HostGator İncelemesi: Sizin İçin Doğru mu?


İçin en iyisi

Çalışma Süresi İçin En İyisi


Genel Değerlendirme

5 üzerinden 5 yıldız

HostGator, iyi bir nedenle en üst düzey hosting sağlayıcılarımızdan biridir. Çalışma süresi, müşteri desteği ve paylaşılan plan özellikleri (tam anlamıyla) hiçbiri ikinci! HostGator’un siteniz için en iyi sağlayıcı olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin.

HostGator Siteniz için En İyi Sağlayıcı mı??

Yani sen’HostGator ile başlamayı veya HostGator’a geçmeyi düşünüyorum. O’s kesinlikle çok popüler bir hosting sağlayıcısı – anket yaptığımız insanların% 46’sı HostGator hakkında biliyordu. Yapabilirsin’t gerçekten bu hosting sağlayıcısı ile yanlış gitmek, ama biz’iyiye girmene izin vereceğim ve en bilinçli seçimi yapabilmeniz için kötü.

Başlamak için, burada’Bir bakışta HostGator:

yıldız derecelendirme sistemi açıklaması

HostGator, araştırmamızda Bluehost’un hemen arkasında çok yakın ikinci bir yer kazandıran 4.7 / 5 yıldız alıyor – böylece’kesinlikle emin ellerde olacağım. HostGator’u tartmak için okumaya devam edin’olumlu ve olumsuz yönleri ile’s için en iyi sağlayıcı sen.

Artıları & Eksileri

Artıları

 • Çalışma Süresi: HostGator% 99,99’lık rakipsiz bir çalışma süresi garantisi sunar
 • Özellikleri: HostGator, paylaşılan planlarında, sitenizi bir sonraki seviyeye taşımak için ücretsiz e-posta pazarlama yazılımı da dahil olmak üzere çoğu barındırma sağlayıcısından daha fazla özellik sunar
 • Yardım ve Destek: HostGator’s müşteri destek bilgi tabanı aranabilir bir hazine olduğunu ve canlı sohbet fonksiyonu hızlı ve güvenilir

Eksileri

 • HostGator’s planları diğer en iyi rakiplerin planlarından biraz daha pahalıdır
 • HostGator’s kontrol paneli ve site tasarımı biraz tarihli, bu da tıknaz bir kullanıcı deneyimi sağlıyor

Kısaca HostGator

HostGator, 2002 yılında Florida Atlantic University’deki bir yurt odasında mütevazi başlangıçlara sahipti ( “Gator,” merak etmen durumunda). O zamandan beri, şirket dünya çapında ofisler açtı ve 8 milyondan fazla alana ev sahipliği yapıyor.

Genel sıralama12 hosting sağlayıcısından 2’si
FiyatlandırmaAylık 2,75 ABD dolarından başlayan fiyatlarla (aylık 6,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarla)
Hosting PlanlarıPaylaşılan, WordPress, VPS, Adanmış ve Bulut
Yardım & Destek7/24 canlı sohbet, telefon ve e-posta
ÖzellikleriSSL sertifikası, sınırsız bant genişliği, e-posta pazarlama yazılımı
uptime% 99,99 garanti

uptime

HostGator bir % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi, piyasadaki en iyiye eşit olan’% 100 çalışma süresini garanti etmek imkansızdır). Bu, sitenizin yılda bir saatten az kesinti süresi yaşayacağı anlamına gelir. Eğer sen’güvenilirlik arıyorsanız, HostGator mahsulün kremasıdır – bu tür bir tutarlılık her site için idealdir, ancak özellikle’bir e-ticaret mağazası kurmak istiyoruz. Sonuçta zaman para demektir!

Mükemmel çalışma süresine yakın olmak, HostGator’un En İyi E-Ticaret Barındırma Sağlayıcıları topluluğumuzda birinci sırada olmasının nedenlerinden biridir..

Özellikleri

HostGator beş farklı tipte hosting sunmaktadır: Paylaşılan, Yönetilen WordPress, VPS, Adanmış ve Bulut. Buraya’Her türün temel dökümü:

