A2 mitināšanas pārskats Vai tas ir labākais jūsu vietnei?


Vislabāk

Vislabākais klientu apkalpošanai


Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

A2 Hostings ir sniedzējs ar lielisku klientu atbalstu un drošību. Ja šīs ir jūsu galvenās prioritātes, tad vairs neskatieties. Lasiet tālāk, kad mēs nosveram A2 Hostinga stiprās puses un tās vājās puses.

Pirmais klientu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Jautājat, vai A2 hostings varētu būt jūsu vietnes labākais nodrošinātājs? Jums ir laba gaume – no divpadsmit hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kurus pētījām mūsu pētījumos, A2 Hostings ir cienījamā ceturtajā vietā.

Meklējot jūsu vispiemērotāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tas tiek darīts’Katru iespēju ir viegli sākt skanēt vienādi. Mēs’Atkal šeit, lai samazinātu troksni un sniegtu jums faktus, lai jūs varētu pieņemt pēc iespējas apzinātāku lēmumu – galu galā tas ir liels solis jūsu vietnei!

Pirms mēs nonākam nezālēs, šeit’s A2 mitināšana īsumā:

zvaigžņu novērtējuma skaidrojums

Plusi & Mīnusi

Plusi

 • Jebkura naudas atdošanas garantija: Jūs varat saņemt pilnu naudas atmaksu pirmo 30 dienu laikā pēc konta reģistrēšanās, kā arī proporcionālu atmaksu jebkurā laikā pēc tam. Tas masveidā izceļ A2 hostingu no konkurentiem
 • Atsaucīgs klientu serviss: A2 mitināšana’s “Guru apkalpe” klientu apkalpošanas komanda ir augsti novērtēta, un vienmēr tai palīdz
 • Īpaši droši serveri: A2 mitināšana veic papildu pasākumus, lai pārliecinātos, ka tā serveri – un līdz ar to arī jūsu vietne – ir digitāli un fiziski droši

Mīnusi

 • Nedaudz sarežģīts pierakstīšanās process: pārpildīta mājaslapa un lēna cenu informācijas atklāšana apgrūtina reģistrēšanos kontā, nekā tam vajadzētu būt
 • Nav viskonkurētspējīgākais uptime tirgū: A2 mitināšanai ir lielisks darbspējas laiks, kas darbosies lieliski, taču, ja darbspējas laiks ir jūsu galvenā prioritāte, citi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, HostGator un Bluehost, var garantēt jums vēl labāku procentuālo daļu

A2 mitināšana’Jebkurā laikā naudas atdošanas garantija ir galvenā priekšrocība, un tas ir iemesls tam, ka mēs nodrošinām šo pakalpojumu sniedzēju ar naudas vērtību 3,9 / 5. Tas’Tā noteikti nav kategorija, kuru ignorēt – 88% cilvēku, kurus mēs aptaujājām, nosauca cenu noteikšanu kā galveno faktoru, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

Papildu informācija:

Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – mūsu salīdzinošais pārskats par HostGator, Bluehost un GoDaddy Hosting

Īsumā par A2 mitināšanu

A2 hostings tika sākts ar vārdu Inquinet nelielā, divu istabu birojā Annarborā, Mičiganā, 2001. gadā. Uzņēmums joprojām ir patstāvīgs uzņēmums, kas atrodas Ann Arborā, bet ir paplašinājies, iekļaujot datu centrus Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzija.

Kopējais rangs# 4 no 12 mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem
Cenu noteikšanaSākot no USD 1,98 mēnesī (atjaunojas par USD 5,99 mēnesī)
Hostinga plāniKopīgots, WordPress, VPS, Cloud, Dedicated un Reseller
Palīdzība & AtbalstsDiennakts klientu apkalpošanas komanda
IespējascPanel vadības panelis, SSL sertifikāts, bezmaksas vietņu migrācija
LaiksGarantija 99,90%

Laiks & Ātrums

Laiks nav’t A2 Hostings’s “wow” faktoru, taču šis pakalpojumu sniedzējs joprojām sedz visas nepieciešamās bāzes, lai nodrošinātu standarta pakalpojumu. Būtībā A2 hostings’s uptime nekad nepametīs jūsu vietni aizmugurē līkne – tā’s tikai vidējais.

