion Yaptı’s fiyat göz yakalamak? Eğer öyleyse, tam InMotion Hosting İncelemesi bu en iyi sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek için
 • Bluehost, WordPress hostingiyle ünlüdür – neden bizim Bluehost İncelemesi
 • Bluehost oldukça rekabetçi fiyatlar sunuyor – planlarımıza göz atın Bluehost Fiyatlandırma İnceleme
 • HostGator ve Bluehost en iyi rakiplerimiz. Bluehost ile HostGator karşılaştırması

10

Düşünülmesi Gereken Diğer Maliyetler

Barındırma için kaydolduğunuzda,’orada bulacağım’s yapmanız gereken, alabileceğiniz veya kesinlikle almanız gereken diğer şeyler. Kasaya gittiğinizde bazı ekstralar otomatik olarak seçilir -’Kaydolursanız HostGator’dan başka ne gibi maliyetler alabileceğinize bir göz atın.

hostgator fiyatlandırma ekstra maliyetler ödemeSen’barındırma için kaydolduğunuzda ödeme sayfasında ek hizmetler bulabilirsiniz. Bazıları otomatik olarak seçilir, bu yüzden her zaman planınızı dikkatlice kontrol edin!

1. Alan Adları

HostGator Bazıları’s planları – örneğin WordPress barındırma – ücretsiz bir alan adı içerir. Bu harika bir bonus, ancak tüm planlarda ücretsiz bir alan adı bulunmuyor. Neyse ki, alan adınızı doğrudan HostGator’dan satın alabilirsiniz – ancak maliyeti nedir??

HostGator’s etki alanı fiyatları, barındırma maliyetlerine benzer şekilde çalışır – bu durumda ilk yıl indirimlidir ve daha sonra normal fiyatı ödersiniz. Buraya’Bazı fiyatlarına bir göz atın:

 • .com: Yıllık 12,95 ABD doları, $ 17,99
 • .org: Yıllık 12,95 $, 17,99 $ ‘dan yenilenir
 • .İnternet sitesi: Yıllık 9,95 ABD doları, 15 ABD dolarından yenileniyor
 • .ağ: Yıllık 12,95 ABD doları, $ 17,99
 • .ben mi: Yıllık 15 $, 19.95 $ ‘dan yenilenir

Bunlar oldukça yüksek yenileme fiyatları, ancak barındırma ve alan adınızı tek bir yerde bulundurmanın avantajı ile geliyor!

2. SSL Sertifikaları

HostGator ücretsiz bir Let içerir’s Tüm barındırma planlarında SSL sertifikasını şifrele. Bu size temel koruma sağlar, ancak daha gelişmiş bir güvenlik düzeyi istiyorsanız HostGator aracılığıyla premium SSL sertifikaları satın alabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç SSL vardır:

 • Olumlu SSL: Yıllık 19,99 ABD doları (yıllık 39,99 ABD Doları değerinde yenilenir)
 • Çok Alanlı SSL: Yıllık 79,99 ABD doları
 • Genişletilmiş Doğrulama SSL: Yıllık 269,99 ABD doları

Sen yapma’bunlardan birini satın almak zorunda değilsiniz – o’Çevrimiçi mağazalar gibi daha fazla güven ve güvenlik gerektiren siteler için.

Bunu bildiğim iyi oldu… Barındırmaya kaydolurken Olumlu SSL’yi kasada satın alabilirsiniz, ancak daha sonra’t Başlangıç ​​indirimini al.

3. CodeGuard

CodeGuard, yanlış giden şeylere karşı size koruma sağlayan bir yedekleme ve güvenlik yazılımıdır. Siteniz için günlük, otomatik yedeklemeler çalıştırır, yetkisiz değişiklikleri bilmenizi sağlar ve herhangi bir şey planlamaya gitmezse sitenizi önceki bir sürüme geri yüklemenizi sağlar.

Fiyatlandırma, ilk döneminiz için ayda 2 ABD dolarından başlar, ardından yıllık 23,95 ABD dolarında yenilenir. Bir hosting planına kaydolduğunuzda bunu kasada ekstra olarak ekleyebilirsiniz. Uyarı – genellikle zaten seçilmiş olarak gelir, bu yüzden’bu özellikleri istemiyorum’d bu kutunun olmadığından emin ol’t işaretli.

4. SiteLock İzleme

Bu, web sitenizi günlük olarak izleyen ve sitenize saldırıya uğradığında veya kötü amaçlı kod enjekte edildiğinde sizi uyaran yararlı bir özelliktir. Çok korkutucu şeyler, değil mi? o’HostGator neden onu bir “şiddetle tavsiye edilir” kasada eklenti.