 • Paylaşılan Evsahipliği bir sunucuyu ve kaynaklarını diğer sitelerle paylaştığınız en kolay ve en uygun fiyatlı barındırma seçeneğidir. Fiyatlar $ 2.75 / ay’dan başlıyor.
 • Yönetilen WordPress barındırma bir WordPress sitesini barındırmanın en hızlı ve en entegre yoludur. Bu tür ücretsiz geçişle birlikte gelir, bu nedenle mevcut bir WordPress siteniz varsa, bunu ücretsiz olarak HostGator’a aktarabilirsiniz. Plan fiyatları ayda 5.95 dolardan başlıyor.
 • VPS (Sanal Özel Sunucu) barındırma daha pahalıdır, ancak sizin için ne ödeme yaparsanız – veya bu durumda, özellikle siteniz için daha fazla sunucu kaynağı elde edersiniz. VPS küçük işletmeler için düşünülmeye değer, kişisel / e-ticaret dışı siteler kazanıldı’Fazladan para harcamak gerekmez. Aylık $ 29.95’dan başlayan fiyatlarla.
 • Özel barındırma en pahalı hosting türüdür ve’yalnızca büyük e-ticaret işletmeleri için gereklidir. Ancak, bu sizin gibi geliyorsa, adanmış barındırma tarafından sunulan ölçeklenebilirlik ve güç eşsizdir. Fiyatlar $ 118.99 / ay’dan başlıyor.
 • Bulut barındırma daha iyi hız, güvenilirlik ve kaynaklar vaat eden paylaşılan barındırma biçimidir. Bulut barındırma, paylaşılan barındırmadan daha güvenli kabul edilir ve bu nedenlerle’s biraz daha pahalı. Fiyatlar $ 4.95 / ay’dan başlıyor.

Barındırma türleri hakkında daha fazla bilgi

 • En İyi Paylaşılan Hosting
 • En İyi VPS Barındırma
 • En İyi Kiralık Hosting
 • En İyi Bulut Barındırma

HostGator Özellikleri

Her HostGator planında ücretsiz bir SSL sertifikası ve sınırsız bant genişliği bulunur. Ayrıca ilk yıl için ücretsiz bir alan adı alırsınız (bundan sonra,’alan adınızı yenilemek için ödeme yapmanız gerekir). Bu özellikler’t olağandışı, ancak HostGator ayrıca sınırsız e-posta hesabı, alt etki alanı ve dosya aktarım protokolü (FTP) hesapları (bir bilgisayardan bir ağa dosya aktarmanıza izin verir) sunarak da göze çarpmaktadır. HostGator ayrıca, daha gelişmiş barındırma hizmetine geçene kadar çoğu sağlayıcının beklediği paylaşılan barındırma planlarında sınırsız depolama alanı içerir..

HostGator, sitenizi oluşturmak için kendi sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusunu kullanma seçeneği sunar. Oluşturucu, fotoğrafçılık, restoranlar ve kişisel portföyler de dahil olmak üzere 20 kategoride çok sayıda şablon sunuyor. Ancak, bu şablonlar özelleştirilebilir olsa da,’gezinmek çok kolay değil – eğer öyleyse’zaman ayırmak yerine, yapmıyorsun’t Sahip olmak HostGator nasıl kullanılır’kendi web sitesi kurucusunun!

Bir CMS sistemi kullanarak bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız,’HostGator’un’WordPress barındırma seçeneği, tek tıklamayla kolay kurulum ile birlikte gelir. Ayrıca Joomla ve Drupal ve e-ticaret platformu Magento için destek sunuyor.

En iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi görmek için WordPress.org’un tam dökümüne göz atın..

çarpıcı özellik HostGator’da’Temel planı, sürekli iletişim yoluyla sağladığı ücretsiz e-posta pazarlama yazılımıdır. Bu özellik inanılmaz derecede değerlidir, çünkü tutarlı bültenler ve otomatik e-posta kampanyaları yoluyla bir kitle oluşturmanıza olanak tanır. Güçlü çalışma süresi gibi, e-posta pazarlaması da herhangi bir site için bir varlıktır, ancak’e-ticaret siteleri için özellikle yararlıdır.

Fiyatlandırma

Bir aydan üç yıla kadar değişen zaman dilimlerine sahip bir HostGator planına kaydolabilirsiniz. Önceden ne kadar taahhütte bulunursanız, eşdeğer aylık fiyatınız o kadar ucuz olur. Örneğin,’HostGator’a bir göz atın’nin en temel ortak planı:

Zaman aralığıMaliyet
Bir ay10,95 $ / ay
Üç ay10,95 $ / ay
Altı ay10,95 $ / ay
Bir yıl$ 5.95 / ay
İki yıl$ 3.58 / ay
Üç yıl$ 2.75 / ay

Üç yılın büyük bir taahhüt olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle yıllık faturalandırma seçeneğine bağlı kalmanızı öneririz – siz’hala para biriktireceğim, ama kazandın’t Kendinizi çok uzun süre kilitleyin. Sen’Hala başlangıçta on iki ayın tamamını ödemek zorundasınız ve çoğu barındırma sağlayıcısı ödeme planlarını bu şekilde düzenliyor.