A2 Hosting apgalvo, ka darbspējas laiks ir 99,90%, kas nozīmē, ka dīkstāves laiks gadā ir nepilnas deviņas stundas. No tā, ko mēs’Esat redzējis, ka pakalpojumu sniedzējs faktiski darbojās vēl labāk – vidējais darbspējas laiks bija 99,95%. Abi šie skaitļi ir iespaidīgi, ņemot vērā, ka 100% uptime nav iespējams sasniegt, un neviens hostinga pakalpojumu sniedzējs to nevar apsolīt.

a2 hostinga uptime saistības

Tomēr viskonkurētspējīgākie uptimes rādītāji ir 99,97–99,99% diapazonā, tāpēc A2 hostings šajā jomā ir diezgan vidējs. Ja uptime ir jūsu galvenā prioritāte, tā’Ir vērts uzzināt vairāk par HostGator, kas piedāvā 99,99% uptime.

Slodzes ātrums ir vēl viens faktors, kas jāņem vērā, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tā’Arī tas ir svarīgs, jo nedaudz vairāk kā puse apmeklētāju atstāj lapu, kuras ielāde prasa vairāk nekā trīs sekundes.

Lai nodrošinātu lielu ielādes ātrumu, A2 Hostings nodrošina ērtu Cloudflare iestatīšanu no jūsu cPanel vadības paneļa. Cloudflare ir satura piegādes tīkls (CDN), kuru iesaka A2 Hosting, un jūs varat izvēlēties kādu no tā “Bezmaksas” un “Piemaksa” līmeņi atbilstoši jūsu vajadzībām.

Veidi & Iespējas

A2 Hostings piedāvā sešus dažādus hostinga veidus: Kopīgots, WordPress, VPS, Cloud, Dedicated un Reseller. Var būt milzīgi, mēģinot izlemt, kurš tips ir vislabākais jūsu vietnei, tāpēc mēs’Zemāk ir aprakstīti katra veida pamati:

 • Dalīta mitināšana ir vispieejamākais un iesācējiem draudzīgākais mitināšanas veids, bet, ja jums ir plāns palielināt savu vietni, jūs’Galu galā to pāraugs. A2 mitināšana’Kopējie kopējie plāni mūsu pētījumā vidēji bija 99,95%. Cenas sākas ar USD 1,98 mēnesī.
 • WordPress mitināšana ir pielāgots WordPress vietnēm un emuāriem, tāpēc, ja jums jau ir vietne ar WordPress vai vēlaties to izveidot, šī ir labākā izvēle. A2 mitināšana’s VPS plāni mūsu pētījumā vidēji izmantoja 99,95%. Cenas sākas ar USD 1,98 mēnesī.
 • VPS hostings ir lieliski piemērots mazo uzņēmumu vietnēm. Tas pārsniedz koplietošanas mitināšanas pamatus, bet tā nav’t tik dārgi kā īpaši plāni. A2 mitināšana’s VPS plāni mūsu pētījumā vidēji izmantoja 99,95%. Cenas sākas ar USD 5 mēnesī.
 • Mākonis mitināšana ir lieliski piemērots mērogojamībai un elastīgumam. Jūsu vietne tiek glabāta uz vairākiem serveriem, kas nozīmē, ka varat piesaistīt resursus no dažādām vietām. Tas padara to perfektu, ja jūsu vietnē tiek piedēvēti kritumi tādās lietās kā satiksme. Cenas sākas no USD 5 mēnesī.
 • Dedicated hostings ir visdārgākais, bet arī mērogojamākais un jaudīgākais mitināšanas veids. A2 mitināšana’Īpašie plāni mūsu pētījumā vidēji bija 99,94%. Cenas sākas no USD 99,59 mēnesī.
 • Tālākpārdevēju mitināšana nozīmē, ka jūs noīrējat cietā diska vietu un joslas platumu no A2 Hostinga, taču atšķirībā no visiem citiem mitināšanas plāniem tas nenotiek’t apstāties tur. Pēc tam jūs noīrēsit šo vietu trešai pusei (piemēram, mazam uzņēmumam), it kā jūs būtu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tālākpārdevēju mitināšana ir nepieciešama tikai tiem, kas vēlas kļūt par web hostinga uzņēmumiem vai izstrādātājiem. Cenas sākas no USD 9,80 mēnesī.

Vēlaties vairāk informācijas par dažādiem mitināšanas veidiem?