SiteLock izleme ücreti yıllık 24,99 ABD dolarıdır – Bu, barındırma planınıza eklenir ve HostGator tarafından önceden seçilmiş olarak gelir. İki kez kontrol edin.’Ödeme sırasında herhangi bir sürprizden kaçınmak veya işaretlememek.

5. Diğer Ekstralar

Ödeme sırasında bulabileceğiniz diğer ekstralar arasında profesyonel bir e-posta adresi bulunmaktadır. Aylık 6 $, ve HostGator SEO Araçları Yıllık 35,40 ABD doları. Bunlar don’t genellikle otomatik olarak seçili olarak gelir; bu nedenle, eklenti olmasını istiyorsanız, istediklerinizi işaretleyin!

Bunu bildiğim iyi oldu… HostGator’s 45 günlük para iade garantisi, barındırma planı ve alan adı gizliliği için geçerlidir. Öyle değil’t Kendi satın almış olabileceğiniz alan adlarını kapsamaz. Planınızda ücretsiz bir alan adı varsa, HostGator alan adınızı koruyabilmeniz için 15 ABD doları tutarında bir ücret keser.

HostGator Fiyatlandırması: Özet

Biz’HostGator giriş ve çıkışlarını ele aldım’en ucuzdan en pahalı pakete kadar fiyatlandırma planları, en iyi rakipleriyle nasıl karşılaştırıldığı ve dikkat etmeniz gereken ekstra maliyetleri işaretledi.

Şimdiye kadar HostGator’un’s hosting planları sizin için doğru – ve hangisine daha yakından bakmak istiyorsunuz. Biz’Yine de birçok farklı plandan bahsetmiştim.’HostGator hızlı bir özet var’s planları…

HostGator Fiyatlandırma Özeti

 • Paylaşılan Evsahipliği: $ 2.75 – $ 5.95 aylık.
 • Bulut barındırma: $ 4,95 – aylık 9,95 $.
 • WordPress Barındırma: Aylık 5,95 – 9,95 $.
 • Bayi barındırma: Aylık 19,95 $ – 24,95 $.
 • VPS hosting: Aylık 29,95 $ – 49,95 $.
 • Özel barındırma: 118.99 – $ 148.98 aylık.

Paylaşılan, WordPress ve VPS barındırma, en sık seçilen barındırma türleridir, ama bu gerçekten bireysel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır!

İlk indirimin kazandığını unutmayın’sonsuza kadar sürmez, yani kaydolmadan önce her zaman yenileme fiyatlarını kontrol edin. Ödeme sırasında ek maliyetlere de dikkat edin – Hostgator, alan adları, yedekleme hizmetleri ve SEO araçları gibi seçebileceğiniz ve seçebileceğiniz tonlarca isteğe bağlı ekstra sunar – bu nedenle satın alma işleminizi tamamlamadan önce planınızı gözden geçirmeye dikkat edin.

HostGator hakkındaki nihai kararımız’s fiyatlandırma olumlu. O’s son derece güçlü bir hosting sağlayıcısı, bu yüzden planları aren rağmen’Her zaman en ucuz değil, seni biliyorsun’yeniden para için büyük bir kaliteli hizmet almak. Onun paylaşılan hosting özellikle para için büyük bir değer sunuyor.

SSS

HostGator herhangi bir ücretsiz deneme sunuyor mu??

Ne yazık ki değil – barındırma sağlayıcıları don’t Hosting planları için ücretsiz deneme sürümü sunma. Ancak, barındırma planlarını tamamen risksiz deneyebilmeniz için para iade garantisi sunuyorlar. HostGator, oldukça cömert olan 45 günlük para iade garantisine sahiptir.!

HostGator hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilir misiniz??

Evet! HostGator içinde iptal ederseniz’s 45 günlük para iade garantisi süresi,’barındırma planınızın tam bir geri ödeme alırsınız. Bu süreden sonra iptal ederseniz, özellikle hesabınızın daha erken kapanmasını istemediğiniz sürece planınız bir sonraki yenileme tarihinde iptal edilir. O’bunu söylemeye değer planını iptal etmiyor’t alan adınızı otomatik olarak iptal etme.

HostGator ile ücretsiz bir alan adı alıyor musunuz??

Evet, ancak yalnızca belirli paketlerde – dikkatli olun ve kaydolmadan önce kontrol edin. Her şey seçtiğiniz barındırma türüne bağlıdır. Örneğin, WordPress ve paylaşılan barındırma planları ücretsiz bir alan adı sağlar, ancak VPS planları’t.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map