Dikkat: promosyon fiyatları!

Her web barındırma sağlayıcısı pazarlık promosyon fiyatları ile size çekmek için çalışacağız. Herhangi bir sağlayıcıda bir fiyatlandırma planının yanında yıldız işareti görürseniz’web sitesi, yani’İlk döneminizden sonra reklamı yapılan fiyattan daha fazla ödeyecek.

Aşağıdaki tabloda biz’ve her bir HostGator’un hem promosyon hem de yıllık faturalandırma yenileme fiyatlarını özetledik’s planlar, böylece karşılaştırabilirsiniz:

Hosting Tipi Promosyon Fiyat Aralığı Yenileme Fiyatı, Yıllık Faturalandırma Paylaşılan Yönetilen WordPress VPS Adanmış Bulut
$ 2,75-5,95 / ay $ 6,95-8,95 / ay
$ 5,95-9,95 / ay $ 7,95-11,95 / ay
$ 29,95-49,95 / ay $ 49,95-69,95 / ay
$ 118,99-148,98 / ay $ 138,99-199,01 / ay
$ 4,95-9,95 / ay $ 7,95-11,95 / ay

HostGator, paranızın karşılığını almamız için 3.5 / 5 puan alıyor, bu da onu paketin ortasına koyuyor (tam olarak 12’den 6. sıra). HostGator’$ 2.75-148.98 $ / ay’ın giriş fiyatı, sırasıyla 2.95-119.99 $ / ay ve 1.98-141.09 $ / ay arasında değişen Bluehost ve A2 Hosting gibi en iyi rakiplerden biraz daha pahalı..

hostgator paylaşılan fiyatlandırma sayfası

HostGator biraz daha pahalı olsa da, sizin için ne ödeme olsun. O’s genel olarak ikinci sırada yer aldı (aynı 12 sağlayıcıdan), çünkü fiyattaki hafif sıçrama birçok özellik ve rakipsiz çalışma süresi ile geliyor. Birçok insan özelliklere parasal olarak değer verme eğilimindedir – insanlar barındırma sağlayıcılarını değiştirmek isteyen, ankete katılanlar arasında en önemli faktör “barındırma özellikleri” % 32’de. “Fiyatlandırma” aslında% 27 ile ikinci bir öncelik olarak geldi. Bu, zaten bir web sitesi barındırma deneyimi olan kişilerin sık sık yaptığınızı bulduklarını gösterir. “sizin için ne ödeme olsun,” ve o’doğru plan ve destek için fazladan harcama yapmaya değer.

Bir web sitesini barındırmanın maliyeti nedir??

HostGator ayrıca bir aylık endüstri standardının ötesine geçen 45 günlük para iade garantisi sunar. Bununla birlikte, normal ince baskı geçerlidir: geri ödeme yapılmaz’a Özel sunucu planları için geçerli değildir ve çek, havale veya banka havalesi yoluyla ödenen planlar da uygun değildir..

Bu sağlayıcının maliyetine daha ayrıntılı bir bakış için kapsamlı HostGator Fiyatlandırma İncelememizi okuyun.

Güvenlik

HostGator, her planla birlikte gelen ücretsiz SSL sertifikasına ek olarak, çok sayıda sahte trafik bir web sunucusunu su bastığında ve kaynaklarını boğduğunda düzenli ziyaretçilerin yapabileceği şekilde dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) saldırılarına karşı da koruma sağlar.’t siteye erişim. HostGator’s veri merkezleri DDoS saldırılarını önlemek için taşkın korumasını etkinleştirebilir. Sağlayıcı ayrıca veri merkezlerinin kendilerinin (yani fiziksel sunucuların bulunduğu yerlerde) sınırlı erişime sahip yüksek güvenlikli tesisler olduğuna söz verir.

Sitenizin ekstra güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız, HostGator ayda 1,94 ABD dolarından başlayan bir SiteLock güvenlik eklentisi sunar. SiteLock, web sitenizi potansiyel tehditlere ve güvenlik açıklarına karşı tarayan ve ayrıca algıladığı güvenlik sorunlarının çoğunu çözebilen bir araçtır. SiteLock taraması sitenizde şüpheli herhangi bir şey bulduğunda,’e-posta yoluyla ve HostGator kontrol panelinizde uyarılırsınız.

hostgator sitelock güvenliği

Orada’şüphe yok ki SiteLock cephaneliğiniz için harika bir araçtır. Ancak dikkat edin: Promosyon fiyatları hala burada geçerlidir. Bu aylık 1,94 ABD doları yalnızca üç yıllık bir paket satın aldığınızda geçerlidir. En ucuz SiteLock planı HostGator faturaları üzerinden bir yıl boyunca ayda 2,08 ABD dolarından satın alabilirsiniz. En pahalı plan faturaları bir yıl boyunca 41,67 $ / ay – çoğu küçük web sitesi kazandı’Korumaya çok fazla harcama konusunda endişelenmenize gerek yok.