 • VPS vs hostinga salīdzinājums
 • VPS vs Dedicated Hosting salīdzinājums
 • Mākonis vs WordPress mitināšanas salīdzinājums

A2 mitināšanas iespējas

Katram A2 mitināšanas plānam ir bezmaksas cPanel vadības panelis un SSL sertifikāts. Jūs’Jums vienmēr būs arī iespēja vietņu bezmaksas migrācija, kas ir diezgan dāsna, ņemot vērā, ka daži pakalpojumu sniedzēji par šo pakalpojumu iekasē vairāk nekā 100 USD! A2 Hostings piedāvā arī videi draudzīgus pakalpojumus “zaļā hostings” risinājumi un īpašas atlaides bezpeļņas uzņēmumiem.

Tāpat kā visiem pakalpojumu sniedzējiem, arī citas funkcijas atšķiras atkarībā no mitināšanas veida un cenu plāna. A2 hostings mūsu funkciju izpētē iegūst vērtējumu 4,3 / 5, un tas atrodas iepakojuma vidū – jūs’Jums noteikti būs viss, kas jums nepieciešams, taču, iespējams, jums būs jāmaksā nedaudz papildu, lai vietni pārietu uz nākamo līmeni.

Viss A2 hostings’s koplietotajos un WordPress plānos ir neierobežota SSD glabāšana un pārsūtīšana, kā arī cPanel vadības panelis. Tie ir diezgan standarta ieslēgumi visā nozarē. Paceļot augšupielādēto un WordPress plānu cenu līmeni, jūs’Tāpat iegūsit neierobežotu e-pasta kontu un automātiskas vietņu dublējumkopijas.

A2 mitināšana’s trīs VPS plāni un četri īpaši plāni piedāvā saknes piekļuves sajaukšanu, cPanel vadības paneli un pilnu HostGuard pārvaldību.

Cenu noteikšana

Kad jūs reģistrējaties A2 mitināšanas plānā, jūs’Jums būs iespēja:

 • Maksājiet līdz mēnesim
 • Maksājiet par vienu gadu iepriekš
 • Maksājiet divus gadus iepriekš
 • Maksājiet par trim gadiem iepriekš

Trīs gadi šķiet kā milzīgas saistības – nu kas’s apelācija? Jo vairāk laika jūs apņemties, jo zemākas cenas kļūst. Piemēram, Lite Shared plāns sākas ar USD 1,98 mēnesī, kad jūs maksājat avansu par trim gadiem, salīdzinot ar USD 3,30 mēnesī, ja jūs maksājat pa mēnesi. Mēs joprojām domājam, ka divi vai trīs gadi ir ļoti ilgs laiks, lai apņemtos iepriekš, taču pavasara plāna sastādīšana katru gadu, iespējams, ir jūsu maka prātīgākā..

Tā’Ir arī svarīgi atzīmēt, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem parasti ir neskaidras reklāmas cenas, un A2 hostings nav izņēmums. Akcijas cenas ir pirmā gada cenas, kas atjaunojas ar ievērojami augstākām likmēm. Piemēram, tas, ka USD 3,30 mēnesī mēs minējām iepriekš, pēc pirmā gada kļūst par USD 9,99 mēnesī. Tas var būt nomākta, bet vienreiz’apzinoties to, tu’Jūs būsiet labāk sagatavots, lai izvēlētos saprātīgāko plānu savam budžetam.

Hostinga veida reklāmas cenu diapazons atjaunojas plkst Dalīts WordPress VPS Mākonis Veltīts Tālākpārdevējs
USD 1,98-6,27 mēnesī USD 5,99–18,99 mēnesī
USD 1,98-6,27 mēnesī USD 5,99–18,99 mēnesī
USD 5-25 mēnesī 5-99,99 USD / mēnesī
USD 5-15 mēnesī
USD 99,59-141,09 mēnesī 119,99–192,99 USD / mēnesī
USD 9,80-30,38 mēnesī USD 19,99–61,99 mēnesī

Ja jūs’meklējat lētāko veidu, kā nokļūt tiešsaistē, pārbaudiet:

 • Labākie lēto hostinga pakalpojumu sniedzēji
 • Labākais lēts WordPress hostings
 • Labākais lēts VPS hostings
 • Labākais lēts speciālais hostings

A2 mitināšana’s cenas ir diezgan standarta nozarei, un tā ierindojas ceturtajā vietā no 12 “Cenas / vērtības attiecība” mūsu pētījumu kategorija (mēs tai piešķīrām vērtējumu 3,9 / 5). Atsaucei, labākajiem konkurentiem, piemēram, Bluehost un HostGator, ir cenu diapazons attiecīgi no 2,95 līdz 1,19 USD / mēnesī un 2,75–148,98 USD / mēnesī..

Citi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, 1&1 IONOS ir lētāki nekā A2 Hostings, taču jūs saņemat to, par ko maksājat. Šajā gadījumā nedaudz vairāk naudas ieguldīšana A2 hostingā nozīmē labāku klientu apkalpošanu un plašāku hostinga veidu izvēli, no kuriem izvēlēties.

Labākā A2 mitināšanas daļa’s cena ir tā jebkura laika naudas atdošanas garantija. Citi hostinga pakalpojumu sniedzēji parasti piedāvā atmaksu tikai līdz vienam mēnesim, tāpēc A2 Hostings ievērojami pārsniedz konkurenci ar šo politiku. Tomēr naudas atdošanas garantija nāk ar parasto precīzo druku: tā uzvarēja’Esiet pagodināts, ja pārkāpjat uzņēmumu’pakalpojumu noteikumiem, un tas tā nav’t sedz domēna reģistrāciju, iestatīšanas maksas un migrācijas maksas. Jūs saņemat pilnu atmaksu par pirmajām 30 dienām un proporcionālu atmaksu jebkurā laikā pēc tam.

Drošība

Papildus bezmaksas SSL sertifikātam, kas iekļauts katrā plānā, A2 Hostings ir izveidojis savu pastāvīgās drošības iniciatīvu, kas pārsniedz un pārsniedz arī jūsu vietnes drošību. Šīs iniciatīvas ietvaros jūsu kontā ir pieejama bezmaksas HackScan aizsardzība, kas darbojas visu diennakti, lai novērstu uzbrukumus jūsu vietnei. A2 mitināšanas pastāvīgā drošība ietver veselu saimnieks (iegūstat?) citus pasākumus, sākot ar vīrusu skenēšanu’d sagaida vairāk izņēmuma lietu, piemēram:

 • Duālā hostinga ugunsmūris: papildus kopējam tīkla ugunsmūrim jūsu A2 mitināšanas kontā ir arī papildu servera ugunsmūris, lai bloķētu neatļautus lietotājus.
 • Ierobežota piekļuve serverim: paroļu vietā – A2 Hostings’Darbinieki izmanto atslēgas, lai piekļūtu serveriem. Taustiņi ir drošāki nekā paroles, jo tie darbojas kā saruna starp datoru un serveri, nevis kā vienkāršs kods (parole), kuru ikviens varētu potenciāli uzminēt.
 • Serveru sacietēšana: tas nozīmē tīkla iestatījumu stiprināšanu un piekļuves kontroles pastiprināšanu, lai palielinātu serveri’drošība.
 • Pastiprināta DDoS aizsardzība: Izplatīti pakalpojumu liegšanas (vai DDoS) uzbrukumi rodas, ja liels daudzums viltus trafika tiek nosūtīts uz tīmekļa serveri, izmantojot serveri’resursus, lai likumīga trafika nevarētu tam piekļūt.

Kas par fizisko drošību? Jūs’es droši vien jau mazliet padomāju par digitāls jūsu potenciālā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja drošības pasākumi. Bet tā’Ir arī svarīgi ņemt vērā fiziskā jūsu vietnes drošība’s serveris. A2 hostinga apmeklētāji’Datu centram telpās jāievada divas dažādas drošības kartes, kuras ir uzlabotas ar videonovērošanu. Turklāt katrs serveris ir pilnībā norobežots ar būriem, kur, lai piekļūtu serverim, ir nepieciešami atslēgas.

Ja visi šie pasākumi ir ieviesti, A2 Hostings’serveri ir labi nodrošināti gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

Atbalsts

A2 mitināšana nav’t uzvarēja mūsu “Vislabākais klientu apkalpošanai” virsraksts bez iemesla! Pakalpojumu sniedzējs mūsu pētījumā iegūst nevainojamu 5/5 daļu klientu atbalsta saņemšanai. Guru apkalpe – kā A2’Vienlīdzīgi palīgi, kuriem patīk zvanīt, ir pieejami visu diennakti, lai pārliecinātos, ka vietne darbojas nevainojami. Jūs saņemat arī dažādas atbalsta iespējas – A2 Hostings nodrošina tiešsaistes biļetes, meklējamu zināšanu bāzi, globālās tālruņa līnijas un tiešās tērzēšanas funkciju, kur jūs varat dzirdēt tieši no Guru apkalpes..

a2 mitināšanas bāze

No atsauksmēm, kuras mēs’lasot, lietotāji ir kolektīvi apmierināti ar A2’jo īpaši klientu atbalsts. Viens klients vārdā Šizane paskaidroja:

“Es’mēs esam uzdevuši visu, sākot no pamatjautājumiem un beidzot ar sarežģītākiem, un viņi vai nu atbild tūlīt vai pāris stundu laikā.”