Destek & Kullanım kolaylığı

HostGator, yardım ve destek araştırmalarımızda 5 üzerinden mükemmel bir puan alır. Sağlayıcı 7/24 canlı sohbet ve telefon hizmeti (ücretsiz) sunuyor, ancak bu’kalabalığın arasından sıyrıldığı bir yer değil. HostGator’Kapsamlı Bilgi Tabanı, ihtiyacınız olan tüm bilgilerden birkaç tıklama uzakta olmanızı sağlar.’sanal bir hazine hazinesidir ve kazandınız’t Herhangi bir çevir sesi ile uğraşmanız veya erişmek için çağrı aktarımı yapmanız gerekmez.

hostgator bilgi tabanı arama çubuğu

Aranabilir bilgi tabanı, alan adlarından tasarıma kadar her şeyi kapsar ve ayrıca doğrudan diğer HostGator kullanıcılarından duyabileceğiniz forumlar sunar. Tabii ki, HostGator’Canlı sohbet ve telefon desteği de varlıklardır. Michael adlı bir kullanıcı canlı sohbet deneyiminden bahsediyor:

“Bana her şekilde cevap verdiler ve yardım etmeye çalıştılar. Hatta barındırma veya hatalarıyla ilgili olmayan soruları bile yanıtladılar.”

Ve bu da bizim tecrübemizdi. HostGator’u test ettiğimizde’s canlı sohbet, biz hemen gerçek bir kişiye bağlandı ve tüm sorularımızı soran birkaç dakika içinde cevaplandı. Hız değil’t Bu hizmeti mükemmel kılan tek faktör – aldığımız tüm cevaplar ayrıntılı ve yararlıydı.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, HostGator gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Ancak kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, HostGator’s tasarımı biraz tarihli.

hostgator portal sayfası düzeni

Pencerenin üst kısmında web sitesi barındırma için ihtiyacınız olan tüm çeşitli bileşenler için sekmeler bulunur: Hesabım, Faturalandırma, Barındırma, Alan Adları, Destek, ve Pazarlama. Tüm bunlara kolayca erişilebilir, bu en önemli şeydir. Ancak düzen modern bir revizyonla yapabilirdi. İyi haber, sadece sen site yönetimi sayfalarınızı HostGator’da görecek – bu sayfalar kazandı’ziyaretçilerin sitenizi algılama biçimini etkilemez!

HostGator kullanırken akılda tutulması gereken bir diğer şey, çoğu barındırma sağlayıcısı gibi, HostGator’un belirli eklentileri kasada otomatik olarak dahil edeceğidir. Bu demektir ki eğer’tekrar satın aldık, diyelim ki “Hatchling” bir yıl planlıyorsanız, SiteLock koruması ve CodeGuard yedeklemeleri gibi gereksiz olmayan eklentiler sepetinize eklenir. Bu kolayca geri alınır – tek yapmanız gereken bu kutuların işaretini kaldırmaktır – ve HostGator bu öğeleri içerir, çünkü bunlar’herhangi bir hosting planı için büyük takviyeleri yeniden. Ama yapmadığınızdan emin olmak için bir göz atın’t Herhangi bir ekstra için bilmeden ödeme!

HostGator İncelemesi: Sizin İçin Doğru?

HostGator, iyi bir nedenden ötürü derecelendirmelerimizde ikinci sırada yer alıyor – aslında, tek başına rakipsiz çalışma süresi garantisi onu güçlü bir seçenek haline getiriyor. Bunun da ötesinde, iyi müşteri desteği ve birçok özellik (paylaşılan planlarda bile) HostGator’ı bir seçenek haline getirir tavsiye ediyoruz herkese.

Böylece yapabilirsiniz’HostGator ile yanlış gitmeyin, ama’doğru gitmenin tek yolu değil. Eğer sen’özellikle WordPress entegrasyonu ile ilgileniyorsanız, Bluehost en iyi bahsiniz olabilir. Eğer seni tanıyorsan’Paylaşılan planları atlayıp doğrudan VPS’ye gitmeye hazırsanız, InMotion aramaya değer. Aşağıya bir yorum bırakın ve en önemli önceliklerinizin neler olduğunu bize bildirin!

9

SSS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map