Lietotājam vārdā Antonija bija līdzīga pieredze:

“Viņu atbalsts ir ātrs un ļoti noderīgs mums, kas strādājam ātrdarbīgā vidē.”

Tomēr mēs domājam, ka Jānis to apkopoja vislabāk:

“A2 ir labākais klientu serviss, ko esmu pieredzējis tīmekļa mitināšanas pakalpojumā. Viņi ir zinoši un ātri, lai problēmas atrisinātu. Es’es priecājos, ka es pārgāju uz tām visās savās vietnēs.”

Lai gan A2 Hostings spīd klientu apkalpošanā, tas nedaudz atpaliek no lietošanas ērtuma. Kad esat izvēlējies hostinga plānu jūs’Ja vēlaties reģistrēties, A2 Hostings lūdz reģistrēt domēnu, izmantot esošo domēnu, pārsūtīt savu domēnu no cita reģistratūras vai izmantot A2 mitināšanas apakšdomēnu. Šajā sadaļā nav’nepieminiet cenu, ko tā iekasēs par jaunu domēnu – tā ir mazāk nekā ideāla, jo pirms sapratnes, ka varat iedziļināties reģistrēšanās procesā’atkārtoti pārmaksājot par domēnu.

a2 mitināšanas domēna pārbaudītājs

Pierakstīšanās procesa laikā jūs’Tiksit saskarties ar visa veida papildinājumiem (dublētiem) “Konfigurējamas opcijas”), no kuriem izvēlēties. Atšķirībā no populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, A2 hostings to nedara’t ir automātiski atlasīt apmaksātās iespējas, kuras jums ir manuāli jānoņem atzīme, kas ir ērti. Bet tas nozīmē arī uzvarēto labo lietu’t arī jums jāpārbauda. Piemēram, atcerieties atlasīt A2 bezmaksas līmeni’Ja tas tā ir, pats vietņu veidotājs’s pakalpojums jums’atkal interesē.

Vēl viena ērta konfigurējama opcija ir automātiska instalēšana tādām lietojumprogrammām kā WordPress vai Drupal. To sagatavošana pierakstīšanās procesā, pirms jūs pat nokļūstat vadības panelī, ir lieliska iespēja, kas noņem papildu darbību – lielisks palīgs jauniem lietotājiem.

Lasiet visu mūsu WordPress apskats lai uzzinātu vairāk par platformu

Uzziniet, cik daudz no jums gaidīt domēna vārda izmaksas

Uzziniet, kā A2 Hostinga cenas tiek vērtētas mūsu reitingā Labākie PHP nodrošinātāji

Noslēguma domas

Jūs varat’t tiešām noiet greizi ar A2 hostingu, bet tas tā nenotiek’t to nozīmē’ir labākais pakalpojumu sniedzējs visiem. Kopumā A2 hostings’Rezultāts 4,3 no 5 mūsu klasifikācijā ir pelnījis, un tam ir dažas īpašas stiprās puses.

A2 Hostings ir paredzēts jums, ja…

 • Klientu atbalsts jums ir ļoti svarīgs
 • Jums ļoti svarīga ir drošība
 • Jūs’jūs atkal interesē mākoņa vai tālākpārdevēja mitināšana

A2 mitināšana nav’t jums, ja…

 • Laiks Uptime ir jūsu prioritāte nr. 1 – šajā gadījumā jūs varētu vēlēties apskatīt HostGator

Ja jūs’Vai tiešām neesat pārliecināts par to, kā jūtaties par A2 hostingu, tā jebkura laika naudas atdošanas garantija padara to par lielisku zema riska pakalpojumu sniedzēju, kas izmēģina savas puses..

Ja jūs darīt ja jums ir spēcīgi viedokļi par mitināšanu, atstājiet komentāru un dariet mums zināmu, ko jūs pakalpojumu sniedzējs vērtē visaugstāk!

BUJ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map